V Jeruzalémě se opakoval útok z Berlína. Řidič kamionu preventivně zastřelen. Trump...

V Jeruzalémě se opakoval útok z Berlína. Řidič kamionu preventivně zastřelen. Trump oznámil, že uzná Jeruzalém hlavním městem Izraele. Obama chce na poslední chvíli zabránit jmenování Trumpa prezidentem!

V Jeruzalémě se opakoval útok z Berlína. Řidič kamionu preventivně zastřelen. Trump oznámil, že uzná Jeruzalém hlavním městem Izraele. Obama chce na poslední chvíli zabránit jmenování Trumpa prezidentem!

Symbolicky v pátek na Tři krále došlo v USA k zásadní události. Barack Obama ve spolupráci s ministerstvem národní bezpečnosti (DHS) chce prezidentským dekretem federalizovat americký volební systém. Informaci v pátek přinesl zdroj Alexe Jonese [1] z blízkosti ministerstva pro národní bezpečnost. Tímto krokem by byl Donald Trump de facto zbaven prezidentství, protože na federální úrovni vyhrála Hillary Clinton, když získala více hlasů koncových voličů díky tomu, že vyhrála v tradičně nejvíce lidnatých a současně pro-demokratickcých státech, jako jsou Kalifornie nebo New York.

CuB5a6fUsAI5KcP.jpg
“Za prezidentování Trumpa přesuneme ambasádu do věčného města židovského lidu, do Jeruzaléma.” – Donald J. Trump.

Šéf DHS Jeh Johnson se sešel s Barackem Obamou a navrhl mu, že federalizace volebního systému ex-post by byla možná. Sice by to asi nakonec nezabránilo tomu, aby byl Donald Trump jmenován do funkce prezidenta 20. ledna, ale mohlo by to v USA vyvolat nepokoje a občanskou válku, protože Trump by mohl tento dekret anulovat jako protiústavní, k čemuž by měl právo a Nejvyšší soud by mu jistě dal za pravdu, ale samotný krok by vyvolal v USA proces vnitřního rozkladu a občanských nepokojů, protože příznivci Hillary Clinton stále argumentují, že získala o několik milionů hlasů více v úhrnu všech lidových hlasů. Toto by ukazovalo na plán globalistů rozpoutat v USA občanskou válku. Ale to není všechno.

V Jeruzalémě tekla krev, Trumpův plán Palestince rozpálil do běla

Dnes o pouhé dva dny později došlo k útoku i v Jeruzalémě [2]. Terorista najel s kamionem do pěší zóny a zabil 4 vojáky IDF. Útočník byl na místě zastřelen a podle posledních informací jde o Palestince. Benjamin Netanyahu má ale jasno, podle něj za útokem stojí Islámský stát, protože rukopis odpovídá útoku v Berlíně a minulý rok v Nice. Benjamin Netanyahu se tak snaží vykreslit Izrael jako zemi, která je pod útokem ISIL a bude potřebovat pomoc a solidaritu, a to zejména z USA.

nintchdbpict0002930136041.jpg
Útok v Jeruzalémě po sobě zanechal 4 mrtvé vojáky, které útočník přejel nákladním autem.

Hnutí Hamas přitom čin oslavuje a vyzývá k podobným činům. Model útoku odvozený od akcí ISIL v Evropě tak může být pouze záměrně převzatý, aby byl vytvořena linka mezi útokem a mezi Islámským státem. Přestože útoky auty jsou v Izraeli velmi časté, současná mediální pozornost vyvolává snahy o srovnání s událostmi v Evropě.

Trump uzná Jeruzalém jako hlavní město Izraele

Budoucí americký prezident Donald Trump o víkendu znovu potvrdil, že plánuje přesunout americké velvyslanectví z Tel Avivu do Jeruzaléma a současně v dohledné době uznat Jeruzalém jako hlavní město Izraele. Město nazval už dříve “věčným městem židovského lidu”. Proti tomu vzniká mezi Palestinci obrovský odpor a tlak, takže se dá očekávat, že těchto útoků v Izraeli bude přibývat. Palestinská samospráva je ke statusu Jeruzaléma rozpolcená. Hnutí Fattáh navrhuje, aby Jeruzalém byl pod správou OSN a město aby spravovali společně Izraelci, Palestinci a OSN. S tímto nesouhlasí hnutí Hamás, který v Jeruzalémě vidí hlavní město Palestiny bez nároku Izraele na svojí existenci. Třetí pohled potom mají jestřábi v Knesetu, kteří vidí model Velkého Izraele jako jediný možný, který zaručí Izraeli přežití. Vzhledem k tomu, že v Izraeli je velká nouze o zemědělskou půdu, pitnou vodu a vhodná území pro stavby bytů a domů, je tento požadavek paradoxně jediný, který má hlavu a patu.

1468802-3x2-940x627.jpg
Palestinská mládež vrhá kameny na izraelský tank Merkava.

Nejprve si musíme říct, v čem je hlavní problém. Když po II. sv. válce se tehdejší vítězné mocnosti rozhodly, že umožní židům vznik vlastního dominia (tehdy se elity bály na rovinu říkat “stát”), tak model počítal s rozdělením území Palestiny na cca. 3 dominia, jedno by připadlo židům, druhé muslimům a třetí křesťanům. Nad fungováním dominií by měly správu Spojené národy a po určité době by došlo k transformaci dominií do samostatných států. Tuto cestu a myšlenku vymyslely tehdejší koloniální mocnosti, Británie a Francie. Nápad vznikl od stolu bez podpory studií o proveditelnosti. A právě i v tom je jeden z hlavních důvodů, proč plán byl odsouzen k neúspěchu.

Palestinci jsou odsouzeni k budoucí diaspoře. Odejdou do Evropy?

V Izraeli jsou úrodná území pouze při pobřeží Středozemního moře, a to ještě ne všude. Je to takové roztroušené území typu “cik-cak”, kde se nachází obdělávatelná půda s dostatkem sladkých vod. Plán na rozdělení země na 3 dominia by znamenal, že Židé by dostali většinu území s obdělávatelnou půdou, křesťané by měli na severu náhorní planiny u hranic se Sýrií a Palestinci pouštní oblasti, Negevskou poušť a tam by si mohli “vesele pochcípat”, jak sarkasticky poznamenal už Winston Churchil v roce 1945, když se o tomto úchylném plánu dozvěděl. V roce 1947 došlo konečně i lidem ve Spojených národech, že dělení na třetiny není průchodné. A přišli tak s druhou variantou, která si vzala model z Michovské dohody.

bdb036d8430946098a1131a30984bc1b_18.jpg
Židovský mladík z větve Charedim drží v ruce volební transparent s hebrejským nápisem “Trump”.

Sudety byly v roce 1938 odtrženy od ČSR nikoliv jako jednolité území, ale jako skupina oblastí, kdy pohraničí bylo sice kompaktně odtrženo, ale k tomu uvnitř Čech a Moravy byla odtržena jednotlivá města jako izolované enklávy. Např. Jihlava, části Brna atd. Podle návrhu měly všechny tři strany dostat vhodná území rovnoměrně rozdělená cik-cak do enkláv. Takové uspořádání ovšem bylo odmítnuto všemi stranami, protože takové rozčlenění by znemožnilo v budoucnu vytvořit samostatné státy a zajistit mezi enklávami dopravu a komunikaci. Vlastně by tím bylo zaděláno na novou válku, protože přesně kvůli tomuto problému (německé Východní Prusko oddělené polským územím jako enkláva) byla zavdána příčina k vypuknutí II. sv. války.

No future

Palestinci nemají budoucnost. Je to národ, který bude postupně vysídlen a vyhlazen. Historicky nemá ty spojence, které měli Židé díky svým majetkům a vlivu před II. sv. válkou. Izrael nemůže ustoupit ze svých pozic, protože nemá kam ustupovat, pokud chce svému obyvatelstvu zajistit přežití v zemi, která je ze čtyř pětin tvořená pouští a polopouští. Soužití Palestinců a Židů nemá racionální řešení, protože mezi oběma kulturami je obrovská propast. Přestože oba národy sdílely prostor po celá dlouhá staletí, jejich technologický a kulturní vývoj šel jinými cestami kvůli mohutné židovské diaspoře ve světě, která podléhala západnímu vzdělání a vědám, hlavně v oblasti ekonomie a finančnictví.  Nalézt řešení izraelsko-palestinské otázky je stejné, jako se snažit o kvadraturu kruhu. Židovská diaspora není jediná na tomto světě, která se drží zuby nehty své státnosti v uměle vytvořeném Izraeli.

rtr4ek6l.jpg
Izraelské bezpečnostní komando provádí zásah proti Palestincům podezřelých z teroristického útoku.

V dnešní době existuje na světě jeden z největších dosud bezprizorních národů, který nemá vlastní státnost a zatím ovládá pouze dominia na severu Iráku a v Sýrii. Kurdové. Historicky zakotvený národ s vlastní kulturou by si zasloužil státnost, jenže svět už je obsazený a hranice vytyčeny západními elitami. Palestinci si to asi neodkáží přiznat, ale jsou ve stejné situaci jako Kurdové. Poslouží určitým účelům, ale svého státu se nikdy nedočkají. Existují ale národy, kterým nevadí, že nemají vlastní stát. Např. Cikáni. Kočovné etnikum, které celosvětově nikdy neusilovalo o vlastní stát, protože využívá úspěšně státnosti jiných zemí.

Ustanovení Jeruzaléma jako hlavního města Izraele povede ke vzniku Velkého Izraele. Globalisté se budou snažit tomuto procesu zabránit, protože Velký Izrael by ukotvil dominanci Izraele na Blízkém Východě. Donald Trump bude v zahraniční politice ukotvovat posilování Izraele na úkor Arabů a také Peršanů. Jestli dojde k postavení Velkého Davidova chrámu, to je otázka, ovšem jakýkoliv krok k předání klíčů od Jeruzaléma Židům povede k válce. A válka to bude vedená proti USA, otevřenými i skrytými cestami. Velkou úlohu přitom bude hrát Rusko, které znovu a opět bude stát před rozhodnutím, jestli půjde na západ (spolu s USA proti Číně a globalismu) anebo na východ (s Íránem, Čínou a Tureckem proti USA).

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
antiNWO
Návštěvník

Rusko nepojde ani prvou ani druhou cestou. Ani proti nikomu ani s nikym. Rusko pojde tretou cestou a to vlastnou a urcite nie proti nikomu. Ludia stale nepochopili, ze ked vam niekto predhodi dve varianty ani jedna z nich nikdy nebude vyhovovat vam ale tomu kto vam ich predhodil. Treba pouzivat vlastny rozum a potom clovek pride aj na dalsie varianty riesenia problemu ktore mozu vyhovovat ako vam tak aj ostatnym a nemusite ist do konfliktu.

Miňo
Návštěvník

Rusko áno, to si môže dovoliť vlastné premýšľanie, ale čo naše vlády miniatúrnych a nepodstatných štátikov? Sme otroci silných, raz tu a druhý krát tam…

Máša
Návštěvník

Podstata problemu lidi je porad stejna: parazitismus.

A bohuzel zidi to v tomto smeru dotahli nejdal, a take bohuzel za pomoci ostatnich dnes vladnou. Svuj parazitismus dotlacili az k tomu, ze dnes uz rozhoduji, kdo bude zit a kdo ne a i ty, co nechaji zit chteji, aby jim slouzili. A ne slouzili s vedomim otroka, ale s radosti. A navic snaseli vsechny jejich uchylnosti, ktere v historii nasbirali v dusledku incestu. S nimi soucasne nasbirali i komplex menecennosti, ktery resi tim, ze ty zdrave a nesilnejsi likviduji a sve uchylky povysuji na normal. Vysledkem je totalne obraceny svet naruby. ( Podle zidovskych zdroju maji 6x vyssi psychosexualni uchylky nez ostatni narody, coz je primo priserne cislo).

Jake to ma reseni? Jedine odchyt a absolutni izolace od ostatnich. Takto to chtel resit Hitler a je skodou pro nas pro vsechny, ze misto Madagaskaru, ktery byl v navrhu, to dopadlo vytvorenim statu Izrael. Od te doby pokracuje roztahovacnost zidu. Statisice Palestincu bylo vyhnano, povrazdeno a jejich puda ukradena. Takto to bezi jiz 70 let, a protoze s tim ostatni zeme nic nedelaly, Kardinalni chyba a svinstvo od ostatnich. Kdyz u sousedu hori, tak obvykle instinktivne jdeme pomoci hasit, ze. Hlavni duvod je ten, aby se pozar nerozsiril na nas. Tady se to nechalo proudi a dnes za to platime vsichni privalem esesackych isisaku, kteri byli puvodne vyskoleni a vytrenovani v Jordansku izraelskymi specielnimi komandy. Vyvrhelove ruznych zemi, propusteni z veznic se stali zakladem IS a na dale je verbuji a posilaji drancovat Evropu. Je to kompletne zidovina, a Izrael nemel zajem pouze o svuj stat v Palestine, ale o ovladnuti celeho BV a vytvoreni Velkeho Izraele.

Vsichni, kdo podporuji genocidu Izraele vuci druhym ( dnes uz jsme na rade i my) jsou zrudy, a patri je povesit. To se tyka i tech nejvyssich, jako je Zeman nebo Trump, je to jedno. Kdyz obcan, ktery krade ci vrazdi, je lidmi vseobecne odsuzovan, ale statnikum se za to tleska?

Milan
Návštěvník

Paní Mášo,přesně tak jak říkáte,…ale jenom dodávám,že žádného parazita se nelze zbavit na základě jeho dobrovolnosti k odchodu,ale jej a to bez vyjímek pouze násilím. Můj pes měl červy,dostal tabletku a je po parazitech. Toť příklad,kam problém směrovat.
Jmelí je typickým příkladem parazitického organismu mezi rostlinami-stromy. Ubírá napadené rostině toli živin,až nakonec uschne a tím zahubí i parazita. Je to takový Žid rostlinné říše.
Když rozříznete napadenou větev či kmen stromu,je jasně vidět struktura,jakou jmelí prorůstá do těla stromu a ničí jej jako rakovina,přesně tak,jak židé ničí národní státy a světové společnství.

Máša
Návštěvník

Je to tak a je to viditelne. Parazity maji rostliny, zvirata a my taktez. A tak jako nepresvedcite komara ani pijavici, aby s parasitovanim prestali, nepresvedcite ani toho lidskeho a nezbyva vam nez se ho zbavit silou. A mohli jsme to mit bez vrazdeni, kdyby byli izolovani od ostatnich, pozrali by se mezi sebou. Ted si vypestovali armadu parazitu a nezbyva nam nez krvavy boj, a chapu, ze se do toho nikomu nechce. Ale nemame navybranou. Bud se nechat zabit a nebo zabit je. A co je nejhorsiho na vsem je to, ze nemame prostredky proti nim, jsme izolovani my a jeste rozdeleni nevrazivosti jeden k druhemu.
Je zachrana? Je jeste moznost, a sice pridat se k silnemu neparazitovi a jit proti parazitum spolecne. Urcite vite, koho tim myslim, samozrejme Rusko. Jde ale o cas, protoze pri zaplaveni Evropy privandrovalci nam nepomuze ani to Rusko, nebude mit jak.

Jaris
Návštěvník

Maso, Rusko ale je v rukou parazitu a Putin musi byt velice opatrny, jinak by ho zlikvidovali.

Jaris
Návštěvník

Ano, je to tak, Milane. Presto maji tyty zidovske filcky na sve strane vetsinu lidi,kteri se jich zastavaji a jejich parazitizmus primo podporuji.

kaktus
Návštěvník

Naprostej souhlas. Akurát bych doplnil, že jednu z hlavních rolí a zásluh za dnešní situaci má jeden z největších lotrů jakých tato planeta stvořila, churchill. Modelový angložid pár excelláns, iniciátor železné opony, hned druhý den co Stalin zrušil v SSSR dolar a zestátnil CB a rubl. A to je stále vo co gou, jedno a to samé stále dokola.

Pozorovatelka
Návštěvník

Kaktusi, Vy mi čtete myšlenky, já se už dva dny chystám vložit video, jak to byl právě Churchil, kdo na Blízkém východě způsobil to, co dnes odnášíme. To nebyl žádný vojevůdce, ale vrcholně zlodějský ropný magnát a spolu s Rockeffelerem začal novodobé tažení na Rusko (v té době bylo přesnější na Baku) a kolem Ázerbájdžánu se to točí i dosud
http://krija.blog.pravda.sk/2011/02/06/rockefeller-rothschild-lenin-ropa-a-potoky-krvi/

zarathustra
Návštěvník

vy jakozto neznaboh se nemate vyjadrovat BOHUZEL ale vzdy a pouze NANESTESI

zarathustra
Návštěvník

oprava NANESTESTI

Máša
Návštěvník

To, co Vas zene k tomu se nade mne povysovat ( tj. psat mi jak se mam ci nemam vyjadrovat) je Vase vira v boha a dokladate tim me tvrzeni, ze je skodliva. Prostredek k rozdelovani lidi ( verici-dobry, neverici-spatny) a kazde rozdelovani lidi, zopakuji, ze kazde je podhoubim rivality a boje, ktere snadno prerostou ve valku. Predstavte si, ze pro takoveho muslima jste zase beznaboh Vy. A pro zida hlupaci jedni i druzi, protoze vas diky vasim viram v bohy perfektne nahnali do boje proti sobe. A jeste jsou tad zidi, kteri maji take sveho boha, ktery jim vas ( spravne receno nas vsechny ) dal za sluhy. A svedomi je nema proc tizit a ani trest je neceka, protoze jde o jejich vlastni vymysl.

Rikam neco, co byste sam nevidel na vlastni oci?

Kdyby existoval dobrotivy, spravedlivy a laskyplny buh, tak by to nikdy nedovolil. A pokud by prece jenom nejaky byl, tak mne nezajima, nebot je to viditelne sadista, kteremu dela dobre se miliony let divat na to, jak se kazdou vterinu miliony zvirat poziraji navzajem. Dekuji nechci, jiz jsem zvracel… jak se rika.
Mimochodem, jsem byvala krestanka a hodne jsem za to zaplatila. Jsem rada, ze jsem se toho zbavila a od 24 let uz nikomu druhou tvar nenastavuji a za kazdou facku vracim dve.
Jednu na vyrovnani rovnovahy a druhou jako trest za poruseni rovnovahy utocnou stranou. Funguje to perfektne a ziji vyrovnanym stylem, bez jakekoliv viry. Uznavam zakon rovnovahy a za dobro povazuji to, co je prospesne vsem k tomu, aby byli tvorivi a meli uctu sami k sobe a nasledne druhym. Nic vic nepotrebuji.
Bez viry ( nejen v boha ) mate funkcni pud sebezachovy a vite, ze vas nebude nikdo zachranovat, ani za vas nekoho trestat a musite si to resit sam. Proto, kdyz ucitim parazita, jednam. A klidne hrube. Proto mne taky nezajima, kdo je na jake pozici, jestli je president nebo uklizecka, respekt u mne ma jenom neparazit.

Nechtit na nikom parazitovat je jedina cesta k vytvoreni lasky ( kazdeho jejiho druhu).

přezdívka
Návštěvník

Paní Mášo,

lidé, kteří věří opravdově, jsou většinou spokojení se svými životy, snad předvídatelnými životy. Jsou si jistí sami sebou a světem kolem sebe. Pracují. Chodí do kostela, synagogy. Starají se o rodiny. Vědí, že jejich přesvědčení je správné, a nepochybují, že cokoli jiného je špatné a zlé. Nevěřící se mnohdy mučí filozofií a pohledem na svět. Vše zpochybňují, dokonce i vlastní existenci. Celý život si kladou otázky a odpovědi je nikdy neuspokojí, protože neuznávají žádnou autoritu, která by jim je mohla poskytnout.

Víra v Boha není škodlivá, škodlivé je, když se lidé upnou ke své nenávisti ve jménu čehokoli a nenechají si ujít jedinou příležitost, kdy by předmět nenávisti pomluvili, uškodili mu a ublížili.

Zighartice
Návštěvník

Připomíná mi to vojáka, který opouští svou službu i lásku k vlasti, protože nesnáší trampoty a strašné chyby svých pohlavárů. Tragická situace. Jenže takové dezerce nebo revolty vyvolávají nevyhnutelně situace ještě daleko horší…

bezmocná
Návštěvník

Mášo, Vy jednáte jako “bůh”, akorát rychleji a trošku s méně spravedlivými pravidly, které “bůh” má a dodržuje díky svému vlivu a moci, kterou má jenom on.
“Bůh” má ještě ten vliv a moc dát druhému ČAS, pak stejnou LEKCI (co děláš a jak smýšlíš, dostaneš ve správný čas na správném místě vráceno na atom přesně), aby pochopil (připraví mu životní lekce) a zmenil se k lepšímu.
Až pak dá FACKU, o které mluvíte.
Vy to berete ráz na ráz (jak tvrdíte, dle svého svědomí).
Ovšem to svědomí máte díky “bohu”, nikoli díky nějakému náhodnému splynutí energií, subatomárních částic či náhodnému třesku, nebo nějakým hnutím mysli…

Je zajímavé se dívat na tyto souvislosti, které si neuvědomujete…

Jenom k větě (cit.): “Bez viry (nejen v boha) mate funkcni pud sebezachovy” tolik:
nelze nemít víru. I ten, kdo “nemá víru”, vlastně VĚŘÍ. VĚŘÍ, že nemá víru.

Na této planetě neexistuje člověk, který by byl bez víry.

Tudíž, Vaše věta by měla znít:

POUZE VÍROU V TO PRAVÉ MÁTE FUNKČNÍ PUD SEBEZÁCHOVY.

Jinak, za jednu facku vracet dvě – nevytváří rovnováhu. “Bůh” to dělá jinak.
On vrací “pocit za pocit”… Ale to je už na jiné povídání…

přezdívka
Návštěvník

Ano, lekce a facky jsou součástí procesu vyvíjení se člověka. Stejně jako stromy musí vydržet kruté zimy, aby byly urostlé. V teplém mírném podnebí by se jim pořádně nevyvíjely letokruhy …

Máša
Návštěvník

Pani bezmocna: nemohu jednat jako buh ani naznakem, protoze v nej neverim. Presneji odmitam ho. Svedomi beru jako prostredek k udrzovani vnitrni rovnovahy, neni to od zadneho boha a rozhodne ne od nejakeho vymysleneho tresku ci hnuti mysli..

RIkate, ze verim, ze nemam viru. To je mile receno, ale ja to neberu za fakt.
Mam misto viry vyhodnocovani, da se rict logicke ci matematicke, a viru vubec neresim. Kdyz mi nekdo neco rika, tak se nezabyvam tim, zda tomu verim ci neverim. Tento pristup proste uz nemam. Jen to zaradim nekde jako informaci a pozdeji vyhodnocuji, pokud to neni nutne hned.

A s temi fackami: souhlasim, ze na vytvoreni rovnovahy staci jedna a je mi jedno, jak to dela nejaky buh, pokud by existoval. Tu dalsi pridavam i proto, aby se zamezilo neustalemu vraceni, opakovani situace. Facka je samozrejme myslena i obrazne na vsechny situace.
Podstata vseho je zabraneni, aby se to neopakovalo.
Zavrit Sobotku by mi nestacilo, jeste musi byt takovy trest, ktery by mu zabranil v recidive. Zabavit majetek a odvezt na ostrov. Rozumite mi…

zarathustra
Návštěvník

maso nic jste nepochopila, ja jsem neznaboh a proto nikdy nepouzivam vyraz BOHUZEL nebot se me prici pouzivat boha i v mluve proto jsem vam doporucil pouzivat misto BOHUZE -NANESTESTI uz chapete?

Máša
Návštěvník

V tom pripade mate moji omluvu. Jelikoz jsem zvykla na to, ze mi verici neustale vytykaji, abych nepouzivala napr. “pane boze” kdyz v nej neverim, zareagovala jsem ze zvyku. Ale stejne si myslim, ze by Vam to melo byt jedno a nepsat nikomu, co ma ci nema rikat. Porad je to otazka nejake viry, a ja v nich rozdil nedelam. Verite, ze nemam to nebo ono rikat, proto mi pisete. Ale ono je to jedno, je to detail, ustalene rceni, s malym pismenem.

Amus
Návštěvník

Vidíte nějaký rozdíl mezi Židy a Chazary? Otázka izraelsko palestinských vztahů není tak černobílá, jak ji vidíte. Když si někdo nezaujatý přečte příspěvky zde, vrátí se k mainstreamu.

kaktus
Návštěvník

Tak tam, velice prosím, zůstaňte, a pište na i dnes nebo novinky!…. Jak jednoduché? A nechte úsudek na čitatelích AEN! Mají svůj, a nepotřebují Váš kompas.

Máša
Návštěvník

Je mi jedno v jakych barvach vidi kdo izraelsko-palestinske vztahy, protoze ja vidim genocidu a nerovny boj, kdy po zuby ozbrojeny Izrael vyvrazduje chabe vyzbrojene Palestince a jeste si hraje na ublizovaneho! Palestinci nemaji zbrane, protoze je na ne uvaleno embargo a nikdo jim je nema jak dodat, aby se nedostal do konfliktu s Izraelem sam.
Ze by se nezaujaty chtel vracet k viditelne zaujatemu mainstreamu? Zajimava logika….

Staci se podivat, kdo jsou vlastnici mainstreamu a otazka zaujatosti je tim jasna…

aaabbb
Návštěvník

“Během života v České republice jsem nejraději navštěvoval pamětihodnosti – hrady a sídla z dob Přemyslů a Habsburků – které jsou pro českou a moravskou krajinu typické. Ale šokovala mě všeobecná nezdvořilost běžných lidí. Jsem si jistý, že toto nepříjemné, nespolečenské chování není typicky slovanské (před příchodem do ČR jsem žil také v Rusku, Bulharsku a Polsku), ale může za ně absence socializujících a civilizujících vlivů církve v této zemi, a co je ještě důležitější, dlouhodobě silný vliv lidí, kteří za tuto absenci mohou, totiž Židů. Samozřejmě, většina lidí židovského původu v ČR se neprohlašuje za Židy, ale stejně jako v období komunismu za „ateisty“. Celá společnost je nicméně zcela zjevně prodchnutá myšlením a duchem „Žida z ghetta“.”
“Vliv Židů v Evropě od jejich zrovnoprávnění a marxistických revolucí v 19. a na začátku 20. století neustále sílí. Po válce to pochopitelně nabralo na obrátkách, protože Amerika celkem snadno kolonizovala západní Evropu. Východní Evropa si naštěstí uchovala kulturní integritu dalších 40 nebo 50 let díky železné oponě, jejíž pád dává židovsko-americkým silám „svobodu“ dokončit znásilňování Evropy. Indie psychologickou nadvládou Židů na rozdíl od Evropy netrpí, i když jí její ekonomické a vojenské závazky vůči USA a Izraeli brání jednat v mezinárodních záležitostech zcela nezávisle.”

Co tím přesně myslíte, co je to dnes „Žid z ghetta“?
Středoevropský žid, který dosud nevstřebal kulturu křesťanské Evropy.

http://deliandiver.org/2013/08/indicky-vedec-rika-ceska-republika-je-prodchnuta-duchem-zida-z-ghetta-rozhovor-s-alexanderem-jacobem.html

Jiří Fencl
Návštěvník

Jestliže se dal Kristus ukřižovat pro záchranu všech duší na Zemi, pak je jediným pravým globalistou On a všechny jiné pokusy jsou bezduché předem. Ale o tom nemá smysl ani vteřinu pochybovat.
Stejně jako o tom, že jakékoli další pokusy o rozdělování lidí a národů smetou své hybatele do trvalého zatracení.
Národy se semknou kolem pravých vůdců a nikdo ze včerejších “mocných” s tím nic nenadělá.

Administrator
Admin

To je smutná pravda. Ale jaké vůdce bude mít ČR? Bureše? Bohouška? Pana Dospivu z Penty a jeho Realisty? Pana Horáčka z kavárničky? Jen aby se nestal z Česka nějaký multikulti “gudžarát”, který ani nebude vládu potřebovat, protože na plnění úkolů z Berlína a Bruselu stačí v Praze nějaké detašované pracoviště globalistů. Koneckonců, tato koncepce se v minulosti za Protektorátu již osvědčila.

Jiří Fencl
Návštěvník

Česká otázka bude rozluštěna až jako poslední (a první).

Máša
Návštěvník

Nazval jste to vystizne. Detasovane pracoviste globalistu. My uz ted ve skutecnosti nemame svou vladu a ani po dalsich volbach mit nebudeme, ikdyby vyhral Okamura. Uz je zakoalicovany, oni ho vlastni usmerni do mezi, ktere jsou urcovany nadnarodne. Je to jenom sen o nejake samostatnosti v rozhodovani, co ten Okamura predvadi. Bude hrat divadlo jako Zeman. Koalicnici ho podrazi a neprosadi jediny zakon na zmenu. Novymi volbami totiz korupce nekonci….

Amus
Návštěvník

Proboha, vy tedy děláte globalistům radost. Nic nemá smysl, protože nic nemůžeme změnit. Zřejmě ani nesledujete relace p. Pjakina. Kdyby jste pozorně sledovala politiku, dozvěděla by jste se, že v Ústeckém kraji vytvořila Okamurova SPD koalici s ČSSD a komunisty a podařilo se jim prosadit jejich požadavky, mimo jiné nepřijímání migrantů do tohoto kraje a přímou volbu. V takovém případě se Sobotka může postavit na hlavu a migranty se mu do tohoto kraje posílat nepodaří. To je také důvod, proč i p. VK tvrdí, jak jsou místní i krajské volby důležité, ale někteří budou jen nadávat v hospodě a u netu a tvrdit, že volby nic nezmění.

Máša
Návštěvník

Amusi, nerozumime si proto, ze se na veci divate zezdola a ja seshora.

Vim o te koalici a i o tom, ze se kraje brani umistovani migrantu, i na severni Morave, videla jsem video. To, ze na Ustecku nebudou bydlet jim ale nebrani v tom, aby tam radili, kdyz dostavaji doklady opravnujici je k volenmu pohybu nejen v ramci republiky, ale hlavne po cele EU. Otazka bezvizoveho styku s Tureckem take neni doresena a v tomto daleko vetsi nebezpeci pro lidi nez kdyz budou vedet, kde jsou ubytovani. Rozumite mi? Toto je pro lidi hra, ktera je jim dovolena, ale divejte se to z hlediska zakonu. To je pohled seshora. A proto take pripomenu, ze ty blaboly o nejakych kvotach je oblbobani lidi, nic vic. A Zeman jeste mluvi o pouhych 6 tisicich, aby uklidnoval lidi, sprostak… Kdyz mluvil o potrebe armady EU, o kom myslite ze mluvil, z koho ji poskladaji? On to vi a davno. A podivejte se do Nemecka, prijimaji privandrovalce jak do armady tak i k policii. A oni chodi k nam. Je to zdokumentovano na internetu, i na Parlametnich listech si o tom prectete…

A pri teto prilezitosti Vam pripomenu, ze vlada si privlastnila pravo rozhodovat o umisteni vojsk na nasem uzemi, akoliv k tomu je nutno ( i pro prujezd vojsk) schvaleni parlamentem a Zeman to nechal byt!
Chapete? Vlada si udelala proste dohodu ( pry zatim plati jen do konce dubna) o volnem pohybu cizich vojaku u nas, a vemte si, ze v nemecke armade je uz kazdy ctvrty barevny.

Takze co si pomuzeme nejakymi malymi ustupky od Sobotky?

Ja stale vidim podstatny problem v tom, ze nemame pravomoc si tvorit vlastni zakony, jsme podrizeni diktatu z Bruselu. Proto mne tak provokuje chovani Zemana, ktery lidi ohlupuje tim, ze o Merkelove rekne, ze kdyz si privandrovalce pozvala, at se o ne postara, a pritom ona prijela se domlouvat o presunech k nam, jak lidi, tak i vojenske techniky a jeji ukladani. Konkretni veci, ktere vidime uz probihat, pred chvili jsem si vsimla, ze Pozorovatelka sem dala clanek o tom.

My uz jsme se davno s temi zrudami nemeli o nicem domlouvat a lidi je meli povesit uz tehdy, kdyz chodili s maketami sibenic.

Máša
Návštěvník

Pane Fencl, kdyz sestrojite auto s koly, tak vite, ze nebude letat. S clovekem je to totez. Kdyz se rodi s nastavenymi ovladacimi prvky (pudy), tak se jimi bude ridit a zadne nadeje ci reci o dusich to nezmeni. Takze Jezis se nemohl nechat ukrizovat pro zachranu vsech dusi na Zemi, kdyz vedel, ze lidi funguji na pudech. Neni zadnym pravym globalistou, to je nelogicka uvaha.

Globalistum se nikdy nepodari ovladnout planetu proto, ze zivot na zemi neni k tomu nastaven, je vysoce ruznorody. Proste neni to mozne v dusledku odlisnych vlastnosti, ktere jsou lidem dany, vcetne toho, ze souperivost stoji nad spolupraci. Ja bych to taky chtela naopak, ale bohuzel vidime, ze tomu tak neni. Je to sen a mozna i zvirat. Komu se muze libit tady byt jen druhemu potravou ci otrokem. Lide jsou stvoreni tak, aby se prali, a nasilna slozka v cloveku se vyrovnava pudem sexualnim, jestli to rikam srozumitelne. Proste je to nastaveno tak, ze lide se mnozi rychleji nez umiraji a tady nastupuje ten prvek souperivosti jako regulator. Toto se lide snazi prehlizet ci odmitat, ale je to tak. Taktez parazitismus maji lide v sobe nastaven ruzne a ani u tech globalistu neexistuje spoluprace,ale souperivost. Vysledkem je to, ze vzdycky skonci tim, ze se budou jenom prat, tudiz ten zakladni zakon prirody zustava zachovan.

Kdyz uz jste vzpomnel toho Jezise, take se o nem rika, ze to byl prvni komunista. A komunismus je stejny nesmysl, respektive vystiznejsim slovem je sen. Ten vychazi z predpokladu, ze lze vsechny lidi vychovat k tomu, aby mysleli stejne. Aby meli stejne a nechteli vic nez ma ten druhy. To je absolutne nemozne. Ani nasilim to nejde, prave kvuli tomu ruznorodemu nastaveni lidi, dane temi podminkami, do kterych se narodili. A je nutno zahrnout i ty prirodni. Socialismus byl zarnym prikladem toho, co rikam. Byla potlacena u lidi souperivost. Prevazovala spoluprace a bylo dobre, ale jenom docasne, nevydrzelo to. Proc? Ti vice souperivi, v nichz se ta souperovist naakumulovala, probudili tu souperivost v ostatnich, ze se budou mit lip a oni sli. I za cenu, ze ztratili vsechno to dobre.

Narody se nemohou semknout kolem pravych vudcu, pokud jsou jim nastrceni jen nepravi, viz Trump. To neni zadny ferovy chlap. Podporuje izraelskou genocidu, parazita ( on sam jinak nezbohatl, viz jeho kasina v Las Vegas). Pravy vudce zije pro prave hodnoty, a nikdy nehrabe pod sebe, ale pro dobro bliznich svych.

Clovek nesmi chtit zadneho vudce, musi si vazit sveho zivota, tim padem nastoupi teprve ucta k zivotu druheho a neustale jeden druheho ochranovat, to znamena likvidovat lidsky plevel, ktery na nej utoci. Jina varianta proste neni, je to nastaveno. Zadny Jezis ani zadny dalsi vudce, to je zamerne klamani lidi, aby tu ochranu svou nevykonavali, ale odevzdali nekomu jinemu. Buh je vymyslem silnych souperivcu (parazitu) prave za timto ucelem. A pohadka o Jezisovi taktez. Byl to clovek, ktery sel proti parazitismu a byl za to popraven. Nemohl se vratit v zadne valce, nevrati se ani ted lidi zachranovat, jak vsichni verici doufaji, a proto nic neresi. Vira neuzdravuje, ale zabiji. Uzdravuje jenom vule.

Miňo
Návštěvník

Aj sa som začal mať ten dojem, že Ježiša ukrižovali hlavne preto, že v chráme peňazomencom a lichvárom prevrhol stoly.

LCZ
Návštěvník

Vůle je exekutiva víry , Mášo.
A tím nemíním žádnou Církev!

Máša
Návštěvník

Je mi lito, ze Vas zklamu, ale ja mam misto viry vyhodnocovani. Slovo vira jsem si z mozku vygumovala 🙂

Zighartice
Návštěvník

Podle zpráv v izraelských médiích přesun americké ambasády není pouze ve stádiu úvah, ale Trumpův tým už začal zkoumat logistiku přesunu a výběr vhodného místa v izraelském hlavním městě. Podle zpráv Kanálu 2 izraelské televize jsou ve spolupráci s pracovníky izraelského ministerstva zahraničí vytipovávány vhodné objekty. Mezi nimi například hotel Diplomat v jeruzalémské čtvrti Talpiot, který by však byl k dispozici zřejmě až v roce 2020, nicméně leží hned vedle konzulátu USA.

Z hlediska politikaření by bylo vhodnější, aby se nejen Jeruzalémem nyní moc neprovokovalo. Nový Zéland chtěl udělat nějakou významnou věc na závěr svého fungování v RB OSN – nějak se zapsat do historie – a nenapadlo ho nic lepšího než rezoluci RB OSN o státě Palestina UNSC 2334. Naštěstí není právně závazná. Něco podobného uvažuje, že udělá i Francie. A koneckonců i samotný Barack Hussejn Obama má snahu nějak pomoct Palestincům, dokud má ještě v rukou moc.

Tak by se taky mohlo stát, že tyhle informace o budoucích krocích Trumpa a jeho administrativy spustí soukolí, na jehož konci může být další velmi nešťastná rezoluce RB OSN ještě než vůbec Trump stačí nastoupit svoje prezidentování. Držme palce (nebo ruce jakkoliv jinak sepnuté), aby se nic nečekaného na mezinárodní rovině neuvařilo 🙁

Amus
Návštěvník

Pokud chce Obama pomáhat Palestincům, pak pouze sleduje zájmy globalistů na islamizaci Evropy a vy tomu tleskáte. To je zde tedy alternativa. Osobně budu mít za sousedy raději Židy než muslimy, Araby či Afričany.

Zighartice
Návštěvník

Zájmy Obamy jsou totožné se zájmy Gorbačova. Stejně prosté. Tím míním, že kdo Obamovi skákal a skáče na špek, měl by se nechat profackovat. Kdo ještě stále věří v zprofanované “Yes we can” tomu už opravdu není pomoci. Obama vykládal že nesmí mít Irán jaderné zbraně, ale taktně mlčí o zbraních IZRAELE. A o tom to je i u Trumpa. Zřejmě také nepochopil, že Palestinci nechtějí část Palestiny pro svůj stát. Oni chtějí celou zem bez imigrantů z Evropy.

Jediným možným řešením konfliktů na BV je vyhnání židů z Bílého domu a Kremlu, ale tato varianta nelze díky závazkům uskutečnit…

Zjednodušeně řečeno židé vymysleli v USA daně, aby se na tom obohatili, a odůvodnili tyto daně tím, že USA musí do války, protože Němci potopili americkou lod Lusitania s civilisty. Přitom sami němcům prozradili kudy ta loď popluje a že poveze zbraně. Potřebovali záminku. Také ješte prohlásili, že na oslavu potopení lodě s civilisty, dali dětem v německých školách volno! Potopením Lusitanie přesvedčili lidi k placení daní a šli do války. No a židé si berou penizky dodnes a my se přeme kdo začal IIWW.
Nebo je to jinak a IIWW započala Polskou invazí do Polska?

Majkl
Návštěvník

Člověk když vidí ty odporný smradlavý židáky,má co dělat ,aby se nepozvracel.
Špína zkurvená zlodějská židácká,není na světě odpornějšího pronároda,než židáci.

Daniel Poisel
Návštěvník

Izrael je snad poslední apartheidní stát využívající politiku státní genocidy. Myslím, že o nějaké geopolitické hegemonii v regionu nemá smysl mluvit, neboť je izolován politicky (z Ligy arabských států mají pouze Egypt i Jordánsko navázány diplomatické vztahy.) i ekonomicky (hlavním exportním i importním partnerem jsou USA.) Vytvořením nějakého Velkého Izraele žádnou dominanci nezíská, propadne se do ještě větší izolace v regionu. Ten je jim však úplně ukraden. Svoji platformu mají a židovské diaspory jsou natolik početné a silné, že jejich pozice je neotřesitelná. Proč usilovat o regionální dominanci, když ovládám globální ekonomiku národních států?
Jediný, kdo to odnese budou, bohužel, Palestinci. Všechna proběhnuvší “mírová jednání” měla za cíl jediné-získat čas, pochvalné body a dostatek bagrů pro nelegální osídlování palestinských území.

aaabbb
Návštěvník

“Svoji platformu mají a židovské diaspory jsou natolik početné a silné, že jejich pozice je neotřesitelná. ”
Stačí pravda o nich, třeba pravda o tom, jak to s nimi bylo za WW2.

Ten nedůvěřivý
Návštěvník

Nemohu se zbavit dojmu, že Trump vs Obama, že ti dva zkrátka spolu spolupracují. Že tohle všechno má nás lidi jenom oblbnout. Od té doby, co Trump strávil oběd v Obamově lóži … kdoví, co mu bylo ukázáno, co mu bylo představeno. Je mi jasné, že i pan VK řekl, že by nechtěl svůj pořad směřovat do esoteriky… ale neuvědomuje si, že to, co se děje kolem nás, má hluboké kořeny, sahající mimo naše chápání a jestli chce správně chápat to, co se děje kolen nás nyní, nesmí tyto věci opomíjet a od nich utíkat. Proč se o těchto věcech nebavit? Když pod oceány jsou stovky zaplavených měst a pozůstatky staveb a technologií nevytvořených námi lidmi… Kam se poděly tyto vyspělé civilizace? A kde se ztratila jejich technologie?

Pavlina
Návštěvník

…takový hezký film : Planeta opic 1 / 2 / 3

minoltista.ca
Návštěvník

Nemyslim si, ze posledni Obamova labuti pisen bude mit nejaky vliv na jmenovani Trumpa do prezidentského uradu. To, co Obama nyni predvadi, to je uz za hranici zoufalosti. S tim preci nelze vazne operovat.
Kdepak, Obamovi jde pouze o vyvolani obcanskych nepokoju. Zkratka bych ze tim nic jiného nehledal. Zadny dekret a ani “papezska” bula nemuzou zneplatnit nastaveny volebni systém se zpetnou platnosti!

Co se tyce Velkého Izraele, Jeruzaléma a vyhnani Palestincu, tak to je daleko slozitejsi. K prosazeni takové myslenky by Zapad musel mit pod kontrolou arabsky svet …to nema a mit nebude. Nyni to vypada opacne. Prostrednictvim zemi Perského zalivu je to arabsky svet, ktery korumpuje zapadni politiky jejich vlady. Jde to tak daleko, ze arabské zeme financuji a ovlivnuji i prubeh voleb v Zapadni Evrope. Napriklad na zvoleni Sarkozyho do prezidentského uradu se podilel i samotny Kadafi. Ze se prepocital, to uz neni tak dulezité. Dulezity je fakt, ze arabské zeme maji vliv na urcovani Zapadni politiky. Valka v Syrii a vznik ISIL jsou dalsi dukaz vlivu arabskych zemi na politiku Zapadu

Jestlize ubozi cesti politici jsou zavisli na “socialnich” davkach z USA, tak zapado-evropsti politici jsou zavisli na “tucnych” davkach ze zemi v golfu …predevsim z Kataru, z Emiratu a ze Saudské Arabie.

O vlivu Arabu na Evropskou politiku se lze vice dozvedet zde: https://www.youtube.com/watch?v=wzlAiB4bqSk Entretien avec Philippe de Villiers – Le moment est venu de dire ce que j’ai vu.
Bohuzel, vygenerovat lze pouze automatické cz titulky, coz nedava zadny prijatelny smysl. Znalost jazyka je nezbytna.

vedomi
Návštěvník

Nevykřikoval kauboj něco o nevměšování se do cizích států ? Uznáním Izraele hodí na blízký východ doslova atomovku a následky poneseme další invazí my v Evropě.
Jen hlupák si může dělat iluze, že kaubojova politika pro nás bude pozitivním přínosem.
Může se ještě stát, že budeme na ohavu vzpomínat jako na dobráka.
A to co činí na poslední chvíli ohava jen dokresluje celý ten hnus emerické hegemonie.

minoltista.ca
Návštěvník

Trump musi jit zidum naruku. Bez jejich vlivu by si ani neskt. Na druhou stranu, kdyby Clintonka dostala prilezitost pokracovat v Obamove destrukcni politice, jednoho dne by urcite nastal “biblicky den” Posledniho soudu. Co se tyce zidu a jejich historicky dolozenych machinaci, tak ti si jsou velice dobre vedomi, co by pro ne znamenal den Posledniho soudu.
Z toho plyne pouceni, ze Trump se neobejde bez podpory zidu stejne, jako zidé se neobejdou bez ukonceni globalizacnich procesu uvnitr USA. Budouci existence Izraele je tedy uzce spojena s Trumpem.

Pozorovatelka
Návštěvník

I silně proizraelská čt má problém přijmout a obhájit tvrzení Netanjahua, že šlo o útok IS, nikoliv o útok Palestinců a já si nějak nemůžu netrvat na tom, že Netanjahu říká to, co říká, proto, protože pochopil toto:
http://zidovskelisty.info/2017/01/07/americke-zidovske-organizace-varuji-trumpa-nebudeme-necinne-prihlizet/

Že Palestinci nemají právo na vznik samostatného státu, protože jsou národem bez budoucnosti, s tím nejen, že nesouhlasím, ale dovolím si přímo tvrdit, že stát Palestina vznikne, ať se to Izraeli libí nebo ne.

Že článek je další obhajobou Izraele, za tím vidím zbožné přání, aby si USA s jeho pomocí udržely své status quo, a to i za cenu kolonizace jiných zemí, ale to je pouze zbožné přání, protože hegemonie USA už se nikdy nevrátí.

Nejpodstatnější informací z článku pro mě nakonec je ta úvodní, že v USA může dojít k občanské válce, pokud se Obama pokusí nedopustit inauguraci Trumpa. Mě to potvrzuje můj názor o “zlém a hodném policajtovi”, kteří rukou společnou USA dovedou k rozvratu a rozpadu.

Čímž se mi potvrdí tento článek
https://aeronet.cz/news/proc-spojene-staty-ceka-rozklad-proc-nesmi-volby-vyhrat-clintonova-a-o-cem-je-soucasne-deni-ve-svete/

Ale úplně z nejvyšší perspektivy se mi v souvislosti s Izraelem a Židy potvrzuje tento článek
https://aeronet.cz/news/bitva-u-kadese-po-trech-tisiciletich-aneb-rusky-koncert-v-syrii-a-finale-kdo-s-koho/
a to doslova ve smyslu “globalisté vs Rusko”, přičemž Rusko jako by bylo ve stejné pozici, jako před třemi tisíci lety Chetité, k jejichž porážce a k ovládnutí světa ehdy Egypťané stvořili židovský národ – něco o tom ve videu zde (kdo nerozumí rusky, možná stačí obrázky)
https://www.youtube.com/watch?v=6lMFF-gq014

A než globalisté židovský národ stvořili, zásadní bitva o jejich ovládnutí světa se odehrála přesně tam, kde dnes Izrael bojuje o svou existenci
comment image
A stačí si za Egypt dosadit globalisty a za Babylon Írán/Peršany a je jasné, komu připadne Jeruzalém. Až na takovou “maličkost” – Rusko má Írán na své straně!

Pozorovatelka
Návštěvník

Musím doplnit, že ty “maličkosti” jsou dvě: nejen, že Rusko má na své straně Írán, ale především a hlavně, Rusko je jedinou zemí na světě, kterou globalisté nikdy neovládli hlavně v tom smyslu, aby jim ruské zdroje říkali “pane”. A protože přírodní zdroje jsou v současné fázi lidstva tím největším trumfem, není na zeměkouli jiné země, která by globalistům mohla diktovat své podmínky tak, jako Rusko (obzvláště, když Rusko je především vlastenecky neporazitelné a když další pokus o jeho zdroje vede jedině přes válku na způsob “mrtvé ruky” – videa zde
https://aeronet.cz/news/treti-svetova-skonci-do-triceti-minut-ale-co-na-tom-dost-bylo-ruske-agrese-a-ve-vyroci-srpna-68-podporme-clintonovou-a-americke-hodnoty/

M.C.
Návštěvník

Neokonzervy už jenom zoufale kličkují. Ještě můžou zorganizovat nějakou lumpárnu, ale zvrátit běh věcí se jim už nepodaří.
Z toho, že by v USA vypukla opravdová občanská válka strach nemám.
Trump je koněm armády, volby byly de facto tichým vojenským převratem a ta zhruba polovina obyvatel Spojených států, která vlastní nějaké zbraně volila zřejmě většinou Trumpa..
Místní nepokoje nelze vyloučit, ale celkově rozvrátit veřejný pořádek v zemi nedokážou.

vedomi
Návštěvník

Pozorovatelko, vkládám velmi zajímavý dokument o ÍRÁNU, jistě ho znáte, ale kdyby náhodou ne…
https://www.youtube.com/watch?v=0RiMpH8qhaI
I pro ty, kteří neznají historii ÍRÁNU 100 let nazpět je obsáhle a dost objektivně vypovídající. Dokonalá ukázka vší chamtivosti, zákeřnosti Západu, jak dokáží zmanipulovat a využívat imámy, studenty, nepřátele, šíty k dosažení svých cílů bez ohledu na tragedie které způsobují. Způsob barevných revolucí jaké je známe z posledních let probíhaly v Íránu dávno před tím. I když se nechali mnohdy zmanipulovat vždy brzy prozřeli. Rezá Šáh Pahlaví který Západu říkal co si o jejich demokraciích a korupci myslí, Carter ho veřejně vychváluje do nebes a za zády připravuje jeho pád. Imám Chomejní se nechá za pomoci Západu dosadit avšak poté razí svoji politiku, tak se použije proti němu Husajn.
Díky tomuto dokumentu se lépe pochopí postavení dnes už sebevědomého Íránu ve světě.
Země, na jejichž území se nachází ropa a jdou na ruku Západu, tam je bohatství, jiné, které vzdorují, pro ty je ropa prokletím.

Pozorovatelka
Návštěvník

Odkaz jsem jenom rozklikla, ale už teď děkuji, jak jsem před chvílí psala v reakci na kaktuse, právě na toto téma se chystám vložit video tak asi vložím i to Vaše (podívám se).

A jak píšete jinde o vydíratelnosti Trumpa -jsou tady ještě ty jeho bankroty, ve kterých potřeboval záchranu a jak se ukázalo koncem roku, má údajně stamilionové dluhy tady:
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/trump-ma-stamilionove-dluhy-u-deutsche-bank_405782.html
takže svobodně asi jednat nemůže – i kdyby už jen kvůli tomu, co od něj očekává rodina.
No, je předčasné soudit, ale spousta věcí je velmi divných, z poslední doby to, jak si západní mainstream užívá tuto jeho volbu
http://zpravy.idnes.cz/dan-coats-trump-reditel-tajnych-sluzeb-usa-rusko-fb0-/zahranicni.aspx?c=A170107_151042_zahranicni_och

Amus
Návštěvník

Věříte mainstreamovým článkům?

Pozorovatelka
Návštěvník

Pokud máte na mysli odkaz na Trumpa, zde jsou další ze 7.ledna
http://www.independent.co.uk/news/world/americas/donald-trump-businesses-owe-debt-18-billion-150-institutions-study-source-of-study-president-elect-a7512586.html
http://www.wsj.com/articles/trump-debts-are-widely-held-on-wall-street-creating-new-potential-conflicts-1483637414

A pokud šéfa tajných služeb USA – že je antiruský jsem tady do diskusí odkazy vkládala dávno předtím, než o něm český mainstream vůbec psal, vkládala jsem k tomu m.j. kratičké video, kde je přítelem Mikea Pence, antiruského viceprezidenta Trumpa a kde jejich spojení označuje za “dobré manželství”
https://www.youtube.com/watch?v=jQvPXzDXNDA
anebo např. tento odkaz
http://www.wsj.com/articles/trump-debts-are-widely-held-on-wall-street-creating-new-potential-conflicts-1483637414

Mainstreamu nevěřím 1) v selekci toho, o čem informuje a 2) ve způsobu, jakým informuje. Ale nepodezírám jej, že si informace vymýšlí (ač i takové situace už byly, ale ty dlouho nevydržely)

Amus
Návštěvník

Já si raději počkám na konkrétní Trumpovy kroky a mainstream si samozřejmě i informace vyrábí a překrucuje, viz např. odkazy mainstreamu na různé instituce hodnotící hospodářskou situaci Ruska. Mně osobně hodnocení vývoje p. VK připadá mnohem racionálnější, ale čas ukáže.

Amus
Návštěvník
Zighartice
Návštěvník

Toto íránské Kladivo na čarodějnice, natočený dle skutečné události, vypovídá především o zhoubné síle institucionalismu a civilizační zaostalosti íránské společnosti. Musím uznat, že jak film, tak knížka jsou výborné. A jen dodatek – nechtěl bych žít v těhle zemích posedlých islámem, a už vůbec bych tam nechtěl být jako žena, ta je tam na posledním místě žebříčku hodnot i v dnešní době.

Tento román je zakázán v Íránu, protože má “kritický postoj vůči islámskému systému hodnot.”

vedomi
Návštěvník

Zmínka o Íránu a zajímavém dokumentu neznamená jeho propagaci.
Bezesporu je to velmi zajímavá prastará kultura a nikdo cizí nemá právo jim říkat jak mají žít, pokud neohrožují druhé. O Íráncích v Evropě jsem zatím neslyšel.
Co stojí jistě za obdiv je význam rodiny, úcta ke tradicím a historii. V dokumentu je vidět rozdíl mezi odnoži islámu, tím, co vidíme jako ISIL, který je školen a placen za agresivitu a také, že mají po těch desetiletích zkušeností se Západem právo se hněvat.
Osobně nemám ale zájem žít mezi nimi a už vůbec v Evropě.
Jsou to ale také jen lidé jako my – hračky mocných. Ti co přišli a přijdou do Evropy by svůj hněv měli obrátit jinam a pochopit k čemu se nechali naverbovat a zblbnout.

vedomi
Návštěvník

Ten film jsem viděl dávno, dnes se už pravděpodobně nepraktikují tyto strašné metody. Demokratizace se ovšem také neosvědčila, asi proto, že byla jen zástěrkou rabování 🙂
Čína na to jde jinak, alespoň jim v Africe staví silnice, školy, domy.

vedomi
Návštěvník

Získání hlavního města Jeruzaléma má svůj symbolický význam pro židy coby vyvolené.
Ten akt jen posílí jejich moc.
Tím co Trump předvádí vypadá jako by byl vydíraný už teď.
Otec jeho zeťe má kriminální minulost, mezi úspěšné židovské podnikatele ho lze těžko řadit.
Těžko říct proč toto zviditelňuje a proč šlape do vosího hnízda tímto způsobem. Opět a zase jen americká nadutost ? Copak takto řeší tak ožehavý problém polit a diplomat ?
Rusko udělá nejlíp, když si půjde vlastní cestou. Tím jen do budoucna získá pokud se nejde další Putin, který bude pokračovat ve stejném duchu. Mezitím se aktéři poperou a Rusku lehnou k nohám sami.

Jaris
Návštěvník

Vedomi, zidi ztratili privilegium vyvoleneho naroda po ukrizovani Jezise Krista. Jeho Otec slovy sveho syna je zaradil mezi ostatni obycejne lidi (Matous 23:37-39)
Jinak souhlas s komentarem.

Amus
Návštěvník

Je to dobré pro Evropu? Není. Pro původní Evropany není dobré vítězství globalistů s plánem na islamizaci a vedoucí úlohou Německého a Íránského chalifátu. Proč nad tím tedy jásáte?

Pozorovatelka
Návštěvník

Ách jo – přečtěte si poslední větu mého komentáře: “Rusko má Írán na své straně!” Chápete, co tím říkám? Říkám tím, že jen díky Rusku globalisté nemohou slavit vítězství. A v komentáři odkazuji na článek “Ruský koncert v Sýrii a finále kdo z koho”, kde Rusko jako by tím koncertem v Palmýře globalistům sdělilo, že “Ramsess” po těch třech tisíci letech není vítězem, jak si přáli.

A Vaše věta: “Pro původní Evropany není dobré vítězství globalistů s plánem na islamizaci a vedoucí úlohou Německého a Íránského chalifátu” A proč asi dokola opakuji, že Evropa se může zachránit jen příklonem k Rusku? Protože to jediné má na to, aby se globalistům postavilo, jak to předvedlo právě v té Sýrii, přes kterou Írán (koně globalistů), získalo na svou stranu – to je důvod, proč nad tím jásám.

To ale neznamená, že Rusko si přeje, aby kolem něj bylo “přeíránováno”, proto si nepřeje Evropu pod íránským vlivem. Průšvih ovšem je, že Evropa těm globalistům, se kterými Rusko bojuje, slouží, proto je především antiruská, a to za jakoukoliv cenu. A tady nejásám, tady dokola hovořím o evropské možnosti volby.

Amus
Návštěvník

A myslíte si, že se současní evropští lídři postaví na stranu Ruska? Rozhodně ne a jejich odstavování půjde pomalu a urychlit jej může více pouze vliv Trumpa jako prezidenta USA. Převlékání kabátů můžeme už nyní pozorovat u některých českých politiků. A rozhodně bych si netroufala tvrdit, že je Írán nějakým spolehlivým spojencem Ruska. Jakmile půjde o možnost šířit islám, půjde tento teokratický stát přes mrtvoly. Aby nebyli horší než USA, jakmile získají moc.

Zighartice
Návštěvník

Například protivzdušná obrana Íránu má být dobudována během 6 měsíců. Nedodání S-300 by byl vážný problém: Izrael má obrovský vliv na politiky Ruska (nemenší než na politiky USA), např. i tím, že kolem milionu ruských Židů žije v Izraeli. I Putin a Medveděv patří mezi tzv. ruské Židy, neslovany od svého narození, podobně členové ruské vlády, parlamentu, největších masmédií, jak již poznamenal V.K.

Kdyby Rusko neuzavřelo NOVOU dohodu s Íránem o dodávce protiletecké obrany, platilo by nyní dle staré smlouvy za nedodání obrovské penále Íránu, který je doposud v přátelství s USA prezidentem Obamou a jeho vládou, nikoliv v přátelství s USA proizraelským Kongresem – parlamentem a zvoleným prezidentem Trumpem, alespoň dle jeho vyjádření.

Vzpomeňme na dobu husitskou, také ji naplánovali a financovali tehdejší židovští finančníci. Nejdřív byla občanská válka v Čechách a pak husiti teprve vyjeli dobývat i Německo, Rakousko, Slovensko, Maďarsko.

wpDiscuz