VIDEO: A je to venku! Organizované znásilňování evropských žen migranty na Nový...

VIDEO: A je to venku! Organizované znásilňování evropských žen migranty na Nový rok je arabská tradice zvaná „Taharrush gamea“, odhalila konečně německá policie! [CZ Titulky]

VIDEO: A je to venku! Organizované znásilňování evropských žen migranty na Nový rok je arabská tradice zvaná „Taharrush gamea“, odhalila konečně německá policie! [CZ Titulky]

Ctěný soude, já jí neznásilnil, to je naše kulturní tradice z mojí rodné země. Přišel jsem do vaší země, abych vás kulturně obohatil! Řekli mi to v neziskovce, která mi pomohla se sem do Evropy dostat. Tady pan obhájce to taky říkal, že můj nárok na zachování kulturních obyčejů mojeho etnika je v Evropě nedotknutelný. Já mám na to právo!

Tak takhle nějak, už brzy, budou probíhat soudy s násilníky v celé Evropě. Jak totiž dnes odhalila německá prokuratura, resp. Úřad německé federální policie, organizovaná vlna masového znásilňování žen v evropských městech na Nový rok je ve skutečnosti arabská zábava mladých mužů, tradice s názvem „Taharrush gamea“ (čti „taharuš džamíja“), což v překladu znamená „Znásilňovací hra“.

Celá hra je v podstatě obdobou sociálních virálních her na Facebooku (planking, cold bucket, idiots having fun…), ovšem mnohem brutálnější. Taharrush gamea funguje tak, že se mladí Arabové dohodnou po sociálních sítích, že se sejdou na nějaké veřejné masové akci, obvykle na festivalu nebo demonstraci a rozdělí se do dvou skupin. Jedna vytvoří vnitřní kruh, spíš takový roj, který obestoupí vyhlédnutou oběť a vybraný muž ženu znásilní. Druhá skupina, vnější kruh, potom odvádí pozornost kolemjdoucích a přihlížejících, kteří kvůli davu nemají vůbec šanci zjistit, co se děje uvnitř davu ve vnitřním kruhu.

Pegida-Cologne3.jpg
Demonstrace Pegidy proti uprchlíkům v Kolíně nad Rýnem

Při těchto „hrách“, které vznikly poprvé na palestinských územích, je účelem znemožnění identifikace násilníka. V Evropě do tohoto vstupuje druhý rozměr, bezpečnostní kamery, které jsou proti Taharrush gamea zcela krátké. Ani sebelepší kamera se zoomem nemá šanci ve vnitřním kruhu identifikovat násilníka. Při těchto hrách vstupuje do celé rovnice ještě další a zcela neovladatelný faktor, totiž „davový efekt“, anglicky crowd effect. Lidský mozek se při vyvolání davové psychózy přepne do zvláštního režimu, který není dosud ani vědecky podrobně prozkoumán. V tomto režimu člověk přestává uvažovat vlastním úsudkem a veškeré chování přebírá celek, dav, resp. roj. Podobně jako včelí roj.

Taharrush gamea tak představuje extrémní a nebezpečné riziko, protože podobně proběhla např. revoluce v Íránu v roce 1979, kdy zfanatizovaný dav, který původně se účastnil jen studentské demonstrace, začal po projevu řečníků vykazovat příznaky „davového efektu“, došlo k obsazení policejních stanic, k získání zbraní a davový efekt skončil až svržením Šáhovy vlády.

Arabským migrantům (zatím) nejde o svrhávání vlád, ale jenom o sexuální násilí na ženách a dcerách bezvěrců a jinověrců. Ovšem politické vlády jednotlivých zemí, zdá se, zradily své vlastní občany. Prosazují multikulti, v Německu zakázali mluvit a psát proti migrantům, v televizích jede propaganda. Propagandu razí svorně jak státní média a televize, tak i soukromé komerční stanice. Pro-migrační teze razí všechny politické strany u moci anebo s podílem na ní. Štíty ochránců pořádku jsou otočeny směrem ven od migrantů, proti vlastním občanům. Jak se bránit proti davu Arabů, kteří hrají hru Taharrush gamea? Starostka Kolína nad Rýnem nedávno doporučila ženám [1] držet se od davu na vzdálenost natažené paže…

-VK-

Šéfredaktor AE News

image_pdfimage_print

Komentáře čtenářů

31 Komentářů o "VIDEO: A je to venku! Organizované znásilňování evropských žen migranty na Nový rok je arabská tradice zvaná „Taharrush gamea“, odhalila konečně německá policie! [CZ Titulky]"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře se znaky sadismu nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti nebo výhrůžky nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. Příspěvky nesplňující tuto základní podmínku slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Všechny komentáře se zobrazují se zpožděním z důvodů načítání našich webových stránek z proxy-cache Cloudflare, která se synchronizuje s našim serverem pouze 1x za 30 až 120 minut (podle typu browseru a nastavení pragma cache, resp. cache-control). Odeslaný komentář se tudíž zobrazí pouze vám v prohlížeči a pouze jednou. Po znovunačtení stránky komentář dočasně zmizí a objeví se znovu natrvalo až po synchronizaci proxy-cache. Děkujeme za pochopení.

Upozornit na
avatar
5000
Tonino
Návštěvník

No neviem, ale vsetkych, ktorych identifikuju (kludne aj z vonkajsieho kruhu) by mali zatknut za hromadne obtazovanie a znasilnovanie formou spolupachatelstva.

A treba lepsie uzavriet hranice. Vsetky lode s migrantami otacat (ak to nepojde inak, tak hore dnom) ved ked niekto narusi vzdusny priestor a neuposluchne vyzvu na jeho opustenie, tak ho zostrelia – preco by to na vode malo byt inak?

Alsorra
Návštěvník

Allah je veliký ko.kot a pedofil Mohamed je jeho poskokem.

Carlos IV
Návštěvník

Jeste mala poznamka. Uz jsme meli moznost slyset v minulosti ruzne nesmysly ze LZIDOmedii – zejmena v dobach vireni valecnych bubnu. Saddamovi vojaci vyhazovali novorozence z inkubatoru, Milosevicovi vojaci znasilnovali bosenske muslimky ….atd.atd. Kazdy kdo trochu znal pomery v Jugoslavii vam potvrdi, ze zadny Srb na muslimku nevleze (sorry ze jsem tak primocary). Ovsem, kdyz to rekne CNN nebo BBC tak se to proste zere. Vsak akce proti Milosevicovi byla prece „prvni medialni valka v historii“ a Chazarska pakaz si na ni dobre namastila kapsu, vcetne krvave Madly Korbelove.

Carlos IV
Návštěvník

Clanek me nena*ral a ani situaci neminim zlehcovat. Jen jsem mozna nemel moznost vypsat to tak jak to popsal Petr Skala. Lepe to ani popsat nejde a proto jen opakuji: Za vsim je treba hledat NWO a jeho prosazovani. A jako vzdy – ucel sveti prostredky.

Hans
Návštěvník

Nechci zlehcovat situaci v Nemecku ale meli by jste se drzet skutecnosti a ta je,ze neslo o znasilnovani ale o okradani a osahavani. Coz je podstatny rozdil. Jako je napr. mezi zranenim a vrazdou. Chcete li byt verohodni, tak se drzte pravdy.

Timothy
Návštěvník

Ano ano, máte super názor. To je ako nechať psa pri klietke s morčatami a povedať : veď pes ich len oblizuje, nekuše… a potom o nejaký čas povieš : ooops, moja chyba, je po nich, zožral ich.

radas_2008
Návštěvník

Ale tam se jednalo i znásilňování !!!!!!!!!!!!!!!!!!

wpDiscuz