Theresa May naznačila, že po aktivaci článku 50 uzavře hranice do Británie...

Theresa May naznačila, že po aktivaci článku 50 uzavře hranice do Británie jako Trump v USA. Jenom nepůjde o blokádu muslimů, ale především Poláků, Čechů, Slováků, Bulharů, Rumunů a zejména Cikánů! Česko a Slovensko čeká až 100,000 navrátilců!

Theresa May naznačila, že po aktivaci článku 50 uzavře hranice do Británie jako Trump v USA. Jenom nepůjde o blokádu muslimů, ale především Poláků, Čechů, Slováků, Bulharů, Rumunů a zejména Cikánů! Česko a Slovensko čeká až 100,000 navrátilců!

Americký server Breitbart, který je úzce napojený na nejvyšší kruhy v Bílém domě, přinesl zajímavou informaci, že britská premiérka Theresa May by mohla brzy oznámit aktivaci článku 50 Evropské smlouvy o vystoupení Velké Británie z EU a současně s tím se očekává, že dojde k okamžitému ukončení volného pohybu osob z EU do Velké Británie již na konci března [1]. Britská premiérka stále opakuje, že chce brexitové vystouení z EU dojednat tak, aby dopady na britskou ekonomiku byly co nejmenší, jenže Berlín už dal několikrát najevo, že Londýn bude za své vystoupení z EU tvrdě potrestán. Pro přísný trest je především Martin Schulz, stále více pravděpodobnější nový kancléř Německa po letošních volbách do Bundestagu. A už nyní je jasné, že dokud nebudou v Německu volby hotové, Berlín a potažmo Brusel nebudou na nějaké jednání o Brexitu mít ani pomyšlení. Nervozita Theresy May pramení především z ekonomické nejistoty britských podniků a investorů, kteří oddalování aktivace článku 50 považují za znamení váhání, jestli vůbec Brexit bude a pokud ano, jak tvrdě dopadne na britskou ekonomiku.

Theresa May, britská premiérka.

Spolu s tím se stále více mluví o tzv. mezním datu, po němž už migrace do Velké Británie bude silně omezena, k některým zemím velmi podobně, jako udělal Donald Trump ve vztahu k zemím muslimským. Ve Velké Británii je však poněkud zvláštní situace. Britům sice vadí “pakos” (Pákistánci), ale posledních 15 let se velká nevraživost obrátila mezi Brity hlavně proti Polákům, stejně tak Čechům a Slovákům a dále proti Rumunům a Bulharům. Na britské ultrapravicové scéně se o lidech z těchto zemí hovoří jako o “eastern plague” (mor z východu), o Česku, Slovensku a Rumunsku se pak mluví jako o “gypsylands”, tedy cikánských zemích. Tohle je opravdový problém, protože už koncem 90. let emigrovaly do Velké Británie tisíce cikánských rodin z ČR a ze Slovenska a po vstupu obou zemí do Schengenu se tento proud migrace jenom více umocnil.

Česko a Slovensko čeká migrační vlna vlastních občanů

Pokud dojde ve Velké Británii k zatčení někoho z České Republiky nebo ze Slovenska, obvykle jde o člověka cikánského původu. To potom mezi Brity vykresluje mediálně Česko jako národ cíkánů. Cikáni se v Británii nejčastěji podílí na vykořisťování, omezování osobní svobody, držení otroků, provozování prostituce a escort servisů. Britská média potom ale nehlásí ve zprávách, že tam a tam v Londýně byl zatčen cikánský dealer marihuany, ale že byl zatčen občan České republiky. To potom vyvolává mezi Brity nenávist ke všem Čechům. Podle informací z roku 2015 se ve Velké Británii nachází odhadem 130,000 Čechů a Slováků [2], Čechů je přibližně 40,000 a Slováků 90,000. Po vystoupení Velké Británie z EU dojde k přerušení systémů dávek, zdravotního pojištění a důchodového pojištění. Velká Británie dosud vyplácí přistěhovalcům z EU dávky na základě mandatorních dohod v rámci EU, ale po vystoupení země z Evropské unie tyto smlouvy padnou.

Romové ve Velké Británii.

Velká Británie přehodnotí své systémy dávek a bude je podle informací z Londýna poskytovat jenom britským občanům, ne přistěhovalcům. Tento tvrdý a zcela logický krok tak může vyvolat masový exodus a odchod velké části českých a slovenských “expats” zpátky domů. Tento exodus by se mohl týkat až 100,000 Čechů a Slováků, přičemž ve většině případů by šlo o cikánské rodiny. Jednalo by se především o rodiny ze Severní Moravy, dále ze Severních Čech a ve značné míře z Východního Slovenska. Na příchod a návrat těchto rodin není ani jedna země připravená. Česko i Slovensko v roce 2015 pořádalo manévry na zvládnutí několika tisíc migrantů, ovšem co by znamenal návrat cikánských rodin v počtech desítek tisíc, to si nikdo nedokáže představit.

Nikdo je zpátky nechce, ale v návratu jim zabránit nejde

Možná jste si všimli, především v České republice, že po vstupu země do Schengenu v médiích zcela utichlo téma tzv. “Romské otázky”. Důvodem bylo právě postupné odstěhování rozvětvených cikánských rodin do ciziny, především do Velké Británie a z menší části do Francie. Ten systém dnes funguje tak, že tyto sociálně parazitující rodiny se přesunuly z ČR a ze Slovenska ke štědřejšímu hostiteli. Po Brexitu však může dojít k masivními úprku těchto rodin zpátky domů.

Problém je v tom, že většina z nich své domovy v ČR už dávno nemá, opustila je, prodala anebo za ně nikdy ani neplatila, takže města a radnice ty domy buď zbouraly, anebo rekonstruovaly na městské byty, kde teď už bydlí někdo úplně jiný. Jejich návratem ze zahraničí by tak v obou zemích vznikla de facto humanitární a bytová krize, doslova “uprchlická vlna” vlastních občanů zpátky domů. Mnozí zastupitelé třeba na Ostravsku říkají, že “je dobře, že odtáhli…” a nikdo asi nechce opakovat ty děsivé scény z 90. let, kdy Cikáni v Havířově házeli kamení na projíždějící hlídky policie a ty dělaly, že nic nevidí, protože byl strach proti nim zasáhnout, aby různí Kocábové potom z toho neudělali rasovou záležitost.

Policista v Londýně vykazuje cikánského bezdomovce z lavičky.

Sociální napětí by se tak znovu vrátilo do míst, kde i dnes po tolika letech jsou problémy pořád stejné. Vysoká nezaměstnanost, vysoká kriminalita, strmý pokles cen nemovitostí, stěhování se slušných lidí pryč a vznikání ochromených ghett. Velká Británie bude dříve či později revokovat všechny sociální programy a tlak povede hlavně k tomu, aby se cizinci, kteří nejsou ku prospěchu Velké Británie, odstěhovali a vrátili zpátky do svých zemí.

Všichni se tváří, že se nic neděje

Je podivné, že o této hrozící migrační vlně nikdo nepíše, mainstreamová média si toho nevšímají, nebo jim to nedochází a někteří ministři v ČR dokonce říkají, že ČR se Brexit nedotkne, že ani migrace se ČR netýká. Přitom je zcela jasné, že ta armáda “nepřizpůsobivých”, která po vstupu republiky do Schengenu uklidnila situaci v zemi svým vystěhováním do valutové ciziny, je už prakticky teď připravena se znovu vrátit. Ve Velké Británii jsou dávky opravdu vysoké, zejména v případě, že máte děti. Početné rozvětvené rodiny si za měsíc vydělají na dávkách hotový majlant, viz. zde. To ale všechno po Brexitu skončí.

Z dávek ve Velké Británii se dá našetřit na dům, na auto, není problém…

Redakce AE News by tímto chtěla varovat a upozornit všechny nájemníky v městských bytech v lokalitách a v regionech, kde mají nájemní smlouvy na dobu určitou, aby si zavčas prodloužili své nájemní smlouvy s obcí nebo městem, protože jak jsme byli do redakce upozorněni našim čtenářem z Varšavy, je zde reálné riziko opakování situace z Polska z počátku tohoto roku, kde jednotlivé radnice začaly odmítat prodlužovat nájemní smlouvy s odůvodněním, že města potřebují volné byty pro nadcházející vlnu polských navrátilců z Velké Británie. Aktivace článku 50 ze strany Velké Británie se očekává každým okamžikem. K tomuto datu aktivace článku dojde k zablokování volného pohybu osob do UK a právě od tohoto data se dají očekávat první návraty. Ovšem ta hlavní vlna přijde po ukončení výplaty sociálních dávek pro cizince ve Velké Británii a to by mohlo být do konce tohoto roku. Naše redakce proto považuje za nutné na toto riziko důrazně upozornit a stejně tak vznést apel k politikům v ČR, aby zajistili, že kvůli romské re-migrační otázce nebudou z městských a obecních bytů vystěhováváni současní nájemníci. Apel směřuje právě na politiky na lokální a regionální úrovni.

Už dopředu mohu avizovat, že o této problematice hrozící re-migrační vlny zejména cikánských občanů ČR a Slovenska zpátky domů budeme hovořit tento pátek v mém pravidelném pořadu na Svobodném rádiu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
bobesh
Návštěvník

…trochu mi to připomíná film potomci lidí…

Vítězslav Crha
Návštěvník

Je jasné,že Angličani a západní země všeobecně nenávidí slovany a my bychom je i měli rádi,ale neustále to jejich politici vytahují tu nenávist a nechápou,že se od studené války leccos změnilo. Po tomto a i jiných článcích jsou ni Angláni naprosto u zádele a protože si tam neustále tahají nové a nové čmoudy,přeju jim,aby jim tam zatopili jak se patří na fašistický stát,který stál v prvopočátku za Hitlerem a dodával mu zbraně. Dbešní mládež dělá moc velkou chybu,že se neučí Rusky,protože to pro nás bude brzy obrovské odbytiště. Mámeli se vzpamatovat po tom,co nás Bank JP Morgan poslala do banánových republik,musíme se spojit s investičním systémem Eurasie BRICS a spolupracovat s východem a ne západem. Tam všechno mají ale východ je nenasytný trh po staletí a vynikající partner pro dlouhodobé vztahy. Uvidíte,že moje slova budou brzy naprosto poplatná době. Jsem si tím naprosto jist.

anté
Návštěvník

Co také čekat, jen tím potvrzují to, co snad už musí vidět i každý slepý. Tu “svobodu a demokracii” nám sem dovezli ze stejného důvodu jako všude jinde, zničit konkurenci, vyrabovat co se dá, aby neztratili svůj “standart”, sebrat zlatý poklad a dostat nás na úroveň rozvojových otroků. Jak je hotovo jde se jinam a dá se najevo všemi prostředky “dobře vám tak, vy patolízalové”. Dopadli jsme ZATÍM o něco líp než Ukrajina a jiní, musí tak dopadnou zákonitě každý kdo leze do rití chamtivcům. Napřed cikánům otevřeli náruč a dnes je vyhazují, mají jiné debily. Nevím co se ještě musí stát, aby ovce prozřeli, že lezením Západu do konečníku bude jen hůř. Mladá generace s vymytými mozky amerikanizmem a ta jednodušší, která se neobejde bez značek a nových mobilů totálně prožraná konzumem se snad nikdy neprobere, stačí se podívat kolem. Koneckonců je to jejich budoucnost. Je už únavné otvírat jim oči, když jejich nemocná ega jsou ta jediná. Ono snad nikomu ani nevadí, že si z nás dělají novodobí fašouni rohožky…?
Soudný člověk přeci musí jasně vidět, že budoucnost je v Euroasii, že jiné cesty k solidnímu bytí není a konečně se oprostit od demagogie, že Rusko je SSSR.

micanut
Návštěvník

Ja si myslim, ze zarazeni Ceske Republiky JP Morganem na uroven rozvojovych zemi je jen a jen dobre. Mohl bych zde vyjmenovat x duvodu, proc tomu tak je. Jsem ted ale bohuzel (nebo bohudik) liny a chci se za par minut divat na hokej. Jen bych chtel poznamenat, ze nase zeme v zadnem pripade nepatri mezi rozvojove, at si JP Morgan skatulkuje koho chce, kam chce. A byla by na tom jeste lepe, kdyby ji nevladla mafie slozena z vychytralych idiotu. Podivejte se kolem sebe – tak jak zijeme v nasi zemi, by nam mohlo zavidet sakra pekne procento svetove populace, a znam hodne lidi, kteri by vymenili jejich zpusob zapadniho zivota za nas – a to uz na tom nejsme zdaleka tak dobre jako driv!. V zadnem pripade nemluvim a hmotnych statcich, a tisicich chudych, kteri u nas predtim po 40 let neexistovali, ale o pohodove nature Cechu, Moravaku a Slovaku, hlavne te starsi generace, ktera nam nedovoli byt jako anglosasove, honici se za nejakym pofidernim “American Dream”, tudiz po boude z paratek, ktera nevydrzi nic, po poslednim modelu auta, ktera jsou mimochodem horsi a horsi, aby pak sedeli v dopravni zacpe HODINY a HODINY, apod. Tak vyspely nechci byt v zadnem pripade. Radeji budu patrit do rozvojove kategorie bez vsech tech “vydobytku” te jejich zapadni VYSPELE civilizace. Thanks but no, thanks…..

anté
Návštěvník

tak, tak 😉

Jan Grohman
Návštěvník

Co bychom tak do Ruska odbývali??? Co si rusové nedokáží vyrobit sami? Putin jim zařídil sankce aby je vytrhl z letargie a povedlo se! Jsem si jist, že Vladimír Vladimirovič nikdy nedopustí žádné zrušení “sankcí”! Čas hraje pro Rusko, které každým dnem sílí, že už i excelentní podpindos medveděv vykrákal, že rusové vlastně nikoho k životu nepotřebují, no hlavně evropa bez Ruska v dohledné budocnosti nemá šanci přežít!
Za jeltzina Rusko rabovaly, teď musí nakupovat, což angložid bere jako osobní urážku od podřadné rasy a tak šikuje na jejich hranicích ozbrojené houfce k trestné výpravě!

Spektátor Čumilovič Puk
Návštěvník
Spektátor Čumilovič Puk

To je složitější. Oni Slovany někdy i mají rádi – když je např. můžou nějak podojit. A to se táhne hluboko do historie. Slovo otrok (anglicky slave) či slovo služba (anglicky serve) jsou odvozeny od slov Slovan či Srb. Nu a vzpomeňme taky na Bohemian rapsody od Queenů – Bohemian Rapsody: Je nutno překládat jako Bohémská rapsodie a nikoli jako Česká rapsodie. Zmatečnost pojmů pochází od cikánů, kteří do západní Evropy došli přes Čechy tj. přes Bohemii a uváděli ji jako zemi svého původu. Vedli bohémský život. V angličtině slovo Bohemian může znamenat jak český, bohemijský tak bohémský. To víte, angláni zmatkaři …

JFZ
Návštěvník

zapojte do svých etymologických bádání latinu, Čumiloviči….

albatros
Návštěvník

Myslim, že je to trochu jinak. Slovo slavic může být odvozenina ze slave. Ne že slave je odvozeno od slavic. Logicky, slovo slave bylo použiváno před tim než nějaký slovany potkali a my sme se neoznačovali slavic. A to slovo serve není serb/srb, ale je to z latiny otrok/servus.
Jinak zápaďák takhle myslí automaticky, okamžitě mu naskočí, že slavic = slave. Už sem se s tim párkrát potkal, že to takhle chápou.
Ale to je jenom taková malá patálie ve srovnání s tim bordelem kolem našich dějin a “kvalitou” našeho školství.

Finist
Návštěvník

Boiohaemum, země Bójů, ne šúdrů.

x&t
Návštěvník

Posíláme se do banánových republik sami:
https://www.stem.cz/stem-volebni-preference-leden-2017/
http://www.sanep.cz/sid=ln2ajjnq14o4e6ve9ecetofg42/pruzkumy/volebni-preference-unor-2017-publikovano-16-2-2017/
http://cvvm.soc.cas.cz/volby-a-strany/stranicke-preference-a-volebni-model-v-unoru-2017

K volbám přijde 50-60% občanů s volebním právem.
Politický podnik primitivního stbáka krátícího daně a dojícího rozpočet dotacemi s bandou oportunistů volí 21-32% volících.
Stranu tvrdící o sobě, že je demokratická a sociální, přitom nerespektující smlouvy, dlužící stovky milionů, bránící vyšetřování zlodějin svých kamarádů pomocí klientelistických klik na vnitru, tvořící totalitní zákony, jdoucí na ruku silnějšímu sousedovi, bude volit 13-18%.
Prospěcháři těžící z dožívajících naivků a gerontů dostanou 9-13%. Paradoxně si tato strana může dovolit říkat co chce, stejně zemře.
Strana slavných kmotrů dostane 6-9%. Pár z nich už si také uvědomuje, že nejsou natolik bohatí a mladí, aby mohli z chalifátu odejít s rodinou a bohatstvím jinam (kam).

Další paběrkují a hraje se o to, jak nepohodlné (Okamura) vystrnadit z předvolebních debat a zamezit jim v získání publicity v médiích.

Přes 40% lidí se nezajímá a ani se nepokusí ovlivnit svůj život. Jsou v různé míře znechucení, rezignovaní, apatičtí, mimózní, líní a hloupí. Snad se mají lépe než my a mají čistou hlavu, ale možná jen prázdnou. Nezaslouží si lítost, vše co se stane, vědomě odsouhlasili.

Nejvíce volících jsou ovlivnění kultem osobnosti. Dnes je to Bureš, dříve Klaus nebo Havel. Morální profil těchto egomaniaků je různý, ale voliči mají velmi malou rozlišovací schopnost.

Děkuji všem (především Aeronetu), kteří publikují svůj autentický názor nebo zprostředkovávají nezávislé informace. Musíme ostatní nenásilně učit používat různé zdroje informací a občas je břinknout do hlavy.

tana
Návštěvník

Okamůra je vskutku trefa do černého, ten svoje hlasy zpeněží tomu, kdo dá víc.

Jan Grohman
Návštěvník

Nevidím sebemenší důvod se nějak připravovat! Bílí se vrátí k rodinám a pří současném všeobecném nedostatku pracovníků si rychle najdou práci. Cikánské smetí nechat angele merkelové, ať si s nimi dělá selfíčka!
Jestli ty negry britové opravdu vymetou, tak to bude mít katastrofický dopad hlavně na ostravsku, kde má žid bakala spousty volných bytů a už se jistě těší na parádný vejvar!

LIKAN 1975
Návštěvník

Budem brát pouze ty co sežerou vepřovou hlavu a bochník se sádlem.

tana
Návštěvník

Tak nějak kádrovali nově příchozí Kozáci. Ještě by si měli dát hlt slivovice a pokřižovat se.

zleoš
Návštěvník

Kde je problém? Navrátivší se ‘češi’ si dočasně najdou nocleh na ubytovnách a poctivou prací si vydělají na koupi bytů či domů nebo si postaví bydlení vlastní.
Hezká pohádka, že?

tana
Návštěvník

Cikáni jsou kočovníci, jen železná opona je u nás zadržela. Poslanci v EU by měli prosadit jejich lidské právo kočovat. Toto právo bylo hrubě potlačeno vládou NSDAP a s její vládou by jej Cikáni měli zase mít.

.lak
Návštěvník

Mohou jít na ukrajinu tam po řádění armády je práce dost.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Jsem teď doslech poslední vysílání rádia, kde paní pokládala otázku, zda-li nejsou naši spoluobčani mozkově rozteklí (asi taky viděla volební preference). Ano, jsou rozteklí a vyteklí, ale zřejmě větší problém je, že ANI NEVÍ která bije. Protože většina samozřejmě nečte ani ty blbý Parlamentky, natož třeba NWOO, Aeronet a mraky dalších, ale čtou Plesk, nechají se postřikovat kejdou z ČT/Nova, na Hovinkách se dozví hovno a o tom hovnu se taky mezi sebou baví. Třeba jak se hádají Hrabiš s Kradouskem. Prostě téma na nic. Protože neví jaký je podstatný téma nebo situace v zemi, neví to důležitý, o čem by měli přemýšlet a hlavně řešit.

Kdysi mě napadl účinnější způsob šíření alternativního zpravodajství skrz komentáře na mainstreamu: Vznikne množství “lidových aktivistů”, kteří, když budou zrovna sedět u PC, bude jim chodit nějaký feed zpráv střevního proudu. Ty budou číst a pokud možno hned napíší seriozní komentář jak je to doopravdy, a s odkazem na alternativu, kde je to rozebráno v článku podrobněji. Tak se čtenář sračkometu hned na první straně komentářů může podívat na jinou verzi, jakožto námět na přemýšlení.

Už teď se objevují komenty s odkazem znalejších čtenářů, třeba Hovinek, ale je jich pořád málo. Takže když vznikne travně kořenný dobrovolný hnutí, psychopatické CTHH se z toho bude moct třeba posrat a stejně budou za šašky čím dál víc.
Je ale nutný sledovat fake news sračkometů a reagovat okamžitě. Klidně vícero lidí zaráz na prvních místech komentů.

Další varianta a ještě účinnější: Vhazovat řádně textem potištěný papír přímo do domovní schránky. Na pár řádcích bude ukázán problém/skutečnost a hned za tím odkaz na net. Inet má dneska kdejaký důchodce, natož rodina. Odkazy povedou někam na alternativu, přes zkracovač adresy. Neznám ceny tohodle špásu, když se budou třeba každý měsíc tisknout v nějaké tiskárně. Rozdat do schránky, to už zvládne pár místních dobrovolníků, místo hudrování u klávesnice. Pokud by se to rozjelo víc a režim chtěl špinit, udělá tomu reklamu ještě větší. V odkazech budou vysvětlený lži a manipulace téhle vlády/systému, hrozící problémy, můžou tam být rozbory “úspěchů” vládnoucích stran a rozbory programu pro-národních stran. Text na stránce můžou tvořit a schvalovat alternativní redaktoři společně. Finální verze se pověsí na net a odtud si to místní stáhnou a vytisknou nebo nechají vytisknout. Dá se to zorganizovat určitě ještě seriozněji. Pokud toto bude fungovat pouze půl roku, lidi se sami naučí chodit na alternativu a uvidí ty režimní sračky, ve kterých jsou rácháni, uvidí co s tím a na alternativu už budou chodit SAMOZŘEJMĚ. Stručně: sousedům se alternativa musí strčit přímo před nos, jinak o ní neví!

…a na topole podle skal
kremelský mužik zatleskal.

baliz
Návštěvník

Jo další sračky ve schránce.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Ještě bych dodal, že by to mohli/měli spolu diskutovat hlavně hlavy alternativních serverů. protože jako další efekt rapidně zvedne i peněžní příspěvky…

Amigo
Návštěvník

To je nesmysl. Cikáni půjdou do jiných států EU, kde ty dávky opět dostanou. Třeba o něco nižší, ale pořád dost vysoké na to, aby se domů nevraceli.

.lak
Návštěvník

Jo ale spíš je pošlou do odpaďáku euál.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

admin: fakt nejde nově zobrazivšíse příspěvek označit třeba červenou tečkou? Ty schválený z processingu je asi nejsnadnější přehlídnout. A toho času ušetřenýho při stránkování…

Administrator
Admin

Komenty se nenačítají na základě profilu uživatele, ale dávkovým způsobem ze serveru. Server netuší, jaké komenty jsou pro vás nové a jaké staré, takže engine je ani nemůže označovat, které jsou přečtené anebo nové. Diskuse se navíc kešují na indexu na Cloudflare, takže tam by potom docházelo k tomu, že byste viděl označené jako nepřečtené ty komentáře, které platí pro prvního uživatele, který načetl kopii z cache Cloudflare po flushi jako první v pořadí. Prostě a krátce, není to možné.

baliz
Návštěvník

Pokud jde o Netáhla s postkomunistických zemí co nepřišly za prací tak je vše v naprostém pořádku ať se pakujou nemůžou je pracující živit.
Je s podivem, že se to týká jen příchozích z Evropy a ne ostatních zemí.
Každopádně to vývázání z členstvý bude záležitost roků, oni Britové taky nejsou žádní machři na práci, kdyby ano tak jim tam nedřou např. výše zmiňovaní Poláci.

wpDiscuz