VIDEO: Největší skandál CIA v dějinách je na světě! Langley shromažďovalo zbraňové...

VIDEO: Největší skandál CIA v dějinách je na světě! Langley shromažďovalo zbraňové kybernetické exploity, obětí byl Trump a zřejmě i český premiér Bohuslav Sobotka! Vyhoďte z okna televizory Samsung! [CZ Titulky]

VIDEO: Největší skandál CIA v dějinách je na světě! Langley shromažďovalo zbraňové kybernetické exploity, obětí byl Trump a zřejmě i český premiér Bohuslav Sobotka! Vyhoďte z okna televizory Samsung! [CZ Titulky]

Největší skandál v dějinách Ústřední zpravodajské služby CIA se dostal na veřejnost. Organizace Wikileaks uveřejnila mohutnou složku [1] programových nástrojů CIA, které patří do kategorie tzv. zbraňových exploitů nultého dne (0day), na které zatím neexistují v zařízeních jako jsou mobily, tablety nebo televizory žádné bezpečnostní softwarové záplaty. Wikileaks uveřejnili složku pod označením Vault 7 a informace a snipety kódů odhalují, jak hluboko dokáže CIA pronikat do nejobyčejnějších zařízení, které jsou na trhu. CIA umí podle těchto dokumentů pronikat do telefonů Applu, do Android telefonů, do telefonů Microsoftu a dokonce i do Smart TV televizorů Samsung. Ty mají v sobě dokonce ukrytý mikrofon, přestože o tom výrobce uživatele neupozorňuje, což může teoreticky vést k obrovské žalobě proti této korejské firmě. Jeden z typů malwaru totiž lze do televizoru doručit skrze internetové připojení na dálku a je možné aktivovat tento mikrofon i ve standby režimu, když je televize vypnutá a pouze v pohotovostním režimu.

Daleko závažnější je ale informace ve složce o technologiích skupiny UMBRAGE. To je skupina americké tajné služby, divize kybernetických operací CIA, která nejen shromažďuje exploity do Vault 7, ale provádí i tzv. mimicking, tzn. napodobování hackerských technik a nástrojů tak, aby následné vyšetřování průniku hackerů CIA odvedlo vyšetřovatele FBI na cizí stopu, jiných států a jiných hackerských skupin. Tato informace o skupině UMBRAGE je snad největší výbušnou informací v celé složce Vault 7. Je zde velmi důvodné podezření, že tzv. útoky proti serverům Demokratické strany v USA před volbami opravdu neprováděli ruští hackeři, ale elitní divize UMBRAGE, jejímž cílem bylo napodobit některé ruské hackery a jejich techniky. Skandál je o to větší, že CIA zjevně ignorovala příkaz Barack Obamy, který po kauze Snowden nařídil CIA zveřejnit všechny zranitelnosti a exploity, které Langley používá a tyto informace měla CIA předat výrobcům zařízení, aby vytvořili záplaty a bezpečnostní patche. Jenže ten samý Obama poté potají nařídil exploity dál shromažďovat.

Obama financoval projekt CIA, aby šlo napodobovat “modus operandi” jiných hackerů, např. Rusů

Obama přímo zaúkoloval skupinu UMBRAGE k vývoji technik na napodobování hackerských útoků hackerů ze zahraničí. Prostě nástroj na na napodobování modus operandi konkrétního hackera. Složka Vault 7 ukazuje, že zranitelný je i prezidentský iPhone, který prezident Trump používá k tweetování na svém profilu na Twitteru. Informace Donalda Trumpa z minulého týdne, že má od dobrých duší z tajných služeb informaci, že ho Obama nechal odposlouchávat, je tak zřejmě zcela relevantní. Pouze to nemuselo být doslova tak, jak je prezentováno, Obama mohl např. naznačit, že chce vědět o Trumpovi všechno, co plánuje v kampani, kam se chystá, kde bude mít projevy, ale nemuselo být explicitně řečeno, aby někdo Trumpa odposlouchával. Spíš to vypadá, že tohle je zcela běžná a normální práce, že nikdo se v CIA ani nezdržuje nějakými povoleními, prostě se dostanou k informacím cestami, které jsou za hranou všech možných zákonů. A navíc se ukazuje, že CIA mohla zřejmě těmito nástroji sledovat i Američany na území USA, což jí zakazuje zákon, protože CIA nesmí operovat na americkém území.

Obamova CIA se tvářila jako “ruští hackeři”, aby zakryli svoji špinavou práci.

Další šok vyplývá z toho, že skupina UMBRAGE zřejmě fungovala na bázi Black Op operací pod falešným krytím, bez transparentního účetnictví v rámci CIA. UMBRAGE je podle všeho financovaný ze stejné kapitoly, jako provoz satelitního systému Echelon, protože výkazy činnosti skupiny se odkazují na telekomunikační divizi CIA. Celá databáze exploitů nebyla nijak zabezpečená a přístup do developerského SVN serveru měly osoby zvenčí CIA, mnozí z nich bez prověrky. Vývoj nástrojů a jejich shromažďování začalo za vlády Baracka Obamy a mělo podle informací spolykat na 85 až 100 miliard dolarů. Z dokumentů a charakteru správy SVN developerského serveru se ukazuje, že nástroje byly neveřejně obchodovány zaměstnanci a spolupracovníky CIA na darknetu, tzn. na síti TOR. K nástrojům se tak mohly dostat soukromé osoby, privátní hackeři, ale i státní hackerské divize cizích zemí. A opravdu se dostali, viz. níže kauza Bohuslava Sobotky.

Windows 10 je doopravdy terminál na sběr dat pro potřeby CIA. Doslova!

Složka Vault 7 potvrzuje článek našeho administrátora z roku 2015, kde zveřejnil analýzu [2] datového provozu Windows 10. Uniklé informace ze složky Vault 7 nyní dokazují, že operační systém Windows 10 díky svým podivným funkcionalitám opravdu funguje jako dálkově ovládaný terminál. Schopnost infiltrace Windows 10 je založena na využívání chyb v adresaci paměťového prostoru, které se cyklicky opakují v různých modulech Windows 10, až je podivné, že toto je jenom náhoda a ne úmyslně zabudovaná zranitelnost. CIA umí nově importovat do Windows své exploity i skrze fake Windows Update server, takže malware se vám do počítače dostane spolu s oficiálními updaty od Microsoftu.

Windows 10 je pro hackery CIA jako jídelní talíř. Za úvahu tak stojí přechod na Linux. I když… více si o tomto povíme v pátek na Svobodném rádiu.

Velmi znepokojivá informace je i o službě Skype, kterou před několika lety zakoupila společnost Microsoft. Ta během jednoho roku přeměnila systém Skype z technologie P2P na centralizovaný systém na bázi client-server. Tím vznikl prostor pro cílené adresné útoky a sledování. Podle uniklých informací má CIA nástroj, který umí zaznamenávat mluvený hlas a konverzaci skypového hovoru převede nástroj do textového formátu, modul dokonce podporuje i konverzační režim, takže výsledný text je oddělený podle hlasu v textové podobě. Možná jste si v poslední době všimli, že Skype po vás chce mermomocí vyplnit jméno a příjmení, protože přezdívka jaksi Microsoftu už nestačí. Stejně tak už jste možná zaregistrovali, že někdy se Skypu nechce připojit k síti, pokud jste připojeni do internetu přes VPN. Musíte se od VPN odpojit a potom to jde. To je právě jeden z posledních výsledků spolupráce Microsoftu se CIA.

Ve Frankfurtu je centrála CIA pro kybernetické operace v Evropě, Sobotka přišel o emaily díky nástroji CIA za 1.5 Bitcoinu

Další informace je o to zajímavější, že se týká přímo Německa a potažmo i ČR. CIA má totiž v Německu ve Frankfurtu evropskou divizi hackerů, kteří mají černé diplomatické pasy, pracují tedy pod diplomatickou imunitou a jezdí po celém Schengenu a hackují blízké cíle, tzv. proximity hacking. To jsou místa, která nejdou hacknout přes internet, operativec CIA přijede přímo do města, vejde do budovy státní správy a nasadí do intranetu nebo ethernetové sítě v budově exploit, worma apod. Využije k tomu lokální Wifi a zranitelnost wifi routeru nebo použije USB klíčenku a zasune jí do počítače, televizoru, NAS úložiště apod. Pokud se podíváme na kauzu uniklých emailů Bohuslava Sobotky z minulého roku [3], asi nás zaujme, že k úniku byl na 99.9% použitý nástroj CIA, který někdo koupil na darknetu. Jak jsme dostali dnes do naší redakce informaci a kopii diskuse z TOR chanu, jistá osoba s přezdívkou “Kulisak666” vloni děkovala za nástroj “FlashBang”, kterým získala podle jejích slov “munici ze Sobotkova deníčku na Seznamu”. Nástroj FlashBang se opravdu v seznamu CIA nachází, více zde. To by potom znamenalo, že emaily Bohuslava Sobotky byly získány nástrojem CIA, který byl nabízen k prodeji za 1.5 Bitcoinu v darknet roomu.

Bude třeba zamést v CIA? Senát stále Trumpovi blokuje desítky lidí, které chce dosadit na důležitá místa v tajných službách.

Ještě horší je informace z dokumentů, že CIA pomáhá získávat pracovní místa svým operativcům v amerických technologických firmách typu Microsoft, Google, Apple, Adobe, Facebook a další, kde se tito operativci snaží do zdrojových kódů aplikací zanést úmyslně chyby a zranitelnosti, které by potom mohla CIA obratem ruky využívat. To potom dává logický smysl s výše uvedenými nálezy o Windows 10 a proč jsou tak navrženy, proč byly po dobu 1 roku zcela zdarma šířeny po celém světě v rámci upgradu. V tomto ohledu to znamená, že pro CIA toto byla neskutečná příležitost, jak dostat do Windows 10 celé obrovské portfolio zranitelností, které dosud nebylo objeveno zvenčí, protože složka Vault 7 je pouze jednou ze složek, kterou CIA používá pro svůj elektronický boj.

Hackeři CIA si libovali, jak je Obama štědrý

V dokumentech je i zachyceno v komentářích ke zdrojovým textům, jak oslavují a chválí Obamovu štědrost, tedy peníze, které vyčlenil na výzkum a shromažďování exploitů. Je tragické a smutné konstatovat, že to, o čem náš administrátor psal už před rokem a půl ve svém článku o Windows 10, je teprve teď uznáno až poté, co došlo k úniku zbraňových systémů CIA. Pokud máte počítač, který vyhodnocuje stisky kláves a odesílá je do Microsoftu, prý ke statistickým účelům predikce textu, tak by každého člověka měla znepokojit, že se něco takového děje. Je smutné sledovat, jak po každém updatu Windows 10 se mění síťová aktivita, kolik podivných aplikací divných názvů se snaží připojovat na internet (pokud máte 3rd party custom firewall v selektivním režimu), kolik “skvělých zážitků” vám Microsoft nabízí výměnou za update čehokoliv.

Elektronika není bezpečná, je to nástroj neomezeného sledování.

Ve Frankfurtu má tedy CIA svoji divizi pro evropské operace. Je zcela jasné, proč je Angela Merkel v pozici, v jaké se nachází. Je už jasné, kolik věcí, jak dlouho a do jaké hloubky na ní museli zjišťovat, co všechno o ní vědí, čím vším ji vydírají. A kdepak, není to jenom Angela. Jsou to tisíce politiků v Evropě, včetně České republiky. Stačí mít telefon známé značky a dostanou se vám do soukromí. Globalizace je o tom, že jeden typ produktu si koupíte v USA i v Evropě, stejně jako v Asii. Proto třeba v Kremlu nařídil Vladimir Putin návrat k psacím strojům místo počítačů, z kanceláří silových složek byly odstraněny monitory, televizory, rádia. Zůstaly pouze telefony úmyslně připojené na analogovou ústřednu. Není to paranoia, je to uvážlivá opatrnost.

UMBRAGE divize CIA měla hrát roli ruských hackerů

Kdo ale teď bude věřit těm blábolům o ruském hackování amerických voleb? Složka Vault 7 jasně ukazuje, že skupina UMBRAGE zřejmě napodobovala činnost ruských mladíků, kteří se před časem vlámali do sítě herní konzole Playstation od SONY. Metoda se okopíruje, napodobí a implementuje se při hacknutí serverů Demokratické strany v USA. CIA se tak střelila do vlastní nohy, teď to už nejen nejsou Rusové, co jsou ti zlí a co špehují všechno a všechny, teď jsou to zase Ami a zase CIA. Znovu se ukazuje, že vykreslování Ruska jako toho zlého je účelová lež, mainstream z toho nebude spát, bude odhalení Vaultu 7 bagatelizovat (2. stupeň odporového gradientu) a uvidíme snahu celou kauzu brzy zamést pod koberec.

CIA přišla o většinu svých kybernetických zbraní. Ale nové jsou už ve vývoji.

Naše redakční doporučení je, abyste se zbavili televizorů Samsung, resp. nejprve žádali od prodejce písemné potvrzení, že v televizoru není zabudovaný mikrofon, pokud to není uvedeno v dokumentaci k přístroji, jinak televizor prodejci vraťte.  Pokud máte chytrý televizor Samsung s mikrofonem a je to uvedeno v dokumentaci, nemluvte v jeho blízkosti o věcech, které nechcete, aby slyšel někdo jiný, nejlépe televizor odpojte ze zásuvky. Pokud je televizor v záruce a je vybaven mikrofonem bez vašeho vědomí, vraťte produkt obchodníkovi s tím, že je v rozporu se specifikací popsanou v dokumentaci. Obchodník ze zákona nesmí nabízet zboží, které neodpovídá specifikaci uvedené v dokumentech k přístroji.

O kauze Vault 7 budeme mj. hovořit i tento pátek na Svobodném rádiu od 19:00 hodin, přineseme podrobné informace o divizi CIA ve Frankfurtu, probereme si zranitelnosti Windows 10, povíme si, jak a kde získat bezpečné telefony, pohovoříme o riziku elektronické promiskuity, která obklopuje dnes 99% veškeré populace. Dopředu již vás všechny zvu k poslechu.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
.lak
Návštěvník

Pokud vám nastřelí čip podobné starosti budete považovat za selanku procházky růžovým sadem. http://prvopodstata.blog.cz/1504/jemen-zcela-skryta-data-pro-verejnost-dil-1

Zlomeny
Návštěvník

A a a a to ještě není vše přátelé…

baliz
Návštěvník

Tak a mají vaší identitu pane V.K.

Brunero
Návštěvník

V žiadnom prípade sa nebudem tváriť, že som touto informáciou prekvapený či zaskočený. CIA je štát v štáte – samoriadený a čo môžu, to na svete sledujú. Technika im to umožňuje.

.B.
Návštěvník

TV Nova si poradila po svém, volně cituji:
“Speciální zařízení umožňovalo zaměstnancům CIA tvářit se jako hackeři cizích zemí. Američtí zpravodajci ale podezírají Rusko, že napadlo servery DS a ovlivnilo…blablabla.”

Takže asi tak. Byli to Rusové a basta!

národní odpor
Návštěvník

Proti tomuhle popsanému v článku se běžní uživatelé těžko mohou chránit.

Důležitější je vše si srovnat správně v hlavě. Hlavně to co nám nejvíce hrozí.

Germánské národy proti nám neustále brojí.

Chtějí zastavit dotace z EU pro neposlušné země,které odmítají nelegální migranty.

Nechtějme jejich “dotace” výměnou za příjímání islámu do Česka, Slovenska, Polska…

Chtějme klid a mír. Je lepší se spojit se všemi Slovany včetně Rusů,než podlehnout

západoevropské multikulturní dekadenci a krůček po krůčku nechat zničit naše země.

verne
Návštěvník

To je přesné a výstižné.

Charon
Návštěvník

http://windowscentrum.startitup.sk/samsung-potvrdil-ze-smart-tv-nas-pocuva-ked-blizkosti/ inac ja som prestal pouzivat aj skype odkedy ho prevzal MS

Michael Chertoff
Návštěvník

Mainstream pisálci budou mít těžkou noc. Jak tohle všechno nějak hodit na Putina a Rusko. A to ještě za 15 let nevysvětlili, kdo naložil baráky WTC nanotermitem a odstřelil. Jestli ho tam donesl bin Ládin v batohu, tak pardon. Ale odněkud se tam každopádně vzít musel.

Sims.
Návštěvník

Tak a na svět se dostalo to ruské vměšování se do voleb. No jsou to američtí dobráčci a velcí přátelé, co se ještě bude muset stát, aby český člověk uvěřil.

.lak
Návštěvník

Poudala Z AC24

+9 # Josef Švejk 2017-02-24 20:33
„Stát by měl své občany chránit!!!“ Vše ostatní je nadbytečné!
Stát, ve smyslu nadstavby společnosti je tu proto, aby pro své obyvatele zajišťoval servis, který si nemohou zajistit sami(!), proto si jej lidé vymysleli. Stát, který nastaví zákony, které umožňují okrádat obyvatelstvo ať už jakkoliv (vodné, zdravotnické poplatky, předražené a nekvalitní potraviny, prodej svých statků cizincům (roční zisk 300 mld do cizích kapes), nastavení koruny k euru na 27 kč = roční ztráta 1000 mld, nastavení mezd na úroveň 1/4 vzhledem ke srovnatelným státům,…. atd, atd). Nemá smysl zde všechno vypisovat. Podstatné je že vše toto náš stát od roku 89 neplní a toto neplnění systematicky prohlubuje. Tento stát si už 27 let neplní své nejzákladnější povinnosti na které vybírá povinně poplatky v podobě daní!
Z tohoto úhlu pohledu je tento stát protilidový a zločinný a lidé mají plné právo se tomu bránit všemi dostupnými prostředky! Opakuji – Všemi dostupnými prostředky! Až toto lidé pochopí, nebude docházet k podobným tragédiím, neboť nebudou existovat ani důvody, které by je způsobovaly!

Sesam
Návštěvník

Ja mám dojem, že to mnoho lidí docela chápe – a co? Nic – jak pravil Zarathustra výše. Bohužel. Omluvou by bylo, kdyby jedinec netušil, že vše vychází od jedince. Ale zdejší skvělé sebrání mnohé tuší, co dokonce ví – a co? Nic. Avšak člověk by si měl být především vědom břevna v oku svém, takže přiznávám – ani já nic. A z toho je mi nejvíc nanic…

pzv
Návštěvník

Fajn, verím, že je to už iba otázka času, kedy sa svetom rozoznie podobný únik v súvislosti s americkým vojenským programom chemtrails…

Ako hovorí notoricky známy vtip: Rozdiel medzi konšpiračnou teóriou a realitou sú dva roky.

Do tej doby dávam k nahliadnutiu tento veľmi dobre informovaný zdroj o detailoch programu:

—–

Kniha o chemtrails. Elana Freeland: Chemtrails, HAARP, and the Full Spectrum Dominance of Planet Earth. Recenzia knihy. (Všetko čo ste chceli vedieť o chemtrails, ale báli ste sa spýtať)
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/elana-freeland-chemtrails-haarp-and-the-full-spectrum-dominance-of-planet-earth-recenzia-knihy/

Kapitola 0: Zoznámte sa so “Štátom národnej bezpečnosti”
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-0-zoznamte-sa-so-statom-narodnej-bezpecnosti/
Dezinformačná kampaň maskujúca chemtrailový program pod masku “národnej bezpečnosti”.

Kapitola 1: Stručná história projektu HAARP
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-1-strucna-historia-projektu-haarp/
História projektu HAARP a jeho predchodcovia.

Kapitola 2: Eastlundov patent pre HAARP z roku 1987
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-2-eastlundov-patent-pre-haarp-z-roku-1987/
Niektoré najzaujímavejšie pasáže z tzv. HAARP patentu.

Kapitola 3: Distribučná infraštruktúra programu chemtrails
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-3-distribucna-infrastruktura-programu-chemtrails/
Táto kapitola popisuje celú distribučnú infraštruktúru chemtrailového programu: krycie názvy projektu, zainteresované vládne, vojenské a civilné inštitúcie, stratégie rozprašovania vojenskými a civilnými lietadlami, stratégie umlčiavania pilotov a verejnosti. Spolu s Kapitolou 4 je to najlepšia a najdôležitejšia kapitola z celej knihy.

Kapitola 4: Jedy padajúce z oblohy
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-4-jedy-padajuce-z-oblohy/
Toto je jednoznačne najlepšia kapitola z celej knihy. Podrobne popisuje jednotlivé látky nachádzajúce sa v chemtrailoch, ich vojenský alebo klimatologický účel a zdravotné dôsledky pre ľudí na zemi. Podrobne vysvetlené sú organofosfáty v leteckom palive, nanočastice a inteligentný prach, polyméry, huby a plesne, ťažké kovy, hliník, bárium, stroncium, fluór, síra a iné.

Kapitola 8: Morgellons – vlákna ktoré dýchame a jeme.}
https://diskuter.wordpress.com/2017/03/04/kniha-o-chemtrails-kapitola-8-morgellons-vlakna-ktore-dychame-a-jeme/
Nahliadnutie do amerického bakteriologického výskumu a jeho dlhej histórie testovania chemických a bakteriologických látok na nič netušiacej civilnej populácii.

wpDiscuz