VIDEO: Babiš předvedl leninský proslov ve sněmovně. Zkorumpovaná pakáž z České televize,...

VIDEO: Babiš předvedl leninský proslov ve sněmovně. Zkorumpovaná pakáž z České televize, nejsem politik, nejsem jako vy, OKD, kupónová privatizace, Boris Vostrý, Bakala, Economia a nikdy nerezignuji! Babiš převzal metodiku Donalda Trumpa!

VIDEO: Babiš předvedl leninský proslov ve sněmovně. Zkorumpovaná pakáž z České televize, nejsem politik, nejsem jako vy, OKD, kupónová privatizace, Boris Vostrý, Bakala, Economia a nikdy nerezignuji! Babiš převzal metodiku Donalda Trumpa!

Andrej Babiš měl ve středu v poslanecké sněmovně proslov, který je natolik klíčový pro studium procesů řízení, že jsem se rozhodl základní pasáž z druhé části jeho projevu tady publikovat. Důrazně doporučuji všem čtenářům AE News, aby si poslechli Babišovu rétoriku, protože tento projev se stal hlavním klíčovým manifestem Andreje Babiše pro nadcházející volby na podzim. V posledním pořadu zde minulý pátek na Svobodném rádiu jsem vysvětloval, v čem spočívá tzv. leninská cesta, která v dnešním moderním pojetí byla naposledy aplikována během volební kampaně Donalda Trumpa. Je to doktrína a systém vymezení se kandidáta proti establishmentu, proti politikům tradičních stran a vytahování kauz a historických příkladů korupce na veřejnost, přičemž cílem je ukázat křivost politického systému, politických stran a jednotlivých politiků establishmentu.

Andrej Babiš ukazuje, kdo schválil dotaci pro Čapí hnízdo – Miroslav Kalousek, tehdejší ministr financí.

Když se podíváme na kampaň Donalda Trumpa, byla vedena heslem o vysušení zkorumpované washingtonské bažiny. Donald Trump není politik, vymezoval se vůči všem kádrům politických elit v USA. A přesně toto dostalo Donalda Trumpa k moci. Jenže tento model nebyl vymyšlen v USA, ale poprvé byl použit a nasazen během bolševické revoluce v carském Rusku v roce 1917. Vladimir Iljič Uljanov, který přijal pro účely revoluce jméno Lenin, se jako nepolitik postavil do čela povstání a národ šel za ním, protože zkorumpovaným politikům napojeným na carský establishment opírající se o šlechtu a samoděržaví nemohl nikdo z Rusů věřit. Lenin nepotřeboval k ovládnutí mas žádné složité kampaně. Stačilo mu slíbit, že zatočí s establishmentem, protože on není jako oni. Tomuto modelu se říká “Leninská cesta” a je to jeden z nástrojů na rozbíjení systémů moci postavených na politické základně. Je to kladivo na demokracii, pamatujte si tento výraz!

Andrej “Lenin” Babiš a jeho globalistická revoluce

Když Andrej Babiš zakládal ANO, důsledně trval na tom, aby to nebyla politická strana, ale občanské hnutí. Tohle rozhodnutí bylo symbolické hlavně v tom ohledu, aby se Babiš mohl vymezovat vůči tzv. zkorumpovaným politickým stranám establishmentu. Pokud by sám zastával politickou stranu, střílel by vlastně sám do sebe. Proto ANO není strana, ale je to hnutí. Celý tento koncept vytvoření lidového hnutí má prvopočátek v bolševické revoluci v Rusku. Andrej Babiš v projevu se nezdráhal označit reportéry České televize za zkorumpovanou pakáž. Na tento výrok jsme dostali do redakce stovky reakcí od čtenářů, že co tomu říkáme, jestli Babiš opravdu půjde ČT po krku, pokud vyhraje volby a že je frajer. Ano, půjde ČT po krku, ale půjde po krku i živnostníkům a malopodnikatelům. A frajer není, je pouze vysoce inteligentní manažer a ví, co plebs právě chce slyšet. Ale to by bylo na jiné téma. Stejně tak Babiš během projevu vytáhl na celou poslaneckou sněmovnu Kupónovou privatizaci a Borise Vostrého. Babiš uvedl, že Vostrý (který je stále na útěku kvůli tunelování privatizačních fondů z 90. let) ho vyhodil z práce. Babiš tak šikovně ze sebe udělal oběť zkorumpovaného systému ekonomické transformace 90. let.

Andrej Babiš se dívá na Bohuslava Sobotku s despektem, foto z dřívější doby.

Zároveň se Andrej Babiš postavil do role profesora a začal poslance poučovat o podnikání, dokonce použil i srovnání s Warrenem Buffettem, americkým miliardářem a investorem. Vytáhl na Sobotku OKD, privatizaci Škoda Holding a obvinil ho, že v době své funkce na ministerstvu financí nasekal Sobotka státní dluhy za 400 miliard korun. Hlavním vzkazem v proslovu ale bylo, že bude bojovat proti korupční hydře politických stran a z politiky do konce života neodejde.

Babišův projev neměl za úkol nikoho přesvědčit o tom, aby volil Babiše, ale byl mířený jako leninský vzkaz do českých ulic. Paniku, jakou tento projev vyvolal, potvrzují i ve středu odpoledne narychlo svolané demonstrace do 7 českých měst, které zorganizovali lidé napojení na Pražskou kulturní frontu. Krize se dá přirovnat k politickému pnutí v USA, kde skupina obyvatelstva je ostře namířená proti Donaldu Trumpovi a podněcuje nepokoje a protesty v americkým městech. Babiš tento proces importuje do ČR.

Globalistická doktrína “rozděluj a panuj” v České republice

Proto se dá očekávat, že podobný rozvrat čeká i Českou republiku v následujících měsících do řádných voleb a v tomto ohledu je rozhodnutí politických stran neuspořádat předčasné volby opravdu nebezpečný krok, protože poslední informace ukazují, že snaha prezidenta o stabilizaci vládní koalice se nezdařila. Bohuslav Sobotka odmítl [1] odstoupení z vlády spolu s Andrejem Babišem, aby koalice mohla dovládnout bez nich. Premiér trvá na tom, aby prezident odvolal Andreje Babiše z funkce ministra, k vlastnímu odchodu nevidí důvod.

Prezident na setkání s občany v Doksech uvedl na dotaz občana, proč Babiše prostě neodvolá na návrh Sobotky, že Ústava je dokument, který se vykládá a má tudíž mnoho výkladů, a proto se prý rozhodl, že se sám obrátí na Ústavní soud, jestli je povinen Babiše odvolat [2]. Z toho je evidentní, že Miloš Zeman v dohledné době neodvolá Andreje Babiše, ale počká si na stanovisko Ústavního soudu a potvrzuje se tak zdroj našich informací z Pražského hradu o tom, že Miloš Zeman disponuje vlastní studií o výkladu Ústavy ve věci pravomocí k odvolávání ministrů, psali jsme o tom zde.

Miloš Zeman ukazuje Bohuslavu Sobotkovi, kam se má postavit a kde má mikrofon. Naprostý despekt prezidenta vůči Sobotkovi.

Jak nás upozornil včera do redakce právě tento náš spolupracovník z okolí Pražského hradu, Miloš Zeman má nachystanou další mocenskou kartu, o které se zatím nemluví. Stejně tak, jako v Ústavě není dána lhůta na odvolání člena vlády, není dána ani lhůta na jeho jmenování. Jinými slovy může nastat situace, kdy prezident případného nástupce Andreje Babiše nejmenuje do funkce podle představ Bohuslava Sobotky a bude opět několik týdnů se diskutovat o pravomocech a lhůtách. Miloš Zeman podle našich informací považuje současnou vládu za velmi úspěšnou, ale nikoliv díky jejímu premiérovi, ale kvůli roli Andreje Babiše. Pokud on odejde, tak podle Miloše Zemana zůstanou ve vládě jenom podprůměrní politici. To samo o sobě naznačuje, jaké mínění o této vládě má prezident ve vztahu k jejímu vedení. Pohrdavé přivítání Bohuslava Sobotky minulý na Hradě bylo ze strany prezidenta jasným vzkazem. Vláda s Babišem je pro Zemana skvělá, bez Babiše a Sobotky je to vláda přijatelná, ale se Sobotkou a bez Babiše je to vláda nepřijatelná.

Tandem Zemana s Babišem bude mnoho lidí nesnášet anebo milovat

Miloš Zeman vidí v Andreji Babišovi přirozeného Novogvardějce. Babiš je představitelem nové globalistické gardy, kterou reprezentují kandidáti s odporem vůči klasickým politickým stranám, které brzdí globalizaci. Miloš Zeman sice vyšel z ČSSD, ale jeho politické probuzení ze zrady spolustraníků v roce 2003 při prezidentské volbě ho dovedlo do náruče nadnárodního globalistického řízení východního směru, tzv. euroasianismu. A dosazení státních manažerů do nejvyšších funkcí je novým konceptem řízení v celé Evropě.

Andrej Babiš není jako oni, není politik. Miloš Zeman není jako oni, stojí v opozici vůči establishmentu od svého zvolení do funkce prezidenta. Spojení Zeman – Babiš je tak logickým tandemem a podporovatelům Miloše Zemana teď vyvstane velké dilema. Pokud podporují Miloše Zemana a přitom nenávidí Andreje Babiše, vznikne obrovský problém. A že takových lidí je hodně, to víme v redakci z emailových reakcí na současnou situaci.

Miloš Zeman s Andrejem Babišem při návštěvě Čapího hnízda.

Když si ale vzpomenete, jak bez námitek a pohotově Miloš Zeman podepsal např. novelu volebního zákona, kterou jsme kritizovali zde, tak prostě se ukazuje, že prezident Miloš Zeman je zastáncem velkých stran a stability a odpůrcem stran malých, ve kterých vidí parazity. Do značné míry je to způsobeno zkušenostmi z dob fungování KDU-ČSL v 90. letech, kde tato strana působila jako jazýček na vahách. Miloš Zeman to nesnášel, že velké strany se musí Lidovcům přizpůsobovat. Z toho i pramenila jeho ochota pro podepsání Opoziční smlouvy s Václavem Klausem, čímž se eliminoval vliv malých stran na velkou politiku.

Státní manažer Andrej Babiš, kandidát globalistů

Andrej Babiš proto razí leninskou cestu ve sněmovně a řadí se tak do fronty čekatelů na Novou Evropu, která bude stát na myšlenkách federace a jednotného globalizovaného státu, který nebudou řídit dnešní zkorumpovaní politici, ale státní manažeři. Politické strany reprezentují staré národy, staré státní útvary. Zkorumpované modely řízení budou globalisty nahrazeny “svěžími” globalistickými manažery, kteří nikdy politiku nedělali, ale přišli z byznysu (Babiš, Kiska, Porošenko, Trump) nebo z bank (Macron). Nejsou jako oni, půjdou leninskou cestou revoluce a boje proti zkorumpovanému establishmentu.

Jenže tento boj bude veden s cílem likvidace národních procesů řízení. Neumíme si vládnout, ať nám vládne Brusel, bude zaznívat v zoufalství od mnoha lidí. Voláme za drahé peníze, zrušení roamingu bez příkazu Evropské unie by nikdy nenastalo, řekne si část voličů. Nenávist k vlastním politickým stranám, hledání naděje venku v Evropě. Postavit nové znamená nejprve zbourat staré.

V dnešním pravidelném pořadu na Svobodném rádiu budeme od 19:00 hodin probírat další vývoj událostí v ČR s ohledem na vládní krizi a probereme i události ze zahraničí. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
suchoj
Návštěvník

Lidi tandem milují, není to otázka peněz, je to otázka chemie

dovolím si sem vložit toto: http://www.nejvic-info.cz/iluminati-rada-zahranicni-vztahy-myron-fagan-dil-1/

kevin
Návštěvník

“……podporovatelům Miloše Zemana teď vyvstane velké dilema. Pokud podporují Miloše Zemana a přitom nenávidí Andreje Babiš, vznikne obrovský problém. A že takových lidí je hodně, to víme v redakci z emailových reakcí na současnou situaci.”

Ano, mohu potvrdit!. Od začátku tohoto týdne pochybuji, zda jsem schopen podpořit Zemana, jestliže on stojí za Babišem, který nás požene do Nové Evropy. Zemana jsem byl schopen přes mnohé výhrady podpořit, jako nejmenší zlo a také pro jeho deklarované hájení národních zájmů a odpor proti islamizaci. Ale Nová Evropa přece stojí na imigraci a pak Miloš lidem na náměstích lže.

Mimochodem nikde žádný úspěch této vlády v mém životě nevidím. To vše jsou jenom čísla na papíře. 60 mld sem 60 mld tam. Je třeba se podívat na to, čím, jakými vlivy byl tento přebytek vytvořen a zda na tom má Babiš nějakou zásluhu. Proti tomu stojí Babišovo pokračování likvidace střední třídy a likvidace živnostníků a malopodnikatelů. A to přece Zeman také musí vidět.

Říká se, že když se dva perou třetí se směje. Pořád věřím, že uspěje ve volbách Okamurova SPD, což může ovlivnit výsledek NF ve francouzských parlamentních volbách.

Rus
Návštěvník
smith
Návštěvník

Myslím, že výsledek SPD ve volbách bude pro mnohé překvapením…pak je jen otázka naplnění programu

Oldrin
Návštěvník

Je to na mrtvici všechno. Na závěr zmiňujete Okamurovu SPD jako naději. Ta naděje je mi sympatičtější než kdokoliv jiná, ale je to jen pouhá naděje. V důsledku likvidace malých stran skončí u spolupráce s Babišem nebo skončí úplně. Bude mít jen omezené finanční prostředky. Proto jí nezbydou jiné varianty než ty dvě, které jsem naznačil. Asi jako naděje Marine Lepen, která musela stranu zaprodat. Byl tu o tom článek. Neupínejte se k Okamurovi jako k tatíčkovi zachránci. Je to typ vůdce, má své ego a má rád peníze. Jako každý byznysmen. Běžný řadový občan, aby se z toho pos*ral. Někteří jeho bezmezně věřící jsou stejně nekritičtí jako fanatické kostelní báby. Docela mu závidím, že má tyto manipulační schopnosti.

kevin
Návštěvník

…. Jak říká Zeman: Z malých stran se stávají velké a z velkých malé. Vše je možné. Je to na lidech komu to tam hodí. Vždy to je nějaký kompromis, nebo menší zlo.

Vabio
Návštěvník

@Oldrin
Pan Okamura … těžké rozhodování. Možná na prezidentskou funkci by to bylo o dost lehčí oproti stranické záležitosti podzimních voleb.

Pokud volit mimo zavedené/provařené strany či hnutí, tak tu máme poměrně malou teoretickou skupinu:
– ND
– SPD
– Svobodní

ND je příliš velký ideologický skok od současna a tudíž bez zásadního vnějšího vlivů asi nehrozí takto zásadní posun ve volebních preferencích občanů.

SPD … to je tipovací soutěž, hop nebo trop. Možné je oboje. Osobně to vidím spíše na tu Vaši naději a reálně tak max. na opozici … a k zatracení není ani ten zánik. Je to “one man show” jako u ANO. I ten model je dost podobný: podnikatelsky smýšlející vůdce … pravda, názorově je to jiná cesta než Babiš, ale … zatím je to jen o slovech, tak těžko soudit.

Svobodní, za mě jsou asi tou nejvhodnější cestou. Již delší dobu jasně vymezená (neříkám optimální), transparentní financování většinou na přímo, tj. občan->strana. Mach v EU parlamentu nezklamal svoje názorové linie.

Zajímavá je otázka, proč se tu na AE o Svobodných vůbec nepíše. Maximálně tu vždy padne Okamura?

mantid
Návštěvník

@Vabio:

Je fakt, že o Svobodných jsem se také dozvěděl až od Pozorovatelky v diskuzích. A právě to, že jsem ani nevěděl, že ta strana existuje, tak si říkám, nakolik je v podvědomí ostatních. Zda by hozený hlas “nezmizel” z důvodu nízkého hlasování – z nevědomosti o té straně, nikoliv proto, že by někdo měl námitky.

Okamurovi to zřejmě hodím, protože tam by se ty hlasy mohly akumulovat do zajímavé výše. Jestli je to dobře či špatně, to samozřejmě nevím. Ale jak jinak to zjistit, než to zkusit. Pan VK o tom moc hezky mluvil v pořadu SR v pátek. Ve čtvrtek si schválně poslechnu odpověď Okamury na dotaz pana VK – i zda odpověď bude přímá nebo “vytáčková”.

Jinak ten samý problém s nízkou volební účástí (a tedy “ztraceném” hlasu) je důvodem, proč to nebudu házet ani ND. Je mi jasné, že tento typ smýšlení není zrovna ideální, jedná se tak trochu o “samo-naplňující proroctví”, ale holt, co nadělám. Pro mě je menší “zlo” Okamura, nikoliv Babiš.

Jinak, když v pravidelném rytmu píše články jen pan VK, tak se nedivím, že nepíše každý den o všem. Divím se, že to vůbec nějak zvládá. Nesmírně si ho z tohoto důvodu vážím, ale myslím, že by měl zvolnit. Mrtvý na dálnici z důvodu spěchu nebo po infarktu nepomůže už nikomu.

Tak se držte pane VK.

Pavlina
Návštěvník

… volte jasné směřování …
.. tanečky jsou folklor ..
pokud je cesta delší až daleká , jsou odbočky zcela normální ,
jde o směřování …
pokud jste někdy jezdil na lodi ,myslím moderní jachtu ,tak jistě víte co mám
na mysli při cestě kolem světa 🙂

Dan
Návštěvník

Politická špína je zřejmě nová doktrína sněmovny, ve které se snaží ti zkorumpovaní poslanci a i část vládní koalice házet špínu na Babiše. To už s demokracií nemá nic společného a je to jen mocenský boj o udržení se u koryt za každou cenu. Sobotka-Kalousek- Bělobrádek a Gazdík to je uskupení těch, kteří se snaží za každou cenu udržet u koryt, ovšem jejich preference klesají a hlavně u ČSSD. A tak kolem sebe “kopou” a ta špína s kterou se ohánějí je jen jejich vlastní a tak na ni i zajdou.

kari
Návštěvník

Ta politicka spina v CR neni vubec nic proti bahnu a zumpe, ktere jsou v USA, tam az se ta spina vyplavi, tak se v ni utopej uplne. Babis si ve svych projevech hraje na profesora, ale chova se jako zacek. Propadajici ☺. Rve doma “propadame vsichni, nejsem sam, oni taky. ” To, ze jini kradou take, neni duvod k tomu zastavat se zlodeje. Skandaly vyplouvaj jeden za druhym na Babise, a ne na Sobotku .

konzerva
Návštěvník

Skutečný šéf bíleho domu dle cia ,fbi,cnn atd…comment image

D.A.N.
Návštěvník

Z tohoto článku mi vyplývá, že mám rozhodně volit Sobotku, aby Andrej neuspěl a nedovedl nás do situace, kdy bychom o všechny ty “strany” přišli. Nebo jsem to pochopil špatně?

Rus
Návštěvník

Pánové ! Velká škoda , že jste nezavedli hodnocení článků 🙂

Vabio
Návštěvník

@RUS
To je ďábelská myšlenka!
A myslím, že by to bylo velmi zajímavé sledovat ty + a – hodnoty … hmm, opravdu ďábelská myšlenka.

mantid
Návštěvník

🙂

Je to na jednu stranu úsměvné. Ale na druhou stránku bych spíše byl pro ukazatele respektu vůči těm, co se s články dělají. Hodnotit je snadné, ale za těmi lidmi je dřina na úkor vlastního života.

Rus
Návštěvník

comment image

Pavlina
Návštěvník

POSTAVIT DO HAPTÁKU CELÉ NĚMECKO – PAUKE ..
kam se na něho hrabe opilec martin 🙂
že mu to ale sluší , krásnej exemplář .. 🙂

tana
Návštěvník

Střet Babiš Sobotka je systémovým konfliktem.
Z jedné strany jsou zaměstnanci, kteří jsou odkázáni na plat, v případě ztráty zaměstnání dostávají podporu, stát za ně platí zdravotní a sociální pojištění.
Z druhé jsou podnikatelé, někteří mají zaměstnance, které zajímá výše platu, nebo OSVČ.
Musí vydělat, nikdy jim ani sociálka, ani zdravotní pojišťovna neodpustí ani korunu.
Co se týče OSVČ, s tím mám bohaté zkušenosti – člověk nikdy předem neodhadne, zda a kolik vydělá příští měsíc, proto pojištění platí nejnižší. A z toho se mu vypočítá důchod. / Po 40-ti letech práce cca 7 500 Kč/. Zaměstnanec, za kterého zaměstnavatel neplatil pojištění, doloží zaměstnání a příjem, a dostane důchod, jako by za něj zaměstnavatel platil. Je to spravedlivé?
EET je v celé Evropě, dnešní křik je kvuli advokátům, lékařům atd., kteří nechtějí zveřejnit své příjmy. EU stojí na různých dotacích a je zločin omezovat dotace podnikatelům, jejichž konkurenti dotace EU dostávají.
Ale hlavně – celá společnost si po 27 letech musí uvědomit, že v ní žijí podnikatelé a zaměstnanci a všichni mají občanská práva. Bohužel většina poslanců nikdy nepodnikala, Sobotka, Diensbír, Gross, Benda a spousta jiných “šla do politiky” přímo ze školy, a dnes s nimi cloumá závist, protože jiní legálně nashromáždili majetek, který veřejně přiznávají a užívají. Na ně čeká osud Šárky Grossové – ti, u nichž si “odkloněný” majetek “skovali” jej ani jim, ani jejich dědicům, nevydají. K soudu nemohou. A kdyby byli moc nahlas, mohli by být umlčeni jednou provždy.

smith
Návštěvník

EET v “české” podobě není v Evropě: tohle je základní úmyslná chyba výkladu a obhajoby zavedení EET už od začátku. Fungují registrační pokladny, to ano.

albatros
Návštěvník

Tak problém placení daní je v tom, že 28 let platí nejvíc daní zaměstnanci. Sou na to i grafy, kdo chce ať si je najde. To je dáno tím, že zaměstnanec neoptimalizuje a prostě dostane osekanou mzdu, ze které pak opět platí DPH atd. Naproti tomu živnostník optimalizuje velmi rád a velmi často. “Chcete to na papír nebo levněji?” a “napíšu si to DPH na firmičku”.
O velkých firmách, které platí daně mimo republiku a tady mají daňové prázdniny se nemá cenu bavit.
Jinak řečeno, zaměstnanci sou tu 28 let za blbce a pokud by systém měl být spravedlivý, tak buďto by měli platit všichni stejně anebo nikdo nic a všechny ty pojištění zrušit. Stav, kde všechno platí pouze zaměstnanec je vysoce nemorální a vyloženě nespravedlivý.

tana
Návštěvník

Když jsem byla na sociálce, byla tam se mnou paní, celý život zaměstnankyně – jenže zaměstnavatelé za ní v několika případech sociálku neplatili. Ona musela doložit dobu zaměstnání a výši příjmu , což se jí asi povedlo. Jenže do systému ty peníze nikdy nedošly a ani nedojdou. Zaměstnanec důvěřuje zaměstnavateli, ale nemá žádnou povinnost jej kontrolovat a stát jej k tomu ani nenutí. Kdyby mu stát dobu zaměstnání neuznal a částku + penále vyžadoval, bylo by to vůči OSVČ spravedlivé. OSVČ kdyby neplatila zdravotní a sociální, už by měla na krku exekutory a přišla by o veškerý majetek. Stačí mediálně známý případ mentálně postiženého chlapce, jehož matka zemřela dřív, než mu vyběhala invalidní důchod a VZP jej připravila o střechu nad hlavou. Nikdo nezpochybnil, že je nesvéprávný, přesto jej státní mašinérie připravila o dědictví.
Nevím, proč zaměstnanec nedostává celou hrubou mzdu a daně a pojištění za sebe neplatí sám. Zaměstnavateli by to snížilo administrativní zátěž a zlevnilo by to cenu práce a i zaměstnanci by byli osobami svéprávnými.

Brutopýr
Návštěvník

Zaměstnanec si může kdykoliv nechat vyjet výpis na sociálce i na nemocní tzv. pojišťovně, dělám to po každém ukončení pracovního poměru cca 15 let. Ty odvody jsou výdělek zaměstnance, musí si to hlídat, taková je tržní demogracie.

Brutopýr
Návštěvník

Klikáš mínusy Dukáte, klikáš? Tak jen klikej ty vemeno, jen klikej. Máš je teď hezky červené :-DDDDD

Brutopýr
Návštěvník

Zaměstnavatel “za zaměstnance” nikdy nic neplatí, tento blud rozšiřují OSVČ.
Cokoliv zaplatí na odvodech a tzv. pojištěních zaměstnavatel “za zaměstnance”, to vše figuruje ve vntřním účetnictví jako náklady na pracovníka – a ten na to musí SVOU prací vydělat. I na zákonnou placenou dovolenou si ve skutečnosti musí vydělat.
Nikdy zaměstnavatel nic neplatí za zaměstnance ze své osobní kapsy. Účetně je třeba hodina za 700,- Kč v tom je cena práce a režie, ale zaměstnanec má ve finále třeba 150,- Kč čistého.
OSVČ také rádi poukazují na placenou nemocenskou zaměstnanců, zatímco oni nedostanou nic když marodí, – potíž je v tom, že zaměstnanec platí pojištění na nemocenskou povinně, OSVČ dobrovolně, a většina zaměstnanců by tu nemocenskou neplatila, kdyby si mohli vybrat, protože to plnění oproti těm odvodům stojí za hovno.

Nobody
Návštěvník

Ha, ha, ha. 01. dubna jsem (jako aprílový) publikoval na mém blogu (http://www.topcz.net/ohromujici-vysledky-pruzkumu-voleb-do-ps/ ) článek, “Výsledky průzkumu JPP” (Jedna paní povídala), jak by dopadly volby dnes. Jak tak na to koukám, ani se ta JPP moc nezmýlila. Akorát jsem schválně nadhodnotil Okamurovou SPD:
comment image

weissbach
Návštěvník

Užitečný web.

Nobody
Návštěvník

Díky.

hanns
Návštěvník

a proč ANO 35.9% ? to jako že jsou lidi blbí?

albatros
Návštěvník

Jestli to byl nějaký průzkum na webu, tak tyhle průzkumy i když mají dost účastníků sou nevypovídající a to z toho důvodu, že na ně chodí určitá skupina obyvatel, kteří sou alespoň natolik aktivní, že se zajímají o politiku a hledají si něco na internetu. Ta odchylka od normálu je pak ještě větší, pokud takové hlasování probíhá na nějakém názorově orientovaném webu.
Takový průzkum často nezahrnuje ty nejširší vrstvy obyvatelstva, které používají internet pouze k přehrávání porna anebo na internetu nejsou vůbec a o politiku se zajímají ve chvíli, kdy jim mainstream začne podstrkovat koho mají volit.
Proto sou internetové průzkumy nevypovídající.

Nobody
Návštěvník

Vy jste si vůbec nepřečetl úvoddní slova. Žádný průzkum, ale mnou vymyšlená numera. Vždyť to bylo publikování 1. dubna, jako aprílový článek! Chce to v příspěvcích číst i ta slova, co nejsou jen tučně nadepsána!

albatros
Návštěvník

To, že se jedná čistě o váš odhad tam napsáno není anebo mi ukažte větu, která ukazuje na to, že je to váš odhad. Odkaz sem nerozklikával. Průzkum JPP se může nazývat cokoliv, může ho udělat kdokoliv, jakkoliv. To co sem napsal na vás platí tak jako tak, protože určitě vycházíte z nějakého novinkového průzkumu, kde Okamura dostal těch 20%.

gonoSS
Návštěvník

Hm, a kdepak se ztratil Adam Bartoš? Odkdy opustil bartolomějskou, tak se po něm slehla zem, zlé jazyky tvrdí, že mu vyhrožovali likvidací i jeho rodiny. Okamura je nejmenší zlo ze všech, protože zatím nedostal možnost nic zkazit, no intelektuálně je pro něho ABB nedostižný, bohužel! I kdyby v nějaké fantaskní představě volby vyhrál, tak, obávám se, že na vládnutí prostě nemá. Pro něho jsou vrcholem opoziční lavice.
Tak koho volit? Burešfert? Všestranně zkompromitované socany? Lidovecké slizouny? ODS s jeji historií? Kalouskovo bratrství kočičí pracky? Profesionální rádobyopozičníky zvané KSČM? Katastrofa se na české voliče řítí! Velmi obávám se, že to směřuje do ři..!

wpDiscuz