Marine Le Pen postupuje do druhého kola prezidentských voleb! Macron ji ihned...

Marine Le Pen postupuje do druhého kola prezidentských voleb! Macron ji ihned označil za nepřítele republiky! Pomůže jí k vítězství mohutný teroristický útok? Proč se globalisté pokusí Macrona potopit homosexuálním a židovským skandálem?

Marine Le Pen postupuje do druhého kola prezidentských voleb! Macron ji ihned označil za nepřítele republiky! Pomůže jí k vítězství mohutný teroristický útok? Proč se globalisté pokusí Macrona potopit homosexuálním a židovským skandálem?

Marine Le Pen postupuje z druhého místa do druhého kola francouzských prezidentských voleb. Za vítězným Emmanuelem Macronem jen nepatrně zaostala a získala 22% hlasů, zatímco její hlavní soupeř obdržel zhruba 23% hlasů. Rozdíl je proto neskutečně těsný a pokud Marine Le Pen získá podporu od pravicového spektra a od části levicového elektorátu Jean-Luca Mélenchona, mohla by ve druhém kole pohodlně vyhrát. S kandidátem levice sdílí dvě hlavní témata, boj proti migraci a referendum o vystoupení z NATO a z EU. Reakce už jsou slyšet i v Berlíně, kde Angela Merkel odmítla německé ARD poskytnout rozhovor a pouze její mluvčí potvrdil, že Berlín výsledek sice uvítal, ale že je třeba si počkat na sečtení všech hlasů. Odstup Marine Le Pen od Macrona je děsivě malý, poznamenal komentátor ARD, protože Macron podle zfalšovaných průzkumů, na které jsme na Aeronetu upozorňovali, měl získat pohodlných 38 až 45% hlasů v prvním kole. Ne, všechno je jinak a na českém mainstreamu už je cítit panika, především na iDnes.cz, kde nastoupila podle našich informací speciální večerní směna redaktorů pro pokrytí “damage control” na správné vysvětlení výsledku prvního kola volby čtenářům Babišova média.

Marine Le Pen postupuje do druhého kola voleb s minimální ztrátou na Emmanuela Macrona.

V šoku jsou všechna americká mainstreamová média a hysterie se rozjíždí na plné obrátky. Obrovské zisky zaznamenal ultralevicový Jean-Luc Mélenchon, který má okolo 20% a spolu s Marine Le Pen sdílí ostrou nenávist vůči EU a NATO. Severoatlantickou alianci ve středu pro RTL označil za bandu vrahů a EU za spolek elitářů, kteří krmí plnými lžícemi many nelegální migranty, zatímco podle jeho slov ve Francii jsou přes 2 miliony místních bezdomovců. Mnoho voličů levice tak bude ve druhém kole dávat hlasy Marine Le Pen a protože Francie je silně socialisticky naladěná, Emmanuel Macron nebude mít druhé kolo lehké. V únoru se na něho provalila kauza s homosexuální epizodou z minulosti. Se svojí bývalou ženou se rozvedl podle právníka kvůli homosexuální aférce, což jeho manželka citově neunesla [1]. Podle komentátorů ve Francii nemusí být Macron homosexuál, ale spíš bisexuál. Macron homosexualitu popírá, ale ohledně bisexuality se odpovědím vyhnul.

Jak volila Francie podle územních departmentů. Marine Le Pen ovládla většinu obvodů, ale rozhodovat budou velká města a Paříž.

Podle posledních informací Marine Le Pen vyhrála nadpoloviční většinu departmentů, což je šok sám o sobě. Venkov a malá města, kde je malý počet muslimů a migrantů, včetně promigračních neziskovek, drtivě volila právě Marine Le Pen. Mapa italského deníku Repubblica [2] ukazuje podobný “rift” národa, jaký vidíme ve Velké Británii po Brexitu a v USA po zvolení Donalda Trumpa. Je to vzorec, který se opakuje. Rozbíjení svazků národů, občanské rozpory mezi voliči, destabilizace. Globalizace dovedla svět na pokraj fašizačních procesů ve smyslu obrany národních tezí. Svazkové řízení ale nebude pevné, bude pouze prostředkem k rozbití EU podle pravidla “rozděluj a panuj”.

Hysterie propukla v mainstreamu na plné obrátky

Před několika okamžiky Emmanuel Macron napadl Marine Le Pen, že prý je nepřítelem francouzské republiky. Nervy začínají pracovat. Macron začíná dostávat strach a ihned začal útočit, aby si zajistil body pro druhé kolo. Tohle nikdo nechtěl, zaznívá v rozhovoru na RTL s jednou z voliček, která podle svých slov volila Macrona. Marine Le Pen podle ní dostane ve druhém kole hlasy Mélenchona a také některých voličů Francoise Fillona. Samotný Francois Fillon ale před chvílí podpořil Emmanuela Macrona, protože Fillon nenávidí Le Penovou. Čeká se na reakci burzovních trhů v pondělí, postup Marine Le Pen v tak těsném závěsu za Macronem a takový obrovský zisk ultralevičáka Mélenchona, který nenávidí NATO a EU, povede zřejmě k poklesu EURa. Už v pátek se na Forexu spekulovalo proti EURu, postup Marine Le Pen a pondělní oslabení EURa se očekávalo dopředu. Přímé dopady to zatím mít nebude.

Emmanuel Macron, vítěz 1. kola voleb.

Mainstreamová média ještě věří v zázrak, že Marine Le Pen se do druhého kola nedostane, ale to už je pouze zbožné přání sluníčkových aktivistů v rovině sci-fi a mainstreamové odříkávání a zaklínání mantry proti Le Penové. Co se bude odehrávat v následujících dnech, to si dovedeme představit. Hotové peklo a nekonečná masírka článků na mainstreamu proti Le Penové, od předpovědí konce světa, pokud vyhraje v druhém kole, až po pád české koruny a rytí držkou v zemi 10 milionů českých občanů (jako kdyby už neryli posledních 28 let). Stejné reakce a stejné plivance jako v době před volbami amerického prezidenta. V této souvislosti je třeba upozornit, že Emmanuel Macron minulý rok v říjnu vyzval k zákazu učení Tóry v židovských školách [3]. Vysloužil si za to křik od Francouzského židovského kongresu, ale zároveň potlesk od sionistů z New Yorku. Barack Obama volal před 3 dny Emmanuelovi Macronovi a varoval ho před podceněním Marine Le Pen [4].

Průzkumové agentury opět lhaly, podváděly a prefabrikovaly!

Francouzské průzkumy poslední měsíce byly úplně mimo realitu. Emmanuel Macron měl podle některých získat až 40% v prvním kole, zatímco Marine Le Pen bylo přisuzováno 11% hlasů a měla skončit na 4. místě. Podle průzkumu agentury Harris měl Macron porazit Le Penovou o 30% a podobné nesmysly [5]. Ani Francouzi už nemůžou vystát lži a manipulace mainstreamu a to samé čeká Českou republiku. Hlavní média budou lhát od rána do večera v prefabrikovaných volebních preferencích a pokud se voliči nezvednou a nedají na podzim establishmentu přes ústa a nezačnou volit mimoparlamentní opozici, tak se žádné změny nikdo nedočká. Lidé ve Francii ukázali, že alternativního kandidáta a opozici je možné dostat ve volbách vysoko, pokud na to občané nerezignují.

Francois Fillon.

Jaká je role Emmanuela Macrona? Představuje starou Evropu, kterou by rád chtěl reformovat. Navrhuje ateizaci francouzských škol, odzbrojení, včetně pochůzkových a dopravních policistů, chce posílit úlohu neziskového sektoru na začleňování migrantů do společnosti a je zastáncem Evropské federace. Z hlediska globalistů ale není dobrým kandidátem. Globalisté chtějí Marine Le Pen, protože odchod Francie z EU a z NATO oslabí americké jestřáby a neocony v Evropě a současně oslabí Německo.

Evropská unie je nereformovatelná, ale sama nepadne. Potřebuje svého kata nebo řezníka s koránem v ruce?

Martin Schulz tak bude donucen se bez Francie domluvit s Ruskem a globalistům bude vyhovovat rozdělená Evropa, kterou budou ovládat ad-hoc a z pozice sionistického stolce Talmudu a pomocí narušování svazkového řízení zevnitř rozštěpené Francie, protože zvolení Le Pen povede ve Francii ke stejným procesům jako v USA v případě Donalda Trumpa, tedy k rozštěpení národa na dvě poloviny, stejně jako ve Velké Británii po Brexitu. Marine Le Pen se s Ruskem dohodne sama, Německo k tomu bude dotlačeno okolnostmi. Ovšem obojí bude součást plánu na ovládnutí Ruska. O koho mám strach? Ne o Marine Le Pen, ani o Donalda Trumpa, ale o Vladimira Putina. Tyhle procesy vedou jediným směrem, o kontrolu a ovládnutí Ruska skrze rozbíjení fasciálního (svazkového) řízení. Rozštěpení národa, lidu, na dvě poloviny, občanské nepokoje, občanské války.

Jean-Luc Mélenchon.

Do druhého kola se dá očekávat mnoho událostí. Kydání špíny na Le Penovou, vyhrožování voličům koncem světa (nebo alespoň koncem EU), pokud jí budou volit, ale stejně tak se dá očekávat, že židovské kongresy nenechají jen tak homosexuála a antisemitu (ale současně sionistu) Macrona proplout do Elysejského paláce. Dají se proto očekávat další teroristické inscenace ve Francii, možná už příští týden.

Situaci a vývoj po prvním kole voleb budeme pozorně sledovat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
bredly
Návštěvník

Nejen Macron. Přes palubu LePen hodil bez skrupulí i “pravičák” Fillon a totéž udělají postupně všichni ostatní kandidáti co nejdou dál. Takže klasický francouzský model všichni proti LePen volby už teď rozhodnul, a to snad i kdyby s LePen šel do finálního duelu Mickey Mouse.
Francouzi si prostě asi potrpì na život s terorem, proti gustu žádný disputát!

RRR
Návštěvník

Francouzi strčej ruku do zásuvky a dostanou ránu, za 4 roky udělaj to samé, za další roky opět to samé. Co si o nich myslet? Asi raději nic, jen jim přát jejich osud.
Na podzim test inteligence čeká i nás.

Miňo
Návštěvník

Momentálne žijeme v osudovej chvíli, už nie je možnosť si počkať 4 roky na opravu, platí to pre všetkých, aj pre Česko v jesenných voľbách, teraz, alebo nikdy, inak je po nás.

RRR
Návštěvník

Bohužel mám téměř jistotu, že na podzim rozhodne opět dav.

shango
Návštěvník

Hezky jste to napsal…. svoji budoucnost uz prohrali davno…jejich narodni degenerace pokrocila tak daleko, ze jim neni pomoci….pripadne votezstvi Le Pen by jen oddalilo neodvratne …

Babače
Návštěvník

OK, prosím o tedy informaci, která zásuvka nekope.

Jajka
Návštěvník

Babače: infantilní koment, zase nic k meritu věci, to by tě měli tvojí šefíkové pokárat, pěkně rázně, aby si víc slinil/a.

Pavel Lepenka
Návštěvník

Když je sečteno teprve 30% hlasů, tak je tento článek trochu předčasný.

4321
Návštěvník

Idnes se stal v poslední době tak velkou žumpou, že v tom mají jasno a nebo to dochází dokonce i mainstreamovým konzumemtům. Je to takový Babišovo zrcadlo. Informace z jejich zdroje nutno brát vždy s velikou rezervou.

NWOfob
Návštěvník

Držím pěsti, ať má štěstí Marine Le Pen 🙂

Jaris
Návštěvník

NWOfob, nechci Ti brat iluze, ale ikdyz vyhraje M. LePen, celkem nic se nezmeni. Brzo totiz pozna sve omezene moznosti “vlady” zrovnatak jako Trump. EU vesele pojede dal, protoze samotna casti globalniho programu NWO. Ten prijde, at uz se to lidem libi nebo ne. Nastesti jen na kratkou dobu. Lidem sice udela radost, kdyby vyhrala LePen, ale v podstate zadne zmeny ci dokonce rozpad Eurosajuzu necekam. Naopak se da cekat jeho utazeni.

NWOfob
Návštěvník

Prognostiku Jaris, “stahuješ kalhoty, když brod je ještě daleko”. Jsem rád, že 1. kolo dopadlo tak, jak dopadlo. Pokud by konečným vítězem byla Marine Le Pen, byla by to pořád ta nejlepší možná varianta, ze všech ostatních. A o moje iluze se neboj, na těch tvůj komentář nemá šanci cokoliv změnit 😉

Jaris
Návštěvník

Tak jo NWOfobe, preji hodne stesti. V Trumpovi take spousta lidi videla svetle zitrky a “lepsi variantu”. Jsou proste veci mezi nebem a zemi, ktere obycejny clovek nemuze zmenit. Ikdyby LePenova vyhrala, neni zaruceno, ze svym slibum dostoji. Tedy spise, jestli ji to bude dovoleno.

NWOfob
Návštěvník

Jarisi, nevylučuji, že to může dopadnout tak, jak se obáváš. Ale moje naděje vždycky umírají až jako poslední, ale i v tom případě nebude všem dnům konec. Stejný přístup mám i k blížícím se volbám v ČR.

Brutopýr
Návštěvník

“… na těch tvůj komentář nemá šanci cokoliv změnit ”
Dukáte, zase ta tvoje sláma z gumáky, uvědom si ty vemeno, že při tvé jednoduchosti nejsi schopen se maskovat jinými nicky. Nejde ti to na tvém SchmooZoo, jak by ti to mohlo jít tady? Co kdyby ses konečně už začal chovat jako velkej kluk a šmůzoval tady pod jedním nickem a né pod pěti?

Igor Zemánek
Návštěvník

Ahoj Jaris, s tím rozpadem bych se tolik neunahloval. Co viděl Nabukadnecar? Hlínu a železo, jak nedrží pohromadě. Můj dojem je, že to tady bude platit. Musí dojít k oslabení podpory krále Jihu a rozpad EU je ten nejefektivnější způsob.

tricatell
Návštěvník

Ze je Le Penova v 2. kole neni zadne prekvapeni, zatimco Macron uz ano. Nic horsiho nemohlo Francii a Evropu potkat, protoze ted je jasne, ze Macron vyhraje a stane se prezidentem. Hodi mu to vsichni levicaci a zpulky Filloniste, na truc LePenove. Macron bude pouze pokracovani merkelismu jinymi prostredky a dopadne stejne jako Hollande. A neni pravda, ze by Macrona nemeli socialiste radi, naopak, chysta kolektivisticke reformy skolstvi, policie, zvysi pocet statnich uredniku a vse podridi socialisticke unifikaci. Mozna ho nemeli doted radi, protoze se ukazal odvaznejsi, nezli politici socialisticke strany, ted mu ale prijdou na chut.
Druhe pouceni z prveho kola se tyka V. V. Pjakina: Opet se ve velmi podstatne veci seknul. Fillon nemusel, nemusi a ted uz ani nemuze vyhrat, stejne jako Turecko neni k odpisu. No, ono se to stane kazdemu, ale tem, kteri tvrdi, ze urcite vedi jak to na svete chodi a sepsali o tom spousty tlustych knih, by se to stavat nemelo. Na Pjakina se samozrejme s radosti budu divat i nadale, ale srdecne se tesim na vymluvy jeho skalnich zastancu, proc mu to zas nevyslo tentokrate. A nepochybuji o tom, ze opet nastane jina situace, vsechno je jinak a Pjakin ma stejne pravdu, i kdyz rika neco jineho, nezli se deje.

bredly
Návštěvník

Na Pjakina se nedívám už delší dobu, on si dost potrpí na fantazírování a vaření z vody 😀

albatros
Návštěvník

Pjakina sem začal brát vlažně od té doby, co vysvětlil anti Trumpovské média tím, že se jedná o média americké státní elity, aneb neocony.
To tvrdit o médiích, která po celém světě plní globalistickou agendu mi přišlo jako úplná kravina.
Pjakin má velkou zásluhu na tom, že jako první, alespoň tady v ČR ukázal válčící tábory americké státní elity vs globalisti, ale na druhé straně mi tam několik věcí prostě nesedí.
Působení Pjakina je s otazníkem co vlastně sleduje.
Mimochodem, nejen Pjakin hraje nyní o svou pověst “proroka” 😉

Pavel Lepenka
Návštěvník

Moc proroctví u Pjakina neshledávám. Naopak spousta bludů ex post. To co byl schopen zplodit např. za souvislosti a vzkazy po útoku v Nice potřebuje velice bujnou fantazii. Pokud mu někdo umí “naslouchat” tak musí mít zvláštní dar. Výhoda některých rádoby “proroků” je v tom, že své vize vkládají do budoucnosti v rámci desítek let a mnohdy i staletí. Bohužel i vidění “pozorovatelky” se mnohdy odvíjí v tomto duchu (např. Velká Arménie).

Jewrej
Návštěvník

Velká Arménie, stejně jako Velký Izrael je hotová věc! Jednoduše, už je hotovo!

Jajka
Návštěvník

Ale čtete ho, viďte, takže je dobrý.

Pavel Lepenka
Návštěvník

Nečtu ho. Už ani nejsem poslouchat jej v “otázka-odpověď”. Netvrdím o něm, že je hloupý, ale jeho dedukce se prostě nedají poslouchat.

Jajka
Návštěvník

Vy jste snad šlápl do letadla, člověče! A taky emotikon na konci slintu, takže jste možná žena? Ne,asi muž, ale čekám zásah kabelkou.

CML
Návštěvník

Pjakin nemá křišťálovou kouli, jeho analýzy však mají něco do sebe, to že se netrefil v tomto případě nic neznamená, nálada francouzských voličů, to je k…revsky iracionální věc:))))

Jajka
Návštěvník

No tak nám tady něco napište vy, Bredly , ať vidíme z čeho vaříte vy, třeba něco k těm francouzským volbám by něco nebylo?

Igor Zemánek
Návštěvník

Myslím si, že se u toho Pjakina mýlíte v jedné věci. On totiž sleduje události z pohledu přání řídících skupin, v tom se nesekl. Nemohl odhadnout, že talpa bude jednat tak nestrukturovaně.

tricatell
Návštěvník

Z hlediska prani ridicich skupin chce kazda skupina, aby vyhral jejich favorit, to preci neni zadny objev. A ze jednali nestrukturovane? Co to je? Naopak jednali presne tak, jak meli. Souboj skupiny Macron se skupinou Fillon, jak Pjakin jasne predpovedel, se konat nebude.
A “ledoborecka” skupina Le Pen na Fillona nepracuje, to byla Pjakinova chybna uvaha.
Nejsem rozradostnen tim, ze se Pjakin seknul a jak pisi, to se stane kazdemu. Spise mi vadi vystupovani jeho skalnich priznivcu, odvadejicich mu medvedi sluzbu svoji nekonecnou az infantilni odevzdanosti.
Z vyhodnocovani Pjakinovych analyz se nakonec stava obhajoba jeho chybnych predpovedi, at to stoji, co to stoji. A pritom je mnohem zajimavejsi, jak chybne informace ma ruska “altajska” analytika, kdy a jak se k ni prislusne chyby asi dostaly a proc je zpracovava zrovna timhle zpusobem. Ted uz to prestava byt o “co nam Pjakin rika”, ale spise to meni na “proc takove veci Pjakin rika”. No ale s tim se musi uz popasovat kazdy zvlast.

albatros
Návštěvník

Fankluby, to je vždycky. Já sem u minulého článku napsal, že védisté mají mejdan a hned tam naklusal nějaký rádoby osvícený, “mírumilovný” védista a začal se ohánět slovníkem pražského dlaždiče.
Ono jakmile někomu sáhnete na idol nebo nějakého guru díky němuž se ten někdo cítí být něco víc, tak se vám dostane velmi agresivní odezvy.
Doporučuju přečíst komenty na youtube archivu, když dělal Kapal pořad o šamanizmu a jejich guru Chobotovi. Takový množství “osvícené” nenávisti od mírumilovných NADjedinců jen tak nenajdete. Nakonec paradox je, že před rokem si na podobné chování stěžovala Pozorovatelka, když je vyštěkali z Levanetu, což dokazuje, že i pjakinovci trpí tím samým UBERmensch komplexem.
Anebo syndrom pražské kavárny 😀

Brutopýr
Návštěvník

Nežvaň ptakopysku, napsal jsem ti na to tvoje napadení “védistů”, aby tys šel na mejdan – a sice na “nesoterický” mejdan do Kapal-grupy. A abys nemontoval do toho Védu, o které víš prd co to je, a která s tím nic společného nemá. Ty tady idiotsky označuješ nějaké lidi za “védisty” a posíláš je na mejdan. Já tě reciporočně poslal na mejdan do tvé kapal-sekty, nelíbí se ti něco na tom?

J.V.
Návštěvník

Napadání a urážky, to je hned vidět co jste zač.
A tyto stránky jsou vaše Brutopýre, že si dovolujete odsud vyhazovat jiného diskutujícího?

Brutopýr
Návštěvník

Zalez Dukáte-J.V. Ptakopysk napadl první, já jen reaguji, stejně jako na tvoje hovadiny, ty vemeno.

Igor Zemánek
Návštěvník

Asi jste to špatně pochopil, já skutečně nejsem ani pjakinovec, či něco podobného. Jeho pohled na svět je ovlivněn silně tím, o čem jsem psal už v lednu minulého roku a proč jsem přestal zde publikovat. Naštvanost lidí prostě nevzal v potaz, to způsobilo, že se sekl. Kdyby řídící struktury měly dav pod kontrolou, byla by jeho analýza správná. Když si přečtete můj poslední článek zde:
http://www.nejvic-info.cz/jsou-loga-znacky-cestou-k-odhaleni-nam-tady-vladne/
tak pochopíte možná, co mám na mysli.

Piplos
Návštěvník

On totiž Pjakin několikrát naznačil docela evidentně, že je součástí politiky a když si to spojíte s další jeho omýlanou frází, že je Rusku třeba média velkého typu pro ovlivňování veřejného mínění, tak možná z toho plyne, že “čaruje” a má “čarovat” na zakázku. A vzhledem k tomu, že to dělá v zájmu Ruska, tak je to přeci zcela v pořádku. Matení pohybem je v hodně sportech, tak proč by mělo chybět v politice.

tricatell
Návštěvník

Podle meho ale neni jasne, zda- li LePenka nakonec nevyhraje. Na RT France jim ve 20:00 vypadla na 5 minut grafika a vsichni presto uz v 8:05 oslavovali Macrona. Taktez Schulz se pridal a nazval Le Penovou rasistkou, prohravsi volby jako Wilders. Opet tedy podivna situace, v rozhodujici chvili selhavajici technika, predcasne oslavy, urazky na vysoke oficialni urovni. Mel-li bych si tedy vsadit, Le Penova nakonec vyhraje, Macron druhy (jinak byt nemuze).

Pozorovatelka
Návštěvník

Pjakin jasně řekl, že základní volba je Fillon a Le Pen na jedné straně a Macron na druhé. Čímž řekl, že jestli to bude Fillon nebo Le Pen, je v podstatě jedno, to hlavní, co Globalisté nechtějí, je proamerické směrování Evropy (zcela logicky s odepisováním USA), spolu s udržením současné podoby EU. Pjakinovi je potřeba především naslouchat, nikoliv jen poslouchat.

Pavel Lepenka
Návštěvník

Pjakin je především žvanil.

Babače
Návštěvník

Paní Pozorovatelko, Pjakin je sebestředný narcis, který si myslí, že sežral všechnu moudrost. Bohužel, to samé si myslím o Vás, bez urážky. LOL

Jajka
Návštěvník

Babače/ženo, muži/, žádný kloudný koment jste sem nevložil/a, jenom sliny.
Jezte hodně kyselé, to prý omezuje nutkavé slinění.

albatros
Návštěvník

“vsechno je jinak a Pjakin ma stejne pravdu, i kdyz rika neco jineho, nezli se deje.”
😀

Roman
Návštěvník

Už jsem to psal k jednomu příspěvku výše, ale zopakuju to. Nemusel se nutně seknout. On totiž řekl přesně toto: “Boj probíhá mezi jinými lídry a těmi jsou Macron, zástupce státní elity USA, a Fillon, zástupce globalistů. To mezi nimi probíhá boj. A Marine Le Penová v daném okamžiku, protože ta situace se může změnit, už jsem o tom i mluvil, ale v daném okamžiku nemá žádnou šanci.” Důležitý v jeho výroku je výraz “v daném okamžiku”, tedy 6.4. a “situace se může změnit”.

Jaris
Návštěvník

Pjakina je treba brat s rezervou. Je to prijemny clovek, ale ve spouste veci nema pravdu.

Bigo2
Návštěvník

To jsou ale kecy! Jakto, že se V. V. Pjakin podstatně sekl? Podívejte se na rozdíl halsů pro Fillona a Macrona! Je to pouhých pár procent. To vůbec není podstatné, nehledě k tomu, že tím volby neknočí. Navíc jsou zde zapojeny nefér síly, fake news, lež a podvod – v demokracii by to vůbec nemělo být možné, takto se proti někomu spojit bez ohledu na vlastní přesvědčení.
Čili vaše odsuzování Pjakina není nic jiného než trollování.
Volby ještě neskončily, ještě se uvidí jak se sjednotí síly pro Le Pen a jak pro Macrona.
Kdo si myslí, že by V. V. Pjakin mohl předem přesně určit, kdo z toho vyjde jako vítěz, je blb…

gabreta
Návštěvník

Pjakin hovoří o jasném vítězi..FILLON..

Vladimir Paroubek
Návštěvník

Tak to se kpt. GRU ve své hloubkové analýze asi trošičku seknul, Fillon to nebude na 100%. Pjakin si svůj díl štěstí vybral u volby Trumpa a teď půjde jen níž a níž. Už nikdy sem toho ruskýho šejdíře nedávejte!

Igor Zemánek
Návštěvník

Pokud se řídíte názorem druhých a nejenom vlastním rozumem, tak to jste na to špatně. umět naslouchat druhým a udělat si vlastní názor je důležitější, než být jen talpou. Pjakin má obrovský přehled, má čas sledovat mnoho věcí, pak je převede do analýzy, kterou nemáte přebrat jak slepá ovce, ale využít pro svůj úsudek. Ač se můj pohled na události v celkovém kontextu s Pjakinem rozcházejí, přesto jsou jeho komentáře inspirující.

Vladimir Paroubek
Návštěvník

Ano, Pjakin sleduje až tak mnoho věcí, že na svoje vlastní tři děti nemá čas a musí žebrat u fanoušků o peníze na placené chůvy. Po půl roce jsem se podíval na poslední díl a a má opravdu některé dobré postřehy, ale protože je sebestředný stalinista, rád predikuje jména snad i za onoho velkého prediktora všehomíra. Stačilo jen žádný jména neříkat, ale to ne, jako starý ješita se nemohl udržet a bude to na 100% Fillon. Sbohem kpt. GRU!

Igor Zemánek
Návštěvník

Myslím si, že zatahovat do Pjakinových analýz, jeho děti je trochen nefér. Netuším jaká je jeho osobní situace dnes a jaká byla před smrtí jeho ženy. Já jsem to pochopil tak, že tělezritěli ho tak chtěli zpátky na sajtu, že mu nezbylo, než je požádat o pomoc. To, že Pjakin vede lidi určitým směrem je jasné, jinak by neměl možnost se tak mocně projevovat. Tady mohu jen naznačit. “Ať žije akce Golgota!”

Vladimir Paroubek
Návštěvník

Ano, já taky jednám pouze nefér, jsem starý grázl. Pjakin je 100% manipulátor, ale v posledním díle už nebyla přítomna žádná podprahová hypnóza (určitá intonace hlasu, skladba slov a uhrančivý pohled do dáli), kterou dlouho pravidelně na diváky používat, klidně nevědomě kdy mohl být sám veden, ale používal to. Asi jsem nebyl sám, kdo si toho všimnul.

Váč článek operace Golgota jsem četl a vzal bych ji v reálný potaz pouze jako původní záměr žreců-zřeců, globálních tahačů za nitky, tedy globální prediktoriát dle Pjakina částečně realizovaný přes KGB-GRU, ale nikoli jako soukromá stále trvající operace soudruha Andropova. Pokud jste se někdy zajímal do hloubky o to, jakým způsobem pracovaly komunistické tajné služby během studené války, nejlépe osobním kontaktem s bývalým zaměstancem, nemohl by jste do sebe nikdy zapasovat Bibli, Ježíše Krista a s. Andropova. Je to ale jen můj osobní názor na tuto akci. Ať tak, nebo tak, pokud se ještě za našeho života stanou realitou teze z operace KGB Golgota, máte u mě jistou bonbonieru.

Edit.chyby v textu možné.

Vladimír
Návštěvník

vrať se na jachtu Paroubku , tomu rozumíš líp než politice.

Roman
Návštěvník

Nemyslím, že se seknul. On totiž řekl toto: “Boj probíhá mezi jinými lídry a těmi jsou Macron, zástupce státní elity USA, a Fillon, zástupce globalistů. To mezi nimi probíhá boj. A Marine Le Penová v daném okamžiku, protože ta situace se může změnit, už jsem o tom i mluvil, ale v daném okamžiku nemá žádnou šanci.” Důležitý je výraz “v daném okamžiku”, tedy 6.4. Berte to třeba tak, že si nechal zadní vrátka.

Kukačka
Návštěvník

Pane Paroubku p. Pjakin dne 6.4.2017 hovořil, že v dané situaci v době kdy na otázku odpovídal, že v prvním kole zvítězí p. Filon. To v dané zdůraznil, samozřejmě, že nemohl předpokládat teroristický útok na policiji v Paříži. Někdo hodil globalistům do soukolí vidle, proto také Filon apeloval na přerušení volební kampaně, což se nestalo. Nerozhodnuti voliči podpořili tvrdší kurz a to Marine Le Pen. Teroristický útok těsně před volbami nemohl do své analýzy zahrnout, kdyby to udělal tak teprve tehdy by se stal šejdířem.

Pozorovatelka
Návštěvník

Fillon je umírněnější verze LePen a proto v základu šlo o volbu Fillon a LePen vs. Macron. Pokud je Fillon ze hry, pak zůstává LePen (s cílem Globalistů- rozpad EU) vs. Macron (udržení EU a proamerické směrování). A když je Fillon ze hry, opět očekávám vítězství LePen – jen tak to bude v souladu s nacionalizací/fašizací Evropy, zahájené brexitem a pokračující Trumpem s jeho výzvou “Dělejte to jako já”. Ostatně – Le Pen Trumpa nenavštívila jen tak náhodou.
comment image
Rozpad současné EU je základním předpokladem k vytvoření Nové Evropy a až bude hotovo s Francií, přijde na řadu Orbán.

Teď právě LePen na čt24 – “musíme bojovat proti globalizaci”. No, blik – a co jiného tak asi Globalisté právě chtějí….

Pozorovatelka
Návštěvník

Pjakin o brexitu v červnu 2016 – čtvrtým úkolem brexitu je fašizace Evropy
https://aeronet.cz/news/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-z-27-6-2016/

emma
Návštěvník

LePen používá stejné symboly s rukama jako Trump. V médiích je pečená vařená.

Avatar
Návštěvník

Pani pozorovatelko, a k čemu by jim byla fašizace Evropy? Mělo by to nějaký význam? Neumím si představit co by to přineslo… Jako že rozdělení společnosti? Ďekuji za odpověď

mat4
Návštěvník

Divide at impera. Vzajmu zachovania dynamiky spolocnosti (Asimov – Nadace) je potrebne postavit dve ideologie proti sebe.

Katolicizmus vs. Pravoslavie
Krestanstvo vs. Islam
Kapitalizmus vs. Socializmus

Pozorovatelka
Návštěvník

“Korporativismus ( sdružení) je od pluralismu odlišná forma reprezentace zájmů, založená na spolupráci jednotlivých společenských vrstev či skupin; též organizace státu na profesním principu. Vyskytuje se zde omezený počet hierarchicky uspořádaných monopolních organizací (korporací), které při vyjednávání se státem při dodržování základní ideje lidské pracovní sounáležitosti zastupují zájmy svých členů a současně se podílejí i na uskutečňování státní politiky. Korporativismus předpokládá omezený počet nekonkurenčních organizací s povinným nebo polopovinným členstvím v nich, členství je profesně organizováno podobně jako u středověkých cechů. Tyto korporace, působící často paralelně s parlamentem, jsou kontrolovány a usměrňovány státem.

Existuje názor, že státní kontrola veřejných forem soukromého vlastnictví (vytváření holdingů a státem nebo polostátními mafiemi přímo či nepřímo kontrolovaných či chráněných firem a korporací – např. akciových společností) je základem ekonomického fašismu a ten stojí často na počátku fašismu politického.

Nejvýznamnějším praktickým uplatněním korporativismu se stala italská meziválečná ekonomika. Mocensky velmi silné korporace byly jedním z cílů Mussoliniho politického programu.”
Tolik z nejrychlejšího zdroje
https://cs.wikipedia.org/wiki/Korporativismus

V podstatě jde o monopol na zdroje, v dnešní době však ještě více o monopol na jakékoliv patenty, tady něco o Německu za Hitlera a dnes
http://www.profit-over-life.org/infos/inthemedia/pdf/publications/2007_09_09/20070909_CZ.pdf

Jewrej
Návštěvník

Tím ten šarlatán definitívně skončil.

Marie
Návštěvník

Asi poslouchám jiného Pjakina, nemohu ale najít, kde jsem to poslouchala, myslela jsem, že to bylo v pořadu Otázka odpověď ze 17.4.2017. Snad v ruské televizi?
Pan profesor Pjakin říkal: Vypadá to, že zvítězí Le Pen, pokud se něco nezmění, tak postoupí, zatím to vypadá na Le Pen.

Janaz
Návštěvník

A tebe, chudáčik?

mantid
Návštěvník

Administrátore, děkuji moc. Opravdu.

Asi víte za co :o) Hodně sil v dalších tazích.

Franta
Návštěvník

Přátelé, i já přeji výhru Le Pen, ale! Takové naděje v nás vzbudil Trump – a jak na něho hledíme nyní? Jak se nám vybarvil? Nebude to nakonec vždy takto? Není všechno jenom šaráda? Já mám takový pocit, že kdyby nějaký kandidát mohl ohrozit globalistické zámy, tak by prostě byl mezinárodní mafii zavražděn nebo nějak zdiskreditován ap. A kdyby ani toto nějak nešlo, tak by vládnoucí mafie nějak pozměnili volební zákon, nebo by prostě volby zrušili. Pokud by občané moc ječeli, poslali by na ně nějaké mezinárodní ozbrojené síly. Takže nevím nevím …

Forever
Návštěvník

Le Penová je zatím jediná a nejlepší alternativa pro Francii. Kdybych byl francouzským občanem, má jednoznačně můj hlas.
Možná bude Le Penová pro Francii novodobá Johanka z Arku.
comment image

“Ochráním vás. Mé první opatření bude obnova kontroly hranic. Volba, která proběhne v neděli, je jednoduchá. Je to to volba mezi Francií, která znovu povstane, nebo Francií, která se potopí.” – Marine Le Penová

Lépe bych to nevyjádřil. Současné volby ve Francii jsou totiž rozhodnutím mezi národovectvím (Le Penová) a eurokomunismem (Macron). Věřím, že ve Francii zvítězí pronárodní síly. A i kdyby ne, už samotná skutečnost, že v Evropě a Americe posilují pronárodní síly, je pro nás a svět dobrá zpráva.

raspberry
Návštěvník

Pfffffff, urážka Jean d’Arc. Le Penová změnila program Národní fronty a není národovecká, ani proti “islámu”, jen proti “radikálnímu islámu”. Také vyhodila otce z jeho vlastní strany. Pro zajímavost, výsledky Le Pena před 15 lety, první kolo 2002 (tedy s jeho původním politickým programem):
Jacques Chirac – Sdružení pro republiku – 19,88%
Jean-Marie Le Pen – Národní fronta – 16,86%
Lionel Jospin – Socialistická strana – 16,18%

Brutopýr
Návštěvník

Pan Le Pen na stará kolena začal říkat pravdu o židech – tak ona se ho musela ve straně zbavit jakožto nálepky “antisemi”.

Janaz
Návštěvník

Poviem ti novinu: nie všetci moslimovia sú takí, ako ich chceš vidieť. Sú medzi nimi aj takí, ktorí si ctia poriadok a krajinu, v ktorej žijú. Bol by si prekvapený, že Marie dostala nejaké hlasy aj od týchto moslimov, pretože na rozdiel od krikľúňov tvojho typu vie, že si treba získať podporu tých normálnych v boji proti tým, ktorí chcú zničiť to, za čo ona bojuje. Toto robí aj V.Putin, pretože moslimov, pre ktorých je Rusko ich domovinou už generácie, vyhnať nemôže a ani nechce, chce z nich urobiť svojich spojencov. A to je rozdiel medzi politikom a štátnikom.

shango
Návštěvník

tak ti frantici, s takovym prihratym hlasem, musi byt zakonite ve vetsine buzny, tak jim tak jeho homo/bisexualita vadit nemuze, a naopak bude plus…Frantici jsou zdegenerovany narod, kterym ani vitezstvi Le Pen nepomuze, jen mozna oddali nevyhnutelne….stejne dojde k islamizaci zeme drive nebo pozdeji ….

shango
Návštěvník

vsechno jsou to buzny od pohledu, tedy krome Le Pen, pochopitelne …ten Mélenchon je takova ta zla agresivni buzna, ten ma tedy odpornej ksich, prasak jeden, asi jako katalolicky pedofilni buzerant v sutane …

wpDiscuz