Německo zrušilo svobodu slova, za nepěknou větu na Facebooku proti nelegálovi si...

Německo zrušilo svobodu slova, za nepěknou větu na Facebooku proti nelegálovi si půjdete sednout! Dohled nad cenzurou v Německu bude mít neziskovka bývalé spolupracovnice východoněmecké Stasi!

Německo zrušilo svobodu slova, za nepěknou větu na Facebooku proti nelegálovi si půjdete sednout! Dohled nad cenzurou v Německu bude mít neziskovka bývalé spolupracovnice východoněmecké Stasi!

Psali jsme už o tom před několika dny, resp. byla o tom reportáž na RT, kterou otitulkoval náš šéfredaktor. Objevilo se ovšem další video. Pan Zdeněk Chytra na svém YouTube kanálu však připravil zajímavé video (viz. výše) s českým překladem celé tiskové konference německého ministra spravedlnosti Heiko Maase. Novinářům pan ministr vysvětluje, jak Německo vytvořilo ve spolupráci s Googlem, Twitterem, Facebookem a tzv. NGO’s (neziskovkami, resp. nevládními organizacemi) speciální pracovní skupiny, doslova „zásahové oddíly“ Task Force na monitoring, vyhledávání a mazání nenávistných příspěvků na těchto sociálních sítích.

rapefugees.jpg
Takovéto transparenty jsou v Německu od 1. 1. 2016 zakázané.

Zajímavé je, že toto, co se teď děje, bylo připravováno už mnohem dříve. Dozor nad německými sociálními sítěmi bude totiž mít Anetta Kahane, bývalá kamarádka Angely Merkel z mládí, ovšem také bývalá spolupracovnice východoněmecké Stasi. VK o tom psal už minulý rok v září v tomto článku. Všechno to najednou pěkně zapadá do sebe. Německo tak už dopředu připravovalo konec svobody slova na internetu dlouho dopředu, a současné zoufalé protesty obyčejných Němců jsou jenom záminkou, aby jim německá vláda mohla vzít o to nejzákladnější, totiž možnost otevřít si ústa. A tragikomické je, že ti uprchlíci jsou v EU nelegálně, porušili zákony, vnikli na území Schengenu protiprávně. Ale za jejich kritiku si půjde sednout spořádaný německý občan.

„Imigrace je budoucnost! Nemůžete žít a pracovat v globalizovaném světě, uprostřed světa, Evropy, bez imigrace a pohybu populací…“ – Anetta Kahane.

A jak ukazují uniklé tajné materiály Bohuslava Sobotky z jeho emailu, vláda připravuje jako přes kopírák stejná opatření i v České republice. Protože německý národní bezpečnostní zákon, který tuto cenzuru v Německu zavádí, je předlohou pro českou koncepci návrhu tzv. protiteroristických opatření. Když vám Arab znásilní dceru a udeříte ho, půjdete si sednout. Když na něho zařvete, půjdete si sednout. Když o něm něco napíšete, půjdete si sednout.

woQDPFA.jpg
Současná situace v Evropě…

Video z tiskové konference připomíná, že když občané nechají věci zajít příliš daleko, vláda se utrhne a vymkne se kontrole. V Holandsku se teď říká, že Německo už je ztracené. Že už ho nejde zachránit. Průměrná porodnost arabské rodiny je 8 potomků. Arabské prvorodičky mají obvykle 16 let věku, protože podle Koránu jsou dospělé v 9 letech. Během jedné generace vzroste populace arabů v Německu geometrickou řadou. Společnost si zvykla na Turky a od toho bude jen krůček, aby si Němci zvykli i na Islám, Šariju a jiné arabské laskominy. Není to radostná vyhlídka.

-Administrator-

Zdroj videa: Zdeněk Chytra [1]

image_pdfimage_print

Komentáře čtenářů

36 Komentářů o "Německo zrušilo svobodu slova, za nepěknou větu na Facebooku proti nelegálovi si půjdete sednout! Dohled nad cenzurou v Německu bude mít neziskovka bývalé spolupracovnice východoněmecké Stasi!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře se znaky sadismu nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti nebo výhrůžky nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. Příspěvky nesplňující tuto základní podmínku slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Všechny komentáře se zobrazují se zpožděním z důvodů načítání našich webových stránek z proxy-cache Cloudflare, která se synchronizuje s našim serverem pouze 1x za 30 až 120 minut (podle typu browseru a nastavení pragma cache, resp. cache-control). Odeslaný komentář se tudíž zobrazí pouze vám v prohlížeči a pouze jednou. Po znovunačtení stránky komentář dočasně zmizí a objeví se znovu natrvalo až po synchronizaci proxy-cache. Děkujeme za pochopení.

Upozornit na
avatar
5000
Ra
Návštěvník

Lék na pro-černou cenzuru.Vkontakte Ruská sociální sít http://www.vk.comcomment image

styx
Návštěvník

ci to nahodou nebude karmicka pomsta na germanii za dve svetove vojny a miliony zivotov

styx
Návštěvník

ci to nebude nahodou karmicka pomsta za dve svetove vojny na tych germanov

MM
Návštěvník

„Když vám Arab znásilní dceru a udeříte ho, půjdete si sednout. Když na něho zařvete, půjdete si sednout. Když o něm něco napíšete, půjdete si sednout.“ – Z čehož vyplývá, že to nejlepší, co může Němec udělat, je toho Araba za tu znásilněnou dceru rovnou zabít. Sedět půjde tak jako tak, tak ho aspoň vezme s sebou. Asi to tak dobroseři nezamýšleli, ale přesně takhle to dopadne: když nebude smět někoho veřejně kritizovat, tak ho místo veřejné kritiky někde ve skrytu rohne. Za kritiku by ho lízli v každém případě, kdežto u vraždy má reálnou šanci, že ho nechytnou. 😉

1 2 3 5
wpDiscuz