S příchodem Trumpa čeká svět pokus o “repolarizaci” moci mezi Ruskem a...

S příchodem Trumpa čeká svět pokus o “repolarizaci” moci mezi Ruskem a USA. Multipolární svět je čirá iluze, skutečnou moc drží vrchol nedokončené pyramidy, který nikdo v podstatě nevidí!

S příchodem Trumpa čeká svět pokus o “repolarizaci” moci mezi Ruskem a USA. Multipolární svět je čirá iluze, skutečnou moc drží vrchol nedokončené pyramidy, který nikdo v podstatě nevidí!

Ještě před zvolením Donalda Trumpa jsem na AE News vyjadřoval názor, že spojenectví Donalda Trumpa s Vladimirem Putinem je procesem “reparcelizace” mocenského vlivu mezi USA a Rusko jako alergická reakce obou zemí na selhávající proces globalizace, který devalvuje systémy hodnot celé křesťanské civilizace. Upozorňoval jsem, že Donald Trump a Vladimir Putin čelí globalismu a jeho negativním projevům podobnými postoji a jejich spolupráce se bude opírat o model mocenských “parcel”, které definovaly rozdělení světa za dob Studené války. Poslední výroky obou státníků tyto mé předpovědi potvrzují. V poslední době se mezi analytiky na geopolitické události hovoří o přesunu světové moci od unipolárního modelu s dominancí USA k modelu multipolárnímu, kde světová moc je rozdělena do 4 pilířů mezi USA, Rusko, EU a Čínu. Poradce prezidenta Miloše Zemana k tomu měl několik velmi zajímavých poznámek, doporučuji je k přečtení zde.

year-did-cold-war-begin_b7011c5ee9d9c360.jpg
Svět se pod Donaldem Trumpem a Vladimirem Putinem pokusí o návrat k modelu bipolárního uskupení světové moci mezi Ruskem a USA. Všechno tomu nasvědčuje, kroky již byly zahájeny.

V mnoha ohledech pan Kmoníček de facto cituje AE News a opakuje teze, které jsou minimálně čtenářům alternativy známé, ale v jedné zásadní věci nemohu s poradcem pana prezidenta souhlasit. Model unipolárního světa už dávno neexistuje, to není něco, co by mělo skončit s nástupem Trumpa. Unipolární model světa v podstatě padl v roce 2000 po nástupu Vladimira Putina k moci, a to tehdy už ani USA unipolaritu neměly. To není proces zvolení Donlada Trumpa, unipolární svět je minulostí už 16 let a pokud bychom sledovali stopu židovských peněz, polarita neexistovala nikdy. Mluví se zároveň o vzniku multipolárního světa.

Jestli je to pravda, musíme se zeptat, co to znamená mít moc a která země tento parametr splňuje. Aby někdo mohl být považován za vůdce v systému světové moci, musí disponovat mocenským statusem “Primus Maxima”, tzn. musí jít o zemi na samotném vrcholu mocenské pyramidy (nebo pyramid)  ve světě. A v tomto ohledu s překvapením zjistíme, že statusem Primus Maxima nedisponuje v globalizovaném světě dnes žádná země. Ani USA, ani Rusko, ani EU a ani Čína. Jsou to sice “klíčoví hráči” světové moci, ale nejvyšší mocenský status jim nenáleží.

pyramid_with_eye_by_laughlady99-d499zmf.png
Polarity světa jsou iluze. Skutečná moc je na vrcholu světové pyramidy moci, která je neveřejná, netransparentní, skrytá. Jednotlivé země světa mocí ve skutečnosti nedisponují, s výjimkou moci zbraní, které mají sílu celou pyramidu odstřelit do povětří. Proto globalisté usilují o likvidaci armád, nahrazují generály feministickými ženami a lesbičkami, zmenšují armády, ruší prezenční služby, sabotují vědu a výzkum, které jsou nezbytné pro udržení vojenské moci jednotlivých států.
Polarizace skončila už dávno, globalisté se o to postarali

Globalizace po roce 1989 zajistila svými procesy dělbu moci a rozmělňování sil do té doby svrchovaných bipolárních hegemonů mezi více subjektů a navzdory dnešnímu přesvědčení, že o moc přišel jenom Sovětský svaz a Rusko v 90. letech, je třeba si přiznat, že stejný rozklad moci připravili globalisté i pro USA. Výsledkem je dnešní stav roztříštěného národa, který je rozdělený na dvě půle na pokraji občanské války, kdy na jedné straně stojí “snowflakes” (americký výraz pro “sluníčkáře”), kteří reprezentují liberály obhajující migraci, potraty, homosexuální sňatky a multikulti, zatímco na straně druhé stojí patrioti, konzervativci, zastánci americké republiky, tradiční rodiny a konzervatismu.

Barry.jpeg
Civilní a skutečné jméno Baracka Obamy, Barry Soetoro.

Spolu s ničením moci USA bylo nutné do úřadu amerického prezidenta dosadit “státního likvidátora”, kterým se stal keňský občan Barry Soetoro, který se zfalšovaným rodným listem kandidoval v roce 2008 na amerického prezidenta pod uměleckým jménem Barack Obama. Globalisté si zvolili pro tuto špinavou práci likvidace USA cizince, protože z amerických elit schopných kandidatury by nikdo tuto práci nebyl ochoten udělat. Americké elity v USA mají stejný zdroj, který vychází z modelu patriotismu, což je nekompatibilní teze globalizace. Stejně proto i Rusové jsou na tom stejně, protože i oni jsou patrioti a vlastenci. Jednou z prvních věcí, kterou Barry Soetoro po svém nástupu do funkce amerického prezidenta udělal, byla likvidace rozpočtu NASA pro kosmický výzkum a ukončení projektu Shuttle.

Proč NASA? Protože kosmický výzkum táhne inovace a výzkum, který okamžitě přebírá armáda a vojsko. Teprve potom později se objevy a výsledky výzkumu přesunují do spotřebního trhu. Díky projektu Apollo v 60. letech došlo k nastartování výroby počítačů, polovodičů, vznik internetu, takže je jasné, proč Obama jako první musel zaříznout financování NASA, aby se americká věda a výzkum neposunovala vpřed. Následovalo zrušení modernizace amerických nosičů jaderných střel. Likvidace obrany země. Poté následovala smlouva s Ruskem o dalším snížení počtu jaderných hlavic, smlouva byla podepsána v Praze.

752e7168-c845-419e-831f-d71cc9ee537d.jpg
Zfalšovaný rodný list Baracka Obamy má spoustu nesrovnalostí.

Barry Soetoro měl za úkol zlikvidovat americkou moc “Primus Maxima” stejně, jako byla zničena ta ruská v 90. letech za Borise Jelcina po rozpadu SSSR. Z tohoto pohledu obě dvě země postihl stejný osud. Donald Trump řekl v září v rozhovoru pro MSNBC, že USA a Rusko mají společný osud od 90. let. To není náhoda, že to řekl přesně takto. Je mu jasné, že konec Studené války byl koncem svrchovanosti obou hegemonů. Trumpovi to došlo už dávno, generálům Pentagonu už konečně také, jen mnoha americkým politikům to nedošlo dodnes.

Společný plán od samotného počátku jejich spolupráce

Od začátku Trumpovy kandidatury jsem přesvědčen, že Donald Trump a Vladimir Putin mají společný plán na reparcelizaci a repolarizaci světové moci podle původního modelu Studené války, ale s modernizačním prvkem spolupráce proti společnému nepříteli. Tím je nejen Islámský stát, ale především globalismus. Oba dva budou usilovat o posilování svých národních tezí a na prvním místě bude zbrojení, na druhém místě ekonomika a na třetím místě obsazování vyklizených mocenských pozic ve světě. A to všechno s cílem navrátit oběma zemím status Primus Maxima. Nic jiného za spoluprací Trumpa a Putina není potřeba hledat. Největší hrozbou pro USA není Rusko, ale globalizace. Největší hrozbou pro Rusko nejsou USA, ale globalizace. A že toto není jenom rétorické cvičení, to potvrzují vážně míněná slova obou vůdců.

Syria-Russia-USA-Cold-War.jpg
Barack Obama prohrál válku o Sýrii. Likvidace ruského exportu ropy do Evropy dodávkami té arabské přes Sýrii do EU se konat nebude.

Vladimir Putin před dvěma dny pověřil ruský zbrojní průmysl, aby zahájil výrobu jaderných zbraní, které projdou jakýmkoliv protiraketovým štítem [1]. No, a co se nestalo krátce potom? Pouhý den poté a bez nějakého diplomatického patosu nebo vykrucování reagoval na toto Putinovo oznámení Donald Trump, když vyzval k výrobě nových amerických jaderných zbraní [2]. Stali se z nich snad přes noc nepřátelé? Ale kde že. Oba dva totiž tentokrát nezbrojí proti sobě, ale proti globalistům a jejich pravé ruce, Číně! To je ta hlavní zpráva a informace. Zbrojí na obranu svých národních statusů Primus Maxima. A jsme doma. Chápete?

Opakuje se nám model mocenského vyrovnávání zbrojních potenciálů USA a SSSR z dob Studené války. Jenže dnes jde o upravený model. Není to zbrojení proti sobě, ale proti společnému nepříteli, který usiluje o rozvraty obou zemí zevnitř a jako nového světového “bouchače” si globalisté zvolili Čínu. Takže Rusko i USA budou zbrojit proti ní. To je celé. Ruský prezident Vladimir Putin má navíc přátele mezi americkými kapitalisty, ropnými magnáty a bankéři západních bank, Donald Trump má okolo sebe lidi s ekonomickými zájmy v ruském průmyslu a oba dva vůdci se opírají o koho? O vlastní ozbrojené síly. Vladimir Putin a Donald Trump mají okolo sebe lidi stejného typu. Nikdo si toho nevšiml, anebo se to přehlíží?

Chtějí modely Primus Maxima pro své země, ale jsou oba obklopeni židovskými moguly

Vladimir Putin se opírá o ruské businessmany, bankéře, průmyslníky. Majitelem největší ruské banky Alfa Bank je hegemon ruské ekonomiky, Michail Fridman [3], zakladatel Ruského židovského kongresu a občan Izraele. Půjčuje peníze nejen státu, ale i obyčejným Rusům. Vlastní hypotéky milionů Rusů. Ruská Alfa Bank je garantem úvěrů státních institucí a státních firem v Rusku. Bez Alfa Bank by dokonce nebyly ani zimní olympijské hry v Soči. Hlavním poradcem Donalda Trumpa pro finance je židovský bankéř Goldman Sachs Steven Munchin [4], kterého Trump zřejmě jmenuje dokonce ministrem financí. Oba dva, Fridman i Munchin, jsou členy Světového židovského kongresu. Goldman Sachs je jedním z největších privátních věřitelů amerického státu. Donald Trump i Vladimir Putin se těsně přimkli ke svým nejlepším generálům. Vladimir Putin má generála Sergeje Šojgu [5], Donald Trump má slavného veterána z Iráku, generála Mattise [6].

BN-HZ053_FRIDMA_GR_20150420132720.jpg
Michail Fridman, šéf Alfa Bank a zakladatel Ruského židovského kongresu.

Naopak globalisté se snaží v zemích pod jejich kontrolou dávat do pozic ministrů obrany naprosté a neškodné diletanty, ženy z dámských klubů [7] anebo herce z divadel [8]. Je to logické, globalistům jde o destrukci národních států a ty jsou mj. definovány tím, že mají vlastní armádu schopnou obrany, ale i útoku. Proto země, které budují národní teze s cílem Primus Maxima, jako první řeší vůdce a ihned po nich schopné generály. Oba dva prezidenti tak opakují řídící teze z učebnice pro národní elity. Anglický výraz “power grab” (uchopení moci) definuje model, kdy status Primus Maxima se buduje pokaždé stejně.

Budování modelu Primus Maxima v pěti krocích

Prvním krokem je vůdce. Druhým krokem je obklopení vůdce armádou a finančníky. Třetím krokem je odstranění vnitřních nepřátel (boj proti islamistům na Kavkaze po nástupu Putina v roce 2000, u Trumpa to bude boj proti migraci, která překresluje demografickou mapu USA). Čtvrtým krokem je konsolidace sil, moci a zdrojů (Putinovy čistky v armádě, na ministerstvech, zákony o zákazu financování stran a neziskovek ze zahraničí. Trump tak daleko ještě není, to ho teprve čeká, koho ze své administrativy vyhodí). Pátým krokem je příprava na budoucí konflikt. A v tomto bodě se už Rusko právě nachází, USA jsou v tomto bodě permanentně, ale Trump se tam teprve musí dostat.

Steven_Mnuchin_Trump_ap_img.jpg
Steven Munchin, bývalý hlavoun Goldman Sachs a Trumpův poradce a kandidát na ministra financí USA.

Z těchto důvodů nelze souhlasit s názorem o přesunu světové moci k multipolaritě. Čína a ani EU nejsou mocenskými centry, jsou to pouze proxy nástroje výkonu cizích úkolů a zadání. EU tancuje podle notiček globalistů a částečně některé země EU podle notiček USA. Kdo by proboha chtěl hledat mocenské centrum v Evropské komisi? To je ta skupina pánů, která není schopná (ochotná?) ucpat díry v Schengenské hranici? To je ta skupina, která se řídí příkazy Frau Merkel, která visí na telefonu americkým páníčkům? EU není multipolárním centrem, proboha. To je naprostý omyl. EU je vazal!

Svět bez polarit

Čína je nejsmutnějším případem ze všech. V zemi vládne komunistická strana Číny, ale jejich národní měna Juan je odvozována od denních kurzů na Wall Street v New Yorku. Národní průmysl Číny stojí a padá s americkým supermarketem. Domácí spotřeba Číny je ubohá a ani se nemůže zlepšit. Země se nachází v tzv. Goldsteinově pasti. Země má nízkou nezaměstnanost kvůli nízkým mzdám. Jenže tím se stává vazalem spotřeby v cizí zemi. Aby země nebyla vazalem, musí posílit národní spotřebu. Ale to by musel čínský dělník vydělávat víc peněz. Jenže pokud začne vydělávat víc, cizí firma fabriku uzavře a přesune ji do Vietnamu nebo jinam, kde je levnější síla. Vzniká tak kruh. Buď vláda zvedne platy a fabriky odejdou do ciziny a lidi přijdou o práci, nebo nechá nízké mzdy, práce bude pro lidi, ale mizerně placená a lidi si tak nebudou moci toho tolik koupit. Prostě začarovaný kruh, tzv. Goldsteinova past. Problémem Číny je obrovská sociální propast mezi městy a venkovem. Zatímco ve velkoměstech rostou mrakodrapy, na venkově panuje raný středověk, dřevěné nástroje na obdělávání půdy, orání polí kravami a osly.

or-38094.jpg
Globalisté rozvrátili Sovětský svaz v 90. letech, dnes se snaží rozvrátit USA a vyvolat v zemi občanskou válku neřízenou migrací a exportem pracovních míst, což povede k nepokojům a povstání. Donald Trump chce tento zhoubný proces globalistů zastavit.

Čína v poslední době potřebuje těžit vlastní ropu a mít více samostatnosti. Spory o ostrovy v Jihočínském moři jsou pouze důsledkem Goldsteinovy pasti. Problém je v tom, o čem jsem už psal tolikrát, ale pořád to mnoho lidí nemůže pochopit. Pokud by se všichni Číňani měli mít “dobře”, na planetě by došly potraviny během 11 dnů a ropa během 8 měsíců. To zaznělo z úst právě od Stevena Munchina. Z tohoto lakonického konstatování prostě vyplývá, že země jako Čína a Indie jsou globalisty i elitami odsouzeni k věčné relativní chudobě. Slovo “relativní” je důležité. Pro Číňana je na venkově pečená kachna hotovými Vánoci a je to luxus. V Evropě těžko, zde je luxus definován úplně jinak.

Aby Čína mohla být mocenským centrem Primus Maxima v rámci multipolarity světové moci, musela by se dostat z Goldsteinovy pasti své závislosti na laciné pracovní síle, na americkém dolaru a na americkém exportu do USA. Všechno z toho je v nedohlednu, i když Trump vysílá signály, že bude čínské zboží danit vysokým clem, ale to má daleko k realitě. Trump musí vědět, že čínská laciná výroba je minimálně pro 100 milionů Američanů na welfare kupónech jedinou nadějí na přežití. Trump půjde jinou cestou, daňovými úlevami pro firmy, které vrátí výrobu zpět do USA. Cena práce bude muset odpovídat konkurenci na globálním trhu. Nějakými cly to může skončit, ale nebude to takový extrém, aby to položilo Čínu. Trump Čínu potřebuje pro chudé Američany, aby měli co nakupovat. Goldsteinova past se týká i USA, ovšem v ohledu spotřeby.

Moc není v neexistujících pólech kruhu globalizace!

Shrnuto závěrem, s panem Kmoníčkem nemohu souhlasit v tom, že svět přechází do multipolarity. Naopak, máme před sebou naprosto jasný pokus o návrat k bipolárnímu modelu světové moci rozdělené mezi Rusko a USA. Jestli pokus uspěje, to uvidíme. A ke změně nedojde do té doby, dokud budou EU a Čína prosazovat teze vedoucí k vlastní destrukci. V Evropě je to migrace a akceptace sebevražedných kroků EU proti Rusku na příkaz amerických neocons, v Číně je to zoufalé motání opilce v kruhu, který ví, že jeho delirium tremens má jasného viníka v hospodě, ale ta hospoda živí celou jeho rodinu a miliardy příbuzných. Bez titulu Primus Maxima není svrchované moci.

Problém je v tom, že i když Rusko a USA budou dělat své kroky k národním tezím, bude to všechno málo platné, když realizace kroků a vůdců těchto zemí se opírá o lidi ze Světového židovského kongresu a o jejich banky a zdroje, které financují globalizační projekty, i národní projekty. Jako za války, židé financují obě strany konfliktů. Panu Kmoníčkovi bych v tomto smyslu spíš doporučil, aby nemluvil o multipolárním světě, ale o světě “bez vrcholu pyramidy moci”, protože přesně v této situaci se svět nachází. Nevládnou mocenské póly, ale vrchol pyramidy, který nevidíme a pouze tušíme, které elity (židovské) svět doopravdy řídí. A aby se země nemohly těmto procesům bránit, jejich armády jsou zmenšeny, zásoby munice a zbraní rozprodány do třetích zemí anebo vyhozeny do vzduchu (jako ve Vrběticích), je zrušená prezenční služba, aby muži v těch zemích neuměli střílet a do čela obrany místo generálů jsou dosazeny dámy ze salónků, případně herci [9].

a75c70af09b5ed084c0f6a70670033a5.jpg
Jak si globalisté představují “kvalifikované” velení obrany zemí: Toto jsou ministryně obrany (zleva) Albánie, Holandska, Německa, Norska a Itálie… vítejte v čajovém klubu a v rozkladu obran těchto zemí.

Vážení a milí čtenáři AE News. Jsou před námi Vánoce a během svátků si dopřeji odpočinku i já, takže na pár dnů tady ode mne nemusí být nové články a budete mít ode mne pokoj, ale předpokládám, že stejně tak i čtenáři AE News budou o Vánocích věnovat svůj čas hlavně svým rodinám a dětem. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem čtenářům za přízeň v roce 2016 a za redakci Vám přeji krásné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška a pokud možno žádný požár stromečku.

Kromě toho, ve spolupráci se Svobodným rádiem jsme na dnešní večer od 19:00 hodin připravili radiový speciál, kdy můj pravidelný pořad (poslední v tomto roce) bude pojatý výjimečně zcela jinak. Celý bude vyhrazen Vám, čtenářům a posluchačům, takže budete moci volat do studia a pokládat své dotazy od počátku až do konce pořadu. Pokud vyjde čas, probereme události posledního týdne, budeme hovořit o atentátu na ruského velvyslance v Turecku, o útoku na tržnici v Berlíně, kde podle poslední informace ministerstva zahraničí ČR zahynula pod koly kamionu řízeného teroristou i jedna Češka, kauzu sledujeme na časové ose zde, a také o posledním sbližování mocenských tezí Donalda Trumpa a Vladimira Putina. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Streamovací záložní servery Svobodného rádia
  • http://station.voscast.com/56ced8a796dd7/
  • http://svobodneradiocz.Caster.fm/
  • http://studiokladnosvobod.wixsite.com/website1
  • http://svobodneradio.radiostream321.com/
  • http://studiokladnosvobod.wix.com/mysite
  • http://radio.free-shoutcast.com/site/20566

Záznam pořadu

Šťastné a veselé!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Abbe
Návštěvník

Přesné…

Vladimir
Návštěvník

Teze tohoto článku mají velké koule a proto dávám plus.

Vladimir
Návštěvník

Kdo mi dal mínus za pochválení tohoto článku je mrdka.

Máša
Návštěvník

To je tvoje ale jen nadrazena reakce. Pravda je takova, ze kazdy, uplne kazdy ma pravo si vybrat zda souhlasi ci ne, aniz by byl mrdkou. Nekdy s timtez clovekem v necem souhlasis a v necem ne. A to potom je jednou dobry a podruhe mrdka? Trochu primitivni, nemyslis? Vynech to hodnoceni a nech kazdeho, at si vybira, ma totiz na to pravo. Ty ho jenom nechces respektovat, a proto ten vztek. Ahoj…

zarathustra
Návštěvník

maso skoda davat perly svinim oni nic nechapou ,debatovat s takovima lidma je ztrata casu oni o pomoc stejne nezadaji ani ji nechteji.a tak to je. a vam to taky nijak nepomuze na ne reagovat a dokazovat ze logika logika. nekdy paradoxi funguji. jinak s vama dost souhlasim
zarathustra

Kandelábr
Návštěvník

Nazdárek ty stará grafomanská židácká vydro, jsi na seznamu.

znechucený
Návštěvník

Souhlasím s Vámi, Vladimíre. Článek je kvalitní analýzou a u mě má také velké plus.

Máša
Návštěvník

Pane VK: Co se tyka Vaseho nazoru, ze Trump a Putin maji spolecny plan, viz Vas podtitulek ” Společný plán od samotného počátku jejich spolupráce”, hovorici o spolecnem boji proti stejnemu nepriteli, ten , bohuzel, nesdilim. Vysvetlim proc.

Rusko nebojuje o preziti, ale USA ano. Spoluprace neni totez jako zachranovani. USA nejsou rovnocennym partnerem ke spolupraci. Za timto nazorem si stojim a postoj
Putina vuci USA jako vuci partnerovi vidim jako ochranu Ruska, opravnenou ochranu. Rusko v kazde valce nejvice utrpelo a logicky jeho zajmem je ji nedovolit znovu. Ale nema nejmensi duvod spolupracovat s agresorem vuci sobe. USA jsou tim agresorem, coz je viditelne a zdaleka nejen vuci Rusku.
Rec je o globalizaci a ja vidim rozdil v tom, ze Trump je nastrojem globalizace, Putin nikoliv.

Nezajimaji mne reci Trumpa, kterymi hraje amikum na jejich pocitovou frekvenci presne v te urovni, kde jsou naladeni. Mne zajimaji jeho vyroky mezinarodne. A z tech je videt, ze je ovladan, a nikoliv vladce.

Z jakeho duvodu Trump oznacil Fidela Castra brutalnim diktatorem? Z jakeho duvodu oznacil Trump vraha ruskeho velvyslance za radikalniho muslima? Odpoved je tato: Je to poskok, a rika, co mu bylo nadiktovano.

Fidel byl tak “brutalni” ze posilal lekare do jinych zemi zachranovat nemocne, zatimco “demokraticke” USA posilaly sve zoldaky vrazdit i zdrave…

A vrazda viditelne mirumilovneho ruskeho velvyslance neni akci nejakeho fanatickeho debila, ale vysledkem vzteku sioamerickych dmentu , kteri v Syrii prohrali. On je tak blby, ze to nevi?Ale vi. Mluvi, jak musi mluvit, a tim prozrazuje, ze je slouha a loutka.

Vladimir
Návštěvník

Zajeď do nory, ty stará grafomanská vydro.

Máša
Návštěvník

Jsem v ni stale, ale vklidu, zatimco ty se neumis zorientovat ani v tom, kdo jsi a kam patris…

zarathustra
Návštěvník

vladimire vladimirovici ty zalez a nekam hodne hluboko a uz se neukazuj. A vy ostatni take ,to co MASA pise je pravda zadny z vas na masu nema vy blbove co nic nechapete
zarathustra

zarathustra
Návštěvník

MASA, Mluvite zajimave rozhodne mate pravdu ohledne Fidela Castra.
zarathustra

Jirka
Návštěvník

Fidel poslal kubánské vojáky do Angoly kde 20 let zuřila občanská válka.

Máša
Návštěvník

A dal? Dopovezte to cele. Mate na to?

Pert
Návštěvník

Ano Vk, tohle je vcelku dobre popsana druha strana mince pozorovatelky. Jen jeste doplnim, Nemci (EU) jsou stale pod tvrdou kolonii po 2.sv pod Usa, bohuzel, CR a vychod Evropy je po 89 tvrdou kolonii pod Nemci. Jak z toho kruhu ven? Nemci musi vice obchodovat s Iranem a Cinou, Cr a vychodni blok tez.
Ovsem vic nemohu tady rict, jen naznacit, protoze to tu bude pro vetsinu nestravitelne, ale nad vsim timto malym mravencim hemzenim je tu treti strana mince! A to boj Galakticke federace stvoreni naseho viditelneho i neviditelneho vesmru proti tzv padlym andelum a jejich sluhum dnes vcelku dobre oznacovanym chazarskym zidum!
Poznavaci znameni deformovanych struktur, kterym jde jen o krev a utrpeni je ohromna soucasna moc zalozena na lichve a penezich proti nam, nas normalnich stvoreni, kteri prosazuji v celem viditelnem i neviditelnem spektru lasku a dobro!
Ale neklesejte na mysli od roku 2012 uz s nimi GF toci, proto tolik povyku kolem

Vladimir
Návštěvník

Ano! Galaktická federace!

Máša
Návštěvník

Postaci, kdyz napisete, kdo to je, a kdy jste ji videl. Dik.

Máša
Návštěvník

Galakticka federace? Fajn, ale ja chci dukazy a ne jenom vase praseni ( s je s hackem, aby nedoslo k nedorozumeni).

Uz jenom to slouslovi ” padly andel” je debilni, pane Pert. Andele neexistuji, natoz pak nejaci padli. Copak Vy nevidite ten zamer? Andel-padly andel je opet princip rozdelovani, a to Vesmir nezna!
Co je ve vemiru rozdeleno? Nic. Vsechno tam funguje jenom proto, ze tam jede zakon rovnovahy.
Zeme je jeho soucasti, a tady to vidite sam na vlastni oci.

Muzete mi odpovedet na otazku? Ma galakticka federace i nefederativni odpurce? A jaky nazev mate pro ne? Dekuji, pokud odpovite.

Pert
Návštěvník

Ach jo. Nezlobte se Maso, bez urazky. Tady na to neni prostor. Musite jeste mnoho studovat zakladni informace o stvoreni naseho volnym okem viditelneho sveta. Zakladni dukazy a info napr poda jedna z nejvetsich zasvecenkyn madam Blavatska, ze soucasnych na netu to docela pochopitelne vysveluje Raguian, Muldasev, Joe, nas, bohuzel odejity, vysoky zasvecenec Ivo Wiesner, Jezis…Vseci podavaji temer stejnou osobne prozitou informaci. Jen tak namatko, vite vubec, ze v Peruanske vlade (Usa, Rusko tady ne primo ve vlade take), je oficialne placeny ministr pro styk s mimozemskymi civilizacemi? Dnes uz snad jen zoufalci veri, ze jsme v tomto stvorenem nam viditelnem svete sami! Proc jen v Peru? Protoze tam je to snad na dennim poradku, kdyz udelaji soudruzi chybku a zviditelni se tisicum lidi…Pokud i zakopnou tak okamzite prijede speci komando z USa, obstoupi a odvezou zbytky pryc…
A co se tyka stvoreni, myslim naseho malinkeho viditelneho, tak to tady na to neni prostor. Ale ve zkratce. Kdyz nejvyssi vedomi spustilo projekt naseho viditelneho nejakym velkym treskem apod, aby to mohlo vubec fungovat stvoril dalsi vedomi tzv tvorici i kontrolni Andely. Aby se stvorene duse nejvyssim vedomim, ktere prochazi napr. jednim ze stvoreni -nasi Zemi, aby tady sbirala zkusenosti a ucila se, tedy rostla a vracela se zpet a predkladala ucty kontrolnim Andelum. Bohuzel ze znamych duvodu v nasem stvoreni nejvyssi kontrolni Andel Lucifer trochu zneuzil sveho postaveni v nebesske hierarchii…Zacal si vychovavat a krivit charaktery dusi v nasem stvoreni. Tim se postavil vice proti nejvyssimu Vedomi nez mu bylo dovoleno. Nejlepe, nejsnaz dostal na svou stranu nizke duse ktere podlehly mamonu, chamtivosti zlata (zlato je nejvyssi mezigalakticka mene v nasem stvorenem i galaxiich!- proto takovy zajem a povyk kolem nej! Proto na prikaz zidovske mafie nas zid pan Tosovsky zadarmo, pardon za nekolik tun papiru v 90 letech zaprodal Nemecke zidovske mafii nase CS zlato). No zkratim to: jeden z nejvetsich zidu Mojzis dostal pokyn oddelit a vytvorit skupinu, ktera by to tady u nas na Zemi ovladla slrze penize a zlato,a slouzila jemu a jemu podrizenym zlym skupinam galaxii, coz se mu dodnes podarilo, vidite u nas sama. Nepochopil a i oni dodnes nepochopili, ze udelali nejvetsi chybu pro svou dusi a ve sve chamtivosti, priahuji a provokuji duse kolem sebe a pritahuji zlo. To vidite sama, jak jsou stale zide pronasledovani a budou az do jejich prevychovy dusi k dobru. Vrcholem toho naseho vesmirneho dramatu bylo, kdyz vsem i jim prisel na zem stvorena ohromna duse Jezis na pomoc, aby skrze nej sve duse osvobodili od mamonu- na stranu Lucifera. Soudruzi ho ve 33 sproste zavrazdili.
Proto zidovske pronasledovani dosahuje dnes vrcholu, kdy se vlastne dostavame k soucasnosti k volbam, k valkam, k trubkam a k mnoha nasim pohadkam i k Vanocum. Sledujte pohadky! Hlavne v nasich CZ pohadkach zvitezi vzdy dobro nad zlem! Protoze to tak je nastavene nejvyssim vedomim naseho stvoreni! A nyni dochazi konecne od r 2012 zhruba k zuctovani, vydrze odhaduji 100-200 let jen. Nebojte, i Vy si ten radostny okamzik prozijete, prozijte si na chvili pocit ze Vase duse je vecna – ted!

Máša
Návštěvník

Perte: Ja jsem presvedcena o existenci zivota na mnoha planetach vesmiru. Odmalicka. Ciste logicky to nelze poprit. Ovsem na placene zamestnance pro styk s nimi, to v zadnem pripade neverim, to je blby vtip…Nebo Vam se libi, ze si je platite za to, aby se kontaktovali pouze s vyvolenymi? Konec, ne, tecka. Je to blabol.

Nepotrebuji studovat vubec nic o stvoreni sveta, protoze to jsou nicim nepodlozene domnenky, a na to si prilis moc vazim sveho zivotniho casu, abych ho blbostmi nezabijela.

O Peru vim dost, od setkani v letadle ( pred rokem) s lekarem a jeho rodinou si piseme. V Peru je dost zdrogovanych a zeny tam pod vlivem tohoto faktu hodne trpi, nakonec toto neni problem pouze v Peru, tykalo se to Colombie, ale tam uz to slabne, protoze se dealeri presunuli do Mexika, tam ten problem je oblastni, ale smeruje se do USA neustale, kde dnes umira na drogy vice lide nez jinymi nasilnymi zpusoby, vcetne autonehod, statistika to vypovida…………ale mne zajima to Vase tvrzeni o Rusku.
Pisete, ze ne ve vlade, ale mimo ni je nekdo placen za styk s mimozemstany?Muzete to upresnit kdo a kym?

Kdyz uz jste vzpomnel ty pohadky, kde dobro vitezi nad zlem: Nikdy vas nenapadlo, proc je nekdo pise?
Ze zoufalstvi, ze pravda a ani pravo nikdy nevitezi, tak si to aspon predstavuji a davaji do pohadek. Proto jsou to pohadky, protoze realita takova neni, pane!

Vzdycky vitezi sila, ne pravo ci spravedlnost. Vidite to a nebo nevidite ve svete a kolem sebe?

Ale pravo a spravedlnost se da docilit, ovsem musite prestat podlehat viram a ridit se tou silou, ktera vam byla dana a je obrovska! Lidi ji odevzdavaji, a proto se pak uchyluji k pohadkam, kde vitezi dobro nad zlem.

Zeptejte se sam sebe, jestli si vybirate zeny podle toho, jake kvality maji a nebo podle toho, jak se Vam libi. Pritom znate porekadlo, podlozeno dlouhodobou zkusenosti, ze cim hezci, tim vetsi potvora.

Zrovna tak je to s tim, cemu chce clovek verit. Cim libivejsi varianta je mu predlozena, tim ochotneji ji prijme. Proto jsme tam, kde jsme.

Rozkol je v tom, ze se neridime tim, co je kvalitni, ale tim, co se nam libi, a proto dneska v situaci, kdy byl zvolen Trump v nem lidi vidi zachrance, ikdyz on nema ty moznosti pres noc z rozezranych lidi udelat poctive, kteri nebudou chtit mit vyhody z druhych a zacnou makat nejen na sobe, ale i pro svuj plny stul…

Kde mate nejaky dukaz toho, ze andel Lucifer zneuzil sveho postaveni? Videl jste to? Ne. Jedinym vasim dukazem tohoto tvrzeni je totiz pouha vase vira v tento blabol a verite tomu jenom proto, ze se vam to libi. Az budete mit dukaz, ze tomu tak bylo, muzete to zacit rozsirovat. Ten ale nemate, presto to delate… Ja se ptam proc, pokud me predchozi radky jsou nepravdive.

Kde mate dukaz existence duse?

Kuliferda
Návštěvník

MIlá paní Mášo, podle toho co a jak píšete, máte nejspíš vzdělání humanitární, předpokládám právnické, když se tady vyjadřujete o vaší práci u soudu, důkazních materiálech atd. Mnoho lidí, kteří zde píší je vzdělání jiného, já například technického. Asi proto je Vaše vyjadřování na vyšší rétorické úrovni, avšak dovoluji si tvrdit na výrazně nižší úrovni slušnosti. Když třeba Pert hovoří o galaktické faderaci a padlých andělích, asi se o tato témata zajímá a něco o nich ví. Já také. Zkuste se příště vyvarovat oslovení typu “debilní” jinak u mne ztratíte i těch posledních pár procent vážnosti, které k Vám zatím chovám. Hezké Vánoce přeji.

Máša
Návštěvník

Kuliferdo: Dekuji za reakci a je mi lito, ze jste ze mne zklamany, ale zklamu Vas podruhe, protoze mne nezalezi na tom, zda u nekoho mam ci nemam vaznost. Ja jsem clovek pracujici pouze s fakty, a ze jsem tim neprijemna, coz je pro mne samozrejma vec. Ano mam, vzdelani ekonomicke a pravnicke. Ale vzdelani neni dulezite. Dulezity je pristup k zivotu a ten muze mit spravny uplne kazdy, i bez vzdelani. To nakonec tady bylo perfektne videt v tom videu, co sem dala pani Pozorovatelka, kde mluvi cikan tak jednoznacne pravdive, ze zadna vyssi uroven vyjadrovani to nesejme. Pristup k zivotu ( ten spravny) se nechazi v prirode. Jeji zakony jsou dane, a ja z toho vychazim. Vzdelani nevzdelani…

Galakticka federace a padli andele jsou bludy. To, ze si nekdo nastuduje bludy jinych a pak je prednasi, neni znamkou vzdelanosti, nebo jak rikate, ze o tom neco vi. Nevi nic. Prejima cizi nazory, ktere si nema jak overit v praxi.

Predstavte si, ze reknu, ze jsem padly cert. Co si o tom budete myslet? Ze jsem prastena a ze nic takoveho neni? Tak proc lide prijimaji myslenku padlych andelu, to je pouze pohled z opacne strany. Existence plusovych a minusovych ( opacnych) naboju v lidech je nam vsem srozumitelna a viditelna. A proto ja, za sebe, vzdy se divam na veci i z te druhe strany.

Galakticka federace. Kde jsou pro to dukazy? Nejsou, ale je to lidem prijatelne, protoze je to odvozenina toho, v cem ziji, tak to klidne prijmou. Ale opet, nabizim pohled opacny. Copak vsechny zeme na nasi planete ziji ve federaci? Nikoliv. Takze se ptam, kde je nejmene zminka o tech galaktickych nefederativnich planetach. NIKDE.

Takze se na mne zlobte, jakkoliv je Vam libo. Pokud ma nekdo potrebu se neustale k necemu prirazovat, tak si nemuzeme rozumet, protoze ja si hlidam ten neutral a tvrde ho obhajuji, nebot to je jediny zpusob miroveho ziti.

Taky preji Vam hezke vanoce, ja je neslavim. Nemam duvod, protoze svatky miru, klidu a lasky neuznavam z toho duvodu, ze jsou ohraniceny pouze 3 dny. Ja je chci porad a trvale vsude. Pak zacnu oslavovat, az se toto povede…

Kuliferda
Návštěvník

Milá Mášo, podle toho, jak se zde vyjadřujete téměř ke všem názorům, proč nekandidujete do politiky a nesnažíte se změnit situaci u nás i ve světě svými činy a ne jen řečmi? Pouze podle činů se pozná co je v člověku ( uvidíme u Trumpa) a ne podle dalekosáhlých rétorických cvičení. A k Vašemu neustálému argumentování ať svoje názory tady každý dokáže a prokáže mohu konstatovat toto. Bohužel byla drtivá většina důkazních materiálů, které se týkají našich dějin nenávratně zničena v minulých staletích. Myslím tím drtivou většinu historických knih počínaje Starým zákonem a konče celou Alexandrijskou knihovnou. Ty střípky originálů, které zůstaly, se postupně skládají do té správné mozaiky a ve správnou dobu budou představeny veřejnosti. Je těžší dokazovat pravdu, když je většina dějinných originálů zničena a nahrazena pouhými kopiemi a přepisy…..Toť asi vše k Vašemu požadavku “dokazování” dějinných událostí paní Mášo…

Máša
Návštěvník

Kuliferdo: Protoze se lide rodi porad stejni, tak i jejich dejiny jsou stejne, na detailech nezalezi a dejiny se neustale prepisuji momentalnimi vitezi. V kazde dobe, podivejte se na stare mapy,porad se menily a i ty dnesni primo pred nasimi zraky, viz BV.

Proto taky drtiva vetsina materialu, ktere se tykaji nasich dejin je nicena, jak spravne pisete. V dnesni dobe se nekomu nehodi, aby v ucebnicich dejepisu bylo napsano, ze nas osvobodil od fasismu Sovetsky svaz, tak deti se tam doctou, ze to byly USA. Po vymreni dvou generaci uz nikdo nebude vedet, ze to neni pravda. Takze ja osobne beru predkladane dejiny s velkou rezervou a sporne body v ni odvozuji od pritomnosti.
Priklad: Rusko prijalo zpet Krym po vseobecnem referendu. A toto ma byt zduvodnenim ruske roztahovacnosti a podklad pro tvrzeni, ze Rusko je svetovym nebezpecim hned po Ebole, jak to vyprdnul ze sve huby Obama? A podivejte, kolik lidi je ochotno tomu uverit.
V minulosti tomu nebylo jinak. Muze mi nekdo tvrdit od rana do vecera, ze krizaci sirili krestanstvi a ja budu stale oponovat, protoze kazda valka je vystupnovanim zlodejiny, jde o rabovani bohtstvi zemi a vzdycky se lidem predhodi falesne duvody, aby agresor vypadal jako siritel miru a nebo dokonce obet.
Zeman u nas rika, ze potrebujeme zbudovat armadu EU, Trump v USA rika, ze vybuduje silnou armadu a ja se ptam, proti komu? Kdo vas ohrozuje? Nikdo. U nas navic uz ani neni co vyrabovat a do USA ze by se nekdo chystal jim ukrast dluhy?

Proc nekandiduji do politiky? Protoze ta neexistuje. Mame u nas dvoji vazalstvi, tj. EU a USA. Vsichni v politice jsou jen sasci, kteri zakryvaji, ze plni prikazy, co jim dojdou faxem ci jinym zpusobem. ( Vzpominate slova Bushe, ktereho se ptali, proc travi tolik casu na svem ranci v Texasu a jak odtamtud muze ridit zemi? Odpovedel, ze mu k tomu staci jen fax. Vzacne nelhal..)

Neuznavam zastupitelskou demokracii sverenim pravomoci zvolenym zastupcum. Ti totiz jednaji stylem: kdyz jste si mne zvolili, tak budete prijimat veci tak, jak ja rozhodnu. To je podraz a ja v tom nechci figurovat. Je to spatne a lide ami to vidi uz pres ctvrt stoleti, ale porad chteji verit tem novym, ze vse bude jinak, jen ze si predtim spatne vybrali. Nebude to jinak, protoze to nejsou zastupci lidu, ale poskoci, co prijimaji “faxy”. Zeme nema suverenitu o sobe rozhodovat. Toto je potreba vyresit jako prvoradou vec.

Lidi se museji chtit na vlade podilet sami, a o tom je moje psani. Tak jak to je na Kube. V oblastnich referendech ke kazdemu zakonu. A pouzivat misto poslancu posly sve vule, a pokazde jine, aby si z toho nemohli udelt ryto…

Trumpa nezatracuji, ale zatim se projevuje jako hloupa loutka…uz dal na vedomi, ze bude vetovat rezoluci OSN ohledne ukonceni roztahovacnosti Izraele… takze si nic od nej neslibuji a uz vubec ne nejakou spravedlnost…

minoltista.ca
Návštěvník

Zde se kapitalne mylite, pani Maso. Cely vesmir je zalozen na pritomnosti hmoty a antihmoty.

Zvědavá matka
Návštěvník

Co je to “antihmota” , Minoltisto ?

minoltista.ca
Návštěvník

V kratkosti …antihmota je opak klasické hmoty, z které je vytvoren “viditelny” vesmir. Kazda hmota ma svoji prislusnou antihmotu. Princip antihmoty je zalozen na opacném elektrickém naboji prislusného atomu. U hmoty je proton +, neutron 0, elektron -. U antihmoty je to opacne …antiproton -, antielektron +, antineutron 0.

Teorie “big Bang” se vysvetluje pritomnosti hmoty a antihmoty ve stejném pomeru. Pri stretu hmoty s antihmotou doslo k vzajemnému zniceni, pricemz se uvolnilo nesmirné mnozstvi energie a zustalo nepatrné mnozstvi hmoty. Tento “zbytek” hmoty tvori “viditelny” vesmir. Veskera energie a rozpinani vesmiru je dusledek stretu hmoty s antihmotou. Tento proces lze teoreticky zvratit. K tomu dojde, az se rozpinani vesmiru zastavi a dojde k opacnému procesu, tedy ke kontrakci.

Máša
Návštěvník

Teorie “Big Bang” je pohadka, nicim nepodlozena, ikdyz je overitelny fakt, co rikate o elektrickem naboji atomu, obsahujici plus i minus.
Mne sice odvozovaci metody bezne vyhovuji, ale v tomto pripade tomu neverim proto, ze nezname vsechny spolupusobici elementy ve vesmiru. Cerna dira, nebo jak se tomu rika presne nevim, ale tu uz teorie hmoty a antihmoty nepokryje…..

Nechci se poustet do debat, kde neni mozne dojit k zadnemu zaveru, a jednou z nich je vznik vesmiru. Pokud by hmota a antihmota byly ve stejnem pomeru, pri jejich stretu by zadna hmota nemela zustat. Pouze ta energie. Prikladne plus 3 a minus 3 da nulu. Pokud Vam vychazi zbytek pri stejnem pomeru hmoty a antihmoty, tak mne zajima, proc.

Dale je nezodpoveditelnou otazkou, proc by ten Velky tresk se udal jen jednou a dal uz nepokracoval. Tvrzeni, ze pred 13.8 miliardami let mel vesmir jinou hustotu, neobstoji, protoze to nikdo nevi. A hlavne ten casovy udaj je k smichu. Streleny od boku, jak se rika.

Fred Hoyle ( po matce zid), ktery prisel vubec s tim napadem “Velkeho tresku” jako prvni psal rovnez science fiction knihy, ktere vzdy oslovuji lidi chtive senzaci. A tim si zduvodnuji i to jeho pocitani let….Nevedel nic, a nikdo to nevi a ani nebude. Zadny clovek na tomto svete nevi ani se nedozvi jak vesmir vznikl…. Ale vzdy bude dostatek ziskuchtivych lharu, kterym lide jsou ochotni naslouchat, protoze touhu po senzacich a objevovani ma v sobe vetsina. A duvod proc to tvrdim je ten fakt, ze my jsme pouhym produktem ve vesmiru, nic vic, a nic min, viditelne je to vsem bez rozdilu toho, cemu chteji verit.

Kdyz uhackuji halenku z bavlnene prize, tak ona nema a nebude mit nikdy sanci se dozvedet, ze ktere plantaze pochazi a jake bylo seminko, ze ktereho vyrostla a jak nebo cim “vyslechteno”.

Chemicke a fyzikalni veliciny plus VSECHNY zakony jejich vzajemnych reakci nezname do dusledku, a proto nikdy nemuzeme zjistit vznik sveta ci zivota ve vesmiru. Docela mne zarazi, ze lide, kteri veri v boha, nechteji videt ten fakt, ze nase planeta neni jedina ve vesmiru, ale drzi se jako ves kozichu sve predstavy, ze zrovna ji prijde nekdo zachranovat. Pokud jsou podminky zivota ve vesmiru stejne, tak i bytosti budou stejne, a kolik by ten jejich panbu potreboval synu k obetovani pro jejich zachranovani?
Totez se tyka tech, co veri na mimozemstany, kteri maji zajem nam pomahat. Jsou to vsechno manipulace k odvadeni lidi od prirody a jejich zakonu. Predevsim vsak odebirani jim jejich skutecne sily, ktera jim tou prirodou byla dana. Lide jsou ve srabu jenom proto, ze se te sily vzdali, a jeste k tomu dobrovolne…

minoltista.ca
Návštěvník

Vas pesimismus nesdilim. Vitezstvi hmoty nad antihmotou se vysvetluje “violaci CP” …ale to uz se dostavane na uroven neutralnich castic zvanych Kaon a to je komplexni kvantova fyzika. O tom se nema smysl dohadovat.
Mam velice rad site LUXURION, ktery je venovan astronomii a prirodnim vedam. Pokud se chcete nechat vyvézt z vasich omylu, velice doporucuji.

http://www.astrosurf.com/luxorion/index.htm

Máša
Návštěvník

Diky za odkaz, podivam se tam. Nemam patent na rozum, jsem otevrena vsemu novemu, ale pokud se neda neco dolozit, nezabyvam se tim. Na domnenky opravdu nemam cas, protoze cas je vzacnost nejvyssi, to pozna kazdy clovek, kteremu je pres 50…

Máša
Návštěvník

Hm, tak ta stranka mne nepresvedcila o nicem. Autor neni ochoten ani sdelit svou profesi a to, ze je clenem ruznych klubu filosofickych a vedeckych spolecnosti bez sebemensi specifikace mne nezajima.

Bud jsem konkretni a nebo se rozplyvam… a kdyz se rozplyvam, tak kecam….

Zajimalo by mne, proc mne oznacujete za pesimistickou. Ja jsem vyhradne realistka. Proste na vsechno chci dukazy a myslim si, ze v dnesni dobe, prolhane dobe, je to naprosto nutnosti. Uz jsme byli vodeni za nos az prilis dlouho…

P.S. Prominte mi zvedavost, znamena zkratka ca, ze jste v Kalifornii?

minoltista.ca
Návštěvník

Hmm …tak Luxurion je nezajimavy. Zajimavé zjisteni. Ja se uz prinejmensim 15 let brouzdam timto sitem a cas od casu stale prichazim na veci, které nelze pochopit bez zvlastnich znalosti. Pokud dobre rozumim, tak vam staci nekolik minut, abyste smetla ze stolu veskerou verohodnost nadnesenych vedeckych dukazu a teorii.

Pokud je teorie “Big Bang” pro vas pohadka, budete mit zajisté lepsi vysvetleni, proc a jak jsme se zde ocitli. Abych se priznal, ja jsem ho jeste nenasel. Ted jsem na rozpacich …mam vam zvednout klobouk, nebo si myslet své?

P.S. Zkratka ca znaci to samé, co zkratka cz.

Máša
Návštěvník

Opakovane pisi, ze vysvetleni, proc a jak jsme se zde ocitli nema nikdo, tudiz ani ja. A jestlize neverim na Velky tresk, tim automaticky nelze odvozovat, ze ja mam nejake lepsi vysvetleni. Nepotrebuji nejake mit. Podle mne to neni podstatne. Aby se lidi naucili lasce, to je podstatne a koho to zajima, pritom to dosazitelne je a nanejvys potrebne pro kazdeho, ikdyz si to neuvedomuje. Mimochodem, vyzkum pouziti volnych energii, to mne zajima a moc, protoze to ma smysl pro vsechny lidi.

Vidime vsichni jedno a totez, ze jsme jen produkt vesmiru a zadny produkt nevi, jak vznikl a odkud pochazi material na nej. A ti, kteri to chteji za kazdou cenu vedet, tak potom sahnou po jim nejlepe vyhovujici domnence, jako je treba i buh stvoritel. Ale kdo stvoril jeho, to uz je nezajima, ikdyz logicky i on by musel mit stvoritele a jsme v bludnem kruhu, zda bylo nejdriv vejce a nebo slepice, ktera ho snesla.

Jeste jednu poznamecku: Vsiml jste si, jak v poslednich letech se mnozi v clancich pouziti zastiraneho autorstvi slovy jako “vedci”, “skupina vedcu z” … mysleno odkud, ale zadna konkretni jmena ? To je signal, ze jde o domnenky a nikdo se pod ne nechce podepsat, aby nahodou nebyl hnan k zodpovednosti ci predkladani dukazu.

Priklad: kdo je autorem globalniho oteplovani, teorie skodlivych nasledku prdeni krav, nebo duteho a obydleneho jadra Zeme?

Ziskuchtivi blazni.

Nebo kolik lidi podlehlo pohadce o katastrofickem konci sveta v prosinci roku 2012? Stacilo natocit jeden magorsky film a napsat o tom do novin ci na internet a lidi to spolkli. Videla jsem desitky sousedu, kteri ze strachu odjeli daleko do vnitrozemi, a ja jsem si sla v pohode zaplavat do more…

A planeta Niburu? Dalsi pohadka. Proste nekoho vymysly vzbuzujici senzace bavi, mne ne.

Nebo “vedecke” studie o tom, ze se lidsky zivot produluzuje. Opravdu? Vymyslena cisla ve statistikach mne maji o tom presvedcit?
Chemikalie v potravinach jim zivot prodluzuji?
Statisticky je v USA puze 7 nebo 8 procent lidi nezamestnanych, ale pritom je sto milionu na potravinovych listcich?

No nic, uz jsem toho napsala hodne….

minoltista.ca
Návštěvník

Aha …takze od tohoto momentu se mi ujasnilo. Co se vas tyce, myslet si “své” je jedina moznost, jak vam rozumet.

Zde se znovu potvrzuje, ze potreba jistoty je silnejsi, nez potreba pravdy. Jak jsem jiz naznacil, hledani pravdy je nekonecna cesta. Naivni lidé veri, ze cesta k pravde konci na prvni krizovatce. Asi proto vetsina z nich odboci na pohodlnou cestu jistoty. Ze tato cesta nikam nevede, to uz nikoho nezajima. Zvolit si cestu, ktera nikam nevede je znakem hlouposti. Delat vsak z hlouposti kvalitu, to uz je znakem blbosti!

Pozorovatelka
Návštěvník

Když jsem před pár dny četla téhož Kmoníčka, měla jsem pocit, jako by telepaticky navazoval na mnou nedávno zmiňované status quo o udržení USA. A celkově se mi chce říci jenom “blik – ono jde o multipolární svět se stále stejnou a toutéž centrální mocí”, cituji z článku z roku 2005:

“Bez pochopení metod globální politiky (a mnozí odmítají samotný fakt její existence) nemyslící politici, politologové a sociologové a také žurnalisté, nazývají takové přestavění „světového řádu“ „přechodem od dvoupolárního světa k monohoplárnímu“. Ale jak jste právě pochopili, to je neskutečná hloupost. Svět stále zůstane „jednopolárním“ –s globální finanční mafií v čele.
https://aeronet.cz/news/proc-spojene-staty-ceka-rozklad-proc-nesmi-volby-vyhrat-clintonova-a-o-cem-je-soucasne-deni-ve-svete/

A při vší úctě k panu VK (a tím mám na mysli víru v čistotu a upřímnost jeho myšlenek, byť je upravuje z týdne na týden) , opět jsme – mým pohledem -. u toho, že názor je měněn za pochodu, přesněji, že mozaika je upravována podle kamínků, místo aby byla osvětlována role kamínků v mozaice.

Vladimir
Návštěvník

Málo kdo je genius jako Vy a hvězdopravci.

Pozorovatelka
Návštěvník

A opomněla jsem doplnit to, co zde už dlouho rovněž opakuji – stavět USA a Rusko do stejné pozice je mým pohledem nesrovnatelná věc a to především proto, že o USA už není zájem, zatímco například i to, co se děje s Evropou přes uprchlickou krizi, je o tažení na Rusko – až takový o Rusko zájem je! Ať nemluvím v hádankách – “Koho chleba jíš, toho píseň zpívej” a protože globalisté už dlouho jako jeden ze svých velkých zájmů mají zavření ruských kohoutků do Evropy, Evropa je vedena k tomu, aby zpívala íŕánskou/islámskou písničku. Sama vlastní zdroje nemá a ve volbě mezi ruskými a íŕánskými byla donucena přistoupit na antiruský diktát. A Trump v tom dění je jen takovou labutí písní, pro Evropu i Rusko s nulovou, ba až negativní hodnotou.

Kuliferda
Návštěvník

Paní Pozorovatelko, jistě budete výborná ve výkladu hvězd, ale nejste schopna a ochotna si připustit, že v mnoha věcech nemáte pravdu. Neustálé kombinace o vzniku evropského chalifátu, který navazuje na historický základ kolem podle Vás posvátné hory Ararat, je založen na vidění historie maximálně do 6.8. století př.n.l., kdy se na území hlavně současného Íránu vyskytovala Médská říše. Ale dějiny sahají mnohem dál, kdy např. v roce 5 508 př.n.l. byla podepsána mírová smlouva mezi Velkou Rassénií a Arímií (nynější Čínou) a od té doby se začal počítat původní kalendář na území celé Asie a taktéž začal výstavba velké čínské zdi z důvodů neustálého porušování mírové smlouvy ze strany Arímie (Číny)…..K dění na území kolem Araratu, Skýtie, Frýgie, atd…..zbývalo skoro 5 000 let!!! Přestaňte prosím neustále fabulovat o vzniku naší podle vás tzv. indoevropské civilizace podle Vaší jediné pravdy a začněte se více zabývat dějinami a ne tzv. his-torií…(co asi znamená Tóra Vám nemusím vysvětlovat…his – jejich -torií…) Zkuste si to přeložit sama.

vedomi
Návštěvník

Máte nějaké logické vysvětlení pro islamizaci Evropy ?

Stara mama
Návštěvník

Ja mam logicke vysvetleni (jedno z moznych ) islamizace Evropy. Pokles eura =posileni dolaru, odlakani pozornosti lidi a medii, nepokoje, chaos, konflikty=ksefty se zbranema a zisky pro jiste lidi a zeme, odstaveni mocenske konkurence, nasledne ksefty na rozvoji konflikty poskozenych evropskych krajin =miliardove ksefty pro jiste jednotlivce, lepsi kontrola nad ovcany ovladanych radikalnim islamem, posouvani toho vseho k ruskym hranicim a do Ruska…Logickych vysvetleni uprchlicke krize je dost. Rozhodne je to negativni proces, ktery nikdy nemel byt.

Ereinon
Návštěvník

Můj názor na migraci a islamizaci Evropy se asi dá shrnout do tří slov…Ordo ab Chao

Pozorovatelka
Návštěvník

A podle Vás se globalisté řídí Vámi popsanou historií? Já jsem přesvědčená, že slovanská historie je utajovaná stejně, jako až v 19. století se svět dozvěděl o říši Chetitů, ale pokud se snažím hledat, kam globalisté vedou svět, tak musím vycházet z oficiální historie/his-torie

Stara mama
Návštěvník

Mam rada historii a v mladi jsem o ni hodne cetla. Na tzv.Chetitskou risi jsem v knihach narazela minimalne. Chetitska rise byla skutecne nepravem opomijena, nebyla bezvyznamna. Myslim, ze ve sve dobe byla hned po Egyptu druha nejvyznamejsi . Ale uprimne, neverim, ze Chetiskou risi vybudovali Slovane, to jsem v zivote necetla, ani o tom nikde neslysela.

Stara mama
Návštěvník

Ja si myslim, ze celou Evropu soudruzi globaliste na iranskou ropu za cenu islamizace (ktera mi zatim prijde, ze nabira model ala Saudska arabie) nenachytaj, myslim, ze tady skutecne dojde ke zmenam sfer vlivu. Bylo to videt pri navsteve Adolfiny (Merkelove) v Praze. Lide ji vypiskali, a podle reakce lidi na ni si neumim predstavit, ze CR by prijala islamizaci jen tak dobrovolne bez protestu, jako zapadni Evropa. Umim si predstavit spis tu druhou moznost, kde neni iranska ropa, ale ruska. Proste zdravy rozum.

vedomi
Návštěvník

Palce nahoru. Každý týden VK jiné myšlenky “chápete” ? :-))
Šťastné Vánoce Pozorovatelko 🙂

Zighartice
Návštěvník

…A při vší úctě k Pozorokazatelce ( a tím mám na mysli její vlastní názorové pole , byť – dle mého názoru – zařezává k tomu, jak se musíme pohybovat ve světě radikální nejistoty, doprovázené zhmotněním “Podle sebe soudím tebe”, přesněji, Kantorka Ideal Demagogie.
Okopčete mi jedinou “radikální” názorovou změnu víry v čistotu a upřímnost myšlenek V.K., ať všichni vidí, jak lžete. Chce se jen po vás, abyste vysvětlila PROČ!!, z jakých pohnutek nazýváte někoho “pseudoautorem”, jaká kritéria vás k tomu vedou…nic víc a nic míň.

Já sám přeci musím vědět, proč někoho nazývám houmlesákem, prodavačem, nádražákem, pijanem, lhářem, bolševikem, nacistou….přeci disponuji určitými vodítky, které mne k takovému označení přivedly a to bez toho, že dotyčný musí být nutně houmlesákem, prodavačem, nádražákem, pijanem, lhářem, bolševikem, nacistou….ale prostě se tak vyjadřuje, chová, budí ten dojem apod.

Odpovím si sám „Ne, nemůžu, a ani to nemám zapotřebí.”

O své zaškatulkování jste se Vy i tak právě postarala sama a to tím, že nedokážete vysvětlit, proč někoho označujete tak, jak ho označujete a za další z Vaší dlouhé řady manipulativních pověr “Ale jak jste právě pochopili, to je neskutečná hloupost.”
A věřte mi, škatulka to není vůbec lichotivá.

P.S. Samozřejmě vím od počátku, proč tak někoho nazýváte. Je to proto, že dotyčný má jiný názor než jen papouškování obecných blábolů nejčastěji z levicové kuchyně, a umí svůj názor relevantně vyargumentovat. A proto, že levicová žvatlárna obvykle neobsahuje jediný logický argument, dostáváte se do názorového vakua, důkazní nouze a diskuzní izolace, a musíte oponenta nějak poplivat, obdobně jako „Marie D.“, která irelevantní argumentaci jistě přikrášlí mexickým akcentem. A označení “pseudoautor” Vám přijde dost dobré a potupné. Ovšem tím oponenta řadíte na svou stranu, což vůbec (ne)tušíte…a to je teprve to, co mě uráží.
Mně nevadí ten slovní paskvil, kterým jste se prezentovala a na které nemá valného smyslu reagovat, mě vadí řazení šéfredaktora a autora článku na Vaši pseudiskutérskou úroveň.
Toť vše…

Máša
Návštěvník

Porusim sice pravidla slusneho chovani, ale uvedomte si, ze jste mne k tomu donutil, protoze podpasovky neberu od nikoho, ani od admina, ktery mi uz doporucoval, abych se starala o problemy v mem “bydlisti”, o kterem nevi vubec nic a uplne mu k jeho soudum staci uboha IP adresa, ktera navic neni ani moje, a nejaky pan ze Zighrartic jeste prispecha s podobne debilnim vyplodem o mem “mexickem” akcentu. Jedete osobni rovinu, protoze se Vam nelibi, co rikam. Ale na to nemate narok! Mate narok sdelovat sve nazory a podkladat je. O mem mexickem prizvuku vite kulove, ale klidne to sem prsknete. Ubohost pane, uplne stejna jako u admina. Ten ma me nazory za hrube naivni, ale stejne jako Vy se neobtezoval specifikovat. Ale to je nutnost, protoze svet neni cernobily, nejsou ani lide. To je presne ten problem, kam se lidstvo dostalo prijetim debilniho “zakona” je proti nam, kdo neni s nami. Zivot dle prirodnich zakonu ale takto nefunguje a nikdy nefungoval!!! Kdo ho chce menit jsou lidi jako Vy, kteri vse podrizuji svym zajmum a podle toho jednaji i soudi druhe. Ale to nejde. Ta priroda Vas dozene stejne.

Jestlize u mne mluvite o irelevantnich argumentacich, dolozte ty relevantni, budte tak laskav a klidne reknu slovo “prosim”.
Na to plesknuti , ze mam irelevantni argumentaci vam prdi i pes baskervilsky. Obtezujte se konkretizovat. Jsem neprijemna kazdemu, koho k tomu tlacim, ale bez toho se neda nic resit. Zeptat se konkretne je dneska uz povazovano za zlocin.

Pred lety jsem pracovala u soudu a prukazni rizeni byla moje domena. Snad si nemyslite, ze si dovolim neco tvrdit a nemit pro to dukazy. Jenze vam se nelibi co rikam, nevyhovuje to vasim zajmum, proto na mne utocite, uplne stejne jako jste pred casem na mne utocil na nwoo. Vim presne kdo jste, mame totiz kazdy sve vyjadrovaci prostredky konstantni….

Jsem na to zvykla… i v USA jsem vzdy mela problem, kdyz jsem vyjadrila svuj nazor. Je mi to jedno, jim se tam nelibilo, ze je oznacuji za otroky, kdyz oni si mysli, ze jsou svobodni. Ochotu zit na dluh povazuji za debilitu a nelibi se to tem, kdo je maji a berou to za normal. Admin mi tady napsal, ze je to nutnost k preziti. Pravda to je, ale porad to zustava debilitou v tom smyslu pristoupeni na to.

Vite, proc jsou lidi hajzlove? Jenom proto, ze mohou pocitat se shovivavosti poctivych. Je to napohled hloupe, ale naprosto perfektne to funguje. Cestny clovek pocita s cestnosti druhych, na tom je zalozeno chovani hajzlu! Presne na tomhle. Vetsina normalnich lidi cestna je a podle sebe soudi druhe, ale prave tady jsou nejvice zranitelni, a s tim kazdy hajzl pocita! Overeno nespocetne… dodam stovky dukazu.

Vite, kde je Vas problem? V nepochopeni, ze ikdyz jste reditelem firmy, jste tim poslednim v ni, kdyz nedokazete pochopit, ze pouze tvorivy clovek ma nejakou hodnotu.

Jste smesny s tim vyrazem “Pozorokazatelka”, protoze to nedava ani smysl.

Je uplne jedno, jak si ta pani rika, proste si zvolila pseudonym Pozorovatelka, ale to nejpodstatnejsi vas nezajima, a tim je logia, kterou pouziva, zatimco vy si vystacite jen s prirazovanim se nekam.

Ja jsem videla mozna vseho vsudy 5 dilu serialu Otazka – odpoved od pana Pjakina. Ale pokazde, kdyz ho sleduji, tak mam stejne nazory, ktere rikam dlouho a bez jeho vlivu, stejne. Cim to je? Ta shoda je mozna pouze a jenom na zaklade toho, ze oba myslime logicky. Mame spolecne to, ze nevychazime z toho, jak bychom veci chteli, ale jak skutecne funguji. Pan Pjakin je nestranny realista. Koriguje vykyvy snilku, kteri si mysli, ze neco ochcijou, ale to je omyl. Zna zakonnitosti prirozeneho vyvoje a formuluje je na jine urovni nez ja, ale ta podstata je stejna. Ridi se pravymi zakony, ne temi, kdo si nekdo vymyslel ve svuj prospech.

P.S. Nejvice jsem se zasmala tomu, ze pisete Pozorovatelce, ze na jeji paskvil nema smyslu reagovat, ale vy presto reagujete, protoze trpite prirazenosti a v jejim dusledku mate potrebu ochranovat sefredaktora, aniz byste vedel, zda o to stoji! Uz jenom tim, ze mu ji nabizite, ho mate za slabocha, ktery ji potrebuje, a tim prozrazujete, co jste sam.

Sefredaktor ji nepotrebuje! Je schopen se obhajovat sam a taky to dela, takze jste za saska…

Na zaver Vam reknu jednu vec: Inteligentni clovek v oponentovi nevidi nepritele. To je nesmysl. Ale Vy ho vidite, a to je znakem, ze jste podlehl zidovskemu zakonu rozdelovani lidi! Ja nic takoveho nevidim u Pozorovatelky nevidim. Vas prispevek povazuji za docela obycejnou podlezavost vuci sefredaktorovi. No kdyz Vam to dela dobre…. ja jen doufam, ze on nic takoveho nepotrebuje.

Noname312
Návštěvník

Maso,Maso, s vasi povahou vystupovaim by jste asi mela problems kdekoli na svete. Nekdy je dobre se zamyslet, proc se cloven ocita v porad podobnych situacich s podobnou reakci okoli, neni to treba take trochu mnou?

Máša
Návštěvník

Vy jste zase zaperlil svym soudcovanim… ja se neocitam porad v podobnych situacich a s podobnou reakci! Co je to za hloupe zevseobecnovani?

Lide v USA nesnaseji kritiku, ikdyz je opravnena, protoze na kazdeho cizince nahlizeji s nadrazenosti, ktera je jim odmalicka podvedome vstepovana tim, ze jsou nejlepsi na svete. Tudiz nebudou ani premyslet nad tim, co rikate, proste nejsou otevreni kritiku prijmout.

V zemich, kde tuto nadrazenost nemaji v sobe, tak jim ta kritika nevadi a naopak se pozitivne podivi, ze o jejich zemi mate znalosti. Lide maji v ruznych zemich ruzny temperament, pane. A s podobnym osocovanim, jak tady predvadite vuci mne ci Pozorovatelce, jsem se nesetkala na ruskych forech za cela leta nikdy. A po masakru v Odese jsem se vyjadrila, ze by Putin zasahnout mel, aby se to zastavilo, protoze pokud to neudela, tak to bude pokracovat. V klidu a pratelsky mi vysvetlili, proc to nejde. A ja to nakonec uznala a odstupem casu si uvedomuji, ze by to byla chyba.

Nenasel se tam zadny takovy jako Vy, aby mi napsal, ze s mou povahou ci vystupovanim bych mela problem v Rusku ci dokonce kdekoliv na svete, jak si to dovolite Vy. Proste trpite nadrazenosti a oni ne.

Takze ja Vam “vymenou” nabizim zamysleni nad tim, komu se kde libila a libi vase nadrazenost a jestli toto je znamka kvality cloveka…

sibolet
Návštěvník

a kruci,milá MÁŠO,ty vystupuješ jako moje skvělá manželka…A to jsme spolu 33let SPOLU pod širákem i v divadle..

Máša
Návštěvník

Dekuji Vam, sibolete, ze mi rozumite. Ja neznam ani Vas ani Vasi manzelku, ale dovolim si rict, ze jste oba dva nejen schopni, ale i ochotni (!) udrzovat rovnovahu a to Vase sdeleni, ze jste spolu pod sirakem i v divadle je toho dukazem! Moc Vam fandim!!! Drzte si to za kazdych okolnosti! A ani hadka neni spatna vec, kdyz na jejim konci je usmireni, to znamena schopnost balancovat a vyrovnavat. Zivot, tak jak je nam nalajnovan skvely neni, ale umet to s nim tak, ze ho porad balancujete, to stoji za to!

Blahopreji k 33 letum spolecneho zivota! A preji uprimne dalsich co nejvice!
Drzte se!

sibolet
Návštěvník

Vycválaná dcera se do do našeho spolku BANDA TŘÍ vtěsnala také…

Vladimir
Návštěvník

Konečně to dává smysl.

Máša
Návštěvník

Pane VK: dekuji za tu fotku evropskych ministryni obrany . Uplne mi spadla celist…

Ac jsem zenska, tak rikam, ze do pozice ministra obrany zena nepatri a uz vubec ne za stavu valky, ve ktere jsme. Pokud by zeny celosvetove a bezne zastavaly padesatiprocentne vladni funkce, bylo by to trochu o necem jinem, ale vzhledem k tomu, ze vladnou muzsky, tak kdyz se mezi ne dostanou zenske, vetsinou se chovaji extremne nezensky, s cilem trumfnout muzske, a to je ke skode, velke skode vsech. A zrejme proto jsou tam posledni dobou dosazovany….

Na posty ministru obrany je potreba zkusenych muzskych, co dim, pouze chlapu! Typu Lavrova.
Tyhlety vysmate zidovske filcky rozhodne nebudou plnit funkci obrany zemi, ale funkci pusobeni lidem na city uz jen tim, ze jsou zenske,i kdyz je budou pomahat likvidovat.
Nejlepsim dukazem toho, co rikam, je babizna Merkelova. Nedokazu pochopit, ze se jeste nenasel chlap, co by ji sejmul….

Stara mama
Návštěvník

Na te fotce ministrin obrany chybi k dokonalosti uz jenom Vlasticka Parkanova 😀

aaabbb
Návštěvník

Ano, taky slušivá rebeka, tahleta zpěvačka…

nesehnutý
Návštěvník

Ono je to jedno jestli muž nebo žena. Když vidím Stropnického, to je obrfilcka, prostě kozel zahradníkem.

lubajs
Návštěvník

Když se ohlédnu do naší minulosti, tak posledním ministrem obrany, který za něco stál byl generál Vacek.

Máša
Návštěvník

Pane VK: jeste mam k Vam posledni otazku, pokud to nevadi a budete mit cas, budu rada, kdyz odpovite.
Pisete o sve vizi spluprace mezi USA a Ruskem. A dale mluvite o navratu k bipolarnimu modelu svetove moci rozdelene mezi USA a Rusko. Takze oni budou spolupravat mezi sebou na rozdelovani si sveta?

Stara mama
Návštěvník

Podle me ano, ale kapo pri tom rozdelovani bude hlavne Rusko ☺. USA bude zaneprazdnena spravedlivym hneve parohateho manzela podvedenym Cinou. Manzilek mel spolehat na sebe a nemel se zenit.😀

Pozorovatelka
Návštěvník
Sesam
Návštěvník

Hmm, nikoli čelem;pravá tvář ve světle, levá ve stínu;levá ruka ovládá pravou…

Máša
Návštěvník

“Krasny” popisek je na te fotce : President Rozdelenych statu Americkych…….taky ze jo…

Pozorovatelka
Návštěvník

“Podle plánů GP se jako první musel rozpadnout SSSR, poté má být rozloženo i Rusko. Ale stejný osud čeká i USA. A mechanismus příštího dělení USA už je zapnutý a „tiká“. O čemž nás informovala i NTV 11.03.05.”

Dokola tady vkládám odkaz na článek “pjakinovského” člověka Petrova z roku 2005! , ve kterém už tehdy bylo vysvětleno, proč bipolární svět bude nahrazen multipolárním a to dokonce tak, že nastane další “rozděl a panuj”, které bude zahrnovat rozpad USA na straně jedné a další rozpad Ruska na straně druhé (Plán SSSR 2:0, naplánovaný na rok stého výročí VŘSR, tzn. na rok 2017 ).
https://aeronet.cz/news/proc-spojene-staty-ceka-rozklad-proc-nesmi-volby-vyhrat-clintonova-a-o-cem-je-soucasne-deni-ve-svete/

Bylo by určitým řešením, kdyby se Trump a Putin spojili, ale protože Trump je pouze loutkou globalistů (a Izraele), podle mého splní úkol – rozklad USA. A k tomu přes židy potáhne na Rusko (Arménie, Kyrgystán).

minoltista.ca
Návštěvník

Dobre vypracovana analyza. Presne tak to vidim i ja …ano, repolarizace moci mezi USA a Ruskem. Zde je vhodné znovu pripomenout tvrdé prohlaseni Pentagonu ze zacatku rijna, ve kterém general Mark Milley vyslal jasny signal, “game over”. Panika, ktera nasledovala v diskuzi hovori jasne o nepochopeni a o naivni predstave, ze Cina je nas spasitel.

Komu to vlastne bylo adresovano? Rusku ne, to ani nahodou. Rusko si nedela narok na svetovladu a uz vubec neni v roli agresora, ktery by ohrozoval USA! Tento signal byl adresovan globalistum a hlavne, Cine. Ted s odstupem casu v tom lze spatrit i prvni dulezitou indicii, ze bude dana prednost Trumpovi.

USA se probouzi z letargie! Vzijte se do situace trochu naivniho, ale nesmirne bohatého a testosteronem nabitého muze, ktery se pred nedavnem dozvedel, ze manzelka ho tahala po dlouhou radu let za nos, a ze v podstate inklinuje k vychytralym paskvilum, lenochum, parazitum, zvracencum, ale také k arabum, negrum a jinym etnikum. Jak bude reagovat? Stejne jako reagoval general Mark Milley. Prasti do stolu a zarve …a dost!

Kdepak, Trump neni dosazen globalisty, jak se nekteri mylne domnivaji. Trump bude hrat roli podvedeného manzela …a bude si vyrizovat ucty se vsemi, kteri obcovali s jeho zenou a meli ho za idiota.

vedomi
Návštěvník

Potom nám prosím prozraďte, kdo jsou ti Globalisté – https://www.youtube.com/watch?v=cvEBsOnhSHE

Děkuji

Jaris
Návštěvník

Globaliste = mezinarodni zid, ktery si predsevzal, ze ovladne svet.

vedomi
Návštěvník

Díky Jaris, dotaz byl na pana VK, já vím. V tom přiloženém videu jsou uvedeny společnosti a jména myslím, že právě jejich. Podle mého názoru s nimi bude muset Trump zatím nějak výt. Putin se jim dle mého snaží vyhýbat, vede jinou politiku – skromnost, vlastenectví, soběstačnost. Má kus práce za sebou, Trump to bude mít doma těžší s tím americkým stádem. Třeba se pletu… nevím ?

solium
Návštěvník

Skor Chazar. Semitskych Zidov uz vo svete nie je az tak vela…

minoltista.ca
Návštěvník

Na to existuje velice jednoduché vysvetleni. Predstavte si, ze jste rostlina, ktera ma zapustené koreny do neutralni substance a dostava jen ty ziviny, které potrebuje. Globalizovany svet lze prirovnant k hydroponickému skleniku. Globalista je clovek, ktery takovy sklenik provozuje a vyuziva k vlastnimu obohaceni!

wpDiscuz