VIDEO: Donald Trump jmenoval šéfem svých poradců Stephena Bannona, provozovatele serveru americké...

VIDEO: Donald Trump jmenoval šéfem svých poradců Stephena Bannona, provozovatele serveru americké zpravodajské alternativy. CNN je z toho v šoku, neziskovky v USA začaly řvát a židovská komunita se bojí antisemitismu! [CZ Titulky]

VIDEO: Donald Trump jmenoval šéfem svých poradců Stephena Bannona, provozovatele serveru americké zpravodajské alternativy. CNN je z toho v šoku, neziskovky v USA začaly řvát a židovská komunita se bojí antisemitismu! [CZ Titulky]

Donald Trump pokračuje v revoluci a ve změnách amerického establishmentu. Včera jmenoval šéfem úřadu své vlády Reince Priebuse, předsedu Republikánské strany, ale zejména a hlavně jmenoval šéfem svých poradců pro strategické plánování Stephena Bannona, který Trumpovi vedl politickou kampaň. Bannon je známý tím, že je ředitelem a provozovatelem serveru americké alternativy Breitbart News [1], který je ústředním serverem americké alternativní pravice a tzv. hnutí Alt-Right [2], které bojuje v USA proti globalistům, proti sionistům, LGBT organizacím, migraci a homosexualismu.

Stephen Bannon je na americké alternativě figura formátu Alexe Jonese, ovšem s mnohem větší aktivistickou angažovaností než Alex. Donald Trump si vybral Stephena Bannona, aby řídil strategicky jeho kampaň na internetu a na sociálních sítích a nyní ho tedy Donald Trump pověřil nejvyšší funkcí v poradním sboru amerického prezidenta. Bannon pracoval počátkem 90. let v Goldman Sachs, poté ve výzkumném projektu pro obydlování vesmíru Biosphere 2, následovala role producenta filmů v Hollywoodu a nakonec zakotvil v pozici ředitele alternativního serveru Breitbart News, protože jak už tolikrát zopakoval na svém rádiu, došel během života k přesvědčení, že globalistické síly, pro které během života i pracoval, se snaží zničit a rozbít Spojené státy zevnitř. Práce v Goldmanu mu prý odkryla děsivé souvislosti a vliv židů na americké bankovnictví, o kterých často mluví na svém rádiu. Dnes má Bannon nálepku antisemity č. 1 v USA.

f7c9c4fd-b674-4847-ab68-8635a8adfdba.jpg
Stephen Bannon při rozhlasovém pořadu Breitbart News. Všimněte si dobře symbolu Magnum 6 vytvořený prsty. Stejný symbol používá i Donald Trump, a to velmi často.

Tento šok americká média nemohou rozdýchat. Připojil jsem proto nahoře video CNN s titulky, abyste si vychutnali hysterii CNN, jak prská a plive jed na všechny strany. Provozovatel alternativního serveru podobného formátu jako AE News bude šéfovat skupině analytiků a poradců amerického prezidenta. A pokud jde o profil Stephena Bannona a jeho roli v hnutí Alt-Right, potom vidíme člověka, který bude v Trumpově poradním sboru razit likvidaci globalismu v USA (Bannon v minulosti hovořil o věcech jako o znárodnění FEDu, o pozatýkání bankéřů v USA, o vyhnání židů z Washingtonu, o zapsání muslimů na seznam etnik se zákazem vstupu do USA) a bude prosazovat stejné teze, jako prosazuje na svém alternativním serveru. Podporuje spolupráci s Ruskem, podporuje tradiční rodinu, bipolární rozdělení světa na sféru Rusko x USA bez vzájemného vměšování, prosazuje návrat USA k hodnotám zakladatelů země, tzn. svoboda slova, svoboda držení zbraně, právo na obranu vlastní rodiny, právo na půdu, právo lovu a rybolovu a právo na odměnu za práci s nízkými daněmi.

Donald Trump představil 6 pilířů pro prvních 200 dnů své vlády

Donald Trump představil 5+1 pilířů svého prezidentského působení během prvních 200 dnů. Na seznamu jsou ty nejdůležitější priority jeho volební kampaně a ihned po svém jmenování do funkce prezidenta chce těchto 6 pilířů realizovat jako základ celospolečenských změn v USA. Jedná se o tyto pilíře:

  • Změna a pokud se nevyjedná, tak odstoupení od dohody NAFTA
  • Zastavení ratifikace smlouvy Transpacifického partnerství TPP
  • Zastavení “neférového” dovozu (zavedení dovozních cel)
  • Ukončení neférových obchodních praktik (omezení offshoringu, outsourcingu)
  • Prosazování bilaterálních obchodních smluv

K tomu navíc Donald Trum přidal šestý princip

  • Zachování a návrat pracovních míst do USA
donald-trump-sends-photos-of-his-hands-to-the-editor-of-vanity-fair-as-payback-for-a-25-year-old-insult.jpg
Opět Trumpova “šestka” odkazující na princip prvních 6 zakladatelských států USA z celkem 13, která symbolizuje 6 bílých pruhů americké vlajky, symbol čistoty ideálů americké republiky, který skupina Magnum 6 používá.

Donald Trump seskupil svůj plán symbolicky do 6 bodů, což je možná více, než jen symbolický odkaz na skupinu vyšších procesů řízení Magnum 6, pod kterou Donald Trump spadá, on a také jeho nejmladší syn Barron, který je také podle všeho připravován skupinou Magnum 6 na vyšší úkoly ve společnosti. Jeho indoktrinace podle všeho už začala tím, že Donald Trump vzal Barrona na sjezd Republikánů, kde Trump přijal nominaci GOP a minulý týden ho postavil vedle sebe pří vítězném proslovu. Donald Trump si tak zjevně vybral nástupce své mocenské linie. Jak je jinak uvedeno v článku na CNN [3], kongresmani říkají, že dohoda TPP je de facto už mrtvá. Pokud jde o dohodu TTIP, tak ta je na tom úplně stejně. Donald Trump nechce multilaterální dohody, protože vícestranné dohody vyhovují globalistům, ne USA a ne americkým zájmům lidu.

Trumpova Amerika bude o návratu ke kořenům americké republiky

Několikrát už jsem na AE News upozorňoval, že výroky v médiích ze strany Trumpa nebo Rudyho Giulianiho je třeba posuzovat jako rétorické variace na téma uklidnění veřejných nálad a nálad spojenců za mořem. Jaká bude ale politika Trumpa, to odhalují seznamy lidí, kterými se Donald Trump obklopuje ve své plánované administrativě. Stephen Bannon jako šéf poradců mu bude radit věci, které si dnes už můžete přečíst na Breitbart News. Likvidace globalistického trhu v USA, mohutná ochrana trhu a dovozní cla, konec muslimských uprchlíků ze Sýrie, konec hispánské migrace přes hranice s Mexikem, konec globalistických obchodních smluv NAFTA a TPP (Transpacifická zóna volného trhu) , které chce Trump buď změnit anebo rovnou zrušit během prvních 200 dnů, jak dnes uvedl a jejich nahrazení výhradně bilaterálními smlouvami, tedy dvoustrannými dohodami s každou zemí zvlášť. A pokud si vzpomínáte, o tom hovořil Trump už v červnu po Brexitu, když říkal, že místo smlouvy s EU v podobě TTIP chce raději bilaterální smlouvu mezi USA a Velkou Británií.

steve-bannon-donald-trump.jpg
Stephen Bannon ve volebním štábu Donalda Trumpa.

Donald Trump má taktéž nadstandardní vztahy s Alexem Jonesem, který mu pomáhal organizovat volební shromáždění v Texasu, ale především na Infowars, což je asi nejznámější server americké alternativy, nejen v USA. Alex měl několik pořadů s Trumpem a ten mu teď chce opět poskytnout rozhovor a poděkovat čtenářům a divákům Infowars za pomoc během volební kampaně. Chápete tu celou věc? Donald Trump se obklopil lidmi z americké zpravodajské alternativy a ti se budou teď přímo anebo nepřímo podílet na rozhodnutích Donalda Trumpa. To je skutečnost, kterou asi nikdo nečekal a zděšení amerického mainstreamu je doslova neuvěřitelné. Je to stejná situace, jako kdyby prezident ČR si vzal za poradce provozovatele serverů české alterantivy. Ten řev, jaký by se začal ozývat třeba z České televize, to si jistě dovedete představit. No, a přesně k tomu došlo nyní v USA.

Realitní magnát přinesl do Washingtonu revoluci

Donald Trump během své kampaně se snažil alespoň naznačit, že má nějaký vztah třeba k homosexuálům, když na jednom shromáždění vytáhl vlajku LGBT, i když moc příjemné mu to nebylo a později už to nezopakoval. Stejně tak opatrně se vyjadřuje ke sňatkům homosexuálů s tím, že Nejvyšší soud už ve věci rozhodl (pozn. Nejvyšší soud vloni sňatky homosexuálů v USA povolil) a on nemá důvod rozsudek zpochybňovat, ale v pořadu CBS “60 Minutes” odmítl odpovědět na to, jestli podporuje tyto sňatky nebo ne. Donald Trump je známý sukničkář a představa, že by měl mít nějaké vřelé sympatie k homosexuálům, to asi opravdu u něj nehrozí. Donald Trump je navíc doslova příkladem vzorného táty od rodiny, protože kromě toho, že má celkem 5 dětí se 3 manželkami, tak navíc se svými ex udržuje nadstandardně přátelské vztahy a jeho první manželka Ivana mu dokonce pomáhala ve volební kampani. Jeho ex-tchýně ze Zlína o něm dodnes hovoří jako o zlatém člověku, který má dobré srdce a mluví o něm jako o “Doníkovi”, více zde.

12bdb7ad-92c4-44a6-9afb-9ccd6dace79e.jpg
Donald Trump se synem Barronem a manželkou Melanií na slavnostním konventu Republikánské strany.

Americký národ si zvolil do svého čela tátu od velké rodiny, který upřednostňuje rodinu před LGBT, který zdůrazňuje význam rodiny a který se obklopuje lidmi, kteří podporují funkci a význam tradiční rodiny. A teď si představte, jakými lidmi se obklopoval třeba Barack Obama. Např. lidmi, kteří potom jako velvyslanci v Praze chodili v čele průvodu homosexualistů Gay Pride. Schapiro a další. To je ten zásadní kontrast mezi tím, jaké hodnoty vyznává Barack Obama a jaké vyznává Donald Trump. Amerika je velký národ, který vznikl z migrantů. Jenže Donald Trump není proti imigrantům, kteří v USA žijí legálně, pracují a odvádějí daně. Vadí mu bezbřehá forma migrace, nelegální migrace, mizerné prověřování migrantů, hlavně s muslimským původem a pochopitelně kriminalita nelegálních migrantů v USA. Stejně tak Trumpovi vadí politika tzv. “Sanctuary cities”, tedy vybraných amerických měst, jejichž radnice poskytly podle zákonů daného států útočiště nelegálním migrantům a udělili jim status městských rezidentů a vydaly jim náhradní doklady.

Americká města rozdávají doklady ilegálům

Některá americká města (San Francisco, Los Angeles, Santa Monica v Kalifornii nebo New York) poskytují právní status nelegálním migrantům, včetně vydání dokladu v podobě řidičského průkazu, který je ale platný jen na území daného státu. Tato města potom čerpají od federální vlády příspěvky na integrační programy, jazykové kurzy, pomoc s hledáním práce, rekvalifikace atd. Přitom se jedná o nelegální migranty, kteří nepřišli do USA legálně, pouze konkrétní město jim poskytlo doklady, protože ve vedení města jsou lidé s humanitárním cítěním. Donald Trump chce veškerou finanční federální pomoc těmto městům zastavit, pokud nadále budou rozdávat doklady nelegálním migrantům. Není bez zajímavosti, že třeba v Kalifornii lze na tyto doklady hlasovat ve volbách. Je to kvůli tomu, že zákon v Kalifornii dává právo volit všem “residentům” Kalifornie, nikoliv “občanům” ve smyslu státního občanství. A residentem v Kalifornii je každý, kdo má adresu bydliště a jakýkoliv doklad totožnosti vydaný kalifornskými úřady. A právě Sanctuary cities vydávají doklady, které mají stejnou platnost pro ilegály, jako mají doklady vydávané skutečným Američanům. Tyto praktiky ostře odsuzuje i předseda Republikánů Reince Priebus, který byl jmenován šéfem Trumpova kabinetu.

reince-priebus-reforms.jpg
Reince Priebus, předseda Republikánské strany.

Donald Trump hraje velkou stínohru. Na jedné straně se předvádí s lidmi z establishmentu jako je Rudy Giuliani nebo šéf republikánů Reince Priebus, zatímco do svého nejbližšího okolí poradců si bere zaryté a militantně naladěné antiglobalisty, kteří nemohou přijít na jméno FEDu, migrantům, homosexuálům, neziskovkám a uprchlíkům. Tento neuvěřitelný mix osob má zcela jednoznačně jediný účel, tj. prosadit změny, ale nevyvolat prudkou autoimunitní reakci amerického establishmentu, aby se nevzbouřil. Donalda Trumpa budou ještě muset formálně v prosinci zvolit tzv. volitelé. Právě oni volí prezidenta. I když volitelé se mají řídit výsledkem voleb, nejsou k tomu zavázáni. Donald Trump proto opatrně našlapuje, aby si neznepřátelil volitele, ale skutečné kroky se začnou dít až po jmenování Trumpa prezidentem. Nicméně náznaky politiky lze vidět už teď při pohledu na lidi v jeho poradním sboru. Tam je jeho rodina a šéf serveru alternativy. Vůbec se nelze proto divit tomu, že CNN z toho úplně šílí.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
paja
Návštěvník

Z USA uslyšíme ještě hodně řevu. Protože milovníci zavedených pořádků a nastoupených trendů Trumpa hned tak nerozdejchaj.

Shubol3D
Návštěvník

no oni ani veľmi nemajú na výber, aj keď je pravdepodobne veľká časť financovaná súkromnými peniazmi ľudí typu Soros a inými bankármi, dosť veľa peňazí tam určite prúdi aj zo štátneho rozpočtu. Čo sa im končí a tok týchto peniazí sa presmeruje do médií, ktoré sú teraz alternatívne. Čo znamená zároveň stratu značnej časti vplyvu na médialnom trhu, teda šíreniy ich propagandy. Oni dobre vedia že ich éra sa končí a to, že začali “řvát” je len začiatok. Nebudem sa čudovať atentátom, pretože tu ide o neskutočné peniaze a moc. A to je droga.

paa tal czechai
Návštěvník

V Čechách by měli přestat prodávat rakvičky se šlehačkou..Je to hluboce nekorektní..Vzhledem k FEMA pionýrským táborum a milionum plastových kořenáču na pěstování nového člověka..

Zlomeny
Návštěvník

Ja myslim, ze daleko důležitější informace je, že Sereš dnes dostal od Trumpa po prackách..

BertrandDeBorn
Návštěvník

Neznáte Sorose. Přečtěte si nějakou jeho knihu a pochopíte, jak uvažuje. Trump ho rozhodně neohrozí. 🙂

Mladý otec
Návštěvník

Ale známe-třeba ejakulátor masturbatič janda z “hodnot” .Jaký krám taký pán!

BertrandDeBorn
Návštěvník

Jak vidno, v gay pornografii se orientujete velmi dobře, blahopřeji Vám k šíři Vašich znalostí. Zkuste si teď doplnit přehled v politice… 😉

Zvědavá matka
Návštěvník

V 70-80tých letech, když začínal výzkum umělého srdce a tranplantací v ČR, zkoumali vědci a lékaři i možnost použití prasečího srdce, které údajně mělo podobnou velikost a parametry, jako lidské…
Možná by nebylo od věci, až přijde u Soroše čas na 8. výměnu, použít “klamnou operaci”. 😉 ( Stravuje se košer? )

BertrandDeBorn
Návštěvník

Pokud vím, tak nestravuje. 🙂

Kandelábr
Návštěvník

Až se Sereš jednou objeví v Praze, živý už domů neodjede..

BertrandDeBorn
Návštěvník

Můžete mi říct, proč by měl jezdit do Prahy? 😀

Kandelábr
Návštěvník

Sereš je přece jen Žid..

Lac\'o
Návštěvník

Odkaz by nebyl?

.B.
Návštěvník

No nevím, to bude asi ta nejutajenější skupina, ta Magnum 6. Protože ono gesto je všeobecně vnímáno jako gesto pro 666, tedy satana. Magnum 6 se najednou vynořila z…no, z čeho? Z Alexe Jonese?

Administrator
Admin

Nikdy to nebyl symbol 666, ale symbol okřídleného oka boha Hora:comment image

Palec a ukazovák tvoří oko a zbývající 3 prsty tvoří oční řasy, resp. křídla. Symbol 6.
Magnum 6 je skupina vyššího řízení USA. Nadřazená iluminátům a ostatním nižším elitám.
Symbolika 6 se otiskla do americké vlajky, kde 6 bílých pruhů reprezentuje 6 prvních
států americké unie, které představují čistotu a nevinnost. Zbývajících 7 červených pruhů
symbolizuje sílu a odvahu. Prostě bílá představuje Jin a červená Jang. V systému
elit v USA má číslo 6 význam v tom, že původních států USA bylo jen 6, teprve až později
jich bylo 13, protože Jefferson chtěl do symboliky dostat magické číslo 13. Vlajka měla
mít 13 hvězd, ale nakonec odkaz vložili do pruhů, kde důsledně odlišili prvních 6 států
od zbývajících 7 bílou barvou.

Proto veškerá moc USA se dnes soustředí v okolí DC, Delaware, Marylandu atd.,
protože to jsou státy původní šestky. Je to symbol americké republiky. Alt-Right v USA
používají šestkový symbol celkem často. Oko hora je v tom zakomponováno celkem
účelově, protože zakladatelé USA byli opravdu ilumináti a vyšší proces řízení
mají symbolizované přímo vzadu na dolarové bankovce.

.B.
Návštěvník

To jsou mi novinky.
Ale: Horus, Satan, Baal, Moloch… všechno je to stejná pakáž. Jedno a to samý.

Pozorovatelka
Návštěvník

V části pod nadpisem “Egypt” zde
https://aeronet.cz/news/o-potope-sveta-polarce-venusi-a-veku-ryb-a-o-dvou-kridlech-jedne-moci/
najdete stručně shrnující popis boha Hora, téma se pak prolíná i v dalších pokračováních a některém z nich je i toto mnou často doporučované video (obzvláště kvůli úvodu)
https://www.youtube.com/watch?v=nhlAJLtke2I

S Vašim popisem symboliky Hora a Horova oka velmi nesouhlasím, je to vytržení ze všech souvislostí, navíc smícháno s jinými symboly nějak narychlo a přetvořeno tak, aby se to hodilo, k tomu nějaké Magnum 6, o kterém jsem nikdy neslyšela a nic se mi nepodařilo dohledat, k tomu zas nějaké zcela nové “vyšší řízení USA” a dokonce jang a jin na americké vlajce… O symboliku se už dlouho zajímám a Váš komentář je tak velký zmatek. že jsem nemohla nereagovat.

Emma
Návštěvník

666 je symbol satanismu. Jsem přesvědčená, že pan VK, jak miluje Trumpa a Putina, dělá globální agendu. Trump i Babiš se upsali ďáblu a teď si musí ten blahobyt, který získali odsloužit. Kdo si myslí, že by šli do politiky, když si můžou užívat blahobyt někde v ráji. Babiš z toho už zešedivěl. 🙂 Illuminati jsou genialně chytří a ovládají všechny strany podle hesla Rozděluj a panuj!!!

Pozorovatelka je skvělá, ráda čtu její články.

Carlos IV
Návštěvník

No a jak bude reagovat prazska ka(f)karna ? :-))
Nejspis to oficialne prejde mlcenim…

BertrandDeBorn
Návštěvník

My proti tomu samozřejmě zaujmeme rezolutní postoj.

LCZ
Návštěvník

Nebyl byl za aktuální situace pragmatištějším řešením nějaký ten převlek?

BertrandDeBorn
Návštěvník

Máme momentálně spoustu starostí se 17. listopadem, převleky na Jungmannce došly. 🙂

Zvědavá matka
Návštěvník

To věřím – hlavní kostymérna na Tržišti má asi pro nemoc zavřeno…
😉

Zighartice
Návštěvník

Ten se povětšinou objevuje například zcela odmítavým postojem k jeho byť jen počínajícím náznakům Vaším rezolutně zamítavým postojem.

Zighartice
Návštěvník

V reakci na kritiku nereprezentativních výsledků se jistě setkají akademici pražské kafrárny na ustavujícím shromáždění, kde dojde mimo jiné k udělení ceny “zlatý šálek”, o jehož jednohlasném výsledku bude zajisté informovat domácí i zahraniční mediální žumpa meinstreamu…

paa tal czechia
Návštěvník

Kdo jsou ti VOLITELÉ.,???? ..Soudcové z lidu,desítkářky,pomocnící VB,nebo fundovanní nestranní odBorníci????

Carlos IV
Návštěvník

Predevcirem se DT nechal slyset ze USA vyhosti mozna az 2 miliony ilegalu. No jen aby je Trumpovi na truc a v ramci humanity nam vlastni neprijali – sobotkovci :))

Kazatel
Návštěvník

ZAS hnuj na Rusko a Asada
Trump s Putinem si zavolali a za pár hodin začalo Rusko masivní útok v Sýrii
Rusko spolu s armádou Bašára Assada v úterý zahájilo rozsáhlou ofenzivu v Sýrii. Aleppo zažívá další vlnu bombardování.
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/trump-s-putinem-si-zavolali-a-za-par-hodin-zacalo-rusko-masivni-utok-v-syrii-3910

heron111
Návštěvník

Tak uz to neni 666, ale magnum 6.

Karel
Návštěvník

Hmmm…tak 8letý marasmus toho černocha konečně dostává na prdel…a to je dobře! A CNN bude doufám vysílat budíkové povstání u nás 17.11. Páč konzervativců, populistů, bílých rasistů a antisemitů znám kolem sebe docela hodně…:D a tak nějak mi to nevadí….

Zighartice
Návštěvník

Univerita Karlova si zarezervovala Albertov pár vteřin po půlnoci ze 16.května, aby je nikdo nepředeběhl.

A najednou to hovado Zeman nepříjde a tak to bude stát za hov.., rozhořčeně pravila náctiletá buducí inteligence národa.

http://www.skrytapravda.cz/domaci/238-univerzita-karlova-to-hovado-tam-nejde-co-tam-budeme-delat

paa tal czechia
Návštěvník

Kbybych byl Zuřivý reportér,tak v převleku za jeptišku,genderově podobnou Tomáši Halíkovi vysondoval bych na nich,jací rodiče se na nich podepsali,snad jen pouze opileckým početím,vlastně jsem si TEDY zřejmě odpověděl NATO SÁM..

Zvědavá matka
Návštěvník

Asi tak. Zřejmě asi nějaká kulturně-intelektuální úderka genderově zmixované, neomarxisticky vyškolené, ztracené generace.
Chudáci děcka bez kořenů….

wpDiscuz