VIDEO: Rusko mělo stopu na teroristy v Petrohradu již vloni v listopadu,...

VIDEO: Rusko mělo stopu na teroristy v Petrohradu již vloni v listopadu, ale FSB se nepodařilo zřejmě rozkrýt celou síť útočníků. A Česká televize si už zve “odporníky” a hned útočí na Rusko a na Putina! [CZ Titulky]

VIDEO: Rusko mělo stopu na teroristy v Petrohradu již vloni v listopadu, ale FSB se nepodařilo zřejmě rozkrýt celou síť útočníků. A Česká televize si už zve “odporníky” a hned útočí na Rusko a na Putina! [CZ Titulky]

V ruském Petrohradu dnes došlo k bombovému útoku na vagon metra a podle všech indicií se jedná o teroristický útok. Na místě zůstalo 10 mrtvých a zhruba 50 zraněných [1]. Jak uvedla televize RT, bezpečnostní služba měla informace o rozsáhlé síti teroristů již od listopadu, kdy proběhlo první zatýkání (viz. video v úvodu článku), ale podle všeho se nepodařilo FSB zlikvidovat kompletně celou buňku. Vladimir Putin je dnes ve městě, protože v Petrohradu má schůzku s běloruským prezidentem Lukašenkem. Načasování útoku je tak podle všeho v přímé souvislosti s návštěvou Vladimira Putina  ve druhém největším ruském městě. Ruská média již uveřejnila fotografii podezřelého, který ovšem ve svém oblečení nevypadá jako muslim, ale jako etnický Tatar. Foto je na konci tohoto článku. Mohlo by jít o útočníka s původem z Kavkazu. Musíme se však dívat na explozi i z hlediska symbolů a souvislostí, protože tyto výbuchy mohou mít zakódované vzkazy.

Záběr na zničený vagon po explozi.

Tím prvním je skutečnost, že dnes je tomu na den přesně jeden rok od uveřejnění skandálu Panama Papers. Právě 3. dubna 2016 The Guardian odpálil informační bombu o kontech stovek tisíc firem a jednotlivců v daňovém ráji. Za útokem stál George Soros a jeho Open Society Fund. Stejně tak právě v tento den byl před 21 lety zatčen Theodore Kaczynski, známý jako Unabomber. Jedna z hlavních postav terorismu v USA. No, a roku 1882 právě dnes zabil Robert Ford známého gaunera a pistolníka Jessieho Jamese na Divokém západě. Takže 3. duben má mnoho symbolických vzkazů, které se zdaleka nemusí vztahovat jen k Vladimiru Putinovi a jeho návštěvě v Petrohradu.

Shoda náhod? Polsko dnes útočilo na Rusko spolu s teroristy

Co je další zajímavostí, to je dnešní oznámení Polska, že oficiálně obviňuje Rusko z havárie letadla Tupolev s polskou vládou a Lechem Kaczinskym v ruském Smolensku v roce 2010 [2]. Poláci se definitivně pomátli na rozumu, protože vyšetřování jasně ukázalo, že tragédie byla způsobena piloty a namol opilým generálem Blasikem, který vlezl do kabiny pilotů s lahví v ruce a křičel na piloty, aby přistáli ve Smolensku v mlze, i když jim věž radila, aby nepřistávali, protože jde o vojenské letiště, které není na přijetí civilního letu připravené. Když piloti neuposlechli a nechtěli ve Smolensku přistát, začal se zřejmě Blasik s kapitánem letadla přetahovat o knipl, protože opilý generál chtěl letadlo řídit sám. Na audio záznamu je slyšet křik, mumlání, zvuk padající láhve, nadávka, že lahev spadla na panel a přepnula nějaká tlačítka, nadávky pilotů, generála a nadávky z povzdálí, z kabiny pro cestující, že let má zpoždění.

Zřícený Tupolev polské vlády ve Smolensku (2010).

Velká tragédie v Petrohradu však zjevně nebrání České televizi pokračovat v protiputinovské naraci. Jak nás do redakce upozornili čtenáři, na kanálu ČT24 se vyjadřovalo několik hostů v tom smyslu, že Rusku se de facto útok hodí do krámu a Moskva ho využije k potlačování nepohodlných skupin, neziskovek a nevládních organizací. To prostě není nic jiného, než kopírování modelu ARD, France 1 nebo BBC, což jsou stanice, které každý teroristický útok omlouvají xenofobií majoritního obyvatelstva, vyloučením migrantů ze společnosti a jejich nekvalitní integraci, která spočívá v nedostatku peněz a prostředků na jejich začleňování. Bombový útok ale nemá s NGO organizacemi nic společného. Jde o odvetu za participaci Ruska v Sýrii, je to odveta za boj proti ISIL a dalším teroristickým skupinám v Sýrii.

Islám do křesťanského světa nepatří

Bombový útok v Petrohradu je tragédie, ale zjevně to bude brzy mainstreamem přetlumočeno do roviny, že za to může Putin, protože kdyby neposlal ruské vojáky do Sýrie a nedržel u moci toho zlého Bašára Asada, v Rusku by nic nebouchalo. A kdyby v roce 2000 poslechl Putin Madlenku Albright a dovolil Šamilu Basajevovi, aby odtrhl Čečensko od Ruska a udělal z něho chalífát, jak prosazovala “krvavá Madla” (viz. Sovoljovův dokument “Prezident”), tak by prý bylo všechno sluníčkem zalité. Mimochodem, model Čečenska a jeho plánovaného odtržení od Ruska se nakonec aplikoval v Evropě v podobě Kosova. Tam se dostal k moci řezník, mafián a terorista Hashim Thaçi, který za války v Bosně a v Kosovu vyřezával zajatcům orgány a prodával je do USA movitým pacientům, kteří na soukromých klinikách čekali na operaci. Ruská média informovala, že orgány do USA putovaly diplomatickou poštou v piknikových chladících bedýnkách.

Dva darebáci a gauneři v sídle zla: Thaci a Juncker v sídle Evropské komise.

Rusko bude tento rok terčem útoků všeho druhu, protože v Evropě budou sílit obavy o posilování anti-EU a anti-NATO postojů mezi obyvateli jednotlivých zemí. Lidé v ČR chtějí Evropu a EU ze dvou důvodů, a to jsou volný pohyb osob a volný pohyb zboží. Nic jiného. Jde o čistě konzumní hodnoty, které samy o sobě drží EU pohromadě jako žádný jiný atribut. Jenže hlubší integrace EU bude znamenat zánik státnosti, zánik vlastní suverenity, o daních a rozpočtech bude rozhodovat Brusel, stejně tak o zahraniční politice, o školství a s ní související inkluzí. Berlín bude diktovat, kde a jak se bude vyučovat šaría a rodičům, kterým se to nebude líbit, bude sociálka odebírat děti, jako je odebírá už dnes zcela běžně sociálka v Norsku.

Foto podezřelého, který měl uložit bombu do vozu metra v Petrohradu.

Exploze v ruském metru tak je pouze ukázkou toho, jak budou bouchat bomby jednoho dne v pražském metru, až bude nějaký zhrzený brněnský muslim mít pocit, že je diskriminován a přijede se do “židovské” Prahy pomstít. Není mimochodem vůbec bez zajímavosti, že největší zázemí mají muslimové právě v Brně. Muslimové si dlouhodobě tipují lokality a vědí, kde je nikdo nebude rušit. Kromě Brna se stejně tak Teplice staly ústřední muslimskou obcí v ČR a nikomu to zatím evidentně nevadí.

Akbaržon Džalilov – Oficiálně obviněný pachatel bombového útoku v Petrohradu.

Bohatí muslimové ze Saúdské Arábie nakupují v Brně a Teplicích nemovitosti a potichu tak do těchto měst nasunují wahábismus. To jsou ti, kteří přichází zajistit půdu, pozemky a nemovitosti. Po nich přijdou jejich děti, které se militantně vyprofilují a za 20 let budou s Fabiemi přejíždět chodce na Václaváku. Bombové útoky jdou ve stopách muslimské migrace. Občané mají na podzim možnost volit, ale stopku migraci neprosazuje žádná ze současných parlamentních stran. Myslete na to, až budete u volebních uren, abyste místo toho jednou neskončili rukou militantního muslima předčasně v jiné urně.

Aktualizace 4. 4. 2017

Ruská policie oficiálně z útoku obvinila Akbaržona Džalilova z Kyrgyzstánu, kterého zverbovali islamisté [3]. Potvrzuje se tak jasná islámská stopa, rozhodně tedy nezabíjel modrooký blonďák, jak doufala mainstreamová média. Přesto však dále mainstream opakuje bláboly o tom, že Putin útok zinscenoval a že ho využije k potlačování ruského nevládního sektoru.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Kail
Návštěvník

TA3 3.4. 15:21 pan Chmelár přesně řekl na adresu České televize

Nechtěl bych jsem se pouštět do nějakých spekulací, jak to v tuto chvíli děla veřejnoprávní Česká televize, která na moje velké zhnusení, pracuje s teorií, že si to objednal Vladimír Putin sám, aby odvrátil pozornost od demonstrací v Moskvě. To už je takový hyenizmus. Představte si, že by se to to objevilo v den pádu dvojiček, že by se v televizi hovořilo, že si to Američané udělali sami.

A já se s nim plně ztotožňuji a jsem také zhnusen zpravodajstvím České televize!

TA3
Odtud to TA3 vystřihla.
http://www.ta3.com/clanok/1102951/online-v-petrohradskom-metre-zabijala-bomba-putin-nevylucil-terorizmus.html

albatros
Návštěvník

Až na to, že si to Američané udělali sami 😀 Jinak má pravdu 🙂

M.C.
Návštěvník

Vymatlanost dnešních havloidů a redaktorů ČT a jejich neschopnost domýšlet důsledky a širší souvislosti svých slov a činů je donebevolající.
Oni by měli naopak rozhánět jakýkoliv stín domněnky, že by s tím protiputinovská opozice měla cokoliv společného a měla by je představovat jako rytíře bez bázně a hany, kteří by se v žádném případě nesnížili k tak zbabělému činu, namířenému proti civilnímu obyvatelstvu.
Protože jestli se zjistí (nebo vyfabrikuje) jakákoliv souvislost s protiputinovskou opozicí, která už tak nemá moc velkou podporu mezi ruskou veřejností (v Moskvě, kde jsou nejsilnější přišel na demo každý 333. Moskvan) tak je to její definitivní konec.
Jejich obliba a podpora mezi lidmi dále klesne a FSB a milice je budou pronásledovat nejen na zemi, na vodě i ve vzduchu, ale i pod vodou a v podzemí. A lidi tomu budou tleskat.

Nechci ani domýšlet, co by mohlo nastat, kdy byla nalezena nějaká stopa vedoucí do zahraničí.
Viděli jste jak kvůli jednomu sestřelenému letadlu a zničenému vrtulníku kde zemřeli (pouze) dva lidé, zacvičili s Tureckem.

Atentátník mohl být do této velmi konkrétní podoby také namaskován a po položení bomby se někde na WC rychle odmaskoval, shodil kabát a mohl se vmísit do davu.

To co může destabilizovat slabý už rozklížený režim bez početnější podpory národa a s neschopnými operetními ozbrojenými složkami, to stabilním režimem neotřese, akorát ho to vyprovokuje k reakci.

O Polácích a Smolensku škoda mluvit. To byla tragédie zaviněná nebetyčnou tupostí papalášů, kteří vydeptali svoje podřízené a ti se jim pak báli odporovat. Zaplatili za to všichni.
Najděte si fotku generála Blasika – vyloženě sympatický člověk. Dle pitevní zprávy měl v krvi 0,8promile. Není to moc ani málo, to je právě taková ta povznesená nálada, kdy není nic problém.

zarathustra
Návštěvník

kail-Dimitri Khalezov rika ze si to americani udelali samy .To WTC odpalili trema atomovkama 77 metru pod zemi.

albatros
Návštěvník

Atomovky sou kravina, klasickej fiat hoax jak udělat z alternativců debily. Viděl sem ten dokument taky a vim, že to bylo i odborně vyvráceno.
Navíc atomovka i malá, není směrová nálož, tam by vznikl klasický kráter kruhovýho typu a v tom kruhu by padly všechny baráky, ne jen ty tři.
WTC bylo odpáleno klasicky řízenou demolicí a nosný pilíře byly naříznutý super termitem.
Svědci a bylo jich desítky na kameře vypověděli všichni stejně, řekli že slyšeli výbuchy explozí po sobě jdoucích jako BUM ……. BUM … BUM BUM BUM a už to jelo. Na youtube sou desítky svědků těsně po tom co to spadlo včetně hasičů a policajtů. Někteří mediálně známější měli “nehodu”.
Stačí chvíli hledat na youtube. Žádná věda.

zarathustra
Návštěvník

albatros-o tom WTC by se dalo debatovat dlouho. Jak teda vysvetlit ze se zelezo promenilo v prach ,kosti lidi na nemeske bance, rozzhavena zem nekolik mesicu potom atd ,jak vysvetlit ten ruskej granit co spad na pentagon atd delaji z nas blbce

kari
Návštěvník

zajimavy clanek. Nezaznela v nem jedna vec. Neni to tak dlouho, aby upadlo do zapomeni, ze Rusku bylo v souvislosti se Syrii primo vyhrozovano Pentagonem, ze radikalni terorismus bude prenesen do ruskych mest. Primo tak to zaznelo. Take melo byt upresneno, ze jestli to, jak se bude v CR vyucovat saria (odporny radikalni muslimsky zakon), bude ve skutecnosti nemeckymi usty diktovat USA za ucelem oslabeni a podmaneni si Evropy. ( Jestli vse nedopadne jinak :- )

gazeboo
Návštěvník

Upřímnou soustrast všem pozůstalým po zákeřně zabitých a nevinných obětí do Petrohradu.
Tenhle atentát je svinstvo nejhrubšího kalibru.
Tohle už opravdu přehnali.
Takhle to nepůjde.

.B.
Návštěvník

Vymítit islám je jediné řešení.
Mimochodem, nevím, jak ČT, ale lidovky už tezi o tom, jak se to Putinovi hodí (a s lehkou narážkou, nemůže -li za to sám) šířily krátce po výbuchu.
Dávám odkaz, snad se dement Nývlt nebude zlobit
http://www.lidovky.cz/utok-v-metru-zastini-putinovy-problemy-a-zvysi-mu-popularitu-rika-expert-na-rusko-ge2-/zpravy-svet.aspx?c=A170403_171712_ln_zahranici_fas

Spektátor Čumilovič Puk
Návštěvník
Spektátor Čumilovič Puk

Jak to ale chcete udělat?

.B.
Návštěvník

To je jiná otázka. Za miliardu.

.B.
Návštěvník

Drobná poznámka k větě “….který ovšem ve svém oblečení nevypadá jako muslim, ale jako etnický Tatar”.
Etničtí Tataři jsou muslimové. Čili možná nevypadal jako Čečenec, ale musulmák to byl.

kari
Návštěvník

no tak samozrejme, ze ten konkretni nastrceny terorista mohl byt odkudkoliv. Treba tatar. Dulezite je, kdo tohle planoval a kdo za tim stoji, taha za provazky.

Pozorovatelka
Návštěvník

:B., právě jsem jinde napsala, že kdo si dovolí polemizovat s názory pana VK, ten je okamžitě zdejším osazenstvem mínusován a na podporu Vašeho názoru (a názoru “kari” niže) si dovolím přidat svůj názor, že od první chvíle očekávám, že útok bude mít čečenskou/tatarskou stopu. Čečensko. to totiž svým způsobem je Gruzie a je taková “náhoda”, že dnešek je dnem 95. výročí nástupu Stalina k moci. 3. dubna 1922, tzn. v roce vzniku SSSR, se Stalin stal generálním tajemníkem Komunistické strany SSSR a poté, co v dubnu 1922 Lenin prodělal první mrtvici, začalo odstavování Lenina od moci, cituji:

“V roce 1922 se střetl se samotným Leninem (rozbuškou se stala Stalinova idea přeměnit svazové republiky na autonomní oblasti), nakonec ustoupil, ale řevnivost zůstala. Lenin se pravděpodobně hodlal spojit s Trockým a Stalina odstavit, nicméně jeho zdravotní stav se prudce zhoršoval a mrtvice spolu s progresivní paralýzou mu znemožnily angažovat se v politice. Stihl už jen sepsat tzv. Závěť, v níž napsal mimo jiné toto:

Soudruh Stalin jako generální tajemník soustředil ve svých rukou obrovskou moc a já si nejsem jist, že jí dokáže vždy dost obezřetně užívat…
S. Stalin je příliš hrubý. Tato jeho vada … je nepřijatelná ve funkci generálního tajemníka. Proto navrhuji s. Stalina z této funkce odvolat.” https://cs.wikipedia.org/wiki/Josif_Vissarionovi%C4%8D_Stalin

K dnešní události došlo v Petrohradu – tzn. v blízkosti Zimního paláce, kde došlo k VŘSR a ve městě, které je vstupní bránou globalistů proti Rusku. Stopa vedoucí do Čečenska – Stalin byl Gruzinec a Gruzie je navíc obdobou Ukrajiny: separace Abcházie a Ossetije je obdobou DLR a LLR. K tomu 95. výročí nástupu Stalina k moci je stým výročím VŘSR, tzn. výročím, kdy naplno jede plán SSSR 2:0, a to v čele s KOmunistickou stranou Ruska. A tento plán úzce souvisí s rozkladem USA na opačné straně světa. NIc není spontánní, vše jede podle plánů globalistů a Ukrajina v tom je lakmusovým papírkem, kdo jede na vlně globalistů (D. Trump) a kdo proti nim (V. Putin).

Můj názor je – zapomeňte v dnešním útoku na muslimy, ono jde o další úkoly Daeše (ISIL), které započaly už Čečenskem a Gruzií a jejichž společným jmenovatelem je tažení proti Rusku .

.B.
Návštěvník

Organizátory hledejme v Langley a Londýně. Co si my – a Rusové, Ukrajinci, Srbové…. musíme uvědomit je to, co jste psala výše: že Slované jsou pro Anglosionisty ten nejhorší odpad.
Musíme se odpoutat od touhy “patřit na Západ”. Je to vlamování někam, kde nás nikdo nechce a kdo námi pohrdá.
Ale my nemáme dostatek hrdosti a sebevědomí. Snad budou mít Rusové obojího dost. A držím všechny palce Putinovi, i když jeho mise bude téměř “impossible”. Útočí na něj ze Západu, z Východu, zevnitř… a myslet si, že by to nečinil Trump a jeho partička je nejen naivní, ale i nebezpečné (já stále nevím, kdo jsou ti “čistí”, je obklopen jen šmejdy nonplusultra).
Obdivuji Putinovu zdrženlivost. Vím, že to je ta správná cesta, ale vše ve mne křičí “zničte už tu žumpu, spalte jí do základů!”
Pokud se mu povede vymanévrovat z té pasti mírovou cestou, bude to největší politik všech dob a už nebude překonán.

Jan Z Rokycan
Návštěvník

Otazka je proc by nas chteli jak Vy piseste “sioniste” znicit, proc jsme pro ne odpad? Pokud na to znate odpoved, tak z toho by Vam melo vyplynout, jak tomu zabranit.

Za posledni dobu se zde diskuze vyrazne zmenila. Jsou zde “plossi” texty, vyrazne zamysleni temer zadne, prevazuji nadavky nad skutecnou uvahou. Ono take co chcete porad vymyslet, ze ano. Take nekteri diskutujici jakoby sem tam zapominaji, ze vlady jsou jen loutky v rukou jinych a nekdy (kdyz se to hodi) loutkami nejsou a jindy ano. Tytez aspekty nachazim i v clancich.

Je potreba jasne formulovat, ze zde vladnou zide (skryte) a neskryte cirkev. Kdo je dal za temito organizacemi zustava prozatim skryto. Proto nechapu jak stale dokola a dokola muzete venovat svuj cas a um nejakym loutkam typu Trump, Putin aj. nad jejichz ciny se vedou dalekosahle diskuze, zda pohnuti malicku jednoho ci druhe neco znamena a pokud ano, jake to bude pro nas mit dusledky. Dulezite je uvedomit si, jak se ta hra hraje a nenechat ze sebe zbytecne delat osliky (kteri jdou slepe za navnadou). Pravidla hry ani hru samotnou totiz zmenit nemuzeme. Ale alespon muzeme psat o dulezitych vecech. Jediny kdo na to prisel byl “Zighartice”. Jasne pojmenovava problem a pak napise, kdo za ten ci onen zakon popr. problem byl zodpovedny. Zamyslete se, kdyz nekomu “poskytneme” 10. milionu Kc, aby hlasoval a delal pro nas veci tak, jak se nam hodi do kramu, cim tohoto uplatkare donutime jeho rozhodnuti zmenit? Demonstraci nekde na namesti? 🙂 Tezko… Zamyslete se, jak…

mirek
Návštěvník

Anglosasové potřebují otroky, k tomu jsme sloužili, jenže otroci zatoužili po stejné úrovni a tam jsme pro ně už naprosto nepřijatelní. Vše už vyrabovali a teď zbývá jen smíchat nás se slimáky a vyrobit další otroky nebo zničit válkou.

zarathustra
Návštěvník

Lenin byl vynikajici pobijec cernoprdelniku dobry filosof .Cpali nam ho do hlavy dlouho jako malej jsem to uz nemohl posloucha ,potom jako starej jsem zjistil ze ho mam vlastne rad. Stalin -po jeho pomniku v Praze jsem jezdil kolobezkou to byl bezvadnej mramor, Stalina mam rad jelikoz kdyby neporazil ty nemce tak bych vam dnes nemohl psat.

knihomol
Návštěvník

Ještě si někdo myslí, že Donny Trump hodlá zlepšit vztahy s Ruskem? DT patří do širší větvě nacistů, které Vatikán umístil do USA. Nacismus byl vytvořen nosatými jako prostředek k ovládnutí SSSR. Hitler nesplnil svůj úkol, tak byl odejit! Nacistická šlechta se uchýlila hlavně do USA a Argentiny!
Vše je jenom pokračování plánu.
Něco malého pro zasmání a dokreslení:
https://cz.sputniknews.com/svet/201704035040738-zacharovova-neobycejna-prihoda-americky-diplomat/

Forever
Návštěvník

“DT patří do širší větvě nacistů, které Vatikán umístil do USA.”

Sice nejsem nějaký trumpofil, ale tohle přece nemůžete myslet vážně.

MIROSLAV
Návštěvník

stary moj paralen+horuci caj do neho citron a rum a trocha sa to pokus prespat…toto fakt nemozes mysliet vazne 🙂

OSTUDA české VLÁDY
Návštěvník

Je politování – hodné, že prozatím žádný představitel české vlády tento hrůzný čin neodsoudil a nevyjádřil veřejně a ve sdělovacích prostředcích ruskému lidu a vládě soustrast a podporu v boji proti islámským teroristům.

Margon
Návštěvník

To není pravda. Miloš Zeman poslal ve 20:00 Putinovi jménem lidu ČR soustrastný telegram.

Brutopýr
Návštěvník

Zeman není v “české” vládě.

Babiš - vítač islámu
Návštěvník
Babiš - vítač islámu

Citace jednoho člověka se zdravým selským rozumem :

Uznávejte si Babiše. Nikdy se nevyjádřil k imigrační politice jinak než rčením : Měli by se hlídat hranice… On nesmí jít proti, protože Agrofert jede prakticky pouze na dotace EU. Nikdo Vám to nebere. Ale jeho strana je nejvíce vítačská strana (Pelikán, Stropnický, Krnáčová a další). Pokud chcete svoji vlast a hlavně děti a vnuky uvrhnout do imigrantských spárů volte ANO. Procitnutí bude těžké a nepůjde to napravit.

albatros
Návštěvník

Tady varuješ zbytečně. Di varovat na Iděs, tam maj základnu.

albatros
Návštěvník

Rusko není jewropa a každý kdo se na tom útoku podílel si to kurevsky odnese.
https://www.youtube.com/watch?v=fcCT_rXX72Q

Forever
Návštěvník

No, nevím nevím. Trochu se bojím o Rusko.
comment image
Jedna z největších mešit v Evropě

V Rusku také probíhá islamizace v některých oblastech. Do 20-30 let bude muslimů v Rusku mnohonásobně více (sice nebudou tvořit většinu, ale stejně budou významnou skupinou obyvatelstva v Rusku). To není dobré. Obávám se, že dělá Putin velikou chybu v tom, že muslimské komunitě staví mešity. To ničemu nepomůže.
A z historie víme, že jeden chlápek s knírkem i přes smlouvu o neútočení přesto zaútočil na Rusko. Nejspíš totéž udělá i ruská muslimská komunita, respektive ta část, věrná ideji islámského chalífátu.
Sice Stalina nemusím, ale to vystěhování Tatarů za Ural mělo určitou výhodu – stejně tak by měla učinit současná ruská vláda, jinak Rusko může čekat krvavá válka s islámským světem.

albatros
Návštěvník

No a co má Putin dělat. Rusko má velkou muslimskou komunitu, ale vztah mezi muslimy a Rusy je tam úplně jinde než mezi gayropany a muslimy. Přísně sekulární a pokud někdo začne tahat islám na ulice nebo do školy, tak dostane přes držku a de do vězení.
No a muslimové to respektujou, protože oni respektují pouze sílu, nic jiného. Cokoliv jiného Putin zatím dělat nemůže krom podpory vlastního obyvatelstva, což činí. Tu mešitu otvíral s nelibostí, ale taková je politika. Putin není a nemůže být Stalin, aby odstěhoval muslimy někam do pryč.

MIROSLAV
Návštěvník

Jedine vychodisko je zacat rodit biele deticky. Rusko musi urobit technologicky skok, vdaka ktoremu nastartuje ekonomiku a da podnet ostatnym narodom, ktore k nemu vdaka tomu budu pozerat ako na leadera. Blbe je le ten nedostatok casu na toto vsetko. Je az zarazajuce ako (zatial) dokaze Putin vsetko robit doslova na hrane casu lebo ho ma tak strasne malo a to doslova v kazdom aspekte riadenia. Co sa Turkov v rusku tyka, pevne dufam ze ich postihne rovnaky osud ako tych v nemecku (bavim sa teraz o tych, ktory tam prisli po vojne obnovovat znicenu krajinu) ze pekny dom a mercedes a slusna zivotna uroven, mu davaju dostatocny dovod k tomu, aby sa prilis do politiky neangazoval a bordel nerobil. Kto v nemecku bol a mal moznost s nimi o tom podebatovat vie o com je rec. Vravim tomu ekonomicko-pohodlná asimilacia. A este jedna poznamka. Rusko to nieje cirkus ze si tam clovek moze robit co chce takze cez drzku tam dostane kazdy kto ma pocit ze moze len tak na verimboha robit bordel kde sa mu zachce hold, slovanska natura sme jej sucastou takze treba si branit to naase a neprepadat pasivite vsakze.

wpDiscuz