Sórošova univerzita sionistických studií v Maďarsku končí! Babiš s Drahošem nabízí škole...

Sórošova univerzita sionistických studií v Maďarsku končí! Babiš s Drahošem nabízí škole přestěhování do Prahy. Centrum světového židovstva opět v hlavní roli!

Sórošova univerzita sionistických studií v Maďarsku končí! Babiš s Drahošem nabízí škole přestěhování do Prahy. Centrum světového židovstva opět v hlavní roli!

Když v roce 1991 vznikla v Budapešti nová univerzita, byla z toho velká sláva. Central European University založená z peněz George Sorose, maďarského rodáka, který zbohatl v USA na spekulacích s mezinárodními kurzy měn, měla vrátit postkomunistickému Maďarsku prestiž v oblasti akademického života a obnovit liberální myšlení. Škola byla ovšem akreditována v USA a v Budapešti byl (a dosud je) pouze studijní kampus. Jedná se tedy o americkou školu po právní stránce věci. Spolu s kampusem v Budapešti měla v 90. letech vzniknout i pobočka v Praze, k tomu ovšem nedošlo, navzdory podpoře Václava Havla. Proslýchá se, že tehdy tomu nepřál Václav Klaus, který se obával vzniku elitního liberálního křídla v ČR, které by bylo politicky velmi blízké globalistickým figurám, které se tehdy okolo prezidenta Havla začaly objevovat. Sóroš měl už tehdy pověst člověka, který má instinkt zabijáka a své cíle prosazuje skrze své lidi, které si vychová a s Havlem se několikrát setkal.

George Soros, zakladatel Středoevropské univerzity.

Škola sama osobě je označována za sionistickou univerzitu. Nabízí pochopitelně židovská studia, konkrétně judaistiku, ale hlavní náplní jsou mezinárodní studia a absolventi končí v diplomacii, vládách, bankách, korporacích a médiích ve všech zemích Evropy. Jelikož je škola registrována v USA, nemá Maďarsko kontrolu nad zdroji, ze kterých je škola financována. Maďarsko a tajné služby podle Orbána sledovaly školu více než 10 let a zjistily, že škola podněcuje protesty a maďarský neziskový sektor proti vládní straně Fidesz, a že peníze do školy proudí z velmi podivných zdrojů. Netrvalo dlouho a Orbánova vláda usoudila, že škola CEU představuje bezpečnostní riziko pro Maďarsko, protože škola de facto připravuje řídící kádry pro tzv. barevné revoluce, jichž je George Soros ideologickým architektem.

Orbán se už nemohl dívat na rozvracení republiky

Orbánova vláda právě před několika hodinami prosadila v parlamentu novelu vysokoškolského zákona, který je podle kritiků přímo ušitý na míru proti Sórošově univerzitě [1]. Podle novely nebude moci v Maďarsku působit škola, která má akreditaci v cizině a kampus v Maďarsku. Nově budou moci v zemi působit jen školy s registrací a souhlasem Budapešti a pokud jde o kampusy cizích škol, musí mít škola více kampusů ve více zemích a musí maďarské vládě poskytnout náhled do účetnictví registranta v cizině. Což je prakticky vyloučené, že by to nějaká cizí univerzita udělala. Je to tak de facto konec cizích univerzitních kampusů v zemi a Maďarsko tím zasadilo globalistům drtivý úder ve výchově jejich kádrů.

Viktor Orbán, předseda maďarské vlády.

Jenže, co se nestalo. Vzápětí se v Česku ozvalo několik hurvínků, mezi nimi Andrej Babiš, který na Twitteru nabídl Sórošovi přestěhování jeho školy do ČR. A aby toho nebylo málo, dosud neznámý kandidát na prezidenta Jiří Drahoš nabídl Sórošovi přestěhování jeho sionistického cirkusu do Prahy, že prý Akademie věd by měla o spolupráci s jeho školou zájem. Drahoš, jako předseda AV, by se o to určitě postaral. A co by AV zkoumala? Vyšší procesy řízení? Tak to přeji hodně štěstí a dostatek krevních konzerv. O situaci v AV ČR jsem docela podrobně informován a mohu jen dodat, že k pohřbu Akademie věd chybí opravdu už jen ta spolupráce se Sórošem. To opravdu akademii chybělo. Jenže tyhle tance na slovanský způsob mají logické vysvětlení.

Praha je centrem světového židovstva a přesun Sórošovy sionistické univerzity je naprosto logický tah. Otázkou je, jestli to není příliš okaté a jestli bude Sóroš chtít přesunout školu do středoevropského Jeruzaléma, kde by jeho škola měla obrovskou konkurenci v podobě Univerzity Karlovy. V Budapešti jeho škola zářila, protože v Budapešti je “hovno”, jak řekl kdysi jadrně Gustav Mahler o tomto dvouměstí na Dunaji, takže nabídka se může minout účinkem. Drahoš tím sleduje politické body u globalistů, u kterých si zdatně šplhá svými promigračními komentáři. V polovině 80. let působil v NSR, ale stejně tak působil v roli profesora na univerzitě v Sao Paulo v Brazílii. To všechno v dobách komunismu. Prý nebyl členem KSČ. Tak určitě, ani Bureš nebyl spolupracovníkem StB. Máme to štěstí na silné a kvalitní kádry s čistými křišťálovými štíty. To se to bude pěkně budovat ta Nová Evropa.

Burešova nabídka je vskutku zvláštní. Ideologicky je Sóroš na opačné straně barikády, Sóroš i Babiš jsou sice miliardáři (i když jeden korunový a druhý dolarový), ale to asi Andrejovi nedošlo, že to je nestaví spolu na jednu loď. Pro Sóroše jsou oligarchové jako Babiš jenom procesní nástroje na použití, vytření a zahození. Porošenko na Ukrajině, nebo Arsenij Jaceňuk, oba by mohli vyprávět.

Praha je centrem světového židovstva, ale sionistická univerzita?

Pokud by se škola opravdu do Prahy přesunula, velmi silně by posílilo pražské sionistické křídlo moci a struktury okolo České televize, ČNB a neziskového sektoru. Naopak kongresisté a židokřesťanské kruhy by v Praze významně oslabily. Rovnováha “Pražského Triumvirátu” by byla narušena. Škola by začala chrlit mnoho absolventů z ČR, kteří by končili ve státní správě, v ČNB, ve stranických sekretariátech, na Kavčích horách a postupně by se dostali do ostatních pražských škol. Sóroš by tak využil Prahu k prosazování svého cíle barevné západní společnosti a podpora migraci a multikulti by v ČR významně posílila.

George Soros a Václav Havel na pokecu.

Hlavní ideologickou linkou George Sorose je teorie “pestré společnosti”, která vychází ze života brouků. Pro hmyz je přirozené, že nemá hranice. Člověk by je také neměl mít, říká Sóroš. Z tohoto názoru potom pramení politika a teze, podpora multikulti a lezení muslimských brouků přes hranici Schengenu. Jde prý o přirozený stav, protože bez migrace prý se nedá žít. Arabské jaro 2011 vyprovokované západem mi ale přirozené nepřipadalo. Ani to bombardování Libye. Nebo financování FSA a potom ISIL v Sýrii. Pestrá společnost je reprezentována nejen migranty, ale také chybami. Společnost musí mít prý chyby, aby byla zachována diverzita. Proto Sóroš podporuje gay iniciativy, LGBT projekty a transgenderové otázky. Podle principů teorie Pestré společnosti by si měl každý člověk svobodně zvolit své pohlaví podle toho, jak to cítí a ne tak, jak se narodil.

“Pestrá společnost” jako model světa podle Sóroše a života brouků

Tady Sóroš odhaluje něco, co je poněkud děsivé. Volba pohlaví a přístup k lidskému tělu jako pouhému plavidlu prosazuje hnutí New Age. Sionista formátu Sóroše nebude aktivním členem New Age, nicméně právě toto hnutí je považováno za model jednotné víry globalistů. Hlavním Bohem v New Age je člověk a jeho dokonalost v souladu s vesmírem. Je to de facto jenom jinak formulovaná teze globalismu a multikulturalismu, kde všichni jsou si rovní. Je úplně jedno, že islamisté zabíjejí původní obyvatele Evropy, ale to dělali i bílí osadníci z Evropy při osidlování Ameriky. Indiány dohnali genocidou pomalu k vyhubení. Něco podobného prý čeká i Evropu a politické špičky EU mají obyvatelstvo na tuto genocidu připravit, aby se dobrovolně nechalo pobít, bez odporu. Nebylo by to poprvé.

Jiří Drahoš a po své pravici má Angelu Merkel. Klasik by řekl: “Svůj k svému!” Ale já říkám: “Pánbůh s námi a zlé pryč!”

Několikrát jsem na Svobodném rádiu hovořil o výchově elit. Sórošova škola je právě takovou školou a je jejím příkladem, jak vypadá škola, která vychovává elity, v tomto případě nadnárodní elity. Nelze budovat národní teze bez elitního vzdělání národních elit, které by prosazovaly pro-národní procesy řízení. Dosud ale žádná taková škola v ČR neexistuje. Maďarsko se začalo bránit a sionistickou univerzitu ze země vyhostí, ale najde se dost kolegiálních sionistů v ČR, kteří nabídnou škole zázemí. Babiš tím sleduje pachovou stopu Sórošových miliard, které by rád dostal do ČR a do blízkosti svého Agrofertu, Drahoš naproti tomu se odkopal jako přisprostlý Chazar, který nemá problém tisknout pravici sionistickému miliardáři, který organizuje vskutku nedemokratické barevné revoluce po světě a propaguje migraci muslimů do EU. To prostě nemá komentář, kam ten člověk dal veškerou soudnost? Každopádně z příchodu CEU do Prahy by měli radost různí pornoherci a jejich neziskové projekty, které by dostaly do své blízkosti v Praze narvanou Sórošovu peněženku.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
.B.
Návštěvník

Díky za článek, toto je extrémně důležité téma. A hlavně to neistále opakovat – zejména před volbami!
Babiš podle mě udělal chybu. Stále lavíroval nebo trousil líbivé řečičky (narozdíl od skutečné “práce” ANOfertu).
Tady je ta hůl, kterou ho lze účinně zbít. Už žádné “všeci kradnů, jen já čerpám”.

4321
Návštěvník

Nezbývá než šířit …
šířit a šířit – ať to uvidí, co nejvíc lidí.
Sóroš je vnímán spoustou lidmi velice negativně.

.lak
Návštěvník

O tom to je keci nic nestojí a to vám podle průzkumů napoudá. A jede si bysnis a podnikatelské nou hau vám přeci záměry a cíle nepoví jako každý kořistník. Ministr financí, tomu říkám kuna v kurníku.comment image

Jaris
Návštěvník

Jo, jo…, Praha je vsech zidu raj, at zije baj kaj laj….
Jestli zidak Babis vyhraje volby, bude jeste hur. Ze se ti slovensti zidi sem tak cpou a hned se hrnou na nejdulezitejsi pozice. Zajimalo by me, kdo je tam nejdriv dosadi. Zidovka Krnacova je take ze Slovenska a drzi post Primatorky hl. mesta Prahy. Udajne je to Sorosova schovanka. Kdopak ji asi dopomohl k tomuto lukrativnimu mistu? Zidi skrti a zneuzivaji cesky narod.

Janaz
Návštěvník

Kto jej pomohol? No predsa vy, českí voliči! Odhliadnuc od toho, že je to vraj sorošov kôň, ako ste si mohli zvoliť za primátora svojho hlavného mesta nie Čecha?!

gabreta
Návštěvník

Voliči v Praze jsou z 90 procent NÁPLAVOVÍ BURANI…

Olgoj Chorchoj
Návštěvník

O Klausovi se nic proslychat nemusi, sam to rekl na plnou hubu, ze vyvijel snahu, aby se Soros k nam “nedostal”

.lak
Návštěvník

Pružinský si na píseček nepustí jiného bábovičkáře, jakou hru tu utahovač opasků na blahobyt jel zjistili ovčané světovým oceněním za mrzké mzdy na zemi rozvojovou i když se furt holedbají že jede průmysl jak nikdy. (v lágru) A mnozí si to pořád nesrovnali o co gou, do pr….

kari
Návštěvník

dela to na mne pocit, ze Vaclav Klaus je zde vybarvovan jako jakysi ochrance CR, bojovnik proti zlym sionistum. Damy a panove, Vaclav Klaus ma na svedomi privatizaci CR, totalni zlikvidovani sobestacneho prumyslu tehdejsiho Ceskoslovenska, za Kluse se navrhovaly a schvalovaly zakony proti obycejnym lidem, nastal odliv majetku do zahranici, zapocalo rozprodavani zlatych rezerv CR nashromazdenych z bohate minulosti nadich predku. Vaclav Havel byl proti Klausovi ucineny beranek. Trvam na tom, ze za rozvratem celeho Blizkeho vychodu stoji promyslena politika a strategie USA a Anglie, stejne jako za umyslnym rozvratem zapadni Evropy. A ten vas clanek si strcte do pr. i s Klausem. A Soros pusobi odkud? Samozrejme z Ameriky, stejne jako ostatni zlo. Nic proti obycej ym Americanum, ti za to nemuzou.

Vabio
Návštěvník

Černobílé vidění světa zbavuje možnosti si uvědomit, že existují barvy.

Když si nasadíte na oči červené brýle, tak je vše červené či do červena zabarvené, ale ve skutečnosti je těch barev mnohem více, leč Vy je v tu chvíli nedokážete vnímat –> můžete hodnotit Klause jak chcete, ale jeho protest proti CEU je pozitivní krok pro zájmy ČR, ať dělal jiné kroky jakékoliv.

Mějte svůj osobní názor, to je absolutně v pořádku, ale pozor na zaslepenost a jednostrannost mincí.

Pokud při slově “Klaus” reagujete jako býk na prapor, tak je jasné, že Vás uvnitř něco irituje … tudíž, že tam uvnitř máte problém nějakou myšlenku vnitřně přijmout/smířit se s ní.

Zkuste se nad tím zamyslet bez emocí, třeba na něco přijdete a rozšíříte si svůj zúžený pohled na věc.

Brutopýr
Návštěvník

Vladimír Čermák říká, že vůbec nevíme co je Klauz zač, kde se vzal, co je zač. To samé a dalších sereblitách jako Havel atd. On říká, že rozkrýt tyto osoby, by teprve vrhlo světlo na skutečnost “Listopadu”. Jenže to je veliké TABU. Nedělejte si ILUZE o Klauzovi.
Nakonec i Klaus Džunior říká, že on není jako ostatní ředitelé soukromých gymnázií, že on je chápe, jak oni splácí hypotéky, ale on že není zachycen lichevním finančním finančním hákem a vůbec žádným finančním hákem. On si řediteluje tak nějak šlechticky, bez finančního háku.

knihomol
Návštěvník

Klaus je vagabund první třídy, no nelze mu všechno připsat! Kupónovka je dítě jakéhosi ježka a zlato prodal, VĚNOVAL, skopčákům žid tošovský! Na jeden z nejhorších klausovych ekonomických zločinů doplácejí dnešní důchodci-kdysi byl důchodový účet oddělen od státního, a klaus ukradl peníze tehdejším i dnešním důchodcům a sanoval banky, které nechal zcela záměrně vykrást aby vyrobil co nejrychlejí třídu zbohatlíků, jako nových sponzorů tehdejší ods!
Kdyby ten důchodový, vysocepřebytkový účet zůstal uchráněn před zločinci a veškeré peníze z privatizací měli poprávu skončit tam, tak dnešní důchody mohli být násobně vyšší! TOŽ TAK!

Len
Návštěvník

Možná byl jen Kalus předvídavější a protřelejší. Nepotřeboval v Čechách prvoligovou konkurenci.

LIKAN 1975
Návštěvník

Na každé prase se vaří voda. Ona se uvaří i na Babiša i Soroša.
Jestli zde budou nějací dementi studovat nevíme a ani neovlivníme.
My můžeme pouze ovlivnit průběh voleb a kdo si tu bude hrát na moci pány.

knihomol
Návštěvník

Bureš je extrémně nebezpečný pro občany “České republiky”, ta nabídka židovské kukaččí vejce nastěhovat do nešťastné Prahy je dalším kamínkem do mozaiky! Leze do zadku židobankám, bez nichž by ten svůj agrokšeft mohl zavřít!
Když se chce všechno jde- divím se Viktorovi, že té pliage nedal 24 hodin na opuštění území Maďarska! I to by byla velká laskavost!
Nejhorší na této a jiných podobných situacích je fakt, že s těmi nelidmi jsou vlády nuceny bojovat za úzkostlivého dodržování všech myslitelných zákonů, zatímco ta prolhaná, podlá, úskočná a zcela morálky prosta verbež, uznává pouze ta SVÁ pravidla, jestli se o nich tak dá vůbec mluvit!

gabreta
Návštěvník

Taková jedna avantgarda již v Praze je. Je místo vinohradské porodnice naproti škole,kde tělocvikář GARGELA proháněl Václava Klause..Žáčka té školy.. https://cs.wikipedia.org/wiki/University_of_New_York_in_Prague

zvědavá matka
Návštěvník

gabreto, výmluvný popis prgramů UNYP:
“…Psychologie[editovat | editovat zdroj]
Cílem tohoto bakalářského studijního programu v oboru Psychologie je dát studentům jak pevné teoretické základy této vědy a tak také možnost aplikovat je v praxi. Důležitá je také spolupráce s českými institucemi, jako např. s Akademií věd ČR nebo s Pražským psychiatrickým centrem v Bohnicích.” Kandidát na Prezidenta Drahoš – Hlavní Akademik….
nebo:
Strategická komunikace[editovat | editovat zdroj]
Jedná se o program celoživotního vzdělávání, který trvá 15 měsíců. Po jeho dokončení získávají studenti americký magisterský titul, který uděluje La Salle University (Filadelfie, USA). Tento magisterský program svými kurzy pokrývá hlavní aspekty vnitřní i vnější komunikace v organizacích, jakými jsou především přesvědčování, PR kampaně…..!

knihomol
Návštěvník

Jěště malý odkaz, tematicky k článku, no trošku z jiného úhlu, k cupovanému Slovensku!
http://www.hlavnespravy.sk/rozhovor-lenky-eremiasovej-s-janom-cuperom-o-hre-kolaborantov/957130
Slováci mají bugára a česi hermana, naštěstí pro nás, podstatně tupějšího!

Alex
Návštěvník

Již jen ta fotografie, kde pózují ty staré zrůdy, které chtějí ještě před svoji smrtí zničit co se dá, mluví sám za sebe.

Silentio
Návštěvník

Jen pro připomenutí, starší rozhovor s GS: https://www.youtube.com/watch?v=UfobXBDCfPI

wpDiscuz