Pražská kulturní fronta chce Alexandrovcům zakázat zpívat v Česku, protože prý propagují...

Pražská kulturní fronta chce Alexandrovcům zakázat zpívat v Česku, protože prý propagují ruskou armádu. Výkvět kavárenských podpindosníků chce po Zaorálkovi, aby Alexandrovcům neudělil víza!

Pražská kulturní fronta chce Alexandrovcům zakázat zpívat v Česku, protože prý propagují ruskou armádu. Výkvět kavárenských podpindosníků chce po Zaorálkovi, aby Alexandrovcům neudělil víza!

Na vědomost se dává, že jsme vážně vojensky ohroženi Ruskou federací. Podle dostupných informací se připravuje k nám vtrhnout horda přibližně stovky ruských mužiků a děvušek, příslušníků Ruské armády, kteří budou v různých městech ČR (na štěstí ne zbraněmi, ale jen propagandisticky) masakrovat mozky našich občanů, neboť tímto způsobem hodlají oslavovat sovětskou a ruskou armádu, stejně tak jako zahraniční politiku a všechny války vedené jak Sovětským svazem, tak Ruskem!

      Aby nevznikl dojem, že šířím poplašnou zprávu, upřesňuji tuto informaci  v tom smyslu, že se jedná o legendární Ruský armádní sbor Alexandrovců, který se chystá na svou další pouť do Česka.  Jak to však v poslední době bývá, ne všem občanům ČR se to ale líbí. Někteří z nich [1] mají na paměti, že Alexandrovci jsou armádním souborem, který mimo jiné podporoval okupaci ukrajinského Krymu a jeho příslušníci se prý také nijak nevymezovali ani proti některým krokům syrského prezidenta Bašára Asada. Žádají proto ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka, aby těmto pěvcům a tanečníkům nenechal udělit víza.

   To je opravdu vážný důvod, který by měl asi ministr zahraničních věcí pan Zaorálek respektovat, srazit kramfleky a bez dalšího okamžitě učinit opatření, aby  se k nám tito propagandisté ruské, prokrymské a proasádovské politiky nedostali. Tento soubor je totiž, světě div se,  součástí ozbrojených sil Ruské federace, takže podléhá ministerstvu obrany. Není tak jen „obyčejným“ hudebním tělesem, jak by  se zdálo, ale i propagandistickou institucí, která oslavuje sovětskou, ruskou armádu, stejně tak jako ruskou zahraniční politiku! A toho bohdá nebude, aby nám tady „Rusáci“ dělali nějakou  propagandu. Dost na tom, že je jí všude plno až tak, že si     s ní už ani nevíme rady.

      Chápu vás pánové a dámy, kteří jste podepsáni pod výzvou  ministru zahraničí Zaorálkovi s požadavkem na neudělení víz. Jenom  jaksi nechápu, proč stahujete kalhoty, když brod je ještě v nedohlednu. Nicméně rozumím snaze už preventivně učinit vše, aby ke vstupu těchto propagandistických, ideologicky a i vojensky nám nepřátelských diverzantů vůbec nedošlo. Přece nemůžeme dopustit, aby nám tady  v českých a moravských městech řádili, notabene s požehnáním vlády, nějací příslušníci Ruské armády. Dost už bylo Rudé armády, že?

     No nic, každý jsme nějaký a kromě toho také máme právo s tím nebo oním nesouhlasit, vyjádřit svůj názor. Máme přece demokracii a také svobodu slova.

Pak ovšem v této souvislosti bych se rád  iniciátorů tohoto požadavku, resp. žádosti zeptal, zda vám nevadí již několikanásobné provokační, propagandistické a demonstrativní průjezdy a pobyty vojáků US army, kteří k nám, na rozdíl od tanečního souboru Ruské armády, přijíždí nejen v mnohonásobné početní přesile, ale i po zuby ozbrojení, k použití vybavenou nejmodernější vojenskou technikou. Nebo máme tyto, pro většinu občanů ČR nežádoucí hosty chápat jako nositele a bojovníky za mír ve světě? Co pohledává armáda USA v Evropě blízkosti ruských hranic? Jsou snad Spojené státy přímo ohrožovány a kým? Ruskem? Rusko, resp. její armáda je snad u hranic USA? Že si toho dosud nikdo nevšiml!

Tomasz Peszynski, jeden ze signatářů výzvy Lubomíru Zaorálkovi.

    Vám zřejmě přijdou mnohem více nebezpeční tanečníci a tanečnice, nebo chlapíci s balalajkami a dalšími hudebními nástroji! Jste snad už natolik morálně zpitomělí a připosraní z potenciálních úspěchů ruské politiky (a neúspěchů té západní), která místo aby podle vašich představ se plazila po kolenou před americkými orly, bankéři a establishmentem Bílého domu, tak si ještě dovoluje určovat světovou politiku? Vám vadí, že situaci v Sýrii usměrňuje ruská politika a ne války chtiví Američané, vám vadí jak zdůrazňujete, že sankcemi postižená ruská ekonomika nestrádá tolik, jak jste si někteří představovali? Zkrátka, že  se nepodařilo ruského medvěda zahnat do kouta a USA si nemohou dělat vlastní imperiální, proti evropskou, proislámskou, resp. proimigrantskou politiku.

     Pánové Bílku, Majznere, Sigmunde, Kalvodo, Bláho, Jesenský a zvlášť pane Peszynský, stejně jako dámy Štrachová, Číhalová, Honzíková, Jiskrová, nechci a ani nemohu zakazovat nebo vyžadovat, na rozdíl od vás, změnu vašeho přístupu k situaci, která nastane vystoupeními výše citovaného vojenského souboru Ruské armády v Česku. Jen si prosím uvědomte, že názor lidí v počtu který představujete nebo zastupujete, má asi stejnou validitu jako nesouhlas nebo nevole pěstitelů vín   s nevlídným, pro ně nežádoucím počasím. Nicméně jste se v souladu se zákonem rozhodli veřejně protestovat, čímž jste se u většiny občanů totálně nejen odkopali, ale i zesměšnili a věřte, že si svým počínáním nezískáte ani popularitu, ani přízeň či podporu občanů. Vaše věc. Nepřeji nikomu nic zlého, držím se ale přísloví: Kdo chce kam, pomozme u tam!

Jiří B a ť a , 20. dubna 2017

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Janap
Návštěvník

Ubohost…..

gabreta
Návštěvník

Ti lidé…Všichni JSME již rozděleni…A při selekci každý pujde,kam patří..Většina nemá ponětí,co se děje při umírání,po smrti a ZEJMÉNA při VYMÍSTĚNÍ..

henrieta
Návštěvník

Ano, jak strom padne, tak leží celou věčnost! Já se taky divím, jak je každý lhostejný k této nejdůležitější otázce, přitom situace může nastat třeba zítra.

hestie
Návštěvník

gabreta,

co napsat víc, nebo odkaz
ráda bych to ponětí měla, nebo si ho poupravila

gabreta
Návštěvník

Takže TOLLE opět polopatě https://www.youtube.com/watch?v=cDAHSM0AvXU Doktor DYER z filmu THE SHIFT https://www.youtube.com/watch?v=-K9TZg7lC2w a ještě jeden znalec poměru https://www.youtube.com/watch?v=r-a4n7tVzN4

hestie
Návštěvník

díky, Tolleho a jiné znám
a souhlas

zarathustra
Návštěvník

gabreta neboj urcite budes vymistena co to hulis?

gabreta
Návštěvník

Tomu porozumíš,tenhle taky https://www.youtube.com/watch?v=wO816FH-_zE

zarathustra
Návštěvník

gebreta ty byti magyarum? ja nemtudum, nerozumim a svejka znam skoro nazpamet.

Brutopýr
Návštěvník

Nechlastej furt tolik zaratuštro, a z toho švejkismu máš nabráno taky dost, takovej svinčík, ten Hašek…

.B.
Návštěvník

Rusové přesunují systémy protiletecké obrany na hranici se Severní Koreou.
https://deutsch.rt.com/russland/49462-russland-verlegt-luftabwehrsysteme-an-grenze-nordkorea/

A Amík se chystá i na Irán
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/435638-iran-by-mohl-byt-jako-severni-korea-varoval-americky-ministr-zahranici.html

Prý se dopouští “alarmujících pokračujících provokací” jako je podpora Assada.

Už aby to pochcípalo, anglosionistický hovno.

zvědavá matka
Návštěvník

.B. : Soudruzi z US Spolku přátel Izraele si zjevně koledují o nakládačku…
Si Ťchin- Ping ještě nestrávil zákusek z Mar-al-lago, a je mu jasné, kde je spolupráce méně nebezpená.
https://cz.sputniknews.com/politika/201701194555909-si-tinpching-nova-politika-usa/
Írán má také jasno, a Kim jakbysmet. takže sečteno a podtrženo:
S Ruskem Čína, Írán, Sev. Korea a Sýrie – proti US, Izraeli, GB a (ex) koloniím , Canadě a Austrálii, a japonsku.
Otázkou je, kam se přidají Saudové a Indie. Každopádně, co do výbavy, US a Izrael v této sestavě riskují anihilaci…

zarathustra
Návštěvník

b. prani pochcipani to se nestane ,pochcipame my.silnejsi vyhraje a zvitezi ,kdo to bude to se uz nedozvime nebot budem radioaktivni biomasa.

gabreta
Návštěvník

PEČINSKÝ.to kdysi měli příjmení lidé z oblastí,kde se jim řákávalo WASSERPOLÁK..Leckterý pamětník by připomněl jejich povahovou strukturu..

CML
Návštěvník

Většina poláků na Ostravsku je náplava z Haliče, když se koncem 19. stol začaly budovat fabriky. Hold Krakow byl blíž než Praha a obrozenci zaspali:)

Dan
Návštěvník

Tomasz Pičínský pochází z Petřvaldu, takže to asi bude “vasrpolák” s řádně vypitým mozkem. Zajímalo by mě, co to je proboha za spolky???

Tento dopis podepsali zástupci spolků a jednotlivci sdružení v platformě Občanský Budíček:
Za spolek East European Information Centre: Josef Bílek a Marta Štrachová
Za Spolek Podhradí: Michal Majzner, Jan Sigmund a Tadeáš Kalvoda
Za spolek Politika a Svědomí: Radovan Bláha a Eugenie Číhalová
Dále tito jednotlivci: Kateřina Honzíková, Jarek Jesenský, Barbora Jiskrová a Tomasz Peszynski

Asi pijou “dobrý” matroš 🙂
comment image

zunaza
Návštěvník

Pražské žumpy a kanalizace ve své idiocii vidí ruskou propagandu a samotného Putina snad i v okurkách.Ten strach,že by se mohl změnit režim a kolaboranti by mohli viset je omezuje ještě víc.Kdyby to nebyly takové podvraťácké ,s prominutím,svině,snad bych jejich ubohost i politovala.:-)

.lak
Návštěvník
Ryan
Návštěvník

A opět Židé Sionisté v akci!

Smith
Návštěvník

Hovada, kavárenský!!!

ABC
Návštěvník

fakt už mě to štve jak všichni tady brojí proti američanům…… asi napíšu petici na ochranu amerického brouka a uznání jej coby chráněného druhu.

albatros
Návštěvník

Di si přečíst nějaké americké komenty a ta potřeba ochrany tě přejde.
Pár ukázek:
“the people who think Russia (with one old aircraft carrier in its inventory) is an alternative global power to US is seriously delusional.”
“Hey just in time for war”
“Hope it’s going to N. Korea to blow the fuck out of them.”
“It’s about time U.S. took some kind of action. What we need more is more actions, not talks. As one of the greatest U.S. 5-star general, Douglas MacArthur said: There is NO substitute for VICTORY! So do not hesitate and don’t let fear of Russian over rule, have faith and keep it up until the job is completed.”
“The next, nuke the fucking North Korea.”
atd. apod.
Američani jako civilizace ztratili lidskost a nacházejí se ve stádiu morálního bahna římské říše, těsně před kolapsem. Jedinou alternativou je úpadek a to buď postupný anebo válečný. Tato civilizace se lidsky vyčerpala a není nadále schopna produkovat cokoliv konstruktivního, pouze ničit, krást a drancovat. Je to rozlezlé skrz na skrz celou americkou společností a světlé rybičky typu Ron Paul nemají šanci cokoliv změnit. SSa jako civilizace končí a neokoni tomu nezabrání, protože tady de o morální a lidský úpadek, kombinovaný s demografickou krizí bílého etnika.

zarathustra
Návštěvník

albatros -absolutne spravne!!! proc ja furt s albatrosem souhlasim? protoze on albatros je velmi dobry pozorovatel sveta 500 palcu nahoru zdravi zarathustra

ABC
Návštěvník

hmmmm …to je děs kolik jedu má v sobě ten americkej brouk……..takže nezbyde nic jiného než vyzkoušený agent orange. ten snad zabere.

ABC
Návštěvník

hmmm….tak přeci jenom ten americkej brouk je nebezpečný……prý by na něj mohl zafungovat AGENT ORANGE . hje to sice herbicid, ale prý funguje ….alespoň lidi ve vietnamu to říkají.

Jaris
Návštěvník

Americke obyvatelstvo zpychlo, ztratilo soudnost a je presvedceno, ze jsou neznicitelni. Zadny strom neroste do nebe a ceka je pokoreni. Nekdy zasnu, kde se v nich bere ona nebetycna drzost vyvysovat se nad ostatni. Pak si uvedomim, ze cely ten jejich system je ovinut chapadly zidovske mafie. Zid potrebuje valcit a dobyvat a k tomu pouziva hloupe a primitvni amiky.

jan grohman
Návštěvník

Ni proti američanům, to je zásadní omyl! Zkuste to znova, prosím!

Thom
Návštěvník

Mimo tému. Gratulujem českým pracovníkom Mitasu k razantnému zvýšeniu platu po jednaní so švedskym majiteľom. Tak sa na nich musí. Oni si trikrát rozmyslia presťahovať výrobu na Ukrajinu alebo do Rumunska.

wpDiscuz