VIDEO: Kdo vlastně ksakru řídí Bílý dům? Sergej Lavrov v Moskvě varoval...

VIDEO: Kdo vlastně ksakru řídí Bílý dům? Sergej Lavrov v Moskvě varoval Rexe Tillersona, aby se už žádný podobný útok USA na Sýrii v budoucnu neopakoval. Ivanka Trump dokopala svého tátu k bombardování Asada! [CZ Titulky]

VIDEO: Kdo vlastně ksakru řídí Bílý dům? Sergej Lavrov v Moskvě varoval Rexe Tillersona, aby se už žádný podobný útok USA na Sýrii v budoucnu neopakoval. Ivanka Trump dokopala svého tátu k bombardování Asada! [CZ Titulky]

Považoval jsem za nutné udělat titulkované video ze začátku jednání Rexe Tillersona s jeho ruským protějškem Sergejem Lavrovem v Moskvě, které dnes začalo a mělo by otevřít cestu k možné spolupráci obou zemí v Sýrii. Zhruba 8-minutové video odhaluje úplně dva odlišné světy a světonázory. Zatímco Rusko usiluje o dialog, spolupráci a snaží se, aby americká strana Rusko respektovala jako rovnocenného partnera, americká delegace přijela do Moskvy s něčím úplně jiným [1]. Sergej Lavrov odmítl hned v úvodu přidání se Moskvy na stranu USA, k čemuž včera vyzval Rex Tillerson před svým odletem do Moskvy [2]. Rusko nechce vytvářet žádné zákulisní aliance, nebo aliance pro nějaké jiné aliance, ale chce kolektivní postup k řešení mezinárodních otázek se zachováním práva jednotlivých zemí na udržování svých specifických zájmů.

Rex Tillerson v Moskvě se Sergejem Lavrovem.

To je klasická ruská cesta, o které se hovoří často jako o ruské třetí cestě. Rusko se chce účastnit globalizace, ale nechce se kvůli globalizaci zbavovat svých zájmů a veškerých národních práv. Nedávno o tom mluvila Marine Le Pen, že globalizace v současném pojetí se dá přirovnat k restauraci, kde vás obslouží jenom v případě, že poskytnete svůj byt uprchlíkům a podepíšete se pod petice za kvóty na povinné zaměstnávání gayů ve firmách.

Globalisté spojují ekonomické výhody globalizace pro spotřebitele s věcmi, které vedou k rozbourání národních států a mezi tyto věci globalisté kladou rovnítko. Nemůžeš si koupit Coca Colu, pokud nemáš rád migranty. Ruské postoje jsou a budou trnem v oku všem globalistům, ale nejenom jim. Rusko se snaží vymanit z oné nálepky velké země, kterou je třeba obsadit, protože Rusko není vyspělé. Co na tom, že Rusko poslalo prvního člověka do vesmíru, nebo že dosud americké firmy létají na oběžnou dráhu s ruskými motory, to prostě nikoho nezajímá. Na Rusko se stále pohlíží jako na provincii, která má tu drzost, že se brání kolonizaci.

Lavrov odmítl vstup do americké aliance v Sýrii

Sergej Lavrov tak zcela očekávaně reagoval na včerejší Tillersonovu výzvu o připojování se Ruska k USA na stranu americké koalice v Sýrii a jednoznačně ji odmítl. Zároveň v úvodu diskuse zaznělo diplomatické varování, že Rusko další útok USA na Sýrii, který Trump podle posledních informací opravdu plánuje, nebude Moskva v žádném případě tolerovat [3].

Jak si všimli komentátoři na americké alternativě, Tillersonova cesta do Moskvy je lakmusovým papírkem na zjištění, jak daleko může Trump a jeho loutkovodiči z Pentagonu a Goldmanu zajít, aniž by riskovali otevřený válečný střet s Ruskem. Je to sondáž a monitoring nálad v Moskvě, je to možná i pokus o zjištění, jestli by Rusko bylo nakloněno kšeftu, např. uznání Krymu výměnou za konec podpory Moskvy Bašáru Asadovi. Vladimir Putin na nic takového nepřistoupí, protože politické kšeftování nikdy neprovozoval a nedá se očekávat, že by s tím začal ve chvíli, kdy se Trump odkopal a ukázal se jako figura amerických neoconů a sionistů, kdy jeho nosatý zeťák Kushner mu nasáčkoval do poradního sboru skoro polovinu představenstva Goldman Sachs, že pomalu na zasedání prezidentského poradního sboru se nedá vyjít bez jarmulky.

Ivanka Trump šeptá něco svému tátovi.

Oba dva ministři shodně uznali, že mezi oběma zeměmi panují ostré rozpory a podle Vladimira Putina jsou současné vztahy mezi Ruskem a USA horší, než byly vztahy s Obamovou vládou. To je opravdu šok, především pro voliče Donalda Trumpa. Jak už jsem v jednom předchozím článku naznačil můj pocit, že Trumpovo rozhodování ovlivňuje jeho dcera Ivanka, které našeptává manžel Jared Kushner, tak tento můj pocit se opravdu nakonec potvrdil.

Eric Trump prásknul médiím informaci, že k vysypání 59 raket Tomahawk na Sýrii donutila a dohnala Trumpa jeho dcera Ivanka [4], která po informaci o zplynovaných dětech v Idlíbu v Sýrii dostala hysterický záchvat a běhala okolo táty jako pominutá a tak dlouho do něho prý hučela, až tatík zvedl telefon do Pentagonu a dal rozkaz k útoku na Sýrii. Pokud tahle informace Erica Trumpa není přitažená za vlasy a je pravdivá, tak je situace ještě horší, než jsme si mysleli. Trumpa totiž podle všeho stačí citově vydírat a je schopen potom odpálit i rakety. Tohle by se dokonce dalo označit za bezpečnostní hrozbu pro USA.

Bílý dům vlastně řídí blonďatá Ivanka

Otázkou ale je, kdo konkrétně dceru Ivanku takto rozrušil. Alex Jones včera hovořil o tom, že podle informací dostala Ivanka na svůj email fotografie od spolupracovníka svého manžela, který fotografie měl získat ze zdrojů CIA. To prostě znamená, že nosatí pánové z Goldmanu vědí, co na Trumpa platí. Jeho dcera Ivanka! Takže jí pošlou přes prostředníka jejího manžela cinknuté a ve Photoshopu vylepšené fotografie zplynovaných syrských dětí, Ivanka dostane srdcedrásající amok, běží za tátou a začne do něho tlačit požadavek na vybombardování a odkráglování toho prašivého Asada.

V Pentagonu už dopředu vědí a mají echo od Kushnera, že Trump je už “vařený” a že bude brzy volat. Generálové Trumpovi řeknou, že Asada chrání ruské jednotky, že na jeho palác nic sypat nejde, tak se vybere alespoň letiště, kde se nenapáchá mnoho škod, ale generálové stejně 30 minut předem raději volají Rusům, aby stačili z letiště zmizet, pokud tam nějaký Rus je. Trump prý změnil na Asada názor po chemickém útoku, ale informace Erica Trumpa spíš ukazují, že ke změně názoru dohnala Trumpa jeho dcera Ivanka.

Symbolické foto nebo vyjádření reality, kdo doopravdy řídí Bílý dům?

Ve výše uvedeném videu Sergej Lavrov utrousil poznámku, že ne všechny pozice na americkém ministerstvu zahraničí jsou obsazené, a že Rusko neví, co si má o protichůdných výrocích a krocích americké administrativy myslet. V tomto ohledu se obávám, že to neví ani Tillerson, protože pokud Trumpova politika se mění ze dne na den, minulé pondělí o Asadovi řekl, že ho podporuje pro jednání o budoucnosti Sýrie [5], ve středu už ale na něho málem sypal bomby v Damašku, tak se klidně může stát, že až někdo z českých politiků řekne nebo udělá něco neuváženého, tak Ivanka doběhne za tátou a dotlačí ho k vysypání bomb na pražský magistrát, anebo alespoň na letiště ve Kbelích. Tam jsou také prý letecké opravny.

Trump je jako Don Corleone

Trumpovo chování připomíná Dona Corleoneho. Tvrdý na ostatní, ale velmi zranitelný na přání a manýry svých dětí a rodiny. Židé toto umí vycítit, takovou zranitelnost musí využít a není náhodou, že Ivanka Trump se stala na plný úvazek poradkyní prezidenta [6] před pouhými 2 týdny, protože přesně ona má být onou pákou na Trumpa, jak ho citově dokopat třeba i k poslání letadlových lodí k Severní Korei, nebo k odpálení raket na Írán. Někdo pošle Ivance fotografie hubených dětí v údajném severokorejském lágru a bude vymalováno. V tomto kontextu dokonce mezinárodní diplomacie ztrácí své kouzlo. Celé se to eliminuje na jedinou otázku, jestli informaci dostane anebo nedostane do ruky Trumpova dcera Ivanka, která se už potom postará o zpracování svého otce tak, aby udělal přesně to, co si přejí lidé, kteří stojí v pozadí za Jaredem Kushnerem, manželem Ivanky Trump [7].

*Titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Roman
Návštěvník

Ty nosaté pány si nechte od cesty! To je nějaký nový směr Aeronetu? 🙁

Zubzazub
Návštěvník

Pane, domnívám se, že jste klíčové věci nepochopil.

Brutopýr
Návštěvník

Von je Románek nejspíš taky “nosatej”, je jich tolik odstínů a variací, jejich jméno je Legie. To nic…

kevin
Návštěvník

Myslím, že Roman pochopil velice dobře. Tento článek je tak trochu úlet.
třeba toto: “se Trump odkopal a ukázal se jako figura amerických neoconů a sionistů”.
Fakt je pan VK přesvědčený, že Trump je figura neoconů? Neříkám, že se neděje něco z toho, co je popsáno v článku. Ale je to jenom hra ve hře. Je to jen část té nejvyšší hry. Není to tak černobílé a jednoduché, jak je to prezentováno. Hra je mnohem složitější, situace je v USA velmi složitá a nelze to zjednodušit do výroku ” Trump zradil alternativu” nebo “za americkým ministrem zahraničí bych prásknul dveřimi”. To jsou jen emocionální výroky, o který se zmiňuje kojot :-).

MIROSLAV
Návštěvník

Súhlasím so zub za zub! Kam to bude akože ďalej nasledovať? Ukaz si prstom na svojho Žida? Žid je tvoj dôvod životných problémov! Spolocny manifest za vypalenie židovskej rodiny? Ľudia s pamätajte sa…ak ste schopný plodit takéto hovna, nieste o nič lepsi ako oni! Vážne už nad niektorými príspevkami len krutim hlavou.

zarathustra
Návštěvník

roman -panicek je taky nosatej?

kojot
Návštěvník

Nevím 🙂 Ale jak koukám tak koukám , představitelé Ruska jednají příliš emocionálně ! Všimli jste si toho ? Žirinovkij , Pjakin , Lavrov , Zacharovova , Putin – všiml si toho někdo ? … Naproti tomu představitelé USA se představují jako “chladné kalkulačky” !

Každý kdo nemá pod kontrolou své emoce je labilní , nebezpečný , nevypočitatelný , “hloupý” 🙂

sandal
Návštěvník

viděl jsem na rossii 1 teď zahájeni tiskové konference,.Můj názor je ,že pan lavrov má svatou trpělivost ,aby si s podrazáckou k.r.ou sedl k jednomu stolu. A a ty jsi se ve svém nicku spletl ve třetím písmené o jednu klávesnici.měla být ta vpravo
Jaroslav pala

zvědavá matka
Návštěvník

Ty kojote, nevím, nevím odkud jsi, ale slovanská duše citlivá a vnímavá.
To znamená, že když bude přede mnou magor s nožem v ruce ohrožovat moje děcka, a přitom bude KLIDNĚ a CHLADNĚ usmívat, a tvrdit, že nás tak zkouší pro naše dobro, nebo z legrace, taky nebudu bez emocí.
I když nebudu ječet, tak emoce, vyplývající ze zodpovědnosti v situaci maximálního ohrožení mých dětí MAGOREM, budou maximu.
A určitě není toto projev toho, že je někdo “labilní , nebezpečný , nevypočitatelný , „hloupý“
je to projev toho, že je někdo zodpovědný, citlivý a vnímavý, a UVĚDOMUJE SI ZÁVAŽNOST A NEBEZPEČÍ tvář tvář s nevypočitatelným a nebezpečným cynickým magorem bez emocí.
Putin, Lavrov, Pjakin, Zacharová a další vnímají nebezpečí, a cítí zodpovědnost za lidstvo.
Tak to vidím já, kojote.

Katelka
Návštěvník

Emoce? To záleží na mentalitě národa, asi o mentalitě Ruských lidí moc nevíte. Ano USA jsou chladní a nevypočítatelní zrádci, kdežto Rusové mají emoce, tak jako každý normální člověk a hlavně si uvědomují, že už jim nebudou ustupovat a hlavně si nepřejí atom. válku. Jenom Ussákům je jedno koho zabijí či zničí planetu.

přezdívka
Návštěvník

Ráda čtu, že ani Vy si o Rusech nemyslíte, že jsou líní, hloupí a zaostalí, leč velmi lstiví a vitální domnívajíc se, že jsou předurčeni vládnout světu, ale že jsou to normální lidé …

Jaris
Návštěvník

Kojote, to jsi hodne ujel. Ono to ma spise souvislost s inteligenci. Rusove narozdil od Americanu vrazdit lidi nechteji. Vlada Ruska inteligenci daleko prevysuje primitivni – hloupe americke bumbace.Rusko nepotrebuje ovladat jine zeme za ucelem loupeni nerostu. Ma sve zdroje, zatimco Amerika svoje vybrakovala. Rusko narozdil od valecnickeho US premysli na nasledky pro cely svet, a v tom je sakramentsky rozdil! S city to nema co spolecneho. A ver mi, ze pokud bude valka, Amerika na to seredne doplati, protoze ZADNY strom neroste do nebe.

Miňo
Návštěvník

Niet čo dodať pán VK.

ladar
Návštěvník

Myslím, že tento článek je trochu mimo realitu,

kevin
Návštěvník

souhlasím!

mantid
Návštěvník

Kevine, že ty seš sám doma!!!

zvědavá matka
Návštěvník

Skvela vymena! :-))))), dala bych palce vsem ve vlakne! 😉

Karel Foltýn
Návštěvník

nikoliv jen trochu…

mantid
Návštěvník

@Kája:

Tak napiště něco realistického :o)

Svatá pravda
Návštěvník

Jednoznačně a zcela správně,za vším zlem a dekadencí,úchylnostmi a rozvratem hledejme žida.Žid je parazitem národů,mistrem lži a démonem v pozadí korupce lidstva.

Brutopýr
Návštěvník

Žid je pokleslá ideová forma, – nic víc, nic míň. Myslím tím, že pokleslá je v tom, že nehledá své štěstí víc nahořeu – v duch, ale víc dole, – v matérii. Večný boj protikladů. Věčný boj. A přitom jde o to být uprostřed.

Pavel
Návštěvník

Pane VK, kdysi jste publikoval článek https://aeronet.cz/news/syndikat-system-vyssiho-rizeni-globalizace/.

Cituji poslední odstavec : “Více informací v této chvíli by bylo na škodu publikovat. Nejprve je nutné zpracovat určitá fakta, pochopit odborný rozměr celé problematiky a teprve poté bude možné uveřejnit další závěry a informace, které jsou zcela klíčové pro pochopení funkcí vyšších elit na časové ose současné civilizace na této planetě.”

Stojíte si za tím pořád ? Ptám se hlavně v kontextu toho kaleidoskopu, co tady v poslední době předvádíte …

Karel Foltýn
Návštěvník

Pardon, že reaguji… Nicméně článek doporučuji přečíst. Jedná se o ukázkový přehled spekulací či konspiračních teorií (bez kloudného potvrzení nebo důkazu) a naprostých nesmyslů. Kolegyně Pozorovatelka by mohla jen tiše závidět…

mantid
Návštěvník

@Kája:

V pohodě. Na podobné výkřiky jsme tu už zvyklí :o)

kari
Návštěvník

no jasne, hodime to na Ivanku. 😀

Brutopýr
Návštěvník

No co no, nic nového…
Doníka obkolesila temná kabbala, dokonce i přes jeho milovanou Ivanku.
To už starej Jimmy Carter bloudil osamocen po spletitých chobách Wajthausu a brblal si: “Kabbala, všude kolem kabbala.”
Ale časy se mění, spousta věcí je jinak. A i ta kabbala je v jiné situaci.
Teď jen můžem čumět, hrají se hry dávno založené, – a bez nás založené…

kari
Návštěvník

Amerika je prosazovatelem sankci proti Rusku, stahuje se blizko k ruskym hranicim, Trump na tom nic nezmenil. Amerika bombardovala Syrii, stahuje se take s Atomovymi zbranemi ke Koreji, do “teritoria Ciny”. Co hodla ten blb (mam na mysli Trumpa) delat? To hodla valcit na padesati frontach? Myslim si, ze Putin je ted moc meky.

4321
Návštěvník

Na fotky z fotošopu může naletět ledaskdo. Na desinformace nletěla Ivanka, zvyklat se nechal i Trump? Rozhoduji se přeci vždy sám za sebe (!)

Trump bude řešit asi brzy nějaký rodinný drama.

Putin teď asi jen krouti hlavou. Ten vždy dobře ví, co dělá – pátrá po zdroji a předpovídá tahy svých protivníků. Pro Putina je krom toho jediná žena matička rus. Ta mu poradí vždy správně. Ale jest-li si Trump chodí pro rady akorád k Ivance, tak hold poslední zhasíná světlo.

Zavíráme!

wpDiscuz