Tři a půl roku věděli, kdo je Babiš. A přesto s ním...

Tři a půl roku věděli, kdo je Babiš. A přesto s ním vládli. Netušili, že Andrejovi narostou křídla. Na křídlech Barclays sedí Babiš i Soros. Nevěděli, že Nová Evropa vyžaduje místo politiků manažery!

Tři a půl roku věděli, kdo je Babiš. A přesto s ním vládli. Netušili, že Andrejovi narostou křídla. Na křídlech Barclays sedí Babiš i Soros. Nevěděli, že Nová Evropa vyžaduje místo politiků manažery!

Celá republika žije Sobotkovým rozhodnutím podat demisi. I když se nyní počítají pro a proti, půl roku před řádnými volbami je demise projevem zoufalství. Nezbylo už nic, co by dokázalo Babiše zastavit. Ale nedošlo k tomu náhle. Všichni věděli, kdo je Babiš, když na sklonku roku 2013 s ním vedení ČSSD a Lidovci podepisovali koaliční smlouvu. Všichni věděli, že čerpá dotace. Věděli, že je napojený na evropské dotace. Babiš byl stejným Babišem jako dnes. Jenže v roce 2013 byl nepřítelem ČSSD někdo jiný. Pravice v podobě ODS a TOP09. ČSSD byla ochotna se proti těmto dvěma stranám klidně spojit i s ďáblem, a protože Babišovo hnutí ANO získalo tolik procent ve volbách, že skončilo těsně za vítěznou ČSSD, byla koaliční volba jasná. Jenže Babiš se nerozhodl jít do politiky z enthusiasmu. A dokonce ani ne kvůli businessu. Andrej Babiš byl podle informaci naší redakce v roce 2012 vytipován skupinou hedgeových investorů napojených na britskou Barclays jako ideální kandidát na premiéra v ČR v horizontu 8 let.

Konec roku 2013, podpis koaliční smlouvy.

Nedávná nabídka Andreje Babiše pro George Sorose, aby svoji Středoevropskou univerzitu (CEU) v Budapešti přestěhoval do Prahy, zapůsobila na mnoho lidí jako šok. Co má proboha Babiš společného se Sorosem? Je to právě banka Barclays. Tento britský globalistický bankovní gigant z londýnského City sponzoruje největší globalistické projekty v Evropě. Kromě financování výstavby tunelu pod kanálem La Manche je Barclays hlavním finančním operátorem výstavby plynovodů a ropovodů. Jenže kromě toho Barclays financuje skrze německé trusty i CDU, mateřskou partaj Angely Merkel. Co může Babiš nabídnout Barclays a co může nabídnout globalistům? Logicky jen jednu věc: Převzetí moci nad Prahou, coby centra světového židovstva. A pokud se podíváme na struktury globalistů, nikdy nepracují sami a pracují v tandemu.

Babiš pochopil, o čem je Nová Evropa – O tandemovém řízení

Ani Babiš nejede svoji politiku sám. Má mocného zastánce. Pražský Hrad. A pokud mluvíme o moci, nemyslíme tím Miloše Zemana. Myslíme tím euroasijské globalisty, kteří kontrolují Pražský hrad a drží ochrannou ruku nad Milošem Zemanem. Hidden in plain view syndrom. Syndrom toho, co je skryto před očima. Všimli jste si toho, jak zhruba v době, kdy Donald Trump vloni na konci jara vyhrál primárky v USA, najednou synchronně přestala česká média útočit na Miloše Zemana? Jak se najednou do té doby notorické denní protizemanovské články z mainstreamu postupně vytratily? Změny v Evropě a cesta k Nové Evropě nevede přes politiky staré éry. Globalisté žádají nové myšlení a odproštění se od dogmatického a ideologického stereotypu. Nově jsou zapotřebí manažeři, kteří povedou státy a národy stejně jako firmy. Co není ve firmě efektivní, je terminováno. Co nevydělává peníze, je opuštěno. A hlavně, ve firmě není prostor na kompromisy, které jsou tak typickým znakem politiků. Manžer kompromisy nedělá, protože nemůže.

Tandem Zeman – Babiš podle modelu Barclays.

Dělejte to jako já. Citát mylně přisuzovaný Donaldu Trumpovi. Jak jsem se o víkendu dozvěděl při telefonickém rozhovoru s kolegou z Breitbart, autorem citátu není Donald Trump, ale Steve Bannon. Hlavním prizmatem Nového věku je alternativa postupů. Nemůžete prosadit změnu, pokud opakujete pořád stejné postupy. Dělejte to jako já, to je systém revoluce. Leninská cesta. Klement Gottwald v roce 1929 řekl, že komunisté jezdí do Moskvy se učit, jak kapitalistům podřezávat krky. “Dělejte to jako já” je systém definovaný osvědčenou metodou přímého řízení. Zde jsou hlavní teze této metody:

  • Neuznávejte establishment, hlásejte jinou cestu
  • Klaďte rovnítko mezi politiku a korupci
  • Postavte se do role bojovníka s establishmentem
  • Ukazujte chudnutí lidu, zatímco establishment bohatne
  • Bojujte proti negativním projevům globalizace
  • Slibujte revoluci

Důsledkem těchto tezí bude likvidace důvěry lidu v politické strany. Lidé budou žádat vůdce bez kompromisů. Jenže vůdce je v pojetí globalismu manažer. Stejně jako ve firmě. Politické mrtvoly se prochází v Bruselu a netuší, že globalizace se posunula úplně někam jinam. Miloš Zeman a manažer Andrej Babiš. Mentor a elév. Tandemový systém řízení, o kterém se mluvilo na finančním fóru v Davosu minulý rok. Systém je založený na dvou figurách, kdy jedna má výkonné řízení a druhá má roli mentora, resp. ochránce. Myslíte si, že tandem Zeman – Babiš je jediný? V Německu právě vznikl nový tandem Merkelová – Schulz. Ona je mentor, on je elév, ale o to agilnější. V USA tento model funguje už více jak 200 let, prezident a viceprezident. Prezident je elév, viceprezident mentor. Pamatujete na Billa Clintona a jeho viceprezidenta Al Gorea? Ten je největším globalistou v USA a Clintona měl na starosti. Protože svou práci nezvládl a dovolil útok na Clintona a nezabránil pokusu o impeachment, za trest se ho globalisté zbavili, když v roce 2000 nechali raději vstoupit do Bílého domu svého nového motorového koně, G. W. Bushe, který vzápětí figuroval v 11. září jako spouštěč roztočení tiskáren FEDu do nadzvukových otáček skrze spuštěné války v Afghánistánu a v Iráku.

Nejde stavět nové bez brutálního zbourání starého

Tandemové řízení funguje i v Rusku. Vladimir Putin a Dmitrij Medveděv. Vladimir Putin drží ochranu nad Medveděvem, ale most potřebuje dva pilíře. To věděli už staří Číňané, kteří v tandemovém řízení spatřovali záruku stability. A právě Andrej Babiš je v tandemu s globalisty přes Miloše Zemana a kruhy euroasijských globalistů, kteří mají potom návazné napojení na Barclays, ne náhodou největší banku v Británii, která spravuje nejvíce čínských a asijských investic v Evropě. Když Andrej Babiš podá ruku do Budapešti Gerogu Sorosovi, je to vnímáno jako symbol. V tandemové spojce mezi Babišem a Zemanem jde o přípravu ČR pro vstup do Nové Evropy.

George Soros už dříve upozornil, že svět se kvůli neschopným politikům znovu řítí do krize. Svět potřebuje manažery, ne politiky, uvedl Soros.

Prvním krokem je likvidace současného vedení ČSSD. Bohuslav Sobotka je chodící politická mrtvola. Bohužel to zatím ani neví. Jeho úloha ještě přijde. Má dovést ČSSD k volebnímu krachu. Tuto úlohu musí splnit, protože to je součást plánu, který zazněl v Davosu. Budovat lepší zítřky znamená bourat staré včerejšky. V Davosu zaznělo: “Jak chcete stavět nový dům na stejném místě, v naší Evropě, když nezbouráte starý?” A tahle řečnická otázka je fulcrum stability současného globalismu. Tandemová globalizace, západní a východní směr. A uprostřed globalistické fulcrum. Rovnovážný stav, který nelze vyrobit s jedním mostním pilířem, ale musí být dva. Tandemový model, který prosazuje Barclays ve smyslu své podpory CDU i SPD v Německu je jasným modelem kopírovaní modelů přímého řízení.

Sobotka bude hrobařem vlastní strany, protože k tomu byl vybrán!

ČSSD ztrácí voliče ad-hoc, ne kvůli tomu, že strana je špatná nebo dobrá, ale protože lidé nechtějí volit tradiční politiky. Chtějí revolucionáře. Chtějí Trumpy, chtějí exity. Slibujte revoluci. Slibujte vysušení bažiny. Dělejte to jako Trump. Jsou mrtví a jsou živí. A potom jsou ještě ti, kteří jsou mezi. Žijí napříč časem, mimo prostor, vidí souvislosti a zkušenosti staré Číny. Most a dva pilíře na každém břehu. Tandem. Babiš tvoří se Zemanem jako dva podpěrné pilíře v ČR most pro Novou Evropu. Bohuslav Sobotka je obětí, ale vůbec to netuší. Nízké preference ČSSD lze zachránit jen tak, že někdo v ČSSD pochopí tandemový princip současné Evropy. Tandem Macron – Le Pen je čím dál tím pravděpodobnější. Ohlášení výsledků 1. kola 17. minut po uzavření volebních místností odhalilo přípravu na děsivý tandem, jaký nyní funguje i v USA (Trump – Pence). Trump, který hlásá alternativu, ale v tandemu je s nejtvrdším jestřábem široko daleko. Vzniká tak tandem hrozivého zjevu, který dosud ani pořádně nechápeme. A mám obavy, že tandem Zeman – Babiš nebude přínosem pro národní teze ČR, ale naopak nás přiblíží tak rychle Nové Evropě, že se z té závratné rychlosti ani nevzpamatujeme.

Jedna z hlavních bank východního globalismu se silným napojením na Čínu. Barclays. Ovládá a financuje CDU i SPD. Gargantua ve světě investic je v úzkém kontaktu s fondy George Sorose i holdingy Andreje Babiše.

A co Sobotka? V Bruselu je mnoho pozic a míst, kde se na něho už těší. Roli bruselského úředníka, možná i komisaře, když pan Juncker nebo pan Verhofstadt dá, určitě v pohodě zvládne. Brusel je totiž posledním velkým centrem, kde stále nechápou, že globalizace se začala ubírat směrem tandemového řízení i na úrovních národů a států. A koho má do tandemu pan Sobotka? Chovance? Zaorálka? Jiné politiky? Představte si, jak 6 měsíců bude předseda ČSSD v roli padoucha, který podal demisi. Jedni ho budou považovat za zbabělce, druzí za slabocha, třetí za komedianta. Nebude nikdo, kdo jeho demisi pochválí jako přínosnou. Kromě těch, kteří z toho mají skutečnou radost. A není to Babiš. Jsou to ti, kteří pracují dnem i nocí na diskreditaci politiků a jejich nahrazení manažery. Všímejte si tandemu Zeman – Babiš, tyhle dva pilíře v budoucnu podepřou nejeden globalistický projekt. Oba dva budou hlásat národní zájmy a to je v pořádku. Ale je sakra rozdíl, jestli ty zájmy budou prosazovány suverénně, anebo vazalsky v rámci Nové Evropy.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Miňo
Návštěvník

V prvom rade by sa nemalo kradnúť.

Brutopýr
Návštěvník

comment image

lukaš
Návštěvník

Miňo.
Znáte to rčení?Poctivou práci ještě nikdo nezbohatl!
Nemělo by se krás,jenže za Babišem je temno,že se tam bojí někdo vstoupit.

tdjh
Návštěvník

…a hneď v druhom rade by sa maly zrušiť všetky dotácie…

Karol
Návštěvník

“Zeman – Babiš, tyhle dva pilíře v budoucnu podepřou nejeden globalistický projekt.”

Nepodepřou nic, Zeman zemře v průběhu druhého mandátu, pokud ho s odřenýma ušima urve a Babisch-Bureš bude zlikvidovaný. Nejdřív politicky a pokud to nebude stačit, tak i fyzicky.

Burešův koblížek
Návštěvník
Burešův koblížek
Návštěvník

Ještě se doplním, že oba dva spolu dohromady dokážou napáchat spoustu nepravostí proti ČR. Článek pana VK musí v tomto ohledu otevřít oči všem. Za Zemana je jistě již hledána náhrada do tandemu k Babišovi. Už netuším co by se muselo stát, aby Babiš nevyhrál volby ( předpovídám 22% a Babiš bude zklamaný). A kdo umožnil spojení Babiš Zeman? Podle mne nekončící útoky na Zemana i po prezidentské volbě. Kalousek a spol. to mají na svědomí. Myslím, že to na Aeronetu již bylo zmiňováno. Tento článek od pana VK se mi velmi líbí.

.lak
Návštěvník

Ta naše politická scéna je obludárium. Z PL
No, eš, 3. 5. 2017 14:17:57
samozřejmě stranám od 89. v parlamentu se musí zabouchnout vrátka. Nesmí se tam stávající parlamenťáci dostat už jenom za světové ocenění rozvojové země za mrzké mzdy když výkonost je jinde a sklízí jiní. Nepusťte je znovu ke korytům. U jakýchkoliv jiných je takřka nulová šance být takovými nýmandy. https://www.google.com/url?q=http%3A%2F%2Fwww.svobodny-vysilac.cz%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F04%2F2017-04-12-Tapin-radio-PhDr-Vladimira-Vitova-Ing-Jaroslav-Tichy.mp3&sa=D&ust=1493474263926000&usg=AFQjCNFpPcG7f7igNhl62GYqOaPFa95bNQ
http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Fiala-ODS-Jedinym-vychodiskem-z-vladni-agonie-je-urychleni-terminu-voleb-486246/diskuse?parent=12647009

Pozorovatelka
Návštěvník

“Dělejte to jako já. Citát mylně přisuzovaný Donaldu Trumpovi. Jak jsem se o víkendu dozvěděl při telefonickém rozhovoru s kolegou z Breitbart, autorem citátu není Donald Trump, ale Steve Bannon. ”
Pane VK, dochází Vám už, že Steve Bannon je člověkem Globalistů (tzn. odpůrců globalizace Pax Americana)? A že jeho protipólem na ruské straně je A.Dugin? A že oba spadají pod R. Murdocha a jeho Fox News a jeho ruskou pobočku Carigrad? A že Carigrad vyrábí o Ukrajině zprávy ve prospěch Strelkova, kterého Vy jste ještě do nedávna obhajoval? A že hlavními body, kde se láme chléb, jsou Ukrajina (“lehká viróza”) a Turecko (potažmo Sýrie)?
A že to je důvod, proč za Bannonen stojí scientista a současně jeden z nejvlivnějších lidí na světě?
https://aeronet.cz/news/jak-globaliste-ridi-volby-a-kdo-stoji-za-d-trumpem-a-skutecne-vypoustime-bazinu/
https://aeronet.cz/news/d-trump-je-naivni-a-nevi-kdo-proti-nemu-v-kremlu-sedi-dugin-bannon-ukrajina-tradicionalismus-nacionalismus-euroasianismus/
https://aeronet.cz/news/a-dugin-velka-valka-kontinentu-prave-zacala-euroasianismus-je-projektem-globalistu-a-ukrajina-je-pouze-pescem/
https://aeronet.cz/news/celosvetova-perestrojka-a-role-donalda-trumpa/

Děkuji za informaci, že autorem zmiňvaného citátu je Steve Bannon (můj názor je, že zatím je pouze v ústraní, ale že jeho doba ještě přijde).

Finist
Návštěvník

Delejte to jako ja.
Z hloubky tech slov se mi toci hlava.

mat4
Návštěvník

Pre Vas Pozorovatelka:
http://www.dw.com/en/saudi-arabia-rules-out-rapprochement-with-iran-says-crown-prince/a-38670908

Uz aj Saudi pochopili, ze Iran bude novym centrom riadenia Islamu.
Merkelova si schvalne nedala satku, kedze mala za ulohu ponizit Sunitov.

ijn
Návštěvník

AB+MZ=globalisté mění taktiku k rozbíjení národních států, chaos a izolace vedení, manipulace a jiné pokrytecké metody jsou MZ+AB vlastní, i když se tváří jinak,………..lze pouze doufat, že spravedlnost a právo “tandem snů” omezí a některé “nepřátelské převzetí” ze 173 podniků v ČR bude spravedlivě oceněno, zejména, je-li důkazem manuál postupů ke kriminalizaci vedení, úvěrové vydírání ve spojení s bankami, pomlouvání, korupci, dańovou optimalizaci, zneužívání informací v obchodním styku, dotační podvody, ………. občanské volební procitnutí zachrání demokracii v ČR (snad amnestie MZ nebude stačit)…..důležité jsou alternativní média a snad se i veřejnoprávní připojí k objektivnímu a vyváženému zpravodajství………..člověk, kterému nestačí 173 podniků je nemocný psychopat a měl by být léčen=neměl by vykonávat odpovědnou veřejnou funkci.

Jan Novák
Návštěvník

Soustředění 173 firem pod Agrofert v budoucnu velmi velmi usnadní znárodnění, pro Babiše to bude bez náhrady. Jako v r. 1948.

gabreta
Návštěvník

Dnes večer bude na TV Barrandov kroutit hlavičkou NÁŠ MILOŠ..Občas mi připomíná toho plukovníka v britském filmu,kde vyloupili prachy NATO z vlaku..Byl tak geniální,až mu občas hlava padala na stranu.zejména při uporném přemýšlení..Bude–li se během dne opět nevinoučce cukrovat obloha chemtrails,Náš MILOŠ dostane z jednoho z mnohých satelitu příkaz,co a jak práskaně okecat,aby ho ovce OPĚT nadšeně zvolily.. Udivuje mně upornost ronina Okamury,který se bije za ignoranty,kteří to hodí komukoliv,klidně opět za kus žrádla zadarmo..No a podnikatelé.kteří kdysi měli svuj cechovní prapor jako ŽÍVNOSTNÍCI,což je dnes skoro sprosté slovo,ti Babišovi budou oddaně odezírat ze rtu,protože byznys mámo,je byznys….

4321
Návštěvník

Český jouda si zvolí toho, kdo tu právě spoluvládnul a v Bruselu mu již hlasoval naprosto v rozporu s tím, co mu nyní slibuje, i s tím svojím čapím hnízdem na hlavě. Fakt debilita národa je nekonečná a Babišovi stačí dělat jen tohle:

Neuznávejte establishment, hlásejte jinou cestu
Klaďte rovnítko mezi politiku a korupci
Postavte se do role bojovníka s establishmentem
Ukazujte chudnutí lidu, zatímco establishment bohatne
Bojujte proti negativním projevům globalizace
Slibujte revoluci

Projde český národ IQ testem a zvolí si SPD?

weissbach
Návštěvník

Český národ má instinkt dlouhodobého přežití v měnících se podmínkách, který s IQ příliš nesouvisí. Změna na povrch, neměnnost uvnitř. Tento instinkt se vyvinul během opakovaných pokusů o národní a etnickou genocidu v době pobělohorské.

Shimi
Návštěvník

4321: A co konkrétně vyřešíme tím, že zvolíme SPD? Já sice taky Tomiovi fandím, ale ještě jsem od něho a jeho nohsledů neslyšel konkrétní scénář, co by se dělo například po vystoupení z EU. Je to sice výborný předvolební štěk, ale dokáže si někdo z vás reálně představit, co by se dělo? Raději na to ani nemyslet, páč nic hezkého by to nebylo a drtivá většina lidí na to není připravena. A další předvolební štěk, přímá demokracie, to je taky zajímavé téma. V principu s ním souhlasím, ale dokážete si představit, co by se dělo po zavedení přímé demokracie? Stačí si přečíst pár zdejších komentářů, včetně vašeho, a musím se smát. Vždyť tady denně čtu, že jsme národ debilů, joudů, koblihářů, ovcí, negramotů, atd., atd. Tak jak by v tomto kontextu mohla fungovat přímá demokracie? Vždyť je to protimluv. Ne, zvolením SPD se nevyřeší zhola nic.

Janaz
Návštěvník

Aha, takže podľa teba je zbytočné niečo robiť, nechajme sa unášať prúdom za výdatného mlčania, že? Nezdá sa ti, že tu hlásaš presne to, čo by od nás najradšej chceli tí, ktorí nás chcú úplne ovládať? Nie si ich hlásna trúba?

Shimi
Návštěvník

Janaz: Kde konkrétně píšu, že je zbytečné něco dělat, nechat se unášet proudem a mlčet? Nevkládejte mi do úst něco, co jsem neřekl. Já chci znát pouze odpovědi na určité otázky, celkem jednoduché otázky na které by se měl zeptat úplně každý. Ono když se řekne A (vystoupit z EU), tak se taky musí říci B (co se konkrétně stane a jak to konkrétně budeme řešit), že? Jenže na tuto otázku nemá Tomio odpověď. Proč? Protože to konkrétně neví nikdo. Byl by to experiment, velký experiment, a já si dokážu představit s jakým koncem. A věřte, že by to nebyl zrovna happyend. Půjdete do toho? Já to klidně risknu, risknou to i ostatní občané ČR? Jsem si téměř jistý, že ne. Mimochodem o následcích vystoupení z EU hovořil a psal i sám VK a žádná růžová zahrada to zrovna nebyla. Ono je to celkem logické, když si člověk uvědomí, jak hluboce jsme ekonomicky navázaní na EU. A stále postrádám odpověď na otázku, jak může fungovat přímá demokracie, když jsme prý národ idiotů? Mně ta rovnice prostě nevychází.

gabreta
Návštěvník
gabreta
Návštěvník
wpDiscuz