VIDEO: Rozzuřený Alex Jones zaútočil na Trumpa a varoval ho, aby nepodrazil...

VIDEO: Rozzuřený Alex Jones zaútočil na Trumpa a varoval ho, aby nepodrazil své voliče. Padala slova o zradě a sprosté nadávky. Americká vojska jsou na cestě do Sýrie! [CZ Titulky]

VIDEO: Rozzuřený Alex Jones zaútočil na Trumpa a varoval ho, aby nepodrazil své voliče. Padala slova o zradě a sprosté nadávky. Americká vojska jsou na cestě do Sýrie! [CZ Titulky]

A je to tady. Trpělivost už došla na americké alternativě i Alexi Jonesovi, který už minulý týden v neděli odvysílal mimořádné vysílání, kde uveřejnil informace z Bílého domu a Pentagonu, které ho tak rozčílily, že vystartoval na Trumpa varoval ho, aby se nepokoušel podrazit voliče a nesplnit sliby, které jim dal. K celému videu jsem udělal české titulky a jak ze záznamu můžete vidět a slyšet, Trumpova náhlá změna chování, změna rétoriky a kroků znepřátelila drtivou většinu Trumpovy voličské základny, včetně jeho skalního podporovatele Alexe Jonese. Nervy jsou na pochodu a Alex Jones brzy dorazí do stejné stanice, jako jsem dorazil já. Stanice “Disappointment” (zklamání). Jak už bylo uváděno dříve, v USA armáda ruší dovolené velících důstojníků, v přístavech v USA probíhají nakládky tanků, raket, transportérů, vrtulníků, těžké techniky a to je neklamné znamení, že USA jdou do války.

Alex Jones, Infowars.com – Jeden z hlavních leaderů americké alternativy.

A nemusí to být válka jedna, ale rovnou dvě. Podle informací, které přichází každou hodinu z USA v těchto chvílích, jednání v Moskvě dopadla katastrofálně. Tillerson s Lavrovem se nedohodli vůbec na ničem, Rusko odmítlo americké představy o uspořádání Sýrie a Tillerson si vyhradil právo volného pohybu amerických vojsk po Sýrii, na což Lavrov podle informací vůbec nereagoval a jenom zakroutil hlavou. Teď o co se jedná? Podle posledních informací si Tillerson přijel do Moskvy pro požehnání k vojenské invazi USA do Sýrie, oficiálně proti Islámskému státu, ale John McCain na CNN se minulý týden prořekl, že americká armáda má v Sýrii primární úkol odstranění Bašára Asada. Celou operaci kryje Herbert R. McMaster, na kterém Alex Jones také nenechává nit suchou. Jeho plánem je vyslat do Sýrie mohutný pozemní sbor, který by simultánně odstranil ISIL i Asada.

Rusko má málo vojáků v Sýrii a neoconi toho chtějí využít

Problém spočívá v tom, že Rusko není připraveno na konfrontaci v Sýrii s americkou armádou v počtech 150,000 mužů. Tolik mužů by do zahraničí ruská armáda mohla přepravit jen za cenu oslabení domácí obrany a vzhledem k tomu, že situace v Pobaltí a na Ukrajině není dobrá, mohlo by takové zahraniční nasazení oslabit obranyschopnost Ruska. Jenže pokud by Rusko početní stavy v Sýrii s Američany nesrovnalo, znamenalo by to kapitulaci a ztrátu kontroly nad Sýrií. Rusko má v Sýrii a v pobřežních vodách cca. 4,000 vojáků. Jde tedy o malý sbor, který by případné americké invazi nemohl konkurovat. A pokud by Američané v takových počtech do Sýrie vtrhli, ovládali by většinu území. Tady je třeba se dívat i na model, který prosazují globalisté. Rozděluj a panuj. Nikde není řečeno, že američtí neocons potřebují k naplnění svých cílů získat celou Sýrii.

Rex Tillerson se saudskoarabským ministrem pro ropu Khalidem Al-Falihem.

Pro naplnění plánu Rexe Tillersona, aby mohl dopravovat ropu přes Sýrii ze Saúdské Arábie, nepotřebuje disponovat západní částí Sýrie. Stačí mu ovládnout východní část. A pokud se mluví o parcelování Sýrie, tak si všimněte, jak najednou z ničeho nic se začal Erdogan opět kamarádit s USA a pochválil Trumpa za raketový útoku na syrskou leteckou základnu. Chápete, co tím sleduje? Pokud si Američané spočítali, že celou Sýrii neovládnou, tak si mohli také dopočítat, že druhá strana celou Sýrii také v dohledné době neovládne. Takže země bude rozdělena. A tyhle počty chápe i Erdogan. Severní část Sýrie by mohla připadnout Turecku, ovšem potom je zde velká otázka Kurdů. Ti jsou spojenci USA a měli získat vlastní stát po odstranění Bašára Asada. Jenže to se nepovedlo a Kurdové se nově dohodli s Ruskem i s Asadem na jakémsi modelu napůl autonomie a napůl budoucí federace. Není to sice to, co očekávali, ale pokud garantem autonomie bude Rusko, budou mít Kurdové obrovského a mocného ochránce. Tohle u Kurdů je spatřováno jako velká valuta.

Američané už nepotřebují Sýrii pohromadě, bude se dělit?

Takže je možné, že USA s Trumpem u moci začnou o Kurdech uvažovat tak, že k získání kontroly nad východem Sýrie vůbec Američané Kurdy nepotřebují a obětují je Erdoganovi, resp. ať jim Rusové nabídnou něco z území pod Asadovo kontrolou. Pro Tillersona je plán pro dopravu arabské ropy Exxonu do Evropy postaven na plánu potrubí přes východní Sýrii nahoru do Turecka a odtamtud přes Bospor do Evropy. Aby to bylo ještě více komplikované, musíme si uvědomit, že úrodná půda, zdroje vody a podmínky pro život jsou jenom na západním pobřeží Sýrie. Více než 85% Sýrie je buď poušť anebo polopoušť. Ekonomika země je koncentrována okolo Damašku a při pobřeží. Američanům je osud Syřanů lhostejný. Jim jde pouze o položení trubek ropovodu, a ty klidně mohou ležet v poušti. Podél trasy ropovodu se postaví silnice pro obsluhu a ostrahu celého díla a tím to hasne.

Hillary Clinton je zpátky v politice.

Politický poradce Hillary Clinton v právě uveřejněných leaknutých emailech Wikileaks ji informuje, že Al Kajda je na jejich straně [1]. No to je ale překvapení. Uniklé emaily tak natvrdo odhalují to, co právě ve výše uvedeném videu říká Alex Jones. Žádná konspirace, ale holá pravda. Alex Jones také potvrzuje, že Ivanka Trump a její vypečený manžel ovládají Bílý dům. Alex má informace přímo od Stevea Bannona, který toto potvrzuje. To není moje domněnka, to je realita.

Na české alternativě je Ivanka Trump považována za peroxydovou blondýnu, která neumí do pěti počítat, ovšem to je opravdu krutý omyl. Ivanka Trump spolu s manželem působí na jejího otce a podle Stevea Bannona mu vytrvale a do omrzení říkají, že se ho má zbavit, že se má zbavit alternativy, že má začít jednat s Demokratickou stranou a ignorovat v Kongresu tzv. Freedom Caucus, což je poslanecký nebo resp. kongresový klub republikánských kongresmanů s extrémně pravicovými postoji. Prosazují minimum regulací a zcela odmítají povinná pojištění, jako je třeba jakákoliv forma povinného zdravotního pojištění. Právě Freedom Caucus se zasloužil o potopení Trumpovy zdravotní novely.

Tlaky uvnitř Trumpovy rodiny jsou obrovské

Ivanka s Kushnerem ihned využili situace před 2 týdny o víkendu v Mar-a-Lago na Floridě a ukecali Trumpa, aby změnil svoji zahraniční politiku k Rusku a zahájil vojenské operace s pomocným poradenstvím Johna McCaina, se kterým se Ivanka Trump spolu s Jaredem Kushnerem prý “náhodně potkala” ve Four Seasons v hotelu v New Yorku. Ivanka tak de facto podráží otci nohy a paktuje se s neocony. Alex Jones jí nemůže přijít na jméno a ve videu jasně Trumpovi vzkázal, že Američané nevolili za prezidentku jeho dceru Ivanku nebo jejího manžele Kushnera, ale volili právě Trumpa. Stejně tak Alex si dobře všiml, stejně jako já, že posledních cca. 15 dnů se chování Donalda Trumpa diametrálně změnilo, a to je přesně doba, kdy Ivanka Trump nastoupila do Bílého domu na plný úvazek.

Média se pozastavila nad tím, že Kushner s Ivankou seděli po pravici čínského prezidentského páru. Hostina v Mar-a-Lago na Floridě.

A tohle je další chuťovka. Jak upozornila americká média, Ivanku Trump k práci v Bílém domě ukecal Steve Munchin, ministr financí v Trumpově vládě. A jsme opět tam, kde jsme byli, protože Steve Munchin pracoval právě také pro Goldman Sachs. Celou Trumpovu novou politiku v posledních 15 dnech tak řídí John McCain, Gary Cohn a H. R. McMaster a celá armáda lidí s napojením na Goldman Sachs, kteří k ovládání Trumpa používají nejbližší členy Trumpovy rodiny. Ivanka to dělá z přesvědčení, protože pro Vanity Fair sama sebe deklarovala jako liberálně emancipovanou ženu, která preferuje spíše politiku demokratů. A její manžel Jared Kushner, ten vidí v Trumpovi výtah k moci a je pravidelným sponzorem Demokratické strany. Steve Bannon proto Alexi Jonesovi minulý týden řekl, že Bílý dům teď řídí Ivanka s Kushnerem a nemyslí to v nadsázce, ale opravdu smrtelně vážně.

Zajímavá je i událost z Rady bezpečnosti OSN, kde Vladimir Safronkov zaútočil na Matthewa Rycrofta z Velké Británie, že co si to dovoluje obviňovat Rusko z chemického útoku v Sýrii a vyčetl mu, že Británie se snaží podkopávat spolupráci mezi Ruskem a USA. Přesně to, o čem já píšu na Aeronetu už tak dlouho, že Rusko chce a moc stojí o spolupráci s USA, protože to je cesta ke světovému míru. Safronkov neudržel nervy na uzdě a začal Rycroftovi tykat a proč prý se na něho nedívá, když mluví. Nervy na pochodu tak nemám jenom já, ale i Alex Jones a dokonce i ruský ambasador v OSN. Schyluje se k válce. V Sýrii a zřejmě i na Korejském poloostrově.

O všech důležitých událostech, o hrozbě války, o ztrátě nadějí a iluzí, o postupech neoconů na řízení amerického prezidenta, o tom všem budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu. A samozřejmě přeji všem čtenářům AE News krásné Velikonoce. Užijte si je ve zdraví a v dobré náladě, protože je třeba umět vypnout. Nenechte si tyto křesťanské svátky sebrat, jsou symbolem a historickým odkazem naší kultury. Na Velký Pátek by se nemělo nic moc řešit, ale pokud si najdete čas k poslechu rádia, budu moc rád.

*Titulky ve videích zapnete tlačítky “CC” v lištách videí.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
.B.
Návštěvník

Sice je Alex rozčilen, ale místy taky plácá sračky. Assad nemá chemické zbraně – a Trump nemohl vybouchnout vzteky, když “zjistil”, že mu to Rusové zatajili.
A KLDR nikomu nehrozí bombou. Hrozí jen odvetou za útok.

Jinak….průser…. pokud si nechá Putin líbit invazi do Sýrie, je po něm. Pokud si jí nenechá líbit, je po nás. Což by ale bylo i v prvím případě.
Nicméně: kdyby je tam pokropil nějakým Iskanderem, byla by to legitimní obrana legitimní vlády proti agresorovi porušujícím mezinárodní právo.
A ty kecy, jak zlikvidují ISIS a Assada najednou – no jistě, pak už ISIS nebude zapotřebí, společně s US Army bude bojovat proti demokraticky zvolenému prezidentovi.
Ti vojáci jsou jen pěšáci, ale bohužel, doufám, že tam zařvou. Nic jiného si USA nezaslouží. Z dilematu popsaném výše bych volil se jim postavit.

P.Soupal
Návštěvník

Události je třeba také sledovat prizmatem prezidentských voleb v RF plánované na březen 2018 a kdy VVP může kandidovat vpodstatě naposledy v životě (vol. období je 6 let, kandidovat lze jen 2x za sebou a v 2024 bude VVP už 72 let.) Pokud USA rychlou a mohutnou akcí (Rusko jim v tom zabránit nemůže) obsadí východ Sýrie, bude to půl bídy. Pozice Putina bude v očích veřejnosti otřesena, s pachutí ponížení. Ale ustojí to, prohlásí, že to s Američany v rámci boje proti mezinárodnímu terorismu takhle domluvil. Pokud se však USA ještě vydají na Damašek (a ani v tom jim Rusko nezabrání, když je jich tam 30x méně) a svrhnou Asada, promění se 2 leté angažmá Ruska (od 30.9.2015) v TOTÁLNÍ FIASKO a v naprosté ponížení, jak RF, tak Putina. Pro VVP by to byla katastrofa a jeho politická smrt. Američané musí dost spěchat – horké pouštní počasí není vhodné k rozsáhlým pozemním operacím. Teď je sice v okolí Damašku jen 20C, ale už přístí týden se očekávají 30C – a to máme teprve duben. Z tohoto pohledu by se pak jednalo harašené flotilou kolem S.Koree jako odlákání pozornosti od pravého cíle útoku.

Bigo2
Návštěvník

Pamatujte si: žádná polévka se nejí tak horká, jak se uvaří.
Od Trumpa již přicházejí hlášky, že do Sýrie nepujdou, možná jim bylo v Moskvě dáno ultimátum…
Putin samozřejmě velmi dobře ví, co je v sázce. Před časem prohlásil “Již před 50 lety mne leningradská ulice naučila jednomu pravidlu: Je-li rvačka nevyhnutelná, je nutné udeřit první”.
Nikdo samozřejmě nechceme válku, jsem si ale jist, že Rusové znají vhodnou odpověď. Nepotřebují mít v Sýrii 150 tis. vojáků, aby mohli SSA zastavit, vždyť mají odstrašující nukleární sílu!
Vypadá to, jako že se svět se odstl v bodě blízkému Kubánské krizi, jesli SSA nepochopí, že Sýrie je pod ruskou ochranou, budou nakopány do prdele…

Jan
Návštěvník

Potěšil jste mne, chtěl bych tomu věřit, leč vojenské možnosti – celkové rozložení vojenských sil svědčí o něčem jiném. Bohužel.

Bigo2
Návštěvník

Torchu mě zarazila Čína, když v OSN nehlasovala s Ruskem, ale pouze se zdržela hlasování, ale stejně si myslím, že kdyby k něčemu došlo, že by v tom Rusko nebylo samo…

M.C.
Návštěvník

Čínská politiky si nikdy nelibovala ve velkohubých prohlášeních jako ta západní. Ale to neznamená, že je méně umíněná a neústupná.
Číňané s neokonzervami na žádnou akci proti Rusům nekývnou, protože bez Rusů už by se ocitli v úplném obklíčení a bez jejich RVSN by jim sami nedokázali čelit.
Čína jim maximálně poskytne víc provazu k oběšení.

M.C.
Návštěvník

Můžete sem napsat, jak to rozložení vojenských možností vypadá a možnosti jejich použití?

babuska jaguska
Návštěvník

uz se to pekne vari a bubla

.lak
Návštěvník

Ten chlap je světec, nikdy předtím by mne nenapadlo tohle říct o součastnících.

P.Soupal
Návštěvník

v úterý letedla USA zabily přesně mířeným družicově GPS náletem 18 Kurdů u Tabky. Ti se pokoušejí s podporou USA dobýt hlavní město IS Raqqa. To se USA (poté co před 2 týdny změnily názor), už ale ani trochu nehodí. Pokud by Kurdové obsadili baštu IS, byla by to faktická porážka teroristického kvazistátu. Pak by ovšem zmizela i záminka k vylodění Američanů v Sýrii. https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/435131-pentagon-priznal-ze-koalice-v-syrii-omylem-bombardovala-spojence.html

Exprezident
Návštěvník

Hmm tak to je hezké čtení. Chce se mi zvracet. Indicie opravdu naznačují nepěkné věci. Už vidím jak Romancové, Štětinové, Fištejnové či různí Jandové budou v čt obhajovat bombardování Damašku a faktickou okupaci Sýrie americkými vojsky vše samozřejmě ve jménu celosvětového míru a demokracie. Když si člověk vzpomene, jak v roce 1989 naivně vzhlížel k USA a SSSR považoval za dílo ďabla… To je neuvěřitelné co se ve světě děje. Člověk by tenkrát nevěřil, že se to tak radikálně změní. Rusko to početně samo nemůže dát, může ale dramaticky posílit ochranu vzdušného prostoru – S 400 + S 300 + Buk atd. Jediní kdo můžou Asadovi významně pomoci doplnit stavy je Irán, který má obrovskou armádu + stovky tisíc záložáků či různých milic. Jak se zachovají? Těžko říct vzhledem k okolnostem. Nechají opravdu Asada padnout? což bude znamenat, že jejich úhlavní nepřítel a podporovatel dzihadistů Saudská Arábie si položí své ilegální trubky nebo přijdou ve větších počtech pomoci svému skutečně jedinému spojenci na blízkém východě? Co predikuje VK?

Vabio
Návštěvník

@Exprezident

Myslím, že pozemní akce Iránu na podporu Sýrie by zcela zapadlo do mozaiky role Iránu, jak ji zde prezentuje Pozorovatelka.

Posílení šíítského vlivu v oblasti a přiblížení se k Evropě.

Exprezident
Návštěvník

Nejsem vševědoucí, ale můj názor je takový, že Rusku a Iránu je hlavní město IS Raqa v podstatě ukradéné. Je daleko v poušti u tureckých hranic. Nechají ho v pohodě ovládnout Kurdy. Klidně je v tom i podpoří – lete. údery či diplomaticky. Asad nemá důvod válčit s kurdy když se může s nimi domlouvat na alianci proti tureckému praseti Erdoganovi, který útočí jak proti syrské armádě i Kurdům. Ale představa, že bude dovoleno amíkům bombardovat Damašek a někde u syrsko – jordánko – iráckých hranic se budou pokládat nelegální sunnitské – americké trubky je totální sci-fi. Tohle je červnená čára. Pokud tohle Rusko – iránská koalice dovolí jsou odepsaní – politicky, vojensky, ekonomicky, morálně. Hodina H se blíží a není cesty zpět. Osobně si myslím, že neustoupí, protože prostě nemůžou. To by byl jejich konec.

Jaris
Návštěvník

Je mi do place. Toho bezmocneho, ze se opet utoci na pravdu a ona neustale prohrava. Je mi nesmirne lito statecneho Assada a Syranu, kteri si dovolili rici chazarum NE a zaplati za to zivotem. V prvnim pripade je mi lito predevsim nasi nadherne planety, kterou soustavne nici zasrana zidovska Amerika. A ja se ptam, kde se schovava mezinarodni pravo???!!! Trumpovi ze srdce preji, aby mu pod zadnici vypukla poradna obcanska valka, aby vytahli za pacesy Trumpa i s celou nepovedenou zidovskou stetkou- ivankou z vhajthauzu a nalozili s nimi dle prani. Americkym zoldakum preji, aby se zpet z valky nevratil ani jeden. Svetem vladne neslychana nespravedlnost. Jak je videt Obama byl pouze takovy kvakal, ale Trump s jeho odpornou pozidovstelou rodinou a jeho zkurvenymi pracovniky jsou stejni hrdlorezove jako jejich kamaradi z teroristickych skupin. A
kriva turecka savle Erdogan? Zradce jako vzdy. Nemam slov, co za svinstvo je dnes mozne!

lukaš
Návštěvník

Jaris,zdravím.Tohle je poslední zvonění USA,není jim,možná ani nám,záchrana.Už jsem někdo psal,Trump je už živá mrtvola a to ho ještě dorazí jeho voliči.USA jsou na kraji občanské války,tak se to snaží vyvést ven,odvodem několika státisíců mužů zlikvidují odpor domácích problémů.I mne je špatně,když uvažuji,že to jde vzít jedním vrzem,jak Ukrajinu,okolo Ruska už čeká několik tisíc vojáků NATO v Sýrii to vypadá také na velký průšvih,podobně to vezmou i S.Koreji.

zlomky
Návštěvník

Amíkům je naprosto jedno co se bude dít jinde než v USA. Bylo jim to jedno desítky let !
Nějakých pár pacifistů nic nezmění.

Jaris
Návštěvník

Zdravim Te Lukasi. Dnes jsem cetla na KOLOKOJ ROSSIJA, ze III.svetova valka s Ruskem prave zacina. To jsou silna slova od Rusa. Ja si nemyslim, ze Trump zesilel, ja ho vidim jako nekompetentniho diletanta na politicke scene. On je ve svem velikasstvi o sobe presvedcen, ze je Superman cislo 5. A kolem nej ti placeni tleskaci Anglie, Francie, Italie a Izrael, to je opravdu zumpa. Rikala jsem si, ze Putin nedotahl svou prvni akci v Syrii do konce a zdalo se mi to uz tenkrat divne. Myslim si, ze Putin udelal chybu. V nejblizssich dnech se dovime, co bude dal.

M.C.
Návštěvník

Proč myslíte, že pravda neustále prohrává?
Vždyť poslední dobou právě lezou na nebo jsou vytahovány světlo Boží různé špinavé záležitosti, které měly zůstat skryty a pravda o nich navždy utajena.
Pachatelé těchto svinstev se tomu samozřejmě brání, nechtějí stát před celým světem na hanbě za svoje prasárny.
Rusové Assáda padnout nenechají, vsadili na něj už hodně a vyklidit celý Blízký Východ si nemohou dovolit. Nebojte se nic, oni si poradí, mají situaci velmi dobře zmapovánu.
Přesunout přes půl světa 150 000 vojáků nebude jednoduché ani rychlé.
Kromě těch vojáků a jejich ručních zbraní to znamená obrovské množství paliva, střeliva, jídla, obrněné techniky, aut, letadel a vrtulníků, zajištění dodávky vody – to je práce na měsíce.

Mezinárodní právo si západní země vždycky vykládaly způsobem, že všichni jsou si rovni ale někteří jsou si rovnější a fungovalo zejména tam, kde bylo vynutitelné silou, jinak moc ne.
To je právě novinka se kterou přišel Putin – pojďme hrát podle pravidel i když se nám to zrovna nehodí. To mu získává spojence a sympatizanty a kteří už mají těch koloniálních manýrů po krk.
A takových lidí není málo.
Podle mě to na tomto principu Putin a spol nakonec vyhrají. A to bude konečně vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí.

zarathustra
Návštěvník

Pravo silnejsiho vzdy zvitezi. Antonin Baudys rika ze zvitezi pravda a ja ji namaloval. To je jenom nase nadeje ze pravda zvitezi. Zvitesi silnejsi a pak uz jenom zalezi na tom jak se ten nejsilnejsi zachova a kolik da prostoru otrokum. Mezinarodni pravo i jakakoliv ostatni prava jsou nesmysl. Je pouze jedno pravo a to PRAVO SILNEJSIHO. !!! CHcete to zmenit? Tak se musite stat nejsilnejsim. Jinak spolehat na nejake uslechtile myslenky ve jmenu lidstvi je hahahaha. Veskere humanitarni organizace jsou k hovnu paklize silnejsi rozhodne jinak. My jako otroci muzem udelat pouze jedine a to stat se Spartakusem a jit do boje na smrt. Jinak vzdy bude pouze pravo silnejsiho. A tak to ve vesmiru chodi. Putin se muze stat Spartakusem jestli to neudela tak bude otrok.
No a ted se zamyslime nad tou valkou. Ti nejbohatsi a chytry budou na Tasmanii a v Patagonii. Tam uz ostatne maji vykopany bunkry. Po nuklearni vymene bude severni polokoule neobyvatelna.
Zachrani se vsak nekteri lide. Ti mohou prezit .Nebude vsak co jist a lide se budou lovit k jidlu.
Asi za mesic po te atomove vymene americka ruska a cinska elita posle na pruzkum terenu robota. Potom se rozhodnout prozkoumat okoli v pripravenych vrtulnikach . Zjisti ze vse je neobyvatelne a zaleze zpatky do bunkru. Tam se zacnou nudit vsechny filmy uz si prehrali nekolikrat a uz je nic nebavi. Zacnou sebevrazdy. Zacnou se vrazdit mezi sebou. Mnozi zesilej. Porad zrat ty konzervy .
Uvolnena atomova sila roznese po svete i vsechny chemicky smrtici hnusy co jich kazda velmoc ma prehrsel a to je jeste nebezpecnejsi jak ty atomovky. Dale se do vzduchu dostanou vsichni ti bacili viry umele udelany neskutecne smrtelny tem ta radiace zas tak moc nevadi.
Takze ti zakopany bohaci na jizni polokouli se budou trapit o trochu dele nez zesilej. Az se to vsechno uklidni za mnoho tisic let ,tak mozna se zase nejaky tvor s inteligentnim mysleni obevi. Who knows.

Avari
Návštěvník

Pořád nějaké omlouvání Trumpa. Je snad nějaký nesvéprávný retard?? Pokud vím, tak tam sedí na židli a je plně zodpovědný. Alex Jones by se v první řadě měl lidem omluvit (že VK?), když do Bílého domu pomáhal nacpat Trumpa. A žádné takové, že nevěděl nebo netušil, když dost lidí před Trumpem varovalo. A tím myslím lidi na alternativé v diskuzích ne v mainstreamu.

Janaz
Návštěvník

Ty aj chápeš zmysel toho, čo čítaš? Kde je nejaké ospravedlňovanie Trumpa v článku? Či chceš zase podsúvať nejaké svoje prekrútené fabulácie? A za ďalšie, hľa, koľko sa nám tu vyrojilo generálov po vojne, že? Ty si tiež jedným z nich.

Brutopýr
Návštěvník

Vem si nějaký sedativum, ty jelito…

NWOfob
Návštěvník

Nic ti neprovedla, osle…

Brutopýr
Návštěvník

Zalez Dukáte s tím tvým nwfobem.

NWOfob
Návštěvník

Jazzboo, alias Brutopýre, alias Lumpíre, alias aaabbb, alias ???, při psaní bys neměl nikdy zavírat oči, protože jinak se ti automaticky otvírá konečník a podle toho taky ty výtrusy vypadají, osle 😉

kari
Návštěvník

ani jsem ten clanek nedocetla, jelikoz by me ovladl vztek. Od zacatkyu jsem vedela, ze Trump odporny a ulisny clovek s tak strasnyma energetickyma vibracema, ze to nema obdoby. A cvakali jste mi za to 50 minusu. Co Americane cekaji, kdyz si to stado zvolilo Clintonovou, nebo Donalda Trumpa. Clovek musi byt opravdu dost blbej, aby dosadil do Bileho domu Clintonovou, nebo Donalda Trumpa. Ted Amici budou mit co chteli. Erdoganovi se (bouzel jako vetsine Turkum) verit neda. Jinak bych rekla,ze v Syrii zvladne USA udelat jen to, co jim Rusko dovoli. Putin se mi jevi tak, ze je meky. Nerada to rikam a nemam z toho vubec radost, ale Americane by potrebovali dost nakopat zadek, nebo znici cely svet.

Robi
Návštěvník

Moja reč kari. Putin by mal zložiť rukavičky a nakopať im prdel. Trpezlivosti bolo už dosť. Inak to nedopadne dobre. Severna Kórea je len zastierací manéver. Tu ide o Sýriu.

adam
Návštěvník

Umírnění džihádisté v bílých přilbách by si rádi šáhli na dalšího Oskara ,po tom co je jejich mecenáši navnadili.
Ale jak by řekl český kameraman ,slunce je sviňa, sním nevyjebeš.
Jak probíhal natáčecí den divadelního představení “Chemický útok v Ildibu” si tedy rozebereme.
Začneme tímto snímkem:
comment image
Směr odkud svítí slunce určíme spojením vrcholků kužele rozprášené vody a jejího stínu. Stěna v průjezdu není osvícená ,a taky vidíme stín pod přístřeškem za průjezdem jak slunce svítí mírně z prava směrem k přístřešku.
Ty dva dlouhé stíny osob nemohou být od slunce, viz. uhel rozprášené vody,protože by musely měřit 4 až 5m ,ale jsou vytvořeny halogenem. Další halogen svítí z leva na toho chlapa s nataženou rukou( toho s zapamatujte).
Pak tady máme stín za bagrem,který lze vytvořit pouze halogenem umístěným za korbou toho auta na zemi.
A na to jak divadlo probíhalo dál se můžeme podívat živě.
https://www.youtube.com/watch?v=Xc2o0ahUu88
Valník z průjezdu vycouval, a naběhl živý kompars. Je třeba si to spomalit.
0:23 až 0:27 chlap na zemi z nataženou rukou.
0:33 až 0:36 divadlo v průjezdu-poznáte to podle bílého hadru u stěny, a toho chlapa ležícího na zemi s pokrčenými koleny, co má černé tepláky ze světle modrými pruhy spuštěnými pod kolena.
Ale co je důležé, je směr slunečního světla v průchodu, jak svítí směrem k tomu vojenskému autu.
Můžeme ho vidět i tady od 1:05 až 1:10 https://www.youtube.com/watch?v=Pndab_l2EiY
Jestli přírodní zákony jako pohyb slunečního světla ve směru hodinových ručiček platí i v Sýrii,pak se divadlo muselo odehrát v tomto sledu jak jsem popsal.

Brutopýr
Návštěvník

Takovou fotomontáž s valníkem plných prapodivných neanatomických nakreslených jak alabastr vybělených mrtvol už jsem odhalil někdy před 15 lety, bylo ta fotka v časopisu žido-Reflex. Ten valník měl děsit čtenáře hromadou zholokaustovaných židů. Potíž byla v naprosté nedisproporci stínů od sklopené sajtny valníku a plotu hned vedle. Ti jewreji, kteří takovéto holokoust-koláže vytvářejí mají mizerné vzdělání, když si nedokáží z trojúhelníků spočítat jak dlouhý stín od sajtny holokoustního valníku mají namalovat, aby seděl se stínem plaňky vedlejšího plotu. V těch Lauderkách pejzatejm úroveň vzdělání taky upadá, baští vlastní medicínu…

adam
Návštěvník

Nemyslím si, že jde o fotomontáž.
Je to nevyvratitelný důkaz vytváření scén za účelem natáčení.

Brutopýr
Návštěvník

pěšky jako za holokaustním vozem 😉

wpDiscuz