TV Prima zřejmě porušila licenci záměrně chybným překladem Maigreta. Z vraždícího československého...

TV Prima zřejmě porušila licenci záměrně chybným překladem Maigreta. Z vraždícího československého gangu udělala Prima ruské zabijáky! Snaha vyžehlit si u RRTV reputaci? ITV nám potvrdila, že se bude “svévolným” dabingem zabývat!

TV Prima zřejmě porušila licenci záměrně chybným překladem Maigreta. Z vraždícího československého gangu udělala Prima ruské zabijáky! Snaha vyžehlit si u RRTV reputaci? ITV nám potvrdila, že se bude “svévolným” dabingem zabývat!

Televize Prima má na krku další skandál. Tentokrát ale v obráceném postavení, než jaký bychom čekali. Televize se proslavila reportáží o uprchlících z Iráku, kteří v Jihlavě odmítli bydlení s odkazem, že je to stáj, resp. chlév [1]. Další kauzou bylo neodvysílání pořadu Jana Krause v ohlášený termín [2], když v souvislosti s kauzou Brady se Pražská kavárna rozhodla zneužít Krausův pořad pro demonstraci solidarity kulturní fronty proti Miloši Zemanovi. Jakkoliv tyto kauzy byly vnímány ze strany alternativy s pochopením nebo dokonce podporou, tak v současném případě jde o něco mnohem závažnějšího. TV Prima se dopustila dezinformace, přesně toho typu dezinformace, proti kterým má působit nová jednotka dohlížitelů při ministerstvu vnitra pod vedením paní Romancovové. K čemu došlo? Televize Prima zakoupila od britské ITV licenci k nové sérii komisaře Maigreta, kde hlavní roli ztvárnil Rowan Atkinson, který je jinak známý hlavně jako Mr. Bean.

3146655-img-televize-vypadek-stanice-kanaly-signal.jpg
TV Prima si svévolně změnila scénář dabingu k novému Maigretovi.

Včera večer odvysílala Prima dabovanou verzi dílu s názvem “Maigret a případ mrtvého muže”. V původním britském znění je to epizoda o vraždícím gangu Čechoslováků a o jejich milence Marii ze Slovenska. Televize Prima ovšem dabing překroutila a z Čechoslováků udělala překrouceným dabingem vraždící Rusy. Televize Prima to vysvětlila tím, že z uměleckého vyznění by čeština zabijáků z Československa nevytvořila kontrast s česky dabovanými postavami Maigreta a dalších osob v ději [3]. Jenže toto vysvětlení kulhá na obě nohy a povíme si, proč tomu tak je. Televize Prima dabuje spousty amerických filmů. V nich vystupují černoši, Korejci, Indové, Pákistánci, Němci atd. Nikdy předtím to TV Prima nevadilo, že např. v americkém filmu nemají Američan a pákistánský obchodník se sendviči jiný přízvuk. Proč tedy Prima v těchto filmech neudělá z pákistánského kšeftaře vybaveného lámanou angličtinou ve svém dabingu raději tradičního Američana anebo rovnou Rusa prodávajícího místo sendvičů ruční granáty maskované za pirožky?

Karel Roden dabovaný do češtiny nevadil, Maigret s Čechy ale ano!

Otázkou je, zda-li dabingová společnost je tak neschopná, že by neuměla akcentově udělat z Čechoslováků gangstery, anebo je to tak, že záměrem byla úlitba Radě pro rozhlasové a televizní vysílání, aby po sérii skandálů TV Prima si to u nich televize vyžehlila proti-ruskou agitkou. Vraždící gang Rusů, to přece zní tak úderně v dnešní době, že? Co na tom, že takový přístup je zcela neakceptovatelný. Co kdyby ve slavných hollywoodských filmech byl český herec, ztvárňující Čecha, předabován TV Prima na Rusa? Televize Prima by se mohla podívat na film 15 Minutes, kde Karel Roden hraje Emila Slováka a další hraje Češku Daphne Handlovou. V českém dabingu tohoto skvělého snímku s Rodenem se nikdo neodvážil změnit scénář kvůli zvuku dabovaného slova, kde prostě dabovaný De Niro je mluvený česky a dabovaný Karel Roden mluví česky, Daphne Handlová také mluví česky. Nikomu a hlavně ničemu to nevadilo.

MAIGRET_EP1_05-e1458909446925-900x540.jpg
Rowan Atkinson jako komisař Migret v nové adaptaci klasiky od britské ITV.

Jenže tady TV Prima opravdu šlápla vedle. Jak naše redakce dnes zjišťovala u britského producenta ITV, změnou dabingu došlo k významné změně scénáře. “Filmová a televizní licence zakazuje dabing, který by obsahově a významově měnil zásadní charakterové rysy filmu”, uvedla na náš dotaz šéfka tiskového odboru britské stanice ITV Janice Troup a bude se prý celou záležitosti, podle jejích slov “frivolního dabingu”, hlouběji zabývat. Jak jsme se dále dozvěděli, změna dabingu může mít hlubší dopady pro TV Prima, protože autor scénáře k filmovému dílu může potom požadovat odškodnění a kompenzaci, pokud by např. kvůli změně v dabingovém scénáři došlo k tomu, že dílo by nadále nemohlo být licencováno v dalších zemích za původních podmínek.

Představte si, že by někdo svévolně změnil národnost v určitém scénáři, který by získal popularitu. Další televize by potom požadovaly licenci se stejným obsahem, ovšem ten by nemohl být licencován, protože dabovací společnost v jiné zemi si svévolně z německého kuchaře udělala indického pastevce, protože rakouské televizi zní “cizojazyčná” němčina nevěrohodně. Podle Janice Troup je toto v rozporu s copyrightem původního díla. A to je závažná skutečnost.

TV Prima změnila scénář filmu, aby si to vyžehlila u Pražské kavárny?

Je zřejmé, že televizní dabing v podání TV Prima měl za úkol splnit politickou objednávku a nasypat na Rusko mediální špínu, protože gang ruských zločinců zní mnohem lépe, než gang Čechoslováků. Když si potom pustíte anglický originál s Atkinsonem, slyšíte “Czechoslovakian gangsters”, ale v překladu Primy to jsou “ruští zabijáci”. RRTV z toho bude mít zajisté radost a Pražská kavárna možná odpustí Primě tu kauzu se stopnutým Krausem a je dokonce možné, že právě strach a obavy z toho, že by Kraus se svojí pokleslou show mohl z Primy odejít (v zákulisí se dokonce mluví o přechodu k TV Nova), měly za následek rozhodnutí TV Prima udělat si u kavárny “očko” a zakomponovat do dabingu Maigreta aktuální protiruský éthos. V rozporu s licencí a dokonce i autorským copyrightem. Odchodem Krause z TV Prima by stanice přišla o sledovanost a poklesly by jí peoplemetry a příjmy z prodeje reklamy.

1280px-ITV_Studios.svg.png
Bristká ITV je přkvapena, že v Česku si televize Prima změnila v dabingu scénář filmu. To není dovoleno, uvedla televize.

Nejsem si ale vůbec jistý, jestli TV Prima neklesne sledovanost i tak, protože to, co televize předvedla s dabingem Maigreta, to není omyl nebo chybička v jemném významu překladu, to je úmyslná změna scénáře. Britská televize ITV jako držitel autorských práv se proti tomu ohradí, ale i kdyby se to přešlo mlčením, tak je naprostý skandál, že televize dabuje cizí seriály tak, že vnáší do dabingu vlastní dějové a faktografické změny. To je naprostý odpad a opět důvod k tomu sledovat raději cizí filmy v originálech a případně s profesionálními titulky a nespoléhat se na dabing.

Volnost dabing nesmí měnit smysl a obsah scénáře. To je základ dabingu. Cizojazyčné fráze a idiomaty je třeba překládat v nejbližším smyslovém významu a smyslové podobě. Pokud ovšem někde zazní výrok o gangsterech z Československa, nelze to přeložit jako zabijáci z Ruska. To potom nemá nic společného s dabingem, to je potom jenom čistá dezinformace a propaganda. Zajímalo by mně, jestli CTHH paní Romancové se bude touto dezinformací zabývat. Asi ne, protože televizní dabing nespadá do jejich kompetence. Ale ve společnosti taková manipulace může podprahově působit v tom smyslu, že Rusové zase budou podprahově vnímáni jako ti zlí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
albatros
Návštěvník

Asi to byl kšeft. Vy uděláte tohle a my vám neseberem licenci. Po pravdě Prima odvysílala několik alternativních reportáží, za které by se nestyděl ani aeronet a tohle malé svinstvo je relativně mírný trest za to co si Prima “dovolila”.

Kaktus
Návštěvník

To co udělala Prima přece dělá od spuštění železné opony v gigantickém rozsahu hollywood ovládaný židama. Nic nového. Stejná taktika. Stejné židoviny.

Fox
Návštěvník

No to je hrůza… Co tak nějaký článek k dnešnímu Zemanovu vyzrazení informace od tajných služeb?

Administrator
Admin

Že se na území ČR pohybuje skupina cca. 20 osob s napojením na muslimskou obec v ČR a rekrutační střediska ISIL na východě Turecka, to víme na AE News už od podzimu loňského roku. To neříká Zeman nic nového. Horší bude, až tyto osoby dostanou aktivační instrukce pro provedení úderu proti cílům v ČR. Potom bude velmi zajímavé sledovat, jak se s tím zelinář s turbo-diplomem z Plzně vyrovná.

vedomi
Návštěvník

Myslím, že to chovanci vědí, ale přeci to veřejně nepřiznají…
Drží přikázanou linii “my to zvládneme”

.B.
Návštěvník

Napadla mne jiná věc, třeba fabuluji:

potlouká se zde (ne)jeden isilovec, možná s úkolem zorganizovat za pečlivého dohledu našich složek nějaký ten útok (jaký by to byl dar pro naše represivní složky!)

Zeman jim do toho hodí vidle a veřejně označí jednoho z nich. Teď bude těžší nechat něco proběhnout, protože každý o tom mluví (a je jedno, že kavárna jen ječí).
Hůře by se vysvětlovalo, proč ho nechají volně běhat a vzneslo otázky, nedalo -li se případnému útoku zabránit.

Chovancovi musela prasknout vzteky cévka.

Administrator
Admin

Případný false flag typu “Bostonský maraton” by dal do rukou české policie a tajných služeb obrovskou moc a bianco šek k posílení pravomocí, špehování webu, k zákrokům proti “závadovým živlům na internetu”. K utažení šroubů je třeba nejprve ovečky vyděsit, aby začaly prosit o více ochrany. Už dnes je to vidět, jak v televizi si lidi pochvalují, že v ulicích je více policistů, že se cítí bezpečně. Ovečky zabečí a bača nakoupí více vlčáků na hlídání oveček. Kdyby náhodou začaly ovečky jednou bečet proti bačovi, dá vlčákům povel a poteče krev i bez vlků z lesa. Zelinářovi nevěřím ani ten diplom z Plzně. Isiláček z Maghrebu není v ČR jediný, jsou jich desítky.

Kaktus
Návštěvník

Nevím, jestli to byl nápad toho plzeňského právníka, z božíhodopuštění ministra vnitra, no nechat ve svátky všude u óbrmarketů stát policejní auta s blikajícími majáčky a svetélky….teroristé z maghrebu museli šílet strachy, a my smíchy! Teď už vím, že pan ministr je muž na svém místě! Fakt. Bez legrace.

.B.
Návštěvník

Já když vidím fízla, cítím se naopak ohrožen.

M.C.
Návštěvník

Teď si budou muset loutkovodiči vybrat:
Buď tu něco proběhne a ukáže se, že Zeman má pravdu a jeho kritici jsou banda nekompetentních kecalů, což dále sníží jejich už tak nevelkou důvěryhodnost.
Nebo operaci zruší a nic neproběhne, čímž prestiž Zemana moc nepoškodí, protože on netvrdil, že tu ten člověk v krátké době něco provede, jenom že se tu pohybuje, ale na druhou stranu nedosáhnou původně zamýšleného cíle.
A času už moc nezbývá, dvacátého je příští pátek.

vladimír
Návštěvník

to že se po evropě pohybují teroristi z islámského státu? no to už tu pan VK říká rok a tajné služby informovaly o stovkách teroristů mezi uprchlíky. Jediné v čem se Zeman mýllí je když říká že tu je jeden, jsou jich tu desítky, takže jaká tajná informace? Jen bláhový si myslí že všude kolem jsou umírnění džihádisté ale jen v česku ne.

Kaktus
Návštěvník

Československo bývalo klidovou zónou pro “agenty” ze všech koutů! Akurát respektovaná a fundovaná čsl. rozvědka a stb měly hezky všechny pod kontrolou. Po majetkovém puči havel a honák koz ruml, obrátili všechno vniveč. Archívy se odvezly pindosům, něco si schovali rusáci a různé náhrady, jako dnešná bis, jsou polítováníhodným spolkem amatérů. O rusech nemají ani páru a “spojence” hlídat mají od pindosů zapovězeno! A že jim rejdí v revíru islamistická verbež a zjistí to teprvá z Blesku…nu, což?

Lostris
Návštěvník

Nezbývá nám než doufat, že to co si z tajných archívů uchovali Rusové(buďte tak laskav a nazývejte je slušně) stojí za to a jednou to budou moci použít na “harmonizaci” české politické scény. To až se naplní slova jednoho z ruských vojáků, které odtud údajně vyhnal prudký inteligent Kocáb Michal “ještě budete rádi, že vás jednou přijdeme zachránit” pravil tehdy onen voják. A budeme, vězte, že budeme.

Čtenář
Návštěvník

Foxi … VK i ostatní v redakci AE píšou ve svém volným čase a jako dlouhodobý čtenář můžu říct, že se vyjadřují ke všem zásadním kauzám, ale většinou s odstupem jednoho až dvou dnů. Což jistě bude způsobeno tím, že nemají celej den na to aby okamžitě reagovali na každou blbost která prolítne v mainstreamu, navíc nejspíš nějaký čas zabere než se zorientují v tématu, ověří informace, udělají si vlastní názor a napíší článek určité kvality, která rozhodně převyšuje kvalitu článků mainstreamových presstitutů.
Věřím, že pan VK se brzo vyjádří i k tomu co Zeman “pustil ven” a jak “ohrozil ČR”. Nicméně i téma tohoto článku o tom jak si Prima svévolně mění scénář dabingu má svou obrovskou hodnotu, nemyslíte? Nehledě na to jaký sr…y nám, teda vám všem kdo se díváte na tv, cpou do hlav a tato kauza to opět potvrzuje.

opatrný
Návštěvník

Nějak to nechápu.. Vysvětli mi prosím Fox, co je na tom tak špatného? Já jsem naopak rád, že o jeho přítomnosti teď víme.. A že on ví, že my o něm víme…ani na tom nevidím pro nás nic špatného..??

Jajka
Návštěvník

Ono totiž zřejmě jde o to, že v tomto filmu se říká, že to je gang, který tvoří primitivní sedláci, kteří přitáhli do Francie a jsou na úrovni zvířat, a proto nemá cenu s nimi jednat. No nevím, jak by toto skousl český divák, a tak se Prima zřejmě rozhodla zabít dvě mouchy jednou ranou – neurazit diváka a šplhnout si u velkého loutkáře. Jo a jinak, film nic moc, muž u toho okamžitě usnul, Mr. Bean měl zůstat u komedií, tady nasadil vážnou tvář a urputně ji drží celý film což je neživotné a nudné. Pá Primo.

vedomi
Návštěvník

Plivání na nás i na Rusy je dnes IN. Ve všem co se poslední roky u nás natočí se odráží jen hnus, podlost, amorálnost, primitivismus, zmar v menší či větší míře a ten nás prezentuje ve světě. Mimo “Krajinou domova” nevím o ničem, co by nás prezentovalo ve světě dobře. “Pustina”, celkem slušná detektivka, nevím co na to říkají lidé, kteří v té oblasti žijí? Dlouho jsem tam nebyl, ale nevěřím, že je ta oblast až tak zašlá a marnivá. ZMAR ze seriálu přímo pryští. Je to všude jako MOR od Habermannova a mlýna, přes Jana Husa, publicistiku Historie.cz, anglický seriál o podsvětí ve velkoměstech, prostě všude. TV jsem už dávno vyřadil. Podprahově to má stále a neúnavně přesvědčovat ovce, že jsme povlem, který si nezaslouží nic jiného než otroctví. “Národní hrdost, a na co ?” Ono to funguje, mají to vychytané, naštěstí se ale ovce probouzí, nic se nesmí přehánět ! A s Ruskem je to totéž, směšné už i dětem v mateřské.
No ten Maigret to musí být trpárna ! Úpadek kultury je celosvětový.

albatros
Návštěvník

Ono tady se to moc neví, ale “east europeans” je na západě synonymum právě toho co ste napsala, pro ně sme tupá, primitivní zvěř. V Anglii zabili už několik lidí jen kvůli tomu, že se mezi sebou bavili jinak než anglicky. Paradoxně ta nenávist de směrem od bílých angličanů a je to nenávist, která tam vzniká z multi kulti globalismu a je ventilována směrem k nám, bílým východoevropanům. Logicky, protože na černý a hnědý se nesmí křivě podívat, tak si to ventilují na nás. Navíc to vyhovuje globalistům, kteří tak zabijí několik much jednou ranou.

tana
Návštěvník

Všichni byli vožralí, jen pan starosta byl v náladě.

.B.
Návštěvník

To jste neviděli 5. sezónu seriálu Homeland.
Hodná CIA se snaží osvobodit Sýrii od zlého Asada, ale Rusové jim to kazí. Snaží se zavraždit agentku, hlavní hrdinku.
CIA se následně dohodne s jistým generálem na změně režimu, ale jeho letadlo vyhodí Rusové do povětří nad Švýcarskem – a svedou to na hodný Izrael.
Al Kajda následně plánuje atantát v Berlíně, čemuž se snaží zabránit hlavně CIA. Šéfka berlínské pobočky je ale ruská agentka a dostane od Rusů rozkaz, že musí nechat útok proběhnout. Že si to přeje prezident.
Hrdinná hlavní hrdinka ale útoku zabrání a ruští agenti zhynou psí smrtí.

Celý tento seriál je sračka non plus ultra, nestál by za zmínku, ale jde o doslova celosvětový hit a je natočen velmi profesionálně a sugestivně. Zlatý ruský gang v Maigretovi!

Administrator
Admin

Hollywood je Chazartown. Mezi herci, co tam zkouší jako nováčci štěstí, se říkají historky o tom, jak je důležité do CV napsat židovský původ, povyprávět o dětství, zážitky z Bar Mitzvah a přiložit k tomu fotky, kde jako náhodou jsou při focení záběry z vašeho domu, kde na zárubních dveří jsou vidět šikmo přišroubované svitky s tórou, tzv. Mezuzah, které jsou v USA jako mor a dokonce si je montují na dvěře i černoši, protože si myslí, že policajti mají potom respekt, když přijdou vyšetřovat nějakou krádež. Ne talent, ale původ vám zajisti flek v Hollywoodu.

minoltista.ca
Návštěvník

Prednost puvodu a prislusnosti pred talentem je tak stary obycej, jako je lidstvo samé. V zivote jsem uz neco videl, ale jeste jsem nenarazil na nic, co by tento lidsky fenomén vyvracelo. Spravedlnost neexistuje. Existuji jenom priznivé okolnosti.

vedomi
Návštěvník

Ale to zdaleka není jen Holýblúd

lubajs
Návštěvník

Původ vám zajistí flek nejen v Hollywoodu. http://www.subvertednation.net/jew-lists/

Zvědavá matka
Návštěvník

Šachista Židem ?? Vyplývá z bohaté diskuse pod článkem z vašeho linku….
Udajne existují i foto v jarmulce u zdi. Muze to nekdo objasnit?

JazzBoo
Návštěvník

nemáte g✡✡gle?
comment image
U toho západního zednářského podvrhu se ukazuje kdekdo…
comment image
comment image
a nemělo by být nic překvapujícího na tom, že opravdu valná část židů má židovskou i matku;)
comment image
comment image
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/hollywood-zydomasoneria-polityka-i-macki-rothschildow-2015-04

Zvědavá matka
Návštěvník

Děkuji. Tak to je zajimava info.
( Nejel par dni net – vypadek dodavatele…a na hledani na mobilu nemam trpelivost 😉 ).

Zvědavá matka
Návštěvník

Zajímavá tak, že nevím, co si teď o šachistovi myslet….
A je/kdo byl tatínek?

JazzBoo
Návštěvník

No myslet si můžete co chcete, ale důrazně doporučuji ventilovat navenek jenom to nejlepší:)
Rusům (ostatně stejně jako i jiným národům) vládne ten nejlepší…
…“Židé jsou nejchytřejší od přírody”
http://www.reflex.cz/clanek/stary-reflex-tema-reflexu/25884/proc-jsou-zide-nejchytrejsi.html
…“Židé mají průměrné IQ 115”
http://dfens-cz.com/proc-je-eugenika-tabu/
…“Není pochyb o tom, že Židé jsou chytří.
A tím myslím opravdu chytří – dost chytří na to, aby jako skupina kandidovali na nejchytřejší lidi na zemi.”
http://www.delet.sk/jewfun/humor/kam-sa-podela-zidovska-genialita

Zvědavá matka
Návštěvník

JazzBoo nevyhrožujte ;-), určitě víte, že o Šachistovi si myslím jen to nejlepší!
Jen je to pro mne nová informace, a protože jsem zvědavá, zajímá mě to. Proto mě teď zajímá i ten tatínek. Máte něco?

Jinak lidi posuzuji výhradně podle jejich činů a postojů, a zda jsou tyto v korelaci s “Přirozeným”. ( Werich je jedním z těch moudrých, kterých si vážím)
A podle závěrů těch Vámi uváděných linků bych asi měla být Židovka 🙂

JazzBoo
Návštěvník

Nemáte.
Mater semper certa est.
Pater incertus.
Ostatně halacha na otce taky kašle;)
A si tolik nefanděte, nejste…
…i příroda se někdy splete 😉
Základním předpokladem příslušnosti k jejich sektě je neschopnost vnímání pravdy a tou zjevně netrpíte.
https://www.breakingisraelnews.com/55179/how-russian-jews-helped-shape-life-worlds-most-powerful-leaders-jewish-world/#oQcLTykEciE5PsHW.97

Zvědavá matka
Návštěvník

Ok, díky. 😉

M.C.
Návštěvník

Putinův výraz na obou fotkách s jarmulkou působí dojmem, jakoby dělal něco, k čemu ho přesvědčili, ačkoliv se mu ani trochu nechtělo.
Ostatní potentáti to jinak prožívali.
Ta bílá jarmulka tam vypadá kapku jako dodatečně dodělávaná.
No, nevím… nevím…

nesehnutý
Návštěvník

Měl jsem ho za docela tvrdého systémového oponenta, ale tímhle mě odrovnal!

Paul Joseph Watson ODHALEN
https://www.youtube.com/watch?v=vPZ93BV2e1I

Administrator
Admin

Mnoho alternativních projektů jede ve skutečnosti ve fiatu. Jakmile přijde řeč na Chazary a židy, tak najednou se vybarví. Říkat o židech, že nejsou důkazy o jejich vlivu, to je na přes držku. Důkazy jsou okolo nás, každý den, v médiích, v politice, v ekonomice, úplně všude. Watsonovi asi čouhá jarmulka z kapsy.

sibolet
Návštěvník

Co když je to VRTĚTI WATSONEM? https://www.youtube.com/watch?v=HZUZVX8-WIc Používat hodně ŽENSKÝ PRINCIP,čili INTUICI a odvažovat na lekárnických vahách soudy a zavržení…Nakonec člověku zbyde nahý selský rozum,kdy vše řeší v PŘÍTOMNOSTI natruc nabiflovaným informacím a vzdělání..

JazzBoo
Návštěvník

To tady píšete, jako by Barandov nebo Kavky byli snad něco jiného.

Alkid
Návštěvník

Někteří možná v sobotu na CT2 viděli první dva díly Norsko-švédského seriálu Okupace.
Citace z webu CT:
“Desetidílný norsko-švédský thriller Okupace vznikl podle námětu spisovatele Joa Nesboho, jenž se také podílel na scénáři. Příběh, zasazený do blízké budoucnosti, vypráví o hypotetické okupaci Norska Ruskem.
Pozoruhodné televizní dílo Okupace tvoří originální umělecký komentář k současnému politickému uspořádání světa a jeho bezpečnostním rizikům. Dotýká se tématu kolaborace, stinných stránek diplomacie i novodobých metod vedení válečného konfliktu, který zdaleka nespočívá jen v použití zbraní.”
Ve zkratce jde o to, že Norsko zastaví těžbu zemního plynu a ropy z ekologických důvodů, protože má čistou náhradu. Rusko s tichým souhlasem EU Norsku vyhrožuje a únosem preméra ho donutí v těžbě pokračovat. EU a Rusko bez norského plynu a ropy přece nemohou existovat. A aby na znovuobnovení těžby bylo dohlédnuto, Rusko prakticky převezme pravomoc nad Norskem, čímž dojde k jeho okupaci…

sibolet
Návštěvník

Tak to si vzpomenu na takový Der Landser po západnicku…Román Biggles vzdoruje hákovému kříži…Tam to mělo ještě punc věrohodnosti…

tana
Návštěvník

PO zhlédnutí Bárové se nedivím ničemu. Renč nechal Gebbelse namaskovat na Effu, čímž chtěl pravděpodobně svou slátaninu přiblížit Limonádivému Joe.

Čech
Návštěvník

Jednou procitnou…………….

https://www.youtube.com/watch?v=oIFyTeWrHjI

vedomi
Návštěvník

Myslím, že dnes už jsou miliony těch, které by ani ve snu nenapadlo, jak libě jim Kaťuša po třiceti letech bude znít. Za to je třeba poděkovat emerickým soudruhům 🙂

Pavlina
Návštěvník

…Ano ,poslechněte si “prý mužské hlasy” v kdejaké jiné módní skladbě a mají “mečák” jako ženy ….
nedají se ty “vykrouceniny” poslouchat …. nic mužného v nich není …
a to píši jen o zvukové stopě klipů , koukat se na ně nedá vůbec …

vedomi
Návštěvník
vedomi
Návštěvník
minoltista.ca
Návštěvník

Kazda valka je vyvrcholenim lidské podlosti. Valka na informacnim poli je proti ostatnim o to zaludnejsi, ze lidska podlost je obvykle ukryta za andelskou tvar “dobrych umyslu”. Odhalit pravé umysly neni snadné pro nikoho …a uz vubec ne pro obycejného cloveka. Veci, které mu jsou podstrkovany mainstreamem ze vsech stran prijima obvykle bezrozmyslu jako hotové, nebot byly “vymysleny” lidmi, kteri maji “papiry” na rozum.

Stoji za povsimnuti, kolik prostoru dava mainstream zdravému “selskému” rozumu. Absolutne zadny! Cely prostor je exkluzivne vyplnen prokadrovanymi smejdy, kteri si libuji v pridavani ruznych privlastku k svym jménum …nejlépe doktorskych! Nevim proc, ale na stadovitou vetsinu to stale plati. Asi kulturni germanska deformace!

Proto nevidim ani tak problém v pokriveném dabingu, jako ho vidim ve vysoké sledovanosti pokrivenych a stupidnich shows, jako je prave ta s Krausem. Mozna ze Prima mela problém s predstavou, ze by musela oznacit Cechoslovaky za gangstery a tim prilepit svym vernym nekritickym divakum nelichotivou nalepku. Dokazi si predstavit, ze prave mezi divaky Krausovych “shows” se najde spousta idiotu, kteri by neco podobného nebyli schopni stravit. Falesné oznaceni Rusu za gangstery je sice spinava hra, ale celkovy problém je uz davno jinde. Je jim celkova apatie a nechut vetsiny lidi na sobe pracovat v zajmu dobré veci.

sibolet
Návštěvník

Tak něco pamětníky a je to od scenáristy Procházky…JINÁ UROVEN.. https://www.youtube.com/watch?v=jYA77YnhQ4s

sibolet
Návštěvník

Když šlehnu zrakem bedlivákem do programového septiku a zmerčím tam SOUČASNÉ výpotky historie, tak lituji velice juvenily,kteří to mají ve škole třeba POVINNĚ…Rodiče, nástup a VYSVĚTLOVAT PRAVDU…

wpDiscuz