Rezoluce OSN 2334 je počátkem ofenzívy globalistů proti celosvětovému sionismu a Izraeli!...

Rezoluce OSN 2334 je počátkem ofenzívy globalistů proti celosvětovému sionismu a Izraeli! Bude se sídlo OSN stěhovat do Prahy? Trump naznačil, že na servery demokratů neútočili Rusové ale CIA!

Rezoluce OSN 2334 je počátkem ofenzívy globalistů proti celosvětovému sionismu a Izraeli! Bude se sídlo OSN stěhovat do Prahy? Trump naznačil, že na servery demokratů neútočili Rusové ale CIA!

Rok 2017 bude rokem kritických změn v celosvětovém řádu globalizace a mocenského úchopu jednotlivých velmocí. Dočkáme se radikálních posunů stanovisek, žebříčků “hodnot” (nejen evropských) a dojde k mohutnému faceliftu politiky. Přitom všechno to začalo už na sklonku právě skončeného roku 2016. Za těch pár dnů se stalo několik událostí, které ve světle posledních výroků významných státníků dávají tušit, že se bude měnit všechno okolo nás, protože staré pořádky už nejsou schopné zajistit posun celé zemské civilizace. Abych byl přesnější, posun civilizace žádaným směrem. A ty směry jsou celkem dva a možná se kvůli nim strhne i nová celosvětová válka, ale k tomu se ještě dostaneme. Začneme od hlavního startovacího incidentu, který to všechno začal.

GUEST-israel-123016-APjpg.jpg
Rada bezpečnosti OSN hlasuje o rezoluci č. 2334

Den před Štědrým dnem došlo v Radě bezpečnosti OSN ke zradě. K největší zradě ve světových dějinách mocenských sil, aniž by tato skutečnost byla mediálně podtržena a rozebrána. K čemu došlo? Barack Obama noc předtím hovořil telefonicky hned s několika státníky a vysokými pohlaváry světového globalismu. Volal s bývalým generálním tajemníkem OSN Kofi Annanem, volal současnému šéfovi OSN Ban Kimunovi a hlavně mluvil s americkou velvyslankyní v OSN Samanthou Power, které přikázal, aby v původně bezvýznamné rezoluci č. 2334 proti Izraeli zaujala neutrální postoj, zdržela se hlasování a umožnila tak rezoluci průchod. Rezoluce se týkala výzvy k Izraeli, aby zastavil výstavbu židovských osad na palestinských území. Izrael považuje sporná území za integrální součást státu Izrael a argumentuje tím, že nikdo nemůže Izraeli diktovat, kde smí a nesmí stavět na vlastním území. Až do pátku 23. prosince stály USA vždy po boku Izraele, i když za Obamovy vlády to už pořádně skřípalo. Jenže den před Štědrým dnem se USA v Radě bezpečnosti postavily bokem a nechali rezoluci proti Izraeli projít [1]. Šok v Izraeli se nedá popsat.

Zrada Izraele a plán na vznik Palestiny, hraje se o Jeruzalém

Americká organizace a nejvlivnější lobbistická skupina AIPAC ihned začala hovořit o zradě Bílého domu, Donald Trump krok Obamovy vlády tvrdě odsoudil. Ovšem kdo by si myslel, že šlo o izolovaný incident v OSN, ten by se mýlil. Jde totiž o proces zahájení mohutného plánu na odchod OSN a globalistů z USA. Vzápětí poté se dostala na veřejnost informace, že vedení OSN plánuje na 15. ledna, 5 dnů před inaugurací Donalda Trumpa, pohotovostní zasedání 7 desítek států v Paříži, které mají připravit návrh na vznik státu Palestina s hlavním městem Jeruzalémem [2]. Podle návrhu by se město Jeruzalém mělo dostat pod dohled mezinárodních sil a OSN, které by dohlédly na multinárodní správu tohoto biblického města. No, a v Tel Avivu si neberou servítky a už pohrozili, že každá země, která případný vznik Palestiny podpoří v Paříži, čekají od Izraele mohutné sankce. První byl jmenován Nový Zéland, který je v současné době nestálým členem RB OSN a rezoluci proti Izraeli podpořil. Není specifikováno, jaké sankce by to měly být, ale vzhledem k tomu, že Izrael kontroluje celosvětový bankovní a úvěrový trh, tak by šlo právě o sankce ve vztahu k půjčkám a úvěrům na kapitálových trzích.

Syria-In-Russia-s-Han_Horo.jpg
Samantha Power, velvyslankyně USA v OSN.

To ale není celý obrázek skládačky. Mezi svátky došlo od Obamy k dalšímu úderu. Obama vyhostil z USA celkem 35 ruských diplomatů [3], a to prý kvůli tomu, že měli prsty v hackerských útocích na servery Demokratické strany. Opřel se o důkazy, které poskytla CIA, ale odborníci důkazy zpochybňují, že z nich nelze nijak vysledovat, že útok byl veden z Ruska, a už vůbec ne, že by byl veden někým z vypovězených ruských diplomatů, přičemž někteří z nich přijeli do USA až poté, co byly emaily demokratů hacknuty. Bílý dům se podle mluvčího opírá o svědectví jistého zdroje, informátora, který Bílému domu poskytl linku a tip na ruské diplomaty, že oni za tím vším stojí. Takže nejde o důkazy technického charakteru, ale o důkazy svědka, jehož totožnost prý prezident Obama zná a také CIA. Ale kvůli utajení není možné uvést více. Je to stejné, jako kdybyste stáli před soudem, ale nesměli jste se dozvědět, kdo proti vám svědčí a jaké důkazy předkládá. Donald Trump vzápětí na Twitteru ocenil Vladimira Putina za zdrženlivost, že nevyhostil v odvetě americké diplomaty.

Trump: “Skvělý tah s tím odkladem (od V. Putina) – Vždycky jsem věděl, že je velmi chytrý!”

Trump má důkazy o tom, že servery hacknul někdo jiný

A čepici s korunou tomu dnes nasadil Donald Trump, který uvedl, že on sám má přístup k informacím o celé kauze, a že rozhodně hackerský útok nelze připsat Rusům, ale možná někomu jinému [4]. Vzápětí dodal, že chce mít jako prezident skvělé vztahy s Ruskem, ale také s Čínou. Tyto výroky ihned začal řešit americký mainstream, kam tím asi Trump míří. Výroky budoucího prezidenta ve vztahu k Rusku jsou konzistentní a znovu se potvrzuje, že pro Trumpa jsou skvělé vztahy s Ruskem naprostou prioritou. Na americké alternativě se zcela otevřeně hovoří o tom, že útoky na servery Hillary Clinton, Johna Podesty a Demokratické strany byly provedeny lidmi zevnitř státu, tzv. inside job. Podle názorů stojí za útoky skupina lidí napojená na tajné služby, CIA, NSA a na představitele, kteří spatřují v “Obamizaci” země velké nebezpečí. Jak už zaznělo i na CNN od bývalého šéfa Trumpovy kampaně Paula Manaforta, takových lidí jako je Edward Snowden je v NSA a v CIA mnohem více a mají mnohem větší moc, než právě whistleblower Snowden. Nechtěli, aby Hillary vyhrála a pokračovala v Obamově globalizační politice v USA.

WhatsApp-Image-2016-09-25-at-19.34.55-e1474821593376.jpeg
Donald Trump a Benjamin Netanyahu v Trumpově mrakodrapu v New Yorku.

Ale to zajímavé zůstává jinde. Donald Trump prohlásil o OSN, že je to zábavný debatní klub [5], do kterého USA přispívají moc penězi, a že by se s tím mělo skoncovat. A vzápětí začal americký mainstream spekulovat a řešit téma, které v minulosti už zaznívalo. Podle pozorovatelů situace v USA prý hrozí, že OSN by mohlo vyslyšet názory, že pokud by USA přestaly hrát hlavní finanční roli hostitelské země OSN, že by se centrála mohla přesunout jinam, do Evropy. V této souvislosti se nově hovoří o Paříži, Zurichu, Vídni a Praze. Největší ambice má Paříž, která se dlouho snažila o to, aby centrum OSN bylo právě tam. Paříž je v čele pořádání zasedání OSN, naposledy to byla klimatická konference, teď to bude zasedání kvůli Palestině. Ovšem Paříž by na sebe strhla velmi značnou moc, a to Berlín nepřipustí. A nelíbilo by se to ani Číně.

Globalisté v USA balí v OSN kufry, míří do Paříže nebo do Prahy?

Čína si pro vstup do Evropy vybrala Prahu a ne náhodou je právě Praha centrem globalizačních snah. Jenže stejně tak je Praha centrem světového židovstva. A Praha je i pod kuratelou a kontrolou Berlína. Fakticky by tak Praha mohla být spatřována jako skvělé multikulturní centrum, doslova ideální pro OSN. Jaké by to mělo důsledky, to je předčasné spekulovat, ale precedens tu už máme, globalisté umístili do Prahy centrum navigačního systému Galileo. V Praze podepsali Putin a Obama odzbrojovací smlouvu, Praha je přijatelná pro Berlín i Moskvu. Souvislosti jsou opravdu dechberoucí. Ovšem celé to odstartoval Obama poté, co se nepodařilo okrást Donalda Trumpa o jeho volební vítězství.

Netanyahu_AIPAC_ap1.jpg
Benjamin Netanyahu v USA na zasedání AIPACu.

Přepočty hlasů buď vůbec nebyly soudy povoleny a ve Wisconsinu po přepočtu dokonce dostal Donald Trump více hlasů [6]. Nepovedlo se ani přemluvit volitele a ti před Vánoci potvrdili Trumpa jako vítěze. Takže globalistům a Obamovi nezůstaly v ruce žádné jiné karty, než karty s politikou spálené země. Globalisté pověřili Obamu, aby začal likvidovat moc a pozici USA ve světě ještě předtím, než opustí Bílý dům, aby začal pálit mosty a bourat americké a spolu s nimi izraelské pozice ve světě. Zároveň s tím, aby začal útočit na Rusko a vypovězením ruských diplomatů aby rozeštval Putina proti USA a proti Trumpovi. Vladimir Putin se ale nenechal nachytat a k odvetě proti USA nepřistoupil, dokonce pozval děti amerických diplomatů v Moskvě na jolku a připomněl, že on se bude bavit už jenom s novým prezidentem USA. A právě Donald Trump tento balónek dnes Putinovi s láskou vrátil, když zpochybnil obvinění z ruské úlohy v hacknutých serverech a když zopakoval, že chce mít s Ruskem jen skvělé vztahy.

Čekání na Trumpa

Izrael teď s napětím počítá dny a hodiny, než se stane Trump prezidentem 20. ledna. Globalisté do tohoto data budou finišovat a budou se snažit útočit proti Izraeli a Obama se bude snažit likvidovat USA zevnitř, protože to není jeho vlast a jeho domov, jak ukazují poslední důkazy. Barack Obama je keňský občan Barry Soetoro, už bez jakýchkoliv pochybností. Nemá vztah k zemi a lásku k vlasti, je typickým globalistou, který udělá, co je nutné, pokud mu k tomu dají globalisté příkaz. Chová se stejně k USA, jako se chová Angela Merkel k Německu. Čím hůře pro vlastní zemi, tím lépe pro globalisty. Barack Obama končí v pozici prezidenta USA a může za sebou nechat spálenou zemi, může oslabit moc USA a postavení Izraele. Z těchto kroků je patrné, že globalisté panikaří a chtějí narychlo, ještě než přijdou odchodem Obamy z funkce o kontrolu nad chodem USA, zlikvidovat a poškodit mocenské postavení USA, Ruska a Izraele společně a dohromady.

709020.jpg
Nový Zéland hlasoval pro rezoluci 2334 v Radě bezpečnosti OSN a vysloužil si tím výhrůžky sankcemi od Izraele.

Pouze se tím potvrzují moje dřívější prognózy, že USA, Rusko a Izrael budou v budoucím rozdělení světa stát na společné straně světového mocenského hřiště. USA bude zajišťovat technologie a spotřebu, Rusko bude zajišťovat zdroje v lepším postavení, než nabízelo NWO a Izrael bude zajišťovat finance a kontrolu světových kapitálových trhů s důrazem na uchování dolaru pod kontrolou sionisty ovládaného FEDu. Číně má zůstat role laciné manufaktury, jako dosud. Turecku bude nabídnut ze strany Ruska vojenský mandát k blokaci Kurdů. Donald Trump hodí Kurdy přes palubu výměnou za podporu od Izraele a Ruska k blokaci Íránu a tím k ochraně Izraele.

Globalisté evakuují pozice v USA, Obama odpaluje nálože pod USA

Odchod globalistů z USA po dochodu Obamy je na spadnutí. Obama se chová v této chvíli jako vykonavatel vůle globalistů, kteří vědí, že už nemůžou situaci zvrátit a proto dali povel k evakuaci a k vyhození plavidla do povětří, aby se nedostalo do rukou nepříteli (Trumpovi a americkým národním elitám). Přesně takto to působí a není to daleko od pravdy. Donald Trump nebude jenom izolacionista, ale i ochránce Izraele a partner Ruska. Pro globalisty je něco takového naprosto nepřijatelné. Hrozí jim totiž upevnění světového sionismu, upevnění systému Pax Americana, upevnění petrodolaru a juandolaru [7] a především sblížení Moskvy a Washingtonu ke vzájemné spolupráci. Dá se proto očekávat, že do 20. ledna se dočkáme od Obamy, OSN a globalistů ještě dalších útoků proti Rusku, USA a Trumpovi.

United-Nations-014.jpg
OSN přesune své sídlo z USA do Evropy, je to jen otázka času.

Mimo téma článku bych chtěl všem čtenářům AE News popřát Šťastný Nový rok a současně bych Vás chtěl informovat, že jedeme na novém hardwaru, který jsme zakoupili díky finančnímu přebytku vysbíraného z prosincových příspěvků díky nezměrné štědrosti našich čtenářů. A díky vyššímu výkonu hardwaru jsme mohli aktivovat aktualizace a načítání diskusí v reálném čase, takže diskusní příspěvky se neobjevují se zpožděním synchronizace proxy-cache, ale v reálném čase.

Komentáře se nově řadí od nejstarších, ale můžete si pohodlně řazení přepnout od nejnovějších v nabídce “Třídit podle…”. Toto řazení je kvůli vynucení načtení fronty aktuálních komentářů, protože zbytek webu zůstává pod ochranou Cloudflare, která se ukládá do cache. Doufáme, že tato investice přispěje k příjemnějšímu diskutování a prohlížení našeho webu. Přesto však je možné, že při opravdu masivní návštěvě (podvečery) může dojít ke zpomalení načítání stránek, protože upgrade hardwaru na takovou úroveň výkonu, jakou bychom potřebovali v ideální super konfiguraci, je kvůli vysokým návštěvám mimo naše momentální finanční možnosti. Nejsme štědře dotovaná neziskovka. Ale současný upgrade by měl nějaký čas vydržet. Děkujeme Vám všem ještě jednou za Vaši štědrost a doufáme, že i tento rok se budeme moci spolehnout na Vaši laskavou a štědrou pomoc, bez které se zkrátka takový projekt, jakým je AE News, dělat nedá.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Máša
Návštěvník

tohle je bomba: …. v Tel Avivu si neberou servítky a už pohrozili, že každá země, která případný vznik Palestiny podpoří v Paříži, čekají od Izraele mohutné sankce.

Rehnim se tomu. Umely a nelegalni stat vydrzovany USA a dalsimi zememi ( jako prostitutka) vyhrozuje mohutnymi sankcemi? To je jako ja bych vyhrozovala, ze nekoho znasilnim, a pritom nemam cim, hehe.

Uplne nejlepsi by bylo ten Izrael zrusit, uz napachal tolik skody, ze se neda ani popsat…

JazzBoo
Návštěvník

Státy škody nepáchají, to uměj jenom lidé.
A v tomhle případě jsou to ti, co si říkají židé.
Přestěhování do SSA se jeví jako praktičtější, nebudou rozlezeni po celém světě.
A pak, je tam i ten žlutý kámen…
comment image

Máša
Návštěvník

Skvele! Diky. A jen dodam, ze v USA jak v Kongresu tak v Senatu prevazuji lidi s dvojim obcanstvim: USA a Izraele.

JazzBoo
Návštěvník

Ale no tak Mášo, myslíte si snad že to jako v tom „českém“ knessetu převažují Češi?

Jaris
Návštěvník

Birobidzan Images – Flickr
http://www.flickr.com

Zvědavá matka
Návštěvník

Když už Stalin byl takový dobromil, že i na ně myslel, tak co ještě chtějí? Normální Člověk ví, co je vděčnost….

Pro ty, kteří dodnes nevěděli, jako já:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Birobid%C5%BEan

Jaris
Návštěvník

Omlouvam se za chybu. Zvedava matka ma spravnou adresu.

Máša
Návštěvník

Uplne stejne…..a dokonce dnes Obama vydal dalsi zakon, ktery uz i u nas plati ohledne udajne ruske propagandy! To je neskutecne…

U nas neni ve vlade ani jeden Cech, jsou to sami sionisti, vcetne Zemana.

Jaris
Návštěvník

Obyceni Americane zidy nenavidi jak svrab a staci se o tom presvedcit na jejich alternativnich mediich jako napriklad Daily Stormer nebo Tomato Bubble co o nich pisi. Premistit Izrael do US, tak to bych jim neprala. Jsou to stejni lidi utlacovani zidy jako Evropani. Malokdo totiz vi, ze paraziticky zidak ma dva staty. Izrael a Birobidzan. Do toho druheho bych vyhostila vsechny zidy a Palestinu bych vratila Palestincum a byl by pokoj. Zid by se nesmel nikde jinde usadit.

vedomi
Návštěvník

Nový šéf OSN António Guterres odkazuje politikom: Ignorujte vôľu svojich občanov, imigrácia do Európy je prospešná a nezastavitelná

http://www.hlavnespravy.sk/novy-sef-osn-antonio-guterres-odkazuje-politikom-ignorujte-volu-svojich-obcanov-imigracia-do-europy-je-prospesna-a-nezastavitelna/865469

Jarek*
Návštěvník

Izrael, pokud mě paměť neklame byl britským projektem vytvořeným po 2. sv. válce. Celá ta židovská šaráda je jen uměle vytvořená a médii dofukovaná bublinka. Je to nejdéle trvající celosvětový podvod na lidstvo planety trvající tisíce let. A je dobře, že toto končí. K panu Trumpovi. Rozhodně tento pán nepatří k vnitřním elitám USA. Spolu s panem Carterem, či panem Kissingerem patří mezi tzv. “kořenové” globalisty. Pan redaktor zřejmě nepochopil tu golbalistickou komedii jako celek, ale to nevadí. Jen pro pořádek. Globalisté hrají světové “šachy” s bílými a černými figurami úplně stejně, jako pro představu, když někdo hraje šachy sám se sebou. To jest tahá s černými a bílými figurami. Divák, neznalá veřejnost toto samozřejmě nevnímá a vidí pouze pohyby figur obou barev a neví, že za jejich tahy stojí pouze jedna osoba G.P.. A tak to je. Tak byl proti sobě nainstalovaný komunismus a kapitalismus a G.P. se bavil hloupými idioty, kteří proti sobě celosvětově brojili a někteří jsou z toho pitomí dodnes. Celý systém parlamentních stran, tzv. demokracie, proti totalitarismu jsou rovněž dílem jednoho autora a tak bych mohl pokračovat přes francouzskou revoluci a do starodávného Egypta. Tak to je a ne jinak.

Máša
Návštěvník

GP nemuze byt jedna osoba. Musela by byt nesmrtelna, aby toto vsechno ridila po celou dobu. Je to vice lidi, a podle vysledku, ktere vidime, ta skupina bude rozpolcena. Proto ty extremni “skoky”, ovidajici souboji dvou stran. A treti strana jsou ti, co se formuje z tech nejvyssich sluhu, kteri se snazi ji urvat pro sebe a neni divu, jelikoz ti jedini jsou realizatory, kteri museji nejakou aktivitu vyvijet a nechteji se nechat vzit “zasluhy” ( viz Hitler).

Ja to takto vnimam, a myslim si, ze je to vysledek souperivosti, ktera je dana uplne kazdemu. Pokud rikate, ze GP je jedna osoba, tak byste i vedet, kdo to je.
Vyjit se da z jedne veci: zadna valka nepojede bez penez. Sice se ta” ïnvestice “” mnohonasobne vrati, ale musi na zacatku byt. Korupce, divadelnici, zbrane, ohlupovaci media, to vsechno stoji penize.

Komunismus nebyl nainstalovan jako protivnik kapitalismu, ale puvodni zamer byla lest, jak dostat majetek zeme jako celek. Rychle a pohodlne. Rusko si to ale odklonilo, protoze z puvodniho zameru si ponechalo pouze ty prvky spoluprace a vznikl socialismus. Proto i ten musel byt odstranen, protoze nevedl k odebrani veskereho majetku lidem a jejich totalnimu zotroceni. Lide meli daleko vice prav a svobod nez ti ve “slavne” a udajne nejvyvinutejsi kapitalisticke zemi, v USA.

Zkuste se zamyslet nad otazkou, zda jeden clovek ( GP) muze ovladnout planetu z hlediska lidskych faktoru, ktere jsou tak strasne ruznorode. Ja rikam, ze je to nemozne.
Ti, co si vymysleli pohadku o bohu, tak to maji za sen, ale to nejde. Je to proti veskerym prirodnim zakonum. Nikdy se to nepodarilo v minulosti a nepodari se to ani v budoucnosti.
Bohuzel porad bude se bojovat, protoze ty faktory dane lidem se nedaji ani ohnout, ani prevychovat. Zjednodusene rikam, ze planeta je pouze jedna a zajemcu ji ovladat hodne.

Souhlasim s tim, ze GP se snazi vsude dosadit jen sve sluhy, ale nikdy se to nepodari na sto procent, aby oddane slouzili a odevzdali vysleldky sve “prace”.

Je to jako kdyz date na kone postroj. Nikdy nebude mit radost a bude vas sice i nosit, ale obcas vas shodi a zlomite si pritom i vaz…jak rikam, prirodni zakony jsou neznicitelne. Clovek jako jejich produkt to nastaveni nezmeni, je to logicke a taky spravne.

S chuti davam primer se zviraty: Predstavte si, ze by jedna opice v dzungli rozhodla, ze ovladne vsechny opice po zemekouli. Je to nepredstavitelne a zadna to jeste nezkusila, protoze i to zvire vi, co je mozne a co ne. To jenom clovek, diky sve bezuzdne fantazii v kombinaci s moci, kterou lide diky sve lenosti nad sebou ochotne odevzdavaji, to dotlaci do nesmyslnych pozic tak, ze pak uz z nich neni uniku nez valkou.

A bude to tak opet a znova. Proto jsem toho nazoru, ze valce neunikneme, jsme jen ve fazi jejiho oddalovani, za coz vdecime Rusku. Putin chytre hraje o cas, protoze kalkuluje s netrpelivosti protivniku, a ti diky ni nadelaji chyby, ktere mu pomohou k tomu, ze ani tentokrat se nepodari globalistum Rusko dobyt.

sibolet
Návštěvník

V podstatě je jedno,jestli je GP jeden,či více osob..V knize RODOVÁ KNIHA se autor MEGRE zabývá schopnostmi VRCHNÍHO ŽRECE…Probírá tam velmi zajímavé období RUSKA,VÉDICKÉ…Které se později projevilo v INDII..Obrana proti GP,čili davové elitářské společnosti je používání harmonie OBOU mozkových hemisfér…Kdo se pátravě pozastaví nad počmáranou graffiti fasádou,řvoucím davem na technoparty,nebo na fotbale…Nemluvě již ani o mladých zmanipulovaných tvoru,mávajícími nějakými transparenty proti prezidentovi,tak TEN je na DOBRÉ CESTĚ…Chazaři ZPOZORNÍ,pakliže tací lidé proniknou na politickou veřejnost..

vedomi
Návštěvník

Není to šaráda, jinak souhlas – kapitalismus a komunismus postavený proti sobě uměle. Sionisti se považují se za vyvolené, nadřazené všemu. GP není jediná osoba. Četl jsem zajímavou tezi o nesmiřitelně rozdělených klanech Rotschildů a Rockefelerů, k tomu bude vědět víc pan V.K.

vedomi
Návštěvník
vedomi
Návštěvník
Zvědavá matka
Návštěvník

Donald Trump o Putinovi (“já mu vůbec nevěřím!”) a o Sýrii ( ” kdybychom tam nelezli, netrénovali rebely, a neutráceli tím tolik peněz, nebudeme mít teď 200.000 uprchlíků v Americe – lidí, kteří vůbec nevíme, co jsou zač, a ani nemluví naším jazykem…”).

Velmi zajímavé je také prohlášení Trumpa : (0:13)
“Chci, aby naše armáda byla více než cokoli. Bezkonkurenčně. Zejména technologicky. Dnes musí být armády technologicky rozvinuté.
Pravděpodobně MÁME VELKOU VÝHODU…..MÁME v tomto velkou výhodu.”
https://youtu.be/cVTr0pKnnyk

Trump touto afermací zřejmě naráží na skutečnost, že jeho strýc byl kustodem Teslovy pozůstalosti…..a je zcela jisté, že Rusové, kteří s EM energiemi léta pracují ( např. incident US NAVY v Černém moři po přeletu Ruského “neozbrojeného” letadla ve 2014), tento fakt o Trumpovi dobře vědí.

Pozorovatelka
Návštěvník

Já mám problém s tím, že v titulku je uvedeno, že rezoluce je” POČÁTKEM” – vždyť tady jde o FINÁLE dlouhodobého a zcela zjevného procesu
stačí uvést hlasování o Palestině v roce 2012
comment image
Z obrázku je zřejmé, jak ještě v roce 2012 Spojené státy veřily, že s pomocí Izraele si udrží svůj vliv (a jak tomu věřilo i Česko) a jak se situace za 4 roky změnila do stavu, že i USA Izrael odepsaly (Obama)
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/286291-osn-uznala-nezavisly-stat-palestina.html
K tomu kroky EU
Rok 2015
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386100-v-unii-se-bude-oznacovat-zbozi-z-zidovskych-osad-stydte-se-reagoval-netanjahu.html
http://eretz.cz/2015/11/evropska-unie-zavadi-oznacovani-zbozi-z-judeje-samari-a-golan-video/
A rok 2016
rezoluce UNESCO a Jeruzalém
https://aeronet.cz/news/cesko-zradilo-izrael-a-jeruzalem-a-armenie-a-velky-izrael/
a rezoluce RB OSN
http://zpravy.idnes.cz/izraelske-osady-palestina-osn-rezoluce-fcr-/zahranicni.aspx?c=A161223_204933_zahranicni_och

Ten proces běží ruku v ruce s odstavováním role USA, s nástupem Číny a Íránu a s důrazem na význam Arménie, tak jakýpak počátek?

Ruku v ruce s odstavováním USA jde i stěhování OSN mimo USA, ale podle článku to vypadá, že OSN se evakuuje před Trumpem – to opravdu se věří, že Trump má takovou moc?

A ještě jedna věc: Záchrana sionismu, Netanjahua, Izraele a Pax Americana má opravdu být tím, co zachrání svět a co by měl Putin podpořit?

svet bez neziskovek a valek
Návštěvník
svet bez neziskovek a valek

muzu se zeptat kolik vam je let pani pozorovatelko? urcite lepsi zachrana v teto podobe, nezli snad valka…..ja bych se byt vami moc nevzrusoval….my to nevyresime…..take preji stastny a uspesny Novy rok2017 panu V.K a vsem ctenarum Aeronetu

Máša
Návštěvník

Kdysi se rikalo, ze podle peri poznas ptaka, podle reci nezdvoraka. Ja uz to mam upraveno na dnesni dobu, kdy dominuje rozdelenost lidi na “”podle reci nadrazence””. Ta se projevuje tim, ze po nekom chcete neco, co sam nenabizite ( porusena rovnovaha). Lide zvykli to delat si svou nadrazenost neuvedomuji. Nadrazenost je totiz vypestovana vlastnost.
Jako priklad uvedu Americany. Kdyz prijedete do USA, lidi se Vas automaticky ptaji, odkud jste, ale to je celkem prijatelne, protoze prijedete k nim. Dale nesnaseji, kdyz jim cizinci cokoliv v zemi zkritizuji, ikdyz je to viditelny fakt, jako napr. vychova deti. Co uz ale prijatelne neni, ze oni to delaji ze zvyku uplne v kazde zemi, kde potkavaji cizince, a kde to ani domaci nedelaji.

Z hlediska toho, ze jsme tady puze na diskuznim foru, tato informace je pro kazdeho z nas nepotrebna a kdyz by to delal kazdy, tak to nebude diskuzni forum, ale chat.

Stara mama
Návštěvník

A myslite si, pani pozorovatelko, ze Putin by mel podporit vzrustajici moc Iranu, kdyz vi, ze ze to pro Rusko ropna konkurence, navic islamizace Evropy vymenou za jakekoliv arabske, nebo iranske trubky (misto ruskych), Rusko ohrozuje. USA . Ja si myslim, ze se Putin s Trumpem zdarne dohodne☺

Stara mama
Návštěvník

Chtela jsem napsat, ze dobra dohoda s USA (az nastoupi Trump) bude pro Rusko mozna vyhodnejsi nez rekneme nejisty Iran a nasledna islamizace, ze. A ze by vsichnimuslimove islamizaci Evropy tvrde protlacovali bez vyjimky je jasne

Pozorovatelka
Návštěvník

Já ani nespočítám, kolikrát jsem na těchto stránkách zdůrazňovala význam jaderné dohody s Íránem, upozorňovala na větu Putina “jestli draka neizbežna…”, vkládala mapy o trubkovodech. Nespočítám, kolikrát jsem psala o Íránu (Persii, Perské říši), kolikrát jsem psala, že mě mrzí, že alternativa si vůbec dění kolem Íránu nevšímá, kolikrát jsem psala, že Izrael končí.. A když je hotovo, najednou tady máme obhajobu sionismu a článek, kde v titulku je uvedeno, že rezoluce OSN je POČÁTKEM ofenzivy proti Izraeli, přitom skutečnost je taková, že rezoluce je KONCEM tažení proti USA a Izraeli.

Stará mamo, odpovím Vám, že Putin se s Trumpem zcela jistě domluví ve spoustě věcí, ale ani na vteřinu nevěřím, že Rusko zatáhne do záchrany USA a Izraele tím, že půjde proti Íránu a Číně. Napsala jsem o tom obsáhlý komentář v reakci na pana VK, ale komentář je v režimu “čekání na schválení” a není sám, komentářů je tam v této chvíli sedm, tak kterých se to také týká – trpělivost!

Máša
Návštěvník

Pozorovatelko: vsimla jsem si, ze ta rezoluce je nedotazena v tom smyslu, ze sice potvrzuje nelegalnost vystavby a poukazuje na porusovani mezinarodniho prava, ktere vyslovne zakazuje vystavby na okupovanem uzemi, ale nikterak nezminuje reseni.
To znamena, ze se budou muset mezi sebou domlouvat Izrael s palestinskou samospravou o tom, co se navrati a co ne. To znamena pokracujici boj. Takze o pocatek ofenzivy proti Izraeli jde i nejde, podle toho, jak se to vezme, z jakeho uhlu pohledu. Palestinci to oslavuji jako vitezstvi a ja jsem z toho rozpacita, ze ten duvod nevidim.
Jestli je rezoluce koncem tazeni proti USA a Izraeli, jak pisete, tak tomu taktez nerozumim ci jsem rozpacita, protoze je tady jeste pokracovani, a sice v Parizi, 15. ledna se maji sejit zastupci 70 zemi ohledne te rezoluce. Nemam predstavu, co vse se muze jeste zmenit.

vedomi
Návštěvník

Rezoluce OSN jsou od toho, aby je jistí nikdy neplnily, tato bude mezi nimi.

.B.
Návštěvník

Já nevěřím jedné věci. Že Rusko se spřáhne s USA a Izraelem, že bude akceptovat dolar jako superměnu, že nebude vyvíjet hightech. To by byl s Ruskem ámen.

Zkušenosti říkají, že ani USA, ani sionistům se nedá věřit nic a nikdy. Nevěřím, že by se zrovna současné Rusko nepoučilo.

Spíše to vidím tak, že Rusko se bude snažit vycházet se všemi a zároveň prosazovat hlavně své zájmy. A mezi ně určitá závislost na USA (technologie) a sionistů (lichva) rozhoodně nepatří!!!

vedomi
Návštěvník

Mluvíte mi z duše. V podstatě by tím Putin zradil svůj národ. Mentalita ruská a americká (západní a východní) je neslučitelná, může fungovat mírumilovně jen obchodně (pokud nebude Západ hladovět nebo trpět nenažraností) Přesně tak říkám, že sionistům a USA se nedá věřit (ověřeno dlouhou historií a DNA nelze vyčůrat) a Putin není hlupák aby skočil na medovinu.
Mu opravdu věřím, že jediné po čem touží je silné, co nejvíce soběstačné, technologicky, vzdělanostně vyspělé sebevědomé Rusko na špičkové úrovni s přátelskými a obchodními vztahy se světem.
Sleduji každý Putinův krok, slovo, řeč těla, miminku a věřím tomu co jsem napsal.

Máša
Návštěvník

Naprosto souhlasim. A vcera jsem si pustila novorocni projev Putina nekolikrat, prave kvuli sledovani jeho reci tela. Radost v ni nebyla, ale uprimnost ano!
Neni to zradce. A nebude.

Emma
Návštěvník

Je to jen figurka v šachové hře. Když hrajete za obě strany, vždy vyhrajete.

Juraj
Návštěvník

Nie je figúrka. Ale nemôže robiť optimálne rozhodnutia, lebo ani zďaleka nemá absolútnu moc. Ale je to múdry a dobrý človek.

Máša
Návštěvník

To je vseobecny zaver, a vseobecne zavery nelze aplikovat uplne na vsechny situace. Konkretne: ve valce to nejde. Putin nemohl byt na strane Assada a USA soucasne.

Pozorovatelka
Návštěvník

Cituji Terezu Spencerovou z Aleppa:
“Neřekla bych ale, že by syrská válka byla Putinovým vítězstvím ve vojenském smyslu. Výsledek války je samozřejmě důležitý, ale současně je pro arabské státy mnohem důležitější sledovat, že Rusko spolu s Čínou k regionu nepřistupují jako ke svým koloniím. Místo toho nabízejí něco jako respekt, partnerství. To se samozřejmě musí líbit a ve finále to jen ruskou a čínskou pozici v regionu posílí a vynese je přinejmenším do role mezinárodních velmocí.”

A dále poradkyně B.Asada:
“Dnes už zcela jistě víme, že existoval plán našeho zničení, a pokud se ptáte na jeho motivy, tak řeknu, že proto, že se Sýrie staví za osvobození svých území, proti sionismu, proti okupaci Palestiny, za libanonské hnutí odporu… Mnozí analytici ostatně konstatují, že Západ a Izrael chtějí zničit všechny arabské armády, chtějí arabskou společnost rozhádat a postavit proti sobě sunnity a šíity, Kurdy proti křesťanům, chtějí zničit národní státy, aby jediným dominantním státem regionu mohl být Izrael.” – více
http://literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/23446-busajna-aaban-evropskym-politikm-se-u-jen-smjeme

A v situaci, kdy se Rusku dostává úcty a respektu Sýrie, Íránu a arabského světa, někdo věří, že se nyní spojí s Izraelem a USA a zachová se jako zrádce v americkém stylu “USA nemají přátelé, USA mají pouze zájmy”? Myslím, že Západ ruské myšlení nikdy nepochopí. A to není idealizace, to je konstatování, že i Rusko si samozřejmě hledí své zájmy, jen na to prostě jde jinak.

Jaris
Návštěvník

S nazory poradkyne Assada se ztotoznuju. Kdy uz konecne nekdo zidum zatrhne ty jejich zvrhlosti a kopne je do zadele, aby se zaradili nakonec rady. Tenhle protezovany narod je parazit, ktery vysava vsechny kolem. Mel by byt anulovan uz jen za tu genocidu Palestincu.

Pavlina
Návštěvník

… obě světové války naplánovaly banksteři …
neváhali poslat soukmenovce do plynu a ještě tím klackem =
“holokaustem” tlučou kolem sebe …

Pozorovatelka
Návštěvník

Přidávám ještě citaci z prosincového projevu Putina:

“Principy spravedlnosti, respektu a důvěry jsou univerzální. Pevně si za nimi stojíme – a jak je vidět, není to bez výsledků – na mezinárodní scéně. Ale ve stejné míře jsme povinni zaručit jejich realizaci uvnitř země, vůči každému člověku a celé společnosti.

Jakákoliv nespravedlnost a lež je vnímána velmi intenzivně – to je vůbec příznačný rys naší kultury. Společnost rozhodně odmítá povýšenost, hulvátství, aroganci a sobectví, ať už je jejich nositelem kdokoli, a stále více oceňuje takové vlastnosti, jako je odpovědnost, vysoká morálka, péče o veřejné blaho, ochota naslouchat druhým a respektovat jejich mínění.”
Celé poselství
http://kremlin.ru/events/president/news/53379
česky
http://www.czechfreepress.cz/rusko/poselstvi-prezidenta-ruske-federace-vladimira-putina-federalnimu-shromazdeni.html

Máša
Návštěvník

Jednim slovem: rovnovaha.

Je to jedina zaruka miru a mir, to je to, o co Rusku jde nejvice a neni divu, staci se podivat, po jak dlouhou dobu v historii je Rusko tercem , s nejvyssimi obetmi ve valkach.

LCZ
Návštěvník

Vědomí: k DNA
Dnes kolem poledne, myslím že na Radiožurnálu, říkali, že Masarykova Universita zahajuje důležitý výzkum, kde bude zkoumat dědičnost všech následků přeživších hrůzy HOLOCAUSTU, a to až na úrovni změn DNA, a u nejméně tří generací……. tj. jestli i dnešní třicetiletí a mladší jejich potomci nemají oprávněná traumata už v DNA…..

Možná by stálo za to, udělat i komparativní studii následků válečného utrpení Čechoslováků , Rusů, a dalších válkou poškozených národů – to by ten výzkumný vzorek, včetně dalších generací, šel do stamiliónů kusů….
ALE NA TO ASI NEBUDOU TY GRANTY A DOTACE.

vedomi
Návštěvník
nývlt
Návštěvník

” globalisté umístili do Prahy centrum navigačního systému Galileo.” – aha, takhle se věci maji! Tzn. v případě války by Praha přičichla k prskavce Jars nebo Topol hned v začátcích incidentu. Pěkná vyhlídka.

DonnieBrasco
Návštěvník

Ano, jiz to tu jednou bylo psáno. Praha a celá ČR by byla smetena první salvou.

václav
Návštěvník

Nesmysl apsolutní nesmysl. Současná raketová technologie umožňuje sestřelit satelity na orbitální dráze. Praha jako potenciální kořist v ruinách je bezcenná a to by nikdo nechtěl.

Game of Thrones
Návštěvník

K největší zradě ve světových dějinách mocenských sil,
Pane redaktore to myslíte vážně ?

Jiří Fencl
Návštěvník

Kdo má uši ví, že zlé se v dobré proměňuje mimo dosah lidských smyslů. Cokoli mimo svět příčin je mlácení prázdné slámy.
Onen proklínaný národ pozná svého skutečného Pána, pokud se ten objeví. Přesvědčený příslušník tohoto národa pak s sebou strhává další statisíce.
Sionismus, Sijón, Židé…, to vše jsou pojmy, které používali nehodní, ale teď dostanou reálný základ. Diskutovat o tom je marnění času. Pane VK, díky! comment image

sibolet
Návštěvník

hezká fotička,sejmuta z orbitu…A to SVĚTLO jde ze zaprdlého kráteru..

xmarek
Návštěvník

Moje centrum je doma, pokud možno ve spíži. Upřímně mě jsou celosvětové problémy u … Ne to by cenzůra smazala, ostatně možná i tento link: https://goo.gl/iKiiV3 Co je v něm? V podstatě nic. Řekněme takový návod co udělat až udělá DOLAR to co v roce 1939.
“Lidská hloupost a lakota jsou ve finančním světě silnějšími silami než Rozum a Sebekázeň” (z dokumentu 1929 Velký krach).

vedomi
Návštěvník
Pozorovatelka
Návštěvník

A pak že prý Putin nereagoval proto, že mu šlo o Trumpa… Jako by snad reciproční vyhoštění amerických diplomatů nemohl za Trumpa změnit…

Paroubek
Návštěvník

…mohl, ale podle mě šlo právě o to nečekaně vstřícné gesto směrem k Trumpovi a vyhostit 35 američanů z ambasády může Rusko vždy, na to není žádná lhůta.

weissbach
Návštěvník

Technická poznámka:
“město Izrael” je nejspíš míněno město Jeruzalém?!

sibolet
Návštěvník

Náš LIŠÁK vysvětluje funkci OSN https://www.youtube.com/watch?v=r4OxwFiSyZ8

NoName312
Návštěvník

Dekujij za clanek

K clanku jen jedna technicka – jsem jediny, ktery vnima rozdil mezi Zidy a Chazari? Neboli kdo je Sionista a kdo ovlada financni moc sveta? A propos teze ze Izrael je dilo vsech Zidu a jejich osud, timto jsi nejsem uplne jist – receno jinak, myslim, ze to tak vubec neni.

Jeste jinak, jsou tajne spolky typu Zednari jen prodlouzenou rukou tzv. Sionistu – tj. ochrancu Izraele, nebo jsou to nastroje sil, ktere se dnes snazi o uplne jiny cil? A propos, kdo jsou ti bajni globaliste(ano, vim, ze o tom jiz byl clanek – 5 hvezd atd, ale tato definice popira zajem, silu ktera je za nema skryta)? Kdo urcuje svetovou politiku realne a kdo jsou jeho oponenti? Globaliste vs Rusko a USA s Izraelem? Nebo podle p. Pozorovatelky Rusko vs Globaliste?

A ted technicka, proc se cim dal vice mluvi o stredni Evrope, Praze atd? A kdo toto mesto opravdu ovlada(tj. jsou to sioniste, nebo naopak chazari, ci globaliste) ci uplne nekdo jiny? A proc je o ni najednou takovy zajem, ano, ma strategickou polohu, ale je to jen diky tomu?

Jeste jednou dekuji za zajimavy clanek ve kterem je opravdu hodne informaci a dale pokracuje v pohledu na svetove deni ocima pana V. K.

S pozdravem
NoName312

MIROSLAV
Návštěvník

Ak ta zaujima preco je prave Praha pre ,,nich,, taka zaujimava, tak si pozri rozpravku/film Cisaruv pekar a pekaruv cisar!! Tam to mas vsetko rovno pod nosom ako na tanieriku 🙂

wpDiscuz