Kriminalizace Marine Le Pen začala! EU parlament jí zbavil imunity a Google...

Kriminalizace Marine Le Pen začala! EU parlament jí zbavil imunity a Google s Facebookem o ní budou falšovat zprávy, aby jí Francouzi nezvolili! Šest stupňů řízení odporu. Na jakém stupni je teď Marine?

Kriminalizace Marine Le Pen začala! EU parlament jí zbavil imunity a Google s Facebookem o ní budou falšovat zprávy, aby jí Francouzi nezvolili! Šest stupňů řízení odporu. Na jakém stupni je teď Marine?

Prakticky měsíc a půl před prezidentskými volbami ve Francii začala globalistická média a bruselský neomarxistický aparát konat. Evropský parlament zbavil Marine Le Pen imunity, aby mohla být vyšetřována francouzskými úřady z trestného činu podpory propagace terorismu [1]. V roce 2015 totiž na svém Twitteru uveřejnila několik fotografií z poprav z Islámského státu [2], kde Jihadi John podřezával zajatce a také novináře Jamese Foleyho a Marine Le Pen obrázky sdílela, aby ukázala francouzským voličům, jakého kulturního “obohacení” se může brzy dostat i Francii, pokud do prezidentského úřadu nenastoupí konečně někdo, kdo vystaví stopku bezbřehé migraci Arabů do Evropy a především do Francie, která už dnes je na mnoha místech spíše islámskou republikou než demokracií.

Marine Le Pen, kandidátka na prezidentku Francie.

Marine Le Pen podle posledních průzkumů šplhá v preferencích stále nahoru a už teď se ukazuje, že vyhraje první kolo prezidentské volby [3], ve Francii totiž panuje mohutný sentiment proti establishmentu. Včera honem rychle média přispěchala s novým průzkumem, že Marine ztrácí 1% na Macrona, takže se opakuje komedie z amerických voleb s manipulacemi veřejného mínění v neprospěch Trumpa, nic se nezměnilo. NBC v USA dokonce drze mluví za francouzský lid, že prý cítí ulehčení z posledního průzkumu, že Macron je na tom lépe než Le Pen [4].

Obžaloba Marine Le Pen měsíc a půl před volbami

Ale jistého není nic, takže francouzský soud se proto obrátil na parlamentní komisi EU, aby zrušil Le Penové imunitu, protože ve Francii čelí pokutě až 75,000 EUR a k tomu až 3 rokům ve vězení za uveřejnění fotografií IS na svém Twitteru. Evropský parlament žádosti pochopitelně lokajsky vyhověl, pouhých pár týdnů před konáním prezidentské volby ve Francii. Celé je to účelově načasované tak, aby to co nejvíce poškodilo Le Penovou tak, jak je to jenom možné. Soud měl rok a půl na podání žádosti k EU o zbavení Le Penové imunity, ale počkal si na to až doteď, těsně před volbami ve Francii. Otázkou je, jestli toto stíhání Le Penové bude mít nějaký vliv na volby, nebo jí to dokonce pomůže, ovšem hrozba je někde jinde. Pokud by byla narychlo odsouzena ještě před konáním voleb, nemohla by jako odsouzená na prezidentku už kandidovat. A to je zřejmě plánem globalistů a bruselského neomarxistického proletariátu.

Marine Le Pen kandiduje na francouzskou prezidentku.
Jak dostat Marine do kriminálu a pryč z internetu

Útok proti Le Penové se rozjel nejen v kriminální rovině, ale odstartoval i na mediální frontě, protože právě dnes oznámily společnosti Google, Facebook, BBC, AFP a další média, že vytvořily alianci, která bude na internetu sledovat výroky Le Penové a ihned je bude uvádět “na pravou míru” tak, aby lidé věděli, kdo je Marine Le Pen vlastně zač [5]. Mainstreamová média už prý nechtějí opakovat chybu z minulého roku, kdy alternativní média zcela ovládla veřejné mínění v USA a pomohla Donaldu Trumpovi do funkce amerického prezidenta. Mainstream se proto pokusí spojit síly a zamezit zvolení Marine Le Pen pomocí stejného modelu, jaký používají v USA další vysílačky falešného zpravodajství, jako např. The New York Times, Washington Post, Politico, Buzz Feed, CNN, ABC a další. Koncept zůstane stejný. Mediální kolosy se budou obracet na pečlivě vybrané “odborníky”, kteří budou tvrzení Marine Le Pen vyvracet a nahrazovat svojí pravdou a svými pohledy.

Seznam fake news médií, které se budou podílet na internetu na dezinformační kampani proti Marine Le Pen.

Pokud mluvíme o odbornících, budou to specialisté podobného ražení jako např. Jakub Janda nebo Roman Máca z Evropských hodnot v ČR. Prostě ideologicky vyprofilovaní “odborníci” z ulice, které média dosadí do role “pravdivostních arbitrů”. Stejnou úlohu už v ČR plní Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH), které řídí jiná “odbornice”, Eva Romancovová. Hlavním operačním nástrojem těchto agentur je odkazování na “odborníky”, jejichž úkolem je veřejnosti převysvětlit a převyprávět informace podle zadání režimu, aby občan věděl, jak si má informaci z internetu správně ideologicky vyložit. Je teď naprosto jisté, že všechny tyto kroky mají za cíl sjednotit síly a zabránit v EU další exitům. Marine Le Pen totiž kandiduje ve volbách s tím, že pokud se stane prezidentkou, vyvede zemi, podle jejích slov, z toho šíleného spolku s názvem EU. A Frexit by znamenal konec celého projektu Evropské unie. I když se dá předpokládat, že Berlín by dál usiloval o vznik Nové Evropy, tak bez Francie by takový útvar měl jenom jepičí život.

Marine Le Pen čelí pátému stupni řízení odporu. Co to je?

Proti Marine Le Pen je vedena i další žaloba, že z fondů EU platila v Evropském parlamentu dva zaměstnance, kteří vykazovali falešnou práci. Francouzská policie provedla razii v sídle Národní fronty [6], její politické strany, a to právě v době, když byla na návštěvě v Libanonu, kde se proslavila mediálně tím, že si odmítla nasadit šátek na hlavu před setkáním s vrcholným islámským muftím v zemi [7] a schůzka se tak nekonala. Bývalý italský premiér Enrico Letta varoval, že zvolení Le Penové by znamenalo konec Evropskému projektu [6], takže režim ve Francii se nyní snaží le Penovou nejen zdiskreditovat, ale úřady už i zkriminalizovat, aby byla vykreslena jako zločinec a kriminálnice. Le Penová už dříve uvedla, že je potřeba vybudovat jinou Evropu, ať už to madam Merkel, nebo monsieur Schulz, nebo Evropská komise chce, nebo nechce [8]. Všichni dobře víme, že tyhle procesy jsou všude stejné. Je proto dobré si připomenout, jak funguje 6 stupňů řízení odporu v tzv. pseudodemokracii, jak vypadá a co je to “odporový gradient.”

Marine Le Pen v Bejrůtu odmítla navléknout na hlavu nabízený šátek.
Stupně řízení odporu ve společnosti (Odporový gradient)
 • Ignorace
  • První stupeň odporu proti vlivu opozičního názoru. Média, televize, noviny, tisk, rozhlas a další, ti všichni nejprve ignorují opoziční názor, který je mediálně na svém počátku. Když někdo řekne, že migrace Arabů do země je špatná, média to ignorují, je to názor, který není moc slyšet. Média o odporu vědí, ale zatím jim stačí proti němu bojovat tak, že o názoru neinformují a ignorují ho.
 • Bagatelizace/Marginalizace
  • Druhý stupeň odporu. Média již o opozičním proudu musí informovat, protože probublává na veřejnost. Nemá však nijak velkou razanci a média tak opoziční teze bagatelizují, odsunují na okraj zájmu společnosti, marginalizují tezi. Nejčastěji se používá výraz, že jde o “okrajový názor ve společnosti”, nebo že tento názor je ojedinělý. Pokud se objeví server, médium, opoziční hnutí, tak se zdůrazní, že má málo členů, sympatizantů, čtenářů, diváků a tudíž není potřeba se tezemi tohoto opozičního bloku zabývat.
 • Diskreditace
  • Třetí stupeň odporového gradientu a tady již začíná jít do tuhého. Opoziční teze je již velmi silná, procento veřejnosti, které tezi nebo skupinu tezí považuje za správnou a ztotožňuje se s ní, je už vyšší a názor se dostává do mainstreamu, teze ovlivňuje i názory lidí na mainstreamu, především těch, kteří mají otevřené myšlení. V této chvíli nastupuje diskreditace média, vyrábí se na zakázku kauzy, které mají dokázat nedůvěryhodnost opoziční teze nebo média. Je vyvinuta snaha o vykreslení opoziční teze tak, aby byla považována za zmatenou, nereálnou, fantaskní, epizodickou, konspirační nebo propagandistickou.
 • Dehonestace
  • Čtvrtý stupeň řízení odporu. Tady už jdou všechny ohledy pryč. Veřejnost nevěří diskreditační kampani namířené proti tezi nebo hnutí, takže přichází na řadu dehonestace lidí, kteří za hnutím nebo tezí stojí. Pokud jde o odpor proti migraci, média vytáhnou dehonestaci na šéfa strany, aby byl vykreslen jako zločinec, kriminálník, podvodník, pedofil, rasista, xenofob. Cokoliv, co pomůže zmenšit a snížit podporu veřejnosti a důvěryhodnost dané straně, hnutí, tezi, projektu, serveru nebo listu.
 • Kriminalizace
  • Pátý stupeň odporového gradientu. Zde už končí vliv mainstreamu, ten je nucen se obrátit na režim a spolupracuje přímo s ním na kriminalizaci osob, které stojí za opozičním hnutím, za opoziční tezí nebo hnutím. Hledají se prostředky, jak doslova klíčovou osobu, která prosazuje opoziční tezi, dostat do tepláků, tzn. do kriminálu. Pokud se systém řízení odporu dostane až sem na pátý stupeň, je to pro režim velmi zlé. Znamená to, že opoziční teze má ve společnosti tak obrovskou podporu, že už nelze konat jinak, než kriminalizací osoby, která tezi zastupuje nebo ztělesňuje. Kauza Marine Le Pen je pěkným příkladem, kdy jí chtějí zavřít za pár fotek na Twitteru.
 • Likvidace
  • Šestý a finální stupeň řízení odporu. Všechny prostředky na potlačení opozičního názoru selhaly, je potřeba fyzicky odstranit klíčové osoby nebo subjekty, které za opoziční tezí stojí. Dělí se celkem na 3 procesy likvidace.
   • Ekonomická (hmotná) likvidace
    • Přistupuje se obvykle nejprve k likvidaci ekonomické. Uvalení zničující exekuce majetku, zablokování účtů subjektu nebo vypovězení smluv o účtech ze strany banky, vypovězení služeb, nájmu, zrušení domény serveru, zabavení serveru nebo movitého vybavení subjektu, počítačů, nábytku, materiálů, propagačních předmětů, přístupu k webovým službám atd. Subjektu je zabráněno na fyzické úrovni, aby mohl svými opozičními tezemi působit na veřejnost.
   • Institucionální likvidace
    • Jinými slovy jde o soudní likvidaci. Zákaz činnosti subjektu, rozpuštění strany na základě rozsudku, rozpuštění spolku, obstrukce ze strany úřadů, které úmyslně nepovolují demonstrace s výmluvou, že prostranství je již zamluveno jiným subjektem atd. Systém likviduje subjekt na institucionální úrovni.
   • Fyzická likvidace
    • Pokud výše uvedené nestačí, následuje likvidace fyzická, a to nejprve v rodině, obvykle manžel nebo manželka opozičního leadera přijde “k nehodě” a zemře. Osoba tím dostane “brutální vzkaz” a je jí tím naznačeno, že příště bude na řadě ona. Úmrtí partnera obvykle psychicky člověkem otřese a je naděje ze strany režimu, že se osoba zhroutí, nebo alespoň se přestane politicky angažovat, že se stáhne. Typickým příkladem byl Gustáv Husák, který po tragické smrti své druhé manželky Viery při letecké nehodě v Bratislavě se uvnitř partajních struktur KSČ stáhl do sebe, protože psychicky ho ztráta ženy zlomila. Moc uvnitř strany potom naplno převzala klika okolo Lubomíra Štrougala. Pokud “vzkaz” nezabere, následuje likvidace přímo klíčové osoby, obvykle formou “nehody”, “sebevraždy”, “nešťastné události”, “infarktu”, “utopením při koupání na dovolené” apod. Např. záhadná autohavárie Alexandera Dubčeka v listopadu 1992 patří do skupiny šestého stupně řízení odporu. Stejně tak i podivná autonehoda šéfa rakouských Svobodných Jörga Haidera v roce 2008.
“Máme snad na výběr, když naší zemi hrozí zánik naší kultury a identity?” Marine Le Pen položila tuto řečnickou otázku jako odpověď na dotaz z publika, proč usiluje o vystoupení Francie z EU.

Marine Le Pen se tak zhruba měsíc před volbami dostala na 5. stupeň odporového gradientu a je důvod mít obavy o Marine Le Pen, protože odpor proti islámské migraci ve Francii je tak mohutný, že opravdu může způsobit zvolení Marine Le Pen a následný Frexit, a to elity nebudou chtít připustit, ne po zkušenostech z Brexitu a Trumpexitu. Globalistické elity udělají všechno proto, aby Marine Le Pen zastavily, a to i za použití 5. stupně řízení odporu. Pokud ten selže, začne jít Marine o život. Nejen o zbavení imunity Marine Le Pen budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném rádiu. Dostaneme se ke všem zásadním tématům a událostem uplynulého týdne. Všichni jste tak srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
solium
Návštěvník

Tu sa v plnej nahote ukazuje ta “demokracia” anglosaskeho sveta. V nicom sa to neodlisuje od povojnovych konsolidacnych komunistickych cistiek. Plna falosna huba humanizmu, v reale pravy opak. Skutocne zacinam tomu verit, ze tie “elity” nemozu byt ludia…( stoji za precitanie): https://www.google.sk/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.tissa.cz/forum/Nejvyssi_tajemstvi.pdf&ved=0ahUKEwik2u6miLnSAhXD7BQKHTagB-sQFggvMAY&usg=AFQjCNGaY7hyjv8ww3c_0w9D5FPLNBjrvQ&sig2=HdYrCCKaapg21RHeWocEUQ

RRR
Návštěvník

A co na to Francouzi? Budou jen na to civět?

maori
Návštěvník

Kdy už konečně pochopíte, že národu prospěšné “komunistické čistky” byly prováděny z účelem upevnění nově vydobyté moci, případně při nebezpečí ztráty této moci. Ale hlavně posloužily většině k bezpečnému životu v relativním blahobytu a dostatku (sociální programy vzdělání, sport, poslání devastujících činností do kriminálního prostředí, dosažení soběstačnosti státu v průmyslu, zemědělství a částečně i ve vědě apod). A pak byly jiné, nazvané “komunistickými”, které s pravověrnými komunisty neměly nic společného. Protože byly realizovány “pátou kolonou”, prakticky představitely trockistů, internacionalistů, některými členy jistého známého etnika (ve své podstatě tohle etnikum bojuje nejen mezi sebou z příčin jiného historické původu, ale také z kastovních důvodů) a dalších zmetků, kteří se vždy vetřou tam, kde čichají svůj prospěch, za účelem převzetí politické moci a následované převzetím moci ve všech oblastech života společnosti. Rozlišujte kdo je kdo. Zahrnutí mnoha proudů do jedné kategorie a její nazvání “komunistickou” jen mate čtenáře. Přemýšlejte, proč je Stalin dnes stále tak dehonestován, co to byly “výtahy k moci” které zavedl (moc se o tom nepíše, ale jednoznačně nejvíce přispěly k nenávidění jeho osoby, praktikovaly totiž tolik zprofanované heslo “každ podle svých schopností”). Do toho samozřejmě patří rozvračečská činnost ze zahraničí pomocí tajných služeb, která mnohdy odkrývá pravdu nejdříve po 50-ti a často i více letech.
Pokud se nebude rozlišovat v pojmech, nelze dějinné události pochopit v souvislostech.

drtikul
Návštěvník

comment image

svobodný občan
Návštěvník
Emitor
Návštěvník

Pro vydání k trestnímu stíhání Marine Le Pen hlasovali např. kádrovák Telička (ex KSČ, nyní ANO), imbecilní Jourová (ex ČSSD, ex EDS, nyní ANO) a v neposlední řadě fašoun Štětina (KSČ, TOP 09, SZ, STAN) …uff prase se v tom vyznej.
Noooo….takže pokud Štětináči doopravdy záleží na právu a spravedlnosti, můžeme očekávat, že se rovněž zřekne své imunity a vydá se do rukou ázerbajdžánské justice, která na něj nedávno vydala zatykač!!!

…budeme se těšit

Alex
Návštěvník

Již na to není co říci. Totalitní zrůda EU s generálním štábem v Bruselu útočí na EVROPSKÝ LID všemi prostředky. Za chvíli postaví koncentráky a likvidační tábory pro neposlušné, kteří nebudou chtít nechat zotročit nebo povraždit útočícími migranty. Lidu nezbyde jiná možnost, než se tomu monstru postavit se zbraní v ruce a bránit své životy nebo sklopit hlavu a zemřít jako slaboši a zbabělci. EU se povedlo vizi míru, spolupráce a svobody zničit. Ze slova demokracie udělali aparátčíci smradlavé slovo, slovo pravda zakázali a svobodou si vytřeli zadek. Tak to je. A TOTO NÁM ZAŘÍDILA STÁVAJÍCI VLÁDNOUCÍ GARNITURA. NEVOLTE JE. VOLTE JAKOUKOLIV STRANU MIMO SOUČASNÝ PARLAMENT. ÚKOL ČÍSLO 1. JE ODSTRANIT STÁVAJÍCÍ. AŽ PAK PŘIJDE ÚKOL ČÍSLO 2. POSTAVIT SE NA NOHY. NEŘEŠTE TO NARÁZ. HEZKY JEDNO PO DRUHÉM, KROK ZA KROKEM, NEKOMPROMISNĚ.

kladivo na jandu
Návštěvník

…brzo budou zakázány volby jako ve Švédsku…

zvědavá matka
Návštěvník

Svedsko > zadny volby , zadny prachy/ cash, a do zbrane! ( prave zavadi povinnou vojenskou sluzbu… )
Experimentalni Svedsko nam ukazuje, jak bude novy, sofistikovany TOTALITNI KONCENTRAK fungovat v New Age. A vsichni budou mit i IPhone k dukladne audio-video-komunikacni kontrole…..Pardon – k ” fantasticke zabave”!

Okamzite z toho koncentraku PRYC!, dokud mame pred sebou aspon nejake VOLBY!

mrak
Návštěvník

Zakazane volby vo Svedsku je hoax. Nic nebolo zakazane, skuste si to vyhladat na webe. Ide o dohodu koalicnych stran vo Svedsku o statnom rozpocte az po najblizsie volby. Nepoznam tamojsiu politicku realitu, ale vyzera to, ze tam opozicia a koalicia su jedno, takze volby su fraska pre naivnych Svedov.

Vašek
Návštěvník

100% vystižně, přešně a podrobně vysvětleno, neexistuje článek, který by situaci více přiblížil a objasnil. Škoda že většina lidí co dře v otrokářské společnosti a montovnách nemá možnost a hlavně sílu, ochotu číst nezávislé weby , články rozbory, alterntivních médií a zajímat se o dění v souvislostech události. Vyčerpaní čeští dělníci, jak z psychyckého, tak fizyckého hlediska si večer zapnou tevezní zpravodajství a nechají se poslušně vymývat mozky a manipulace z veřejností jede v plném proudu…

Emitor
Návštěvník

Víš jak to chodí Václave, člověk se vrátí domů z 12h normované pakárny jako zombíe a potřebuje nutně zrelaxovat mozek, aby se nezbláznil. Nemůžeš jim omlátit o hlavu, že se nestarají o události ze kterých budou ještě více ve stresu a čekat změnu! Dokud se jich to osobně nedotkne, nebudou spolupracovat. Tak to prostě je. Otevírat oči se jim musí velice pomalu.

Sims.
Návštěvník

Takže poukázání na islamistická zvěrstva je propagace terorismu. To mi fakt rozum nebere. Vždyť i naše TV ukazovala “Johna” v akci, když držel kudlu pod krkem zajatců (novináře a dalších). Francie fakt blázní, jestli ji lidé nechají takto veřejně odstranit a nehnou prstem pro její ochranu, tak si fakt to přeformátování zaslouží. Jo, kdyby jim sáhli na pracovní dobu, prachy, tak to budou stávky hned. O nás raději ani nepíši, my bychom nešli do ulice ani kvůli pracovní době, ani kvůli prachům, natož kvůli nějaké ženské, že? Ehm, vlastně člověku, slovo žena se již nenosí.

tana
Návštěvník

Pane VK, doporučuji Vám knihu Tonyho Judta “Poválečná Evropa”, zjistíte, že volby ve Francii byly po 2. válce manipulovány s jedinou výjimkou, když byl zvolen de Gaulle. Toho Američané velice litovali, protože je opravdu neměl rád – šetřil USD a až měl dost, požádal o jejich výměnu za zlato.
Potom již přestaly být USD za zlato směnitelné.
Mimochodem podobný kousek se povedl JuDr Husákovi, když vykoupil naše zlato, zašantročené Benešem a potom prošustrované Tošovským.

Adam
Návštěvník
vedista
Návštěvník

znate to porekadlo ze neexistuje negativni reklama? takhle ji pekne zajistuji volice a nemusi mit ani kampan 😉 je to jako kdyz nekomu reknete nezapamatuj si zlutou barvu a kdyz se ho zeptate co si nemel zapamatovat tak rekne ze zlutou barvu …

wpDiscuz