Teroristický útok v Barceloně, na scéně opět dodávka a mrtví lidé rozesetí...

Teroristický útok v Barceloně, na scéně opět dodávka a mrtví lidé rozesetí po chodníku! Berlín nadále vyhrožuje, že uvalí na ČR sankce, pokud nezačne přijímat migranty! Svoboda na odstřel a zástupy lidí, kteří plivají na bílého muže!

Teroristický útok v Barceloně, na scéně opět dodávka a mrtví lidé rozesetí po chodníku! Berlín nadále vyhrožuje, že uvalí na ČR sankce, pokud nezačne přijímat migranty! Svoboda na odstřel a zástupy lidí, kteří plivají na bílého muže!

Ve španělské Barceloně proběhl před několika desítkami minut teroristický útok. Zatím neznámý řidič, který z místa činu utekl, najel na městské třídě Las Ramblas do chodců, podle posledních informací si útok vyžádal už 13 obětí [1] a po útoku pachatel zmizel. Policie mezitím oznámila, že do nedaleké restaurace vtrhli dva ozbrojení muži a drží tam rukojmí. Dnes opět Angela Merkel dopoledne znovu zopakovala, že na země V4 uvalí sankce, pokud se nepřipojí k závazku přerozdělovaní migrantů. No řekněte, není to k popukání?

Opět si všimněte, že k útoku byl použit automobil, takže omezování legálního držení zbraní ze strany Evropské unie je naprosto jalové opatření proti terorismu, jak už jsme několikrát upozorňovali. Tyto teroristické útoky mají přitom jeden jediný dopad a výsledek. Posilování pravomocí tajných služeb, policie, mohutné rozmisťování kamer v ulicích, sledovacích prostředků, špehování na internetu, čtení vašich emailů, sledování veškeré internetové komunikace. Na straně druhé probíhají ve všech zemích mohutné kampaně namířené proti tzv. bílému muži. Bílý muž je vykreslován jako příčina všech problémů a tento narativ, bohužel, přebírá i mnoho lidí na alternativě.

Dodávka, kterou útočník použil.

Velmi pozorně si všimněte, jak naprostá drtivá většina českých mainstreamových médií publikuje denně alespoň jeden pozitivní článek o migrantech, jeden negativní článek proti Trumpovi a jeden rozhovor s odborníkem, který má vysvětlit čtenářům tu správnou pravdu, co se právě stalo a jak se na to dívat. Tak např. článek o tom, že desetiletý migrant z Afghánistánu umí pěkně kreslit, a proto mu srbský prezident nabídne občanství spolu s jeho rodinou [2]. No řekněte sami? Není to námět na celovečerní film zadotovaný z peněz EU pro rozvoj kinematografie? Stačí umět malovat a cesta do EU je otevřená.

Na straně druhé média nevynechají jedinou šanci, aby zaútočili na Donalda Trumpa, že si dovolil na tiskovce říct pravdu o levicové trockistické mládeži v Charlottesville, která se oblékla do černých mundúrů a s bejzbolovými pálkami vyrazili na demonstranty, kteří přišli protestovat proti přepisování a hlavně mazání historie USA. Odstraňování soch a pamětních desek připomínajících Konfederaci je procesem likvidace vlastní kulturní identity a tyto procesy vyvolají ve společnosti odpor, který přejde později v ozbrojený odpor.

Postupné ukrajování občanských svobod ve jménu bezpečnosti

To se týká USA, ale v Evropě lidé zbraně nemají natolik rozšířené v domácnostech, takže evropský občan se nemůže bránit procesům ulice, které ho budou ohrožovat na životě a na likvidaci jeho životního prostoru. Aniž si to uvědomujete, váš životní prostor je silně omezován, krok za krokem. Zakazují vám kouřit v hospodách. Nejde o to, že je kouření nezdravé. Jde o to, že provozovatel restaurace si o tom nemůže rozhodnout sám a nemůže si rozdělit provozovnu na nekuřáckou a kuřáckou část. Všechno ve jménu dobra, nebudeš kouřit, my jako stát ti k tomu dopomůžeme, i proti tvojí vůli.

Ale to brzy nebude stačit. Nedávno se objevila informace, že EU chce zakázat hranolky, protože obsahují akrylamid, který vzniká při smažení při vysokých teplotách [3]. Akrylamid poznáte snadno, jsou to ty hnědé fleky na hranolkách, když např. jdete do McDonaldu, obvykle je na hranolkách sem tam najdete. V malém množství to nevadí, ale komise EU chce nařídit povinné změny smažení tak, aby se akrylamid v hranolkách nevytvářel.

Jeden z chodců, který přežil útok dodávkou.

Toho lze dosáhnout tak, že se hranolky budou vyrábět z brambor, které mají nižší obsah škrobu, anebo se budou hranolky smažit při nižších teplotách. Nejde sice o zákaz hranolek, jak se rozšířil nedávno hoax mezi servery alternativy, ale tato péče o člověka je nebezpečná. Protože evropská komise si chce došlápnout i na cukry, konkrétně na slazené nápoje, které chce zakázat v určitých místech k prodeji. A spolu s plány na vznik bezhotovostní společnosti to celé směřuje k tomu, že jednoho dne vám zdravotní pojišťovna odmítne uhradit zákrok při infarktu, protože ze záznamů vašich plateb kreditní kartou vyjedou mohutné nákupy nezdravých potravin.

Dokonce to půjde tak daleko, že když se někdo rozhodne, že něco je pro vás nezdravé, zanese to do databáze a do systému platebního bezhotovostního systému a tuto věc si už nekoupíte, karta vám ji odmítne zaplatit. Už dnes je to nastavené tak, že když dlužíte na alimentech na děti, tak stát vám zabaví řidičský průkaz. Dotyčný člověk potom nemůže jezdit do práce, stát z něho udělá nezaměstnaného a tímto způsobem se vyrobí další člověk závislý na sociálních dávkách.

Terorismus se stane záminkou pro vznik despotické diktatury

Chystají se elektrická auta, která nenastartují, pokud nebudete mít platnou technickou kontrolu, nebo pokud nebudete mít zaplacené alimenty, nebo pokud budete dlužit za odvoz odpadu, nebo pokud budete mít na krku exekuci, prostě elektronicky vám exekutor zablokuje auto, čímž získá další nástroj, jak člověka dohnat buď k tomu, aby dluhy zaplatil, anebo aby spáchal sebevraždu, případně odešel ze systému, což je eufemistický výraz pro velmi mohutný trend v celé Evropě v poslední době, kdy lidé přechází zpátky na hotovostní platby, ruší bankovní účty, všechno platí složenkami. Židovské elity si to uvědomují, a proto chtějí hotové peníze úplně zrušit a jako záminka se k tomu použije obava z terorismu a praní špinavých peněz. Ve skutečnosti to nemá s tím nic společného, je to prostě záminka k prosazení bezhotovostního koncentráku.

Kavárna, kam vtrhli ozbrojenci. Všimněte si nosítek.

Právě proto si mnoho lidí uvědomuje význam kryptografických decentralizovaných měn. Tyto digitální zašifrované peníze nelze obstavit, nelze je zkonfiskovat, exekutor vám je nemůže zabavit. Budoucnost svobodného člověka je v kryptografických měnách jako je Bitcoin, ale existují desítky dalších, ne tak známých kryptografických měn. Tento systém peněz ovšem ohrožuje sionistický monopol na světovou kontrolu virtuálních peněz, protože většina tradičních peněz ve skutečnosti existuje pouze v účetní podobě v počítačích, ne v podobě natisknutých bankovek. Ze stejného důvodu musíte své bance nahlásit alespoň den předem, že chcete vybrat větší obnos, protože pobočka banky je nemá v trezoru. Musí je objednat a BKS (bankovní kurýrní služba) je přiveze na pobočku. Je děsivé zjištění, že trezory na pobočkách bank jsou zcela prázdné a jediné peníze, hotové peníze, které tam najdete, jsou hotovostní vklady na přepážkách za daný den.

První, kdo ve válce s terorismen zařve, je občanská svoboda!

Bankovní systém tak de facto už dnes funguje pouze bezhotovostně, dluhy, závazky, aktiva, všechno je pouze v účetní podobě, v počítačích. Když někdo tato data smaže, zmizí dluhy, závazky, pohledávky, ale i kredity, zůstatky na účtech, bilance, všechno zmizí pryč. Nikde nic nezůstane, žádné bedny a štosy naskládaných bankovek v trezoru. Kryptografický Bitcoin funguje přitom úplně stejně. Nikde neexistují hmotné podoby Bitcoinů, s výjimkou sběratelských mincí, všechno je bezhotovostní, ale na rozdíl od klasických bank jsou všechny operace zašifrované a účetní knihy všech operací jsou poskytnuty všem členům systému.

Každý uživatel Bitcoinu je současně bankéřem, vlastní bankou s vlastní účetní knihou všech operací Bitcoinu. Tento systém je zjednodušen u bitcoinových peněženek, kde účetní knihu (blockchain) má poskytovatel peněženky online, abyste si nemuseli na počítač stahovat stovky gigabajtů dat blockchainu. Ale pokud se podaří v budoucnu Bitcoin upravit tak, aby poskytoval instantní potvrzení plateb, tak bude cesta Bitcoinu otevřena do obyčejných obchodů. Otázkou je, jaká bude reakce židů. Pokusí se Bitcoin postavit mimo zákon a zakázat jeho používání? Anebo se pokusí nad Bitcoinem naopak získat kontrolu?

Policejní jednotka zasahuje u kavárny, kam vtrhli ozbrojenci.

Životní prostor člověka je ovšem postupně omezován. Vidíte snahy o přepisování historie, o mazání historie, v Česku se přepisuje konec II. sv. války, úloha Němců, jejich odsun, z Němců se dělají oběti zlých Čechů, znovu se relativizují závěry Postupimské konference a Sudetská otázka. Za mořem v USA se začínají mazat vzpomínky na dobu Konfederace, svobodných států, které chránily bílého člověka, ne před černochy, ale hlavně před židy, protože Konfederace byla založená na agrární politice půdy, reálné ekonomii, bez účasti židovských bankéřů a jejich spekulací na americkém severu. Financování Islámského státu sice má původ v USA v řadách tajných služeb, CIA a Pentagonu, ale to jsou pouze prostředníci. Finance poskytuje sionistický aparát v USA, ten sleduje procesy destabilizace regionů, kde potom lze dosazovat vlastní vlády, které na rekonstrukci země se potom zadluží u sionistických bank.

Všímejte si, jak bílý člověk je médii vykreslován jako rasista, zatímco barevní migranti jako oběti!

Rozvrat Evropy, teroristické útoky, jsou pouze obrazem toho, kam směřuje Evropa, k modelu islamizované společnosti, kde bude bílý muž obviňovaný za útisk nebožáků muslimů v jejich rozvrácených zemích. Americká moc a neoconi jsou zdrojem těchto rozvratů, ale když se podíváme, kdo tyto neocony ovládá, v pozadí, uvidíme tam drápy sionistů, jejich peníze, jejich moc skrze FED, jejich zástupce za zády amerických prezidentů, kterým vedou ruku a říkají jim, co mají dělat. A kdo se nebude chtít nechat vést, skončí s kulkou v hlavě jako JFK, jako jeho bratr Robert a další postavy americké historie. Důrazně však varuji, abyste se nenechali přeprogramovat a nezačali plivat na vlastní původ, na vlastní rasu, na bílého muže. Protože to je přesně to, co chtějí s bílým mužem sionisté udělat. Aby vzal na sebe jejich hříchy. Vy nemůžete za migraci, za rozvrácené země, za chudobu světa. Vy jste vybudovali to, co máte, vlastními rukami a museli jste za to zaplatit. Na daních jste zaplatili stokrát to, co máte. Pokud přistoupíte na hru, že bílý muž je vinen za rozvrácený svět, pomůžete sionistům vyhrát válku o kontrolu nad tímto světem.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
.B.
Návštěvník

Přesně tak. Jen bych dodal, že po zbraních jsou na řadě auta – a tyto útoky, které se stupňují jsou takovými výstřely z Aurory. Brzy už budou jen sdílená autonomní auta bez volantu, bez pedálů a vy je nebudete vlastnit.
A protože elektřiny není nadbytek, zůstanou vyhrazeny jen hrstce.

Micanut
Návštěvník

A vratime se zpet ke kravickam, kozam a konskym potahum. Nevim, ale ta myslienka se mi zamlouva. Mam aut plne zuby

zero
Návštěvník

Na kozách přece “jezdí” imigranti!

4321
Návštěvník

O to přeci GP jde – udělat z Evropy (a z celého rozvinutého západu vůbec) prostě zaostalce, aby měl zdroje pak pro sebe.

zero
Návštěvník

A tak budeme opatrovat stará auta s klikou pod oknem. A až dojdou náhradní díly, nezbude než jezdit na koni.

baliz
Návštěvník

Jo jo natahat si do baráku jedovatý hady se nemusí vyplatit, to ví i desetiletý dítě, že tě jednou uštknou.
Prej si máme zvykat utrousil jednou Macron.
Tak si zvykej “vyspělej ” Západe.
Nejhorší na tom je, že necítím lítost ani s pozůstalými prostě je mi to šumák.
KAŽDEJ JE STRŮJCEM SVÉHO ŠTĚSTÍ.
Jestli jsem někoho urazil tak to mě opravdu mrzí pramení to z nepochopení.

opatrný
Návštěvník

Napsal jsi to přesně.
Pro nás je teď důležitý nenechat si tu verbež vnutit k nám do ČR. Za žádnou cenu!
Židovi natruc a pro svojí záchranu!

shango
Návštěvník

Tak jiste, ale mezi obetmi byli nepochybne turisti, kteri s temi debilnimi Spaneli nemaji nic spolecneho. Nedavno ta spanelska paka demonstrovala za jeste vetsi imigraci,

Ladič
Návštěvník

baliz má pravdu. Jak jsi napsal: “Nedavno ta spanelska paka demonstrovala za jeste vetsi imigraci”. A tak jako turista si rychle půjdu koupit zájezd do Španěl a když mě tam něco zajede, tak mě musí všichni litovat. A nebo jsem prostě idiot? Také necítím lítost. Sami si vybrali.

dapos
Návštěvník

no do piči.

pzv
Návštěvník

na tému bánk, ich technika vytvárania peňazí z ničoho a ich prázdnych trezorov… Článok vhodný hlavne pre ľudí s ekonomickým vzdelaním:

Profesor Hörmann o bankovním systému: Vy sám vytváříte peníze, ale nesmíte to vědět!
https://cz.sputniknews.com/svet/201707215624393-franz-hormann-penize-banky-uvery-urok-vzdelani-univerzity/

Micanut
Návštěvník

Pozor! To, co vytvarime, nebo pomahame vytvaret, nejsou penize, ale mena! Coz je obrovsky rozdil! Penize, skutecne penize jsou jen cenne kovy, hlavne tedy zlato a stribro, a papiry, ktere jsou kryty hodnotou techto kovu! Hodnota penez je nemenna, a nebo stoupa, protoze je jich omezene mnozstvi (podobne bitcoin, ktera se musi tezit – sice elektronicky, ale stale hovori me o velmi limitovane zasobe diky zpusobu produkce).
Mena, na rozdil OD penez, je to, co dnes pouzivame. Neni kryta zadnou hodnotou, jeji fiktivni hodnota je manipulovatelna, z drtive vetsine klesa, az klesne na nulu.

Karel Bodlák
Návštěvník

Dobře jim tak,
všem vítačům z Barcelony, zkurveným neomarxistům a místním sluníčkářským dobroserům:

http://zpravy.idnes.cz/barcelona-demonstrace-uprchlici-dod-/zahranicni.aspx?c=A170219_090147_zahranicni_aha

x&t
Návštěvník

Vítačům se NIC nestalo. Vždy to odnesou nevinní. Většina z nich je vina tím, že se nezajímala (přes 40% v ČR nevolí, zbytek hodí sportku na znovu promrhané sliby), když ještě byla šance věci měnit bez krveprolití. Stejně jako ten starý pár v reportáži z útoků v Berlíně, kde ztratili syna. Ale volili Merkel, takže zaslouží si lítost? Dobře jim tak?

shango
Návštěvník

Pokud si v zapadoevropskych zemich lide sami neudelaji poradek, neni mozne je litovat. Problem je, ze jsou lide zesrani strachy a pravdepodobne se uz na nic nezmohou.

BPN
Návštěvník

To chce jedno:Vysrat se jim na Barcelonu,vysrat se jim na Paříž,Londýn,Benátky,Egypt,Maroko,Tunis a na Vánoční trhy u Merklové a kdoví co ještě a jezdit na dovolenou třeba na Machovo jezero,když jsou jim milí zdivočelí musulmani…Už z principu bych odmítal u těch volů,co sem ten dobytek tahají,utrácet peníze.
Přístup k imigraci je naprosto principiální a bude pro obyvatele Evropy fatální..vše ostatní je v této chvíli nepodstatné až přímo nicotné,neboť imigrace doslova převrací celou Evropu a její národy naruby…a to samé platí pro výběr u nadcházejících voleb.Ty trapný kecy,co slibují srovnání platů s Německem,nebo snížení daní atd.to už se opravdu nedá ani poslouchat,ani číst na těch bilboardech s těmi jejich idiotskými rypáky,aby se člověk opravdu nenasral…

Radek
Návštěvník

přesně tak.

zvědavá matka
Návštěvník

Babis, ale i jini, touzi znat nase prani a sny, aby je pro nas mohl realizovat 🙂
Pisme jim tedy VSEM, ze nasim snem je:
-ZAVRIT NASE HRANICE A ZAVEST VIZA
-NAVRATIT NASI REPUBLICE SUVERENITU = vypadnout z EU, NATO
-ODSTAVIT Z CIZICH ZDROJU FINANCOVANE NGO ZASKODNIKY
-PODPOROVAT MORALKU A KRASU MISTO DEKADENCE A HNUSU, zvlaste u mladeze
-VYSETRIT A POTRESTAT ROZKRADENI (“PRIVATIZACE”) NASICH SPOLECNYCH PRIRODNICH ZDROJU A INFRASTRULTURY, A JEJICH NAVRACENI ZPET REPUBLICE – bez nahrady! (at nahradi zaprodani podvodnici)
– a take ZAKAZ GMO,
OCHRANA CISTOTY OVZDUSI
OCHRANA CISTOTY PUDY (VODY)OD CHEM. LATEK (viz dnesni clanek LN – 85%! zamoreno prusaky jedovatych chemikalii na osetrovani GMO repky a kukurice!)
a NAVRACENI NASICH POTRAVINARSKYCH NOREM a HYGIENICKA KONTROLA POTRAVIN NA HRANICICH,
Dalsim pranim a snum se meze nekladou!

Kdyz chteji ZNAT NASE SNY a PRANI, informujme je!
Zavazujme je jejich zodpovednosti za plneni nasich Prani a Snu, aby se nemohli vymlouvat, ze ONI NETUSILI, NEVEDELI, ONI SE PRECE PTALI!
ODPOVIDEJME JIM TEDY!
KAZDEMU JEDNOMU RIKEJME JASNE, CO CHCEME! A TAKE CO NECHCEME!
Adresy, i mailove, jsou dnes (diky soudruhum demokratum) TRANSPARENTNI. POUZIVEJME JE!

tana
Návštěvník

Zvědavá matko, buďme realisty. Nestavme nesplnitelné cíle.
Mně by stačilo zavedení daní pro všechny subjekty stejné, tudíž i pro církve.
Činnost všech církví a organizací vykonávajících činnost na území našeho státu podrobit státní kontrole.
Trvat na dodržování dohod o pobytu osob z třetích zemí na území EU platných při našem vstupu do EU a tudíž odsouhlasených v referendu, změny provádět pouze na základě refered ve všech zemích EU a provádět pouze v případě 100% shody.
Úzkou spolupráci se zeměmi bývalého R-U a jejich jednotné vystupování v rámci EU a NATO, spolupráci stejně těsnou, jako mají Německo, Francie a Benelux.
Zakázat účast zahraničních subjektů při dobývání a zpracování nerostů, činnost současných dostat pod výhradní jurisdikci ČR, zakázat s okamžitou platnost dohody obsahujících doložku o arbitrážích, ty postavit mimo zákon.
Vodní hospodářství dostat pod 100% kontrolu státu, omezit stáčírny minerálních vod a povolit jejich prodej pouze ve skleněných vratných lahvích. Vodovody a kanalizace musí být výhradním majetkem obcí, které jediné zodpovídají za jejich stav a jsou porávněny čerpat na jejich údržbu a rozvoj finanční prostředky od státu, v případě dotací z fondu EU je hospodaření plně na zodpovědnosti příslušného ministerstva, které vypracovává a plně zodpovídá za kvalitu předloženého projektu, je pro EU partnerem nesoucím plnou zodpovědnost a inkasující dotace do vlastního rozpočtu. Obce s danou agendou nemají nic společného, pro ně je partnerem státní úřad.
Hospodaření s plasty a klamání zákazníků dostat pod kontrolu ministerstva životního prostředí – sypké zboží prodávat v takovém stavu, aby bylo vidět obsah a zákazník nebyl maten velikostí krabice.

charon
Návštěvník

Budúci terorista v očiach oviec bude biely muž bojujúci o prežitie.

Miňo
Návštěvník
nesehnutý
Návštěvník

Západní Evropa už to má tak jako tak spočítané. Lidé tam jsou příliš indoktrinovaní, což jim asi brání se vzepřít. Dokonce dál volí strany, které je do tohoto migrantského jařma zatáhly.
U nás to bohužel vidím stejně, lidé nechtějí migranty, ale podle preferencí, byť jsou do určité míry zkreslené, vyhraje ANO, které společně s TOPkou, ČSSD, KDU-ČSL a ODS úspěšně blokují prosazení referenda o výstupu z EU a dále zákony, které navrhoval Okamura na zákaz propagování Šaríi a džihádu. Proč to takhle je si nějak nedokážu vysvětlit. Možná to lidem stále naplno nedochází, nebo nejsou schopni se orientovat na naší politické scéně?

Smutné a pravdivé, co jiného k tomuto videu říci.
https://www.youtube.com/watch?v=UlAimllkEPE

pzv
Návštěvník

re: “Lidé tam jsou příliš indoktrinovaní, což jim asi brání se vzepřít. Dokonce dál volí strany, které je do tohoto migrantského jařma zatáhly.”

K tomu by som mal dve poznámky:

1) Západné krajiny sú vystavené omnoho silnejším dávkam chemtrailov, než my tu u nás. Sledujem to už niekoľko mesiacov cez satelitné mapy, nad Nemeckom, Francúzskom a Britániou sú čiary doslova každý deň, u nás skôr sporadicky. Mám vlastnú skúsenosť, že chemtraily na mňa pôsobia štýlom vyvolávajúcim ľahostajnosť, neschopnosť sústredenia, bezdôvodnú silnú fyzickú únavu, bolesti hlavy, depresie atď. Na Američanov to sypali cca 17 rokov, na Západnú Európu to masovo sypú v posledných rokoch. Aj to je podľa mňa dôvod, prečo sa nedokážu ľudia masovo vzbúriť.

2) Voľby na Západe sú falšované. Videli sme to pri Škótskom referende, videli sme to pri voľbách v Rakúsku, existovala snaha sfalšovať Brexit, snaha falšovať voľby v prospech Hillary. O iných prípadoch nemáme dostatok dôkazov, ale sú veľmi podivné prípady náhlych neúspechov Wildersa v Holandsku, Le Penovej vo Francúzsku a sebavedové vyhlásenia nemeckých médií o blížiacom sa debakli AfD. Je pozoruhodné, že média sľubujú Merkelovej 35% úspech vo voľbách, ale kamkoľvek príde na míting, tak ju dav vypíska. Ako hovorí známa veta: “Keby mohli voľby niečo zmeniť, už dávno by ich zakázali”.

x&t
Návštěvník

Běžte do háje s tím defétismem. Pokud nepůjdete volit podle svého nejlepšího svědomí (jen to vám řekne, že jste udělal maximum pro výběř nejmenšího zla), tak nemáte absolutně žádný nárok si pak stěžovat tady nebo v hospodě.

pzv
Návštěvník

Podvod zvaný zastupiteľská demokracia…

Prednáška profesora Rainera Mausfelda. Ilúzia demokracie. Strach mocenských elít z národa. Ovce a pastieri, elity a ľud.
https://diskuter.wordpress.com/2017/06/08/prednaska-profesora-rainera-mausfelda-iluzia-demokracie-strach-mocenskych-elit-z-naroda-ovce-a-pastieri-elity-a-lud/

To pre prípad, že veríš, že chodením k zmanipulovaným voľbám môžeš systém zmeniť…

pokračovanie:

Alternatívne typy demokracie
https://diskuter.wordpress.com/2017/06/08/alternativne-typy-demokracie/

pzv
Návštěvník

p.s.

Ešte by som to rozšíril.

Je to do značnej miery alibizmus myslieť si, že stačí raz za 4 roky si nájsť pol hodiny času na cestu do volebnej miestnosti, vhodiť do urny “správnu” obálku a že tým zachránim demokraciu.

Oni chcú, aby sme si presne toto mysleli, ale takto to v praxi v žiadnom prípade nefunguje.

Ako som už písal inde, volebný systém je zmanipulovaný v prospech oligarchie a oligarchmi sponzorovaných strán. Nie je možné ho len tak poraziť dodržiavaním jeho vlastných pravidiel.

Kto chce skutočnú demokraciu, bude musieť pre ňu urobiť výrazne viac, než 30 minútový výlet do volebnej miestnosti.

Tí najstatočnejší občania si môžu založiť vlastnú politickú stranu a vystúpiť proti systému a čeliť presile všetkých médií. Na Slovensku túto výzvu podstúpil Marián Kotleba, v ČR Okamura, v Nemecku politici AfD a Pegidy, vo Francúzsku Marine Le Pen. Mediálny lynč je zničujúci a udržiavanie takejto strany v podmienkach finančného embarga veľmi náročné. Táto cesta je len pre tých najsilnejších a najschopnejších, bežný občan v takomto boji nemá šancu.

Bežní občania však môžu zasiahnuť do boja o demokraciu inými spôsobmi: členstvom v politickej vdzorstrane, písaním článkov pre alternatívne média, vzdelávaním sa v politických tabu témach, diskusiami s neinformovanými známymi, písaním do diskusií v mainstreamových médiach, finančná podpora bojovníkov proti systému (či už alternatívnych webov, občianskych združení, politických “vzdor strán”) až po vlastnú bezplatnú prácu v rámci odboja.

Skutočná demokracia nie je zadarmo a určite sa nedá udržať iba pohodlným chodením k voľbám 1x za 4 roky.

zvědavá matka
Návštěvník

Nebo se take Obcan muze Nezavisle zapsat na kandidatku antisystemovych stran – mist je stale dost, a pri velkem okruhu znamych a pratel…kdo vi?
Treba nastane PREKVAPENI. 😉

x&t
Návštěvník

Odkazy si přečtu večer. Stále volíme menší zlo, o ideální společnosti jsem snil na gymnáziu. Způsob dosažení není ale tím, že nepůjdu volit. Volíme si partnerky, vybíráme z tisíců a můžeme vybírat mimo hřiště v cizině. Ale stále si vybíráme ženy, které jsou jaké jsou. Kdo jde do politiky má určité charakterové vlastnosti (touha po moci). Je nutné s tím počítat, jak u přirozených vlastností žen (nebo naopak mužů), tak u politiků.

Občas se vyskytne stav, kdy je vidět, že elitám volba plebsu silně nevyhovuje. Vidíte, kolik energie musí obětovat, aby usměrňovali Trumpa?

Nic lepšího nyní nemáme. Snění o lepší společnosti nepomůže, je potřeba volit ty, kteří jsou nám nejblíž (nemluvím o programu, který nikdo nedodržuje, ale doposud provedených krocích). Pro mě je to v současné době pouze Okamura – Strana Přímé Demokracie.

Lola
Návštěvník

To by mohla být pravda, pokud by volební systém byl nastaven na zcela jiných principech……

sesam
Návštěvník

Je ovšem hrozné, že nemůžeme volit jinak. Menší zlo bohužel neznamená větší dobro. Překonat defétismus je pak velmi těžké.

zvědavá matka
Návštěvník

Dnes tedy Soudruzi strikali upenlive, aby ty desive bourky na vikend stihli…
No jo, sklizen mokreho v bahne neni moc efektivni, a nekomu se nehodi.
GMO stravu ze Zapadu pak radi zaplatime, a v predepsanem tvaru…

Radek
Návštěvník

To video jsem si pustil a na 0:10 jsem ho vypnul. Buzny, pane, to je ten důvod proč evropa volí jak volí, moc buzen.

nesehnutý
Návštěvník

No jestli takto volí jen buzny o tom mám pochybnosti. Kolik jich asi je ve společnosti? Dlouho jsem se nedíval na nějaká čísla, protože se o tohle nezajímám. Mám pocit, že naposled jsem někde viděl něco kolem 4%. Už je to ale dlouho. Nevím, jakou rychlostí se v lidech šíří homosexualita.To nasouvání homoagendy oni nedělají, globalisté je jen používají jako nástroj. V minulosti vždy byly na okraji společnosti. Je to jedna z věcí, která pomůže globalistům realizovat Kalergiho plán.
Ironií je, že jsou často mezi vítači, přitom islám jim v budoucnu zakroutí krkem.

Radek
Návštěvník

slunec = vítač+buzna+komouš+feminista+dredař+feťák….. suma sumárum okolo 50 procent. Jsme v loji.

shango
Návštěvník

Cesi jsou hovada a idioti. Muzete si myslet a komentovat, co chcete, ale jsou to tupani a navic strasne svine.

Ladič
Návštěvník

Zdaleka ne všichni shango. A jestli takhle pliveš na svůj vlastní národ, tak jsi hovado a idiot sám.

Radek
Návštěvník

Klid, je to jen ukázkový vítač a slunec, jako např. jeho soudruh Pavel Novotný. Má pocit že z toho vítačství a slunčení bude mít nějaký prachy. Asi taky gemblí nebo hraje pokr nebo je jinak závislej a má holt větší spotřebu peněz. Je to chudák, měli by ho léčit těma svinstvama co chtěji dávat nám.

Ladič
Návštěvník

To si Radku nemyslím. Podle mne se shango ještě nevyrovnal se svým vnitřním rozporem a tak reaguje na svět takto. Prozatím je více ovládán destruktivními emocemi. Rozumím mu. Až si začne uvědomovat, že takovéto negativní výlevy ho ničí, že se po tom cítí ještě naštvanější a tím pádem udělal něco proti sobě samému, tak se začne zlepšovat.

Radek
Návštěvník

Mně je jedno jaký má panáček problém. Ale nechci tu lidi co nenávidí nás Čechy. Je to naše země. Kecy o tom jak se musíme o něco dělit mně nezajímají. Proč tu je když se mu tady nelíbí. Krade /”pracuje tu”/, nebo je to agent… pak to chápu, ale tím spíš ho tu nechci. Pokud je tu dobrovolně, ať si buď rychle zvykne a sklapne nebo táhne.

Ladič
Návštěvník

Jasně Radku. Jeho problémy jsou jeho a jen on sám si je může vyřešit. To je mým způsobem komunikace ve veřejném prostoru. Vždy když to jde, tak se snažím něco předat každému kdo o to má zájem. A tak jsem případ shango využil k předání určité informace do informačního prostoru. Využít to může více lidí. Prostě i přesto že mluvím s jedním člověkem, tak mluvím ke všem. Jako dialog na jevišti před publikem.

Radek
Návštěvník

jo, ale proč by mu to mělo dělat nějak špatně, to že nás nenávidí. On nemá problém , on nás nenávidí a to je jeho právo. A to že my mu na hrubý pytel dáme “sametovou” záplatu mu naopak způsobí potěšení a bude v domění , že je něco lepšího, že si na nás může dovolovat. Prdlajz sire, nenávidí nás, nenávidíme jeho. Oko za Oko. Buď nás musí pokořit silou nebo se přizpůsobit nebo táhnout. Nic jiného. Já se nebudu měnit kvůli kdejakýmu paku. Mně vyhovuje jaký jsem a nelezu k jinejm a netvdim jim že se mají měnit podle mně. Pokud je to čech tak je to masochista a magor, pokud je to cizinec platí to co píšu.

Ladič
Návštěvník

Cheche. To je dobrý. To chce klid. Projdi si znovu to vlákno ať v tom nemáš binec. Já se s ním od mého prvního komentu, kde jsem mu vynadal, nebavil. Pak už jsem se bavil jen s Tebou. Takže jsem ho ničím sametovým neoblažoval. Pro mne byl případ shango už jen subjektem použitým k hovoru s tebou a pomocí toho i k širokému publiku. Ať si je jaký chce. Mě je to šumafuk. Já s ním v tomto vláknu skončil slovy “hovado a idiot”. A to moc sametové asi nebylo co?

Radek
Návštěvník

Pravda. A všiml sis že má už 12 plusů? No to bude asi těch 12 komoušů co mi dává mínusy když na ně plivnu , komouši jsou jako trpaslíci, taky vám vlezou všude. Nebo že by 12 můnů? Nebo… že by lenin? Lenin je věčný.

Ladič
Návštěvník

Tááák! Za všechno může Lenin. Cheche. Měj se. Ahoj

Radek
Návštěvník

Doufam že znáte ten vtip :

Děti jdou s mateřskou školou do zoologické zahrady a paní učitelka se jich vždy ptá, co vidí. Přijdou k zebrám a paní učitelka povídá: “Tak děti, co je tohle za zvířátko?”
Nikdo neví, a tak se paní učitelka snaží pomoci: “No, je to ze…, no je to zeb…”
A Pepíček se ozve: “Ze by Lenin?”

Ladič
Návštěvník

Znám. Ale původně to bylo: “zeby tygl?”.

zleoš
Návštěvník

Škoda, že mi to nemůžeš říct do očí. Tipuji tě na jednoho z těch pěti cikánů, kteří umí psát.

Radek
Návštěvník

Pravdu díš, a bude hůř. Takže si to zbal a jdi kam tě tvůj “slunec” táhne. Zde nejsi vítán.

Jajka
Návštěvník

Shango, ty jsi vlastně taková malá mužská tragedie.

Radek
Návštěvník

Dobrý článek. Jen, na bitcoin bych se nespoléhal. Zlato a stříbro je jediné co funguje.

Dobroděj
Návštěvník

Nechci se pouštět do diskuze o bankách, ale co mně vadí dnes na vývoji v USA , je opět hon na čarodejnice. Jenom si tak říkám, komu mohou vadit sochy, které tam stojí cca 100 let , do teď nikdo neprotestoval a najednou jsou káceny! V tom je jasně vidět patologický sled událostí v USA. USA jsem projel celé jako málokdo a mám k Americe a Američanům pozitivní vztah, ale tyhle uměle vyvolávané spory jsou trapné a děsné zároveň ,jak se nechají někteří lidé zmanipulovat. Nemám dnes z Ameriky dobrý pocit a oprávněně se obávám věcí příštích,protože tímhle to neskončí!

pzv
Návštěvník

Veľmi poučné…

Buďte jako Dodo
http://www.white-media.info/budte_jako_dodo.html

wpDiscuz