Rusko: Američané budou mít do roku 2022 více protiraket, než kolik má...

Rusko: Američané budou mít do roku 2022 více protiraket, než kolik má Rusko jaderných hlavic! USA plánují preventivní nukleární úder, na hranicích Ruska se shromažďují vojska NATO!

Rusko: Američané budou mít do roku 2022 více protiraket, než kolik má Rusko jaderných hlavic! USA plánují preventivní nukleární úder, na hranicích Ruska se shromažďují vojska NATO!

Bez velké pozornosti západních médií došlo na konci minulého měsíce v ruském generálním štábu k vážné události. Zástupce náčelníka generálního štábu ruské armády gen. Viktor Poznichir prohlásil na Moskevské mezinárodní bezpečnostní konferenci (MISC), že ruské velení dospělo na základě analýz k jednoznačnému přesvědčení, že USA se chystají k preventivnímu jadernému útoku proti Rusku [1]. Vyplývá to z kroků amerického Pentagonu a velení NATO v Bruselu, které v rámci útočné doktríny Steel Rose nasunuje na hranici doteku s Ruskou federací tzv. “postradatelné invazní sbory”, což jsou v angličtině tzv. “expendable units”, které slouží k útočnému nasazení a nepočítá se s jejich přežitím. Rusko si všímá, že američtí generálové nasunují do Pobaltí nikoliv obranné jednotky, ale doslova invazní svazy.

Vojáci Bundeswheru na “výletě” do Pobaltí.

Patří mezi ně především odpalovací zařízení pro rakety Tomahawk, dále ženijní vojska, která mají za úkol zajistit pozemní průjezdy přes ruské řeky, protože ruská vojenská doktrína v případě napadení Ruska počítá v první fázi se zničením mostů přes řeky pro zpomalení postupu nepřítele. Nasazení polských ženistů v Estonsku počátkem března tohoto roku je neklamným znakem chystané invaze NATO. Polský ženijní útvar bude v Estonsku nacvičovat brodění a přesun vozidel pěchoty přes vodní toky, bude se měřit čas a rychlost ženijních staveb v simulaci plnění bojového útoku. Dalším neklamným znakem preventivního úderu proti Rusku jsou stavby odpališť pro americké autonomní bojové systém, tzv. navigony pro řízení palby ze vzduchu a z moře. Součástí komplexů jsou rakety Tomahawk, které nemají žádné defenzivní použití, protože se jedná o útočné zbraně. Zatímco veřejnost v Evropě je do omrzení zaplavována lživými informacemi o obranné úloze NATO v Pobaltí, tak mezitím to samé NATO nasunuje na hranici doteku s Ruskem invazní brigády.

Do Pobaltí jsou nasunovány invazní svazy, budují se odpaliště raket!

To se týká především jednotek německého Bundeswheru a jeho oddílů útočných skupin, což jsou lehké motorizované skupiny na vozech Marder a s týlovým krytím obrněného Panzergrenadier 122. batalionu na tancích Leopard II. Tato skupina je nově nasazenu na hranici doteku Kaliningradské oblasti. V druhé polovině tohoto roku se počítá s nasunutím dalších německých jednotek Bundeswehru do Pobaltí a od ledna příštího roku pod velením Bundeswehru budou v Pobaltí působit i čeští vojáci [2], vláda jich minulý týden odsouhlasila 290 a na základě dopisu, který před časem podepsal ministr obrany Stropnický (ANO), budou čeští vojáci sloužit pod přímým vrchním velením generálního štábu německého Bundeswehru [3]. Ruský generální štáb si také všiml, že v Pobaltí se nebudují linie defenzivní obrany, pokud by NATO opravdu chtělo pobaltské státy jenom chránit, ale budují se izolovaná autonomní odpaliště pro americké rakety s plochou dráhou letu. Nic z toho, co se děje v Pobaltských zemích, ani náznakem nepřipomíná defenzivní činnost a budování obrany, ale všechno to ukazuje na přípravu ofenzívy a vedení útoku, uvedl generál Poznichir.

Ženijní technika Bundeswehru na cestě do Pobaltí.

Američtí necons podle posledních informací získali od Pentagonu ujištění, že USA dokáží vyhrát nukleární válku s Ruskem i s Čínou dohromady [4], uvedl to Paul Craig Roberts pro Global Research. A právě ruský generál Poznichir varoval na bezpečnostní konferenci, k čemu se schyluje. Americký Pentagon vzhledem k navyšování rozpočtu pro protiraketovou obranu bude mít do roku 2022 více “obranných” raket, než kolik má Rusko jednotlivých nukleárních hlavic [5]. Po roce 2022 tak přestane na USA účinkovat doktrína vzájemného zničení (doktrína MAD) a Pentagon získá pocit neohrozitelnosti, což povede okamžitě k útoku na Rusko. Ruský generální štáb proto oznámil, že ruská armáda bude muset na tento vývoj reagovat svými protiopatřeními. První odezvou by mohl být ruský balistický systém Jars, který používá nejnovější generaci manévrovatelného řízení hlavic, které tím obchází současné americké protiraketové systémy. Daleko větší hrozbou jsou pro Rusko americké rakety s plochou dráhou letu.

NATO chce české vojáky do první linie ve válce s Ruskem!

Proti Tomahawkům může Rusko nasadit protiletadlové systémy S-300 a vyšší, jejich úspěšné nasazení bylo vidět před měsícem v Sýrii, kde z 60 amerických Tomahawků dopadla na syrskou leteckou základnu sotva polovina. Problém je ovšem v tom, že Tomahawky mohou být vybaveny i jadernými hlavicemi a v případě masivního nasazení nedokáží systémy S-X00 zničit všechny rakety. Stavba odpališť v Pobaltských zemích naznačuje, že Američané v blízké budoucnosti plánují zaútočit na Rusko tisíci raket s plochou dráhou letu. Doprava raket na jednotlivá odpaliště bude po železnici z Polska, kde se po vykládce z amerických lodí naloží rakety  na vlaky, které je dovezou na jednotlivá odpaliště do Pobaltí.

Nakládka techniky Bundeswehru na cestě do Pobaltí.

Čeští vojáci se budou příští rok seznamovat s úkoly plánovaného tažení NATO na Ruskou federaci. Zájem je především o češtinu a slovanský přízvuk. Po vypuknutí bojů s Ruskem chce NATO použít české vojáky jako výzvědné průzkumníky. Český přízvuk má silný ruský akcent a NATO proto plánuje s nasazením českých vojáků do týlu nepřítele na území Ruska. Cílem operátorů bude sledovat pohyby vojsk na ruském území a podávat informace o situaci. Pentagon očekává, že po vypuknutí války dá Moskva příkaz k sestřelení amerických špionážních satelitů na oběžné dráze okolo země. Pentagon tak zůstane slepý a bude potřebovat informace přímo od spojek a operátorů na území Ruské federace. O nasazení českých vojáků pro účely diverze na ruském území se hovořilo už v roce 2015, kdy NATO navrhovalo vytvořit v Litvě a Lotyšsku školící střediska pro české a polské vojáky, aby se naučili rusky a po vypuknutí války aby byli vysazeni v Rusku a získávali informace od místního obyvatelstva o pohybech vojsk.

Vylhané důvody NATO pro další válku proti Rusku

Pentagon si zjevně uvědomuje, že jakmile by byla Pentagonem spuštěna Salva 1, Rusko by reagovalo odpálením až 80% všech balistických raket, které má k dispozici. Pokud by jich dolétlo do USA a do Evropy méně něž polovina, bylo by to považováno podle Pentagonu za výhru v nukleární válce. Takové počty jsou hrozivé, protože i kdyby do Evropy dopadlo jen pár desítek nukleárních hlavic, byla by to katastrofa. Pentagon v 60. letech považoval 40% ztráty v USA na civilních život v případě nukleární války za přijatelné. Kolik procent je to z pohledu Pentagonu v Evropě, to raději ani nezkoušejme přemýšlet. Pokud se máme vyhnout jaderné konfrontaci s Ruskem, musí dojít k ukončení existence NATO, anebo k obnově Varšavské smlouvy v nějaké nové podobě. Nová bezpečnostní aliance s Ruskem by byla rozumnou rovnováhou k NATO, ale to by se museli k moci dostat pronárodní politici, ne ten pro-americký neokonzervativní éthos, který dominuje dnešní Střední Evropě. Ale kolik politiků opravdu dnes chce z NATO vystoupit? Kolik českých politických stran?

Gen. Viktor Poznichir.

Zatímco se občanům v EU lže o migraci a o agresi Ruska, tak mezitím NATO buduje v Pobaltí a v blízkosti Kaliningradu pozice pro útok na Rusko, odpaliště pro americké rakety, navigační systémy pro řízení palby na území Ruska atd. Opět je to Rusko, na které západ plánuje útok. A opět to má být slovanský kanonfutr v podobě českých a polských vojáků, kteří mají umírat v Rusku za zájmy západních “spojenců”. Ministr obrany bez uzardění předal klidně velení nad částí české armády německému Bundeswehru. Takže kdo se čemu sakra diví? Co je to za pronárod, který za pár koblížků zvolí do čela národní obrany bývalého herce, který jen tak podepíše předání velení německému Bundeswehru? Myslíte si, že by někdy americký ministr obrany podepsal dekret, aby třeba i jen jednomu americkému vojákovi velel nějaký papuánec? Ne, to jenom český voják je znovu pod jařmem cizích generálů. Rusové jasně vidí, že se chystá útok na Rusko. A pokud někdo předává velení nad svými vojáky Bundeswehru, je jasné, že jde do tuhého, protože proti Rusku nemůže velet kdejaký Franta z Horní Dolní. Tomu musí velet někdo, kdo má historické zkušenosti, třeba z dob Wehrmachtu a z doby operace Barbarossa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Brunero
Návštěvník

Je to na Trumpovi, aby čím skôr urobil kádrové čistky. Zatiaľ je to okrem najvyššieho sudcu “iba” šéf FBI.

zunaza
Návštěvník

Možná,ale spíše je to v jádru každého člověka na Zemi.Nenechat se manipulovat a tu manipulaci nedopustit.Amerika je jen stát,vedou ji určití lidé a další lidé volí voly ve své zemi.

Vabio
Návštěvník

@zunaza
Ano, pokud se každý postará o sebe, bude postaráno o všechny.

A obzvláště to platí pro lidi, kteří
— cituji —
nesnáším smrt,vadí mouchy na mucholapce,protože se trápí,lítám kolem starých lidí zadara,
— konec citace —
protože ti, většinou pro samou pomoc a vnitřní trápení na sebe většinou zapomínají.

Micanut
Návštěvník

To jsou ti, kteri budou bojovat ne za svuj, ale za vas zivot, az SE nebudeme moci branit. Ten, kdo pomaha jen sobe, a jinym ne, je na svete zbytecny

Rus
Návštěvník

Není to úplně pravda ale obecně to platí .

Vabio to píše z hlediska zasvěcence !… “pokud se každý postará o sebe, bude postaráno o všechny.”

Micanut
Návštěvník

Ja bych to upresnil: Ten, kdo se postavi za sva prava, se postavil za prava vsech.
To, co pise Vabio, je projev SOBECTVI a zla, a vsichni vime, jak se o sobcich smysli. Lide, kteri zabijeji vse kolem sebe jen proto, ze se toho stiti, nebo ze je to tzv. skudce apod, nebo pro pocit vzruseni ze zabiti zivocicha, kteremu by se za normalnich okolnosti neodvazovali ani priblizit, a nebo pro sve uspokojeni “chovaji” v zajeti zivocicha, ktery by mel podle zakonu prirody existovat v divocine, jsou podle meho mineni velmi kruti lide, at se tvari jak chteji, a at navenek vystupuji pod jakoukoliv rouskou laskavosti.

Vabio
Návštěvník

@Micanaut
Zkuste si sám odpovědět … je lepší když Vám bude pomáhat člověk, co je sám v pohodě (= má vyřešené své problémy či jejich většinu) a nebo člověk, který má sám spoustu svých problémů?

Díváte se na to příliš černobíle.

Zkute to vzít třeba tak, že pokud si vyřešíte své problémy a zároveň tím nezatěžujete druhé, tak jednak to druhým nekomplikujete a zároveň jste se dostal do pozice, kdy je Vaše pomoc druhým mnohem efektivnější.

A klidně se na to podívejte skrze optiku fyzické obrany ve zbrani.

Pozorovatelka
Návštěvník

O čem byly americké volby:
Clintonová: USA vs Globalisté a Rusko. Trump: USA a Globalisté vs Rusko.
https://aeronet.cz/news/clintonova-usa-vs-globaliste-a-rusko-trump-globaliste-a-usa-vs-rusko/
Trump neznamená konec amerického tažení proti Rusku, Trump znamená pouze konec neoconského tažení proti Rusku.

.B.
Návštěvník

O nás se trochu bojím, lidi jsou už totálně zblbí. Zatímco za socialismu věděli či předpokládali, že média lžou, dnes považují informace v nich za pravdu. A to i tehdy, když deklarují, že jim nevěří; vzápětí ale zopakují všechny médii šířené teze.

O Rusko se bojím také, ale trochu méně. Pokud ruský generální štáb veřejně řekne něco takového, mají na 100% nachystanou odpověď.
A podceňovat Rusy není moc dobré. Historie je nepoučila? Koneckonců, jen v posledních letech to bylo keců, jak mají jen šrot místo výzbroje a voila: stíhačky s nezvěřitelnou manévrovatelností, rakety letící tisíce kilometrů a přesně trefující cíle?

A nepochybuji, že neukázali ani 10% z toho, co dokáží. Rusko, nedej se!

P.S. dnešní politici zodpovědní za protinárodní kroky si zaslouží veřejně viset.

Karel Bodlák
Návštěvník

Stropnický za velezradu.

Jaris
Návštěvník

Stropnicky ovsem Cech neni.

Karel Bodlák
Návštěvník

Ale narodil se v ČSSR.

alek
Návštěvník

Divím se, že Rusové nezveřejní satelitní snímky z toho časově neomezeného “cvičení” v Pobaltí a jinde kolem hranic.
Až na pár záběrů postrádám i videa

tomax
Návštěvník

O nás se až tak nebojím, vyzbrojte Švejka a jste v pérdeli, čistě omylem vystřelím oko emerickému instruktorovi, já jsem vám to říkal…mně to do ruky nedávejte (cítím se jinak…https://www.youtube.com/watch?v=2A_xnm7JZuI

tomax
Návštěvník

Proč B?, Ty jsi Ačko, Slovanský bratře, nepropadej malověrnosti, já věřím VVP, on to dá, neboj se . http://slovanskakultura.cz/index.php/symbolika/25-slovanske-symboly

M.C.
Návštěvník

Taky se o Rusko nebojím, je to jaderná velmoc, stále se zlepšuje i konvenční výzbroj a hlavně:
Mají v čele státu lidi, kteří sebou nenechají orat a vláčet a tito lidé mají podporu svých občanů.
V takové zemi se barevným revolucím nedaří.
Strach mám spíše o nás, co všechno se ještě bude muset stát, aby se to u nás zvrtlo.
Ono se to zvrtne a nakonec to dobře dopadne, ale kdy k tomu dojde a kolik zmařených životů to ještě bude stát.

gonoSS
Návštěvník

Ježíšikristě, to je ale objev, že pindosi chystají útok na Rusko!!!!!!!!!To už je snad každému s IQ víc než 10 naprosto jasné! Rusové, a to mám za zlé a za dětinskou neprozíravost Putina, udělali fatální chybu, že 11.9.2001 neodpálili všechno, doslova všechno, na USA a hlavně Británii jako centra všeho zla! Já už opravdu nevím, na co Putin čeká?

zunaza
Návštěvník

Já si myslím,že Putin ví.A čeká úplně na něco jiného.Pro Putina není vize ,že zničí svět,tohle je vize idiotů,anglosasů,chazarů a neoconů,tohle není vize Slovana,potažmo Slovana z Rusi.Země,jakožto zdroj života ,je jen jedna,zatím nemají ty urvy možnost jít a kolonizovat další svět.Díky Bohu za Putina.A věřím,že pokud by došlo k nejhoršímu,lidé se ukáží.Tím myslím Lidi,ne idioty.

Miňo
Návštěvník

Mýliš sa, Rusko a Putin vedia o všetkom čo sa plánuje proti ľudstvu, zatiaľ môžu len hasiť ohníčky a naťahovať čas pre dôkladnú prípravu obrany, oni potrebujú ešte tak cca 2 roky.

Jaris
Návštěvník

gonoSS, Putin ve jmenu Ruska uz bojuje v Syrii. Samozrejme, ze tam ma sve geopoliticke zajmy, ale v podstate uz ve valce je. American dobre vi, ze pokud prekroci ruske hranice, bude zle. Rusove jsou pripraveni, a to pak nebudou znat bratra. Polaci, Cesi, Slovaci jsou oficielne neprateli Ruska. Podporuji sankce, pisou protiruske lzi az je mi hanba za tu servilnost a vlezdoprdelovstvi k Zapadu.

kari
Návštěvník

nestiham cisti, ale ciste podle nadpisu. Amerika uz zadny nuklearni uder neda, protoze Cina svym projektem Hedvabna stezka 2 Americany i s dolarem splachne do zachodu a jeste za nimi zaklapne prkenko 😃

Miňo
Návštěvník

Práve preto USA vystrčí pazúry a začne vojnu o zdroje, ale pre koho?

zunaza
Návštěvník

Já jsem v jádru ateista(byť věřím ve .nevím,vesmír?:-) )Věřím v dobro.Věřím v lásku a pomoc.Věřím prostě v něco.Jsem antimilitarista,či jak se tomu říká,nesnáším smrt,vadí mouchy na mucholapce,protože se trápí,lítám kolem starých lidí..pro pana Babiše ..zadara,byť by to měl zajišťovat systém,ale nedělá to.Ale říkám už dlouhou dobu,bez toho,aniž by lampy v České zemi nebyly ozdobeny patvorama,nepůjde změnit toto nastavení.A mám dotaz pro pana V.K.nemyslíte,že je na čase napsat pokračování Syndikátu?Já Vás chápu,u mnoha lidí budete za vola,ale není tenhle boj proti chobotnici,boj s větrnými mlýny?Já pořád věřím,že to dobro a láska a zem,jako Země,musí dojít cíle.Není na čase ukázat lidem pravdu?Chytrý pochopí a může něco změnit,blbce eliminujete.A ten,co je mezi..může přemýšlet a hledat.Vždyť alternativa je o pravdě.Já Vás prosím za “normální “lidi,za lidi,schopné pochopit “matrix”.
Arktida,Antarktida,tam je klíč,že ano?Prosím,nenechávejte mne tápat a odpovězte mi,zda-li ano ,či ne.

Zvědavá matka
Návštěvník

Myslim, ze “Antarktida” je klic ke vsemu…

Kokosák
Návštěvník

Můžete to nějak odůvodnit prosím?

Rus
Návštěvník

Možná má na mysli to , že prý údajně v Antarktidě je mimozemská základna i s mimozemšťany . Údajně ti “mimoni” co řídí svět !

Nobody
Návštěvník

Do prkýnka, já nejsem hnidopich, ale naučte se dělat mezery po tečce na konci věty, nebo čárce ve větě. My starší, co máme brýle na čtení, máme potíže Vaše texty číst. To se opravdu nedá číst.

ABC
Návštěvník

čeští žoldáci si nechali vymýt svůj mozek a zaslouží právem pozdrav od ruských zbraní,když chystají útok na naše osvoditele. ani bych se nezlobil. bude tady o pár fanatických nástupců vency flašky alias mírového bombometčíka méně.

CML
Návštěvník

Německé velení dobře ví, že český voják zběhne k rusům. Tady nepomůže žádné politické školení. Dát českého vojáka na průzkum v ruském týlu je podle mě volovina:))) Co se týče akcentu, tak ten vám neodpáře sebelepší lingvista. Např. ukrajince- který žije 20 let v ČR a promluví poznáte hned:) Stejně jako rodilého ostraváka na výletě v Praze a naopak :)))))

weissbach
Návštěvník

Máte s ohledem na minulost pravdu, ale to se týkalo odvedenců, nikoli “žoldáků” jako je tomu dnes.

gonoSS
Návštěvník

https://cz.sputniknews.com/svet/201705155290469-senator-graham-usa-zeme-trest-rusko/
Kolik je třeba důkazů? Pindosi (rozuměj židák a je jedno jestli s pejzy nebo bez) neustanou dokud RF nepokoří (rozuměj rusy fyzicky nezlikvidují)! ČÍNA pro ně není žádný problém, pár měsíců a je po čínském “zázraku”! No to Rusko, to Rusko…to je skutečný problém!

Karel Bodlák
Návštěvník
Drak
Návštěvník

Je to na lidech. Co nám brání ptát se politiků, proč je nám lháno, proč v důsledku těchto lží, je nám kradeno, aby bylo na zbraně? Proč posílají žoldnéře, které musíme platit, jako kanonenfutr bundeswehru, na ruské hranice? Proč pomlouvají Rusko a lžou o jeho agresivitě, když vojska zločinecké organizace, zvané NATO, stojí na hranicích Ruska a řvou, že je rusové ohrožují? Proč se necháváme ovládat prolhanými zločinci, kterým se říká politici, vlády, parlamenty, které jsou jen příživníci na práci nás všech a vnucují se nám, jako něco, co potřebujeme?
A bylo by toho daleko více, nač bychom se měli a MUSÍME, ptát.

tomax
Návštěvník
Holy
Návštěvník

Rusko: Američané budou mít do roku 2022 více protiraket, než kolik má Rusko jaderných hlavic! USA plánují preventivní nukleární úder, na hranicích Ruska se shromažďují vojska NATO!
NATO chce české vojáky do první linie ve válce s Ruskem!

Co to pro nás znamená? Jsme legitimním cílem pro odvetný JADERNÝ úder!!!

wpDiscuz