Skandál “PizzaGate” otřásá americkým internetem, zatímco mainstream v USA se snaží kauzu...

Skandál “PizzaGate” otřásá americkým internetem, zatímco mainstream v USA se snaží kauzu označit za fake. Důkazy jsou ale zdrcující!

Skandál “PizzaGate” otřásá americkým internetem, zatímco mainstream v USA se snaží kauzu označit za fake. Důkazy jsou ale zdrcující!

Celý poslední týden otřásá americkým internetem kauza zneužívání dětí americkými elitami a lidmi z okolí volební kampaně Hillary Clinton. Dokonce se začíná spekulovat, že současná snaha o přepočítávání hlasů z voleb ve 3 amerických státech je pouze nástrojem odvedení pozornosti médií od skandálů PizzaGate. Pokud jste v poslední době zavítali na některý americký server nebo na YouTube, určitě jste hashtag #PizzaGate také zaregistrovali. Redakce AE News proto přináší podrobné informace k celé této kauze, která v dějinách amerických elit nemá obdoby. Ukazuje se, že vrcholné americké elity mají vskutku bizarní způsob zábavy, který zahrnuje neuvěřitelné okultní rituály, kanibalismus a dokonce obchod s dětmi.

0ca508d2935822a733d381935617f883-e1479230244145.jpg
Srbská umělkyně Marina Abramovič je v centru skandálu PizzaGate v USA. Ve skandálu zneužívání dětí je také šéf volební kampaně Demokratů John Podesta a jeho bratr.
Pizzérie v hlavní roli pedofilního skandálu

Celé to začalo ve chvíli, kdy Wikileaks uveřejnil emaily šéfa volební kampaně Demokratů Johna Podesty. Zatímco mainstreamová média se v dokumentech zabývala jen povrchními informacemi, lidé na diskusních platformách 4Chan a Reddit zahájili vlastní vyšetřování podivných emailů mezi Johnem Podestou a washingtonskou smetánkou na téma velmi bizarních schůzek v jedné z washingtonských pizzerií s názvem Comet Ping Pong. Tato restaurace má ve znaku logo, které velmi nápadně připomíná emblém používaný v kruzích pedofilů. A nejde jen o logo, ale i samotné motto restaurace “Play, Eat, Drink” a mimochodem právě zkratka tohoto motta (P.E.D.) je více než výmluvná.

7hr0h9.jpg
Logo restaurace Comet Ping Pong má podobnost s logem pedofilních skupin v USA.

V přeposlaném emailu Podestův bratr Tony přeposílá Johnu Podestovi návrh výše uvedeného loga restaurace Comet Ping Pong. Všichni si logo chválí, včetně Noraha Cox-Peleda z firmy Podesta Group. Pikantní na celé věci je, že se celou dobu baví o pizzérii, která jim ale vůbec nepatří. Tedy alespoň oficiálně. Anebo je její současný homosexuální majitel jenom bílý kůň?

2016-11-12-14_08_17-Films-TV.png

Šéf pizzérie v padesátce nejvlivnějších lidí ve Washingtonu

Náhodná podoba loga nebo zkratka motta nemusí vůbec nic znamenat. Jenže to je pouze špička ledovce, to zásadní se nachází v emailech Johna Podesty. Majitelem pizza restaurace Comet Ping Pong je jistý James Alefantis, kterého pánský magazín GQ zařadil na 49. místo nejvlivnějších osob ve Washingtonu D.C. a toto prestižní zařazení mezi elitami je vskutku podivné. Řekli byste si, co dělá majitel pizzérie v časopisu, kterému se podle názvu někdy přezdívá “Gay Queer Magazine” (Gay Buzna Magazín), i když samotný magazín publikuje i fotografie žen a hereček, ale když si na Googlu zadáte heslo “GQ” a v sekci vyhledávání obrázků, tak na vás vyjedou obálky magazínu GQ, na nichž v 99% případů jsou právě muži, někdy dokonce i polonazí. Alefantis se do výběru GQ ale asi nedostal kvůli své orientaci.

2016-11-12-13_50_12-Films-TV.png
James Alefantis na 49. místě nejvlivnějších lidí ve Washingtonu, podle magazínu GQ.
Neziskovka proti nenávisti v centru “umění krve”

James Alefantis je homosexuál a za přítele má jistého Davida Brocka z neziskové organizace Media Matters for America. Jde o watchdog agenturu, která se snaží bojovat proti nenávisti v médiích. Jde tedy o podobnou neziskovou organizaci jako Hate Free Culture v České republice. David Brock byl časopisem Time označen za jednoho z nejvlivnějších mužů v Demokratické straně. Společně s Alefantisem se mohutně podíleli na kampani Hillary Clinton. Samotný Alefatnis tak má napojení na velmi mocné osoby ve Washingtonu, o to více ale potom překvapí pohled na jeho účet na Instagramu.

2016-11-12-13_53_55-Films-TV.png
Znepokojivá fotografie na Alefantisově Instagramu: malá holčička přikurtovaná lepícími páskami k pingpongovému stolu. Za ní stojí nějaký muž.
Milovník kuřátek

Ten je prostoupený podivnými a velmi znepokojivými fotografiemi s dětmi. Na Instagramu si své fotografie označuje tagem #chickenlovers. Na internetu si snadno vyhledáte, že výraz označuje muže, kterého přitahují nezletilá děvčátka.

2016-11-14-14_10_42-Photos.png

Vaříme duše s Marinou!

Dole je výběr několika fotografií z Instagramu Alefantise a také jeho spolupracovníků. Ve všech emailech Johna Podesty a Jamese Alefantise se přitom opakují pozvánky na Marina’s Spirit Cooking, tedy v překladu Marianino spirituální vaření a všude se mluví o pizze, pizza ostrově, kuchyňském ostrově, o kapesnících, mapách ke “kuchyňským ostrovům” atd. Jde pochopitelně o kódovanou mluvu. Jinak Marina Abramović je srbská umělkyně, která v USA je proslavená svými performancemi, které jsou až na hraně bestiality.

2016-11-12-14_22_23-Xbox.png
Marina Abramovič na jedné ze svých uměleckých performancí. Čajovou lžičkou stírá krev (ve skutečnosti prý sladký sirup) z hrudníku mrtvoly (figuríny). Jde o tzv. Spirit Cooking. Vlevo také v černém stojí americká zpěvačka Lady Gaga.
Kódované komunikace v emailech

V emailové komunikaci Johna Podesty byla objevená kódovaná komunikace a tajná hesla pro označování pedofilních, ale také homosexuální a heterosexuálních aktivit na tzv. ostrově. Tímto ostrovem má být právě Alefantisova pizzérie ve Washingtonu.

Níže je uvedený kódovaný email s následujícím textem:

Ahoj Johne,

Realitní agent (přezdívka?) našel kapesník. Myslím, že je to mapa, která má spojení s pizzou (kód). Je to tvůj kapesník? Mohou ti ho poslat, jestli chceš. Vím, že máš hodně práce, takže nemusíš odpovědět, jestli není tvůj, nebo ho nechceš.

A toto bylo reakcí na předchozí email:

Právě jsem se vrátil z obhlídky oblastní kanceláře (Field house) a mám čtvercový textilní kapesník (bílá s černou), který byl zanechán na kuchyňském ostrově (kód pro pizzerii).

2016-11-12-14_30_02-Films-TV.pngNa homosexuální scéně v USA se používají barevné kódy kapesníků, které v gay klubech pomáhají rozlišovat lidi s různými sexuálními preferencemi. Viz. tabulka vpravo výše. A právě barva kapesníku z emailu odkazuje na sadomasochistickou orientaci držitele kapesníku.

2016-11-12-13_53_40-Films-TV.png
Alefantisova “holčička”. Vedle komentář, že nikdo nenakládá dítě do “košíku”. Další se ptá, co je to za dítě.
Chladící box na vlkodlaky

Velkým zděšením je potom chladící box na Alefantisově Instagramu a diskuse vedle: “Oh, to vypadá jako velká zábava.” “Jenom to vypláchni, až budeš hotov!” “Nádrž na chlastání!” “Jenom hromadu peněz pod přikrývkou.” “Kde se vlkodlaci zamykají při úplňku?”

2016-11-12-13_54_38-Films-TV.png
Chladící box a podivné komentáře Alefantisových přátel.
Svázané děti natírané prasečí krví

Dole na fotografii je jasné, k čemu je třeba box a proč by se měl vyplachovat. Dole Marina Abramovič provádí spirit cooking s prasečí krví a plastikou malého dítěte. Z emailů vyplývá, že praxe mimo záběry kamer je jiná a místo plastik se během seancí spirit cooking používají malé svázané děti.

2016-11-04-11_27_56-MARINA-ABRAMOVIC-SPIRIT-COOKING-YouTube-1.png

Děti na prodej v dražbě

To dokazuje i jakýsi ceník, který ukazuje, kolik stojí zapůjčení malého dítěte pro Spirit Cooking. Jestli jde jenom o zapůjčení nebo zakoupení, to není jasné.

Dražba na Instagramu je také síla. Alefantis píše, že dítě je moc předražené. Další vtipkuje, že podobné dítě viděl při vánočních nákupech. Odkazuje se na Lindu Tripp, která hrála hlavní postavu ve skandálu Moniky Lewinské. Právě Linda potají nahrála tajné telefonáty Lewinské a poté je uveřejnila, což spustilo skandál okolo Billa Clintona. Jaké napojení má Linda Tripp na kruhy okolo Podesty?

2016-11-12-14_00_28-Films-TV.png
Německé dítě za 1200 USD.
2FyXrV.png
Další dítě na Alefantisově Instagramu a jeho hodnocení v diskusi.
Bafomet a jiné laskominy

Podestův bratr Tony má ve svém domě dokonce nad schody skulpturu s odseknutou hlavou. Známá je fotografie Mariny Abramovič s hlavou “Bafometa” v rukách, tedy s kozlí hlavou, která symbolizuje Satana.

1478435950marina_abramovic_and_baphomet_statue.jpg
Marina Abramovič pózuje s kozlí hlavou Bafometa.

Podesta má ve své ložnici dokonce i malbu od umělkyně Biljany Djurdevič. Je to malba svázaného a visícího chlapce v koupelně. Malby zobrazují násilí, pedofilní sadismus, jinde satanismus.

CwhxaTyVEAAI_8v.jpg
Biljana Djurdevič a její malba.
2016-11-08_16-48-10-e1479224518889.jpg
Skulptura bez hlavy nad schodištěm v domě Podestova bratra Tonyho.
2016-11-12-14_00_10-Films-TV.png
Tato fotografie visí přímo v Comet Ping Pong pizzérii.
Šéf kampaně Clintonové si vyzdobil dům kanibalistickými obrázky

John Podesta a majitel pizzérie Comet Pingpong Alefantis jsou tak podle všeho zapleteni do obchodu s nezletilými dětmi, na kterých jsou vykonávány minimálně satanistické rituály, v horším případě jsou děti zneužívány i sexuálně. Kauzu se snaží všechna americká média umlčet, a protože to nejde, nově se snaží tyto informace označit za “Fake News”, což je v poslední době velmi oblíbené označení, které nahradilo původní starou nálepku “proruská propaganda”.

podesta-cannibal-art800.jpg
John Podesta poskytl rozhovor ve svém domě, na zdi je ale kanibalistický obraz dvou mužů s talíři a příbory nad mrtvolou muže.
Galerie spirituálního vaření

Níže je fotogalerie dalších fotografií z Alefantisova Instagramu, abyste si udělali představu o oboru působení tohoto provozovatele restaurace v okolí Johna Podesty jako šéfa volební kampaně Hillary Clinton. Jde o fotografie z Alefantisova Instagramu. Jsou na nich děti a výtvory Mariny Abramovič, spolu s komentáři lidí z okruhu Alefantise a Johna a Tonyho Podestových.

V celém PizzaGate skandálu se jedná o propojení lidí v nejvyšších patrech Demokratické strany, včetně Hillary a Billa Clintonových, na utajenou okultní scénu v DC, kde ústřední roli hraje Marina Abramovič a obchod s dětmi. Provozovatel restaurace Comet Ping Pong James Alfenatis funguje jako “realitní agent”, který podle kódovaných emailů provozuje pod křídly své pizzerie satanisticko-pedofilní klub pro washingtonské elity. Spirit Cooking Abramovičové je potom ochranná nálepka, aby účastníci seancí byli krytí před právními postihy. Stejně však tyto seance přechází z roviny bizarního umění Mariny Abramovič do roviny zneužívání dětí a obchodu s nimi.

Mainstream ječí jako smyslů zbavený a umlčuje informace

O tom, že kauza je opravdu trefou do černého, se přesvědčili lidé přímo na Redditu, když provozovatel Redditu skupinu PizzaGate uzavřel. Tím vyvolal v USA obrovský poprask. V historii Redditu je to bezprecedentní krok a ukazuje se, že byl trefen hřebíček na hlavičku. Mainstream v USA usilovně tyto informace vyvrací a označuje je za konspiraci. Vrcholem zoufalosti je potom Wikipedia, která kauzu označuje za vyvrácenou, ale neuvádí kým a kde, což je v přímém rozporu s pravidly Wikipedie, podívejte se sami zde. Zmínka o vyvrácení se nachází na konci popisu restaurace Comet Ping Pong na Wikipedii, ale odkaz na The New York Times odkazuje pouze na domovskou stránku listu a nikoliv na článek, který by něco vyvracel. Opět ukázka toho, že ani Wikipedia nechce na kauzu ukazovat a odkazovat. Obrovská hradba mlčení a tutlání. Tajemný kult “Spirit Cooking” okolo Mariny Abramovič a Johna Podesty vyvolává děs už jen při pohledu na její “umělecké” performance na fotografiích z dřívější doby.

15.1.jpg
Marina Abramovič se symboly pentagramu a vidoucího oka okolo pupku. Jde o performanci z dřívější doby.

Uniklé emaily Wikileaks tak odhalily obrovský skandál pedofilního a satanistického klubu přímo v nejvyšších patrech americké politiky a Demokratické strany. Jak je vidět, mocní lidé mají potřebu spiritistického a ezoterického posilování své moci a nezdráhají se k tomu využívat satanismus, kanibalismus a dokonce malé děti. Když šéf kampaně Clintonové má záliby v okultismu a zdobí si svůj dům obrazy kanibalismu a bestialit od Mariny Abramovičové, tak zřejmě jde o jeho životní krédo zasvěcení se satanismu. Homosexuální provozovatel pizzérie pak funguje v roli jako bordel-papá, který těmto seancím poskytuje tajné prostory (chladící boxy), kde lze manipulovat s krví, provádět sex, vykonávat rituály a přitom křik malých dětí není slyšet ven.

MA-ThomasLips-ab108-27x20bw.jpg
Detail performance Mariny Abramovič. “Umělecké” téma: Utrpení ženy.

Hysterická rekace mainstreamu a potlačování kauzy v médiích potom naznačuje, že došlo k úderu přímo na komoru elit. V emailech jsou kódované odkazy, ze kterých není možné přesně identifikovat osoby, ale na americké alternativě se hovoří o Billu Clintonovi, který by měl být v PizzaGate skandálu také zapojený. A právě kandidátka Zelených Jill Stein má nyní za úkol odvést pozornost médií od této kauzy směrem k přepočítávání hlasů ve Wisconsinu. Souvislosti jsou to opravdu dechberoucí a jekot médií v USA je potvrzením, že jde o zásah do živého.

Zaplatil Julian Assange z Wikileaks za kauzu PizzaGate životem?

V souvislosti s kauzou PizzaGate se objevily i obavy o život šéfa Wikileaks Juliana Assange, o kterém není v poslední době ani vidu, ani slechu. Nikdo ho neviděl na vlastní oči od počátku října, neukazuje se na YouTube, ani na balkónu ekvádorského velvyslanectví v Londýně, kde obvykle pořádá improvizované veřejné tiskové konference. Spekuluje se, že odhalením a uveřejněním Podestových emailů si Assange podepsal rozsudek smrti, např. zde. Jiné spekulace mluví o tom, že Ekvádor podlehla tlaku a Assange vydala do USA potají, a aby to zakryla, vydala oficiálně nedávno matoucí prohlášení, že Assangeovi ambasáda odpojila internet. Informaci o odstřižení Assange od netu jsme přinesli zde a už tehdy jsme vyjádřili obavy, že proti Assangeovi stojí opravdu mocní lidé. Od té doby se šéf Wikileaks neukázal.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
PřerovskéStrojírny
Návštěvník

Lady Gaga ráda rum a čokoládu?
comment image

Kandelábr
Návštěvník

Tadle špinavá lesba má nejradši, když se jí holka vysere přímo do huby.

pavelka70
Návštěvník

kolik asi opuštěných detí, takhle zneužili a povraždili, ty hovada? Ale Bafomet je chrání, a nic je nepostihne. Ať budou důkazy jak veliké! Tohle dělaji už několik let určitě, odkdy nastoupila Bush a Clinton mafie do governmentu US. Obama je gay, Michelle tranny, celkem příznačná gender dvojice pro tuto GENDER dobu. Tohle může vyčistit jen válka, nukleární, tá smete veškerou špínu světa!
“Živí budou závidět mrtvým”….

Zvědavá matka
Návštěvník

Stačí si vzpomenout nedávné zprávy, kolik tisíc bezprizorních dětí “ze Sýrie” bloudí Evropou bez rodičů…. Pedofilů ráj.
A adopce dětí homosexuály je předstupeň k legalizaci pedofilie – různé diskusní články ( Overton) už to téma naťukávají… ( …” chudáčci homosex. , taky potřebují někoho milovat….”).
Za totáče se tomu říkalo jednoduše ÚCHYL, protože je to úchylka od normálu, a tito pro děti nebezpeční jedinci se izolovali ( buď na léčení, nebo do kriminálu – pokud už nějaké dítě ohrozil).

Jaris
Návštěvník

Chrante deti! Mejte oci vsude. Dnesni doba je opravdu pro deti zvlaste nebezpecna.

Máša
Návštěvník

Pisete o detech opustenych? Nejde o opustene deti, tech zas tolik neni, aby tyhle zrudnosti mohli provadet neustale a dlouhodobe. Oni ty deti dostanou dokonce nabidnute vlastnimi rodici a jeste si mohou navybirat takove, ktere se jim libi!

Ted si asi rikate, ze mi asi hrabe, ze? Ne. Rikam to se vsi odpovednosti a mam to overeno osobne. Ja Vam to vysvetlim, jak to funguje.

V Kalifornii je Hollywood, filmovy prumysl a ve spouste novin jsou denne inzeraty, kde si prectete lakadlo, ze kazdy se muze stat filmovou hvezdou. Rodice maji hezke dite a rikaji si, proc to nezkusit ,uvidi ho na filmovem platne, slavne, bohate. A prihlasi se. Jsou pozvani do studii, kde funguje zajety tym fotografu, a ten vam vysvetli, ze nejdrive je potreba udelat fotografie, tzv. profil. Jsou tam kadernice, maskerky, dite vam jeste nazdobi, zaplatite 500 dolaru a je vam sdeleno, ze ty fotografie budou nabizeny reziserskym tymum, ktere vybiraji osoby vhodne pro filmy. Rodice jedou i s ditetem domu a cekaji. Samozrejme, ze se jim ozvou, ze jejich dite bylo vybrano a rodice deti ochotne privazeji na pripravy .Nemaji tuseni o tom, ze jsou tam pritomni obchodnici s”masem” a deti si vybiraji k naprosto jinym ucelum.Nemaji ani tuseni, kdo fotografie jejich ditete ma v rukou a kdo uz jim po nem slidi, ceka kde na ne, a takto snadno ty deti mizi….

Jak jsem vubec k tomuto dosla. Denne vam chodi do schranky posta a spousta letacku s fotografiemi deti, na kterych je napsano: Have you seen me? Nevideli jste mne? Hledane deti a je tam i udaj, jak dloho je hledano. Zarazily mne dve tri veci najednou. Proc je jich tolik, proc v televizi je neukazi a nesdeluji, ze jsou hledane a proc jsou to same krasne deti, s pravidelnou tvarickou, andelskym vyrazem. Spojeni televize a Hollywood vam dojde hned. Nevysilaji to zamerne, jinak by to tam muselo byt denne. Takze jsem jsem toho Hollywoodu zajela, stacilo zavolat a tam vas vezmou jako uchazece a muzete si vychutnat to jejich divadlo, jak do vas nalivaji nadeje a viru, ze jste proste hvezda. Delaji to jako rutinu, za velke prachy, samozrejme…

Takze spousta rodicu svou vlastni virou a nadejemi a nevedomky napomahaji vrazdeni svych deti.

A jeste je tady Facebook. Lidi vystavuji fotky svych deti, aby je sdileli s prateli, ale neuvedomuji si, ze je sdileji i s neprateli, o kterych nemaji tuseni. A pak se jim muze stat, ze jednoho dne se jim dite nevrati ze skoly ci jineho zarizeni a uz ho nikdy neuvidi.

Zvědavá matka
Návštěvník

Přesně tak, Mášo.
A děckám ve stejně euforickém pubertálním kolektivu ze sdílení různých fotek se obtížně vysvětluje, jak je to nebezpečné.
Nevěří, a mají tě za konzervu mimo “technologický věk”.
Nezapomenu na vchody amerických obchoďáků vytapetované letáčky “MISSING XYZ”.
A není to jenom pedofilie, nebo adolescenti. Je to také velký byznys s lidskými orgány…

Čtenářka
Návštěvník

I pokud je to jen figurína, tak je to úchylné.

BertrandDeBorn
Návštěvník

Leč legální.

Čtenářka
Návštěvník

Vás to tu hodně baví, že? 😉 (To je řečnická otázka, nečekám odpověď.)
Připomněl jste mi scénu z jednoho z novějších filmů s Pircem Brosnanem, kdy ho nějaký mladý (všeho)schopný “podnikatel” pomocí jakési spekulace připraví o firmu a všechny zaměstnance včetně majitele Brosnana o jejich celoživotní úspory. Brosnan pak se svojí exmanželkou za tím týpkem jedou a domáhají se vrácení apelujíce na jeho svědomí. On jim na to řekne, že ano, že je to nemorální, ale naprosto legální a nechá je ochrankou vyhodit.
Pokud je pro vás podstatné jen to, že něco je podle někým vymyšlených pravidel ok… Pro některé lidi je legální, beztrestně způsobovat dopravní nehody, pro jiné zase dělat finanční podvody… De gustibus… Někteří jsou si holt rovnější.

Mimochodem, ten film doporučuji. Je to taková milá odreagovačka.

Administrator
Admin

A název filmu?

BertrandDeBorn
Návštěvník

Priznavam, bavi. Je tu prijemne a mnohotvarne prostredi a zajimavi lide. Tesi me, ze jsem mel tu cest poznat i Vas.

Mimochodem, mozna na to nevypadam, ale i takovy kynik jako ja uznava moralni normy. Ale podle tech soudim sebe, ne ostatni. Na ostatnich mohu zadat (a pripadne vymahat) dodrzovani tech pravnich. A stejne tak ostatni na mne. To je zakladni rozdil mezi moralkou a pravem.

BertrandDeBorn
Návštěvník

To je zase den, ja jsem mel pripravenych tolik treskute vtipnych komentaru k Vasemu nekrologu za Fidela a Vy se po odmlce jenom stourate v nejake blbe pizze a my na Jungmannce budeme muset myslet…

Administrator
Admin

Pan VK vám to na Jungmannce zjednodušovat nebude. Fidel Castro je zajímavé téma, ale protože pan VK slíbil článek o Pizzagate už před víkendem, tak musel dostat přednost pan Podesta a jeho Spirit Cooking. Kromě toho, mrtvý Fidel nikam neuteče a na analýzu jeho odchodu tady na AE News určitě během pár dnů dojde.

PřerovskéStrojírny
Návštěvník
Finist
Návštěvník

Zkuste vymyslet z ceho asi bude ta pizza.

.B.
Návštěvník

Zde další kódy:

– hotdog = chlapec
– pizza = dívka
– cheese = malá dívka
– pasta = malý chlapec
– ice cream = mužský prostitut
– walnut = barevný
– map = sperma
– sauce = orgie

Jeden z dalších mailů:
“Do you think I’ll do better playing Dominos on cheese than on pasta?”

Tedy: myslíš, že je lepší dělat bondage s holčičkou, nebo chlapečkem?

Ovšem tohle:
“Obama spend about $65’000 flying in pizza/dogs from Chicago for a private party at the White House.”

Obama nechal letecky dopravit na orgie v Bílém domě chlapce a dívky za 65 tisíc dolarů.

mail č. 14 333 od Cheryl Mills Hillary Clinton:
“I will be sacrificing a chicken in the backyard for moloch.”

Doslova: na dvorku obětuji Molochovi malého chlapce!!!

Kromě Comet Ping Pong jsou zmiňovány ještě další 2 pizzerie.
1) Besta Pizza (portugalsky pizza šelmy – také s “pedofilním” logem)
comment image

2) pizzeria Terasol – jak jinak, s logem odkazujícím na pedofilii
comment image

Hrací koutek pro děti v Comet Ping Pong

comment image

Podesta ukazující dlaně s č. 14 a rybou:
comment image

Fish – forteen, alias fish for teen – lovení teenagerů

Toto se ale netýká je Demokratické strany, nýbrž i republikánů, hollywoodu, médií a všech západních mainstramových stran!
Vzpomeňme na Kuřim – a reakci Šabatový.

http://alles-schallundrauch.blogspot.cz/2016/11/was-ist-pizzagate-und-wer-ist-involviert.html

BertrandDeBorn
Návštěvník

Teen je ovsem vse mezi 13 a 19, takze to zahrnuje i legalni a spolecensky akceptovane “ryby”…

tomax
Návštěvník

I legální “ryby” to sice zahrnuje, ale tady jde o ty ilegální “ryby” z dolní hranice toho rozmezí teen. V tomto světle je váš příspěvek cynický, plně v duchu Lahveho humanitárního bombardování, nebo Madly Korbelové “stálo to zato”.

enigma
Návštěvník

Tyto informace mne vůbec nepřekvapily. Kdo čte USA weby ví to dobře. Ale jsem ráda, že to je podáno v češtině tak dobře a srozumitelně.

Rock Strongo
Návštěvník

Podesta jako pedofil vypadá o tom žádná.

Martin O.
Návštěvník

Jaká je definice vizáže pedofila, prosím?

Vladimir
Návštěvník

Nejde jen o celkovou vizáž, ale předevsím výraz a odlesk očí, který je spíš energeticky cítit, než vidět. Podesta je 100% pedofil a za jen za to co už prosáklo zaslouží doživotí na cele plné nadržených mexikánců.

BertrandDeBorn
Návštěvník

A neni spolehlivejsi pouzit sidericke informacni kyvadelko? Energeticke citeni je snad jeste nespolehlivejsi nez fakta.

Vladimir
Návštěvník

Ano, siderické kyvadélko, ale pouze ve správných rukou může dát 1000% jistotu pedofolie.

Zubzazub
Návštěvník

Je až neuvěřitelné, jakých zvrácenosti jsou lidé schopní.

vedomi
Návštěvník
Zvědavá matka
Návštěvník

Je to všechno jedna nadnárodní grupa satanistických, perverzních a pedofilních prasat, včetně Schwarzenberga (“Tehdy jsem měl čas se věnovat něčemu mnohem zábavnějšímu, než je politika“), Janečka, Černého, Brusové a dalších tisíc hoven.
Omlouvám se za slovník, ale v tomto případě pervertitů jinak nemůžu.

vedomi
Návštěvník

https://www.novinky.cz/kultura/282063-schwarzenberg-zahajil-sokujici-vystavu-videnskych-akcionistu.html————Otto Muehl – https://www.google.cz/search?q=Otta+Muehl&rls=com.microsoft:cs-CZ:IE-Address&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi7tric8MnQAhXBhiwKHaUCDYAQ_AUICCgB&biw=1292&bih=712#imgrc=pjmhfEQQ9Ci2fM%3A……..https://uk.pinterest.com/pin/509469776569689084/…….Hermann Nitsche———https://www.google.cz/search?q=Otta+Muehl&rls=com.microsoft:cs-CZ:IE-Address&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi7tric8MnQAhXBhiwKHaUCDYAQ_AUICCgB&biw=1292&bih=712#tbm=isch&q=Hermann+Nitsche

Jaris
Návštěvník

Ano, ano, Nitche je dalsi zvraceny zidak.” Umelec” opevujici sadismus.

Rock Strongo
Návštěvník

Už v pátek/sobotu se objevovaly informace o tom, že Assange zmizel. Má to spojitost s kauzou Pizza Gate?

http://www.inquisitr.com/3742033/news-is-julian-assange-dead-rumors-claim-wikileaks-founder-silenced-over-pizzagate/

paa tal czechia
Návštěvník
Finist
Návštěvník

Abramović, to zní tak “srbsky”..

Kandelábr
Návštěvník

Je to zkurvená chazarská špína a nedožije se konce týdle dekády. Čubka jedna do prdele krumpáčem zatím nevymrdaná!

Kandelábr
Návštěvník

Těmdle vykurveným pedofilním satanistům před oběšením osobně vypíchnu obě voči a do prdele zarazím násadu vod krumpáče až do krku. Po finálním vydechnutí poletí rovnou do Pekla min. na 5000 let!

wpDiscuz