VIDEO: Hyeny z amerického fake news mainstreamu chtěli na tiskovce roztrhat Trumpa...

VIDEO: Hyeny z amerického fake news mainstreamu chtěli na tiskovce roztrhat Trumpa na kusy, to musíte vidět! Globalisté začali v USA rozeštvávat Američany proti sobě, socha dalšího konfederačního generála odstraněna v Baltimoru! Historie se přepisuje už i v USA! [CZ Titulky]

VIDEO: Hyeny z amerického fake news mainstreamu chtěli na tiskovce roztrhat Trumpa na kusy, to musíte vidět! Globalisté začali v USA rozeštvávat Američany proti sobě, socha dalšího konfederačního generála odstraněna v Baltimoru! Historie se přepisuje už i v USA! [CZ Titulky]

Připravil jsem pro čtenáře AE News nové video s českými titulky. Jde o tiskovou konferenci Donalda Trumpa v přízemí Trump Tower v New Yorku, kam přišel zodpovědět otázky novinářů k novému balíku zákonů do kongresu na přestavbu národní infrastruktury. Jenže jakmile začala tiskovka, novináři amerického mainstreamu se na Trumpa sesypali a začali mu vyčítat, že ve svém prohlášení k násilnostem v Charlottesville zaujal postoj, ve kterém odsoudil obě strany konfliktu, nejen neonacisty, ale i levicové skupiny marxistů, kteří vyšli do ulic a na rozdíl od protestujících, kteří přišli demonstrovat proti plánům na odstranění sochy konfederačního generála Roberte E. Leeho, neměli k manifestaci žádné povolení. Levicové skupiny tak do ulic Charlottesville vyšly bez povolení úřadů a neměly tam co pohledávat. Policie ovšem proti nim nezasáhla, protože místní radnici ovládají levicově liberální demokraté. Ve městě vloni v listopadu při prezidentských volbách hlasovalo přes 80% lidí pro Hillary Clinton. Jenže jak se ukazuje, odstraňování symbolů a soch konfederačních představitelů se neomezuje pouze na jedno konkrétní město.

Steven Mnuchin v pozadí, u mikrofonu Donald Trump.

Město Baltimore v Marylandu v naprosté tichosti a utajení, v noci a bez jakéhokoliv povyku nebo diskuse s občany, odstranila z města všechny 4 sochy a sousoší konfederačních generálů Roberta E. Leeho a jeho pravé ruky a zástupce Thomase Stonewalla Jacksona. Na internet unikla videa, jak v noci místní městské služby nakládají sochy a odváží je pryč. Podle informací [1] se jedná o akci s cílem odstranit symboly a připomínku americké historie natrvalo, takže to je přesně to, o čem mluvil Alex Jones. V USA se chystá vypuknutí nepokojů mezi levicí a pravicí. Tento střet podporují neziskové organizace, George Soros a jeho fondy. Právě minulý týden obdrželo více než 40 amerických neziskovek v úhrnu přes půl miliardy dolarů z účtů v Lichtenštejnsku. Informace zazněla od zdroje z Trumpovy vlády o víkendu v radiovém pořadu s Ronem Paulem. Lichtenštejnsko je hlavní finanční uzel Open Society Fund, spolu s Lucemburskem. O tom, že socha Stonewall Jacksona byla také odstraněna, se zmínil Donald Trump právě i během tiskovky.

Trump na novináře: “Měníte historii a chcete odstranit i sochy Washingtona a Jeffersona?”

Přímo během ostré výměny s novináři se Donald Trump zeptal, jestli také hodlají odstranit sochy George Washingtona a Thomase Jeffersona. Tito zakladatelé USA totiž byli majiteli otroků a zejména Jefferson jich měl opravdu hodně, několik desítek. Mnoho novinářů z fake news mainstreamu z toho bylo zaraženo, protože tuto informaci asi nevěděli. Obě dvě postavy jsou totiž v sytému amerického školství nedotknutelné symboly, ale to donedávna byl i Robert E. Lee. Donald Trump přímo na tiskovce potom řekl velmi důležitý postřeh, že novináři mění historii a kulturní odkaz USA, když podporují odstraňování historických soch stejně, jako to dělá ISIL v Iráku a v Sýrii. Jenže tyto procesy nepřišly najednou z ničeho nic. Všechno, co teď probíhá v USA, to je snaha o rozpoutání občanské války. Donald Trump svým vítězstvím v prezidentských volbách rozdělil národ na své podporovatele a odpůrce, a proto rozbití USA je tak blízko, jako ještě nikdy předtím.

[VIDEO] Odstranění sousoší generálů Konfederace, Roberta E. Leeho a Stonewalla Jacskona v Baltimoru v Marylandu.

Nikdo dříve si nedovolil sahat na symboly Konfederace v jižanských státech, protože nikdo si nedovolil vyvolávat duchy minulosti. Konfederace sice oficiálně zanikla v roce 1865, ale její odkaz je stále tak živý, že nikdo z politiků dosud nebyl takový blázen, aby se jakéhokoliv symbolu dotkl. Jenže po zvolení Trumpa se začaly demokratické radnice v USA fašizovat a liberálové, kteří jsou zhrzení, že Hillary Clinton neovládla Bílý dům, začínají bojovat proti Trumpovi způsobem, kterému ani oni sami nerozumí. Oni si myslí, že když odstraní sochy generálů Konfederace, že tím vyšlou vzkaz o odsouzení otrokářství a kopnou si do Trumpa. Ale to je naprosto nepodstatné, protože jediné, co to způsobí, bude vyvolání občanské války, revoluce a nepokojů po celém území  USA. Velmi jasně o tom hovořil Alex Jones, chystám jeho titulkované video. Někdo usiluje o to, aby v USA proti sobě pozvedli zbraně sami Američané. Rozkol je již nastartován, ale jak se ukazuje, někdo chce tímto procesem odstraňování soch přilévat olej do ohně.

Globalisté se snaží rozeštvat Američany mezi sebou do občanské války

Jedná se o proces, který kontrolují globalisté. Zvolením Donalda Trumpa přišli o kontrolu nad Bílým domem. Proces chudnutí USA měl probíhat řízeným způsobem, za dozoru prezidenta, který bude pro-globálně oddaný, jako byl Barack Obama. Jenže Donald Trump je zlý sen. Nasunuje podniky a továrny zpátky do USA, americká ekonomika roste, roste zaměstnanost. A to je přesně opak toho, co je v plánu globalistů s osudem USA. Proto přichází plán B, rozbití USA pomocí revoluce a občanské války, kdy Američané v ulicích povstanou proti sobě. Už dnes stojí proti sobě prezident a média, prezident a kongres. Společenské rozdělení je děsivé. Podporovatelé Trumpa se rvou a mlátí na ulici s podporovateli Hillary. Útoky obou skupin mezi sebou se stupňují. Občanská válka v USA by byla totální porážkou amerických neoconů a vítězstvím globalistů. Proto neoconi se snaží usilovně vrtět psem na opačné straně zeměkoule a přesunout pozornost od výbušné situace v amerických městech na cizinu, konkrétně na Koreu. A nyní vyslovím spekulaci, která bude znít děsivě, ale zkuste se nad ní zamyslet.

Detail sousoší Stonewalla Jacksona a Roberta E. Leeho v parku v Baltimore, MD.

Neoconi raději vyvolají mohutnou a děsivou válku se Severní Koreou, klidně i za použití taktických jaderných zbraní, i za cenu brutálního rozpadu vztahů s Čínou, než aby připustili rozpad USA. Vypuknutí války mezi USA a jinou zemí by okamžitě, z minuty na minutu, uhasilo protesty proti Trumpovi v ulicích amerických měst a přesunulo by pozornost na válku. Sjednotilo by to USA. A pozor, jednou se to už stalo. V roce 2000 byl skandálním způsobem zvolen George W. Bush poté, co se přepočítávaly hlasy na Floridě. Kauza skončila u Nejvyššího soudu, který přepočítávání zastavil a Bush se stal prezidentem díky tomu, že na Floridě vyhrál o několik stovek hlasů. Okamžitě proti němu začaly demonstrace, ty trvaly nepřetržitě až do 11. září 2001. Útok na mrakodrapy v New Yorku, na Pentagon a na americké hodnoty změnil z minuty na minutu všechno. Z Bushe byl najednou vůdce, sjednotitel. Pamatuji si na tu změnu, byl jsem v té době s rodinou v USA. Z demonstrací proti Bushovi se stali demonstrace proti Al Kajdě a skandování za vyslání vojsk do Afghánistánu a později do Iráku. Kdyby nepřišlo 11. září 2001, zřejmě by se americká města do roka propadla do občanské války mezi příznivci Al Gorea a George W. Bushe.

Neoconi se pokusí rozpoutat válku v zámoří, aby odvedli pozornost americké ulice jinam a zachránili tak USA před rozpadem

Čeká nás snad další mohutné zavrtění psem, aby byla uklidněna americká ulice a nedošlo tak k rozpadu americké unie? Neoconi nedovolí, aby jim globalisté rozbíjeli USA, proto má Trump tu pozici, kterou má. Všimněte si na videu, kdo stojí po jeho pravici. Židovský bankéř Goldman Sachs a nynější ministr financí USA Steven Mnuchin. Stojí za Trumpem, usmívá se, protože sleduje divadlo. Ví moc dobře, že novináři jsou psíci, kteří ňafají a štěkají, protože jsou jako rozdráždění psi, které někdo zpoza plotu rozeštval klackem. Mnuchin se jenom usmívá a Donald Trump ví, že “progos” stojí za ním.

Sousoší matky a rodiny konfederačního vojáka. Taktéž odstraněno z parku v Baltimore. Proč tato socha vadila, není jasné.

Dokud oni za ním stojí, nikdo se Trumpa nemůže dotknout. Jenže právě Mnuchin je jednou z hlavních postav amerického FEDu. Dokud Trump bude za dobře s Mnuchinem, zůstane Trump u moci a nic mu nehrozí. Je to ale smlouva s ďáblem. Proč, to by bylo na jinou diskusi. Neoconi se budou snažit Trumpa dohnat k válce, jakékoliv, s kýmkoliv, nezáleží na tom. Válka musí odvést pozornost z americké ulice a musí překazit rozpad USA, přípravy na občanskou válku, kterou globalisté chtějí USA definitivně vyřadit ze hry. A protože “progos” okolo FEDu by pádem unie přišli o moc, budou Trumpa manévrovat do role válečníka. Podobně, jako udělali válečníka z George W. Bushe, který také přišel původně do funkce jenom a pouze s ekonomickou agendou.

Přepisování historie v USA a odstraňování soch je tak cestou a provokací, jak zažehnout občanskou válku mezi dvěma skupinami obyvatel v USA. Jak nebezpečná je to hra s ohněm, to snad není třeba připomínat. USA jsou jaderná velmoc a při rozpadu USA by se jaderné zbraně mohly dostat do rukou mnoha frakcí v USA. Co by to znamenalo pro bezpečnost planety, to si raději ani nedomýšlet.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Poznámka pod čarou: Pro zajímavost se podívejte zde, jakým dehonestačním způsobem k Trumpovi o této tiskovce informuje iDnes.cz. A opět se jedná o nepodepsaný článek, pouze odkaz na redakci iDnes a na ČTK. Všimněte si “barevné” propagandy s Obamou, černými a bílými dětmi. Babiš a jeho MAFRA má jasné instrukce. Nová Evropa. Multikulti. Reformátování informačního pole v ČR pro snížení odporu k barevné migraci. Podprahové plivání na bílou rasu. Babišův “mayhem”. Bude hůř?

Šiřte prosím tento článek AE News s videem Trumpovy tiskovky, protože je třeba, aby lidé dokázali vnímat fake news manipulace českého mainstreamu, reformátovací procesy mediálního pole a multikulti podprahové programování.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Kundopal
Návštěvník

Chvílemi už mluví jako to naše trdlo Sobotka. Vytvořili jsme milióny pracovních míst, ekonomika roste, pokračujeme v tlaku na zvyšování mezd, máme se každý den lépe a lépe, bla bla bla. To fakt někoho zajímá?

minoltista.ca
Návštěvník

Ano, zajima. Rust ekonomiky a navrat prosperity do USA jsou hlavni predvolebni sliby Donalda Trumpa, které jako prezident plni.

Nevim co vam nasliboval Sobotka, ale nedelejte si iluze …Sobotka je paté kolo u vozu. O ekonomickém a mzdovém rustu v Cesku se rozhoduje vsude, jenom ne v Cesku.

Jaris
Návštěvník

…a Trump ne?

Janaz
Návštěvník

Možno je, ale u Rolles Royce, zatiaľ čo Sobotka u deravého fúriku /kolečka/.

Micanut
Návštěvník

Ne. Poto se ho tak usilovne snazi znicit.

Bralo
Návštěvník

Trump plni sluby o prosperite USA? Ktory napriklad? Fakt sa normalne pytam, lebo trochu sledujem dianie na trhoch v USA a zeby sa nieco zmenilo k lepsiemu nevidim. Teda neratam Trumpove vylevy a prejavy pre media.

minoltista.ca
Návštěvník

Nasadte si bryle a mrknete na indice Dow Jones, ktery trha rekordy od zvoleni Trumpa.

Micanut
Návštěvník

Hmm, tohle presne nerika, rekl to presne tak, jak to je, a to je, ze se zvolna vraci zpet do US fabriky, ze lide chteji dobre placenou praci, a kdyz maji dobrou praci, samozrejme je prestan zajimat protestovat. Trump a Sobotka, to jsou dve jine ligy. Trump hraje superligu, Sobotka hral mestsky prebor, a jeste mizerne
Naucte SE anglicky. Pomuze Vam to v rozhledu

Micanut
Návštěvník

To by me zajimalo, kterej blb mi dal minus za spravny, kdyz volny preklad. A znat dobre cizi rec je take jen k dobru, nebo snad ne? Nestojim o plusy, nepisu sem kvuli plus bodum, ale dostat minus za spravny preklad (a opravy dezinformace nekoho jineho), to uz je fakt silne kafe i pro me. Ja bych odstranil jak plusy, tak i minusy. Je to kompletne debilni zalezitost. Tahle website je o informacich, a ne kontest popularity.

smith
Návštěvník

Hodnocení +/- je blbost…mělo to zůstat zrušené…

Lola
Návštěvník

Tak si založ vlastní a v angličtině, rozhlede.

Micanut
Návštěvník

Tady jsou materialy velmi casto prekladany prave z anglictine do cestiny, a mnohokrat tak spatne, ze pomahaji vytvaret si falesnou predstavit a formovat mylne zavery. To mam jako mlcet, kdyz nekdo placa bludy, chytroline? A nebo ti jen vadi, ze ty umis prd a nekdo jiny toho umi vic nez ty?

Kolemjdoucí
Návštěvník

Kam až se necháme zatlačit než se začneme bránit?

minoltista.ca
Návštěvník

Tuhle otazku si pokladaji lidé tesne pred vypuknutim obcanské valky. V USA je na obcanskou valku zadelano na takovou miru, ze muze vypuknout ze dne na den. Jako vzdy v minulosti, zidé to maji rozehrané na vsechny strany. Takze at se stane co se stane, zidé neprijdou zkratka.

Jan Z Rokycan
Návštěvník

To mate pravdu a prave z toho by se meli lide poucit – ze valka je spatna vzdy i kdyz branite “svoje” domele hodnoty, ktere Vam vstepila spolecnost. A hlavne ze kazda valka popr. rebelie je jiz dopredu vyvolana za nejakym ucelem a lidi to neridi. Tzn. jak pisi stale dokola a porad, daleko nejlepsi je nereagovat vubec, popr odejit. Kdyz si neco ti nahore navarili, tak at si to pekne sami sezerou.

x&t
Návštěvník

Jenomže oni si to nevyžerou. V Evropě muslimové budou terorizovat obyčejné lidi. Není kam odejít. EU “elity” s imigrační politikou jasně vytvářejí základ pro občanskou válku. V té se bude vraždit a umírat, to nebude jako hodinářská práce při předání moci sametem.

Díky VK za překlad, je to nádherná ukázka, jak MSM vytvářejí svůj obraz, který se jim hodí. Já tu masáž o zlém Trumpovi nevydržel a pustil jsem si včera záznam tiskovky z infowars.com. Trump čin jasně odsoudil, požaduje rychlé odsouzení útočníka a otevřene pojmenoval, že násilníci byli na obou stranách. Co je na tom špatně? Vůbec nic. Prostě bude platit, že MSM bude křečovitě hledat cokoliv proti Trumpovi ať udělá cokoliv. No a české prestitutky (mizerní překladatelé MSM) nezklamali.

Radek
Návštěvník

Já vám řeknu CO je na tom “špatně”. ON prosě měl VŠECHNU vinu dát pravici. I pak by ho sice MSM nenáviděla, ale to měl podle nich udělat. Chápu že kličkuje, ale on měl naopak odsoudit pouze levici, ale to je nerealistické a stálo by ho to moc sil.

desgusting
Návštěvník

Asi tak.Vcera jsem videla jeden zvlastni fenomen v Ceske Republice na Fb strance zoo Chleby.Neskutecne zlo a mobbing,mi nevysvetlitelne to mnozstvi ,,uctu slecen” a obsah a styl tech nadavek . To neni nahoda,ani nejde o fakta. Nejde popsat. Jde o rozestvani lidi,udavacstvi,jakoby ,,ochrana zvirat”,nebo kdoviceho,zcela bezbreha zloba a stvani, gangsterske metody…. V Nemecku se to vyskytuje na strankach katoliku a pod., ale ne v tomto rozmeru a da se, jeste,nejak branit. Ale to, co vidim na CR strankach, je az neskutecny,je tam tolik takovych lidi, nebo je to umele.Jasne je, ze jde o rozestvavani, nepodobne USA.A zase stado mladych zenskych,neuveritelneho mysleni…Ty jejich texty se musi cist, … strasne a realne v CR.Totalni zlo a nasili.

Radek
Návštěvník

Presne. Zensky jsou nástroj Zla. Kam cert nemuze nastrci zenskou. Proto Angela, Hillary, May… vsechny ty ministrine obrany a vnitra v EU, cela Svedska vlada… i anglicka klárovna, amazonky a feministky… v Google…proste hnus velebnosti.
Hey Donald, Grab Em All… again.
comment image

Micanut
Návštěvník

Je potreba se nekdy branit. V podstate tady propgujete tuto myslenku: nekdo mi da pesti,nebo me chce pobodat, ale ja se otocim, a odejdu. Nekdy se proste clovek branit musi. A kdyz je napaden narod, jedna se o holou existenci, opravdu o zivot Vas, Vasi rodiny, Vasi zeme. A nevadi, kdo to rozpouta – Vam jde o zivot, a otocit se a jit pryc proste uz nejde….nezbyde NIC jineho nez SE tomu postavit celem a bud prohrat a ztratit zivot, a nebo zabit a prezit

Jan Z Rokycan
Návštěvník

Tak si odpovezte do jake “hranice” se budete branit, co vsechno budete schopny udelat pro svoji obranu. Pokud dojdete k presvedceni, ze pro obranu majetku nebudete schopen nikoho zabit, znamena to ze radeji odejdete. Staci se vratit do nedavne minulosti (druha svetova valka), kde jste mohl videt, jak lide utikali do USA, pac uz vedeli co bude nasledovat. Nekdo pro lidi zinscenoval valku a ja Vam rikam, ze se te inscenace ucastnit urcite nebudu, pokud by to tak dopadlo.

Bigo2
Návštěvník

Jaik už se zmiňuji jinde – Doporučoval bych se odtud natrvalo vzdálit!

Jaris
Návštěvník

Uprimne mi US neni lito. Jen at poznaji, co valka obnasi. Pokud zautoci na Severni Koreu dostanou konecne pres rypak tak, ze se uz z toho nevzpamatuji.
Dale, bezpaterni Trump i hysterka Klinton, oba jsou na psim voditku zidaku. Misto sundavani neskodnych soch( jak ubohe!) by se meli amici vrhnout na skutecne nepratele ve Washingtonu a New Yorku. Ukazat tem drzym zidakum konecne, kde je jejich misto. Netristit se a jit spolecne proti uhlavnimu nepriteli – mezinarodnimu zidovi.

Radek
Návštěvník

Opět, je tedy DJT globalista nebo ne? Pořád se pohybujete od jeho podpory k zatracování, posunujete ho od pro amerického k pro globalistickému a zase zpět… inu ten ZOR je velmi krutý, chápu. Neokoni jsou pro i proti demonstracím proti DJT , chtějí i nechtějí rozpad USA… chaos. Inu ten Zor je velmi krutý. Prostě je to o tom, že dneska se komouši moc roztahujou a bude třeba je utnout. Jestli to udělá McCain, DJT nebo někdo jiný je šumafuk. Odstraňování soch je komouštví. DJT kličkuje jako zajíc, co mu zbývá, ale já ho vidím jako poslední záchranu před komouši.

Micanut
Návštěvník

Nemyslim, ze DJT klickuje. Nazyva veci tak, jak jsou, a to SE nelibi MOC lidem, protoze si tak krasne zvykli na kodovou rec….
To, CO dela Trump, vezme par hodne velkych kouli. Bohuzel SE ho snazi nejen brzdit otezemi, ale snazi SE na nej narvat doslova retezy a okovy. A on SE I tak vzpira. VI, odkud vitr vane. Ten clovek, at SE Vam to libi nebo nelibi, je na to, jak SE proti nemu pro fantasticky porada hon, tezkej frajer, a ma navic vedle paru kouli I mozkovnu. CO tam vyvadi s temi novinari, to by neustal nikdo. A on proste do nich busi, a necouvne ani inch. Jsem hrozne zvedav, jak tohle vsechno dopadne. Asi ne dobre. Pokud ho odstranil, myslim, ze tentokrat uz bude zle. Spousta lidi ho totiz vnima jako jejich cloveka, ktery SE neda, kdyz oni by to uz davno vzdali. Sam proti vsem? Zdaleka ne. Staci SE podivat na jeho rallies.

Radek
Návštěvník

Já naprosto souhlasím. DJT je TO nejlepší. Ale to že kličkuje je normální. Kdo nekličkuje je magor a sebevrah a NIC nedosáhne. Proč píšete SE ? CO a MOC chápu ,ale SE ?

Micanut
Návštěvník

Protoze mi to muj smart idiot phone vzdycky zmeni. A CO se tyce technologie, tam na tom dobre nejsem

Radek
Návštěvník

Smart Phone Idiot – to vasvetluje vse. Jedine Ericsson bez OS a predplacena karta 🙂

Kari
Návštěvník

Radku a jak se dneska komousi moc roztahuji? Komousi rozbombardovali Irak, Libyji, Afganistan, cimz vznikla migracni krize v Evrope? Kolik vojenskych zakladen ma po svete USA a kolik komousi? Kolikrat poslednich 10 letech valcilo Rusko, Cina, Korea a kolikrat USA? McKain je dneska starec s rakovinou mozku, takze nejaci komousi ho maj kdesi a loutka Trump ze je posledni zachrana pred komousi? Chacha ten toho tak zachrani . Melete nesmysly ☺

Radek
Návštěvník

Rusko Cina a Korea nejsou komousi. To jsou totalitarni rezimy, komousi jsou to asi jako je svedsko monarchie. Komousi jsou ti s dredy a s duhovymi vlajkami. Nekdo tomu rika neomarxisti, ale tady u nas mame takove pekne slovo – komouš. Kdyz si chce clovek uplivnout a zaklit – jiste uznate – rikat pri tom NEO-MARXISTA je strasne neprakticky.

myslivec
Návštěvník

“Donald Trump rozdělil národ a rozbití USA je tak blízko” –
tak až takhle jste to VK říci nemusel!

myslivec
Návštěvník

Jen doplním, že v článku je i to, kdo rozdělil národ – prý Soros a jeho neziskovky, Lichtenštajn to financoval…

Jaris
Návštěvník

Mozna, ze je lepsi dat sochy do uschovy nez aby je znicil rozzureny dav negramotnych lidi.

Radek
Návštěvník

Do úschovy ?? ONI je nedali do úschovy. Prý to původně chtěli, ale nakonec je dali ZNIČIT. Takže kdyby je zničil dav, aspoň by to našinec viděl a “dav” by se projevil, viděli bychom ksichty svých nepřátel. Takhle se stalo TOTÉŽ, ale pěkně potichu, pod rouškou noci, a našinec prostě utřel. TI kdo o tomhle rozhodli by měli teď rychle zlikvidovat i důkazy o tom kdo jsou, protože jinak budou jednou stát před lidem a zodopídat se. Je to hanba typu kolaborace. Jejich jména by měla být zveřejněna. Pak by to mělo dokonce větší smysl než vidět ksichty našich nepřátel. Takhle byste znali ksichty i jejich jména a navíc TĚCH důležitých, těch co to zorganizovali.. TO by bylo něco ku zdaru.

Radek
Návštěvník

ale ale, komupak tady vadí že píšu pravdu ?

Jaris
Návštěvník

a to vis jiste, Radku, ze je znicili? To by bylo smutne.

Radek
Návštěvník

Já u toho nebyl. Ale četl jsem to. A smutné to sice je, ale zase mně to víc nasralo, takže účel to splnilo. Doufám že to nasralo hlavně dost amíků. Pokud to nasere dost amíků, defenestrujou tu svoloč co o tom rozhodla , a postaví si nové, větší.

Navrátil
Návštěvník

Přesně tak to vidím i já,než aby se to zvrhlo v USA,tak raději vyvolají konflikt jinde ve světě.Jen bych řekl,že si nejsou jisti,jak by to dopadlo,napadnout S.Koreji.Jen bych řekl,že ne globalisté,ale Clintonovci,Sorosovci,jak někdo říká Washingtonská bažina.Situace,kdy si mohly USA dovolit beztrestně napadnout kterýkoliv stát skončila.Také už to nemusí dopadnout dobře,stačí malí jiskra a je světový požár zažehnut.

Administrator
Admin

V článku se ale nepíše, že konflikt jinde ve světě vyvolají globalisté. To špatně čtete, nebo jste nepochopil text. Píše se tam, že globalisté se snaží vyvolat v USA občanskou válku, aby rozbili USA zevnitř, a neoconi se tomu snaží zabránit odvedením pozornosti americké ulice jinam, jak to už jednou udělali, když se do Bílého domu dostal G. W. Bush, proti kterému vypukly obrovské demonstrace v ulicích v celých USA. Jakmile přišlo 11. září 2001, demonstrace proti Bushovi v tom okamžiku ustaly. Neoconi našli nepřítele, Al Kajdu. Tentokrát opět hrozí válka v ulicích kvůli zvolenemému prezidentovi, takže se opět hledá náhradní nepřítel v cizině.

Navrátil
Návštěvník

Díky Administrátor.
Já jsem to nepochopil.protože globalisté opravdu nechtějí válku,ani rozbroje,nebo přímo občanskou válku v USA.Já to opravdu vidím jinak a autorovi to nemám zlé,že má jiný názor.O tom hledání nepřítele jinde,souhlasím,už by nezabralo ,vyhození do do vzduch nějaké výškové budovy.

my.point
Návštěvník

osobně si myslím že globalisté a neoconi jsou tytéž figury. A vnitřní rozkol je jen alibi na míru vyrobené. Snahy potlačit každý vzdor či zpochybnění dolaru se trestá válkou či smrtí chcete-li. Husajn-obchod,Kaddáfí-obchod,afr.banka,nezávislé satelitní pokrytí afr. Katar-obchod, Sýrie-obchod, SAE je dolarový sloup který drží “petrodolar” na živu. Brexit skončí v dolarových transakcích mezi EU a GB. Je to jen další konstrukt potřebnosti dolaru. Až budou jiné země zářně prosperovat a sílit,tak teprve poté dolar klekne.Jakože klekne. Ale nejdřív je potřeba vydělat a přetransformovat dolary na jiné perspektivní trhy.Rozuměj nezatížené,nezadlužené. A po pádu dolaru a bídě v USA budou stanoveny limity zadluženosti v celém světě a USA budou dávány za učebnicový příklad toho ,jak se to nemá dělat. EU je laboratoř jak se to bude dít globálně a jak vymáhat svá práva/peníze v jiných zemích/nekatolických.Právě kvůli odlišné mentalitě trhů. A aby němci neremcali dali jim Řecko. Prostě obchod. A třeba KLDR. Kim má švýrćarské školy byl od sraček separován a najednou je diktátor. Úsměvné. Tvorba nepřátel je základ poslušnosti bohabojných. Náboženství nefunguje a tak přichází nové techniky. Po velkém třesku ,tak by se dal nazvat US bankrot(až přijde)bude nvý globální nepřítel kterého se bude bát celá planeta. Mimozemšťané. Zní to jako top schíza a blud ,ale jen tak sjednotí trhy a vláda může začít. Vítejte v pekle.

Radek
Návštěvník

Naprostý souhlas. Jen bych vypíchnul. Píšete : “Až budou jiné země zářně prosperovat a sílit,tak teprve poté dolar klekne.” Přesně. Tak honem udělejte z nějaké země TU novou ameriku. EXEMPLARNÍ PŘÍKLAD jak se to MÁ dělat. Pak máte pravdu. Jasně že amerika nebude sedět a čekat až se takový eldorádo objeví a bude sypat takovému procesu písek do soukolí , a co jako, každý se brání pokud se mu něco nelíbí. Má na to Právo. Pokud ale přesto takové eldorádo vznikne , pak je to jak píšete,, a dollar se zhroutí. Bohužel to asi nebude bez velké (jaderné) války… takže PROČ to vůbec dělat. Má smysl snažit se udělat pupek světa jinde než v americe , aniž by byl sebemenší důvod si myslet že lidé TAM v tom případném novém pupku světa by byli nějak LEPŠÍ než v americe ???
A tady je můj POINT (pointa) , mám dojem že je to vše o tom, že ONI (ať už je to GP, neokoni, zednáři, židé… prostě ti co mají moc) chtějí svět opravit a proto vyhrál DJT a brexit, a rusko se pozvedá. Jim to co bylo vyhovovalo, ale lidi zvlčili, různé ty LGBTQXYZ, džíny s roztrhanýma kolenama, dredaři, feťaci, prostě verbež a je jen třeba je zahnat zpět do děr… očekávám od zdejších komoušů smršť mínusů. 🙂 Díky.

Janaz
Návštěvník

Keby to tak bolo, ako píšeš v poslednom odstavci, tak by stačilo, aby tá zmeska, ktorú si namiešal z GP, neoconov, židov, slobodomurárov a pod. uplatnila zákony, ktoré všade existovali, a všetky tie zvrhlosti by boli “típli” v začiatku, o nejakej “migračnej kríze” by sa nikomu ani nesnívalo. Robiť iniciátorov a presadzovateľov týchto zvrhlostí nejakými dobrosermi, ktorí chcú “opraviť svet” aby sa mali všetci dobre, je buď naivné alebo schválne namierené sorošfilckami na jednoduché mysle.

Radek
Návštěvník

Víte kde je chyba ve vašem uvažování? Dnes pokud chcete dosáhnout A musíte dělat ze chcete Negaci A. Protože lidem , co jsou zvlčilí (něco jako malé zlobivé děti) nemůžete už NIC nařídit. Jsou hysterické. Zjistili že zlobit se dá. Prostě se jim to “poněkud” vymklo a ta “liberalizace” jim “kapánek” přerostla přes hlavu. Vy musíte naopak nechat ty “zlobivé malé děti” aby se spálily o “kamna” … Přitom ale musíte dál “chodit do práce” (vydělávat) protože ten ZOR je tuze krutý. Takže jim prostě NIC nevymlouváte a zařídíte to tak, aby se dělo to, co vám vyhovuje. I ta “robotizace” je o tomtéž. Jde o souboj “vůlí” Taťky a zlobivé holčičky, kterou Taťka nechce rovnou zmlátit. Je to totiž v jádru Starý Dobrák. Očekávám smršť mínusů od zlobivých holčiček 🙂 Díky.

my.point
Návštěvník

Dobrý den,
Za předpokladu že se bude dít to co jsem psal:
Otázka 1. Proč jinde a proč ne v USA?
Důvody: Mexiko,katastrofální nezaplatitelná infrastruktura,černobílé nesoužití-ani pozitivní rasizmus nefunguje,mentální propast mezi rasami,příliš drahé vstupy pro všechna odvětví obchodu, zničená krajina,pravděpodobné následky Fukušimy(týká se pobřeží) a strach z klimatických změn.Z USA se stane vybydlená zóna vhodná pro hlubokou industriální zónu. Proto odstoupení od zpřísnění průmyslového znečištění,proto nikdy nepřijatý Kjótský protokol. Vhodné jen pro pracovní síly.Pokud možno nevzdělané. Státní školství v USA je tristní a to celé x2.
Takže nejprve kde? Kuba bude jen letovisko které nám Philip a jeho kolega vízově zamknul(kdysi). A oteplení vztahů Kuba-USAje signál,další signál je Guantanámo .Tzv:předsunutá základna chcete-li.
Tak a reakce na opravu světa.
Neocon,zedn.židé…. nechtějí svět opravit ale ovládat. A nejprve se musí vytvořit strašák kterým se mává. A právě ti zmiňovaní dredaři či jní alternativci chcete-li jsou brzdou. Jakákoliv nezávislost je špatná.Vijma faťáků samozřejmě ,protože to účelové jednání pro zvýšení plošného dohledu nad všemi. Feťáci či jinak drogově závislí jsou nástrojem k upevnění moci silových složek které ale někomu podléhají. Státu a stát je povinován via rating a jiné nátlakové páky povinován někomu vyššímu. Komu? . Tvorba nového světa naráží na Rusko? Ne. Ruské klany jsou spřízněny s těmi v USA ,je to jedna parta.
A vysvětlení na závěr: Jde o peníze,suroviny moc a vliv. Jde o teritoriální územní hamižnost. Jediný problém byl dávno vyřešen.Komunismus. Současné elity budou chtít vlastnit vše. Příklad SAE: Proč stavěli v písku nesmyslné gigastavby kde je hyperdrahé odsolování jedinným způsobem jak zajistit pitnou vodu? Nyní budou zavádět DPH 5%.Dochází jim dech,ropa je dole a SAE rezervy utavilo v idiotských projektech ostrovů a jiných nefunkčních nesmyslů. Hovna plavou kolem pláží,smrad a pouštní klima jim kasu nenaplní. Začnou vydávat federální dluhopisy-tzn. jsou v pasti. Bez jediného výstřelu. Jedinné co trochu funguje je chaos. Ten brzdí dlouhodobě plánovaný směr. Nicméně jak řekl Lenin. všechno souvisí se vším. Bohužel pro obyčejné lidi. Jsme kompars ve filmu na jehož režii nemáme sebemenší vliv.

Radek
Návštěvník

OK, pro vaší vnitřní potřebu, si opravte v mém příspěvku slovo “opravit” a dejte tam slovo “ovládat”. NIC to nemění. Kdo by chtěl “ovládat” něco co nefunguje ? A pokud to nefunguje tak se to snaží opravit. Že se to Vám nelíbí, Je moc nezajímá. Pokud se Mu to nepodaří, a nepůjde to jinak, zmáčkne červené tlačítko….. Dnes to vypadá že svět ovládají “masochisté” (merklová…), ale já tomu nevěřím. To jsou jen užiteční hlupáci. ONI, ti skuteční vládci, nejsou masochisté, tedy si to prostě ošéfují. Akorát pozor na to Tlačítko. Nezlobte Taťku. Ty ostatní řečičky jsou vlnky na okraji lavóru.

my.point
Návštěvník

absolutně nevíte o jakých souvislostech jsem psal. Škoda mých slov.Už nebudu reagovat. Na kraviny nemám čas. opravit-ovládat. to jsou podobnosti jako hovno a kytara. bláznivý důchodče.

Radek
Návštěvník

Opravdu, škoda vašich slov.

Micanut
Návštěvník

Ono to pri te komedii s Bushovym zvolenim nebylo tak divoke, jak to popisujete, ale budiz. Udelal jste si z toho vlastni zavery, a ja je respektuji, pokud tedy nejde o mimozemstany, Syndikaty a teorie o ovladani sveta a podobne. (Jestlize je Syndikat tak vyspely, dokazal by samozrejme to, co se delo a deje, otocit mavnutim proutkem, a samozrejme na to v Sodome a Gomore nepotreboval atomovku…navic, Sodoma a Gomora je jen slaby odvar toho, co se delo v historii lidstva potom)
Ale zpet k subjektu US:
Kazda velka valka se pripravuje nekolik let, 9/11 take uz bylo davno v procesu priprav jeste predtim, nez nastalo divadlo Bush/Kerry.
Tam vidim fatalni chybu ve Vasi teorii, a I kdyz se samozrejme mohu mylit (protoze ze spousty jisker se jedna muze rozhoret v ohen), po mych zkusenostech se systemem se situace opet “uklidni” jen v masovou hysterii a ventilovani na socialnich sitich. Americane jsou totiz dnes neschopni jakehokoliv boje krome pripadneho vandalismu. Je to “narod” zavisly na drogach, s tezkym privatnim dluhem, a i kdyz nemaji v podstate na nic pink slip, mysleji si, ze to, co si na dluh koupi a pouzivaji, opravdu patri jim, a ne bankam. Tudiz maji dojem, ze mohou “ztratit jejich” majetek. A kdo ma dojem, ze ma co ztratit, nerad bojuje…. A verte mi, vim, o cem mluvim. Jejich percepce vlastnictvi je tak pokroucena, ze maji presne takove vnimani sveta, o kterem se zde zminuji. (Samozrejme tim myslim ne 100% populace, ale urcite nejmene 90%.)
Oni Vam vysypou z rukavu kdejakou pitomou statistiku o football nebo baseball hvezdach, ale tam jejich mozkova kapacita konci – diky jejich masove mentalnich degeneraci. Na konverzaci typu finance, vlastnictvi, prava apod jsou na tom velmi bidne. To je take duvod, proc jsou na nich elitou pachany legislativni, danove a executive orders zlocinu vladou, a oni nehnou brvou – uz po 150 let!

Bigo2
Návštěvník

Přeju emerice občanskou válku! Doufám, že na sebe vytáhnou atomovky. Doporučoval bych se odtud natrvalo vzdálit! Konec bude podbný jako v knize The Road, kterou napsl Cormac McCarthy. Námět byl natočen jako celovečerní film pod stejnojmenným názvem…

Forever Slav
Návštěvník

S těmi globalisty, neocony atd., je to dost pomíchané.

O co vlastně přesně jde? Sionistické globalistické elity dnes útočí na několika frontách – proti Rusku a Putinovi a Americe a Trumpovi (+ západní Evropu skrze arabsko-africkou-muslimskou migraci). Letos uplyne sto let od VŘSR. A žido-globalistické zednářské elity plánují rozpoutat peklo trockistické světové revoluce – rozsáhlý a ohromný požár skrze řetězec válek a revolucí. Válka v Sýrii a na Blízkém východě a v severní Africe, válka na Ukrajině, islamizace Evropy, tažení na Rusko a na Ameriku, to vše je jejich dílo. Skrze různá svá chapadla a užitečné idioty chtějí toto provést – trockisty, neokony (skrze trockistický “Pax Americana”), sluníčkáře, neomarxisty atd. Stejně jako kdysi pomocí Trockého a Lenina, tj. leninsko-trockistického bolševického hnutí zničily Rusko, chtějí skrze levičácké neomarxisty zničit Ameriku a Západ. A stejně, jako chtěly skrze pomocí Hitlera zničit Rusko (pozn.: kde hrozilo, že pod stalinským bolševickým křídlem se vymkne kontrole a znovu povstane ke své dávné národní velikosti – k čemuž nakonec došlo), tak skrze neokony chtějí zničit Rusko – a využít k tomu mj. i pátou kolonu v Rusku – tj. zřejmě se spíše pokusí nyní vyvolat občanskou válku v Americe a státní převrat v Rusku a zničit tak dvě mouchy jednou ranou. Uvědomme si, ti lidé nenávidí Rusko i Ameriku zároveň, nenávidí bílé Rusy i bílé Američany (hlavně především bílou rasu nenávidí jako takovou).
Ne nadarmo kdysi slavný ruský disident Alexandr Solženicyn napsal, že ti, kdo provedli revoluci v roce 1917, nebyli Rusové a že bolševici (pozn.: hlavně ti ortodoxní marx-leninští-trockističtí) nenáviděli ruský národ. To samé platí o současných trockistech-neomarxistech, co jsou využíváni v tažení proti Trumpovi a Americe – oni nenávidí Ameriku a Američany (hlavně bílé Američany) jako takové.

A jaký je vlastně nejlepší krok na obranu proti tomuto tažení? Stejný, jakým ruský národ zareagoval na protiruské nacistické tažení v roce 1941 – VELKOU VLASTENECKOU VÁLKOU. A zvítězil. A stejně musí zareagovat dnes bílé národy, pokud každý chtějí zachránit svou vlast a přežít.

alek
Návštěvník

Forever Slav
až na to, že Solženicyn byl jedním z nich, jedním z těch permanentních trockistických překrucovačů a lhářů.

hanns
Návštěvník

rád bych se optal, která hovada tam naklikala -8 ??????

tana
Návštěvník

Před cca 20-ti lety Hydra hodovala na mršině RVHP. A má zase hlad. To je, oč tu běží.
Tož nejvyšší čas, aby se zvedla a odešla tam, kde má dost potravy.
Teď nám jde jen o to, aby se už nikdy nevrátila. A my měli čas na /obrazné/ ztloustnutí…….

pzv
Návštěvník

re: “USA jsou jaderná velmoc a při rozpadu USA by se jaderné zbraně mohly dostat do rukou mnoha frakcí v USA. Co by to znamenalo pro bezpečnost planety, to si raději ani nedomýšlet”

Teraz ma napadla myšlienka, ktorá je na prvý pohľad tak absurdná, že asi doteraz nikomu neprišla na rozum. Ak sa američania naozaj zbláznia a pustia sa do seba v podobe novej občianskej vojny, tak niektorí psychopati na ich čele by zrejme boli schopní v prípade hroziacej porážky použiť proti svojim súperom aj jadrové bomby, ak ich budú mať k dispozícii. Ten ideový fanatizmus americkej ľavice začína pripomínať fanatizmus Hitlerových stúpencov v posledných týždňov vojny. Buď “my” alebo nikto. V prípade americkej občianskej vojny tak pri najhoršom scenári hrozí, že Američania začnú používať jadrové bomby sami proti sebe…

Ladič
Návštěvník

Buď v klidu. Nehrozí. Nebyli by schopni odpálit ani jednu. Prostě by jim to nevybuchovalo a nevěděli by proč.

wpDiscuz