Trump effect: Čína nasunula k severokorejským hranicím 150,000 vojáků, očekává úder USA...

Trump effect: Čína nasunula k severokorejským hranicím 150,000 vojáků, očekává úder USA na Severní Koreu! Trump se definitivně zbláznil, zachraň se, kdo můžeš?

Trump effect: Čína nasunula k severokorejským hranicím 150,000 vojáků, očekává úder USA na Severní Koreu! Trump se definitivně zbláznil, zachraň se, kdo můžeš?

Situace na korejském poloostrově eskaluje. Po včerejší informaci Pentagonu, že Donald Trump osobně nařídil formaci bojových plavidel skupiny Carl Vinson, aby změnila kurz a místo do Austrálie, aby plula k pobřeží Korejského poloostrova [1], přichází na řadu i reakce Číny, která je v šoku. Podle jihokorejské tiskové agentury Chosun nasunula Čína během pouhých 24 hodin k severokorejské hranici na 150,000 vojáků [2]. Západní média se nedokáží shodnout, jestli Peking reaguje na poslední raketové zkoušky Pchjongjangu, anebo na hrozbu americké invaze do Severní Koreje. Z Pentagonu o víkendu začaly přicházet neuvěřitelné informace. Trump zvažuje vyslání amerických vojsk do Severní Koreje a do Sýrie. V obou případech by šlo o invazi. A to není všechno. Pentagon začal rušit dovolené většině důstojníků a velitelům naplánovaných na léto tohoto roku. To je pokaždé předzvěst amerického angažmá pozemních sil v cizině.

USS Carl Vinson, letadlová loď třídy Nimitz.

Aby nebylo pochyb o tom, že Donald Trump se asi definitivně zbláznil, dnes zazněla z Bílého domu šokující informace, že prezident Trump zvažuje na Rusko uvalit další nové sankce, a to jako trest za ruskou podporu Bašáru Asadovi [3]. Doslova ze dne na den se z Donalda Trumpa stala loutka a figurína amerických jestřábů a všichni Trumpovi fanoušci zůstávají stát v šoku. Čína se nebojí Severní Koreje, vojáky nasunula k hranici pro případ, že by hrozilo nasunutí americké “demošky” do Severní Koreje. Čína vidí v USA hrozbu kvůli americkým provokacím v Jihočínském moři a pokud by USA obsadily Severní Koreu, příští na řadě by byla Čína. Více než 150,000 vojáků čínské lidové armády je tak připraveno pomoci Severní Korei v případném boji s americkým agresorem.

Generál tlačí Trumpovi do hlavy myšlenky na pozemní tažení v Sýrii

Informace o možností nových sankcí proti Rusku přinesla také ruská agentura Interfax. Nové sankce by měly být namířeny proti ruské armádě. Je to zřejmě odveta Bílého domu za sestřelení amerických Tomahawků v pátek, z nichž více než polovina do cíle nedoletěla při útoku na syrskou základnu Shayrat. Sankce by se týkaly zřejmě vybraných generálů a také civilistů napojených na ruský vojensko-průmyslový komplex. Stejně tak Interfax varoval o ukončení ruských charterových letů do Turecka. Erdogan vyzval k sesazení Bašára Asada, pochválil Donalda Trumpa za útok na syrskou základnu a nově už to vypadá, že se znovu přestal s Ruskem kamarádit. Obama odešel z Bílého domu a Erdogan vidí v Trumpovi příležitost na změnu, ze které by mohlo Turecko těžit. Pokud by se Turecko připojilo k protiruským sankcím v podobě zákazu charterových letů ruských aerolinek, poškodilo by to hlavně turistický průmysl v Turecku.

Poradce Herbert R. McMaster a Donald Trump.

Poslední informace GlobalResearch uvádí, že Trumpův bezpečnostní poradce H. R. McMaster tlačí na stůl Trumpovi dezinterpretované informace o Sýrii, doslova podvržené zprávy, které mají Trumpa natolik vyděsit, že je ochotný úplně ke všemu a myslí si, že rozhoduje v zájmu dobra [4]. Podle zdrojů GlobalResearch tlačí McMaster Trumpa do mohutné pozemní operace v Sýrii, která by mohla zahrnovat až 150,000 vojáků, což je mimochodem přesně tolik, kolik Čína nasunula svých vojáků v uplynulých hodinách na severokorejskou hranici. Podle analytiků jde o číselný vzkaz Číny Trumpovi. Hlavní problém s americkou intervencí do Sýrie by byl úplně stejný, jako problém s americkou intervencí do Iráku, kterou Trump tak vehementně před volbami kritizoval. Pokud by vtrhnul s americkou armádou do Sýrie, byť se sebeušlechtilejšími pohnutkami, tak bez pozvání Bašára Asada anebo bez rezoluce RB OSN by se jednalo o obyčejnou a dobře známou americkou agresi. A v Sýrii mají pozvání pouze ruští vojáci, nikdo jiný.

Za plánem na válečné tažení v Sýrii stojí Petraeus

Herbert R. McMaster vypracoval plán na pozemní útok v Sýrii spolu s  bývalým šéfem CIA Davidem Petraeusem. Nově vyplouvá na povrch i McMasterova úloha ve vyštípání Stevea Bannona z výboru prezidenta pro národní bezpečnost. Právě McMaster nejvíce loboval ve výboru za Bannonův odchod. Steve Bannon i Michael Flynn byli podle GlobalResearch vždy ostře proti americké invazi do Sýrie, takže jestřábům se podařilo Flynna i Bannona z výboru vysáčkovat. Jeden byl odejit a druhý to raději složil. McMaster je ukázkový jestřáb. Nedávno hovořil na CNN o tom, jak je americká armáda zastaralá v porovnání s ruskou, a že je třeba vyprázdnit sklady a vyvinout nové zbraně. Pokaždé, když voják formátu McMastera použije slovní obrat “vyprázdnit sklady”, tak to znamená použít zbraně někde v pozemní válce. Proto McMaster tak tlačí do pozemní operace v Sýrii. Americký vojensko-průmyslový komplex stále vyrábí zbraně a když nejsou války, vyrábí je na sklad. A ty je třeba v pravidelných cyklech vyprazdňovat.

Gen. David Petraeus, bývalý šéf CIA.

Pomalu už je jasné, proč Trump chce tak mermomocí po členským státech výdaje na obranu v objemu 2% HDP. Protože za ty peníze budou členské země NATO nakupovat americkou zbrojní výrobu. Stejně tak se objevila zajímavá informace, že Donald Trump má akcie ve společnosti Raytheon, která vyrábí rakety Tomahawk, jenž Trump nechal vypálit na základnu v Sýrii. Podle serveru Snopes má Trump velmi malé a zanedbatelné portfolio v Raytheonu, které mu za rok 2016 vyneslo jen zhruba okolo $2500, což nemá smysl komentovat [5].

Šílenství má mnoho podob, ale Trump ovládá i jaderný arzenál

Trump nehází rakety na Sýrii kvůli svému zisku, ale kvůli tomu, že mu McMaster dává na stůl falešné informace o Sýrii, o Asadovi, o Rusech, o plynovém útoku v Sýrii, kdo za útokem doopravdy stojí atd. Snaží se Trumpa vmanévrovat do pozice, aby Trump kývl a rozjel v Sýrii další americké pozemní tažení. A Trumpovo rozhodnutí poslat ke korejským břehům letadlovou loď Carl Vinson spolu s doprovodnými bojovými plavidly je rozhodnutí, které má všechny atributy McMasterova našeptávání. Trump přišel o Flynna, Bannona se nezastal a nechal ho odejít z bezpečnostního výboru. Poslouchá více svého zetě, než aby naslouchal lidem, kteří mu pomohli vyhrát volby s volebním programem, který si získal srdce obyčejných lidí, nejen v USA.

Pokud si Trump nechá našeptávat od jestřába, stane se Trump válečníkem stejně jako G. W. Bush.

Nevěřím na zázraky. Pokud Trump bez vyšetřování a bez důkazů začal na suverénní zemi posílat rakety s plochou dráhou letu, nezaslouží si žádnou omluvu. To není politika, to je mezinárodní terorismus, resp. mezinárodní gangsterismus. Tolik lidí mu věřilo. Útok Trumpa na Sýrii odsoudil už i Nigel Farage, Marine Le Pen, Geert Wilders. Všichni se od Trumpa kvůli tomuto šílenému kroku distancují. Byl poslední nadějí na změnu a normalizaci vztahů s Ruskem. Tak moc mu lidé věřili. Tolik nadějí do něj vkládali. A nové sankce proti Rusku? To jako fakt? To není normalizace vztahů s Ruskem, to je jejich zhoršení a eskalace. Trump se definitivně zbláznil a pokud se rozhodl poslouchat jestřáby typu McMastera, potom nezbývá říct nic jiného, než zachraň se, kdo můžeš!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
ABC
Návštěvník

po té poslední akci uSSa v syrii se trumpovi se dá říct jen jedno….pane vachmajstr vy jste hlava

zarathustra
Návštěvník

ABC-jednorocni dobrovolnik Marek- clovek by chtel byt gigantem,- je veliky ale hovno

.lak
Návštěvník

Pokud jim tenhle debilní systém bude tisknout peníze na obranu nepřestanou útočit falze flagisti. Potom když se nebudou bát samozřejmě rozbijí vše nehledě lidí a bankéři budou ochotně půjčovat na obnovy. Celý ten masomlýnek je chybný od základu a nahrává podvodníkům a vlastně je většinově dělá protože takové jsou pravidla debilního kapitalismu trhu neviditelných rukou od krize ke krizi kterou řeší válečnou orbou ve propěch hrstky velkomožných a poté chce znova plýtvat silou, energiemi, materiály a lidskýmí zdroji a tak to je pořád do kola.

P.Soupal
Návštěvník

Jak chcete vzdorovat někomu, kdo má tiskárnu na peníze, které všichni musí chtít?

.lak
Návštěvník

Ona taky přestává legrace když na ukr majdan natiskla korporace dolary kvalitnějším tiskem než fed a vzápětí odletěli s 42? tunami zlata. Zní to jako blbý fór a je to taková méně zakrytá operace kterou se zabývají volstrýtští řezníci dnes a denně, nevyjímaje nadnárodní bankstery. Trh bez přívlastků a no je to vláda peněz koneckonců bez autorit kdy morálka, kultura, civilizace jsou na slepé koleji pokud již jim nevytrhali pražce ziskovci.

Vabio
Návštěvník

@P.Soupal

Myslím, že jste si v podstatě odpověděl sám …. mluví se tu hodně o volbách (těch politických / oficiálních), ale jen málokomu dochází, že volby každý z nás dělá několikrát denně.

Volíte právě těmi penězi. Tj. když se zamyslíte nad tím, CO a U KOHO a od KOHO kupujete, tak máte šanci volit opravdu efektivně. Pravda, uskromnění se z vnitřního rozhodnutí, toho není každý hned schopen. Ale není to problém, když je nadhled. A po chvíli pak přijde i uvědomění, že o nic nepřicházíte …. ale to už je asi zbytečně daleko pro představy mnohých.

Každopádně, pokud Vás někdo přes peníze drží v šachu, tak jedinou logickou cestou je postupně odbourat ty peníze jako to zásadní a tudíž sundat si tu oprátku z krku.

Ale to bez (vnitřní) práce na sobě opravdu dlouhodobě hned tak nikdo nedá.

Peníze jsou pouze dohoda, stačí ji přestat dodržovat a vše bude jinak.

hestie
Návštěvník

p.soupal
všichni nemusí, peníze opravdu vládnou, tedy ovládají
jsou i jiné věci než být jen otrokem peněz, a vůbec neříkám, že to znamená vrátit se do kamsi

espera
Návštěvník

Prorok Jóel 2:20; splní se to?

zarathustra
Návštěvník

espero-jisteze se to splni, proroci jsou tu predsi od toho aby predpovidali budoucnost a ty idiotsky lidi je furt neposlouchaj.

Jaris
Návštěvník

Zarathustro, neposlouchaj, ale ta proroctvi se plni doslova a do pismene. Uvedu jen jeden priklad.Starobyly Babylon. Byla to skvostna, bohata a prosperujici metropole. Nebylo jineho mesta, ktere by se tehdejsimu kulturne a obchodne prosperujicimu Babylonu vyrovnalo. Presto mu byla predpovezena totalni zkaza s tim, ze nikdy nebude obnoveno (Jeremias 59:13,23,39) To, kdysi nadherne mesto, lezi dnes v sutinach a protoze lezi priznive na krizovatce obchodnich cest, snazili se toto centrum obnovit ruzni mocni lide. Jednim z nich byl Alexandr Veliky a naposled se o to pokousel Sadam Hussain. Toto misto pripominaji sem tam nejake trosky a sance, ze by Babylon byl alespon trochu obnoven, jsou nulove.

Igor Zemánek
Návštěvník

Espero, nevím zda je to dotaz na mne. Mnoho lidí, ať věřících či nevěřících si myslí, že je doslovný Izrael v dnešní době stále považován za vyvolený národ. Jak říká Daniel v 9:27, bude udržovat smlouvu v platnosti jeden týden. co je to za smlouvu? Je to ta o výhradním postavení tělesných Židů skrze Mojžíšovskou smlouvu. Ta byla nahrazena smlouvou o Království 14. nisana 33 n.l. Kristem. Joelova slova se vztahují na duchovní Izrael. Satan zneužívá tohoto podvědomí, aby vše vypadalo jako před rokem 33 n.l.. Nedostatek potravin, který nastane se nebude týkat jen oblasti blízkého východu, ale celého světa. Duchovní Izrael je rozptýlen po celé zeměkouli. Konflikt mezi Severem a Jihem proběhne nejspíše hlavně na blízkém východě.

espera
Návštěvník

Já v tom proroctví vidím spojenectví Ruska a Evropy

.B.
Návštěvník

Já nevím, ale snad to není takový idiot, aby si nechal našeptávat až do té míry. Nečte už alternativu?
Ne, jedná tak, jak odpočátku měl. Volební rétorika byla pouhá fraška. Že by se ze dne na den “zbláznil”, to mi nepřijde pravděpodobné.
A podle RT už americká těžká technika a speciální jednotky vpadly do jižní Sýrie z Jordánska. Takže se potvrzují zprávy z minulých dní.
https://deutsch.rt.com/der-nahe-osten/49004-rt-exklusiv-usa-rucken-jordanien-spezialeinheiten–syrien-irak-albukemal-rebellen/

Zlomeny
Návštěvník

Tak uz se tam to uzavira..

suchoj
Návštěvník

Doufám, že se koment zveřejní, v pátek jak jsem psal komentář,, že já jsem v šoku a ten se nezveřejnil, nebudu pitvat proč, jenom chci a já ji chci od VK vyjádření, na základě pár drobných střípků jste naprosto opustil vaše tažení za Trumpa, rozhádal se kvůli tomu diskus na Aeronetu, Pozorovatelka měla v mnohém pravdu.

Tak takto alternativa nemá vypadat, pokud nejdou VK věci ku spokojenosti určitý týden tak to není pravda, ale pootočením měsíce okolo země najednou za pár dnů ano?

jara
Návštěvník

Souhlas, funguje to tady poněkud divně. Dnes s tím mám stejnou zkušenost. Psal jsem příspěvek snad jako první a nic.

Administrator
Admin

Komentáře se kešují na Cloudflare. Je třeba kliknout na třídění, od nejstarších a potom znovu od nejnovějších pro načtení živého obsahu diskusí. Jinak se komentář objeví až za 2 hodiny po synchronizaci Cloudflare a browser cache.

Jewrej
Návštěvník

Měla pravdu akorát v tom, že Trump je darebák a nevěří mu, jinak se sekla úplně ve všem, pokud velký blondýn rozpoutá světovou válku. To snad s GP globalismem ala NWO nejde moc dohromady.

suchoj
Návštěvník

Jewreji chce to číst i mezi řádky

kublajchan
Návštěvník

Lidé čtěte!!!
http://benjaminfulford.net/

zunaza
Návštěvník

Pane V.K.,díky za upřímný článek,avšak věty typu ….a myslí si, že rozhoduje v zájmu dobra,Trump nehází rakety na Sýrii kvůli svému zisku, ale kvůli tomu, že mu McMaster dává na stůl falešné informace o Sýrii, o Asadovi, o Rusech, o plynovém útoku v Sýrii…… netřeba.
Byť jsem nikdy nebyla Trumpistka (amíkům nevěřím od doby,kdy mi dědeček-zapřísáhlý antikomunista-vykládal o zvěrstvech ,které páchala USSa armáda na našich lidech,městech),do Trumpa jsem vkládala určité naděje.Bohužel.Pane V.K. těmito větami děláte z Trumpa blbce.Což člověk jeho formátu být nemůže.A blbce,promiňte mi ten invektiv,děláte i ze sebe.Napadá mne spousta věcí,od nesmyslů,po konspirační teorie .Trump je blíženec,je nestálý.Má toho po krk,proto rezignace.Čip k ovládání mysli,vydírání,či to všechno byl dopředu promyšlený tah.To je v podstatě jedno,jsme o pár kroků k horšímu,než jsme byli.Jen mne napadá a to ve vší úctě k Vám,co říkáte na názory paní Pororovatelky nyní?Já se ji v hloubi duše omlouvám i touto psanou formou,protože jsem zastávala podobné téze,jako Vy,byť jsem brala na zřetel i její články.pořád jsem si říkala,že osud mění lidé.Mění,ale určitě ne lidé, globalisticko-sionistického formátu.Jsem také rozčarovaná,hluboce a ač jsem optimistka,ztrácím naději na klid ve světě.Jediné východisko vidím v občanské válce USA ,i když otupená mentalita amíků…nevím.Pro mne je priorita Evropa a Česká země,bohužel,chapadla sionisticko-globalistických sviní sahají i zde.Je čas,aby vzplála vlajka vlastenectví,víry ve svou zem,ve svůj potenciál,v lásku k lidem,v loajalitu k dobru,k pomoci…tady v Evropě,když kol=bka demokracie se útápí ve lžích a machinacích už desetiletí.Je čas,aby slovanské národy povztaly a ukázaly opět svou sílu!!!!

josef
Návštěvník

Pane VK, nevím ale těch teorií ohledně rozhodnutí pana Trumpa ohledně bombardování Syrie je tolik protichůdných, že se v tom člověk těžko vyzná. Nikdo nemůže vědět, jaká šachová partie se zrovna hraje. Co říkáte na tuto teorii?
http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=182943

zarathustra
Návštěvník

josef- co byste rikal nesmrtelne partii mezi Anderssenem a Kieseritzkym ,z roku 1851 ,dodnes to v jednom italskem meste hraji zivi hraci prevleceni za sachy. Neskutecne obeti strasne mrtvejch a v posledni chvili obrat a geroj vyhral.

RRR
Návštěvník

Ono to také mohlo být tak, že Trumpovy názory změnili medicínsky, nějaká látka, po které člověk poslušně koná.

wpDiscuz