Stropnický odletěl do Gruzie odhalit sochu Václava Havla a podpořil snahu Tbilisi...

Stropnický odletěl do Gruzie odhalit sochu Václava Havla a podpořil snahu Tbilisi o vstup do NATO. Obkličování Ruska pokračuje, ale z rozpínání je obviňována Moskva! Zeman si nebere servítky a už rovnou mluví o “sviních”, občané s ním souhlasí!

Stropnický odletěl do Gruzie odhalit sochu Václava Havla a podpořil snahu Tbilisi o vstup do NATO. Obkličování Ruska pokračuje, ale z rozpínání je obviňována Moskva! Zeman si nebere servítky a už rovnou mluví o “sviních”, občané s ním souhlasí!

Včera TV Prima odvysílala poslední čtvrtý díl dokumentu Olivera Stonea s názvem Svět podle Putina. Pokud jste sérii neviděli, na serveru Ulozto.cz a na dalších sharingových stránkách najdete záznamy jednotlivých dílů. Musíte je vidět, musíte si udělat čas, musíte se na ně podívat spolu s vlastními dětmi. Děti ve věku 12 let a starší dokážou pochopit, o čem Vladimir Putin mluví a obsah tohoto dokumentu potom mohou děti stavět do kritické roviny s tím, co se učí ve škole. Jednotlivé díly je třeba šířit, sdílet a diskutovat o nich, především s mládeží. Proč zde o tom hovořím? Protože právě včera nastala jedna zdánlivě nevýznamná událost, která ovšem pouze ukazuje a dokazuje to, o čem hovořil Vladimir Putin. O tom, že země NATO jsou země, které nejsou partnery USA, ale jsou to vazalské státy. Jakmile země vstoupí do NATO, její národ ztratí kontrolu nad vlastní bezpečnostní politikou. Stalo se totiž něco neuvěřitelného, ovšem zcela v souladu s tím, o čem Vladimir Putin v dokumentu Olivera Stonea hovořil.

Martin Stropnický odhalil v parku na tbiliském sídlišti sochu Václava Havla ve velmi nezvyklé pozici.

Ministr obrany ČR Martin Stropnický odletěl v tichosti na Kavkaz do Gruzie a v hlavním městě Tbilisi se zúčastnil ceremoniálu odhalení sochy Václava Havla [1]. Možná si řeknete, co je na tom tak důležitého? Václav Havel totiž získal tu poctu, že jeho busta je umístěna v americkém kongresu, protože se stal mocenským sentinelem americké globální moci Pax Americana. A nyní má rovnou sochu i v Gruzii. Jeho socha je symbolem amerických neoconů. Američané tím dávají najevo Rusku, že Tbilisi je nyní pod kontrolou a ochranou amerického kongresu. Mluvil o tom Alexander Dugin, jakou úlohu měl Václav Havel v roli sentinela, tzn. na dálku ovládané loutky s vlastním autonomním vědomím. V praxi to funguje tak, že socha je symbol. A po symbolech přichází politici a po nich se podepisují smlouvy a po smlouvách přichází američtí vojáci a jejich zbraně, Strykery a raketové základny. Podle Dugina to jde přesně takto postupně po sobě.

Stropnický přijel odkrýt Havla a požehnat Gruzii ke vstupu do NATO

Vzápětí po odhalení sochy Václava Havla ubezpečil Stropnický své gruzínské protějšky, že Praha podporuje kroky Tbilisi a jejich snahu o vstup Gruzie do NATO. Stejně tak o vstup do NATO usiluje Kyjev a Ukrajina. NATO se rozpíná a obkličuje Rusko. Přesně o tomto hovořil Vladimir Putin v dokumentu Olivera Stonea. V posledním díle hovořil o tom, jak americké ministerstvo zahraničí a americký diplomatický sbor se brutálně vměšují do voleb a politiky v Rusku. Upozornil, že toto neprobíhá jen v Rusku, ale ve všech zemích bývalého Východního bloku. O tom víme na AE News moc dobře, když se nám podařilo v letech 2014 až 2015 rozkrýt pozadí a vazby pražské ambasády USA na krakatici českého neziskového sektoru, která dodnes funguje a prosperuje, i když po zvolení Trumpa už ne tak intenzivně, ale to neznamená, že by aktivity neoconů v ČR utichly.

Socha je sice jenom v parku, ale symbolický vzkaz Moskvě byl vyslán a Kreml to již zaregistroval.

Ministr obrany ČR tak přímo v Gruzii bezprostředně ohrožuje bezpečnost České republiky, protože se vměšuje do politického a bezpečnostního vývoje na Kavkaze, který patří v ruské Gerasimově vojenské doktríně do tzv. 1. kruhu vnější obrany Ruské federace (Первый периметр безопасности). Do tohoto okruhu patří všechny země s pozemní hranicí s Ruskou federací. Představte si, jaký řev by se začal ozývat z USA, kdyby např. Mexiko nebo Kuba v době Studené války se rozhodly pro vstup do Varšavské smlouvy. Jak by to vyhodnotil Washington? Jako bezprostřední ohrožení USA. Jenže přesně toto se nyní děje v opačném gardu Rusku. Pokud jste dobře a pozorně sledovali dokument s Vladimirem Putinem, určitě jste si všimli, že ruský prezident dělá politiku, aby se za každou cenu vyhnul válce s NATO a s USA. Jenže systém ustupování nemůže jít donekonečna a Rusko musí na budování základen NATO a rozšiřování NATO ke svým hranicím reagovat, stejně jako by reagovaly USA, kdyby Kuba nebo Mexiko vstoupily do aliance v kontra-postavení vůči USA.

Jak se vyznat v loutkovém systému?

Voliči v ČR na podzim by si měli položit otázku, jestli je normální, aby český ministr obrany jezdil na Kavkaz a propagoval tam rozšiřování NATO na hranici doteku s výbušnou Jižní Osetií a Abcházií, které se pokusila Gruzie v roce 2008 násilně etnicky vyčistit poté, co USA poskytly prezidentu Saakašvilimu zbraně a munici, včetně vojenských poradců. Rusko vojensky zasáhlo a gruzínské tanky a americké poradce zahnalo hluboko zpátky do nitra Gruzie, ruské tanky se zastavily až na předměstí Tbilisi, kde setrvaly pro výstrahu 72 hodin a poté se na příkaz velení v Moskvě stáhly zpět na ruské území. John McCain o tom hovořil v roce 2009 pro neziskovku National Endowment for Democracy, že se nepodařilo Jižní Osetii a Abcházii připojit ke Gruzii proto, že Gruzie nebyla členem NATO. Plánem vstupu Gruzie do NATO je cesta, jak se pokusit rozpoutat válku na Kavkazu s Ruskem s podporou NATO o dvě zmíněná sporná území, kde žije majoritní ruské etnikum.

Ocenění od neoconů pro sentinela z Česka.

Martin Stropnický není sentinel, ale pouze marioneta. V systému amerického židovského loutkářství jsou pozice sentinelů a marionet pečlivě odlišovány. Marionety jsou loutky, které nemají schopnost vlastního rozhodování. Pokud pán přestane posílat instrukce, marioneta se zastaví, je neschopná se vyjádřit v televizi, není schopná zodpovědět na jednoduchou otázku. Nemá vlastní názor a potřebuje vedení. Amerických marionet je v zemích východní Evropy obrovské množství, mezi politiky v ČR, na Slovensku a v celé EU najdete tisíce takových loutek. Někdo někam jede, tam položí kytku nebo věnec, něco řekne, co mu řekli, aby řekl a zase odjede. Když mu řeknou, aby to odvolal, tak přijede a odvolá to. V tomto ohledu v systému řízení působí tyto osoby jako neschopné loutky, které tlumočí cizí názory a jejich páteře připomínají gumu, resp. hračky na bowdenové ovládání pomocí šňůry, která je trapně viditelná a lidé to vidí.

Xудожник po sobě zanechal dezorientovanou armádu marionet

Sentinel je mnohem vyšší a nebezpečnější nástroj. Je to osoba, která má vlastní a mnohdy vysoké inteligenční rozpětí s širokými znalostmi. Sentinel má vlastní autonomní uvažování, nepřijímá instrukce step by step, krok za krokem, pouze je dálkově monitorován a instruován, čeho by si měl sentinel všímat. Na rozdíl od marionety je sentinel autonomní nástroj, který dokáže pracovat dlouhodobě offline a v izolaci bez kontaktu s centrálou. Proto Václav Havel dokázal prosazovat úkoly a cíle i v době, kdy byl zcela izolován od řídících centrál CIA v Mnichově, ve Frankfurtu a v Londýně. Složka, kterou na Václava Havla vedla sovětská expozitura KGB v Praze pod označením “Xудожник-K1″ (umělec) a měli k ní přístup vybraní pracovníci 1. správy SNB v Praze, je dosud tajná a její obsah by rozkryl i Havlovy kontakty s agenty německé tajné služby BND koncem 70. let, americké CIA i ruské KGB v době, kdy byl Václav Havel ve vězení v 80. letech a v době po nástupu Michaila Gorbačova do funkce generálního tajemníka ÚV KSSS. Moskva bohužel nechce nic o Havlovi odtajnit.

Havlovy marionety se po jeho smrti seskupily okolo Knihovny Václava Havla, kterou nechal vybudovat a zaplatil ji Zdeněk Bakala.

Jak už několikrát zaznělo i v ruských médiích, Václav Havel měl i druhou tvář, kterou veřejnost na západě a ani v Česku nezná. I když byl několikrát vězněn, komunistický režim Havlovi nikdy neobstavil jeho devizový účet vedený u SBČS, na který mu chodily peníze z Německa od nastrčených vydavatelství za Havlovu “autorskou” činnost. Dodnes není jasné proč. Složka KGB na Havla by to mohla objasnit. Havel tak za texty dostával ze západu devizy. Mnohdy ale šlo o texty jiných disidentů, za které Václav Havel měl inkasovat devizové prostředky, ale disidentským autorům textů v Československu poté žádné peníze už nedal. Po roce 1989 k tomu vznikl mezi chartisty a disidenty obrovský rozkol, protože padala obvinění ze strašných věcí, ale mainstream tomu tehdy nevěnoval pozornost. Václav Havel se však etabloval jako художник do role sentinela, který dokázal posloužit americkým neoconům v ČR jako předvoj pro ovládnutí Východní bloku v plánu na obklíčení Ruska po roce 1989. Poté, co došlo k odchodu “sentinela” na  věčnost, česká marionetová scéna ztratila svého vůdce a navigona. Je to typický projev stavu, kdy systém řízení amerických neoconů v Evropě přijde o procesní autonomní nástroj, který nepotřeboval online řízení.

Zdroj snímků: Martin Stropnický, Twitter [2]

Miloš Zeman a jeho “svině” je rozloučením se s jednou politickou marionetou

Pro vykreslení situace a pádu systému řízení v ČR je možné použít i včerejší výrok prezidenta Miloše Zemana na TV Barrandov, kdy přirovnal Bohuslava Sobotku ke svini, která vyhazuje z bytu svého partnera kvůli nefungujícímu vztahu. Fiat-alternativní server Svobodné fórum to zdůvodnil [3] tím, že Miloš Zeman byl opilý. Podle našeho posouzení nebyl Miloš Zeman opilý, pouze zaútočil na politickou mrtvolu, kterou Bohuslav Sobotka bezpochyby už je. Miloš Zeman nezapomíná, že to byl právě Sobotka, který v roce 2003 potopil Miloše Zemana při prezidentské volbě. Nikdy mu to neodpustil, nikdy na to nezapomněl. Slovo o sviních je velmi tvrdé, ale ve světle situace v české politice je to slovo ještě velmi mírné a vlastně spravedlivé. Jak nazvat politiku, kdy na jedné straně se odmítají kvóty na migranty a na straně druhé se v Římě vyzývá ke vstupu do Nové Evropy a k hlubší evropské integraci? To přece je sviňárna na voliče. Nebo třeba nápad ČSSD zvyšovat daně lidem nad 40 nebo 50 tisíc korun hrubého měsíčně? Nebo kupování voličů za vyšší minimální mzdu? Je toho spousta, co se dá nazvat sviňárnou.

Miloš Zeman na TV Barrandov o “sviních”.

Ovšem to nejnebezpečnější probíhá v tichosti, za zády lidu. Když ministr obrany jede na Kavkaz a dohaduje tam s místními politiky vstup Gruzie do NATO. Nejenom, že tím destabilizuje bezpečnostní situaci na celém Kavkaze, ale navíc posiluje v ruské armádě správný pocit, že obkličování Ruska skrze rozšiřování NATO je poziční přípravou pro budoucí útok na Ruskou federaci. A nikdo k tomu nedal české vládě od voličů mandát, aby prosazovali rozšiřování NATO k Rusku a tím způsobovali zaměřování více a více ruských balistických raket na české území. V dokumentu to zaznělo od Vladimira Putina jasně. Rusko na toto obkličování bude reagovat hrubou silou, bude hrozit nové kolo horečného zbrojení. A k tomu nikdo hercovi z Kriminálky Anděl nedal mandát. Ani jemu, ani hnutí ANO, ani nikomu jinému.

O dokumentárním seriálu Olivera Stonea a o hlavních bodech a myšlenkách Vladimira Putina, o návštěvě ministra obrany v Gruzii, o stávce v podniku VW v Bratislavě, o situaci v Sýrii a o dalších událostech budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Jan Novák
Návštěvník

Éra “havlismu” v ČR je u svého konce, aktuálně ve stadiu klinické smrti.

.lak
Návštěvník

Tak ale aby si si to dovedli lidé spojit s babišlendem, pravda a láska 2.00

Pozorovatelka
Návštěvník

Já se nemůžu nevyjádřit k této části:
“Mluvil o tom Alexander Dugin, jakou úlohu měl Václav Havel v roli sentinela, tzn. na dálku ovládané loutky s vlastním autonomním vědomím. V praxi to funguje tak, že socha je symbol. A po symbolech přichází politici a po nich se podepisují smlouvy a po smlouvách přichází američtí vojáci a jejich zbraně, Strykery a raketové základny. Podle Dugina to jde přesně takto postupně po sobě.”

A proč ? Za prvé se podívejme na vlajku Gruzie – to abychom pochopili červeno-bílý (nejen) význam Gruzie
comment image

Za další se podívejme na symbol Kalergiho plánů a rosekruciánů
comment image
comment image
Na počest Kalergiho byla ustanovena Evropská cena Coudenhova-Kalergiho. Každé dva roky jsou jí odměňování evropeisté, kteří se obzvláště vyznamenali v naplňování jeho zločinného Plánu. Mezi nimi jsou osobnosti kalibru Angely Merkelové, která dostala tuto cenu jako první v roce 2010, a Herman van Rompuy, který ji dostal v roce 2012 na speciálním kongresu ve Vídni, který se konal na oslavu 90 let panevropského hnutí. Na fotografii za ním je vidět symbol panevropské unie: červený kříž přes zlaté slunce, symbol řádu rozekruciánů
comment image

A nyní se podívejme na symboliku Dugina a jeho Mezinárodního euroasijského hnutí:
comment image
https://translate.yandex.com/translate?dir=&ui=en&url=http%3A%2F%2Fevrazia.org%2F&lang=ru-en

A stejnou symboliku je možné vidět nejen na jeho tv Tsarigrad, přes kterou se tak pravidelně propojuje s A. JOnesem
comment image
ale i v jeho video-direktivě,kde Rusko kritizuje za jeho postoj ke Gruzii (a myslím, že pro odkaz vystačí google překladač)
https://4threvolutionarywar.wordpress.com/2017/01/30/dugins-guideline-a-manifesto-on-the-annexation-of-georgia-to-russia/

Ano, Gruzie je velmi významná, ale Dugin mým pohledem není ten, kterému by se mělo věřit a na jehož názory by se mělo odkazovat (což tím pádem platí i pro A. JOnese, ale tak to vidím).

Pozorovatelka
Návštěvník

Na obrázku s A. Jonesem je u A. Dugina vpravo nahoře tento symbol, který je současně symbolem jeho stránek Katechon¨
comment image
viz např. zde
https://twitter.com/katehondeutsch
A nevypadá ten symbol podobně jako vlajka Gruzie (či Švýcarska), resp. jako symbol Templářů??

Robohnus
Návštěvník

No já nevím. Sorry, že kazím “New Age conspiracy”, ale me to přripomíná znak Srbska.. taková ta 4 C (es) velmi podobně rozestavěná okolo kříže.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Státní_symboly_Srbska#/media/File:Coat_of_arms_of_Serbia_small.svg
tady to dokonce připomíná koruny ..

Zighartice
Návštěvník

Skvělý postřeh. Heraldika zná četné podoby křížů. Např. kříž Jeruzalémský je velký kříž se čtyřmi malými v rohových polích, což asi nejvíce ztělesňuje vlajka Gruzie, ikdyž oficiální prameny uvádí svatojiřský kříž. Těchto pět křížů symbolizuje pět bolestných ran Ježíše Krista. Váš podnět poukazuje na čtyři symboly v rohových polích, které se do jisté míry podobají Cyrilicí napsaná písmena S, která jsou převzata z hesla sv. Sávy „Samo Slogna Srbina Spasava“ (Jenom Jednota Spasí Srby).

Skutečnost je taková, že ony čtyři symboly v rohových polích ve znaku Katechonu značí větrem napjaté plachty šířící Duginovu ortodoxní doktrýnu označovanou také za “kacířskou filosofii”, jejíž Dugin, upřímně řečeno, není průkopníkem. Dříve to byli Solovjov, Bulgakov a Florenskij a Berdyaev … Stačilo pozměnit vektor, nikoliv směr. Ve skutečnosti je Dugin tradicionalista, jehož doktrína spočívá v odcizením se od pravdy, jenž ukazuje cestu k návratu (neplést si s ukazování cesty k návratu odcizením se od pravdy)

Zighartice
Návštěvník

viz “Robohnus” níže. Nadále trvá, že Vám dle vzájemné tiché dohody nehodlám vstupovat do článků a příspěvků, pakliže ovšem…

Pozorovatelka
Návštěvník

I já výjimečně použiji “pakliže ovšem…” a odpovím Vám stručně: Kamínky jste rozpitval, ale já bych Vám doporučovala podívat se mozaiku – v tomto případě na “projekt Astana”. Tam by jste totiž došel až k něčemu, co lze nazvat jako obnova Chazarské říše a tím i k tomu, jak významná je v tom role Gruzie a jak moc to souvisí i s Ukrajinou (a přes ní s Polskem, které rovněž má červenobílou vlajku). A pokud jde o “projekt Astana”, tak napovím, že Kazachstán m.j. např. v letošním roce zahájil zrušení azbuky a chce ji nahradit latinikou (což je téměř totéž, jako když Ukrajina zakázala ruštinu).
JInak pro kritiku Vašeho typu jedno čínské moudro:
“Letnímu vánku o bouři, studniční žábě o moři a polovzdělanci o tom, co nikdy ve škole neslyšel, nevyprávěj.”

Zighartice
Návštěvník

Kazachstán přejde od azbuky k latince. Původně se tam psalo modifikovaným arabským písmem, po ruském záboru modifikovanou azbukou. Přechod na latinku je logický.

Blazene ostrovy v cesku
Návštěvník

Jasne pozorovatelka sezrala salamounovo hovno

Blazene ostrovy v cesku
Návštěvník

No A, co ma bejt, poserte se z tech vlajecek

Zighartice
Návštěvník

Já se prozměnu nemohu nevyjádřit k této části:
“A proč ? Za prvé se podívejme na vlajku Gruzie – to abychom pochopili červeno-bílý (nejen) význam Gruzie”

Vlajka Gruzie je tvořena červeným svatojiřským křížem (viz Vexilologické názvosloví nebo Anglická vlajka) na bílém listu s menšími červenými křížky v každém poli. https://cs.wikipedia.org/wiki/Gruz%C3%ADnsk%C3%A1_vlajka#/media/File:Flag_of_Georgia.svg
Tato vlajka byla přijata 14. ledna 2004 po „Revoluci růží“ a nástupu prezidenta Saakašviliho. Byla symbolem jeho Národní hnutí. Původně se jedná se o historickou vlajku středověkého Gruzínského království sahající až do 5. století https://cs.wikipedia.org/wiki/Gruz%C3%ADnsk%C3%A1_vlajka#/media/File:Flag_of_Georgia.svg

Gruzínské království (gruzínsky: საქართველოს სამეფო) byla dědičná monarchie (království) přibližně na území dnešní Gruzie a obývaná z velké části Gruzínským národem. Gruzínské království vzniklo přibližně roku 888, kdy byl Ardanase II. korunován králem „králem Gruzínců“, jeho syn Bagrat III. k tomu již jako král Gruzínců připojil v letech 1001–1010 zbývající rozdrobená knížectví Abcházii a Kachetii. Gruzínské království se definitivně rozpadlo v roce 1466 po mongolských nájezdech a smrti krále Jiřího VIII., jeho tři synové si zemi rozdělili, dále se odtrhla další malá knížectví. V letech 1762–1801 byla Gruzie opětovně, i když jen částečně sjednocena jako Království Kartli-Kakheti, které ovšem bylo v roce 1801 připojeno k území Ruského impéria https://cs.wikipedia.org/wiki/Gruz%C3%ADnsk%C3%A9_kr%C3%A1lovstv%C3%AD

V roce 1922 hrabě Richard Coudenhove-Kalergi vystoupil s programem sjednocení Evropy a vytvoření Pan-Evropy, v roce 1923 pak ve Vídni vyšla knižně jeho hlavní práce Pan-Evropa. Co tedy bylo ve spojitosti symbolu (nejen) červeného kříže z pohledu vexilologie, potažmo ve spojitosti symbolu Kalergiho plánů a rosekruciánů a vlajce Gruzie dřív – slepice nebo vejce?

IMHO se veškerá argumentace vzásadě opírá o falešná data týkající se historických pramenů Gruzie a obecně vychází z naprostého nepochopení jednotlivých fází vývoje svatojiřského kříže, chabé znalosti jeho dějin, zejména pokud jde o jeho rozvoj a nedostatečného porozumění obsahu sděleného. Uvedená „moudra“ jsou charakterizována neopodstatněnými spekulacemi i opomíjením a vynecháním faktů, nepřesnými výkazy a zejména jejich vlivu na Gruzinské hospodářství před začleňováním do carské říše i během jejího uskutečňování, dále osamostatnění pod Německou ochranou, vyhlášení nezávislosti 14. 11. 1990 a v neposlední řadě na vlivu nejen Národního hnutí prezidenta Saakašviliho.

S výjimkou zveřejněných snímků totiž neexistuje ani jediný důkaz, dokonce ani důkaz pochybný.

P.S. “A proč ? Za prvé se podívejme na vlajky Anglie, znak města Milán, znak Londýnské City, znaky kanadských provincií Alberta, Manitoba a Ontario, na původní znak bývalého fotbalového klubu FC Barcelona – to abychom pochopili červeno-bílý (nejen) význam užití svatojiřského, ale především význam znaku Jeruzalémského kříže http, zvaného též jako kříž Gottfrida z Bouillonu.”

https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98%C3%A1d_Bo%C5%BE%C3%ADho_hrobu#/media/File:GA_Ordre_du_Saint-S%C3%A9pulcre.svg

xerox
Návštěvník

v souvislosti s tím zdánlivě odbočím – babiš představil včera svoje vize …
https://goo.gl/saVJ5j

není zřejmé zda je to program ano nebo babišákovi vlhké sny , babiš v tom lavíruje a jenom naznačuje … dokonce blábolil cosi o referendu a přímé demokracii , slovanské epopeji , a jakýmisi dalšími blekoty o – slovanských , keltských kořenech na vesnicích … s jasnou snahou odlákat okamurovi voliče …

jedna s jeho ,, vizí ,, je dle jeho slov přeměnit nato konečně z obranného paktu na – útočný … proč to nebyl schopen vysvětlit a žvanil o jakýchsi nejasných nebezpečích s kterými ale nato stejně nemá co do dočinění … pečlivě se přitom vyhnul rusku a kvákal zmateně o turecku …

o lithiu držel hubu úplně …

spousta lidí ho sice bude volit , ale jenom proto aby konečně zmizeli vysloužilí kulisákovi pohrobci ze scény , ale neuvědomují si , že jeho ministři dělají v zákulisí to samé jako ti pohrobci , kterých se chtějí zbavit …
babiš a celé tzv. ano je nástupnickej aparát neokulisákových pohrobků dva tečka nula – 2.0 v globálním hávu …

smith
Návštěvník

Bureš je taky dobrý herec…bohužel poměrně dost lidí ho bude volit v závislosti na jeho odchodu z postu ministra, resp. z mnoha posledních rozhovorů s lidmi z různých vrstev : A/ ti co uvažují, nebo prohlédli: nevolí nic ze stávající garnitury, B/ mainstreamoví ideální občané/je jich dost a těžko se přesvedčují/ jsou pro Bureše, C/ nerozhodní: na jedné straně jsou naštvaní většinou na čssd a přiklánějí se na stranu Bureše jako možnou variantu, ale na mnoho z nich působí jeho spojení se Sorošem jako červený hadr na býka…dělá to na mě dojem, že ve finále mu to stejně hodí, protože ” ANO bude mít stejně většinu”: a mnoho lidí z této skupiny jsou hodně rozumní…to mi rozum nebere….

Karel
Návštěvník

hmmmm…..tak černoprdelníci si jezdí na srazy sudeťáků, herec jezdí odhalovat sochu veškrnovi…a zase! jsou tam jako ministři vlády ČR?? JSOU a v té chvílí dávají jasná stanoviska ven za vládu ČR…takže ANO nejsme jako ONI a makáme na tom…

Pavlina
Návštěvník

Stropnický byl diplomatem ve Vatikánu a snažil se nám vnutit Konkordát ,
což je velice nevýhodná smlouva pro ČR i jakýkoliv jiný stát .
Na to nesmí být zapomínáno .

leva.fanda
Návštěvník

O úloze Havla a širších souvislostech hovoří článek

“Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem”

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/co-predchazelo-imigracni-invazi-novodobe-dejiny-v-souvislostech-krok-za-krokem/

Milouš
Návštěvník

Tak už toho židozednářskýho šaška exportují i na východ? Bože…

Lostris
Návštěvník

Tak to umělecké ztvárnění osobnosti pana drrrramatika je ještě větší hrůza než jsme čekali.
Na druhé straně je to zase země s častými zemětřeseními…..

Jarda73
Návštěvník

To bronzová socha sedícího Švejka na lavičce před MÚ v Kralupech se vydařila lépe !

gabreta
Návštěvník

NEJLEPŠÍ americký film …Pár ukázek…A Putin ČLOVĚK chápe VŠECHNY souvislosti
https://www.youtube.com/watch?v=JJXspT2VtOE https://www.youtube.com/watch?v=0hXbxeIYcZ4 https://www.youtube.com/watch?v=oVZ_lLUIIyU

flynn
Návštěvník

V souvislosti s vyřčeným se mi zdá, že Babiš, nikoli ANO, vede průzkumy právě proto, že nepůsobí dojmem loutky.

Pavlina
Návštěvník

bába je nevolitelný ..

flynn
Návštěvník

žijeme v Česku a on má ve všech průzkumech přes 30%, mě by hrozně zajímalo, co za zakládající listiny a úmluvy má ANO, že tam bába musí trpět právě Stropnického z USA. Asi jde o ANO, strana s.r.o. jako daň za neznemožnění (vedle nákupu médií), o což se teatrálně a zbytečně stejně pokusil Sobotka, neboť musel.

konzerva
Návštěvník

Na to památníku by mělo být ještě tohle… რგოლში ბოთლი na tohle soudruh stropnicky zapomněl….tipněte co to znamená v gruzinštině….

Dan
Návštěvník

Znamená to něco, co Venca Flaška měl rád v té své křivácké hubě 🙂

sys
Návštěvník

Ať to nikdo nemusí hledat….okraj lahve.
Prostě máš plus.

kari
Návštěvník

muj nazor je, ze vazalem Ameriky nejsou jen staty z NATO, ale cela EU. Ta je ve skutecnosti Amerikou drzena pod krkem (Snowden) a vznik EU armady, jenz se chysta, je divadlo, armada EU bude pod veleni Evropy jen na oko. Bude nasmerovana na napadeni Ruska, na boj s Ruskem a ta hrozna valka se podle me ma odehrat pouze na evropskem kontinentu. S velkou pompeznosti je ve zpravach rozkrikovano, ze stihacky, jez doprovazely a priblizovaly se k civilnimu letadlu s ruskym ministrem obrany, byly polske. Ovsem ty stihacky byly jen vystreleny sip rukou NATO a mozek ktery zamiril na ruskeho ministra byl USA. Tak to bude s valkou proti Rusku. USA ma byt bokem toho, jako byly bokem vsech predeslych valek. USA z toho ma jen profitovat. Odporne jednani. Amerika dobre vi, ze si nemuze dovolit valku s Ruskem, nebylo by vitezu. Pokud ale nebude vitezu na evropskem kontinentu, to je Americe uplne fuk.

wpDiscuz