Pražská kulturní fronta chce Alexandrovcům zakázat zpívat v Česku, protože prý propagují...

Pražská kulturní fronta chce Alexandrovcům zakázat zpívat v Česku, protože prý propagují ruskou armádu. Výkvět kavárenských podpindosníků chce po Zaorálkovi, aby Alexandrovcům neudělil víza!

Pražská kulturní fronta chce Alexandrovcům zakázat zpívat v Česku, protože prý propagují ruskou armádu. Výkvět kavárenských podpindosníků chce po Zaorálkovi, aby Alexandrovcům neudělil víza!

Na vědomost se dává, že jsme vážně vojensky ohroženi Ruskou federací. Podle dostupných informací se připravuje k nám vtrhnout horda přibližně stovky ruských mužiků a děvušek, příslušníků Ruské armády, kteří budou v různých městech ČR (na štěstí ne zbraněmi, ale jen propagandisticky) masakrovat mozky našich občanů, neboť tímto způsobem hodlají oslavovat sovětskou a ruskou armádu, stejně tak jako zahraniční politiku a všechny války vedené jak Sovětským svazem, tak Ruskem!

      Aby nevznikl dojem, že šířím poplašnou zprávu, upřesňuji tuto informaci  v tom smyslu, že se jedná o legendární Ruský armádní sbor Alexandrovců, který se chystá na svou další pouť do Česka.  Jak to však v poslední době bývá, ne všem občanům ČR se to ale líbí. Někteří z nich [1] mají na paměti, že Alexandrovci jsou armádním souborem, který mimo jiné podporoval okupaci ukrajinského Krymu a jeho příslušníci se prý také nijak nevymezovali ani proti některým krokům syrského prezidenta Bašára Asada. Žádají proto ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka, aby těmto pěvcům a tanečníkům nenechal udělit víza.

   To je opravdu vážný důvod, který by měl asi ministr zahraničních věcí pan Zaorálek respektovat, srazit kramfleky a bez dalšího okamžitě učinit opatření, aby  se k nám tito propagandisté ruské, prokrymské a proasádovské politiky nedostali. Tento soubor je totiž, světě div se,  součástí ozbrojených sil Ruské federace, takže podléhá ministerstvu obrany. Není tak jen „obyčejným“ hudebním tělesem, jak by  se zdálo, ale i propagandistickou institucí, která oslavuje sovětskou, ruskou armádu, stejně tak jako ruskou zahraniční politiku! A toho bohdá nebude, aby nám tady „Rusáci“ dělali nějakou  propagandu. Dost na tom, že je jí všude plno až tak, že si     s ní už ani nevíme rady.

      Chápu vás pánové a dámy, kteří jste podepsáni pod výzvou  ministru zahraničí Zaorálkovi s požadavkem na neudělení víz. Jenom  jaksi nechápu, proč stahujete kalhoty, když brod je ještě v nedohlednu. Nicméně rozumím snaze už preventivně učinit vše, aby ke vstupu těchto propagandistických, ideologicky a i vojensky nám nepřátelských diverzantů vůbec nedošlo. Přece nemůžeme dopustit, aby nám tady  v českých a moravských městech řádili, notabene s požehnáním vlády, nějací příslušníci Ruské armády. Dost už bylo Rudé armády, že?

     No nic, každý jsme nějaký a kromě toho také máme právo s tím nebo oním nesouhlasit, vyjádřit svůj názor. Máme přece demokracii a také svobodu slova.

Pak ovšem v této souvislosti bych se rád  iniciátorů tohoto požadavku, resp. žádosti zeptal, zda vám nevadí již několikanásobné provokační, propagandistické a demonstrativní průjezdy a pobyty vojáků US army, kteří k nám, na rozdíl od tanečního souboru Ruské armády, přijíždí nejen v mnohonásobné početní přesile, ale i po zuby ozbrojení, k použití vybavenou nejmodernější vojenskou technikou. Nebo máme tyto, pro většinu občanů ČR nežádoucí hosty chápat jako nositele a bojovníky za mír ve světě? Co pohledává armáda USA v Evropě blízkosti ruských hranic? Jsou snad Spojené státy přímo ohrožovány a kým? Ruskem? Rusko, resp. její armáda je snad u hranic USA? Že si toho dosud nikdo nevšiml!

Tomasz Peszynski, jeden ze signatářů výzvy Lubomíru Zaorálkovi.

    Vám zřejmě přijdou mnohem více nebezpeční tanečníci a tanečnice, nebo chlapíci s balalajkami a dalšími hudebními nástroji! Jste snad už natolik morálně zpitomělí a připosraní z potenciálních úspěchů ruské politiky (a neúspěchů té západní), která místo aby podle vašich představ se plazila po kolenou před americkými orly, bankéři a establishmentem Bílého domu, tak si ještě dovoluje určovat světovou politiku? Vám vadí, že situaci v Sýrii usměrňuje ruská politika a ne války chtiví Američané, vám vadí jak zdůrazňujete, že sankcemi postižená ruská ekonomika nestrádá tolik, jak jste si někteří představovali? Zkrátka, že  se nepodařilo ruského medvěda zahnat do kouta a USA si nemohou dělat vlastní imperiální, proti evropskou, proislámskou, resp. proimigrantskou politiku.

     Pánové Bílku, Majznere, Sigmunde, Kalvodo, Bláho, Jesenský a zvlášť pane Peszynský, stejně jako dámy Štrachová, Číhalová, Honzíková, Jiskrová, nechci a ani nemohu zakazovat nebo vyžadovat, na rozdíl od vás, změnu vašeho přístupu k situaci, která nastane vystoupeními výše citovaného vojenského souboru Ruské armády v Česku. Jen si prosím uvědomte, že názor lidí v počtu který představujete nebo zastupujete, má asi stejnou validitu jako nesouhlas nebo nevole pěstitelů vín   s nevlídným, pro ně nežádoucím počasím. Nicméně jste se v souladu se zákonem rozhodli veřejně protestovat, čímž jste se u většiny občanů totálně nejen odkopali, ale i zesměšnili a věřte, že si svým počínáním nezískáte ani popularitu, ani přízeň či podporu občanů. Vaše věc. Nepřeji nikomu nic zlého, držím se ale přísloví: Kdo chce kam, pomozme u tam!

Jiří B a ť a , 20. dubna 2017

image_pdfimage_print

Komentáře čtenářů

68 Komentářů o "Pražská kulturní fronta chce Alexandrovcům zakázat zpívat v Česku, protože prý propagují ruskou armádu. Výkvět kavárenských podpindosníků chce po Zaorálkovi, aby Alexandrovcům neudělil víza!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti redakci AE News. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře se znaky sadismu nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy k fyzické likvidaci kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. Příspěvky nesplňující tuto základní podmínku slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Upozornit na
avatar
5000
Třídit podle:   nejnovější | nejstarší
Jajka
Návštěvník

Na Plutu by se divili …

Frank51
Odběratel

Ten kokot na fotce s Veškrnou na hrudi je nějaká kulturní fronta?

M.C.
Návštěvník

Není, ale myslí si to o sobě.

wlado
Návštěvník

Je docela směšné že jedním z důvodů proti nim,jak říkají je 68′.Ano byli tu v tý době i ruská vojska,ale za tý „totality“se nesnažily zničit národní cítění a zničit ho.Češi tehda bojovali holýma rukama a bránily průjezdu tankům.
A dnes?Hrnou se k nam cizinci,povětšinou velmi nebezpeční a většina sedí u tv nova,a bojí se jestli ji zaměstnavatel zaplatí ty načerno udělaný hodiny.
Ať si každý říká co chce,ale těch 26let v demokracii nás jako národ zničilo.Možná až budou lidi v teplicích upalováni jako v Odese,možná se pak probudí(oheň nás vždy probudil,Hus,Palach.atd)a my přežiljeme.

ČSSD a ANO plánují....
Návštěvník
ČSSD a ANO plánují....
ALEX
Návštěvník

na Alexandrovce je již vyprodáno…..
lidi v česku se těší na kulturní vystoupení a nehledají v tom žádnou politiku

ODPORNÝ VÝKVĚT - white media
Návštěvník
ODPORNÝ VÝKVĚT - white media

Mrkněte na tyhle týpky……

http://www.white-media.info/amk_watch_xenofilove.html

najdete tam i tohoto divného člověka.

Nikdo z nás nechce tuhle Evropu……

https://youtu.be/Kw9ME-ThvVY

Borodin
Návštěvník

Ten pán na poslední fotografii v tomto článku je od pohledu troska, fyzická a s největší pravděpodobností i mentální.
Vsadím boty, že by nesvedl ani deset kliků.

Demokracie rozkveta
Návštěvník

Pokrytectvi a dvoji metr „demokratickeho Zapadu“ se znovu projevily v plne nahote.
Clenove britskeho parlamentu chteji zbavit Assadovu zenu, Salmu Assad, britskeho obcanstvi. Salma se ve Velke Britanii narodila a zila tam az do chvile, kdy se provdala za prezidenta Syrie Bashara Assada.
Navrh na zbaveni Salmy britskeho obcanstvi podal poslanec Nadhim Zahawi, sam imigrant z Iraku.

Vabio
Návštěvník

Pane Baťo,
jak je na tom Váš soudní spor, který jste tu (už to je docela dávno) veřejně prezentoval?
Díky za info.

LIKAN 1975
Návštěvník

Zao – ralek má zakazovat něco co už dávno je povoleno? No to ti Švedové z Práglu se pos…y. Ti naši paumělci a kejklíři chtějí kázat myšlenky proti prezidentu a politice Ruska. Malují paobrázky, natírají tanky padlých hrdinů na ružovo a až to začne budou volat a odkazovat na to, že jsou Slované.
Vezměte děti, svíčky a natrhejte kytice. Běžte k památníkům padlých v den osvobození a přemýšlejte o smyslu života. Co zažily oni můžeme zažít taky. Hrozí to každým dnem. Je měsíc osvobození Československé republiky, važte si toho, že nás osvobodily Rusové.
Američan nás pouze bombardoval, Němec, Polák a Maďar nás okupoval, Francouz a Anglán nás zradil. Tak kdo nám pomohl?

Jara
Návštěvník

Je mi taky smutno ale i do horkyho place, kdyz slysim od mladych ale i starsich, ze nas za 2 svetovy bombardovali nemci. No oni to hlasi i v televizi…. Kdo prej jinej by to taky asi byl. No a tihle lide bud uz jsou nebo budou polotiky…

wpDiscuz