VIDEO: Důstojník ministerstva vnitra koordinoval provokační akci skupiny maskovaných mužů během sobotní...

VIDEO: Důstojník ministerstva vnitra koordinoval provokační akci skupiny maskovaných mužů během sobotní demonstrace proti islámu v Praze! Neuvěřitelná inscenace režimu a jeho manipulování s veřejným míněním!

VIDEO: Důstojník ministerstva vnitra koordinoval provokační akci skupiny maskovaných mužů během sobotní demonstrace proti islámu v Praze! Neuvěřitelná inscenace režimu a jeho manipulování s veřejným míněním!

Redakce AE News přináší zásadní video ze sobotní demonstrace Antify v Praze, což byla truc-demonstrace proti demonstracím na odpor vůči islámu. Průvod ultralevicových anarchistů s transparenty „Uprchlíci, vítejte!“ se střetl s bizarní a koordinovanou skupinkou „nácků“, které koordinoval muž v hnědé bundě a současně ten samý muž v podstatě koordinoval i uniformované policisty na druhé straně pomyslné barikády. Zajímavé bylo i místo, kde se maskovaní náckové nacházeli a z jaké budovy vycházeli. Z budovy v majetku ministerstva vnitra. Zapálení sociálního centra v Praze tak dozajista nemají na svědomí občané, ale právě někdo z těchto provokatérů.

Důstojník koordinoval nácky, kteří vylézali z budovy v majetku ministerstva vnitra!

V sobotu se po celé Evropě konaly demonstrace, namířené proti islamizaci Evropy. Je nutné zdůraznit, že na podporu premiéra Sobotky se před Úřadem vlády sešlo kolem 60 lidí, zatímco napříč republikou demonstrovaly tisíce lidí jak proti islamizaci Evropy, tak i proti politice našeho premiéra. Je evidentní, že premiér Sobotka čím dál tím více ztrácí veřejnou podporu.

12650820_1720244451538483_4404939842601166586_n.jpg
Koordinátor ministerstva vnitra v akci

Ovšem demonstrace v Praze měly jednu chybu. A to, že útočníci zapálili sociální centrum v Praze, které pomáhá takzvaným běžencům. Mnozí lidé, hlavně přímí účastnící sobotní pražské demonstrace si všimli, že skupina cca 20 lidí, kteří měli zakryté obličeje (což zákon na  demonstracích zakazuje), velmi nepřesvědčivě vystupuje proti anarchistům a dalším levicovým extremistům.

12662534_1132914730054506_3163406183573857439_n.jpg
Koordinátor diskutuje s policisty a těžkooděnci.

Je nutné zdůraznit, že tato podivná skupinka lidí měla oblečení podobné, které nosí takzvaní příznivci krajní pravice. A dokonce jeden člověk z této skupiny byl několikrát viděn, jak snad spolupracuje i se zasahujícími policisty.

12662011_1061460463906250_5357610369443452359_n.jpg
Maskovaní „náckové“ pod dohledem velitele…

Byl bych velmi nerad aby to, co se stalo v v sobotu v Praze, neslo v sobě rysy provokace.

12670313_10207188560385692_7345977814868901701_n.jpg
Policistům v uniformě je třeba poradit, jak se mají chovat, až to začne…

Lidé by v aktuální situaci měli být velmi citliví na jakékoli informace, která jim předloží média. O každé informaci je důležité nějaký čas přemýšlet.

12654317_10205348871302757_2956319070596035588_n.jpg
Koordinátor v týlu policistů…

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

Zdroj videa: [1]

AKTUALIZACE 07-02-16, 17:00

Předseda Unie bezpečnostních složek Jiří Vítek vyzval ministra vnitra Chovance k odstoupení, a to kvůli zneužívaní policistů pro politické úkoly v reflexi na sobotní provokační akci přestrojených příslušníků ministerstva vnitra za nácky v provokačním schématu, který měl zdiskreditovat demonstranty proti islámu v očích veřejnosti. Více na blogu Jiřího Vítka zde.

494300_article_photo_oZ5LBsQ0_900x.jpeg
Budova a nádvoří, kde se „náckové“ organizovali, je v majetku Ministerstva vnitra ČR.

Zneužití policistů pro účely provokace, poskytnutí zázemí, pozemku a budovy, koordinace provokatérů s policií ČR, spolupráce s Českou televizí a mainstreamovými médii. Je zjevné, že státní elity se snaží za každou cenu prosadit islamizaci České republiky, v souladu s přáním Evropské komise a Berlína.

Záhadný muž v hnědé bundě a s palestinskou šálou okolo krku dohlíží na řadové policisty a v jejich týlu kontroluje, co odpovídají na dotazy jednomu z účastníků demonstrace. Tvrzení Policie ČR o tom, že muže neznají a pátrají po něm, je alarmující a zcela očividná lež.

Pokud o něm nic nevědí na policejním prezídiu, potom se lze domnívat, že jde o operátora tajných služeb (BIS anebo VZ), který má vyšší služební krytí a policie tak nemá o něm záznam. Řadoví policisté ho však respektují, nechávají ho za ně hovořit a celou dobu je tento „Mystery Man“ v týlu policistů, mezi nimi, v nejtěsnější blízkosti, policisté o něm ví a nechávají ho jednat za ně.

Zdroj videa: [2]

GALERIE FOTOGRAFIÍ

Pokud šlo o akci tajných služeb, mimo sekci Policie ČR, potom připadají v úvahu pouze speciální útvary ministerstva vnitra (ÚOOZ, URNA), civilní rozvědka (BIS) a vojenské zpravodajství (VZ). To by potom vysvětlovalo, proč na policejním prezídiu údajně o záhadném muži nic nevědí.

-Redakce AE News-

image_pdfimage_print

Komentáře čtenářů

259 Komentářů o "VIDEO: Důstojník ministerstva vnitra koordinoval provokační akci skupiny maskovaných mužů během sobotní demonstrace proti islámu v Praze! Neuvěřitelná inscenace režimu a jeho manipulování s veřejným míněním!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře se znaky sadismu nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti nebo výhrůžky nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. Příspěvky nesplňující tuto základní podmínku slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Všechny komentáře se zobrazují se zpožděním z důvodů načítání našich webových stránek z proxy-cache Cloudflare, která se synchronizuje s našim serverem pouze 1x za 30 až 120 minut (podle typu browseru a nastavení pragma cache, resp. cache-control). Odeslaný komentář se tudíž zobrazí pouze vám v prohlížeči a pouze jednou. Po znovunačtení stránky komentář dočasně zmizí a objeví se znovu natrvalo až po synchronizaci proxy-cache. Děkujeme za pochopení.

Upozornit na
avatar
5000
Kazatel
Návštěvník

Jaroslav Doubrava (senátor) mezi fašistama a Sluničkářema v nepovedene komedii!!!!!!A bez placky proti islamu se prochazi dále a přihlíží pak jde směr Sluníčkáři za motorkama 1:08-1:10-12 OD 1:00 DO 1:08 jak lžou proamerická media že procházel atd lidi nejsou blby a vidí!!!!Pak fotka Senatora s Plackou proti Islamu pořízena dne 7.2.2016 jasně fake postoj Proamerických medii!!!!!aby voliče zblbnuli!!!!!!
http://www.hrebenar.eu/2016/02/senator-doubrava-s-plackou-bloku-proti-islamu-na-demonstraci-strane-neonacistu/
comment image

KAZATEL-MT24-ZJ13,12
Návštěvník

22.2.2016
A ještě cenzurují Europoslanec Štětinu jak si vyklada s provokotery a Další lži od ČT h…. až je to hnus a aji ohledně Demonstrace v Praze zase nic jen lži
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/216411058060222/

Kurevnik
Návštěvník

To není produkcni ale reziser!

slávek
Návštěvník

Proč námychom policie neukáže pohled z vrtulníku kolik lidí bylo na Hradě. Protože v bychom došli k tomu, že na Hradě bylo víc jak 12 tisíc lidí. Zablokovali cesty aby nás rozdělili. Byly tam inscenované výkopy firmo MERCATOR – viz rejstřík firem, která je prověřená NBÚ. Kopali tam právě v sobotu a právě v době demostrace.

kompi
Návštěvník

Dokonce i smažky z Antify sdílejí tenhle koment. Tak to už asi i vyhulenci pochopili, jak si z nás všech čunítkáři s BoSobotkou dělají prdel, Musejí mít dost dobrej matroš, ty smažky, aby se s těmi fakty srovnali.

NEVYMYTÝ MOZEK
Návštěvník

Tady jen něco málo k intergaci současných migrantů-okupantů ale i těch dříve příchozích před cca 10 – 20 lety.
Nedávno jsem četl zajímavou studii Švýcarské vlády o pracovním začlenění migrantů do společnosti po 8 letech pobytu ve Švýcarsku ALE NEMOHU NAJÍT ODKAZ. Závěr studie byl, že 83% migrantů je po 8 letech usilovné integrace do společnosti stále nepracujících – na dávkách.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-ktere-leti-internetem-Zena-z-Calais-detailne-popisuje-co-desiveho-ve-meste-provadi-uprchlici-po-setmeni-421527

http://cz.sputniknews.com/svet/20160211/2347576/medvedev-migranti-eu-bomby.html

http://pravyprostor.cz/italove-bojuji-v-ulicich-na-jihu-zeme-s-islamskymi-imigranty-zacala-multikulturni-valka/

http://www.securitymagazin.cz/zpravy/svedsko-na-ceste-do-pekla-55-nogo-zon-1404046046.html

http://zboril.blog.ihned.cz/c1-64558260-policie-varuje-pred-no-go-zonami-v-nemecku

Kurevnik
Návštěvník

ZdJe to take napište svůj komentář…

1 2 3 23
wpDiscuz