Somálská žena zaútočila ve Vídni na Rakušanku kvůli psům. Útočnici museli podle...

Somálská žena zaútočila ve Vídni na Rakušanku kvůli psům. Útočnici museli podle svědků odtrhnout 3 chlapi. Žena má těžce zraněnou nohu, je po operaci, koleno vyztužené kovem! Babišovi nezbude nic jiné, než přijmout migranty! Když globalisté kácí les, poteče krev!

Napadená Rakušanka, foto z nemocnice.

Somálská žena zaútočila ve Vídni na Rakušanku kvůli psům. Útočnici museli podle svědků odtrhnout 3 chlapi. Žena má těžce zraněnou nohu, je po operaci, koleno vyztužené kovem! Babišovi nezbude nic jiné, než přijmout migranty! Když globalisté kácí les, poteče krev!

V Rakousku zažili další útok. Jak nás včera upozornil do redakce jeden z našich čtenářů, ve Vídni došlo k dalšími incidentu v podobě útoku migranta na místního obyvatele. Osmnáctiletá muslimka ze Somálska brutálně napadla 54-letou ženu na ulici se dvěma psy. Bavila se přes plot se sousedkou, když po chodníku se blížila žena zahalená v muslimském hábitu. Rakušanka věděla, že muslimové nenávidí psy, a tak oba dva své psy, z nichž jeden je slepý, hluchý a má jen tři nohy, přitáhla na vodítkách blíže k sobě. Jenže to nestačilo. Muslimka začala ječet jako smyslů zbavená, že psi jsou nečistá zvířata a napadla fyzicky Rakušanku a začala ji škrábat nehty, pěstmi tlouct a obě spadli na zem, kde útok pokračoval.

Při pádu si Rakušanka rozbila koleno tak nešťastně, že už nepůjde spravit a do smrti tak bude kulhat, resp. chodit o holích. Kolemjdoucí lidé přiběhli ženě na pomoc, ale rozzuřenou Somálku podle svědků z místa činu zpacifikovali až tři muži, když ji museli od napadené ženy odtrhnout. Právník Rakušanky nyní hodlá žalovat rakouský stát o úhradu léčebných výloh poškozené, protože muslimská azylantka ze Somálska nemá zdravotní pojištění. Podle názoru právníka toto pojištění má za azylantku platit stát, neboť rakouský stát udělil azyl, a právě stát musí za azylanta platit sociální a zdravotní pojištění. Informaci přinesl největší rakouský deník Kronen Zeitung [1][2].

Oba dva psi poškozené Rakušanky. Somálská žena (útočnice) je v Rakousku legálně, má status uprchlíka.

Samozřejmě, že v českých mainstremových médiích je ticho po pěšině. Informace by podlomila vykreslovaný obraz muslimů jako kulturních obrů a dobrotivců. Pravda je ovšem taková, že podobných útoků bude přibývat a Česká republika pod Andrejem Babišem po podzimních volbách naplní první z kvót, kterou požaduje Angela Merkel za to, aby na ČR nebyly uvaleny dotační sankce. ČR musí zpětně přijmout za každý rok, kdy nepřijímala migranty ve stanovené výši, všechny migranty, tj. 1500 migrantů za roky 2015, 2016 a 2017 plus 5,500 migrantů v roce 2018. Do konce roku 2018 tak by mělo být v ČR 10,000 migrantů přerozdělených z Německa. Alternativou B je nepřijetí migrantů a placení nákladů za jejich integraci v jiné zemi EU. Na tomto modelu se o víkendu dohodla Angela Merkel s Emanuelem Macronem. Nabídku nyní budou muset posoudit země V4.

Angela Merkel drží Babiše pod krkem kvůli mamutí firmě v Německu

Členská země EU, která z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo nechce naplňovat kvóty přijímání migrantů, bude za každého migranta platit jiné zemi EU náklady na jeho integraci. Náklady by se odvíjely od toho, v jaké zemi EU by byl migrant integrován. Pokud v Německu, vyšlo by to opravdu draho. O víkendu na ARD zazněla částka, roční náklad na integraci migranta do společnosti (nejen peníze na jídlo, oblečení a ubytování, ale platby agenturám, jazykovým školám, integračním centrům, platby sociálního a zdravotního pojištění) přichází Německo na téměř 1.6 milionu EUR ročně. Sami si spočítejte, na kolik peněz by to přišlo český státní rozpočet, když podle plánovacího normativu z Dublinu má ČR v roce 2020 přijímat 85,000 migrantů ročně. Takové náklady by zasekly tak obrovskou sekyru do státního rozpočtu ČR, že by se varianta B ekonomicky nevyplatila.

Počátek výstavby Babišovy továrny na chemická hnojiva ve Wittenbergu.

Varianta C je potom čistě sankční model, který navrhl už dříve Martin Schulz. Země, které nepřijmou migranty podle varianty A nebo B, budou čelit sankcím v podobě omezení volného pohybu zboží, osob a kapitálu. To by zlikvidovalo český exportní systém. K takovém variantě ovšem nedojde, protože Andrej Babiš je připraven kvóty naplňovat, v Berlíně se s tím počítá jako se samozřejmostí, a to z toho důvodu, že jeho Agrofert Deutschland tady v Německu staví největší továrnu v EU na umělá hnojiva ve Wittenbergu s přispěním unijních dotací. Babiš nepůjde proti politice Angely Merkel, protože má v Německu obrovské investice a to, co mu prochází v Česku, by mu v Německu neprošlo. Proto se očekává přistoupení Babiše ke kvótám na migranty poměrně záhy poté, co na podzim sestaví vládu. Z ekonomického hlediska nic jiného nepůjde udělat. Varianta B je ekonomická sebevražda, varianta C by položila průmysl a export.

Globalisté chtějí, abyste neměli děti, abyste nejezdili a nikam nelétali!

Rád bych zde upozornil na článek [3], který vyšel na iDnes.cz. Jedná se o studii švédské univerzity v Lundu, která doporučuje, aby lidé v Evropě a obecně v západní civilizaci, která nejvíce znečisťuje ovzduší, měli o jedno dítě méně. Jenže dnes je v západní populaci porodnost v průměru 1,67 dítěte, takže snížení porodnosti o jedno dítě nás dostane na číslo 0,67 dítěte, takže to znamená pro menší část populace západu žádné dítě a pro zbytek potom jenom jedno dítě. Studie z Lundu argumentuje tím, že když se sníží populace západních zemí, sníží se uhlíková stopa planety, emise. Jenže zároveň bude třeba uchovat v chodu průmysl. Jenže jak, když příchozí migranti nepracují? Ano, odpověď už znáte. Roboti. Právě proto v poslední době globalisté natolik usilují o robotizaci a automatizaci výroby.

Amazon Prime Air je doručování zásilek zákazníkům pomocí dronů s GPS navigací.

Amazon doručuje v USA a ve vybraných zemích západní Evopy balíčky pomocí dronů a obchází tím nutnost lidské práce, zásilkových služeb a doručovatelů. Elon Musk ve spolupráci se západními automobilkami připravuje systém automatizované výroby power baterií k napájení elektrických aut. Francie chce od roku 2040 zakázat prodej aut na fosilní paliva [3]. Google a další globalistické firmy a automobilky chtějí zavést vozidla s autonomním řízením, které bude auto řídit za vás, nebude porušovat předpisy, nenastartuje, pokud nebudete mít zaplacené povinné ručení nebo nezaplacený poplatek u státní správy, policie vás při kontrole zastaví tím, že vám sama vypne motor a zaparkuje si vás u krajnice a další věci, ne nepodobné orwellovským vizím. Elon Musk před dvěma týdny básnil v Pasadeně v Kalifornii před zástupci policie, jak autonomní řízená auta přinesou pořádek na silnicích, jak k nastartování vozu bude potřeba oční sken duhovky, jak policie bude moci člověka na dálku zamknout v autě a auto dostane příkaz, aby s ním samo dojelo k policejní stanici.

Všechny zdroje planety budou vrženy k dosažení cíle pro horních 100,000 elit! Lidstvo se musí přestat pohybovat po uhlíkové ose, ale to znamená nenarodit se!

O Muskově prezentaci autonomního řízení připravuji extra článek, ale jak sami můžete vidět, brzy nebudou potřeba už ani řidiči. A tady nyní pozorně sledujte souvislost se studií švédské univerzity. Už před časem jsem na Svobodném rádiu hovořil o tom, že globalizace je o cestě v k vybudování společnosti na bázi neofeudalismu, tedy novodobého nevolnictví. Nevolnictví znamená, že se nemůžete stěhovat z místa, kde žijete. Potřebovali jste k tomu kdysi souhlas šlechty, pro kterou nevolník pracoval na poli. Neofeudalismus, který globalisté implementují okolo nás, je derivátem tohoto modelu. Dnes vás v místě bydliště drží banky, jako novodobá šlechta. Drží vás kvůli hypotékám a úvěrům. Jenže to pořád ještě nestačí. Lidé cestují. A tím, že cestují, tak vytváří chaos a stav, že lidé se dostávají mimo kontrolu systému.

HTC Vivo. Zatím jen pro hry na PC, ale brzy, až přijde 4K a 8K kvalita obrazu, zařízení nabídnou virtuální dovolené, které nerozeznáte od reality po optické stránce.

Právě proto studie z Lundu doporučuje, aby kromě toho, že lidé budou mít o jedno dítě méně, tak aby přestali létat letadly a aby přestali jezdit auty. Co se tím sleduje? Omezení uhlíkové stopy? Ne. Jde o nasunutí nevolnictví v plném rozsahu, jde o přivázání lidí ke gauči a křeslu, kdy cestovat budou jen pomocí 3D brýlí pro virtuální realitu (HTC Vivo a Oculus Rift brýle jsou již v prodeji a jsou to jenom první vlaštovky), jídlo si nakoupíte z gauče a dovezou vám ho domů drony nebo robotická auta, zaplatíte na webové stránce za jídlo kartou. Tou samou kartou si nakoupíte do svých 3D brýlí dovolenou. Třeba na Tahiti nebo na Maledivách. Normálně byste se tam nedostali, protože cenové relace jsou šílené, ale virtuálně se tam dostanete za 100 EUR. Tomuto se říká digitální ekonomika. Dobře si toto označení pamatujte, budete ho slyšet čím dál častěji.

Digitální ekonomika vytvoří elektronický koncentrák a připoutá člověka k jednomu místu od narození do smrti. Už nebude potřeba jezdit pro nákupy a mít osobní auto. Všechno přivezou roboti!

Digitální ekonomika je vrcholným dílem, tečkou na konci globalistické symfonie, je to finální část implementování neofeudalismu. Budete sedět doma se 3D brýlemi na očích, protože cestovat “in natura” bude v budoucnu neskutečně drahé a mnozí to budou mít dokonce zakázané, protože banka zakáže člověku s autonomním autem jet do zahraničí, mimo stanovenou trasu z domova do práce anebo do Tesca, protože by to mohlo znamenat, že nevolník chce někam zmizet a chce přestat platit splátky. Létání letadly postupně bude vyhrazeno jen těm lidem, kteří se na letišti svléknou donaha, aby úředníci zjistili, že neskrývá bombu a potom bude muset doložit, proč jede do cizí země a jaké tam má cíle. Úředník zjistí, jestli má povolení od věřitelů k vycestování, od banky, od leasingové společnosti, od lichváře. To všechno bude obsahovat digitální ekonomika.

Rozvážkový robot Starship rozváží zboží, které si lidé nakoupí přes internet. Už žádný poslíček, jenom robot.

Život pro spodních 5 miliard bude nesnesitelně stereotypní, uzamčený do rituálů práce a zábavy v uzavřeném a sledovaném prostoru. Jenže na samotném počátku bude vytvoření a vybudování pekla na Zemi. Krok v rámci globalistického Syndikátu. Všechny fosilní zdroje pro ně (Syndikát), veškerá práce za nízké mzdy v nevolnickém postavení pro nás ostatní. Už to v diskusi pod jiným článkem naznačil administrátor a já to pouze podtrhnu a zopakuji: Globalizace je závod o záchranu lidské rasy na cestě pryč z této planety. Ekonomická stránka globalizace je jenom hrou kapely na 1. palubě globalistického parníku, zatímco Titanic jde ke dnu.

Globalizace není v principu o ekonomice, je to pouze vedlejší produkt procesů úspor zdrojů a řízení globálního chudnutí západní civilizace ve prospěch kumulace fosilních zdrojů pro “vyšší účel”!

Ten, kdo kontroluje peníze a kapitál, nepotřebuje ekonomiku, aby vydělával více peněz. Peníze pro elity nejsou cílem, ale prostředkem. Vydělávat peníze, když si je mohou natisknout? To je absurdní nesmysl. Elity si peníze mohou natisknout, ani to už vlastně nemusí, stačí v počítačích bank vyrobit nové jedničky a nuly. A za ty peníze si zdroje koupí. To, o co se hraje, je relokace neobnovitelných zdrojů planety od použití pro spodních 5 miliard k použití pro horních 100,000 elit a jejich vyšší účel a zároveň udržení miliard lidí doma, aby se nepohybovali a tyto fosilní zdroje nečerpali na jiné “nepodstatné” věci jako jsou auta nebo letadla. A k čemu potřebují elity tak obrovské světové zdroje jen pro sebe? K vybudování infrastruktury pro opuštění umírající planety Země. GP nemá jinou planetu, to zaznělo nedávno od Pjakina. Bohužel, zamlčel jednu dost podstatnou informaci, že Syndikát jich má hned několik. Ale nebudu tady kritizovat Pjakina za to, že pouští jenom polovinu informací. Koneckonců, pracuje ve prospěch své země, ne proti ní.

Vůz Tesla S Elona Muska vybavený autonomním řízením.

Touto velkou oklikou jsme se odklonili od události ve Vídni. Jenže právě tato malá událost je malým střípkem z mozaiky globalizace a nastoupené cesty k digitální ekonomice, která bude mít charakter brutálního neofeudalismu. Zatímco lidé budou platit za vodu a vzduch, který v budoucnu bude dražší než cokoliv jiného (sucha, umírající zeleň, zastavování fotosyntézy, nárůst dusíku v atmosféře, proces dušení civilizace popsaný globalisty ve vizi New Age), tak elity a horních 100,000 lidí, miliardářů, ekonomů, politiků, vědců a inženýrů začne upírat své oči vzhůru k obloze. Doporučuji studovat signály a informace okolo vás z jiného hlediska, než je pohled židovsky-ekonomický. Posuzujte ho z pohledu přežití lidské rasy. Pochopíte mnohé aspekty a nelogičnosti, které dnes činí politické reprezentace a tzv. globální elity. Útok ve Vídni a mlčení mainstreamu v celé Evropě je signálem, že když globalisté kácí les, poteče krev.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Jan Novák
Návštěvník

Jestli všechna ta dlouhověká, židovská i jiná pakáž nadobro vypadne ze Země, jedině dobře.

4321
Návštěvník

To už po ní ale pak z hola nic nezbude a škoda dalších planet pro takovou pakáž.

Karoľ
Návštěvník

Musíme zabiť všetky do jedného!

sesam
Návštěvník
.lak
Návštěvník

Hoří jak papír, dlouhověcí nejsou ale moc mají. Od big pharmy snad nesprostějšího bussines na vděčných očkováním , chemtrails, GMO si dokazuji že vládnou, ne likvidují z kterých žijí a z důvěry za úsměv, který je výsměch jako celý systém dluhu “vyspělého západu. … Je to alternace a tu media korporátníků nenosí.
https://www.youtube.com/watch?v=5ZLeHlUm3pc
http://www.nwoo.org/2017/07/17/z-iluze-do-reality-konference-21-22-7-2017-praha-nibiru-planeta-x-cern-haarp-nwo-illuminati/

Jaris
Návštěvník

Ano, a kdyz se budou chtit vratit, tak je sestrelime!

Boris
Návštěvník

Pěkně to mají ti globalisté naplanované ale jaksi zapomínají že se lidstvo nenechá dobrovolně takhle zotročit až už nebudou mít co ztratit začne ta správná mela a teprve pak dostanou na budku i zatracený Babiš pomatená Merkelka a další parchanti co si myslí že jim budem skákat kolem řiti však my ty parchanty ještě poženem svinským krokem

hanns
Návštěvník

kecy v kleci – nikdo nehne ani prstem a necháte se zotročit …… jinak by tady již musela téct krev těch parazirů, vy hypotékáři :-ú
a to je bohužel skutečnost

4321
Návštěvník

Neexistuje teď nic, co by hubilo globalisty. Globalisti se rodí a umírají, ale jen tak neumřou. Hladovou bouři nepřipustí, aby jim byť někde na chvíli strhla z ruk otěže. I Putin s nimi hraje jen hry ve prospěch svého národa, ale nehubí je. Nikdo je nehubí a proto oni stále skórují a to skóre jim narůstá.

RRR
Návštěvník

Ale nepoženoz, lidi si ted zvolí a pak budou opět nadávat. Náš občan je totiž specifický. Nadchne se se vždy pro toho, kdo se vynoří, kdo je zrovna in, kdo je “novinka” a neřeší vůbec co je onen zač, jaké má plány. Takže po zvolení logicky a za 28 let už tradičně přijde vždy fáze, kdy občan čumí co se děje. Vzpomenme na miláčka národa Havla po pouhých 3 týdnech mediální masáže, vzpomeňme na až nadpozemskou popularitu strůjců hospodářského zázraku z prognostáku kvůli kravatám v 90. letech. Vzpomeňme na Číra, VéVé apod. Mase stačí vždy někoho ukázat a jde za ním.

Micanut
Návštěvník

Ale nepozenete. Jen zvanite nesmysly.

suchoj
Návštěvník

Nebude kam a za co cestovat, tak s tím máme přece veliké zkušenosti, za socana cestoval na západ pouze vyvolený, studoval na západě opět prověřený a vyvolený. Ještě donedávna bylo takovou mantrou určitých skupin – máte otevřené hranice můžete jezdit kam chcete máte SVOBODU, i když to nebyla pravda, tyto řeči v posledních letech není slyšet.

Micanut
Návštěvník

Svoboda je uplne o necem jinem. Sice k ni patri volnost pohybu, ale o svobodne vubec nemuze byt rec jen proto, ze muzete nekam jet.

Brutopýr
Návštěvník

Blbost, za reál-soc cestoval kde kdo. Akorát ta žádost o devizový příslib trvala nějakej ten ouřední den, V 80. letech nikdo nechodil přes kopečky, šlo to úředně, sice pomalu ale nakonec do Jugošky se mohl dostat téměř kdokoliv. A z Jugošky byly otevřený vrata – ale chtělo mít na cestu nějaký fajnový diplom třeba z techniky nebo z medicíny nebo z VŠCHT, takoví lidi si tam velmi rychle polepšili – a náklady na svou výchovu a vzdělání zanechali tomu hnusnýmu Hsákovi.

CML
Návštěvník

Budoucnost je věc ošídná a různých možných scénářů je rovněž bezpočet. Podle kvantové teorie a teorie superstrun existuje n-různých možných budoucností a zjednodušeno v kostce – každý prožije takovou budoucnost, jakou si představuje. Vše se odehrává současně najednou tzn. minulost, přítomnost i budoucnost (čas jako veličina se stává přebytečným) Vesmír funguje něco jako kvantový počítač a hologram v jednom:)

jara
Návštěvník

A jinak jsi zdráv (a)?…

CML
Návštěvník

K problematice je spousta literatury, nastudujte…

Milan
Návštěvník

Dobrý den CML, mohu poprosit o uvedení nějaké literatury či zdrojů k nastudování ? Mnohokráte děkuji.

Pavlina
Návštěvník

… jednoduše
teorie okolo korpuskulárně-vlnového dualismu
.. jaderná fyzika ,matematika ,
teorie chaosu
časoprostor a nekonečno
bod a jeho definice
samé hezké teorie a v praxi se často vědec atheista stává
“věřícím ČLOVĚKEM”
zrození a smrt – čas je prostor mezi událostmi
co je to prázdný prostor a hmota
bez času je trvání -nazvěme to nirvánou někdy je nazýváno
životem věčným tedy nekonečným
Tak si to studium užijte máte prozatím dost času 🙂

CML
Návštěvník

Děkuji Vám Pavlíno za odpověď, autory bych taky neuváděl, každému z nás sedne něco jiného, někdo si potrpí na vzorce a grafy, jinému vyhovuje hluboká meditace:)))

Micanut
Návštěvník

Sorry jako, ale to je poradna blbost.

Akrij
Návštěvník

Budeme-li vycházet z předpokladu, že v “absolutnu” čas (a prostor) neexistuje, pak se všechny události odehrály v jednom okamžiku.
Čas byl vytvořen jako síla, která tyto události odděluje, jednu od druhé. Čas se nikam nepohybuje. Pohybuje se naše vědomí, od jedné události ke druhé. Jsme k tomuto pohybu připoutáni svojí fyzickou podstatou, která je sama o sobě pouze iluzí.
Existují miliardy možností vývoje a tak existují i miliardy vesmírů. Alespoň tak si to lze představit, ale ve skutečnosti si svůj svět vytváří každá jednotka vědomí.
Když se rozhlédnete kolem sebe, žijete v představě reálnosti okolního prostoru. Uvědomte si ale, že jde pouze o iluzi. Vaše oko obsahuje plochou (2D) sítnici, takže něco jako 3D realita do vašeho mozku vůbec nepřichází. Na vstupu do mozku, vaše oči, jsou dva ploché monitory. Z těchto obrazů mozek vytváří iluzi 3D reality. Je to podobné, jako kdyby vaše vědomí bylo v bublině, jejíž vnitřní strana je projekční plátno.

sesam
Návštěvník

Přísně vzato ani to vědomí se nepohybuje 🙂 – jen zaměřuje pozornost… Díky za vaše komentáře.

kari
Návštěvník

Ja nevim, kde to ti migranti i lide berou, ze muslimove nenavidi psy, ale je to kravina jak remen. Je to proste nesmysl. Napriklad kazdy, kdo byl nekdy v Turecku, muze potvrdit, ze turecka mesta jsou poulicnimi psy a kockami uplne zaplnena. Psy a kocky na vas koukaj na kazdem tureckem rohu, curaj na zdi mesit, schovavaj se pred vedrem pod nakladaky. Lide jim nosi jidlo, vodu, kosti. A rekla bych, ze Turecko je islamizovane celkem dost. Jinak nechci v Evrope migraci ani migranty ani nechci islamizaci Evropy. A vim, ze migrosi v Evrope vyvadeji bozi dopusteni a je to proste obrovska bezpecnostni hrozba. Omlouvam se,ale s tim, ze muslimove nenavidi psy, jste vedle, jak ta jedle.
Jako, v Turecku zadne utoky na psy a kvuli psum nejsou, uz delsi dobu si myslim, ze radoby islam sireny a propagovany v EU se od islamu muslim.zemi lisi. Je daleko fanatictejsi, brutalnejsi, radikalnejsi. Kriminalnejsi, sprostejsi. Co se ted siri v EU, to neni klasicky islam. Napr. tolerantni mesity v Nemecku pro homosexualy a pod., to je proste, ja nevim, tvari se to jako islam, ale neni to islam. V Turecku by si zadni uprchlici ani muslimove nedovolili vyvadet to, co v EU. Bitky migrantu, utoky na zeny v Koline nad Rynem aspol. Erdogan by je nechal postrilet. Migranti musi mit z evropskych policistu neuveritelnou prcu.

DžeiDžei
Návštěvník

Srovnáváte donedávna striktně sekulární Turecko, kde byl “moderní” islám. Tuto sekularitu v Turecku zajišťovala armáda, aby se islám nerozšířil do zákonodárné a výkonné moci. Po tzv. puči, si jediný a největší vládce Turecka zajistil, že tato pojistka už neplatí a do pár let, bude Turecko vypadat jako Saudská Arábie.
Druhá věc je ta, že Saudové díky penězím z ropy šíří svoji “čistou” verzi islámu, tzv Wahábismus ( https://cs.wikipedia.org/wiki/Wahh%C3%A1bismus ). Kde všechny skutky Mohameda stojí za následování a touto verzí islámu nakazily většinu nových věřících za posledních několik desítek let. Většina posledních mešit v západní Evropě nebo i v Africe byla financována ze Sadské Arábie a imámové dosazení do těchto mešit, taky vystudovali v té samé zemi. A od ortodoxního saláfisty (nemám rád nevěřící a křesťany a … je jen kousek k vybuchujím či krky podřezávajícím radikálům.

Micanut
Návštěvník

Vzdyt take evropsti policiste jsou jeden velky for

gonoSS
Návštěvník

Radek tu píseň asi brzy trošku popraví.
https://www.youtube.com/watch?v=rTr4cnxt53o
Tož, co jiného nám nakonec zůstane, jestli to půjde takovým sešupem do nicoty.

stazka
Návštěvník

Mám z toho už vážně depresi, že už je všechno ztraceno. Naše životy, rasa, příroda, život na Zemi. Zatím jim to asi vychází podle plánu. (?) S každým takovým článkem by měl přijít zároveň i článek, jestli se a hlavně co konkrétně s tím dá dělat, aby měl člověk naději, a nezbláznil se z toho. (Tím nemyslím radu, koho volit, protože sice to je taky nějaká aktivita, ale nevěřím, že to vyřeší vše.).
Měli bychom se zaměřit na šíření návodů, co a jak konkrétně udělat pro to, aby se něco změnilo, nebo alespoň změnil náš postoj.
Možná mnoho lidí už ani nereaguje žádnou činností na dění kolem sebe, protože člověk je brán útokem ze všech stran a prostě nemá síly navíc zabývat se ještě celkem, což je samozřejmě také účel.
Pokud by se zde objevovali nápady, návrhy řešení, věřím, že by to spoustu lidí “nakoplo”, anebo by o tom začali alespoň více přemýšlet, sdílet.

Jime
Návštěvník

Nic není ztraceno. Jedině boj to vyřeší, ne však tlachy od klávesnice, ale samopaly. Vždy na této planetě vítězí jen ty silnější. Nebuďme tedy slabšími. Jime

Micanut
Návštěvník

Kdyz pan rika, ze maji tech planet nekolika, tak to samo o sobe nici jakoukoliv validity celeho clanku. Dopadne to nejspise vsechno tak, ze PRI naplneni kriticke density nevitaneho obyvatelstva, to SE obrati proti hostitelum a zautoci. Kdo bude tvrdsi a brutalnejsi, vyhraje.jednoduchosti jak facka. Staci SE podivat na historii. Vsechno SE stale opakuje, protoze I my patrime k prirode, a TA je kruta a predvidatelna. Doporucuji MIT doma zbrojni arzenal az po strop, pro CO nejvice obcanu. Bude zle. Nevim, kdy, ale jednoho dne to vypukne.

Micanut
Návštěvník

Nenavidim svuj telefon, neni mi neustale slova!

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Tak si to prznění vypni v nastavení! Už jsem ti to jednou psal, ale asi nečteš reakce na vlastní komenty.

Micanut
Návštěvník

Mam to na anglictine, je to zte Android. Cesky ten software neumi. Humus

Administrator
Admin

Tak si vypněte v telefonu T9, predikci slov, automatické dokončování a automatické návrhy. Je to v Settings, nastavení.

suchoj
Návštěvník

Ne nechci delat reklamu ale je jedna sluzba ktera je fakt super a to je ODORIK není to pro každého ale pro mě to je rááj http://www.odorik.cz/ mam pevnou i mobil a super

Brutopýr
Návštěvník

Pane Suchoj, skoro mě překvapuje, že takováto svinstva jako klever-mobily používáš. Jseš snad spadlej z višně?

suchoj
Návštěvník

@brutopyr udělejte si tam účet podívejte se do nastavení a pochopíte

Administrator
Admin

To si malujete moc naivně, protože už je dobojováno. Už od doby, kdy GP získal kontrolu nad chodem celé civilizace systémem rozděluj a panuj. A to bylo už ve starém Egyptě. Dnes se nikdo proti nikomu neobrátí, podívejte se na Němce nebo Rakušáky, jak je migranti zabíjejí a oni drží a ani neceknou. Nebo snad myslíte české hnutí odporu, které zuřivě volí Babiše? Nebo polskou jízdu, která ale místo na Araby vyjede raději na Rusy? Zbrojní arzenál mít doma můžete, ale neovlivníte děje druhého a třetího kruhu, jak o nich mluvil VK v pátek. Civilizace je řízena na 6 prioritách, postavit se na odpor by znamenalo zvrátit procesy řízení na všech prioritách.

Ty planety, těch několik planet, to jsou tělesa pro budoucí kolonizace. Jsou to Měsíc, Mars a Europa (měsíc Jupiteru) v první fázi kolonizace. Mars bude teramorfován, ale pouze lokálně. Je to projekt “Dome” (Kopule). Hollywood už začal ovlivňovat informační pole a natočil k tomu seriál, mladí lidé vědí, o co se jedná (Under the Dome). Musk o projektu Dome mluvil pochvalně. Jenom se to nebude odehrávat na Zemi, ale na Marsu. Na měsíci Jupiteru Europa jsou největší zásoby deuteria ve Sluneční soustavě. Na povrchu je sice kosa, ale pod povrchem ledu jsou vulkanické projevy a termální zdroje. Deuterium bude potřeba do fúzních reaktorů budoucích kosmických lodí. Náš Měsíc je pod kontrolou Syndikátu od samotného počátku. Ale to by vám k tomu víc napsal VK, ale říká, že je to předčasné a lidé musí nejprve pochopit proces globalizace na Zemi. Čtvrtou planetou Syndikátu je Nibiru, ale pan VK s tím se mnou polemizuje po pátečním pořadu, protože Nibiru je podle něho nástroj odvedení pozornosti od práce Syndikátu na privatizaci Marsu. NASA byla už odstavena Obamou v roce 2009. Ta už si neškrtne. Sebrali jí dokonce i raketoplány. Šmitec. Proto je třeba sledovat, co říkají lidé jako Jeff Bezos, Elon Musk, Tim Cook, lidé z Google, Bill Gates, ale také Clintonova rodina a další, kteří pro Syndikát pracují v roli sentinelů.

Národní teze jsou vedeny k ochraně před odkloněním národních zdrojů do rukou Syndikátu. Jak mi ale pan VK říkal v sobotu, je potřeba se připravit nejen na plán A, ale na podzim po volbách i na děsivý plán B. Já k tomu víc říkat nebudu, VK to když tak probere v pátek na rádiu nebo něco k tomu napíše, ale najednou to prostě všechno dává smysl, globalizace opravdu není o ekonomice nebo obchodu, je to obrovská lež, úmyslně živená jako nezbytnost v západních zemích. Jde ve skutečnosti o proces privatizace a relokace zdrojů pro kolonizaci cizích těles. A náklady budou enormní, ale k tomu je potřeba získat fosilní zdroje celé planety, které musí být dostatečně levné, prostě devalvované, co nejnižší cena ropy a navíc odchod západu od spalovacích motorů. Okolo roku 2050 bude ropa naprosto bezcenná, v pravou chvíli, aby ji ovládl Syndikát. Dalším problémem je Rusko. Bez něho to půjde hodně těžko, ale mnoho Rusů na nejvyšších postech je v Rusku v roli sentinelů. Není jasné, jestli je mezi nimi i Vladimir Putin. Není jasné, proč si hýčká Navalného, který škodí Rusku. Nemá ochotu zatočit se skutečnými sviněmi, kteří jdou Rusku po krku. To je jedna z věcí, která rozčiluje mnoho Rusů a naznačuje, že Vladimir Putin nesmí na určité lidi sahat. A to znamená, že by někomu ze Syndikátu podléhal. A to by nebyla dobrá zpráva.

Film Elysium ukázal nejen stanici na orbitě Země, ale i robotické úředníky u pohovorů, autonomní systémy, všechno v reálu už běží, na orbitě se testují procesy na ISS pro stavbu gigantické stanice, ale Musk tohle chce přeskočit, chce rovnou na Mars. Mluvil o tom, že dokud máme na zemi palivo, nesmí se plýtvat na okružní jízdy okolo Země. Všechno to mají přichystané a naplánované. Musk bere bůhví odkud nekonečné zásoby peněz a staví fabriky na baterie, aby se národy nevzbouřily, protože zakázat lidem jezdit zatím nejde. Ale nesmí to být na ropu, ta je třeba jinde, pro Syndikát. Je to komplexní plán, na mnoho generací, ale v poslední době se všechno urychlilo.

suchoj
Návštěvník

Pěkně napsáno p Admine ale pochopí to jen pár jedninců.. Nebo se pletu? Lidi pravdu toto je fakt a jak s touto informací naložíte je na vás.

alek
Návštěvník

Suchoji, ty už máš domluvéný kšeft, že jim tam budeš dopravovat tu ropu ? :-))) Vysvětli nám tupým k čemu ji budou potřebovat ? To tam budou stavět rafinérky, vyrábět plasty, žvýkačky a dětem hračky ?
To ještě nepřišli na lepší technologie z tamních zdrojů ?

Administrator
Admin

@alek: Víte, z čeho se vyrábí raketové palivo? Zkuste hádat. Víte, z čeho se vyrábí syntetické tkaniny? Zkuste hádat. Víte, z čeho se vyrábí polykarbonáty? A zkuste hádat, kolik musí stát ropa na světových trzích, aby kolonizační program neskončil ještě dříve než začne. Chápete snad, že prvních 50 let kolonizace Marsu se bude všechno na Mars dovážet ze Země?

alek
Návštěvník

Dovedete si to opravdu představit ? To není jako naložit největší supertanker Knock Nevis, který má plně naložený výtlak 647 955 tun, což je asi 2 miliony barelů ropy, což obnáší krychli o hraně asi 68 m. To se Rusové zapotí vyrobit tolik raketových motorů, aby taková doprava mohla fungovat. Jinak řečeno – fantasmagorie !

Administrator
Admin

Nejprve si nastudujte, o čem bezmyšlenkovitě mluvíte a netušíte ani procento z technologické stránky věci. ISS je daleko rozměrnější, ale nevynesla se nahoru sama a ani smontovaná. Než začnete plácat, bylo by dobré alespoň obětovat minimum času na studium faktů k projektu kolonizace Marsu, na kterém se podílí už i pražská ČVUT a brněnská MU, v neposlední řadě z grantů Muskovy nadace pro lidskou exploraci vesmíru. Mimochodem, jeho nadace má tak divnou a jednoduchou stránku, až je to pojaté jako výsměch. http://www.muskfoundation.org/

Elon Musk k tomu nedávno řekl, že jeho multimiliardová nadace čeká na lidi, kteří prázdný obsah na webu naplní bohatstvím objevů za hranicemi naší civilizace. Protože zaujmout mají objevy, ne webová stránka. To je sice cool prohlášení, ale i tak to působí zvláštně. Doufám, že pan VK více napíše o Muskovi, protože Elon je jedním z hlavních sentinelů Syndikátu na povrchu této planety. Je třeba se dívat, co dělá a co říká.

Pozorovatelka
Návštěvník

Administrátore, pokud má Syndikát NĚKOLIK planet a k tomu dokonce jednou z nich má být planeta/kometa Nibiru, která – pokud skutečně existuje – má zcela excentrickou dráhu a z toho, co se o ní píše, je to ta nejabsurdnější varianta k přestěhování života ze Země, pak celý ten Syndikát je velmi nedůvěryhodnou záležitostí. A Elon Musk a všichni kolem něj – všechny ty technologie jsou pořád pouze ve fázi zkoušení. A stačí vzpomenout na Apollo 13, jak člověk míní a Pán Bůh mění a Vy to podáváte, jako by kolonizace Marsu byla hotovou věcí, přitom tam nikdo ještě ani nedoletěl.

A že “Elon Musk k tomu nedávno řekl, že jeho multimiliardová nadace čeká na lidi, kteří prázdný obsah na webu naplní bohatstvím objevů za hranicemi naší civilizace” – všechno to pořád jsou pouze teorie, byť by těch miliard bylo nevím kolik.

Administrator
Admin

Obzor definice toho, co je to život a v jakých podmínkách se animace může odehrávat, je za hranicí toho, co je možné na AE News veřejně řešit, protože je to daleko za obzorem všeobecných znalostí. To, co nazývámé životem na Zemi, to je karbohydroxylový level života. Na naší planetě ovšem existuje i kyanovodíková a hydrosirnatá forma života, např. v hlubinách sopek, na dnech oceánů, organismy, které “dýchají” sírany (organismy nemají plíce, proto ty uvozovky) a na které kyslík působí jako jed. Nepřejte si vědět, kolik forem má život a kolik životů na jiných než karbohydroxilových bázích je ve vesmíru, ale i v mořích a hlubinách planetárních těles. Pan VK nepouští více informací o Syndikátu, naprosto tomu rozumím, protože z toho jde děs a hlava kolem, rozhodně nejde publikovat kapitoly XVIII a XIX. Nenadešel ještě čas, lidé nejprve musí pochopit, co je to globalizace, co je na jejím konci a co je člověk (nástroj, ne bytost). Film Prometheus toto odhaluje, co je to lidstvo. Je to brutální vzkaz, ale i příprava informačního pole.

Elon Musk je tak důležitý, protože je zasvěcen do Syndikátu a působí v roli sentinela. Všechno, co se děje v médiích, symboly, znamení, vzkazy, marsovská základna na Google Mars jako “joke”, zdánlivé omyly v médiích, vzkazy na obálkách časopisů, sportovních ceremoniálů, pořady v televizi, seriály pro mláděž pro formování informačního pole, to je všechno součást jednoho orchestru. Čína před několika dny provedla první úspěšný pokus s teleportací kvantové částice, za pokusem opět stojí Elon Musk a jeho nadace, která v Pekingu postavila laboratoř kvantové fyziky. Čína je progresivní v tom, že dokáže postavit všechno, ale mozky si přivádí ze zahraničí, ze západních zemí, ale také z Ruska. SpaceX už vynáší na orbit komerční satelity, naposledy to byla družice Iridium. Fáze testování jeho raket je u konce.

Když tady čtu diskuse a někteří se ptají, k čemu je třeba ropa pro dobývání kosmu, tak je mi smutno a chápu, že degenerace školství odvádí svou práci a lidem potom nejde předkládat vyšší texty, o chemii, fyzice, o systémech organismů, protože ani na populárně-naučné bázi by ji nepochopili. Degeneraci popisuje i film Interstellar, jak společnost přestane věřit technologiím a vrátí se k zemědělství na umírající a usychající planetě. Je to další brutální vzkaz a formování informačního pole Hollywoodem. Nedávno jsem tady musel dokonce počítat vzoreček ze základní školy pro odstředivou sílu planety Země, gravitaci, proč na povrchu Země nejsou vichřice, když se Země tak rychle otáčí a proč člověk neodletí odstředivou silou do vesmíru, ptala se v diskusi jedna čtenářka. Rád jsem to spočítal, ale současně jsem se zděsil. Interstellar v praxi? Pokud lidé postrádají základní informace o fyzice, potom tady nejde psát o Syndikátu, o biologii, telomerech, non-karbohydroxylových formách života a dalších prerekvizitních tématech, které je potřeba ve vztahu k Syndikátu pochopit. Bez pochopení těchto základů nelze totiž mluvit ani o Měsíci.

gonoSS
Návštěvník

Nejspíš to zůstane na úrovni holyvůdu, který zakrátko skoupí kitájci a ti budou mít možnost změnit repertoár. Neumím si představit realizaci podobných projektů. Vždyť třeba američané nejsou dodnes schopni vyrobit pořádný raketový motor, nemají odborníky… tak nakupují u rusů! Většina největších objevů poslední doby -higgsův bosón, gravitační vlny…se ukázali býti podfuckem. Miliardy a miliardy peněz…a co?
V jakém stavu a jak daleko a v čem je ruský základní výzkum není moc známo, ale co je dobře známo, je hon na ruské odborníky po celé planetě, extra na programátory, považované za naprostou špičku. Jsou američany unášeni na základě tajných obvinění.

NoName312
Návštěvník

Dekuji za tento vysvetlujici komentar,

ktery odhaluje mnohem vice, jak clanek pod nimz se nachazi.

Ale jedna vec plati pro oba dva vstupy – clovek mini, zivot(buh, vesmir, globaliste atd – kazdy si vybere podle sveho) meni.

Ona tzv. Globalizace, coz je dnes novodobe zaklinadlo, ci tzv. Globalni prediktor a tzv. Globaliste jsou nazvy neurcite, ktere si kazdy vysvetluje podle sebe a je to i jejich zamer. Je uzitecne(ne pro nas, obycejne) lidi drzet v nejistote, ve strachu, v pernamentnim konfliktu(cigan vs slovan, arab vs kdokoliv, krestan vs muslim, zapad vs vychod, tzv. pravice vs tzv. levice, chudy vs bohaty) nebo alespon v nepochopeni.

Pojme si tedy jasne rici, ze zivot zde na zemi a jeho chapani je vicevrstve, a ten ci onen chape skutecnosti po jim dosazenou vrstvu – level chcete-li. Nekdo se spokoji s tim, co mu reknou v televizi, nekdo ne a vidi boj o penize a moc, nekdo o boj tzv. nabozenstvi ci boj civilizaci(napr. Slovane vs Anglosasove) ci boj narodni a nadnarodni, nekdo sleduje tzv. Syndikat(dalsi ne uplne jasne oznaceni), nekdo ma zase esoterickou zkusenost a nekdo jiny zase zkouma mimozemske entity a jejich mozny dopad zde na zemi.

Co je tedy pravda? Kazdy musi hledat sam a stejne neni dosazeno vzdy stejneho vysledku. Proto malovani budoucnosti, ktere nam napriklad predklada tento clanek a komentar od p. Administratora je uzitecny v tom, ze nastinuje jednu moznou cestu v urcitem stupni videni – vedeni. Je to ale ta prava podstata, pravda a opravdu budouci skutecnost? Nebo to bude neco uplne jineho?

Snad jen, budoucnost si tvorime sami, kazdy z nas ma opravdovou silu menit co bude a co ne, jen to chce trochu usili a hledani. Plany at uz kohokoliv jsou jedna vec, skutecnost pak druha. Co ja vidim jako obrovsky prinost tohoto serveru je ten, ze popisuje urcite trendy a mozne nasledky(ktere nenajdete na idnes napriklad) a tak se lide mohou dopredu vyhnout urcite mozne budoucnosti. Je ale naprosto nutne si kazdou informaci overovat, promyslet a hodnotit v kontextu a automaticky neprebirat at uz pochazi odkudkoliv – napriklad i od tohoto vyborneho serveru, ci od pana Pjakina.

S pozdravem
NoName312

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Moc dobře nechápu, k čemu by jim byla všechna ropa. K čemu? K topení na Měsíci? 🙂

Janaz
Návštěvník

A na čom budú fičať marťanské volvá, mercedesy a audiny? Predsa na benzíne, neee?

Administrator
Admin

@hlava: Víte, z čeho se vyrábí raketové palivo? Zkuste hádat. Víte, z čeho se vyrábí syntetické tkaniny? Zkuste hádat. Víte, z čeho se vyrábí polykarbonáty? A zkuste hádat, kolik musí stát ropa na světových trzích, aby kolonizační program neskončil ještě dříve než začne. Chápete snad, že prvních 50 let kolonizace Marsu se bude všechno na Mars dovážet ze Země?

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Palivo a plasty mě samozřejmě napadly, ale vzhledem k ceně té srandy se zdají jako malinká část všech nákladů. Palivo potřebuje i okysličovadlo a to bude na výrobu mnohem dražší než petrolej. Ekonomickou rozvahu kolonizace planet jaksi nezvládnu, ale vypadá to, jako byste ji už měli. Je to tajný, že máte takový tajný materiály? Ta vaše jistota…

Dál, pokud se budou stavět města, tak určitě primárně v podzemí. Ta technologie je dávno zvládnutá i tady a vyrobit prostor v šutru, je mnohem rychlejší a levnější, než něco stavět z plastové konstrukce. A odpadne hromada problémů s bezpečností, když je na povrchu všude vakuum/podtlak. Stavění plastových konstrukcí nedává smysl.

.B.
Návštěvník

Měl jsem zato, že těm lidem je fuk, kolik to stojí. Když ovládají peníze.
Ale nevěřím na teorii, že Země se uškvaří. Je to podle mě záměrné strašení lidí, aby jim nezbyla žádná naděje a rezignovaně se podvolili.
Jich je pár, nás jsou miliardy. Užitečná by byla spíše rada, jak těch pár parchantů pobít do posledního.

Administrator
Admin

Samozřejmě, že je fuk, kolik co stojí. O peníze nejde, jde o “cenu” komodity na trhu. Pokud Syndikát začne realizovat kolonizaci planet, nesmí být civilizace na Zemi v té době už závislá na ropě, aby cena ropy pro komerční použití mezi obyvatelstvem nevyletěla do astronomických výšin. Princip trhu funguje neúprosně. Lidé by se potom ptali, proč litr benzínu stoji pět stovek, proč narůstají ceny potravin kvůli drahé logistice atd. Světová ekonomika závislá na ropě by se zhroutila. Proto globální elity nejprve zbavují civilizaci závislosti na ropě a odchází se od jejího použití v komerční sféře. Až nebude ropa potřeba pro udržení klidu a chodu globálního světa, začne se ropa přesunovat pro realizaci projektu Syndikátu, aniž by to ohrozilo fungování a ekonomiku populace na Zemi.

Micanut
Návštěvník

Pardon, ale skocil jste na odpoved tak rychle, ze jste odpovidal uplne na jinou myslenku. Zacinam silne nechapat ty vase mentalni montaze a fantasmagorie, a zacinam premyslet nad tim, ze to, co snupate, je asi docela efektivni.
Takze v podstate od Egypta mame dobojovano. Takze od Egypta, kdy SE dobojovano, az do dneska zemrelo v ruznych lidovych sarvatkach (nebyly to ani valky ani jina forma boje, protoze mame dobojovano), radove nejakych, rekneme 500 milionu a nebo vice lidi po celem svete. Pohadali se vetsinou o blbostech a po par medovinach si to rozdali pred lokalnim barem nebo bordelem. Pestovka sem, pestovka tam, mrtvy sem, mrtvy tam. Husite vedli valky jen z nudy, ti nebojovali – byla to pro ne zabava po tvrdem dni kopani stribra nekde ve tme tricet metru pod zemi. Potrebovali si vylepsit fyzicke reakce, protoze v podzemi je tma a zima, a telo chatra, tak kolem sebe mlatili vsim moznym, az to nasralo I pana Zigmunda, a navic ho uz vsechny dvorni konkubiny take nudily…tak se dohodli s panem Zizkou, ze si parkrat udelaji jarmark s velkou navstevnosti a hodne cervene barvy…..
a nebo takovi Rusove – ti take nebojovali, jen si poradali mejdany s Napoleonem, Hitlerem, Mongoly, v kazdem stoleti s nekym jinym, aby Jim ta vodka lepe chutnala. Co by cestovali nekam za hranice? Vzdyt vsichni ti vitani hoste na ty ruske pikniky prijeli k nim domu, a sem tam obcas pro osveceni ducha pozabijeli par milionu Rusu, protoze Rusove, jak vsichni vime, jsou tezci masochists a radi strkaji hlavy pred mece, luky, kulomety a tanky…viz ruska ruleta, ze?
A co treba takovy Spartacus? Ten byl pro zmenu tak nadseny ze sveho postaveni otroka/gladiatora, ze mu “sportovni” areny zacaly byt male, a rozhodl SE, ze tu zabavu provede ve celkem, aby nepritel nikdo zkratka. Ale tam se take nebojovalo, tam si jen probirali ty cenne lekce z Egypta, a s vedomim, ze je dobojovano, si pro zabavu a s vidinou nadhernych zazitku na cely zivot sekali hlavy, udy a dalsi zajimave casti tela, vetsinou jako divadelni predstaveni pro verejnost. A herci, jelikoz vedeli, ze se jedna o jejich prvni a posledni predstaveni zaroven, tomu Dali vse, co mohl, aby kolemjdouci potesili. Od Egypta bylo vse vyreseno, bylo dobojovano, tak od te doby mame jen a jen zabavu.

Elita uz SE nemuze dockat, az bude zit prenadherny zivot nejenom na Mesici, na Marsu, ale i na Europa. Nadherne to svety, prekypujici florou a faunou, dech beroucimi vodopady, kristalovou cistou oblohou, fantasticky vzduchem, a to klima! Clovek by za to i zabijel!!!

A jinak je u Vas doma vsechno v cajku?

Brutopýr
Návštěvník

Pane Admine, asi jsme – né dobojovali, – spíš jsme došli tam kam jsme dojít museli, tahne se to už pěkných pár tisíc let dozadu, už ten lichevní systém falešných peněz se táhne 5000 let, poslední hlavní výraz to má v židokřesťanství, to je totální katastrofa lidské psychiky, pod roušku “Krista Spasitele” tj,. židovské demiurgem prý obživené mrtvoly podsouvaná ideologie nebeská, a při tom jde o vzývání krve vlité do země. Co je to ten zatuchlý mrtvolný puch po kostelích, ty úžasné platistky mrtvoly vystavované na mučidle, ty oltáře z černého kamene…

zvědavá matka
Návštěvník

Myslim, ze naivni je ten, kdo si mysli, ze odcestuje Muskovou raketou ( s ruskym motorem) na nejakou “jinou planetu” jako Concordem na Seychely, s kufrickem Luis Vuiton v podpalubi…
😉

Zighartice
Návštěvník

Tak nám Bruselští sdělili, že nás potrestají za odpor vůči ilegální masové imigraci. Detailů zde netřeba, jistě jste to četli, slyšeli či na obrazovkách viděli.
Už dlouho mi nikdo nedělá takovou radost, jako ti evropští pantátové. My, kritikové vývoje EU, jsme nemuseli ani hnout prstem a naše řady nepochybně znovu posílí o ty dosud váhavé. Doufám, že to neskončí nějakým trapným kompromisem, nějakým zametení pod koberec. Jen hezky soud, dotažený do konce a pořádné sankce pro naši zemi! Pánové z Bruselu se tím krásně odkopají a zpod jejich eudoduchny se kolem čouhající pravdy bude linout zápach arogance, hlouposti a nadutosti.
„Evropská unie jsme my“, říká oblíbená mantra eurohujerů. Těch zbude, počítám, nějakých 15% populace. Zbytek si jen potvrdí, že něco takového už jsme tu měli.

Zbývá jen po nominování nějakého toho euromístodržícího vymalovat tu kryptu v kostele, aby se vlastenci měli po atentátu kam schovat (to je, prosím, nadsázka a ironie, sděluji idiotům a cenzorům na vysvětlenou).
„Čím hůře, tím lépe“, říkávali jsme ke konci socialismu s přáním, aby už to konečně prasklo, protože ÚV KSČ pod vedením Jakeše už byli opravdu trapní. Takže nic nového pod sluncem.

IMHO je Elon Musk ve skutečnosti pořád kousek od krachu, a zcela jistě krachne, a to že velkolepě, až USA vláda a vlády ostatních států přestanou ty jeho nesmysly dotovat. Už teď je mraky zcela naštvaných hejlů, kteří naskočili na Muskovy vidle s Tesla auty. Ty nesplňují sliby, jelikož je splnit nemohou viz.
http://www.teslafan.cz/clanky/svet-upousti-od-dotaci-elektromobilu-jejich-prodeje-proto-nekde-klesaji

Obdobná fligna se děje ohledně Muskových raket Falcon 9 a toho jeho návratového systému prvního stupně „GrassHopper“. Je to sice funkční – vážně pěkné inženýrské dílo, všechna čest – nicméně hrubě neekonomické. Nemáme totiž ještě materiály, které by takové věci vydržely s požadovanou spolehlivostí a tudíž se musí po každém návratu rakety provést stejně kompletní demontáž a rentgenová sono kontrola, což je tak drahé, že levnější je robotická výroba motorů a raket na jedno použití, jako to dělají Rusáci se svými novými raketami řady Angara. A to, že řádově, jelikož materiál je levný, o nic jiného nejde – čím více kusů robotizovaná továrna vyrobí, tím bude systém ekonomičtější.

Muskův „luční koník“ prostě slouží jako reklama pro hejly, praktický význam to nemá žádný, starty do vesmíru to bude jen značně prodražovat. Funguje to zatím všechno díky dotacím a neustálému přílivu nových polovzdělaných bohatých blbců. Koneckonců pracuje ve prospěch svého konta a souběžně proti němu…
Poslední zábavný trik je onen proklamovaný jednosměrný let na Mars – to je legrace přímo k popukání, jak ze sci-fi „Obchodníci s Venuší“.

tana
Návštěvník

Mám pocit, že kdyby se v zemích, odkud migranti pocházejí, zrušily konzuláty, tak by teprve nastal mazec – toooolik teplých místeček. Otázka zní, proč tam jsou, když podstatná část jejich činností je vízová agenda. Kdyby s těmi zeměmi nebyla vízová povinnost, tak sem ti lidé přijedou na pár dní jako turisté a rádi se vrátí domů, neb pečení holubi jaksi přestali létat.

Karel
Návštěvník

jako bych slyšel Bureše…”to je lež pane redaktore, totok odmítám…”… 😀

.lak
Návštěvník

Ať jim dají odsud 3. ukrajince (ti za ty dávky neprotestovali) za jednoho z arabie či afriky, polepší si, budou tam mít větší kupní sílu. Dejte jim ty počty negramotům. O důvod víc nevolit koblihu, stejně jedno říká a jeho straníci dělají opaky, jak je to možné? Podumejte.

wpDiscuz