Michal Horáček a Petr Robejšek nejen o Rusku a USA. A konec...

Michal Horáček a Petr Robejšek nejen o Rusku a USA. A konec globalizace a místo ní “Rozděl a panuj” a multipolární svět

Michal Horáček a Petr Robejšek nejen o Rusku a USA. A konec globalizace a místo ní “Rozděl a panuj” a multipolární svět

Původně jsem chtěla pouze vložit video debaty budoucího kandidáta na prezidenta Michala Horáčka a mentora strany Realisté.cz Petra Robejška, ale informací se sešlo tolik, že je to na článek. A ten je pokračováním/rozvedením mé nedávné diskusní reakce v čase 15:39 zde, ve které jsem mimo jiné zmínila i Petra Robejška a kde je obsah tohoto článku shrnutý.

Nedávno vyšel  článek Kam patří Česká republika, k Rusku nebo k Západu? Závažné sdělení Petra Robejška, kde Petr Robejšek m.j. říká: “…pro Ćeskou republiku by byl optimální stav rovnováhy mezi Ruskem a Západem. To by umožnilo ČR lépe využít ekonomické šance, které zatím spíše teoreticky blízkost Ruska nabízí. Rovnováha je i to, oč se snaží každý mezinárodní aktér. Někteří k tomu mají více možností a jiní (jako ČR) mohou spíše hledat šance, které se otevřou v rámci jednání větších,” zmínil “.

U článku jsem si vzpomněla na poslední loňské Události komentáře čt 24, kde se sešli P. Robejšek a M. Horáček, kde se oba vyjádřili i k tématu Rusko-USA a kde se P. Robejšek k Rusku vyjadřoval stejně pozitivně . V pořadu říká, že Rusku jde o hledání rovnováhy stejně jako USA, hovoří o významu a síle Ruska z hlediska historického i geopolického a vyvrací tak názor M. Horáčka, že Rusko je pouze “ropným emirátem” , který světu nemá co nabídnout (video č. 1).

Petr Robejšek

Když pominu, že pan Horáček vedle pana Robejška vyzněl jako opravdu politický hlupák, který kromě obhajoby migrační politiky a obhajoby NATO nemá žádný názor/přehled a v roli prezidenta si jej absolutně neumím představit, zůstaňme u pana Robejška, který naopak má přehled dokonalý. A ještě jinak – řekla bych, že ze srovnání obou těchto postav vychází jako základní informace to, že zatímco pan Horáček vůbec neví, která bije a je pouze loutkou, pan Robejšek naopak velmi dobře ví, za jakým účelem jeho strana vznikla a proč bude prosazovat to, co bude prosazovat.

A jak už jsem zmínila, jedním z cílů je smířlivý, resp. až vstřícný vztah k Rusku. A dalším z cílů je podpora státu a národnostních zájmů, dokonce odpor proti politice migrace a v souhrnu to vše lze vnímat jako podporu lokálních zájmů proti zájmům globalizačním. To pan Robejšek potvrzuje v jiném rozhovoru, kde říká, že připustil-li Cameron referendum o setrvání Velké Británie v EU, bylo to správně (pozn.: Cameron pro VB vyjednal tolik výhod a výjimek, že referendum nutné nebylo, intenzivně o tom hovořil i premiér Sobotka) dále, že EU by měla fungovat pouze jako obchodní zóna a v ostatním by si o všem měly státy rozhodovat lokálně, k tomu kritizuje Junckera, ale naopak chválí Orbana, že chce v Maďarsku také vyvolat referendum, ač ten na téma kvót pro přijímání uprchlíků.

V souhrnu nejen hovoří v neprospěch EU, ale jde ještě dál, když říká, že do budoucna by o všem měla rozhodovat referenda, protože politici jsou pouze “exoti, kteří o ničem nerozhodují a hledí si pouze své zájmy” (s tím nelze nesouhlasit) zatímco když o něčem rozhodne většina (dav) , bude to mít především ten efekt, že se “vybalancují všechny extrémy”. A že politici (stejně jako moderátoři nejrůznějších pořadů) jsou ve výsledku jen servisem, bez kterého se národy obejdou. (video č. 2).

Mě v postojích pana Robejška zaujal nejen vstřícný postoj k Rusku, ale v podstatě jak obhajoba výsledku britského referenda, tak kritika EU, ale především určité fandění (tak to vnímám) Viktoru Orbánovi v Maďarsku. A v souhrnu se mi tím potvrzuje to, co jsem napsala v diskusním komentáři, na který v úvodu odkazuji – že totiž v souladu s koncem politiky globalizace (nikoliv politiky globalistů!) se k moci mají dostat politici, prosazující multipolární dělení světa. Tedy nikoliv už globalizce na způsob bipolárního dělení (USA vs. SSSR), nikoliv na způsob přechodně platného unipolárního světa (Pax Americana a H. Clintonová a spol), ale nově na způsob multipolarity – proto podpora izolacionismu.  A proto dosazování izolacionistických vůdců, kam řadím stranu pana Robejška stejně, jako V. Orbana v Maďarsku, M.le Pen ve Francii či – D. Trumpa v USA.

Donald Trump, Maria Le Pen a Viktor Orban  

Rusko

Chtělo by se říct, že mezi izolacionalistické politiky patří i ruský prezident Putin, zde ale dle mého platí, že když dva dělají totéž, není to totéž. U vstřícnosti pana Robejška k Rusku se mi totiž vybavil jiný stejně vstřícný politik, politik světového významu, Henry Kissinger. Vrcholný představitel globalistů, který už v době volební kampaně radil D. Tumpovi a se kterým se D. Trump sešel hned týden po vítězství ve volbách. K roli H. Kissingera jsem napsala, že D. Trump je lstí na Rusko v tom smyslu, že má rozbít ruské spojenectví s Íránem a s Čínou. A potvrzující odpověď mi přišla ve slovech P. C. Robertse, cituji:

“Kissinger, můj letitý kolega z Centra pro strategická a mezinárodní studia, si je vědom proamerických elit uvnitř Ruska a vypracovává pro ně „čínskou hrozbu“, kterou mohou použít v jejich úsilí přivést Rusko pod křídla Západu. Pokud se jim to podaří, ruská svrchovanost bude ta tam, stejně jako svrchovanost jakékoliv jiné země v alianci s USA. ” (zdroj a celý text zde). 

Další odpověď přišla od B. Netanjahu, se kterým se má D. Trump spojit proto, že má u amerických “neocons” natolik silný respekt, že pouze on může D. Trumpovi pomoci přesvědčit je, aby přistoupili na vstřícnost k Rusku. A důvod? Opět cituji:

“Netanjahu by dodal sílu Donaldu Trumpovi, který v současné době vypadá jako slabý, naivní a jeho mise je odsouzena k neúspěchu. Ale republikáni věří Netanjahuovi. Pomoc izraelského premiéra by znamenala neuvěřitelný diplomatický zisk. Izrael by pak mohl doufat ve zpřísnění sankcí vůči Íránu. Ale odpověď na otázku, zda nová aliance Trump-Putin bude sloužit dlouhodobým zájmům Izraele, není tak jednoznačná. Rusko aktivně podporuje syrského prezidenta Bašára Asada, kvůli kterému se spojil s Íránem a Hizballáhem. V případě vytvoření dobrých vztahů mezi Moskvou a Washingtonem Netanjahu riskuje ztrátu americké podpory, ale je nutné, aby se zabránilo rusko-šiítskému spojenectví.”  (zdroj a celý text zde a jen doplním, že rusko-šíitské spojenectví rovná se rusko-íránské spojenectví).

V souhrnu zde vidíme, že vstřícnost D. Trumpa vůči Rusku je ve skutečnosti mazanou hrou, která počítá s “proamerckými elitami uvnitř Ruska” a které velí globalista H. Kissinger. A dále dojdeme k tomu, že pan Robejšek je s H. Kissingerem na stejné lodi, protože je představitelem jedné z vrcholných globalistických organizací – Římského klubu. Cituji z Wikipedie “Patří k zakládajícím členům německé sekce Římského klubu, taktéž je členem Rotary klubu a hamburského Übersee-Clubu. V roce 2003 Petr Robejšek mimo jiné jako první navrhl přemístění amerických základen z Německa do Čech” .

A poslední věta snad nepotřebuje komentář, obzvláště, dáme-li si do souvislostí, že propojení  “Čína-Írán-Evropa” (nová Hedvábná stezka) má po vodě i po souši končit v Německu, že Rusko v něm má hrát jen okrajovou roli a že Německo naopak bude v pozici i energetického vůdce, protože Evropa na něm má být závislá ať už přes plynovod z Ruska (Nord Stream), či přes plynovod z Íránu (na tom se pracuje), v souhrnu ale Německo má být evropským leadrem ve všech směrech.

Mapa vodní a suché cesty nové Hedvábné stezky mezi Čínou, Evropou i severní Afrikou

Pokud jde o Rusko, nic se nezměnilo a v plánech globalistů o něj není jiný zájem, než zájem o  zdroje. Ruský izolacionismus proto nelze srovnávat s izolacionismem, který chce prosadit D. Trump ani s izolacionismem, na jehož zavádění pracuje P. Robejšek – ruský izolacionismus je obranný vůči právě těm silám, které představuje H. Kissinger a pod jeho vedením  jak D. Trump, tak v Česku P. Robejšek.

Michal Horáček

Už jsem zmínila, že vedle pana Robejška vyzněl pan Horáček jako politický analfabet a k tomu bych přidala, že pan Horáček ve svém idealismu mým pohledem opravdu neví, která bije. Ve své naivitě, se kterou přistoupil na roli loutky, on snad dokonce věří, že je oponentem pana Robejška. A tady bych známé rčení “Když dva dělají totéž”  poopravila na “Když dva nedělají totéž, dělají totéž”.

Islamizace Evropy jde totiž ruku v ruce s projektem nové Hedvábné stezky, ve které má hlavní slovo mít – obzvláště  v náboženském a energetickém smyslu -Írán, ač má jít o duo Írán/Čína, které má nahradit dosavadní hegemonství USA (a to včetně NATO). Pan Horáček vůbec nepochopil, že přes Sýrii se pouze Rusku podařilo tento projekt nabourat a že právě proto globalisté chtějí Rusko poté, co jim pomohlo vyhnat USA z Blízkého východu, vyřadit ze hry. A že zde platí “když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají” a že přesně tento úkol plní jak D. Trump tak P. Robejšek. Kdyby to pan Horáček chápal, musel by D. Trumpovi i P. Robejškovi fandit a nereagoval by tedy tak, jak reagoval (opět video č. 1).

A on místo toho obhajoval NATO (které si globalisté už nepřejí) , zesměšňoval Rusko (které globalisté chtějí dostat pod rozkladný vliv USA, proto prosazují vstřícnost) a oponoval Robejškovi kvůli migrantům (které Robejšek kritizuje pouze kvůli prosazování izolacionismu a tím kvůli budování multipolárního dělení světa, proto obhajováním státnosti).

Ono totiž multipolarismus, který má zrušit dosavadní velké celky (plánovaný rozpad USA a plánovaný nový rozpad Ruska, obojí v roce stého výročí VŘSR, k tomu rozpad EU, započatý britským referendem) je součástí stejného plánu, jako islamizace Evropy uprchlickou vlnou. Takže pan Horáček i pan Robejšek slouží stejné věci!

Pan Horáček naivně věří, že bojuje za nějakou “vyšší pravdu” a ve všem proto i sází na pravdu. Zatímco pan Robejšek přiznává, že jeho stranu sponzoruje Marek Dospiva (nikoliv společnost Penta, ale subjekt Dospiva) pan Horáček se pyšní, že on si bude sám sobě sponzorem. Pyšní se, že transparentně o sobě řekl naprosto všechno a já věřím, že on ve svém idealismu věří, že takto může změnit svět – přesněji budoucnost české republiky. A jen slepota ho snad omlouvá, když na svém facebooku před časem napsal:

Internetem se začal šířit zlovolný hoax.
Pod mou fotkou jsou údajně má slova, podporující islamismus.
Nikdy jsem je neřekl, nenapsal a ani si to, co jsem prý řekl, nemyslím.

Šíří se to z darebného aeronetu.
Není to parta, která by to s naší zemí myslela dobře. Naopak, slouží cizím zájmům.

Proti lži ovšem můžeme postavit pravdu.
Myslím si a zastávám toto (najdete v programovém bodu věnovanému migraci): (zdroj a více  zde)

Nebudu tvrdit, že pan Horáček vyloženě podporoval islamismus, co ovšem pan Horáček popřít nemůže je, že podporuje vlnu uprchlíků do Evropy. Nebudu mu podsouvat, že snad stojí za odstraněním toho videa z YouTube (tady je důkaz) , ve kterém tvrdí, že nechtít uprchlíky je jako nechtít déšť a které se nově objevilo (video č. 3)  až v listopadu 2016, ač původní bylo z července 2016.

Jestli odstranění videa mělo být tou zmiňovanou “pravdou”, pak to nebyla dobrá vizitka, ale dobře, připusťme, že podpora uprchlíků není totéž, co podpora islamismu. Ale pak zde přesto máme ten fakt, že 1) Evropa nemůže poskytnout nový domov všem uprchlíkům, aniž by přitom neztratila svou kulturu, stojící na křesťanských základech a 2) Evropa není schopna uhlídat, aby s uprchlíky nepřicházeli i islamisté. Přesto pan Horáček je zarytým obhájcem uprchlické vlny a největší paradox v jeho postojích pak vidím v tom, že na jedné straně stojí na straně USA a NATO a tvrdě proti Rusku,  na druhé straně podporuje politiku, která Evropu žene do náruče Íránu (islámu)/Číny.

Pan Horáček ale věří, že vše vyřeší monitoring informací kolujících v kyberprostoru, tzn. nově vzniklý úřad ministerstva vnitra, který “bude bojovat proti dezinformacím” . Podle jeho názoru by podobné úřady měly pracovat i pod jinými ministerstvy, a to nejen v Česku, ale v celé EU, cItuji :

“Tento tým, který bude součástí Centra pro boj s terorismem, podle mého mínění nepotřebuje jen Česko. Takové centrum musí vzniknout v každé zemi Severoatlantické aliance a Evropské unie. A takovéto týmy by neměly být jen na ministerstvu vnitra, ale i na dalších strategických resortech, jako je ministerstvo zahraničí, ministerstvo průmyslu nebo třeba ministerstvo práce a sociálních věcí.” A dále: ” Vytvoření týmu specialistů na tuto oblast je to nejmenší, co můžeme pro svou bezpečnost udělat”  – zdroj a více zde

Michal Horáček tím nedělá nic jiného, než že podporuje zájem globalistů na vzniku evropského orwellovského ministerstva pravdy,  jak jej popsal Petr Mach.  

A vítězem (“vítězem”) se stává … Jakub Janda a think thank Evropské hodnoty

A nyní si pány Horáčka a Robejška shrňme. V pořadu UK čt 24 vystupovali, jako by stáli proti sobě, ale opak je pravdou. Oba totiž – slovy pana Robejška – jsou pouze “servisními exoty”, protože oba slouží stejnému pánovi, globalistům. Rozdíl snad je pouze v tom, že zatímco pan Robejšek tak činí vědomě, pan Horáček nevědomě. Oba ale plní ten současný zájem globalistů, který v Česku nejlépe prezentuje právě Jakub Janda a Evropské hodnoty.

Pan Horáček je plní podporou uprchlické vlny a antiruskými postoji, pan Robejšek je plní podporou vytváření multipolárního světa (“Rozděl a panuj”) a podporou “vstřícnosti” k Rusku, která ve skutečnosti má Rusko přivést “pod křídla Západu”, jak je to uvedeno ve větě výše a kterou ještě jednou cituji:

“Kissinger, můj letitý kolega z Centra pro strategická a mezinárodní studia, si je vědom proamerických elit uvnitř Ruska a vypracovává pro ně „čínskou hrozbu“, kterou mohou použít v jejich úsilí přivést Rusko pod křídla Západu. Pokud se jim to podaří, ruská svrchovanost bude ta tam, stejně jako svrchovanost jakékoliv jiné země v alianci s USA. “

Že pan Horáček jede na vlně Jakuba Jandy, k tomu stačí vidět jeho podporu uprchlické vlny a tvrdý antiruský postoj. Že na ní jede i pan Robejšek, o tom může svědčit m.j. to, že pan Robejšek už nějaké tři roky poskytuje Jakubu Jandovi rozhovory.

V souhrnu jsme ale u toho, že ať po dobrém či po zlém 1) stále jsme u služby globalistům a 2) stále jsme o jejich zájmu v tom věčném, už tisíc let trvajícím, tažení proti Rusku. Že v něm má zásadní roli sehrát tandem “Trump-Netanjahu”, to už by bylo na jiné téma, ale na úplný závěr mi nejde nezmínit nedávná slova Cyrila Svobody: “Rusko je silné, protože Rusko vydrží všechno”.  A zájem o Rusko neutuchá proto, protože se nikdy nepodařilo, aby ruské přírodní zdroje stále neříkaly “pane” nikomu jinému, než Rusku (video č. 4). A nově je na Rusko naplánováno tažení “Čína/Írán/společná armáda EU”, přičemž USA v tom mají splnit roli klínu, vraženého především do vzniklého spojenectví “Írán/Rusko”.

Video č. 1. – Petr Robejšek a Michal Horáček v UK čt 24:

Video č. 2 – Petr Robejšek, Politici jsou exoti, obejdeme se bez nich:

Video č. 3 – Michal Horáček, Nechtít uprchlíky je jako nechtít déšť:

Aktualizace:  Video č. 3 se opět stalo nedostupným (bylo odstraněno, viz zde),  nově tedy zde:

Video č. 4 – Ruské zdroje a věčný boj o jejich ovládnutí (stačí vidět úvodních cca 10 minut amerického dokumentu):

PS k videu č. 1:

V čase cca 22:20 pan Horáček říká, že Rusko je pouze “ropným emirátem, který nás nemá čím obohatit”. H. Kissinger si to nemyslí, protože – ať už jsou jeho plány s Ruskem jakékoliv – označuje Rusko za zemi, která opět může zachránit svět, tentokrát před radikálním islamismem, interview zde.

V čase cca 22:22 pan Robejšek k “Pax Americana” říká, že Západ “nemá odhodlání vykonávat moc.” Já v tom čtu slova V. V. Pjakina: “Spojené státy nechápou globální politiku”. A v případě aktérů ve studiu to mým pohledem platí jak pro moderátora, tak především pro pana Horáčka, který – když už se rozhodl kandidovat – by měl být velmi rád, že v Česku je prezidentská funkce pouze symbolická. Kromě toho, že tím nebude za úplného hlupáka, je v tom i kus naděje pro Česko, že nikoliv “darebný aeronet”, ale pan Horáček nebude sloužit cizím zájmům ještě více, než to dělá teď.

-Pozorovatelka- 06.01.2016

Aktualizace:

video č. 3, -Pozorovatelka-  7.1.2016, 02.30

 

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
kaktus
Návštěvník

Poslouchat májkla a pítra je ztráta času! Nevím co by mi mohli nového, objevného říct! Oba už neví roupy co dělat a když se naskytla příležitost tak se nabudili a hodlají zanechat nějakou šmouhu v historii. Představa, že by někdo z nich byl mým prezidentem ….no fuj!
A to Rusko! Má, mělo a bude mít pouze dva spojence-svou armádu a své námořnictvo! Všichni ostatní mu jdou po krku, tak nebo onak! Jak by se globálščikům skvěle bačovalo s takovým p-rezidentem medveděvem nebo nečím podobným. Putin není nesmrtelný a zbývá jen doufat, že vychováva nějaké nástupce, pokračovatele na cestě k plné suverenitě.

Pozorovatelka
Návštěvník

Myslím, že se mýlíte a že když si poslechnete obzvláště “pítra”,mj. zakladatele Římského klubu v Německu, tak pochopíte, proč jsem k článku jako náhledový obrázek dala foto Trumpa a Kissingera. A proč jsem do článku vložila mapu, ukazující na propojení “Čína-Írán-Německo”

Máša
Návštěvník

Pozorovatelko: ja jsem si uz nekolikrat “pitra”poslechla a ztratila jsem chut poslouchat dalsi jeho hadoviny.

Takze souhlasim s kaktusem. Neumim si predstavit, ze by z nekdo z nich mel byt mym prezidentem a rozhodne je volit nebudu. Nase situace se nijak nezlepsi, to je pro mne to podstatne. Robejsek si zadarmo vystudoval a zdrhl do Nemecka a ted se vraci proc? Aby pomohl? To v zadnem pripade. Lidi se ve sve podstate nemeni. Jen chovani navenek. Okamura taky mluvi presvedcive, ale podivejte se, jak hlasuje v parlamentu. Jak lisacky rika “nulovou toleranci ilegalnim migrantum”. Tak jim daji papiry a prijdou jako legalni z Nemecka. To je prece uz takto domluveno mezi Merkelkou a Zemanem.

Nastupuje era usmivani se na Rusko, ale jenom za tim ucelem, aby se mu za zady pomalu odtrhavali spojenci.

Pozorovatelka
Návštěvník

Mášo, já Vás v prvé řadě zdravím a děkuji Vám za Vaše komentáře a k tomu Vám k prosinci/lednu přeji všechno nejlepší!
A nyní k Robejškovi – nevkládala jsem jej proto, že by měl lidi něčím obohatit, ale jako potvrzení že 1) svět spěje k multipolarismu, proto globalizace (velké celky) končí a že Trump má být vrcholným představitelem multipolarismu/izolacionismu a 2) jako potvrzení, že stále jde o tažení na Rusko, jen tentokrát “sametově”, tzn. “vstřícností” k Rusku, kde dirigentem je globalista Kissinger, světovou loutkou Trump a nastupující českou loutkou právě Robejšek – tak to vidím. Souvislostí je mým pohledem daleko více, ale toto vidím jako nejaktuálnější současnost.

Máša
Návštěvník

Take moc zdravim, Pozorovatelko. Nemate zac dekovat. Ja dekuji za Vase clanky, jak uz jsem jednou psala, stale v nich nalezam nove a nove stripky do mozaiky, ktere mi chybely, vim toho podstatne mene nez Vy. A dekuji i za prani. Byl to prosinec 23. Preji totez i Vam!

Ano, ten Robejsek je dukazem. A vite, ceho si vsimam? Ze nam lidem predhazuji cim dal vice na pohled verohodne lidi, ovsem jsou to dokonali herci. A s inteligenci, coz je o to horsi. Ta dvojka Drtinova-Veselovsky je docela popularni, a pritom mistrni manipulatori oba, on to umi skryt, ona je slabsi v tom. Ale ani jeden z nich neni zid hloupy, dokonale predstiraji, ze kopou za lidi, pravo a spravedlnost. Trump je prakticky totez. Jak mi je stale proti srsti ta jeho emocionalnost a prudkost, tak zjistuji, ze na lidi v USA to pusobi dobre, opravdove.
Jsme svedky toho, co planoval uz Marx. Do vsech pozic jenom a pouze zidy, a sice proto, aby uz nikdy zidi nemeli opozici ( to jsou jeho slova, ktera napsal nekomu v dopise a byl na internetu i s jeho podpisem).
Uz i v te zbytkove opozici jsou zidi, kteri opozici pouze predstiraji, viz Konvicka. Komunisti to vzdali uz davno a Okamura uz je zakoalicovanej. Pardon zakoalicovany. ( Jsem Moravacka, a porad pod vlivem prazskeho slangu.) Nemame prakticky nikoho, kdo by za narodem stal skutky, nici recicky nas nezachrani a navic si myslim, ze i pozadat si o pomoc Rusko je pozde.

Lostris
Návštěvník

Není to tak zlé, Lavrov v jednom ze svých posledních rozhovorů uvedl něco v tom smyslu, že Rusko na své slovanské bratry nezapomnělo a myslel tím Čechy a Slováky a Pjakin už párkrát pravil, že Češi se vzpamatují na poslední chvíli, ale vzpamatují , protože jsou to Slovani a že z bezpečnostních důvodů nám nezbude než tu republiku zase spojit, protože 15 milionů je více než 10 a 5 milionů….je třeba myslet pozitivně

kaktus
Návštěvník

Ztráta času a nuda, pro mne. Četl jsem snad každé slovo co v čr vypustil a souhlasím s Vašim článkem. Horáček nestojí za jakýkoliv komentář! Je to pro mne bezskrupulózní chmaták, který využil listopadový majetkový puč k vlastnímu zbohatnutí!
Oba jsou jako kandidáti na úřad prezidenta ČR naprosto nepřijatelní! Navíc Robejšek do čech chodí jenom rozdávat rozumy! Cizí, samosebou. Je takový kiszka v horším textilu s trochu vyšším IQ.
Rusko bude s Trumpem ve velkém ohrožení. Trump je cowboy, nejdřív to bude zkoušet kostkama cukru a když to nepůjde, jakože určitě ne, tak začne práskat bičem! Na to vsadím své nové zimní boty.

Jaris
Návštěvník

Kaktus, s tim vyzilym playboyem v roli drsneho kovboje jsi to vystihl. Tohle presne ocekavam.

vedomi
Návštěvník

Výstižné! To už kauboj avizuje tou “nejsilnější armádou světa”. Metoda cukru a biče je cítit na sto honů.
Je dobře, že Pozorovatelka ty dva -pítra majkla rozebrala, žije mezi námi spousta těch, co v pítra naivně věří a skočila na líbivé fráze dlouhodobě prezentované v ČT (už to je varovné). Povl jako je ten druhý netřeba komentovat, ten vyhovuje jen stejné vexlácké sortě.

.B.
Návštěvník

On Robejšek zároveň říká, že připojení Krymu bylo v rozporu s mezinárodním právem, ale že se s tím nedá nic moc dělat skrze sankce.
Je protiruský, jen to promaže medem.

Pozorovatelka
Návštěvník

To je stejné,jako že Trump má na doporučení Kissingera Krym uznat, ovšem nikoliv jako oficiální ruské území, ale pouze ve smyslu, že Krym už nebude představovat problém v rusko-amerických vztazích (sankce?)
http://newsdaily.com.ua/post/1427600
A takto nějak to prý za to má vypadat s Ukrajinou
http://hvylya.net/analytics/geopolitics/chto-oznachaet-plan-pinchuka-dlya-ukrainyi-konturyi-bolshoy-sdelki-ssha-i-rossii.html
tady i ukrajinské stránky
http://www.pravda.com.ua/columns/2016/12/31/7131383/

Pozorovatelka
Návštěvník

A pro úplnost přidávám ještě tuto zprávu
“Mluvčí prezidenta Miloše Zemana uvedl pro ČTK počátkem prosince, že Zeman by měl koncem dubna obdržet ocenění významných židovských organizací, které v roce 2015 vyznamenaly i Donalda Trumpa. Podobnou informaci potvrdil i šéf hradního zahraničního odboru Hynek Kmoníček v rozhovoru pro předvánoční Právo, kde však prohlásil, že by mělo jít o organizace, které Trumpa podpořily. Ve stejné době by se mělo konat i setkání Zemana s Trumpem.”
http://zidovskelisty.info/2017/01/02/jake-zidovske-organizace-v-usa-oceni-prezidenta-zemana/
A pražská kavárna a M.Horáček jsou proti Zemanovi i Trumpovi,,k tomu už jedině tři tečky a no comment…

kaktus
Návštěvník

O uznání Krymu rusové nemusí usilovat! Krym nikdy ukrům nepatřil. Nebyl porušen jakýkoliv zákon, jak ukrajinský ústavní ani žádný mezinárodní! Vše bylo naprosto kosher! Oni to ví, my to víme, všichni to ví! Rusko by bylo sankcionováno i tak, Krym nekrym…důvod je Putin a jeho nezávislá politika! Zlomit tenhle problém je úkolem Trumpa a jeho partičky. KiSSinger patří před Haagský tribunál spolu se všemi poválečnými prezidenty, snad s výjimkou Cartera. Zakázat mu vstup na území RF by mělo být samozřejmostí! Ten vagabund nadělal jak RF a hl. býv. SSSR neskutečné zlo.

Máša
Návštěvník

Robejsek je magor. Keca o necem, na co je liny si overit. Krym podle ustavy jak ukrajinske, tak ruske nebyl nikdy odpojen od Ruska a ani nebyl proto pripojen. Ukrajina dostala pouze administrativni spravu Krymu. Takova jsou fakta.

Potreboval se vymyslet duvod napadeni Ruska, tak z toho udelali anexi. Ale je to kravina.

Robejsek je predevsim zidovsky had, ktery bude klidne jeden den protirusky a na druhy den to otoci. To same Zeman. Priletim do Mosky jako na oslavu 70. vyroci vitezstvi RA nad fasismem, ale pak na ni nejdu, zalezu do hotelu, aby na mne nikdo nemohl ukazat prstem, jak jsem nekde tleskal. Vsichni jsou takovi u nas, bez vyjimky.

A Robejsek je zrovna tak nastrcena figura jako je Trump. A lidi si mysli, ze si nekoho voli. Opet si vybiraji ze dvou lejn podle mensiho pachu….

sibolet
Návštěvník

Milá Mášo.kdybych byl ajták tak sem vpašuji NAJEDNOU DESET palcu nahoru..Takhle jen stařecky vzpomínám na politické hrátky kdysi v bedně,kde se utkal jezuitský had HALÍK a Helena RUŽIČKOVÁ..Ta mu vpálilá cosi PRAVDIVĚ NEKOREKTNÍHO,že ten pokrytecký špinavec se ODKOPAL v PLNÉ NAHOTĚ a PRAVDĚ….Za svou NEHYNOUCÍ intuici sděluji,že stačí v pokryteckém ševelení JEDNA HOLÁ věta,která takového Halíka,Robejška a duchovně vysoce vychcaného Járu da DUŠKA ODKOPE parádně v PLNÉ KRÁSE…Milá Mášo,kromě TEBE ještě je tu JEDEN takový borec,kterého jsem si hodil do zpráv…http://www.zvedavec.org/showname/354515/7170/1/d/ Pak je tu kromě intelektuálního balastu ještě VYŠŠÍ MOC http://literarky.cz/civilizace/89-civilizace/23291-myi-ve-valce-hitler-ilel-stalin-se-smal No a COHENOVÉ to ještě posvětili POSVÉM https://www.youtube.com/watch?v=oJcl_T2Mr3w

Máša
Návštěvník

Dekuji Ti.. Bohuzel vubec nemam radost uz z niceho. Ten chlapik na zvedavci rika pravdu…. Mne nejvice desi ten fakt, ze mame horsi situaci nez meli lide v obou svetovych valkach dohromady. A pritom spousta lidi tu nasi likvidaci nevnima. Cim to? Prilis nasati (podvedome) otrlosti vuci nasili, za coz vdecime holyudskym filmum. Dnesni otresna realita jim pripada jako na platne kina a cekaji, jak “film” dopadne…

Lola
Návštěvník

Smutné, ale je to tak.

RRR
Návštěvník

Horáček musel být asi hodně statečný, když založil za minulého režimu iniciativu MOST 🙂 Na fotce z jednání s Adamcem vypadá jako důležitá figura která hýbe dějinami 🙂

Paroubek
Návštěvník

Jako operátor Stb Horáček opravdu strach nepociťoval. Doufám, že Stbák, který při skartacích stopil jeho svazek agenta ještě žije, nebo ho již postoupil do správných ruk.

vedomi
Návštěvník

Horáček neuvěřitelný narcistní hlupák s těžce narušenou osobností – LOUTKA, Robejšek nebezpečný agresivní zlo, stačí ho dobře pozorovat. Neveřit jediné slovo !

Vlasta
Návštěvník

Globalisté myslí na všechno. Nejdříve sjednocení Německa, pak potvrdit vůdčí sílu v Evropě a pak jeden kosmetický detail – viz: http://czechfreepress.cz/evropa/nemecka-vlada-zmenila-ustavu-utocna-valka-ze-strany-brd-od-01-01-2017-neni-trestnym-cinem.html. Myslím, že jsme zpět ve třicátých letech minulého století!

vedomi
Návštěvník

Když vidím ty skutečné chlapy, kteří dokázali bojovat muž proti muži tenkrát a ty dnešní lumbersexuály a metrosexuály trávící většinu času před zrcadlem, kterým vládnou feministky blil bych z celého toho globalistického světa.

Paroubek
Návštěvník

Na to už je pozdě.

vedomi
Návštěvník

Přidejte k tomu migranty, udajně je verbují do armády “něco za něco”, výměnou za azyl.

Emitor
Návštěvník

Komentovat Sázkaře nemá cenu ale u Robejška musím říct, že mu nevěřím.
http://www.mudrlant.cz/interview/jakub-janda/3460-janda-24
Díky hošani, nemám zájem!!!!
PS: Opravdoví Realisté jsou (z donucení) všichni lidé, kteří musí vyžít za cca 10.000,- měsíčně, nikdo jiný! A propos když se před rokem a něco v Praze roztrhl pytel s demonstracemi vlastenců proti EU, tak Robejšek na žádné nevystoupil! …ani žádnou nepořádal, za to na ČT24 a v Aktualne.cz šmejda Bakaly byl pečenej, vařenej. Přikláním se k názoru, že Robejškovi “Realisté” mají za cíl pouze odlákat voliče od všech pronárodních stran a tím je oslabit.

baliz
Návštěvník

John Pilger- The Coming War on China

sibolet
Návštěvník
Zighartice
Návštěvník

Článek pokulhává za skutečností, že taktéž Realisté je projekt s nejasnými cíli. Podle mě, to dobře vystihuje skutečnost, že Deklarace NENÍ program ! Oficiální program bude teprve tvořen.
Detailní program strana představí na jaře, kdy se také rozhodne, zda bude stavět i vlastního kandidáta na prezidenta. „Na jaře představíme velmi konkrétní politický program pro volby a na podzim počítáme s tím, že zasedneme v Poslanecké sněmovně. Zvolení předsedy strany se odehraje někde ve fázi únor, březen,“ řekl Robejšek. Zatím stranu vede jako mentor, který určuje její programové cíle, svou kandidaturu na předsedu vnímá jako nepravděpodobnou.

Při debatě ohledně rusko-amerických vztahů Horáček řekl:” Rusko je velice silné vojensky, ale velice slabé ve všech ostatních ohledech. Je taková obludně velký ropný emirát, který nám nemá mnoho co nabídnout, čím nás inspirovat a nijak nás nemůže obohatit, v žádném slova smyslu z hlediska lidských práv nebo životní úrovně. Ostatně Ruský hrubý národní produkt je na úrovni Kalifornie a když odečteme zbrojní průmysl a suroviny, tak na úrovni Belgie”.
V případě pana Horáčka stále více nabývám dojmu, že sám sebe velice přeceňuje. Používá fráze a nic kloudného a osobitého z něj neleze. Často je otázkou jakoby zaskočen a pak silně znervózní a jeho odpovědi jsou vykrucující, jen aby nenarazil. Je to slabý kandidát a divím se mu, že si sám nepřipadá trapně.

Polittolog Petr Robejšek za panem Horáčkem nezůstal o moc pozadu, když ohledně americko-ruské krize spojené s hackerskými útoky (vypovězení 35 ruských diplomatů z USA) zmínil:” Američané by měli vědět, já se divím, že nevěděli, že Rusko je velmi slabé, takže nemá zájem na eskalaci”. Uniká mi tedy Pozorokazatelčino zaujetí nejen vstřícného postoje pana Robejška k Rusku. Pan Robejšek je velice vychytralý a myslím, že i nebezpečný. Je daleko inteligentnější, než Horáček, ale vůbec mu nevěřím, že by byl takovým českým vlastencem. Za tím bude něco jiného. On je zakládajícím členem římského klubu a to něco vypovídá.
Vypadá to, že pan docent Robejšek plní zadání, vytvořit tuto stranu. Podle mého názoru, toto zadání vychází z obavy hierarchů, že stávající zkorumpované strany, nebudou schopné ve volbách zastavit SPD-Okamura, který prosazuje prvky přímé demokracie (referendum a odvolatelnost politiků).

Dále bych se chtěl zaměřit na názor autorky článku, na referendum:
Autorka zde vyzdvihuje zastupitelskou demokracii, nad demokracií přímou. To je dosti velká zcestnost, neboť do současné situace nás dostala právě zastupitelská „demokracie“.
Robejšek hlásá, že Evropu zachráníme. Aha! U Horáčka ani nevíte, co hlásá, protože si politiku plete s filozofickou fakultou. Má tohle fakt být alternativa? A k čemu?

weissbach
Návštěvník

Tak pod to se klidně podepíšu!
On je Horáček jen nižší level hry o ČR.

Pozorovatelka
Návštěvník

Nechápu, proč píšete proti mě, když jste jen jinými slovy popsal to, co článkem říkám já.

A k větě –
“Autorka zde vyzdvihuje zastupitelskou demokracii, nad demokracií přímou” – o ničem takovém není v článku ani zmínka, ale to se Vám stává často, že mi podsouváte věci, které jsem neřekla a dochází Vám to až dodatečně.

Zighartice
Návštěvník

Možná naopak dodatečně Vám dojde, že například neexistuje žádná “strana Realisté.cz”, jak uvádíte v článku. Nová strana politologa, ekonoma a publicisty Petra Robejška Realisté je sice registrovaná, ale název Realisté byste na dokumentech a na registračních listinách ministerstva vnitra hledala marně, oficiálně se uskupení jmenuje Strana regionů. Přesto nezoufejte, ve výkladu významu Íránské vlajky jste nepřekonatelná.

Vyzdvihování zastupitelské demokracie, nad demokracií přímou si zajisté sama vyjasníte v odpověďi, ve smyslu spojitosti vesmírných cyklů s Arménskými lidovými tanci, za kolik riálů lze zakoupit Atar, desublimace GP, co dnes večeří osmanský notábl…, nebo tak něco, na otázkou ad1), položenou nickem NoName312

Mohl bych samozřejmě pokračovat, ale svůj čas nehodlám marnit Vašimi mystifikacemi.

NWOfob
Návštěvník

Souhlasím s vaším komentářem p. Zighartice.
Ten hloupý darebák sice není tolik nebezpečný, jako ten chytrý darebák, slouží ale oba stejně darebné věci a patří OBA DO KOŠE!
Projekt Realisté vidím jako fiat-alternativu, která má oslabit alternativu, zejména SPD. Myslím si, že je nutné dát šanci přímé demokracii.
Mentor Robejšek s Dospivou v zádech: „Patří k zakládajícím členům německé sekce Římského klubu, taktéž je členem Rotary klubu a hamburského Übersee-Clubu. V roce 2003 Petr Robejšek mimo jiné jako první navrhl přemístění amerických základen z Německa do Čech“. ). A údajně by klidně vyznamenal Mašíny.
Sázkař si hraje se slovy: “podpora uprchlíků není totéž, co podpora islamismu” je pravda, jenže realita je poněkud jiná. Do Evropy se nehrnou masově uprchlíci, tedy chudáci z válečných zón(vděční za bezpečné prostředí se střechou nad hlavou a skývu chleba), ale převážně ekonomičtí imigranti(s neochotou se identifikovat, nebo ochotou se mnohonásobně identifikovat), převážně muslimského vyznání(rvoucích se i mezi sebou), s příměsí neznámého procenta teroristů.

Lostris
Návštěvník

Absolutní , absolutní souhlas. Robejšek je falešná alternativa(pozor! inteligentní přišedší z Reichu) a má jediný cíl – odlákat voliče od skutečné alternativy s jasným antiimigračním a národním programem jako je Okamurova SPD. To je jeho jediné poslání na české politické scéně – dobře, velmi dobře studujte ten jeho “volební program” až se s ním vytasí. A tenhle docent si myslí, že je Rusko oslabené – kde to žije? Hlasy, které ubere Okamurovi předá totiž Babišovi. V ČR je potřebné zajistit, aby pokud nevyhraje Sobotka vyhrál na stopro Babiš a nikdo jiný. A k tomu je tady nastrčen Robejšek. Robejšek je stejné etnikum jako Havel a to by k prozření mělo stačit, ten také inklinoval k Evropě a jak to dopadlo
Nepřipadá pani Pozorovatelce divné, že tato “alternativa” má otevřené dveře do mejnstrýmu? Odkdy tam skutečné alternativy mohou?

jara
Návštěvník

Paní pozorovatelko, vaše blogy jsou dosti zmatené, zvláště ten dnešní, pořád si něco potvrzujete a dokazujete na základě svých vlastních výkladů výroků různých politiků a hlavně, podle vašich názorů, jsou vlastně globalisté všichni…

Pozorovatelka
Návštěvník

Já si nic nedokazuji, já článkem jen sděluji to, co se mi potvrzuje. Hned po am. volbách jsem napsala Clintonová: USA vs. globalisté a Rusko. Trump: Globalisté a USA vs. Rusko . A to jsem Trumpovi samozřejmě vítězství přála a doteď přeji, ale když vidíte, že jeho vítězství je součástí dlouhodobého scénáře, tak to je více o opatrnosti než o radosti.

A součástí toho scénáře je zastavení dosud známé podoby globalizace, z čehož se spousta lidí raduje jako z porážky globalistů. A když se hned po vítězství Trumpa v Česku objeví nová strana Realisté.cz, která vystupuje naplno antiglobalizačně, pro spoustu lidí to zní líbivě, ale ono se ve skutečnosti vůbec nic nezměnilo a o tom je článek. Když jsem nově Robejška slyšela v UK a na youtube na mě vyskočilo i to druhé video, potvrdilo se mi opět, jak vše pořád jede podle scénáře globalistů a to právě i vítězstvím Trumpa.

A že se vůbec nic nezměnilo 1) na tažení k likvidaci západního stylu života/západní společnosti a 2) na tažení proti Rusku. A netvrdím, že Robejšek a Horáček jsou globalisté, ale že oba jsou to lidé, kteří (třebaže nevědomě) naplňují představy globalistů.A největší paradox vidím v tom, že jak Horáčkův antiruský postoj, tak Robejškův proruský mají stejný cíl – ruské zdroje. A že totéž platí o Horáčkově obhajobě uprchlíků a o Robejškově volání po obraně státu – i tady jde o stejný cíl, o rozklad Evropy, jen v prvním případě přes islamizaci a v druhém přes nacionalizaci/fašizaci.

A když pro Vás výroky různých politiků nejsou důležité, tak mě prostě nečtěte, já jsem jen popsala svůj pohled a nikomu jej nevnucuji.

jara
Návštěvník

Číst vás budu, protože kvůli objektivitě čtu všechny názory. Ještě chci podotknout, že takovéto škatulkování nebo třídění globalistů je nesmysl, protože globalismus, dle mého názoru, je jen plod kapitalismu v jeho vývoji a prostředek k ještě většímu zbohatnutí a to za JAKOUKOLIV cenu, snad s vyjímkou války. A že svým jednáním se pohybují až na této hraně vidíme dnes všichni.

Zighartice
Návštěvník

Člověče, nemůžu říct, že bych se nepokusil s Pozorokazatelkou nesouhlasit ve všem. S nemnoha věcmi bych s ní i souhlasil, byť to podává poněkud divoce.
Jen bych jí chtěl požádat, jestli by to nešlo bez toho míchání všeho se vším.
Každý máme nějaký směr v tom co nás zajímá, ale bacha na pytel, kam hodí všechno co si myslí že je ta jediná pravda na světě a kterým pak mlátí kolem hlava nehlava.
Pravda není klacek!

Pozorovatelka
Návštěvník

Někdo vidí mozaiku (“pytel”), někdo kamínek (“svůj směr zájmu”), který encyklopedicky a dlouhosáhlé (a k tomu bez odstavců) rozpitvává.. Tak asi takto:

“Tato metoda odpoutávání pozornosti jinam, než je záhodno, hyperzaměření na detail, bez ohledu na předmět diskuse, efektivně většině lidem zabraňuje pochopit problém v celku, v celé jeho komplexnosti, a hlavně v tom, do jaké míry se ho daný problém osobně týká. Nejsou schopni si svázat všechny konce rozstříhané informace do celku a tudíž nejsou schopni tento celek ani pochopit. Ergo, daným problémem se dále nezabývají ani ti, co jinak vlastní provozuschopný mozek vybavený potřebným vzděláním a zkušeností.

To podstatné je marginalizováno, pokud vůbec systém dovolí nějaký společenský problém v MSP vůbec otevřít pro zdání objektivity a otevřenosti. A pokud dojde k maléru, a některý z vysektovaných debatérů zabrousí k podstatě a pravdě, moderátor se postará o to, aby nedořekl ani větu. Významné části společnosti pak zákonitě chybí periferní vidění, tedy to, co od fachidiotského týpka odlišuje samostatně uvažujícího.”

Aneb “Tak jsme blbci, no a co” http://outsidermedia.cz/Absence-periferniho-videni/

richter
Návštěvník

Soudím, že na tuto pacientku by byla každá klinika pyšná.

Máša
Návštěvník

Vy jste soudce? Tak to jste na spatne adrese, tady je nazorove forum. A diplom mate z Plzne?

Máša
Návštěvník

Pokud jste nabyl dojmu, ze si neco potvrzuje ci dokazuje, tak proc ji to do toho mluvite. Pokud si vsimnete hodnoceni, tak zjistite, ze vetsina lidi se v nich orientuje dobre. A konecne pokud mate vyklad, ktery podle Vas zmateny neni, tak ho sem, prosim, prihrajte. Diky. Toto je nazorove forum, necenzurovane.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Je zajímavý, že Kissinger už dávno nezdechl, když už v šedesátých vypadal jak dědek. Komu jen ještě se Zbiňou Břežinským pijí krev, že? A Madlou.

Paroubek
Návštěvník

Malým děckám..

Máša
Návštěvník

Je to asi tyden, co jsem na internetu cetla, ze se v USA ztrati priblizne 2 tisice deti denne. Podle jmena to napsal American. A mne to cislo vydesilo, tak jsem trosku patrala a narazila na clanek, kde se pise, ze priblize kazdych 90 sekund jedno! Podivam se, kdo to pise, a je to na BBC news.
Pise se tam: In 2014, the FBI received about 600,000 reports of people going missing, the majority of whom were under 18. But this figure has been decreasing since 1997, when nearly one million missing-person reports were received.
v roce 2014 FBI dostalo asi 600 000 hlaseni o postradanych osobach, z nich vetsine bylo pod 18 let. Toto cislo se ale od roku 1997 snizuje, kdy obdrzelo hlaseni o temer milionu chybejicich osob.

Ovsem zamer clanku je lidi uklidnovat, protoze je tam napsano, ze jen 115 deti ze 797.500 deti bylo uneseno, coz je totalni hloupost.

Tady je clanek cely: http://www.bbc.com/news/magazine-32386685
Cisla se presne zjistit zamozrejme, nedaji. Ale ja pridam i svou zkusenost, ze v dobe, kdyz jsem byla v USA mi chodilo do schranky denne nekolik letacku s fotkami chybejicich deti s uvedenim veku a otazkou : Nevideli jste mne? Ptala jsem se lidi, jak je mozne, ze se to nepublikuje dennodenne v televizi a dokonce se dotazala cloveka, ktery v televizi pracoval a on odpovedel, ze pry si to rodice tech deti nepreji. Coz je naprosty nesmysl.
Je jasne, ze kdo vlastni media jsou titez, co za timto stoji.

Dale poukazu na to, ze i v Mexiku se ztraceji deti, neni to tak davno, ze cely autobus studentu, bylo jich 43 nebo 45 a jedou v tom nejenom policajti, ale i clenove vlady a jednoho z nich lidi naporcovali a nahazeli do popelnice.

A konecne: jestlize v Rusku vysel zakon o zakazu adopci deti do USA, tak to muselo mit padne duvody, nikoliv jit ojedinele zmizeni ditete.

Administrator
Admin

V souvislosti se skandálem Pizza Gate vyplulo na povrch to, čím se už ve starověku zabývali alchymisté, výrobou kamene mudrců a dlouhověkostí. Elitní nemocnice Quantico je v čele těchto moderních pokusů. Dětská krev má na dospělý organismus velmi podivné účinky, zastavení stárnutí, neměnost rysů obličeje, setrvalý stav látkové výměny o osmdesátníka jako u čtyřicátníka, léčba rakoviny a další. Mizející děti v obrovských počtech po celém světě by mohly být právě v té souvislosti s průmyslovým zpracováním dětské krve pro elity, nejen pro okamžité použití, ale i pro vytvoření zásob krevních konzerv z dětské krve.

Na Guardianu na toto téma vyšel dokonce článek v roce 2015, že už probíhají s dětskou krví testy na lidech.

https://www.theguardian.com/science/2015/aug/04/can-we-reverse-ageing-process-young-blood-older-people

Pokud tuto informaci pustí ven už i mainstream, tak skrytá realita musí být už mnohem dále, než jenom tušíme. Stejně tak Google spustil v roce 2013 tajemný výzkum “Calico”, který se zabývá vlivem dětské krve na zpomalení stárnutí.

http://www.calicolabs.com/

http://www.fiercebiotech.com/partnering/updated-abbvie-partners-google-s-calico-on-1-5b-r-d-operation-focused-on-aging

Vladimir
Návštěvník

O důvod víc tu špínu komplet fyzicky zlikvidovat.

Máša
Návštěvník

Vidite to jako zvladnutelne? Ja ne. Mame hole ruce, misto hole v ruce…

Pavlina
Návštěvník

… informujte se o dárcovství orgánů a odmítněte být dárcem u své zdravotní pojišťovny …

Máša
Návštěvník

V tom prvnim clanku je fotka spoluzakladatele Alkahestu Karoly Nikolich. Ze je to zid, to jaksi povazuji za samozrejmost, ale vsimnete si, jak ma mlade vyhlizejici plet a zrejme mu bude uz blizko k 60ti , usuzuji podle sediveho oboci a vlasu. A ty oci, z tech mu ta krev primo kouka.

Ac to zni neskutecne, Je to bohuzel skutecny byznys ( vcetne lidskych organu) a nikoliv kratkodoby. Dokud nebyl internet, lide se to tak snadno nedozvidali a dalsim faktem je, ze se znacne rozrostl po svete soucasne s valkami, viz “sklizen” lidskych organu v byvale Jugoslavii, tam to nedelali jenom doktori, ale na prikaz i zajatci svym kamaradum, a kdyz odmitli, tak kulka…strasne, )

V Izraeli existuje dokonce Muzeum lidskych organu. A zidi kradou organy i svym, jak jsem zjistila z pribehu na internetu. Smrtelne zraneneho vojaka nevratili rodine, ale sdelili jim, ze zemrel a ze byl pohrben. Ani jim nesdelili kde. Mama toho kluka ale patrala tak dlouho, az to nekde zjistila a s dalsimi cleny rodiny ten hrob vykopali a prinesli syna domu. Tam zjistili, ze mu chybi srdce i plice a byl vystlany papirem. Meli u toho i pravnika, jenze ten se nechal podplatit…. Tak si rodina pozvala nejakeho z ciziny, ale toho ji shrabli uz na letisti.. je to proste neprustrelne.

Celkove lze konstatovat, ze vymahatelnost jakehokoliv prava uz proste zmizela. Pravo na zivot uz lidi nemaji, protoze se stali neci veci, hrackou k pouziti a zahozeni…rikam to hrozne nerada, ale z tohoto stavu se bez valky lidstvo nema jak dostat. Pokud by lidstvo melo parazity i ve velkem, porad s tim lze neco delat, ale ja v poslednich letech vidim, ze k tomu parazitismu dohnali i lidi mezi sebou, a to je konec.

Clovek se nadrazuje zviratum, ale ve skutecnosti je horsi nez ona.
Tady je namatkou priklad. Lvi rodinka se setka se zranenou mladou liskou. A lvice “zauraduje” matersky… zdokumentovano zde:

http://www.lifedaily.com/story/lion-family-caught-injured-fox-what-happened-next-is-hard-to-believe/source/taboola/#utm_medium=referral&utm_source=taboola&utm_campaign=TB-INTL3-LionFox
Tady je namatkou priklad. Lvi rodinka se setka se zranenou mladou liskou. A lvice “zauraduje” matersky… zdokumentovano zde:

A co my? Zraneni a jsme predhozeni reznikum…

Pavlina
Návštěvník

… v CR je již delší dobu pozměněný zákon o transplantacích orgánů a jejich dárcích …
dříve musela být požádána rodina o souhlas s odejmutím orgánu …
Dnes je každý občan dárcem ze zákona pokud neprojeví vůli nebýt dárcem písemnou formou na formuláři u notáře ještě za svého života , jinak má rodina i budocí dárce v komatu smůlu a bude naporcován …

Carlos IV
Návštěvník

Maso, opet pripojim citat meho otce: “Zacal jsem si vazit zvirat od chvile, kdy jsem zjistil, co jsou lidi za dobytek” 🙂 🙂

wpDiscuz