VIDEO: Putin a Trump se dohodli na spolupráci v Sýrii, vytvoří tam...

VIDEO: Putin a Trump se dohodli na spolupráci v Sýrii, vytvoří tam společně bezpečné zóny pro Syřany, aby nemuseli utíkat ze země! Konečně! [CZ Titulky]

VIDEO: Putin a Trump se dohodli na spolupráci v Sýrii, vytvoří tam společně bezpečné zóny pro Syřany, aby nemuseli utíkat ze země! Konečně! [CZ Titulky]

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov oznámil, že Moskva nemá námitky proti návrhu Donalda Trumpa na vytvoření bezpečných zón uvnitř Sýrie, kde bude vysídleným Syřanům nabídnuto dočasné útočiště, humanitární pomoc a především bezpečnost. Na tomto postupu se dohodli Vladimir Putin a Donald Trump během jejich vůbec prvního telefonického rozhovoru, který proběhl minulou sobotu. Je to první příklad a první vlaštovka spolupráce mezi vůdci a gosudary svých národů. Ruská televize RT přinesla k celé věci krátkou analýzu a optimismus je vidět i na redaktorech televize RT. Spolupráce Ruska a USA je hlavním procesním nástrojem stabilizace bezpečnostní situace nejen na Blízkém Východě, ale v celém světě. Trump v sobotu volal s Vladimirem Putinem osobně, protože tuto věc nechtěl přenechat Rexu Tillersonovi, ministru zahraničí USA. Trump v neděli uvedl, že “důležité věci si dělá zásadně sám, na ty ostatní má lidi”. Tento výrok je snad nejdůležitějším indikátorem stavu americké moci. Trump má okolo sebe lidi, kterým nedává tolik důvěry, aby dělali “důležitá rozhodnutí”.

Sergej Lavrov, ministr zahraničí Ruska.

Spolupráce Ruska a USA na stabilizaci situace v Sýrii bude počátkem konce migrace do Evropy. Donald Trump tak plní další ze svých slibů a pokud bude naplňovat i nadále své sliby ohledně přátelství s národy, nevměšování se do cizích států a bude se nadále zasazovat o normalizaci vztahů s Ruskem, potom je to cesta k zajištění stability ve světě. Donald Trump nebude usilovat o odstranění Bašára Asada, tato politika destabilizace Blízkého Východu přinesla migrační krizi mohutných rozměrů a zahraniční politika USA se bude pod Trumpem definovat jako “Křížová výprava” proti muslimům a islamistickým hrozbám. Tomu můžeme jenom tleskat a je jisté, že neziskovky, liberální média a globalisté nenechají na Trumpovi za tyto kroky nit suchou. V USA jeho kroky vyvolávají zděšení mezi liberály, ovšem poslední průzkum Rasmussen přinesl překvapivou zprávu, že 57% Američanů schvaluje Trumpův ban na cesty muslimů ze 7 zemí do USA a pouze 33% Američanů s tímto zákazem jednoznačně nesouhlasí [1].

Trumpova “Křížová výprava” proti muslimským uprchlíkům

“Donald Trump vzal velkou palici a s obrovským nápřahem s ní praštil do obličeje naší multikuturní společnosti.” Takto si o víkendu posteskla Dana Bash, moderátorka CNN, která je zarytou odpůrkyní Donalda Trumpa. Zákaz na vstup muslimů do USA ze 7 zemí kritizovala i Evropská unie, protože mnoho občanů v EU má dvojí občanství, nejvíce se to týká asi Francie, Velké Británie a Německa. Takže Iráčan s britským pasem se prostě do USA nedostane, protože má irácký původ. Toto rozhodnutí pochází podle informací ze CIA, která Trumpovi předala složku o tom, že v evropských zemích jsou “spící smečky”, což je výraz pro generační džihádisty, kteří přijdou do západní země, založí rodinu, mají práci, zdánlivě se integrují, ale po 15 nebo 20 letech je džihádistická buňka aktivuje a pošle je provést útok do 3. země západního světa. Útoky ve Francii v listopadu 2015 na klub Bataclan toto jenom potvrdily, útočníci měli vazby na Belgii a krytí jim poskytovala místní muslimská komunita.

Donald Trump volá s Vladimirem Putinem.

Jednou muslim, navždy terorista. Takový radikální názor zaznívá mezi operativci CIA, kteří čerpají informace z událostí v Pákistánu. Tam se ukázalo, že přímo pákistánská armáda a tajné služby skrývaly Usámu Bin-Ladina v domě naproti budově akademie pákistánské armády. Po tomto zjištění došlo k roztržce mezi Pákistánem a Obamovo administrativou, která byla mediálně ututlána, ale pouze to ukázalo na to, že muslimové nemohou být spojencem, protože košile je bližší než kabát. Usáma Bin-Ladin byl asset americké CIA, na kterém Bushova administrativa vystavěla celý falešný příběh o 11. září. Trumpova administrativa si musela uvědomit, že úpadek vlivu USA na světové dění je přímo souvislý s globalizací uvnitř USA. Nasunování nelegálních migrantů do USA probíhalo tak dlouho a tak intenzivně, že politici v rámci korektismu už ani nepřipouští, že by se měli deportovat, protože na nich stojí podstatná část ekonomiky země, a to hlavně na jihu USA.

Migrace nepřináší “obohacení”, pokud s ní přichází chudoba

Jsou však migranti a migranti. Jedni přináší do země technologie, know-how, vědu a umění, ale jiní nic nepřináší, ale berou. Nejprve práci, kterou nikdo z Američanů nechce dělat. To jsou tzv. “lousy jobs”, mizerně placené a obvykle těžké manuální práce na stavbách všeho druhu. Dříve na těchto stavbách pracovali Američané, ještě takových 40 let zpátky se na stavbách v USA mluvilo převážně anglicky. Dnes slyšíte hlavně španělštinu, ale také polštinu, protože v USA je nejvíce migrantů z Evropy právě z Polska. Problémem nasunování gastarbeiterů do USA je snižování mezd i v návazných oborech a profesích. Když je někde v USA více migrantů pohromadě, vznikají obchody s laciným zbožím, zavírají dražší obchody. Nemovitosti a jejich ceny padají dolů. Místní se stěhují pryč a ghetto se rozrůstá. Proces není okamžitý, trvá 20 až 30 let, ale je po takové době zcela zjevný.

Vladimir Putin má důvod k oslavě, v Sýrii jde všechno podle plánu.

Donald Trump tak přivedl USA na začátek transformace. Chce vrátit americké ruce do americké práce, usiluje o domácí výrobu, domácí spotřebu, národní soběstačnost a o posílení bezpečnosti hranic před nelegální migrací. Proti tomu ostře protestují paradoxně ne samotní migranti, kteří v USA se bojí úřadů a mají strach z deportace bez ohledu na Trumpa, ale nejvíce křičí neziskovky a americké firmy, které z laciné a hlavně nelegální pracovní síly profitují nejvíce. Na těch migrantech a nelegálních pracovnících se dá obrovsky vydělat. Dostávají nízké mzdy a neodvádí žádné daně. Peníze utratí v místních obchodech a supermarketech, a to v těch, které se orientují na nejnižší cenu, což jsou prakticky všechny, Wal-Marty, Targety, Best-Buye a další. Dále z nelegálů profitují dealeři aut, leasingové společnosti a hlavně banky, které to všechno financují a celý ten kolotoč toků peněz řídí.

Rusko a USA blíže k sobě, Německo blíže k vlastními zániku

Donald Trump bojuje na své frontě doma, Vladimir Putin na té své v Rusku. Oba dva pochopili, že spolupráce proti globalistům a proti projevům globalizace je důležitější, než staré ideologie. Spolupráce mezi Ruskem a USA bude pokračovat a rozvíjet se a Evropa ze spolupráce bdue profitovat. O to více však budou v Evropě globalisté utahovat šrouby a snažit se zabránit většímu posilování pro-národních tezí. Angela Merkel včera uvedla, že chce znovu otevřít otázku kvót na migranty v EU [2], aby si země mezi sebe rozdělily ty dárečky, které ona sama v roce 2015 pozvala do Německa, ale přišlo jich moc.

George Soros je hlavním architektem multikulti nejen v Evropě, ale i v USA. Financuje demonstrace proti Trumpovi stejně, jako financoval na Ukrajině povstání na Majdanu.

Evropa nesmí za Merkelovou tahat horké kaštany z ohně. Tyto její návrhy jsou součástí plánu Das neue Europa. Testuje si těmito výroky ty země, které si migranty budou chtít rozdělit a ty, které ani náhodou. Zastavení migrace ze Sýrie ale nevyřeší přerozdělení těch migrantů, kteří už v Evropě jsou. Jedinou cestou je jejich návrat do Sýrie. Ale o této variantě Angela nemluví. Je jasné, proč. Migranti pomáhají Německu s porodností, viz. zde. Naprostý šok, který by měl varovat, ale Angela si arabskou porodnost chválí. Dej Bůh, aby se taková politika nedostala i do ČR!

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
.B.
Návštěvník

Nerad bych se opakoval, tak odkážu na můj koment z minulého článku

https://aeronet.cz/news/svetu-chybel-polepseny-hrisnik-usa-se-stanou-tahounem-zmen-na-nez-uz-svet-zanevrel-rozuzleni-je-jen-jedno-a-je-notoricky-zname-na-to-americane-nikdy-neprestali-verit/#comment-85789

Ty safe zones ale Doník koordinuje spíše se Saudskou Arábií – a otázkou je, pro koho mají být ony zóny bezpečné.

Jsem přesvědčen, že si VK lakuje Trumpa na růžovo. Ale chápu, že se Trump z Trump Tower kritizuje jen obtížně.

Vladimir
Návštěvník

Komplet všecha muslimská sebranka, negři, arabi a další černej polv ven z Evropy! RAUS!

Vladimir
Návštěvník

Kdo mi dal mínus, je negr.

vivic
Návštěvník

Mimo mísu: Na webu FCT Altaj je aktualit, že V. Pjakinovi zemřela žena. Tolik na vysvětlenou, že poslední otázka-odpověď byla 19.12.

Administrator
Admin

Upřímnou soustrast panu Pjakinovi jménem redakce AE News.

tana
Návštěvník

Panu Pjakinovi a jeho dětem přeji upřimnou soustrast.
Jen se mi zdá divné, že bydlení jeho rodiny bylo závislé na jeho ženě.
Říkal, že žije v Altajském kraji, kde jsou nemovitosti jistě levnější, než v Moskvě nebo Petrohradu, je profesorem významné VŠ.

Pozorovatelka
Návštěvník

Právě jsem se dívala,jestli už nevyšel nový Pjakin (je úterý večer). Je tam prosba o pomoc s bydlením – žena zahynula tragicky, zůstal syn 11 let a dcery 6 let a 7 měsíců.
https://fct-altai.ru/c/ob-yavleniya-2/ob-yavleniye-s-pros-boy-o-pomoshchi
Už dříve se psalo, že mu snad při autonehodě zemřel někdo blízký, teď poprvé je to oficiální.

To je tedy velmi, velmi smutné, upřímnou soustrast!
Sberbank
Личная карта Сбербанка Валерия Викторовича 4276021546465522

Pozorovatelka
Návštěvník

Napsala tam Irena Aneri a napsala jsem i za sebe/Aeronet, je to úplně dole. Kdo bude chtít, ať se přidá.

Pozorovatelka
Návštěvník

Redakce už upravila informaci i pro finanční příspěvky ze zahraničí
https://fct-altai.ru/c/ob-yavleniya-2/ob-yavleniye-s-pros-boy-o-pomoshchi
Zdejší čtenáři přispívají Aeronetu (díky za to), já přispěji Pjakinovi. Představuji si chlapa v jeho věku s třemi malými dětmi… Bolest, šok, myšlenky na práci s příjmem v nedohlednu … A představuji si, jak si všichni myslí, že alternativa se topí v penězích a že Putin jich kufry posílá na všechny strany….

Ivka
Návštěvník

Dobrý den, pokoušela jsem se dle návodu zaslat peníze na uvedené údaje, ale zřejmě je něco špatně, SWIFT kod smí obsahovat jen 8 a nebo 11 znaků, ovšem ten uvedený obsahuje 10 znaků, což banka nevezme. Tak pokud můžete poraďte! Děkuji

Pozorovatelka
Návštěvník

Zatím jsem nic neposílala, protože poplatek údajně několikrát převyšuje vloženou částku, přičemž platí vkládající i přijímající strana. Levanet snad organizuje hromadnou sbírku tak, aby se poplatky minimalizovaly, tak se tam průběžně dívám, jestli se nějak pokročilo.

janaz
Návštěvník

Dúfam, že sa nás nájde dosť, ktorí pomôžeme konkrétnym ľuďom vo veľkej núdzi a nešťastí.

Avatar
Návštěvník

Nechápem jednu vec…čo má s tým bydlením?? Trošku mi to príde divné…

Administrator
Admin

Tuto informaci už jsme dostali do redakce předminulý týden, ale nebyla tehdy potvrzená. Nyní je to oficiální. Doufejme, že pan Pjakin se z toho dostane, ale určitě všichni pochopíme, kdyby teď nějakou dobu, třeba i půl roku, nevysílal své pořady. Rodina je na prvním místě, musí se postarat o děti a když není máma, tak se obávám, že panu Pjakinovi začnou starosti s dětmi, s jejich domácími úkoly, s vařením, praním, uklízením. Tím nechci říct, že toto všechno dělala předtím jenom jeho manželka a že pan Pjakin se věnoval jenom analytice, to ne, ale všichni víme, že jeden otec a 3 děti, to bude tvrdé. Snad ta nehoda byla opravdu jen náhoda a ne nějaký “vzkaz”. VK to pořád opakuje dokola, že se dívá pod auto, jestli mu tam něco nebliká, když ráno startuje. Teď už tomu pomalu začínám rozumět, že to asi není paranoia, ale pouhá opatrnost. Pjakin ví, že v Rusku neoperují jenom pronárodní elity, je tam dost elit, kterým jeho pořady vadí. Tak doufejme, že se dá do pořádku.

přezdívka
Návštěvník

Byl by to čas, o který by připravil své děti. Čeká ho namáhavá a odpovědná práce.

M.C.
Návštěvník

To tedy Valeriji Viktoroviči nezávidím.
Péče o tři děti mu dá zabrat, i když možná ,,pracuje z domova”.
Jedenáctiletý syn mu už něco pomůže, ale šestiletý špunt je akorát tak továrna na katastrofy a kolem batolete je taky dost práce.
Pokud nebyl zvyklý se o to starat (jako že v Rusku se to moc neujalo), tak se zapotí než se to naučí a než si v tom zavede svůj systém.
Mám taky tři děti, tak vím o čem to je. Člověk si v tom musí zavést systém, naučit ostatní podle něj fungovat a jde to, ale žere to prostě člověku čas a energii.
Holt musí Pjakin použít svoje schopnosti analytika, analyzovat problémy spojené s péčí o domácnost a děti a najít okamžitá a systémová řešení. To zvládne.
Na druhou stranu, když člověk vidí jak mu děti rostou a učí se nové věci, tak ho to těší.

Lostris
Návštěvník

Ona to asi obyčejná nehoda nebyla, stala se jaksi hned v závěsu po tragédii s Alexandrovci. Otázka zní je za tím GP nebo US neoconi prostřednictvím páté ruské kolony? Pokud GP tak Pjakin asi někde řekl víc než měl. Pokud pátá proamerická kolona tak to byla to byla součást pomsty avizované Obamou.
Je mi pana Pjakina líto, dá se mu pomoci finančně přes ruskou Sberbank .

.B.
Návštěvník

I ode mne nejhlubší soustrast. Bohužel, azbukou nevládnu a psát anglicky či německy se mi na jeho stránkách nejeví vhodné.

lenka
Návštěvník

Také upřímnou soustrast a hodně síly. Moc je mi líto dětí. Bude to pro pana Pjakina náročné.

lenka b
Návštěvník

Kolem vánoc jsem někde našla napsané, že Pjakin přišel o velmi blízkého člověka, ale nikam jsem to nedávala, nerada šířím něco, co nevím jistě.

Patricia
Návštěvník

Děkuji, že jste odpověděl-a na mou nevyřčenou otázku.

Nobody
Návštěvník

Pro pana VK, nebo Admina. Podle zdroje německých novin MM News (http://www.mmnews.de/index.php/politik/94659-nach-merkel-telefonat-trump-will-einreiseverbot-auf-deutschland-ausweiten ), má prý Trump v plánu vyhlásit zákaz vstupu německým občanům do USA. Nemám to jinde ověřeno, tak nevím. Německy neumím, tak jsem si to nechal přeložit strýčkem Google, část z textu:

V souladu s tím odpověděl Trump, že Merkelová přesně věděla, že ve většině uprchlíků jde o ekonomické migranty, mnoho z nich byli dokonce teroristy. To nemá nic společného s Ženevskou úmluvou. Kromě toho Merkelová přesně ví, jaké škody udělali v Německu. Stačí se jen podívat do statistik trestné činnosti.

V reakci na to americký prezident dnes oznámila plán na zavření hranic pro německé občany. „Německo se stalo nebezpečnou zemí,“ říká Trump. Nemůžeme importovat tuto nejistotu do Spojených států.“

Víte o tom něco bližšího, nebo je to hoax?

Administrator
Admin

Je to pravda. Trump upozornil Merkelovou, že přijala nezodpovědně milion migrantů a musela vědět, že mezi nimi jsou teroristé. Merkelová oponovala Ženevskou úmluvou o uprchlících, ale Trump jí také oponoval, že na ekonomické migranty a na teroristy se úmluva nevztahuje a z toho důvodu bude muset Trump zvážit, jestli je Německo bezpečná země a jestli nemá dočasně zastavit cesty do USA i pro Němce, protože není jasné, komu všemu vláda Merkelové vydává cestovní pasy. Mezi Berlínem a Washingtonem tak panuje nejhlubší rozkol od konce II. sv. války.

albatros
Návštěvník

comment image

janaz
Návštěvník

Konečne rozumný hlas americkej administratívy v tom šialenstve posledných rokov.

Amus
Návštěvník

Jen aby je šílená německá Fatima Merkel nezačala uklízet do sousedních zemí….

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Bledí němečtí zombíci mají nejvyšší čas začít uklízet ve svým vlastním vedení země. To nejmenší je přestat volit furt jak retard CDU a hodit to AfD.

NoName312
Návštěvník

Mam bohuzel obavu, ze Syrie a stav v ni tak uplne neni spojen se stavem migrace do Evropy. Uz cca pul roku jsou drtivou z cele Afriky a co jsem naposled slysel, zacinaji se “verbovat a dovazet ” az z Bangladese. Migrace je chtena a planovana akce EU a zmena postoje USA to az tak neresi. My mame problem s EU, se zapadni Evropou a Nemeckem, s jejich politikou a s tim se musi neco delat. Zapadni Evropa moc dobre vi, co dela a to divadelko s humanitou je jen pro siroke obecenstvo. My jako CR se musime v tomto tzv. zabejcit, spolupracovat se staty, ktere maji na vec podobny nazor a pokud bychom byly tlaceni do kouta, pak vylozit karty a proste udelat papa. Protoze toto je otazka dalsiho preziti naseho naroda, tradic a v tom se zadny kompromis nedela.

S pozdravem
NoName312

Ereinion
Návštěvník

Je to tak, pokud vím, tak si Italové stále dováží z libyjských bžehů tisícovky Afričanů týdně…

Robin
Návštěvník
Vedista
Návštěvník

pokud si myslite ze vatikan se podrizuje islamu tak jste na omylu islam a krestanstvi je vytvoreno stejnyma lidma a ridi obe tyhle dogmaticke sracky stejni lide tudiz o podrizenosti nelze mluvit pouze plni ukoly…

janaz
Návštěvník

Netrep, Vatikán nie je kresťanstvo a aj Vatikán sa podriaďuje islámu len teraz, v minulosti s ním dosť bojoval. Ale to by si musel niečo vedieť z histórie.

Vedista
Návštěvník

me His-torie (jejich-teorie) nezajima je totiz psana vitezi a to je tim padem vetsinou lez me zajimaji dejiny 😉 a samozrejme ze proti sobe bojovali kdyz chcete bojovat musite vytvorit nepritele …. uvedem mensi priklad z dnesni doby : USA si vytvori teroristy a pak s nima bojuje. snad tenhle jeden bude stacit….navic vatikan je krestanstvi tohle muze rict jen omezenec nebo nekdo kdo je krestan vlastne je to skoro to same 🙂 a i kdyz si rikate nechodim do kostela jsem jen verici v krestanstvi porad spadate pod sferu jejich vlivu protoze je to ideologie ktera nema s virou nic spolecneho protoze by to neobsahovalo dogmata

Jaris
Návštěvník

Vedisto, krestnastvi zalozil sam Jezis Kristus. Cirkev nema s jeho ucenim naprosto nic spolecneho. Tihle papalasi zneuzili Bibli ke svym cilum – bohatstvi a politicke moci. Vinu nese cirkev nikoliv Bible, a ta vubec neni, jak rikas “dogmaticke sracky”. Bible totiz dala uceleny zaklad zapadni kulture a jejim zakonum. Jelikoz se ke trestanstvi dnes stavi zady vetsina lidi jako Ty, to je duvodem proc je spolecnost Evropy a celeho zapadniho sveta v rozkladu. Ateismus je s nami jiz delsi dobu a nijak jsem si nevsimla, ze by lide byli stastnejsi s dnesni vymodlenou demokracii.

Jaris
Návštěvník

oprava: krestanstvi

tana
Návštěvník

Žijeme v době papežského schizmatu. Na přelomu 14/15 st. byla stejná situace, a jednání moc nepomohla. Dnes se tváříme, že schizma neexistuje.
Papež má být zástupcem Boha na Zemi a má být neomylný – ale který je ten pravý?

zvědavá matka
Návštěvník

Erenion,víte to špatně. Italové jsou zoufalí! Afričany a jiné migranty jim tam dováží EU organizace FRONTEX , která má za úkol “střežit hranice EU” ( a ve které fungují i naši…).
A DENNĚ připlave až 5000 kousků…
Už jsem tady uváděla případy z Kalábrie, kdy lidi ráno odejdou do práce, a když se vrátí, mají obsazený dům….takže asi takto.
Je to řízená a dobře organizovaná a placená INVAZE – OKUPACE.

Anna
Návštěvník

Přesně ! Jaký začátek konce migrace, když ze Sýrie do Evropy dávno žádní nepřichází. Nově se valí černí z Afriky !

Brunero
Návštěvník

Na rade je stabilizácia Lýbie.

Amus
Návštěvník

Chápu to tak, že politici EU nebudou mít jak migraci obhájit před svými občany, pokud se situaci ve válkou zničených zemí podaří stabilizovat. Ale eurofašisté jsou tak šílení, že budou migranty stěhovat do Evropy dále, tajně za zády občanů tak, jak to dělá v současné době česká vláda.

NWOfob
Návštěvník

Němci nově finančně motivují všechny z Afghánistánu, Pákistánu a Iráku:
http://pravyprostor.cz/dostan-se-do-nemecka-za-kazdou-cenu-odmena-cini-32-400-kc-na-osobu/
Mnozí z nich jsou zvyklí si měnit identitu, takže je tu nebezpečí, že budou kvůli tomuto příjmu pendlovat mezi Německem a zemí, odkud pocházejí – když to Němci neuhlídají, což dosud neumějí 🙁
A Shulz vyhrožuje:
http://pravyprostor.cz/pokud-se-martin-schulz-stane-nemeckym-kanclerem-na-vychodoevropske-zeme-pouzije-silu/

janaz
Návštěvník

Zrejme Preto sa Putin zameral na podporu a spoluprácu s lýbijským generálom Chalífom Hachtarom a tým aj so synom Kaddáfího, aby sa obnovila vláda pevnej ruky nad Lýbiou a tým preťala ďalšia migračná cesta ako za Kaddáfího. Putin tiež nechce Európu ovládanú džihádom. Na rozdiel od európskych zmrdov a babrákov Putin myslí oveľa ďalej do budúcnosti ako po ďalšie voľby.

.B.
Návštěvník

Safe zone je všude, kde Sýrii ovládá Assad. Safe zone, o které mluví Trump je safe zone pro ISIS, Al Kajdu a další frančízy CIA a Pentagonu.

janaz
Návštěvník

A Putin mu pritakáva, že? Ešte tú o Karkulke.

.B.
Návštěvník

Amíci zřejmě touží seznámit se se systémem Perimeter alias Dead Hand osobně.

http://zpravy.idnes.cz/rusko-cina-usa-jaderny-utok-studie-preziti-fkc-/zahranicni.aspx?c=A170130_142244_zahranicni_aha

What a terrible scum.

Fiok
Návštěvník

Tady je zajimavy komentar od F. Rötzera:
https://www.heise.de/tp/features/Trump-gegen-Merkel-die-USA-gegen-Deutschland-3613586.html
Podle Telepolis (z koncernu Heise), dovolavajiciho se rozhovoru Trumpova poradce Navarra na FT (viz odkaz v clanku) je americky tlak na Cinu a Mexiko pouhou zasterkou k utoku (zacileni) na Nemecko.
Na tom neco muze byt…

aaabbb
Návštěvník

Ve Spojených státech probíhá „barevná revoluce“
The Saker
http://www.zvedavec.org/komentare/2017/02/7169-ve-spojenych-statech-probiha-barevna-revoluce.htm

“…
Trump má mnohem silnější zbraň, kterou může použít proti neokonzervativcům: 9/11.

Ať už o tom Trump věděl dříve nebo ne, není důležité, neboť nyní mu radí lidé, jako je Flynn, který musel za ty roky vědět, že 9/11 je machinace zevnitř. A jestliže byl skutečný počet lidí, kteří se přímo podíleli na operaci 9/11, relativně malý, počet lidí, kteří využili svou plnou morální a politickou důvěryhodnost k vytvoření oficiálního příběhu o 9/11, je obrovský. Řeknu to takhle: zatímco útok 9/11 byl operací amerického „státu ve státě“ (provedení bylo pravděpodobně zadáno subdodavateli – Izraelcům), kompletní washingtonská „bažina“ byla od události „9/11 spolupachatelem po tomto činu“, neboť pomohla udržovat tuto kamufláž. Pokud bude tohle přivedeno na světlo, pak tisíce politických kariéristů zkrachují a skončí to skandálem.

9/11 byl kolektivní zločin par excellence. Ve skutečnosti jej vykonalo jen několik mužů, ale pak tisíce, možná desetitisíce, využili svého postavení ke krytí celé události a zabránili jakémukoliv skutečnému vyšetřování. VŠICHNI jsou vinni z maření spravedlnosti. Otevřením nového vyšetřování útoků z 9/11, které by ale vedlo Ministerstvo spravedlnosti, NIKOLI Kongres, by Trump mohl doslova umístit „politickou střelnou zbraň“ vedle hlavy každého politika a pohrozit, že stiskne spoušť, pokud se okamžitě nevzdá pokusu ho svrhnout.

…”

Pozorovatelka
Návštěvník

“Trump má mnohem silnější zbraň, kterou může použít proti neokonzervativcům: 9/11.”
Otázka je, jestli je to śkutečně Trumpova zbraň – už v loňském roce se psalo, že odhalení 9/11 má být prostředkem k odstavení neoconů pro případ, že to nepůjde jinak, ale že to má být nejzazší prostředek, protože určitě spustí občanskou válku.
Ale současně to může spustit nenávist vůči SA/ Izraeli, takže tím to bude proti Trumpovi.
Takže v souhrnu je to zbraň v rukou globalistů, kterou zabijí dvě mouchy jednou ranou – na jedné straně Trumpa ochrání v odstavování neoconů a současně Trumpovi vysvětlí, že podpora Izraele je nežádoucí.

Dnes íránský prezident:
“Trumpovi dlouho potrvá, než pochopí, oč ve světě jde…”
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/asie-a-oceanie/trumpovi-dlouho-potrva-nez-pochopi-oc-ve-svete-jde_415999.html

Jajka
Návštěvník

Já myslím, že Trump má nabito /Magnum/, jinak by do toho všeho nešel, protože Trumpa můžeme označovat za ledasco, ale ne za hochštaplera.

aaabbb
Návštěvník

Generál Filatov:
“Zdá se, že aškenázové s rukama vzhůru přebíhají na stranu sefardů.”
http://afinabul.blog.cz/1312/mojzisuv-vynalez

Silentio
Návštěvník

Děkuji za článek.
Dle mého se věci skládají přesně tak jak mají, hybnou silou je dominový efekt. Osobně se domnívám, že v průběhu změn v čase nás čekají velmi zajímavá odhalení ve smyslu …a nic nezůstalo skryto… Máme se na co těšit (v dobrém slova smyslu).

wpDiscuz