Národní divadlo v Brně propaguje satanismus, růžová socha Bafometa se ztopořeným penisem...

Národní divadlo v Brně propaguje satanismus, růžová socha Bafometa se ztopořeným penisem láká na novou multikulti propagandistickou inscenaci, rodiče dětem zakazují vstup do divadel! Proč potichu mizí z Vatikánu kříže?

Národní divadlo v Brně propaguje satanismus, růžová socha Bafometa se ztopořeným penisem láká na novou multikulti propagandistickou inscenaci, rodiče dětem zakazují vstup do divadel! Proč potichu mizí z Vatikánu kříže?

Obrovská lavina stížností a emailů se nám nashromáždila v uplynulých dnech v naší redakci kvůli neuvěřitelné provokaci v brněnském divadle Reduta, ve kterém Národní divadlo Brno zve diváky na novou inscenaci “Strach jíst duši” takovým způsobem, že to překračuje všechny meze. Minulý týden divadlo pustilo do médií pozvánku, aby si lidé přišli do divadla Reduta udělat selfie se sochou muže s hlavou jednorožce,  s kopyty místo rukou a se ztopořeným penisem [1]. Oficiální plakát na webu NDB sice vypadá jinak [2] a Bafomet tam není, ovšem plakát také stojí za pozornost. Mutlikulti sameček na obrázku s podtitulem “Emmi je sama a stárne. Salem je z Maroka a o generaci mladší. Je Salem koloušek Bambi?” napovídá, o čem to celé asi bude. Multikulti agitka o tom, jak evropská žena najde spásu v posteli a v rukách Araba z Maroka. Celá socha je natřena růžovou barvou a na první pohled připomíná Bafometa, biblické ztělesnění satana, ve stejném posedu, ve stejné choreografii, pouze na soše chybí křídla. Desítky čtenářů nám napsali do redakce rozhořčené dopisy, abychom jim napsali, kde si mohou stěžovat.

Socha Bafometa v brněnské Redutě.

Tak především, Národní divadlo je příspěvková organizace a zřizovatelem je český stát skrze ministerstvo kultury. Pokud scéna Národního divadla Brno propaguje směrem k veřejnosti rekvizitu, kterou můžou vidět i děti a svoji tvorbu propagují způsobem, která odpovídá propagaci satanismu, potom je třeba se obrátit na ministerstvo, aby zjistilo, kdo za takovým mediálním úletem stojí. Jestliže se jedná o rekvizitu, která se objevuje v rámci divadelní inscenace na jevišti, tak s tím asi nikdo problém nemá, ale pokud divadlo do světa a na sociální sítě pouští výzvy, aby se lidé přišli k této soše do divadla fotit, tak to už je problém.

Oficiální plakát inscenace.
V Brně už mají dva vztyčené pyje

Několik čtenářů nám s jistou dávkou sarkasmu napsalo, že to je v Brně normální, protože už několik let tam mají jiný penis, dokonce vztyčený na hlavním náměstí v Brně a dokonce se z něho prý sypou jakési koule v pravidelných intervalech. I když brněnský časostroj na náměstí vyvolal protesty a pobavení, Národní divadlo opravdu přestřelilo. Propagace Bafometa rozčílila obyvatele Brna natolik, že lidé nám naspali, že se bojí své děti pouštět se školami do brněnských divadel a na podobné akce, protože nechtějí, aby tzv. umělci jejich dětem indoktrinovali do hlav satanismus. Globální elity si v propagaci Bafometa totiž opravdu libují.

Pyj na Náměstí Svobody v Brně je maskovaný jako časostroj.

Minulý rok při slavnostním otevírání Gotthardského tunelu ve Švýcarsku proběhl podivný oslavný ceremoniál, který byl prostoupený satanismem a symbolikami Bafometa, přinesli jsme o tom články [3][4][5][6]. Globální elity se v symbolice Bafometa vzhlížejí a umělecká fronta jejich modely kopíruje. V dnešní době pošlete děti do školy a neziskovka AIESEC je tam natvrdo indoktrinuje pro muslimskou integraci, dokonce rodilí mluvčí z islámských zemí učí české děti psát arabsky a učí je základní arabská slova. Článek o neziskovce AIESEC jsme přinesli zde. Ale to prostě nestačí. Škola v rámci kulturní výuky zajistí výlet do divadla a děti tam uvidí narůžovo natřeného Bafometa ve vstupní hale. Mužská postava s kozlí hlavou a rohy (nezáleží na tom, jestli je to hlava kozla nebo kozoroha), kopyty místo rukou a vztyčeným penisem.

Bafomet a jeho pyj je symbolem globalistů

To není umělecká tvorba v rámci “divadlování” kulturní fronty, to je propagace satanismu. Jestli tím divadlo chtělo rozpoutat kontroverzi a přitáhnout na sebe pozornost, tak se jim to opravdu povedlo. Ovšem ve výsledku je potom to, že rodiče nám píšou, že děti mají v plánu návštěvu divadla se školou, že je tam ale nechtějí pouštět, protože divadelníci prý nejsou normální a jsou úchylové (doslovná citace z několika emailů). My tyto obavy chápeme, ale zrovna právě Brno a brněnští občané by si měli sáhnout sami sobě do svědomí, protože to jsou oni, kteří třeba do městského zastupitelstva volí takové exoty, jako např. zástupce z hnutí Žít Brno, kteří prosazují migraci a spolu s nimi i tyto úchylné koncepty kulturní fronty v divadlech. Jinak v americkém Detroitu postavili příznivci satanismu Bafometovi dokonce chrám a umístili do něho jeho sochu. Porovnejte podobu s “kozorohem” z brněnské Reduty.

Socha Bafometa v americkém Detroitu.

Díky našemu článku [7] se o neziskovku AIESEC a projekt EDISON začal zajímat i mainstream [8], ale úplně stejné procesy probíhají nejen na úrovní procesů vzdělávání, ale i na úrovni kultury. To nejsou jenom divadla, která propagují satanskou postavu Bafometa, ale to jsou i televize, které na podprahové úrovni nasunují do pořadů a filmů propagaci multikulturalismu a zároveň i propagaci tezí, před kterými varuje Bible a Desatero. Cti otce svého a matku svou. Dnes? V době, kdy úloha tradiční rodiny je všemi nástroji a organizacemi pošlapávána? Prakticky téměř nazí homosexuálové pochodují každý rok v obrovských průvodech západními metropolemi a nikdo se nad tím nepozastavuje. Gaypride nikoho neděsí, ale Bafomet ano? Koho potom mohou překvapit pyje na náměstích nebo sochy Bafometa v divadlech?

Kontrolu nad Vatikánem převzal Antikrist

Tyto procesy propagace satanismu vycházejí z Vatikánu, kterému vládne Antikrist. Všechny katolíky vyděsila audience předchozího papeže Benedikta XVI. ze dne s velmi podivným datem 13. 02. 2013. Vatikánský úřad připravil pro papeže pódium s děsivým pozadím pekelného ohně, tzv. inferna. Nový papež František v započaté cestě pokračuje. On také sedá pod skulpturou pekelného ohně a podivné postavy nad ním.

Audience papeže Františka.

Nikde není na scéně žádný kříž. Přímo nad křeslem papeže se vznáší v plamenech postava člověka, zřejmě napůl muže a napůl ženy. Podle démonologie by mohlo jít o pána ohně pekel, Baala. Ten vládne ohni a zjevuje se v plamenech jako žena i jako muž současně. Jestli někdo pochyboval, jakou roli plní Vatikán na rozbíjení křesťanství, když současný papež migrantům umývá nohy, tak tyto fotografie jsou zcela jasným vzkazem, koho reprezentuje Vatikán. Ne Boha, ale Satana.

Papež František pod skulpturou ohně a podivné postavy v plamenech.

Skulptura s pekelným ohněm a démonem na jeho vrcholu ve Vatikánu po Benediktovi zůstala a audience pod touto bizarní kulisou nadále pořádá i papež František. Všimněte si, že zmizely kříže, tedy symbol Krista. Jsou pryč. Prostě nejsou. Všimli si toho vůbec věřící? Ano, někteří si zmizení symbolu a ochrany proti zlu a démonům všimli. Kříž je prostě nově ve Vatikánu nežádoucí. Všimněte si kříže otočeného vzhůru nohama, který visí na krku kardinála sedícího vlevo na obrázku výše. Kardinál vpravo žádný kříž ani nemá.

Papež František umývá rituálně nohy uprchlíkům.

Skulptura za zády papeže je vzkazem, že Vatikánu vládne Baal, pán ohně a satan skrze něho jako protektora a vyslance. Baal znamená ve starém aramejském překladu “pán”, “vladař”, takže toto ztělesnění démona může být vnímáno jako forma přítomnosti satana na Zemi. Papež je jeho loutkou a poddaným. Žádný jiný symbol v tom ani nelze najít a je jasné, proč křesťanství je likvidováno po celém světě a namísto něho je importován islám, který se propaguje skrze neziskovky i v českých školách.

Nezájem obyvatel o politiku pomáhá importu globalismu a satana do ČR

Když nemá jeden brněnský herec problém na České televizi vyprávět zmanipulovanou pohádku o multikutli Sněhurce [9] anebo jiný pořad ČT nemá problém dětem vykreslovat nikáb pro ženy jako fajn věc [10], ale když ke komunálním volbám v roce 2014 přišlo v průměru jen 44% voličů [11], tak se prostě nikdo nemůže divit, že do zastupitelstev se dostávají strany a hnutí, které nereprezentují zájmy lidu, ale naopak zájmy různých neziskových skupin a kulturní fronty, která prosazuje multikulti, pozitivní diskriminaci, integraci a inkluzi ve školách, propagaci islámu a satanismu. U voleb do krajů, které rozhodují o dotacích pro divadla a školy zejména, tam byla vloni účast dokonce jenom něco přes dvacet procent [12]. Co to znamená? Že o penězích, které ovlivňují vaše životy na úrovni škol, kultury, dopravní infrastruktury, ale také o případných uprchlických kvótách a migraci, rozhodují lidé, které jste nikdy nezvolili, kteří zvolili sami sebe, díky nízké volební účasti.

Vatikán je centrem satana a okultismu.

A pokud mluvíme o volbách do Senátu, tam je úplně zbytečné o něčem hovořit, protože k nim vloni přišlo jen 15% lidí [13]. Takže o schvalování ústavních zákonů, ve kterých Senát nemůže být přehlasován Sněmovnou, rozhodují senátoři, které do křesel dostali jejich příbuzní a kamarádi. Ze stovky oprávněných voličů jich k volbám dorazí 15 a výsledek potom je o tom, kdo ze senátorů si obrazně řečeno přitáhne k volbám více příbuzných a kámošů. Potom se někdo diví, že ti lidé a politici nemají kontakt s realitou obyčejných lidí. No proboha, jak by mohli mít, když obyčejní lidé k volbám ani nechodí?

Nechodit k volbám a čekat na spasitele? Ne!

Takže socha Bafometa v Národním divadle Brno na scéně Reduty je pouze důsledkem tohoto tristního stavu rezignace občanů na demokratický proces na všech úrovních společnosti. V Brně rozhoduje pan Holan z hnutí Žít Brno, o krajích rozhodují hejtmani, kteří se točí okolo dotací EU a v senátu sedí senátoři s nejrozvětvenějšími rody příbuzných. Kde potom chceme hledat politiky, kteří by nebyli odtrženi od reality obyčejných lidí? Všechny procesy jdou proti tradiční rodině, proti klasickým křesťanským hodnotám a sochy Bafometa jsou pouze důsledkem těchto procesů, ne příčinou. Společnost musí mít snahu chránit základ státu a zajímat se o politické procesy zezdola. Vy, občané se musíte zajímat o politiku zezdola. Skrze své děti můžeme vybudovat jinou společnost, ale aby to bylo vůbec možné, musí občané se zajímat o politiku dolních procesů. Města, obce a z nich poté posouvat nové kádry nahoru, do krajů a potom až do čela státu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Brutopýr
Návštěvník

Takhle povídat o Jahve-Baal-Belzebubovi…
To se nebude líbit “nesoteriku” Kapalu z “předního vlasteneckého nesoterického rádia”…

Forever
Návštěvník

Žádný “Jahve-Baal-Belzebubov” neexistuje. Bůh, Jahve (jsem, který jsem) je pravý nejvyšší Bůh. Jeho protivníkem je Satan.

Brutopýr
Návštěvník

Shalóm židokřesťane! :-DDD

4321
Návštěvník

Co si v Brně navolili, to mají.

Ereinion
Návštěvník

Je to totální odpad, asi nejhorší radnice v ČR, havloidní all-stars tým…migrantů tu pomalu, ale jistě přibývá, oproti situaci řekněme 5 let zpátky jasný posun…
Je to daný i tím, že za ANO (které tam objektivně mohlo mít téměř kohokoli) je nominovanej havloid Vokřál…jak říkal Hollan, je to hlavně o lidech a s Vokřálem tu zavádějí neomarxistický ráj (peklo)…
Svezli se na vlně proti Onderkovi, nicméně zlatej Onderka oproti tomuto…

zvědavá matka
Návštěvník

Nezapomínejte, že Brno je univerzitní město, a ty zástupy desetitisíců bezprizorních naivních, “svoji životní kariéru hledajících” nedospělců jsou ideálním cílem vyplachovačů mozků, a každá koruna dobrá – i ta za brigošku u Neziskovky – ” A ještě pomáhám potřebným!” (= necítím se nepotřebným…)

Ereinion
Návštěvník

Je to tak, však si dlouhodobě myslím, že obrovský nárůst vysokoškolských studentů má kromě jiného za cíl indoktrinaci mládeže…a podle mě se to celkem daří, specielně na pseudooborech na FSS typu gender či evropská studia.

paja
Návštěvník

Brňáci vždycky byli nejchytřejší a nejvíc ubližovaní. No tak teď se naplno projevili.

peter
Návštěvník

Satan, Hospodin, Baal, Jahve čí Pán tá istá entita. Jediný boh neexistuje! Židokresťantvo nie je nič iné iba nástroj na ovládanie ľudí. Pre ľudí je bohom každá entita nachádzajúca sa v vyššej rozmernosti akou je materiálna. Na komunikáciu s Bohom nepotrebujete žiadnych popov, tobôž nie pomäteného pápeža. Symboly resp obrazy sú formy komunikácie vyšších bytostí, preto mňa osobne neprekvapujú podobné sochy na týchto miestach. Rovnako tak sa nenechajte zatiahnúť do boja akože islamu a kresťanstva, páč za oboma stojí tá istá entita. Kristus prišiel na Zem, aby Židom ukázal cestu duchovného rozvoja, oni ho zabili… Kristus neprišiel k slovanským národom, oni na ten ceste vtedy boli….

Forever
Návštěvník

Prosím vás, žádné židokřesťanství neexistuje. Bůh Hospodin, Jahve, je pravý jediný Bůh. Jeho protivníkem je Satan.

Izraelité byli vyvoleni Bohem, aby vydláždili cestu budoucímu Spasiteli, tj. Ježíši Kristu. Později ale byl lid Izraele sveden farizeji, jejichž otcem je Ďábel. A lid Izraele tak nakonec bohužel Krista nepřijal.

peter
Návštěvník

Každý máme svoju vieru.

Jaris
Návštěvník

Vira a fakta jsou dve rozdilne veci,Petre. Rozumim, ze jsi na cirkev rozezlen po tolika zlech, co stacili za ta staleti napachat. Forever ma vsak pravdu.
Abychom si rozumeli, tak Satan je uhlavni nepritel Boha. Buh podle Pisem Svatych se predstavil jmenem JEHOVA/JHWH, YHWH, cesky HOSPODIN.
Toto jmeno bylo puvodne v Pismech Svatych temer 7000x. Ve starsich Biblich jmeno nejdes v Zalmu 83:18. V novodobych vydanich jmeno Jehova se uz nevyskytuje ,krome slova “allelujah”, coz znamena chvala Jehovovi Preklad jmena Jehova znamena -zpusobim, ze se tak stane. Satan znamena protivnik, rival.
Baal/ Molech byli odporni falesni bohove, kterym se prinasely lidske obeti. Obvykle byl pod sochami zalozen ohen a hazely se do nej nemluvnata za tluceni bubnu, aby nebylo slyset krik ubohych deti. Jehova nikdy neprijimal lidske obeti.
A ze Bible je pro zotroceni lidi? Nikoliv! Jezis Kristus(syn Jehovy) jasne rekl: ” pokud zustanete v mem slovu, pak jste mymi ucedniky a poznate pravdu a tato pravda vas osvobodi” (Jan 8:31, 32).

Brutopýr
Návštěvník

Jahve = baal = Belzebub.
Už na začátku židem sepsané Bible stojí, Že Jahve, temný podzemní nenávístný, pouštní podzemní KRVE LEČNÍCÍ “bůh” židů je Bůh ŽÁRLIVÝ, KTERÝ NESNESE VEDLE SEBE ŽÁDNÉHO JINÉHO BOHA.
Jak by Jahve-Baal-Belzebub mohl snášet nebo nesnášet vedle sebe jiného boha, kdyby byl jediný “ten pravý” bůh?
Copaik nestačí to staršné zapovězení tohoto “boha” hned zkraje v Genesis “Nebudeš jíst ze stromu poznání!” Nestačí ty kanibalské a vampiristické rituály židokřesťanství? Co má podřezávání beránka společného s Bohem? Jaký bůh chce krev? pROČ ŽID VĚŘÍ ŽE KREV JE DUŠE? pROČ ŽID RITUÁLNĚ KOŠERUJE A LIJE KREV DO ZEMĚ SVÉMU PODZEMNÍMU KRVE LAČNÍCÍMU JAHVE-BAAL-BELZEBUBOVI?
Žid překroutil úplně naruby původní křesťanství, – to, které zde bylo již před sepsáním Bible židem. Nazývalo se nikoliv podle popravčího kříže, ale podle slova křesat, vykřesávat světlo poznání – v ruštině je to stále zřejmé. To světlo poznání, které temný neživý duch nápodoby Jahve-Baal-Belzebub člověku strikně zakazuje pod trestem zavržení a smrti.

Forever
Návštěvník

Krásně překrucujete Bibli. To jste četl přímo v Bibli nebo jen opisujete od někoho cizího bláboly o Bibli? Vidím, že asi to druhé.

“Jahve = baal = Belzebub.
Už na začátku židem sepsané Bible stojí, Že Jahve, temný podzemní nenávístný, pouštní podzemní KRVE LEČNÍCÍ „bůh“ židů je Bůh ŽÁRLIVÝ, KTERÝ NESNESE VEDLE SEBE ŽÁDNÉHO JINÉHO BOHA. ”

Nic takového v Bibli nestojí. Je vidět, že jste vůbec nečetl Bibli.

“Copaik nestačí to staršné zapovězení tohoto „boha“ hned zkraje v Genesis „Nebudeš jíst ze stromu poznání!“ Nepochopil jste opět význam slov zapsaných v Bibli. Zapovězení stromu poznání dobrého a zlého je jen zákaz stavění se do pozice Boha. Stavění se na úroveň Boha je rouhání. Tento zákaz v historii porušila řada bytostí. Lucifer, dávní pohanští králové , papež a řada dalších.

“Nestačí ty kanibalské a vampiristické rituály židokřesťanství?” Co máte na mysli? Nic takového v křesťanství a Bibli není. To jste četl kde? Bůh vždy odsuzoval lidské oběti (obětování lidských bytostí, kdybyste nechápal).

“Jak by Jahve-Baal-Belzebub mohl snášet nebo nesnášet vedle sebe jiného boha, kdyby byl jediný „ten pravý“ bůh?”
Sám jste si defacto odpověděl. Bůh s velkým B je v opozici proti falešným “bohům” s malým b alias démonům. Tyto “bohy” s malým b alias démony uctívaly mnohé dávné pohanské kulty. Proti pohanství a okultismu se vždy Boží zákon stavěl.

Zvířecí oběti Bohu ve Starém zákoně nebyly prováděny za účel naklonění či usmíření nějakých démonských sil. (Jak popisuje Bible, zejména Starý zákon) Boží zákon byl dokonalý. Za jeho přestupek byla smrt. Proto nejvyšší Stvořitel udělal ústupek. V případě přestoupení Zákona mohl člověk přinést zvířecí oběť. Tyto oběti jsou též předobrazem oběti Ježíše Krista.
Nakonec se Ježíš Kristu obětoval za celé lidstvo – jedině díky Kristově oběti mohla být uzavřena nová smlouva (Nový zákon). Stará smlouva (Starý zákon) tak pozbyla platnosti. Stará smlouva (Starý zákon) byla postavená na tvrdém a spravedlivého dokonalém Božím zákonu. Nová smlouva (Nový zákon) je postavená na Božím milosrdenství a odpuštění.

Žádného vašeho temného boha do toho netahejte.

Brutopýr
Návštěvník

Mysli si co chceš holokoustní židokřesťane, nechává mě to indiferentním, ani to po tobě nečtu, jen zrychleně náhodné fragmenty, které úplně stačí, ty grafomanský papoušku, – už jsem to slyšel sto tisíckrát. Ale jak říkal Werichštajn: “Všude dobře dogma nejlépe.” To jsi celý ty! :-DDDD

Jaris
Návštěvník

Brutopyre, vetsinou s Tebou souhlasim a fandim, Ti. Ale v tomto opravdu nemas pravdu! Kdybych si nebyla jista, nepsala bych Ti vysvetleni.

Brutopýr
Návštěvník

Já ti to neberu, ale židokřesťanství není nic pro mě.

Vabio
Návštěvník

Dotaz mimo článek

Pane VK či pane Administrátore, před tuším již týdnem, jsem Vám zaslal svůj další, v pořadí již čtvrtý, článek na téma “Tlak a protitlak” –> budete ho publikovat? Pokud ano, tak díky za to a pokud ne, tak bych se s dovolením zeptal na důvod?

Děkuji vám za odpověď.

Vladimir Paroubek
Návštěvník

Proč se na to ptáte veřejně pozorovatelka stylem? Chcete si vynutit publikaci další New Age podprahové propagandy? Za mě nepublikovat aniž jsem to četl, protože tuším o čem to je.

Vabio
Návštěvník

Protože mi na email jako odpověď nedošlo nic. Protože vždy předtím byl článek v řádu 1-2 dní uveřejněn. Protože se v informacích o spolupráci píše, že “Schválené články publikujeme nejpozději do 72 hodin od obdržení od autora, podle publikačního plánu.” a já vlastněani nevím, zda byl doručen.

Proto se ptám veřejně. Protože v Jak prosté.

Co Vám na tomto slušně a věcně podaném veřejném dotazu vadí?

Administrator
Admin

Redakce se vás pokoušela kontaktovat, ale váš emailový server vrací email s chybou: Mail delivery failed: returning message to sender.

Buď máte poštovní server špatně nakonfigurovaný, nebo doména emailu vůbec neexistuje. Třetí možností je blacklist feature, že váš poštovní server odmítá přijímat poštu ze serverů, které nemají trust rating a povolují tak komunikaci jen od velkých porviderů emailu (Google, Yahoo, Seznam apod.)

Šéfredaktor má k zaslanému článku několik poznámek, ale když vás nemůže kontaktovat na emailu, tak to je potom těžké.

Vabio
Návštěvník

Můj email je již asi 14 dní funkční. Chyba byla v nefunkční DNSce. Po odstranění chyby jsem Vám poslal 2x email —> vše je zatím bez reakce. Tak dávám touto cestou vedět a pokud máte opět technický problém s emailem, tak mi dejte prosím sem opět vědět. Díky.

Vabio
Návštěvník

Poslal jsem další testovací email. Mám potvrzenou funkčnost odjinud, tj. díky za REPLY a za ty dotazy od VK.

Administrator
Admin

Email od Vás nám už přišel. VK vám tudíž poslal email, ale ve zlomku vteřiny nám přišel zpátky jako nedoručitelný, resp. odmítnutý:

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

Action: failed
Final-Recipient: rfc822;stastne@*****.cz
Status: 5.0.0
Remote-MTA: dns; mail.*****.cz
Diagnostic-Code: smtp; 550 Administrative prohibition

Error kód 550 znamená, že naše doména (aeronet.cz) se nachází u vás na 99% na blacklistu, anebo nesplňuje ruleset firewallu, který chrání váš mailer daemon. VK už to řešit nebude, máte si otevřít emailový účet na nějakém freemailu.

Vladimir Paroubek
Návštěvník

New Age..

Vabio
Návštěvník

@Vladimir Paroubek
Vite, kdyz Vam neco vadi, tak je holt neco, co vadi Vam, je to Vase volba zda Vam neco vadi ci ne, je to pouze Vase volba, zda to tak nechate ci to zmenite … a tudiz je to pouze Vase vec.

Akizmrd
Návštěvník

Ty už di doprdele kokote, pořád jen všechno okecáváš. Jsi jen špatnej pojebanej rádobynewagemanipulátor.

Zighartice
Návštěvník

Moravská metropole Brno se připravuje na přijímání migrantů do Česka. Bude testovat projekt na integraci cizinců. Brněnští zastupitelé to na svém posledním jednání nejtěsnější většinou schválili. Jde o projekt s rozpočtem 10 milionů korun a Brno se připravuje i na migranty z arabských zemí. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Toto-proslo-o-jediny-hlas-na-brnenskem-magistratu-Pripravy-na-prijimani-uprchliku-arabstina-na-uradech-neziskovky-v-akci-474801

Již cca před půl rokem byli do Brna tajně dováženi uprchlíci, kteří jsou nastěhováváni do luxusních bytů v centru města a bytů v obytných zónách na předměstí. Jedná se o jedince z oněch 6 000 uprchlíků, jež se naše vláda rozhodla dobrovolně přijmout. Z toho, co zatím prosáklo na veřejnost, tak tito jedinci mají být kromě Brna přesídlení rovněž do Moravskoslezkého a Zlínského kraje.
V Brně to funguje takto: pokud jste starousedlík a chcete si pořídit nový prostornější byt, protože vás nebaví deset let čekat v pořadníku a např. chcete založit rodinu, budete si muset na koupi takového bytu z kapsy vytáhnout přebytečných 2,5 mil. Pokud jste negramotný Afričan, co neumí ani slovo česky a patrně nikdy nepracoval, dostanete tento byt zcela zdarma. Můžete si s sebou vzít i celou rodinu a pár let nemusíte ani platit nájem, stačí se obrátit na místní radnici. Nemusíte dokonce ani umět jazyk, je vám přidělen tlumočník, jenž s vámi obchází úřady.
Toto všechno se již děje za moc dobrého vědomí místní koalice. A nyní to máme dokonce i černé na bílém. Genialita místní koalice spočívá v tom, že se tak dělo ještě před schválením tohoto projektu. Projektem byl tento proces pouze legalizován a nyní bude používán jak demokratický štít proti kritikům.

Brněnské radnici vládne koalice ANO, Žít Brno, Strany zelených, TOP 09 a KDU-ČSL. Řeč bude zejména o hnutí Žít Brno, mnohými považováno za nejlevicovější subjekt na polické scéně v ČR. Toto dekadentní hnutí, až po zuby vyzbrojeno těmi nejuvědomělejšími neomarxisty, zásobuje město jedním povedeným nápadem za druhým. Uvedu například, že jeho členové jezdili přes centrum nazí na kolech nebo po pražském vzoru vyvěsili na místním hradě červené trenýrky. Hnutí Žít Brno se vyžívá v míchání ras a kultur. Mimochodem, na každého, kdo si dovolí kriticky hovořit o nedotknutelných LGBTI sexmenšinách nebo zpochybňovat režimem posvěcená dogmata, okamžitě podávají trestní oznámení http://narodnidemokracie.cz/vesele-pozdravy-z-brna/#more-8576

http://www.zvedavec.org/vezkratce/14090/
14.3.2017
Česká republika:
…Pro ty z Vás, kdo nejsou v obraze: místní radnici vládne koalice ANO, Žít Brno, Strany zelených, TOP 09 a KDU-ČSL…
Poslední kapkou však bylo schválení jimi navrženého projektu s rozpočtem 10 mil Kč, kterým se má z města stát multikulturní prostor. …
Jedná se o mnohem hlubší integraci … vládou dobrovolně přijatých uprchlíků, což je mimochodem i jeden z klíčových bodů programu ultralevicového hnutí Žít Brno (vládne s podporou Pirátů)….
Tento návrh prošel o jeden jediný hlas a hlasoval pro něj i primátor Petr Vokřál (ANO) (všech 5 radních z ANO) …

…informoval jsem o tom, že jsou do Brna tajně dováženi uprchlíci, kteří jsou nastěhováváni do luxusních bytů v centru města a bytů v obytných zónách na předměstí.
…Z toho, co zatím prosáklo na veřejnost…mají být kromě Brna přesídlení rovněž do Moravskoslezkého a Zlínského kraje. …

Brněnská radnice má 11 radních. Multikulti projekt v Brně za 10 miliónů odhlasovali takto:
Pro:
Ing. Vokřál (ANO), Mrázek (ANO),JuDr.Rusňáková Ph.D.(ANO),Janíček (ANO),Ing. Staněk (ANO), Bc. Hollan (Žít Brno), Bc. Koláčný (Žít Brno), Mgr. Ander Ph.D. (Strana zelených), Ing. Kacer (TOP09)
Zdržel se:
Mgr. Hladík (KDU-ČSL), Mgr. Suchý (KDU-ČSL) (L: Kdyby hlasovali proti, správně by udělali, ale oni se jen pilátovsky zdrželi, a tak zlý návrh prošel.)
http://www.zvedavec.org/vezkratce/14090/

Celý oficielní dokument úředním maskovacím jazykem na http://www.brno.cz/fileadmin/user_upload/sprava_mesta/magistrat_mesta_brna/ORGO/materialy-zmb/ZMB_Z7-25/MMB2017000000057.pdf

Vabio
Návštěvník

Tak ještě dodatek k tomu oficiálnímu dokumentu … ten projekt platí na cca 60% město Brno a firma SocioFactor s.r.o. z Ostravy –> a ta na to dostala dotaci

Např. do teď již asi za 30 mil. Kč dotací a již v roce 2013 od Ministerstva vnitra ve výši cca 9,4 mil. Kč tuto
————————
Informace o projektu
Číslo: VG20132015113
Název: Islám v ČR: etablování muslimů ve veřejném prostoru
Podpis smlouvy: 29.3.2013

http://cedr.mfcr.cz/Cedr3InternetV419/CommonPages/SubveneStandardPage.aspx?condition=b17c1a67-dc57-49b7-a755-6b6189f97d55

tana
Návštěvník

Kdy zakáží Otella?

Jaris
Návštěvník

Tano, asi brzo. Staroprazska pisnicka si o to koleduje.

“Kdyz slysim Othello, hned se bojim o telo, FUJ TAKOVEJ MOUROVATEJ CHLAP!
Co je moc, to je moc, kricela bych o pomoc, kdyby na me nekdy v noci sah…” atd.

Zighartice
Návštěvník

@M.C. v reakci viz https://aeronet.cz/news/d-trump-rozpad-nato-nova-evropa-tazeni-na-rusko-nikdy-neskoncilo-video/#!parentId=87490

Před vězni, před transsexuáli, před prostitutkami, před muslimy každý rok papež pokleká i nohy jim líbá, klečíc na Zelený čtvrtek, ale na den Těla a Krve páně nepoklekl, nepoklekl ani jindy při sv. mši před Kristem ve sv. eucharistii.

Titul a funkce emeritní papež nikdy v dějinách Církve NEEXISTOVALY. Učení Církve musí být neměnné. Nelze přidávat k tomu, co Kristus zjevil, ani z toho ubírat. To je od zlého. Kardinálská funkce není Bohem zjevená, je to pomocná funkce zřízená Církví až v dalších staletích. Papežství je však dle katolické věrouky zjevené a tím neměnné. Nelze zavést funkci emeritní papež – to je dvojpapežství = hereze. Kdyby se Benedikt XVI. plně zřekl papežství, přijal by staré jméno Josef Ratzinger a starou kardinálskou hodnost a nosil by kardinálské šaty, jako to udělal pravý papež Řehoř XII., když rezignoval v době trojpapežství, v čase husitských válek.

Kdyby papež Benedikt XVI. nebyl heretikem, tj. kdyby neměl v úmyslu zřídit dvojpapežství, na což žádný papež nedostal od Boha pravomoc, tak by se problém prohomosexuálního zjevného ničitele Církve Františka – Bergoglia, mohl dávno snadno vyřešit. Neřeší se kvůli dvojpapežské herezi Benedikta XVI., kterou si nikdo z duchovenstva nechce připustit, ani biskup Williamson. Sesadit papeže je možné pokud není papežem, ale je antipapežem. Čili v případě dnešního Františka – Bergoglia. Papežem zůstává Benedikt XVI., neboť:
A) Měl v úmyslu zřídit dvojpapežství – což je v rozporu s katolickou věroukou, čili jeho rezignace byla proto neplatná.
B) Ponechal si papežské jméno i šaty – čímž každému ukazuje, že plně NErezignoval. Kdo máš uši k slyšení, slyš.

Arcibiskup Gänswein, který slouží jako osobní tajemník emeritního papeže i jako prefekt papežského domu, taktéž prohlásil, že Benedikt se nevzdal papežství jako papež Celestýn V. v třináctém století, ale spíše se snaží pokračovat v Petrově úřadu způsobem, který by byl přiměřenější jeho chatrnému zdraví. „Opustil papežský trůn, a přesto se krokem, jejž 11. února 2013 učinil, nevzdal tohoto úřadu,“ vysvětloval Gänswein, což „po jeho nezvratném přijetí úřadu v dubnu 2005 není rozhodně možné“. […] Proto zdůraznil, že po zvolení Františka zde nemáme „dva papeže, ale ve skutečnosti rozšířený úřad s aktivním a kontemplativním členem“. Dodal, že to je důvod, proč se Benedikt XVI. „nevzdal svého jména“, na rozdíl od papeže Celestýna V., který se vrátil ke svému jménu Pietro da Marrone, „ani bílé kleriky“. „Proto se také neodebral na odpočinek někam do kláštera, ale zůstal ve Vatikánu“.

Kanoničtí právníci, teologové a akademici se tento týden sejdou v Paříži za účelem projednat témata, která nikdy předtím nebyla středem katolické konference: Jak sesadit heretického papeže?
Konference s názvem Sesazení papeže: Teologické premisy, kanonické modely, konstituční výzva se snaží najít mechanismy, které jsou vestavěné do katolické církve v souvislosti s jednáním s papežem, který otevřeně učí lež, ba dokonce herezi. Na konferenci se vyjádří i profesor pařížské univerzity Laurent Fonbaustier, který loni publikoval 1200-stranovou knihu na téma, která byla titulovaná jako Sesazení heretického papeže. Konference zahrnuje 15 řečníků, kteří poskytnou mnoho rozhovorů na tématy s názvy jako jsou “Konciliarizmus a sesazení papeže přes galikanismus,” “Pád papeže: Mezi odříkáním a sesazením,” a “Sesazení Jana XXII a Benedikta XIII v Constance, 1415-1417.”

Na konferenci budou řečnit i profesoři Nicolas Warembourg a Cyrille Dounot, dva ze 45-ti katolických akademiků, kteří v červnu minulého roku podali žádost děkanovi kolegia kardinálů v Římě žádajíce vyvrácení chybných výroků, které našli v napomenutí papeže Františka zvaném Amore Laetitia.
Skupina 45-ti katolických akademiků řekla, že papežovo nabádání představovalo “nebezpečí pro katolickou víru a morálku” jelikož “obsahuje mnoho výroků, které mohou být pochopeny v takovém smyslu, který je v protikladu s katolickou vírou a morálkou.”

Konference se uskutečňuje poté, co je František už čtyři roky u kormidla Petrovy loďky. Během tohoto období papež a lidé, které dosadil do klíčových pozic, nasměrovali Církev takovým směrem, který by byl nemyslitelným pro věřící katolíky žijících za pontifikátu předešlých papežů Jana Pavla II a Benedikta XVI. Františkovy nejednoznačné řeči a hlavně jeho papežské spisy postavily kardinála vůči kardinálovi, biskupa vůči biskupovi, a laického věřícího proti laickému věřícímu. Doktrinální zmatek má za výsledek to, že jsou vydávány pastorační pokyny na základě jeho spisů, které dovolují, aby bylo svaté přijímání poskytované i těm, kteří žijí v nevěře.

Dále viz http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Byzantsky-katolicky-patriarchat-Slovo-Polsku-aneb-Kroky-Frantiska-Bergoglia-k-likvidaci-papezstvi-a-cirkve-cast-1-470845

Veřejná doména

zvědavá matka
Návštěvník

Dobře a jasně to píšete, Zighartice 😉
Jen doplním, co si tam vrabci cvrlikají na střechách:
1.) že to Žít Brno tankoval Bureš – cca 2M do startovací internetové kampaně…
a
2.) že ty byty pro nebohé uprchlíky musejí ” vyhovovat standardům bydlení 21. století ” – takže kuchyňské linky i s myčkou! Aby bylo jasno. Nájemné pro ně, i vybrané romské rodiny, platí samozřejmě Magistrát z peněz města!,
zatímco naši lidé bez domova prodávají na ulici Nový Prostor, ze kterého mají 25,-Kč, a samoživitelky s nemocným dítětem sbírají víčka.
Hold! Nová šlechta ví, jak Žít Brno .

Vabio
Návštěvník

A co na představení říká samotné národní divadlo
http://www.ndbrno.cz/cinohra/strach-jist-dusi

Cituji: Emmi je sama a stárne. Salem je z Maroka a o generaci mladší. Je Salem koloušek Bambi?

PS
Ten obrázek je také velmi “umělecký” a pro děti “vhodný” …

Administrator
Admin

Doplnili jsme informaci do článku. Je to síla. Díky za odkaz.

.B.
Návštěvník

To je jednoduše k zblití na druhou….

paja
Návštěvník

V Bruselu teď řeší zapeklitý problém: Jak zařídit, aby evropské ženy byly po vůli mladým černochům a arabům, kteří byli za tím účelem elitami importováni do Evropy.

M.C.
Návštěvník

Jdu blejt velebnosti.
Nevíte o nějaké petici proti této zhovadilosti?
Na druhou stranu je dobře, že jsme získali jistotu čí je to práce, sami se pod to podepsali.

Brutopýr
Návštěvník

Samotné divadlo je plné komediantů a héééreček, tj. chazarských deviantů a deviantek. Co by tomu mělo říkat…

pan K
Návštěvník

ND Brno se asi pomátlo, psát o maročanovi jako o koloušku Bambim.
Copak jim žádná nezikovka ještě nevysvětlila že se nejdená o kolouška, ale o inženýra a lékaře v jedné osobě ?

kari
Návštěvník

Pane Boze, co je tohle za neuveritelny hnus. Jak tohle muzou Brnaci tolerovat? V Detrojtu me to neprekvapuje, ale v CR, no to je proste fakt prilis. Ta ztrata krizu u toho papeze je take zajimava. To, ze se do Evropy s migrantama nasouva neco jako satanismus, to jsem vedela, ale ze az takhle strasne a otevrene,.

Igor Zemánek
Návštěvník

Vážená Kari, pokud bude chtít znát odpověď na vaši otázku: ” Pane Boze, co je tohle za neuveritelny hnus. Jak tohle muzou Brnaci tolerovat?”, najdete ji v článku, který na toto téma připravuji na nejvic-info.cz v budoucích dnech.

Dorotka
Návštěvník

Dovolím si malou opravu, Pane VK. V Brně mají již tři vztyčené pyje. Koňská hlava sochy Jošta Lucemburského připomíná z určitého úhlu pohledu rovněž penis. Ostatně je to ta černobílá fotka, kterou máte v koláži Socha Bafometa v brněnské Redutě.

Brutopýr
Návštěvník

Ten žirafokůň žida Róny zesměšňující Jošta má taky nejspíš obřezaný pyj jako ten Bafomet v divadle.
Jošt Moravský; Moravský markrabě, lucemburský vévoda, braniborský kurfiřt, římsko-německý král. Doba vlády: 1375–1411: Narození: 1351.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

No téda, až tyhle obrázky uvidí psychopatický deviant Jakub Janda, bude mít taky takovou erekci.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Admin: který opičí potrat tu na vše pořád kliká minusy? Pořád dokola už několik článků a i teď. Mám podezření, že chce všechny vyminusovat tak, aby admin musel všechno manuálně schvalovat, tj. sabotáž jeho času a energie. Chabý pokus, havloide.

Brutopýr
Návštěvník

Ať zruší ty lajky úplně, nebo vypne zohledňování mínusů v akismetu. Ty lAJKY JSOU BEZTAK JEN PAKÁRNA.

M.C.
Návštěvník

Taky bych byl za zrušení, počet něčích kliků na Like nebo Dislike nevypovídá o kvalitě příspěvku vůbec nijak.

wpDiscuz