VIDEO: Běloruský paralympijský tým nesl v Riu ruskou vlajku na znamení solidarity...

VIDEO: Běloruský paralympijský tým nesl v Riu ruskou vlajku na znamení solidarity s Ruskem

Na zahájení paralympiády 2016 pronesli běloruští sportovci ruskou vlajku.  Mezinárodní paralympijský výbor (IPC) za to člena běloruské výpravy Andreje Fomočkina vykázal z účasti, protože IPC nepovoluje politické protesty a sportovce tak čeká disciplinární trest.

Předtím předseda paralympijského výboru Běloruska Oleg Šepel informoval, že běloruští sportovci jsou odhodláni pronést ruskou vlajku na znamení solidarity s odstaveným ruským týmem.

Ruský tým se neúčastní paralympidády 2016 v Riu poté, co 22. července organizace WADA zakázala účast 35 ruským paralympionikům, uvedeným na seznamu WADA a obvinila je z dopingu, načež byl ruský paralympijský tým diskvalifikován. Tím bylo 175-ti ruským paralympionikům zabráněno v účasti.

Zdroj zde

A přidávám se k hluboké pokloně běloruskému týmu (zde)

-Pozorovatelka- 8.9.2016

Komentáře čtenářů

11 Komentářů o "VIDEO: Běloruský paralympijský tým nesl v Riu ruskou vlajku na znamení solidarity s Ruskem"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti redakci AE News. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře se znaky sadismu nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy k fyzické likvidaci kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. Příspěvky nesplňující tuto základní podmínku slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Upozornit na
avatar
5000
Třídit podle:   nejnovější | nejstarší | nejvíce hlasů
JustTrue
Návštěvník

Co si Putin poručí….to Bělorusko splní

pedros
Návštěvník

Jaký má smysl taková olympiáda a paraolympiáda?Dneska Rusko a zítra…když o všem rozhoduje pár obřezaných hajzlů!Osobně jsem neviděl z „olympiády“ani vteřinu!Nač?

konzerva
Návštěvník

Jak běloruské sportovce prohlíželi organizátoři …horší jak gestapo a čt a čro nic….http://rusvesna.su/news/1473404813

Likan 1975
Návštěvník

Tohle je znamení Fair play. Stejná pravidla pro všechny a rovnost pro všechny. Že to odnesly letos Rusové? Příště to bude Jamajka s Boltem. Důvod bude: dlouhé nohy považováno za doping velké tělo jako takové=doping a ještě se směje do objektivu. Bělorusové by cenu za Fair play měly dostat ihned. Pro mě jsou pašáci a vědí jak to chodí. Kdo chce mít výsledky – bere. Najděte si videa Bena Johnsna, ten to snad bral po hrstech.

kari
Návštěvník

Je v poradku ze Belorusove ruske paralympioniky podporili. Jen nejvetsi ubozak muze zakazat tymu paralympuoniku (jakekoliv zeme) startovat na paralympuade. Svedsi to o ubohosti a o tom, ze Rusko zrejme skutecne hodne mocnym krizi plany.

Donda sprtspudlak
Návštěvník

Jsou to pašáci.

Sims.
Návštěvník

Je správné co sportovci Běloruska učinili. Každopádně také prokázali i osobní statečnost, poněvadž na ně doma jistojistě zaútočí vosoby typu pornojanda a spol.

vedomi
Návštěvník
wpDiscuz