VIDEO: Mají Putina už doopravdy za hlupáka? Rex Tillerson vyzval před cestou...

VIDEO: Mají Putina už doopravdy za hlupáka? Rex Tillerson vyzval před cestou do Moskvy ruskou vládu, aby přestala podporovat Bašára Asada a přidala se raději na stranu USA! Co mu na to řekne Lavrov? [CZ Titulky]

VIDEO: Mají Putina už doopravdy za hlupáka? Rex Tillerson vyzval před cestou do Moskvy ruskou vládu, aby přestala podporovat Bašára Asada a přidala se raději na stranu USA! Co mu na to řekne Lavrov? [CZ Titulky]

Americký ministr zahraničí Rex Tillerson před cestou do Moskvy na schůzku se svým ruským protějškem Sergejem Lavrovem zcela nediplomaticky a přes média poslal Rusku vzkaz. Ruská vláda by měla přestat podporovat Bašára Asada, Írán a nově by se měla přidat raději na stranu Spojených států. Podle Tillersona nemá ruské spojenectví s Asadem a také s Íránem žádnou budoucnost [1]. V krátkém rozhovoru pro Bloomberg dokonce Tillerson naznačil, že Rusko je zodpovědné za chemické zbraně v Sýrii, protože to přece bylo Rusko, které v roce 2013 zabránilo vtrhnutí NATO do Sýrie, když Vladimir Putin dojednal s Damaškem likvidaci chemických zbraní. Tillerson si do Putina a do Ruska ostře rýpl ve smyslu, že to je přece ruská dohoda, kterou podepsala ruská vláda a tím de facto Moskva nese zodpovědnost za její dodržování. Celé Tillersonovo vystoupení znělo úplně jako z jiného světa. Ten člověk si dělá úplně blázny. Na stranu USA se dnes přidávají jenom sebevrazi, Rusko to rozhodně nemá zapotřebí.

Rex Tillerson, ministr zahraničí USA.

Celé to tancování okolo Sýrie a Ruska má přitom ze strany Rexe Tillersona jedinou motivaci, a to snahu, jak dostat saúdskoarabskou ropou do Evropy namísto té íránské. V říjnu 2016, v době ještě před volbami v USA, uvedl server Zerohedge zajímavou analýzu [2] obchodních aktivit Rexe Tillersona, který v té době létal mezi Rijádem a Moskvou. Ukázalo se totiž, že právě Exxon Mobil a Rex Tillerson chtějí arabskou ropu vést přes území Sýrie a Turecko do Evropy. Jak ukazuje mapa níže v odstavci, Rusové podporují Írán a cestu perské ropy, taktéž přes Sýrii a po dně Středozemního moře, opět do Evropy.

Tillersonova arabská ropa proti Rusku

V obou plánech je jeden problém. Oba ropovody mají vést přes Sýrii a vzájemně by si konkurovaly. Zatímco ropa z Íránu by pomáhala Rusku kontrolovat Evropu, tak ropa ze Saúdské Arábie by pomohla USA udržet pozici petrodolaru. Samotná Evropa je přitom zbytná veličina, protože globalisté (ti euroasijští) ji chtějí islamizovat a nechat zchudnout, zatímco americké globalistické síly systému Pax Americana chtějí z Evropy udělat odbytiště pro svůj dolar, protože Čína už k zelenému papíru má téměř odpor.

Důvod války v Sýrii.

V obou případech se přitom předmětem vazalství má stát ropa. Pokud by se postavily oba ropovody, stala by se Sýrie nejbohatší arabskou zemí v regionu. Poplatky za transfery ropy by zemi pomohly ekonomicky tak, jako nic jiného. Jenže sionistické bestie uvažují jinak. Proč za něco platit, když to můžeme mít zadarmo? Rozbijeme stát, uvrhneme ho do občanské války, poteče krev, vyděláme na zbrojení, vyděláme na úvěrech, protože americká vláda si musí půjčovat u žida, ten samý nosatý pán z Fedu určuje úrokové sazby. A když se země propadne do chaosu a občanské války, tak přijedou k pobřeží tankery a naloží se ropou, za kterou nosatí pánové zaplatí zbraněmi nakoupenými v jiné rozvrácené zemi, třeba na Ukrajině. Ta ropa se potom přiveze do terminálů v Evropě a vydělávají na ní ne občané Libye, kterým je ropa kradena z rozvrácené země, kterou ovládají gangy a desítky povstaleckých frakcí, ale nosatí pánové, kteří zisky ukládají do svých vlastních bank.

Když politik jako gangster dává někomu “dobré rady”

Sýrie byla rozvrácena kvůli tomu, aby sionističtí židé z USA mohli prodávat do EU arabskou ropu pomocí ropovodu vedeného přes území Sýrie a nemuselo se Asadovi nic platit. Přijde nová americká vláda a ministr zahraničí USA řekne, že Rusko se musí přidat na americkou stranu. Proč by se jaderná velmoc měla přidávat na stranu země, která bez mandátu OSN a bez jakýchkoliv důkazů a prošetřování bombarduje cizí suverénní země? To není jenom Sýrie. To byl Irák. Libye. Nebo Srbsko. Tam všude americké stroje shazovaly bomby bez mandátů OSN a v rozporu s elementárním mezinárodním právem. USA jsou zemí, která provozuje mezinárodní terorismus a gangsterismus a evropští političtí pohůnci tomu dokonce tleskají. Jak by se na to díval pan Sobotka, kdyby jednoho dne začaly na ČR padat rakety a bomby z USA, protože nějaký generál by dal Trumpovi na stůl podvržené důkazy o genocidě křečků v ČR? A představitelé EU by tomu zatleskali?

Dřívější foto Sergeje Lavrova a Rexe Tillersona, než se Trump před pár dny odkopal. Taková selanka to už teď ani náhodou nebude.

Jak může americký ministr zahraničí říkat Rusku, s kým se má a nemá spojenecky podporovat? Co kdyby český politik přijel do USA před příletem by udělal rozhovor pro televizi, kde by vyzval americkou vládu, aby přestala spojenecky spolupracovat se Saúdskou Arábií, protože jsou důkazy, že v té zemi kamenují ženy zaživa? A to by opravdu nebyl podvrh, to je pravda, ale jak by na to reagovala americká administrativa? Poslala by takový požadavek do prdele a jeho autora taktéž. Rusko svojí participací v Sýrii překazilo Američanům plán na somalizaci Sýrie a na opakování modelu Libye v Sýrii. Je ostudné, je skandální, že Donald Trump, který sliboval dialog s Bašárem Asadem a boj proti ISIL, teď místo toho bombarduje právě Asada a mezitím se ISIL směje, tleská a spolu s ním Tayyip Erdogan v Turecku, John McCain, Nancy Pelosi, Hillary Clinton a další.

Rusko musí Tillersonovi ukázat dveře a pořádně s nimi za ním prásknout

Já doufám, že Sergej Lavrov řekně Tillersonovi přesně to, co bychom mu řekli my. Rusko se bude spojenecky slučovat se všemi zeměmi, které Rusko požádají o pomoc, přesně tak, jak požádal Bašár Asad. Nikdo nebude Rusku určovat, s kým se zařadí do jedné linie a s kým nikoliv. Rusko a USA musí spolupracovat, pokud má být zaručen světový mír. Pokud to Donald Trump kazí, ať už sám, anebo skrze lidi, kterými je náhle obklopen, potom bude válka. A válek je mnoho forem. Může být studená, ideologická, kybernetická, mediální, propagandistická, obchodní, ekonomická, kulturní, ale i skutečná a ostrá. Sliby, se kterými Trump vyhrál volby, jsou mrtvé. Po raketách Tomahawk přichází útok na Asada a pokus o jeho sesazení a nastolení chaosu v Sýrii. Nic z toho, co jsme od Trumpa čekali, ve vztahu k normalizaci bezpečnosti ve světě, nenastalo.

Bašár Asad, prezident Sýrie. Rusko už dopředu avizovalo, že s jeho podporou Moskva neskončí.

Alternativa byla podvedena, je to lekce do budoucna, že naděje je falešná póza, protože dokud nosatí pánové ovládají nohy, ruce a hlavy prezidentů světových velmocí, není šance na opravdovou změnu. Kdo nemá nasazenou jarmulku a netancuje podle sionistů, bude dříve či později podveden. Je tu znova ta americká vládní arogance, pokrytecké výroky, ty samé útoky proti Rusku a ty samé útoky proti Bašáru Asadovi. Rakety vypálené na syrskou základnu Shayrat nebyly nedopatřením nebo Trumpovou snahou o odvedení pozornosti. To bylo symbolické odpálení všech předvolebních slibů Donalda Trumpa do povětří, ve stejný symbolický den, kdy uplynulo 100 let od vstupu USA do I. sv. války. A na náhody nevěřím. Tillerson jede do Moskvy položit na stůl ultimátum a pistole. A pokud jde o americkou politiku? Gangster zůstane gangsterem!

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
ŘŘŘ
Návštěvník

Být Lavrovem, tak mu jako odpověď jednu střihnu! ROFL

M.C.
Návštěvník

Nebojte, ten ho vytahá za uši z obou stran, že na to Tillerson do smrti nezapomene.
Počkáme si, s jakou pojede zpátky.

.B.
Návštěvník

Ministr Stropnický:
“Důkazem, že Assád použil chemické zbraně pro mne je to, že na něj Američané zaútočili!”

Senátor za ČSSD Bublan:
“Volání po důkazech je zbytečné, já VĚŘÍM našemu spojenci USA”.

Jediná věc, který se anglosionistické impérium bojí, jsou ruské jaderné zbraně. Kromě kopance Tillersona do prdele by mu měli v Moskvě naznačit, že pohár trpělivosti pomalu přetéká.

Je naprosto obdivuhodné, jaký klid Putin zachovával – těch provokací byl nespočet a spousta z nich by za normálních okolnoostí znamenala vyhlášení války.
Ale nelze ustupovat do nekonečna, protože dřív nebo později se do cesty postaví propast.

Alex
Návštěvník

Komedianta stropnickyho a spol odsoudit za vlastizradu na dozivoti. Hajzlove jsou to a ten kdo je bude volit je stejny.

Brutopýr
Návštěvník

Komediant Stropnitzky … Ale čí vlast zradil? On je přeci obřezaný “kosmopolita”, žádnou vlast nemá…

Dan
Návštěvník

Zrazuje zem, kde žije, proto zasluhuje trest. Toho vola může brát vážně pouze imbecil.

jjakub
Návštěvník

Pjakin rikal,ze nejhorsi byl rok 2014 co se tyka nejakeho velkeho konfliktu.ze nyni jsou to jen takove petardy ktere obcas nekoho zrani.tak doufejme….

.B.
Návštěvník

To říkal před obratem Trumpa o 180° – a před “chemickým útokem” a následným américkém bombardováním….

Vabio
Návštěvník

@.B.
Ono ani po těch petardách bych řekl, že V. V. Pjakin svůj názor moc měnit nebude. Vše má pěkně srovnané, tj. není nutné neustále obracet.

zlomky
Návštěvník

Třeba se brzy dočkáme mimořádných otázek a odpovědí. Obracet rozhodně nebude, dá se celkem předvídat co řekne i o Sýrii a Koreji – zdrojových základnách.

M.C.
Návštěvník

On taky Putin nikam neustupuje.
On klidně stojí na pokraji propasti, dívá se na západní země a nenechává se vyprovokovat k rozhodnému kroku vpřed. Oni se tam utlučou a ukoušou i bez něj.
Stačí si počkat.

zlomky
Návštěvník

Putin: všichni chtějí vytvořit vztahy s USA po kampani proti Trumpovi, Rusko vydrží
https://cz.sputniknews.com/svet/201704115094152-putin-vztahy-usa-kampan-trump/

M.C.
Návštěvník

Tak tak. Putin se baví tím, jak ti kdo před půl rokem na Trumpa plivali jak mohli dnes tvrdí, že to tak vlastně nemysleli a že byli vždycky dobrými kamarády.
V politice nic neobvyklého.
Ten jejich názorový přemet akorát pomohl Rusům dále rozkrýt skutečné vztahy mezi jednotlivými politiky a zájmovými skupinami.
Stejně jako tady ta poslední šaškárna s chemickým útokem a odvetným úderem.
Ti kdo tomu zatleskali se u nich odepsali.

Mojmír
Návštěvník

To je neskutočný kretén.

zlomky
Návštěvník

Každý by se měl konečně zamyslet co od Západu čeká ? Tuto naprostou absenci svědomí, seberflexe, podvraťáctví nejvyššího kalibru ? Toto už přesahuje jakékoliv meze, ta prolhanost
už není ani k blití, ale hlubokému pohrdání.
Tváří se jakoby čekal kulku z kterékoliv strany.
Kdyby měli s trumpetou sebemenší poctivé úmyslu před zvolením, dnes by složili funkce.
Tady konečně vidíte ty skryté válečné plány o kterých trumpeta mluvil, že se s nimi nikomu svěřovat nebude. S figurkama které si na doporučení neoconů přitáhl to nemohlo dopadnout jinak. Jako každý před ním ve volbách hrál jen stádu na slabou strunu.
Doufám, že jim to stádo doma řádně spočítá !

Tak neškodilo by, aby se setkal i s Putinem, věřím, že by na to tento had nezapomněl, Putin si umí poradit. Jak se do lesa volá…… exxon by měl z Ruska vypakovat.

zvědavá matka
Návštěvník

Mozna by stacilo uzakonit, ze vsechny podnikatelske subjekty, podnikajici na ruskem uzemi, musi mit rusky domicil -v RF, a zadne zvyhodnovani oproti narodnim subjektum.
Totez plati pro CR!

D.A.N.
Návštěvník

Pane VK, neztrácejte naději. Zkuste si představit, že cílem nynějšího zmatku není ani válka, ani zvrat v Sýrii, a ani osud celé planety. Třeba jde jen o to, čemu jste bytostně nakloněn = zničit alternativu. V současné době se všechny alternativní “informátoři” mohou tak akorát chytit za nos, protože všichni pomáhali DT dostat se na to správné místo. Chvíli to i vypadalo, že by se představitelé alternativy mohli dostat k “moci” v podobě nejbližších poradců prezidenta. To ale přece žádná z GP entit nemůže dopustit! Berte to tak, že cílem současného dění je naprosté zničení alternativy. V souvislosti s událostmi posledních dní se jeví rozdíl mezi alternativou a fakenews jako menší, než na jaký alternativa tak poukazovala.
Ne Sýrie, ne Rusko, ne Trump. Vy jste cílem dnešních událostí. Nemáte informace, které by nyní osvětlovaly události tak, jako jste s “tajnými” informacemi disponovali dříve.
Ztrácíte půdu pod nohama? Nevěříte vlastnímu úsudku, byť jen pár týdnů starému? Tak jste jim naletěl…
Zkuste se zastavit a zamyslet se nad všemi informacemi, kterými disponujete. Vy přeci musíte být schopen zareagovat jinak, než jen lítostí nad “zradou”, kterou na Vás páchají.
Držím Vám palce do dalších kontroverzních článků, kterými se váš web může hrdě chlubit. Nelitujte, predikujte.

zlomky
Návštěvník

Proboha, vy s ním jednáte jak s tříletým děckem, ještě se oba rozplakejte a hrajte na city 😀 😀 😀

Signálů bylo tisíce, on snad dobře ví proč to dělal !

Brutopýr
Návštěvník

“Třeba jde jen o to, čemu jste bytostně nakloněn = zničit alternativu.”
No jo, hlavně aby panu Vedoucímu z toho nešla hlava kolem…

Brutopýr
Návštěvník

Jó, abych nezapomněl:
“Nelitujte, predikujte.”
– hlavně u vás v Respektu, Kund.o. :-DDDDD

Ereinion
Návštěvník

Asad ovšem podle mě ten katarský plynovod v roce 2009 rovnou odmítl…od té doby začaly přípravy na Arabské jaro v Sýrii

Robi
Návštěvník

Je celkom možné,že Tillerson ide s ponukou. Odstúpenie Asada a za Ukrajinu… Vselico sa tam môže zajtra pretriast. Len medzi Lavrovom a Tillersonom,to nebude taky dobry komunikačný kanal ako bol medzi Lavrovom a Kerrym. Putin Obama to bola katastrofa, ale Lavrov, Kerry vedeli spolu debatovať.

Vlk
Návštěvník

To už me taky napadlo,ze zkusej vyhandlovat asada za ukrajinu!

M.C.
Návštěvník

Poslední dva roky už Lavrova z Kerryho taky brali čerti, protože Kerry něco jiného tvrdil Lavrovovi a něco jiného do médií.
Proto taky vznikla hádanka: ,,Kdo je to Sergej Lavrov?”
,,To je člověk, který má dost slušnosti, trpělivosti a diplomatického taktu, aby místo ,,čuráci” říkal ,,naši američtí kolegové”.
No, já myslím, že Tillerson si v Moskvě vyposlechne tolik věcí, že mu bude hlava brnět a diktafon se zavaří. On to Lavrov dělá o něco déle než on a kapku více do toho vidí.
Vyhrožovat Tillerson může, ale když to nemá čím podložit, tak po zlém nepořídí nic.
Já myslím, že mu ti dva kapku otevřou oči a pomohou mu najít cestu pravou.
A ještě si odveze nějaké poselství pro Trumpa. Kéž ho provází Bůh.

zarathustra
Návštěvník

m.c. buh se na ne j vys.re

M.C.
Návštěvník

To bude záležet na Tillersonovi. Obrátí-li se na cestu pravou, Bůh ho po ní bude provázet a pomáhat mu překonávat překážky.
Setrvá-li na své bludné cestě, půjde po ní sám. Otázka je, jestli vůbec dokáže nahlédnout své omyly a jestli najde odvahu je začít napravovat. Jestli už pro něj není pozdě (já si myslím že není).
Říká se, že koho chce Bůh zničit, toho zbaví rozumu.

Jaris
Návštěvník

Moc hezky napsano, M.C. Podepisuji.

.B.
Návštěvník

Měnit Ukrajinu za Sýrii – to je blbost. Myslím, že každému je jasné, jak by to dopadlo: Rusko by přišlo jako o Ukrajinu, tak Sýrii.

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

Vážení přátelé, POZOR! Vojenský analytik Martin Koller na Svobodném rádiu http://www.svobodne-radio.cz v živém rozhovoru s p. Vladimírem Kapalem. Téma: Směřuje USA ke 3. světové válce? Připojte se k nám! Přejeme vám příjemný poslech

Brutopýr
Návštěvník

Dukáte, ty vemeno, běž s tím spamem doprdele.
A se sionistou Kollerem rovněž, ty mentálně petardované jelito.

Jewrej
Návštěvník

Aspoň, že už to jelito Dukát Vám nemůže naklikat mínusy.

Janaz
Návštěvník

To ale neznamená, že brutopýr je za to menší vôl.

mantid
Návštěvník

@Janaz:

Proč by měl být Brutopýr vůl? On tu spamovou diskuzi nezačíná.

Brutopýr
Návštěvník

Vážení přátelé, POHOV!

karel
Návštěvník

Mě dnes nejvíce pobavila věta v Událostech na ČT1…..”nesmíme Rusy zahnat do kouta…” a teď nevím zda se mám smát a nebo jít na vyšetření k Chocholouškovi..:D twl co si oni vlastně myslí?? že Rus bude skákat jak Němec, Ital a nebo Frantík bude pískat?? se fakt posrali v kině..:D Já se fakt strašně těším až si je bude Putin vychutnávat, až za ním polezou, že ty sankce byly vlastně kokotina a že by rádi zpátky na ruský trh…

Hladik
Návštěvník

Vyjádření tohoto “génia” jasně dokazuje kdo je terorista a jaké hodnoty uctívají.
USA – vznikly na genocidě indiánů, FED – soukromá společnost na tištění peněz, …..
Libie, Irák, Jugoslávie, Afganistán ……. rozvrácené země
Mohl bych psát hodiny…….. Všude kam USA importuvaly svou demokracii došlo k likvidaci civilistů, rozvrat ekonomiky …….
s heslem “Je-li USA tvým přítelem tak nepřátelé nepotřebuješ”

Brutopýr
Návštěvník

FED ovšem není emerickej, ten je v soukromém držení soukromého State of Rotšild-London City, tam sedí lichvář světa. Jewmeriku si vytvořil a vlastní. A k Jewmerice má ještě sionistického rotwajlera v Palestině.

.B.
Návštěvník

Alexander CIA Vondra na ČT24:

” Lidé se ptají, proč by to Asad dělal. Ale faktem je, že Basisté opakovaně používali chemické zbraně. Udělal to Husajn, udělal to před čtyřmi lety Asad. Oni to prostě dělávají. Lidé si často kladou otázku, kdo je horší, jestli Asad, nebo Islámský stát. Tak samozřejmě že to je Islámský stát, ale Asad je mocenský cynik… On hází třeba barely s benzínem na děti”

Jan Novák
Návštěvník

Směšný US mopslík Vondra bude souzen za vlastizradu mezi prvními.

M.C.
Návštěvník

Někde jsem četl názor, že Sáša Vondra je tak křivý chlap, že kdyby sežral hřebík, tak vysere vývrtku.
Kdo z politiků není mocenský cynik? Do té doby, než se do toho začali Sášovi páníčkové neokonzervativci plést, byla Assádova Sýrie spořádaný, klidný, sekulární a prosperující stát (na poměry Blízkého Východu).
Sáša zapomněl dodat, že Saddám použil na Kurdy chemické zbraně dodané Spojenými státy, že Donalde Rumsfelde?
Assádovi nebyl prokázán ani jeden chemický útok, jenom mu jich pár přišili.
Seznam, kam všude naházely jedovaté látky Spojené státy by byl dlouhý a u látek hořlavých a zápalných by byl ještě delší.
Na to tlusté arogantní prase se jednoho dne taky voda uvaří.

.B.
Návštěvník

Vývrtku 😀 Skvělé, díky 🙂

wpDiscuz