Turecko se zachránilo před Evropskou unií a Turci oslavují. Proč Brusel nepochopil...

Turecko se zachránilo před Evropskou unií a Turci oslavují. Proč Brusel nepochopil návrat Ankary k fasciálnímu systému řízení? Trump jako jediný politik ze západu pogratuloval Erdoganovi k výsledku referenda!

Turecko se zachránilo před Evropskou unií a Turci oslavují. Proč Brusel nepochopil návrat Ankary k fasciálnímu systému řízení? Trump jako jediný politik ze západu pogratuloval Erdoganovi k výsledku referenda!

Řev, jekot, křik, lamentování, naštvané obličeje funkcionářů v Bruselu a stovky analýz nejen na českém mainstreamu o tom, jako referendum v Turecku o posílení pravomocí prezidenta bylo zfalšované a cinknuté. A jaká je pravda? Ano, podle všeho si Erdogan opravdu pomohl k vítězství tím, že “ošéfoval” státní volební sčítací komisi. Podle posledních informací z Turecka se fixlovalo ve velkém, sčítací komise umožňovala sčítat volební archy vícekrát po sobě, umožnila sčítat volební lístky, které nebyly orazítkované, ale to všechno jsou prostě jenom “drobnosti”, které nemohou změnit skutečnost, že v Tayyipu Erdoganovi vyrůstá nový vůdce tureckého národa a země se vrací k modelu řízení “fascia”, tzn. ke svazkovému řízení, kdy na vrcholu je vladař, pod ním armáda a pod armádou lid. O svazkovém systému se pejorativně někdy mluví jako o fašismu (fascia = svazek), ale svazkové řízení je požehnáním pro národní teze, pokud ovšem není vladař země magor, který svazek s armádou a podporou lidu zneužije pro vehnání země do války, viz. Mussolini v Itálii anebo teď brzy i Trump v USA.

Erdogan oznamuje své vítězství v referendu.

Po skončení referenda se z Bruselu ozval takový řev, že to nemá obdoby. Turecko se totiž definitivně vymklo neomarxistickým bruselníkům z podkontroly a Erdogan bude jako pán řídit migraci do EU, bude ji vydírat a s Evropskou komisí si bude vytírat své osmanské pozadí. Erdogan před referendem varoval před vlivem neziskovek v zemi, především před vlivem neziskových organizací napojených na George Sorose, který vidí v návratu zemí k fasciálnímu systému řízení hrozbu. Fasciální řízení už je ustanovené v Rusku, nově i v USA a teď i v Turecku. Jak nás ale musí varovat vývoj z USA, posílení národních tezí může velmi snadno vést k tomu, že svazkové řízení neřídí vůdce nahoře, ale armáda pod ním. Zatímco v Rusku je vládnutí pevně ukotvené na vertikále moci, v USA se vertikála zkroutila jako paragraf a Trump už není na vrcholu vertikály, tam jsou nyní generálové jako Herbert R. McMaster anebo šéf tajné služby Mike Pompeo.

Falšování voleb v EU je košer, v Turecku je to ale fašismus

Do značné míry to připomíná situaci, kdy zloděj volá, chyťte zloděje. Fixlování a švindlování voleb běžně probíhá při volbách v zemích v EU. Naposledy se mohutně fejkovaly hlasy při první i při opakované volbě rakouského prezidenta. Tam se doslova čachrovalo s volebními lístky za bílého dne. Jenže znáte to, co je dovoleno pánovi, není dovoleno kmánovi. Co může Rakousko, nesmí Turecko. Centrální sčítací komise jsou tím místem, kde lze pohodlně falšovat hlasy, protože navzdory veřejnému naivnímu přesvědčení nejsou hlasy platné, dokud je centrální volební komise za platné neoznačí. Systém centrálních volebních komisí je v tzv. demokratických státech nastaven úmyslně tak, aby režim mohl případně zneplatnit potřebné desítky nebo stovky tisíc hlasů, pokud by hrozilo např. volební vítězství “nesystémové” strany. Je to pojistka systému, takové to známé o demokracii “vocuď pocuď”, protože jak říkají neomarxisté, demokracii si rozvracet nenecháme.

Jean-Claude Juncker varoval, že výsledek referenda vzdaluje Turecko od EU.

Erdogan pochopil, že pokud chce vyhrát, nesmí hrát podle pravidel neomarxistů. Ve velkých tureckých městech se v posledních týdnech objevovaly plakáty na billboardech, které označovaly Erdogana za fašistu a tyrana. Kampaň běžela ve všech velkých městech a Erdogan několikrát opakoval, že výlepovou kampaň billboardů organizuje turecká eseročka založená před pouhými 4 měsíci, která má vlastníky na Kypru, ale turecká tajná služba prý zjistila, že jde o firmu, která je napojená přímo na zdroje a struktury Bruselu. Prostě klasické vměšování se Bruselu do voleb v Turecku. A koho by to překvapilo? Však Brusel financuje všechny ty Evropské hodnoty, Hate Free Kultur blábolisty a tam jedou finance 365 dní v roce na podporu pro-unijních tezí. Kdyby Erdogan proti neziskovkám v Turecku nezakročil, tak by tam dneska chodily v Ankaře Gay Pride průvody až do mešit. Erdogan si Turecko rozvracet nenechá.

Turecké referendum je pokračováním Brexitu a Trumpexitu

Turecko se pod vládou vůdce Erdogana emancipuje, narostou mu křídla a to bude velký problém pro globalisty, kteří s Tureckem měli a mají jiné plány. Turecko mělo a má oslabit a mělo být zmenšeno, přičemž regionální vliv Íránu měl významně posílit. Roztržka Erdogana s USA tomu zpočátku nahrávala, protože USA přišly o svého hlavního spojence v Malé Asii. Na Turecko je ale potřeba se dívat ve velkém obrazu. Turecko má s Izraelem velmi špatné vztahy v poslední době a do značné míry právě Turecko má ambice převzít roli Sýrie, která dříve byla symbolem největšího nepřítele izraelského státu po vojenské stránce, pokud nepočítáme Írán. Silné Turecko tak může globalistům hrát do karet v současné pozici, kdy aspiruje na rivala Izraele a zároveň je Erdogan promuslimsky nastavený, takže bude tlačit na EU a migrace do EU bude stabilně pokračovat, ale tentokrát již za nadiktovaných podmínek Erdogana. Globalisté tak mají nyní jistotu, že islamizace EU bude pokračovat tak jako tak.

Donald Trump jako jediný politik ze západních zemí gratuloval Erdoganovi k vítězství v referendu.

Možná právě proto je řev a jekot v Bruselu tak intenzivní, protože slizcí představitelé Evropské komise si už provedli kalkulace a zjistili, že ukojení Erdogana a jeho požadavků na EU bude stát nekřesťanské peníze. A pokud Brusel nebude cvakat, Erdogan pustí migrační stavidla a v Evropě vypuknou nepokoje obyvatel proti svým vládám, že jsou neschopné (a neochotné) ochránit hranice Schengenu. Tady je ovšem zajímavá shoda v zájmech Německa. Minulý týden totiž Sigmar Gabriel nadhodil myšlenku, že členské země EU, které se budou účastnit rychlejších procesů integrace (Nová Evropa) budou mít hranice neprodyšně uzavřené pro lidi, kteří nebudou občany “vnitřního Schengenu”, jak to konkrétně nazval. Takže Německo už de facto počítá s tím, že země, které nepůjdou do Nové Evropy, budou ve vnějším Schengenu ponechány napospas mohutným vlnám migrantů.

Turecké referendum hraje do karet Německu, čeká nás masírka a bu bu bu!

Nakonec se ukazuje, že Erdogan je božím darem pro Martina Schulze, protože to bude další argument k tomu, aby členské země EU měly společnou zahraniční politiku, která by odporovala tureckému prezidentovi jednotně. Stará EU je zapomenuta, nově se hledí vstříc projektu Nové Evropy a Erdogan splní pro Německo roli vnějšího nebezpečí, na které Berlín bude ukazovat a bude říkat: “Pokud nevstoupíte do Nové Evropy, budete Erdoganovi, tomu fašistovi, čelit sami!” a mnoho politiků si řekne, že chránit vlastní hranice vlastními silami už pomalu není možné, protože nejsou na to vojáci, nejsou na to policisté, hranice jsou zelené jako louka na jaře. Jenom by se ale měli mít lidé na pozoru, protože nikde není psáno, že menší Schengen bude automaticky v Nové Evropě znamenat lepší ochranu hranic. Naopak, může to dopadnout tak, že země Nové Evropy se budou nakonec islamizovat direktivně, společně, jednotně, vesele, s povinným úsměvem, na který budou dohlížet neziskovky.

Erdogan si musí dát pozor, aby jeho svazek s armádou a lidem se netransformoval do válečného komplexu.

Erdogan zachránil Turky před neomarxismem EU, jeho země bude prosazovat pro-národní teze. Po Rusku, Velké Británii a USA je to čtvrtá země, která se postavila vlivu neomarxistického diktátu globalizace. Ovšem stejně jak ukazují procesy z USA, musí se dát pozor na to, aby útěk od neomarxismu nevedl do náruče válečného komplexu, protože jak v případě USA pod Trumpem, tak i v případě Turecka pod Erdoganem vidíme mohutné a závratné posilování moci armády na úkor civilní moci. Je to tedy posun svazkového systému řízení státu od vlády lidu k vládě vojensko-průmyslového komplexu. A to není dobré. Protože jediný, kdo ze západu Erdoganovi pogratuloval k výsledku referenda je právě Donald Trump. A Turecko chce usilovně Sýrii rozbít a rozparcelovat, stejně jako Trump, resp. jeho generálové, kteří Trumpa ovládají. Tím se jen potvrzuje, že svazkové řízení, je-li uchváceno zájmy vojáků a zbrojařů, vede urychlenou cestou do pekel. Lidé si mysleli, že volbami vyhráli, ale ve skutečnosti pomohli zbrojařům převzít procesy řízení, kdy zbrojení financují sionisté, bankéři. A to je opakování 30. let minulého století a situace v Itálii. Nejprve lid Mussoliniho miloval, na konci války ho ale tentýž lid brutálně zavraždil. Jaký osud čeká Trumpa a Erdogana, až oba zatáhnou své země do krvavých válečných konfliktů? To si budeme muset počkat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Miňo
Návštěvník

Takže tie 3 milióny uviaznutých migrantov v Turecku už môže baliť saky paky a keď vyjde teplé slniečko sa môžu pobrať smerom na severozápad, ak sa nejako dostanú na Ukrajinu, tak sme všetci tu v háji.

albatros
Návštěvník

To pokrytectví mainstreamu o volbách v Turecku bylo zas jednou do očí bijící. Bylo to jako poslouchat alternativu jak se baví o evropských nebo amerických volbách. Jakoby se inspirovali dokonce i slovníkem.
Pro evropu z toho vyplývá jedna maličkost, muslimové v EU sou radikálnější než muslimové v Turecku viz. jak kdo kde volil.

.B.
Návštěvník

Začíná kampaň za plnohodnotná manželství gayů, registrované partnerství je prý ponižující
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/laska-je-jen-jedna-neni-homo-a-hetero-verze-rika-predseda-prague-pride-czeslav-valek-30181?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Příště plnohodnotné adopce a pak legalizace pedofilie?

styx
Návštěvník

“Ve středu startuje kampaň za prosazení manželství gayů a leseb. Jeden z organizátorů Czeslaw Walek z Prague Pride říká, že registrované partnerství je v podstatě ponižující.”

Czeslaw Walek – typicke ceske meno.

zvědavá matka
Návštěvník

A církev SVATÁ, a křesťanské politické strany , ani “svatý otec”… nereagují na absurdní masové potírání základního principu manželství/RODINY – t.j. zajistit potomstvu, stvořenému BOŽÍM SPOJENÍM mezi MUŽEM a ŽENOU, ochranu, přirozené vzorce vývoje, a stabilitu – to vše pro přežití rodu.
Vše co jde proti tomuto přirozenému principu PŘIROZENÉ RODINY míří proti Životu, a jeho pokračování na Zemi.
Nemám nic proti inteligentním, rezervovaným homosexuálům, kteří vědí, že tady mohou žít vcelku poklidným životem, a respektují přirozené, ale ta banda zdegenerovaných chorobných egoistických, narcistických a mentálně zvrácených buzerantů a teploušů, kteří svými vzory útočí na naše děti, a na přirozenou prokreaci pod záminkou SVÝCH práv, pouze zkouší, co si všechno může dovolit – tedy CO MY JIM VŠECHNO DOVOLÍME!
Takže za sebe říkám DOST všem osobám s ÚCHYLKOU od přirozeného, které mohou ohrožovat zdravý a přirozený vývoj našich dětí. PATŘÍ DO LÉČEBNY nebo do kriminíálu.
Včetně těch jejich připrdelkovačů, ať je to Dienstbier, Bělobrádek, Czeslav, nebo papež.

NB: Paní Romancová, můžete jim to všem vyřídit, a jestli máte děti, tak v takové “vyselektované” společnosti doporučuji neztrácet nad nimi dohled.

generatedone
Návštěvník

Souvisí-nesouvisí:
https://cz.sputniknews.com/svet/201704155125362-nastvani-nemecke-tajne-sluzby-merkelova/

Když nechodí na setkání se šéfy služeb SRN, tak jí nikdo nemůže dokázat, že byla seznámena s riziky. Služby jí přitom nebyly schopné přimět, aby na schůzku přišla? Také nebyly schopné zajistit, aby se úřadu vzdala. Tudíž jim to vyhovuje, jsou paralyzované nebo jsou podřízené stejně jako ona. Trumpovi možná vládne část “deep state”. A kdo jiný vládne Merkel a ostatním poskokům? Ti stejní ne?

jan grohman
Návštěvník

Ty Erdoganove teze zase až tak národní nebudou-nebýt švindlů a podfucků, tak neprojdou! Tak nebo onak, Erdogan je holé neštěstí nejenom pro Turky, ale i pro celé okolí! Zákeřný, podlý a naprosto nevyzpytatelný.

Vabio
Návštěvník

Pane VK, proč tu válku předpokládáte? Proč se o ní bavíte, jako o tutovce?

Avari
Návštěvník

Válka už dávno běží. To jste si ještě nevšiml? Nebo čekáte, až vám konkrétně padne bomba na barák?

RRR
Návštěvník

Země všude okolo se emancipují, jen Evropa tupě čumí.

LIKAN 1975
Návštěvník

Sultán Sulejmán, slunce naše jasné.
Zpívejte a tři dny se radujte.

wpDiscuz