Jak globalisté řídí volby. A kdo stojí za D. Trumpem. A skutečně...

Jak globalisté řídí volby. A kdo stojí za D. Trumpem. A skutečně “vypouštíme bažinu”?

Jak globalisté řídí volby. A kdo stojí za D. Trumpem. A skutečně “vypouštíme bažinu”?

Tento článek vkládám do kategorie “Krátké zprávy”, nepovažuji jej totiž za článek ve svém duchu, ale za rozšířenou odpověď na nedávný dotaz, týkající se dění kolem M. Le Pen:

“Jaký je Váš subjektivní názor na situaci kolem Marine Le Pen, její osobnost a její šance (úlohu) k vyvedení Francie z drápů EU, islamizace, případně globalistů? Zatím to tedy vypadá, že je pro někoho ještě nepohodlnější, než byl Donald Trump. Přitom to ale nedávno působilo, že se s Trumpem setkala dost možná, aby jí „dal tipy“, jak vést kampaň”.

Odpověděla jsem:

“Můj názor je, že Le Pen, stejně jako Farage, Trump i Orban, jsou postavami globalistů a že tyto byly dávno tomu připravené na dobu, až nastane ukončování globalizace ve smyslu unipolárního světa („globální globalizace“)a nastoupí budování globalizace ve smyslu multipolárního světa („regionální globalizace“). To znamená, že velké celky se mají rozpadat (dohody TTIP, TIP, rozpad EU, rozpad NATO) a místo nich vznikat „regiony“ (samostatné státy), které budou následně poskládány do jiných celků.

Celý proces začal brexitem (Farage) a naplno byl spuštěn zaváděním politiky izolace USA (Trump), v Evropě má pokračovat Francií (Le Pen), která má dokonat rozpad EU tak, aby se hlavní sídlo Evropy přestěhovalo do Německa. A má pokračovat Maďarskem (Orban), kde by to mělo nějak souviset s V4, resp. s Východní Evropou, v tom ale zatím nemám moc jasno. Paradoxem je, že postavy, kterým lidé fandí (Farage, Trump, Le Pen, Orban) ve skutečnosti dělají to, co si globalisté zrovna přejí: budování multipolárního světa.

A k Le Pen – můj dlouhodobý názor je, že volby vyhraje a že to, co se kolem ní děje (nyní právě s tím zrušením imunity), jsou snahy těch, kteří – stejně jako v případě Trumpa – nepochopili, že dosavadní podoba globalizace s USA v čele už není žádoucí. A to se týká i médií, která sice působí po celém světě (tedy globálně), ale pro globalisty jsou nežádoucí, protože ve skutečnosti mají kořeny v USA a proto pořád jedou na vlně unipolární globalizace (globalizace s USA v čele). A očerňují-li právě tato média Le Pen, není to práce globalistů a dle mého to těmto médiím (stejně jako v případě Trumpa) ani nebude k ničemu, naopak budou postupně likvidována (stejně jako v případě Trumpa v USA). V situaci, do jaké globalisté dostali nálady lidí přistěhovaleckou politikou, téměř s jistotou spoléhají na to, že čím větší dehonestování kandidátů v médiích, tím větší je jejich podpora na sociálních sítích a tedy i ve volbách. A že naopak mediální dehonestace k volbám ještě více lidí vyžene.

Dle mého má Le Pen ochranu globalistů a nevěřím, že to, co se kolem ní děje, jí opravdu ublíží – že snad bude trestána či jí bude jinak zabráněno v kandidatuře, od toho mají např. WikiLieks a různé jiné způsoby (např. aféra kolem protikandidáta Le Pen – Fillona). Ale jak říkám: paradoxně jsou nyní zájmy davů shodné se zájmy globalistů – tak to oni umí zařídit (viz např. 89.)”

Citovanou odpovědí jsem chtěla sdělit především ten fakt, že globalisté mají zcela jiné metody, jak volby ovlivňovat a že ty, kteří volby skutečně ovlivňují, nevidíme. A tak tomu, zdá se, bylo i v případě, kdy volby měl vyhrát D. Trump a kdy k tomu byla použita především dehonestace H. Clintonové (pozn.: nic proti tomu, D. Trump je lepší volba). Od ledna 2016 jsem tvrdila, že Clintonová volby nevyhraje, protože pro globalisty je nežádoucí a že skandál s její emailovou korespondencí byl ve skutečnosti pseudoskandálem. Ten byl podle mého očekávání udržován a rozehráván tak, aby pro případ vítězství Clintonové mohl posloužit k jejímu odstranění, přičemž na Clintonovou byly vytvářeny další skandály (viz říjen 2016).

Clinton cash

Pro jistotu ale v polovině roku 2016 vznikla i filmová verze knihy “Clinton cash” – dokument s důkazy o tom, jak Clintonovy přes svou dobročinnou organizaci vydělávali miliardy.

Jako o dalším skandálu Clintonové tehdy psala všechna média (na AEN o tom psal i šéfredaktor pan VK –Hillary Clinton má další skandál. Jako ministryně zahraničí si přihrávala bohaté arabské dárce z Blízkého Východu pro svojí rodinnou nadaci!, později popsal dopad skandálu, tzn. dopad, jaký to mělo těsně před volbami v listopadu FBI: Soukromý server Clintonové byl hacknutý nejméně pětkrát. Vyšetřování nadace Billa a Hillary skončí zřejmě obviněním z korupce! či dopad po inaugurací D. Trumpa v lednu Globalisté končí s podporou Nadace Clintonových. Úkol nesplněn, globalisté balí kufry!).

Ono to sice mohlo vypadat, že globalisté balí kufry, ale jak předesílám výše, podkladem pro filmový dokument z května 2016 se stala stejnojmenná kniha z roku 2015. A když se podíváme dál, tak kniha vznikla ve spolupráci s deníkem New York Times (pozn.: podle V.V.Pjakina jde o deník globalistů) , ale za jejím vznikem ve skutečnosti stála organizace Government Accountability Institute (GAI). Ta byla jako nezisková výzkumná organizace založena v roce 2012 Peterem Schweizerem a Stephenem Bannonem a co je nejvýznamnější, je financována filantropickým miliardářem Robertem Mercerem a jeho rodinou, v souhrnu Mercer Family Foundation, kterou vede dcera Rebecah Mercer a která v letech 2012-2014 věnovala organizaci GAI, tzn. organizaci, pro kterou pracuje Trumpův muž číslo jedna, S. Bannon,  čtyři miliony dolarů.  Stejná organizace financovala jak vznik knihy “Clinton cash”, tak vznik stejnojmenného dokumentu. Ale to není celé.

Kromě toho, že tato organizace vlastní celosvětové (!) stránky World Wide Web (WWW), přes které údajně prochází 97% všech světových informací, spojení této organizace a S.Bannona tím nekončí – je tady ještě jeho web Breitbart News

Jak globalisté řídí volby. A kdo stojí za D. Trumpem

A jsou dva důvody, proč tento web zmiňuji. První je ten, že když se podíváme na stránky GAI, tak tento web je jedním, se kterými organizace spolupracuje (a za pozornost stojí NY Times či Fox News, o kterém nedávno proběhla zpráva, že je jedním z těch mála médií, se kterým D. Trumpa ještě má zájem komunikovat). A druhý důvod je ten, že výše zmiňovaná  Rebecah Mercer je jakožto hlavní představitelka Mercer Family Foundation hlavní sponzorkou webu Breitbart News. Jinak řečeno – web Breitbart News je sponzorován neziskovou filantropickou miliardářskou rodinou a konkrétně ženou, která je považována za jednu z nejmocnějších žen světa.

Uprostřed Rebecah Mercer, zdroj fota a více zde

Dcera miliardáře, filantropka Rebecah Merker, nejdříve přes svou nadaci podporovala Teda Cruise, později přešla k podpoře D. Trumpa.

Odkazy vedou k Braitbart News

V listopadu 2016 mělo vyšetřování The Washington Post odhalit podrobné vazby mezi vládními institucemi a stránkami Breitbart News. Podle toho tři zaměstnanci Breitbart News měli od organizace GAI obdržet odměny, a to od roku 2012 do roku 2015 měl spoluzakladatel GAI a výkonný ředitel Steve Bannon obdržet $ 376000 za práci na plný úvazek 30 hodin týdně ( v té době měl zároveň působit jako šéf  Breitbart News). Komunikační stratég GAI Wynton Hall měl za stejné časové období obdržet $ 600000, přičemž v té době měl pracovat jako hlavní dopisovatel pro Breitbart News, když od roce 2013 byl povýšen na vedoucího redaktora. Prezident a pokladník GAI Peter Schweizer, redaktor a dopisovatel Breitbart News, měl od GAI za stejné období obdržet $ 778.000.

 Zpráva Washington Post měla dále odhalit, že v období 2013-2015 měl Breitbart News od GAI obdržet dalších přes $ 200000 za reklamy na svých stránkách (zdroj zde). Na Rebeku Mercer má dále S. Bannon být napojen přes S. Rodrigueze, se kterým ho má spojovat nejen hollywoodská spolupráce, ale také dlouholetá v pozici účetního S. Bannona a v pozici daňového poradce pro charitativní organizaci, vytvořené společně S. Bannonem a R. Mercer.

Po této spolupráci plus po spolupráci s universitou v Cambridge, která dodávala potřebné analýzy, měly stránky Braitbert News nasbírat až 5000 datových bodů, přes které pak tlačily na 220 milionů Američanů ke změně veřejného mínění ve prospěch D. Trumpa (zdroj a více zde, zde).

“Left to dry out the swamp” – opravdu “vypouštíme bažinu?

Nakolik jsou tyto informace věrohodné, netroufám si soudit a vložila jsem je jen k uvážení, aniž bych jimi cokoliv tvrdila. Osobně však mám důvody, pro které je považuji za hodné pozornosti a tím prvním důvodem je v poslední době tolik opakující se věta:  “Je třeba vypustit bažinu”. Poprvé jsem ji zaregistrovala na stránkách A.Dugina, označovaného za novodobého ruského Rasputina, který ji použil hned po vítězství D. Trumpa v listopadu 2016:

Později jsem byla upozorněna, že stejný výraz použil i šéfredaktor AEN pan VK (dohledala jsem, že je to v čase cca  00.56:40 zde) a zakrátko stejný výraz v prvním projevu před americkým kongresem použil i D. Trump (v čase od cca 19.45 zde) – dokonce si toho všimla i jiná média (a pro tento případ nemám problém, že to byla zrovna i CNN, viz zde). Pak nebylo daleko k hledání stejného slovního spojení i v případě S. Bannona, kde na mě k “vypouštění bažiny” vyskočil např. tento obrázek:

Ale i tento:

Nedalo mi nedohledat, odkud se výraz “vysušit bažinu” vzal a došla jsme k tomu, že “drain the swamp” má kořeny v minulosti s tím, že se používal pro různé analogické situace. Pokud jde o současnost, zajímala mě především  analogie se stejným výrazem v případě A. Dugina. A dočetla jsem se, že v současnosti slovní spojení “vysušit bažinu” představuje označení pro konec globalizace. Přesněji – má jít o označení pro konec politiky homo a multikulti, ale pozor, současně má jít o označení pro konec hegemonie USA. A co je v souhrnu nejpodstatnější: má sice  jít o konec globalizace, ale nikoliv o konec vlády globalistů! Ve všech odkazech, přes které jsem se dostala k názorům Dugina, se totiž opakuje oslava euroasianismu a multipolarismu, a co není nepodstatné je, že se opakuje oslava Íránu – Árijců – jakožto počátku všech ras a kultur ( a to do v souladu s velkými vesmírnými cykly a s tím, že na území Íránu-Turecka-Arménie se nachází nejsilnější oblast planety Země). A tady nemůžu nepřidat svůj názor, že v souladu s vesmírnými cykly mají globalisté v současnosti v plánu skončit a nově začít na stejném území, kde před třemi tisíci lety své tažení k ovládnutí světa začali (s využitím židů a Bible), tzn. na území tehdejší Babylonsko – egyptské říše, přičemž Babylon ležel na území dnešního Íránu (viz Bitva u Kadeše).

Co tím chci říct? Nejvyšší poradce D. Trumpa, S. Bannon, je člověkem stejného založení, jako A. Dugin. Kromě toho, že oba spojuje výraz “vypustit bažinu”, oba dále spojuje oslava bílého člověka (a beru, že se to mnohým líbí). Je tady ale další věc, která je spojuje, a to je odpor k liberalismu – ke svobodě člověka – o kterém oba soudí, že se přežil jako poslední systém 20. století a že má být zrušen stejně, jako komunismus (socialismus) či fašismus (nacismus) a že po velké (apokalyptické) válce má být vytvořen nějaký zcela nový systém (oba jsou leninisté, takže konečně ten kýžený marxismus?).

Kellyanne Conwayová (vlevo) a Steve Bannon (vpravo) byli jmenováni do vedoucích pozic v kampani D. Trumpa. Oba, Conwayová i Bannon mají být financováni společností Mercer – viz náhledový obrázek bilionáře Mercera (zdroj fota zde)

Jak výjimečnou pozici K. Conwayová v Bílém domě má, o tom svědčí nedávné fotografie, které obletěly svět s vlnou kritiky:

TOPSHOT-US-POLITICS-TRUMP

O jejím blízkém vztahu k D. Trumpovi i S. Bannonovi vypovídají fotografie z doby předvolební kampaně:

Jak globalisté řídí volby. A kdo stojí za D. Trumpem. A skutečně

K. Conwayová uprostřed mezi D. Trumpem a S. Bannonem

O blízkém vztahu se S. Bannonem pak vypovídají další fota:

K. Conwayová a S. Bannon na procházce

K. Conwayová, S. Bannon a R. Priebus před inaugurací Donalda Trumpa

Kromě toho však S. Bannona a A. Dugina spojuje scientologie, což má být  světové náboženství budoucnosti (pozn.: v jednom ze svých pořadů V.V. Pjakin řekl, že zřejmě i židovství bude zcela zlikvidováno a globalisté přejdou přímo ke scientologii – a dělá snad Bannon něco jiného, když vystupuje proti židům?). O scientologii se říká, že má sloužit k úplnému vymývání mozků (brainwashing) a když jsem nahlédla na stránky příštího festivalu scientologů, který proběhne v květnu-červnu 2017, ukázaly se mi obrázky, které nepotřebují další komentář – zde

A proč právě tento odkaz vkládám na závěr? Protože Rebekah Mercer, ta údajně jedna z nejmocnějších žen planety, která měla stát za volební kampaní D. Trumpa a která spolupracuje se S. Bannonem a k tomu má sponzorovat jeho stránky, je scientistkou z tzv. filantropické rodiny scientistů:

Rebekah Mercer s rodiči na Festivalu scientistů v roce 2014  (zdroj fota a více zde)

Pro úplnost přikládám – slyšel někdy někdo něco o těchto sponzorech a partnerech Science festivalů? A to už přidávám pouze jako sdělení, že zatímco se mnohá alternativa raduje, že “vypouští bažinu” tím, jak likviduje mainstream, ve skutečnosti se mnohá alternativa/”alternativa” stává pouze součástí nové bažiny, protože skuteční hybatelé dění nadále zůstávají skrytí. A i to málo, čeho se o nich lze dopátrat, je jenom špičkou ledovce.

A mám-li se vrátit k úvodu a k dotazu, kterým jsem začala, tak myslím, že podobně skryté síly budou stát i za “zvolením” Marie Le Pen (samozřejmě se můžu mýlit, proto, prosím, žádné sázky podle mě – nic netvrdím, jen to tak čistě subjektivně vidím).

-Pozorovatelka-  04.03.2017

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
mantid
Návštěvník

@Pozorovatelka:
Ohledně brainwashingu kdysi vyšla zajímavá kniha od autora Dominic Streatfeild. Po jejím přečtení mě napadaly až takové myšlenky, že jednou z největších lží i pastí na lidstvo byla identita (s ohledem na fakt, že nám může být odebrána či změněna). Nebyl jsem ani moc překvapen, že další dotisk se nekonal. Ale to píši jen tak bokem.
Za “krátký” článek velice děkuji.
Tak to tak na mě působí, že globalistům by u nás asi na podzim víc vyhovoval Okamura, než-li Babiš. Jen si říkám, pokud by nakonec došlo k určité (poměrně tvrdé) “nacionalizaci” jednotlivých států (vyjma asi tedy pro-islámského Německa), k čemu potom bylo spuštění migračních vln, když nastolené vlády dají bezpečnostním složkám zelenou k vyhošťování? K vytvoření – utužení nacionalismu?
To mi potom moc nesedí s ohledem na konečná zbožná 3 přání globalistů:
1. Projekt zlaté miliardy
2. Genocida Slovanů obecně (případně bílé rasy)
3. Ruské zdroje (potažmo tedy území)
Takové národy (vyjma asi toho bláznivého Německa a hadrových hlav obecně) nevím, jak by se jim chtělo táhnout proti komukoliv…
Něco mi uniká. Nedokážu si ten plán poskládat dohromady, aby mi vždy nějaké dění ve světě neprotiřečilo s jinou situací (multikulti X nacionalismus X tažení na Rusko).
Jediné, co mi dává smysl je, že když přejdeme všichni z ruských trubek na iránské, tak jsme jednoduše v prdeli.
Napovíte mi? Nebo nějaký odkaz na četbu (v češtině)?

Pozorovatelka
Návštěvník

Informací, které mi tzv. “zapadají”, mám velikou spoustu, bohužel v posledních dnech málo času, abych je poskládala do srozumitelného článku. Nitky mi ve velkém vedou k Bannonovi a především k Duginovi (o tom se chystám napsat ten článek o euroasionismu) a momentálně mám ten názor, že o budoucnost nejen Evropy, ale i světa, se hraje na Ukrajině a přes Krym, a to tak, jak se od Majdanu dosud ještě nehrálo – ale musím to sepsat, protože takto je to vytrhávání z kontextu.

Co mě ale zaujalo je, že včera na mě vyskočila mapa, jak by asi v budoucnu měla vypadat Evropa (s politikou multipolarizace by to i ladilo):
comment image
a vzhledem k tomu, že s možnou mapou nepřišel žádný blbec – viz
http://bipartisanpolicy.org/person/nicholas-danforth/
a ve spojení s tím, co říká Dugin – že totiž národy mají něco jako podvědomou etnickou paměť, kterou je nutné pro zachování míru respektovat a tedy nedělat to, co bylo provedeno na začátku 20. století, kdy byly hranice tvořeny podle pravítka, to vůbec nevyznívá jako nějaká fantasmagorie -tady ještě odkaz:
http://gpolitika.com/blizhniy_vostok/razdelit-siriyu-poyavilas-karta-kak-eto-bylo-by-v-evrope.html
Ale jak říkám – musím to sepsat do jakž-takž komplexního článku, jinak to bude jen vytrhávání z kontextu.

Bigo2
Návštěvník

Souhlasím s tím, že Nicolas Danforth není žádný, nýbrž že je řádný blbec. Typický americký arogant, který si myslí, že budou porcovat Evropu. Podle něj bychom si měli (opět) nechat vzít naše západní a severní kraje (Sudety), Slováci Košice, Irové většinu Irska, Francouzi třetinu Francie a Korsiku, Itálie by se spojila se Španělskem, Švýcarsko, Holandsko, Belgie a Lucembursko s Německem, Dánsko s Norskem a Švédskem, atd. atd. Já nechápu, že inteligentní člověk o sobě posílá do světa takovouto zprávu o tom, jaký je blb…

4321
Návštěvník

Tak z nějaké Ethnografické mapky Evropy a ještě dost špatné věštit, jak z křišťálové koule. Sjednocený Balkánský celek – South Slavia (jižní Slované) – tohle je naprosto nemyslitelné. Už vidím, jak ti si tam obzvlášť všichni mezi sebou podají navzájem ruce a dohodnou se na společném uspořádání. Polsko a Sudety, tam němci dávno nežijí a když už, tak by němci slupli aspoň celé Čechy, aby neměli ve svém území, díky české kotlině, takový fantastický výkrojek. Ta mapka je hotový nesmysl.

Něco správně prorokovat, to chce mít sakra přehled a cit pro věci. Když zde před Brexitem panovala obrovská skepse, napsal jsem zde, že si myslím, že si ho briti přes vše zvolí …. a taky nyní říkám, že tato mapka je hotový nesmysl.

Vítězství Le Penn vidím, jako reálné, ovšem pokud se jí ale do té doby ještě nějak nezbaví.

Brunero
Návštěvník

Písalo sa aj v súvislosti s Trumpom, či ho neodstráni a…. už by to boli urobili. To len tak. Podľa mňa bude víťazstvo / prehra Le Penovej lakmusovým papierikom všetkých úvah v tejto diskusii. Vyčkajme.

Brunero
Návštěvník

A ešte dávam do pozornosti , podľa mňa veľmi dobrý článok na http://www.leva-net.webnode.cz o ExxonMobil z 3.3. viac-menej k téme.

Libor Smetana
Návštěvník

Vytvoření národních států podle etnické historie (té nejbližší a nejdelší) podle % zastoupení obyvatel a potom globalizovat ruskou globalizací (blok) etnika příbuzná by mohlo být řešení. Dále se uvidí podle vývoje, protože nějaké formě globalizace se svět nevyhne.
Dále ponechat národní měny a zavést konvertibilní energetickou měnu v reálném čase znemožňující spekulace, kterou by se přímo neobchodovalo, ale převáděla by v obchodech hodnoty národních měn. Národními měnami by se platilo jen v příslušných národních státech. Jedna sjednocující měna je nesmysl, i kdyby měla podle kurzu národní měny zastřešovat. To by se zase obchodovalo s kurzy a to je špatně.
Ekonomicky centralizovat spravedlivě distribuci planetárních zdrojů formou výměn zdroje za zdroje, potom zdroje za energii, potom zdroje za peníze.
Ekonomiku makroekonomicky decentralizovat a vytvářet stále menší soběstačné celky, jak to bude technologie umožňovat.
Ideologicky oddělit náboženství od států, zabraňovat vzniku extrémystických a škodlivých sekt a společně hledat světonázor na vědecké bázi podle svědomí.
Každý národ by měl s růstem vzdělání přecházet k přímé demokracii a postupně rušit politické strany.
Jediná světová vláda není možná nyní, až na ní bude svět připraven a musí podporovat svoji výkonnou decentralizační politiku se zachováním národů, etnik a různorodě smýšlejících skupin obyvatel.
Armády postupně přeměnit na armády obranné a silnou domobranu organizovanou podle národů, nikoliv centralizovaně.

mantid
Návštěvník

@Pozorovatelka:

Rád počkám, prozatím moc děkuji.

Jaronír
Návštěvník

Dobrý den. Mapa je samozřejmě holý nesmysl. Kromě toho, co zmiňují ostatní diskutéři, tam ještě vidím že Švýcarsko a Kaliningrad by se staly součástí Německa. To přece nikdo nemůže ani na vteřinu brát vážně. Moc Vás prosím, Pozorovatelko, dávejte při svých rešerších více pozor. Očividné nesmysly, např. tohle nebo zmínky o “organizaci vlastnící WWW”, strašně ubližují důvěryhodnosti AEN v očích mainstreamem zblblých lidí, která pak celý web šmahem odsoudí.

Pozorovatelka
Návštěvník

Mapa není součástí článku, není ani k tématu článku – vložila jsem ji do diskuse jen jako zajímavost, která se právě objevila na internetu a jen proto, že téma nového uspořádání Evropy je aktuální a určitou představu o něm má i Dugin. Pokud jde o “WWW” , hned mi to vysvětlil Administrátor, nejsem v těchto věcech doma a byla to chyba, příště budu opatrnější, přesto si nemyslím, že to na pointě článku něco změnilo.

.B.
Návštěvník

Od John Tempelton Foundation dostal cenu náš pseudopáter Halík.

Administrator
Admin

Pozorovatelko, jenom technická poznámka: WWW (World Wide Web) nejsou webové stránky ale prefix doménového prostoru, který je reliktem z 90. let, kdy tento prefix v podnikových sítích odlišoval veřejný webový prostor obsahující HTML a hypertextová data od ostatního neveřejného datového obsahu, jaký mají firmy, školy, nebo univerzity, a který byl určen jen pro intranetové a ethernetové použití. Všechno, co někdo chtěl sdílet se světem v podobě hypertextových dokumentů a odkazů URL, umístil na unixovém serveru do složky WWW a domény se v 90. letech psaly výhradně s www, aby to bylo všem lidem jasné, že jde o veřejné webovky a ne jenom o vnitropodnikové stránky, ke kterým se zvenku nedá dostat. Dnes už se WWW používá jen z marketingových důvodů, když to zákazník chce. Apache stejně mají direktivy, které z www přesměrovávají do rootu html bez prefixu.

Nechápu proto, jak by Mercer Family Foundation mohla skrze Government Accountability Institute vlastnit tento prefix a k čemu by to bylo dobré? Na wiki ohledně GAI se píše:

GAI’s research methods include analyzing tax filings, flight logs, and foreign government documents as well as engaging in data-mining on the deep web, which includes the 97% of information on the World Wide Web that isn’t indexed by traditional search engines.

GAI pouze analyzuje a shromažďuje data z internetu, včetně darknetu, což zahrnuje 97% informaci na celém internetu, který není indexován tradičními vyhledáči. O nějakém vlastnictví WWW prefixu tam nic není.

https://en.wikipedia.org/wiki/Government_Accountability_Institute
https://en.wikipedia.org/wiki/World_Wide_Web

Nepovažuji Wiki za relevantní zdroj, ale zdroj této informace by mně opravdu zajímal, že někdo vlastní internet skrze WWW prefix.

Administrator
Admin

Pozorovatelko, se znepokojením sleduji, že přebíráte informace Washington Post z tzv. “černé složky” falešných informací, o kterých Trump zvažuje žalobu na list. Tyhle informace o rodině Mercer mají původ ve Velké Británií u MI6. Jedná se o tzv. “dossier”, složku s municí, kterou John McCain předal serveru Politico a ten novinářům Washington Post s cílem vykreslit Bannona jako elitáře na stejné úrovni jako Hillary Clinton. Lidi, kteří s tímto přišli do Washington Post, tak ve volební kampani pracovali podle uniklých emailů demokratické strany právě pro kampaň Clintonové a pro Johna Podestu. Alex Jones měl o tom před asi 10 dny dlouhé povídání.

V poslední době si všímám, že hodně čerpáte od amerických fake news jako je Washington Post nebo New York Times. Buďte velmi opatrná Pozorovatelko, abyste se nenechala strhnout lživým mainstreamem, který usilovně vyrábí kompro materiály nejen na Trumpa, ale hlavně na lidi okolo něho, viz. Flynn, viz. Sessions. Bannon je teď další na řadě.

Když si do Google dáte hesla “Bannon Mercer”, vyjedou na vás odkazy na mainstreamové nejštvavější servery proti Trumpovi: The Guardian, Vanity Fair, Independent, NY Times, Politico, Buzz Feed, Washington Post. To je stejné, jako kdyby někde psali dezinfo o AE News a kufrech peněz od Vlada z Kremlu a vy byste tady začala odkazovat a argumentovat o těch kufrech pomocí fake news z Respektu. Chápete tu paralelu? Bannon je self-mademan, který se udělal sám a bláboly o miliardách dolarů od nějakých dárců jsou dezinfo s cílem vykreslit ho jako elitáře.

Alternativa musí být velmi opatrná při čerpání z těchto US fake news MSM zdrojů, protože cílem je likvidace Trumpa skrze likvidaci lidí okolo něho. A tato média vyrábí proti lidem okolo Trumpa kompro materiály, pseudoskandály, ale dokonce i minulý prezident zajišťoval nezákonné odposlechy Trumpa. A kongres, který kontrolují republikáni, mlčí. Trumpa se nezastanou.

Globalisté teď neřeší USA, tam skončili. Teď se globalisté snaží zachránit Brusel a projekt EU, pokud ne v původním rozměru, tak alespoň v menší podobě (Das neue Europa), Německo půjde proti USA, to je cílem globalistů, snaha o spojenectví s Ruskem, ale ne z pozice “friendly”, ale z pozice zbraní, kterým bude velet novodobý Wehrmacht, viz. česká brigáda pod německým velením. A migrace bude tak pokračovat, globalisté získají kontrolu nad Německem a to bude přerozdělovat uprchlíky v celé Evropě (ve federaci), urychlovat migraci, urychlovat chudnutí.

Trump je dnes ve stejné roli jako De Gaulle ve Francii. Než nastoupil k moci, ve Francii byly dva silné poválečné politické proudy, jeden pro-americký a druhý pro-socialistický. De Gaulle přinesl třetí cestu, pro-národní. Výhoda byla v tom, že byl voják a ovládal armádu, nikdo si nedovolil mu okopávat nohy. Trump tuhle pozici nemá, má pouze hrstku svých věrných lidí a na tu hrstku falešná mainstreamová média útočí bez přestávky. Bylo by smutné, kdybyste tuto munici proti Trumpovi a lidem v jeho okolí přikládala do kanonu i Vy, Pozorovatelko. Protože předposlední odstavec v článku mi připadá, že je mířen i na AE News, že se stáváme mainstreamem tím, že dáváme Trumpovi šanci, jako by to bylo něco špatného, pro-mainstreamového, i když mainstream vede proti Trumpovi brutální válku. Trump nikdy nebude mainstream, Pozorovatelko. Trump bude vždy cizím elementem v americké politice a anti-establishment faktorem v USA, i kdyby byl zvolen 2x po sobě.

Pozorovatelka
Návštěvník

Můj myšlenkový pochod je následující: Když vidím, že S. Bannon prosazuje stejné názory, jako A. Dugin, o kterém jsem přesvědčená, že pracuje pro globalisty, tak v tomto duchu hledám o Bannonovi další informace. A když vidím, že pracoval pro dceru miliardáře Rebeku Merker – viz https://en.wikipedia.org/wiki/Government_Accountability_Institute a ta že jej nejen platila, ale finančně měla podporovat i jeho stránky, tak pro mě je to na pováženou. Informace z Washington post jsem pak přidala už jen tak navíc, a navíc s tím, že jimi nic netvrdím, nejsou však primární informací, ze které jsem pro psaní článku vycházela – tou primární je Dugin. A výraz : “vypouštění bažiny”, o kterém Dugin m.j. říká:

“Bažiny” je nový název pro globalistické sekty, pro adepty Otevřené společnosti, LGBT maniaky typu Soros ‘armádu, post-humanisty, a tak dále. Vypouštění bažiny je nejen kategoricky imperativ v Americe. Je to globální výzva pro nás všechny. Dnes všichni lidé mají v rukou vládu nad svými vlastními swamp/bažinami.My všichni společně bychom měli začít boj proti RUSKÉ Swamp (pozn.: na mysli má Putina), FRANCOUZSKÉ swamp (Le Pen vs Hollande), NĚMECKÉ swamp (Schulz vs Merkelová) a tak dále. Musíme očistit naše společnosti z vlivu bažiny. Místo abychom bojovali mezi sebou, pojďme bažiny vypustit společně. Čističi bažin celého světa spojte se! (pozn.: nezní Vám to marxisticko-leninsky?)

Druhým bodem je, že antiamerikanismus je u konce. Ne proto, že to bylo špatné, ale přesně naopak: protože samotní Američané začali revoluci proti těm aspektům USA, které jsme všichni nenáviděli. Nyní evropská vládnoucí elita, stejně jako část ruské elity (ta, která je ještě liberální) nemůže být viněna tak jako dříve za to, že je příliš proamerická. Vinna by měla být jen sama za sebe, za svou zkaženost, zvrhlost, chamtivost, za gang banksterů a torpédoborců kultur, tradic a identity. Tak pojďte vypustit evropské bažiny. Dost Hollande, Merkelové a Bruselu. Evropa pro Evropany. Soros a jeho sekta musí být veřejně odsouzeny” – tolik část Duginovy řeči (celý text vložím samostatně).

Tou řečí se dá říct, že Dugin (i Bannon) prosazuje přesně to, za co bojovala/bojuje alternativa, celé to však má jedno “ALE”. A totiž to, že tím vším Dugin bojuje pouze proti globalizaci, nikoliv ovšem proti globalistům! To, co teď celosvětové probíhá, je ukončování globalizace na způsob unipolárního světa, tzn. globalizace s USA v čele – proto už je nepotřebný Soros, v USA jsou nežádoucí dosavadní státní elity (bez ohledu na stranu), v Evropě jsou nežádoucí politici s vazbami na staré garnitury USA, s vazbami na NATO atd. A proto jsou a stále více budou nežádoucí i dosavadní meinstreamová média (Trump už pracuje na jejich odstraňování) a je jen otázkou času, kdy budou nahrazena dosavadní alternativou/”alternativou”.

Jak totiž dále Dugin hlásí, tak přijít má multipolarismus, ba co víc, po “vypuštění bažin” musí přijít Slunce – velké silné Slunce (tolik všude oslavované sluníčko!), které bažiny vysuší, doslova má přijít velký oheň a žár, který všechno minulé spálí. V dalším nepřestává vychvalovat Írán (v tom podle něj bude třeba Trumpa usměrnit) a to jako protipól USA (a to doslova ve smyslu poledníků na 60° východní a západní délky), přičemž Írán je podle něj územím, kde lidstvo vždy začíná (Slunce tam vychází), zatímco Spojené státy územím, kde končí (Slunce tam zapadá a k tomu zmiňuje Atlantidu, která měla kdysi ležet na východ od Ameriky a Spojené státy mají být jejím novodobým pokračováním). A stejně jako Bannon (jeho Generace nula) i Dugin hovoří o střetu dvou světů, ze kterého vzejde nové lidstvo. Což v souhrnu všechno jsou představy globalistů.

Ale abych to shrnula – současné ukončování globalizace není koncem vlády globalistů, resp. každý současný boj proti globalizaci je v zájmu globalistů. A v tom má největší roli splnit Trump – a v dnešní době – samozřejmě média! A když jsem napsala, že alternativa se mění v mainstream, na mysli jsem měla to, že skutečná alternativa by se měla zajímat nejen o to, proti čemu bojuje, ale především o to, za co bojuje – jinak se nic nezmění stejně, jako např. v 89… A když jsem u toho 89. – myslíte, že tehdy z Hradu něco začal řídit Havel? Nikoliv, byl to jeho dlouholetý “přítel” Schwarzenberg. A Bílý dům ve skutečnosti také nyní řídí dlouholetý přítel (?) prezidenta , já bych ale řekla, že především přítel rodiny miliardáře Mercera…

Pozorovatelka
Návštěvník

A samozřejmě, že Trump je a bude cizím elementem – vždyť jeho úkolem je ukončit světovou dominanci USA (tzv. unipolární globalizaci) a to je opravdu velmi těžký úkol, protože v USA nikdo není připravený na to, že Spojené státy už nebudou “The Best”, ale docela obyčejnou zemí. A ještě bych Vás opravila v tom, že článek je více o Bannonovi, než o Trumpovi – Trumpovi i já samozřejmě fandím, ale m.j. i kvůli Bannovi o něj však mám obavy . Za Bannonem i za Conweyovou podle všeho stojí rodina Mercera a když se podíváte na pravomoci Bannona a na to, co si může dovolit Conweyová (viz obrázky), tak podle mého D. Trump v Bílém domě hlavní slovo nemá.

albatros
Návštěvník

No to asi sotva. Před dvěma dny navštívil Trump novou letadlovou loď Gerald R. Ford. “Nejnovější letadlová loď Gerald R. Ford (CVN 78), první loď své třídy. Letadlové lodě třídy Gerald R. Ford začnou postupně nahrazovat starší letadlové lodě amerického námořnictva. Gerald R. Ford dostane do vínku pokročilé technologie atd.”
Při tý příležitosti slíbil stavbu dalších takových lodí, obnovu leteckých sil a kybernetických technologií tzv. cyberwarfare atd. atd. atd.
Neexistuje větší projev vojenské rozpínavosti a dominance než sou letadlové lodě. Takže jestli je tohle nějaké ukončení USA, tak sem asi zajíček. A už vůbec nemluvě o tom, jak moc navýšil vojenský rozpočet. Takže myslíte si, že stavba letadlových lodí a obnova armády je v zájmu globalistů? Ta armáda, která může během měsíce rozbít 100 leté plány a ta armáda, která může sejmout Irán, Čínu atd. Mno já bych řekl, že ne e.
https://www.youtube.com/watch?v=abK0hrSqKx0

anté
Návštěvník

Mě fascinuje jak reagujete na (pro ně) nepodstatnou věc a pointa (se kterou musíte tedy souhlasit) vám uniká. To co rozebírá Pozorovatelka tady v náznacích už na diskuzi proběhlo a každý si mnohé mohl najít sám – hlavně ty scientology a pro lidstvo příliš nepřívětivou filozofii Bannona a Dugina. Elita Mercer, jejich filantropiE a think-thanky to už je jen součást folkloru dneška a součást hry na dobré a zlé, tak jako v minulosti mnohokrát. Když se ledy lámou obyčejně se z alternativy stává maintream, to už tady také bylo a nějaké žabomyší války uvnitř Bílého domu nás opravdu nezajímají. My za ně duše vypouštět určitě nebudeme (alespoň ti co nejsou tupé ovce)
Ty pořady na SV jsou už tréninkem na scientologii ? Jsem zřejmě naivní, ale alternativa v ČR (tedy pokud je vůbec vlastenecká, nebo jako za dob dřívějších řízená cizími státnímu příslušníky zvenčí?) by se neměla vysmívat a mluvit k lidem s despektem, s pozice jediného všeznalého “za mořem”, neměla by jí chybět emaptie, neměla by být agresivní a má-li svobodu v ústech, potom by podle toho měla chovat k volajícím. Očekávalo by se od ní také, že nebude schovávat svoji identitu. Čeho se bojí v tak malé a bezvýznamné zemi, když spolek za který kope svoji identitu neskrývá ? U posledního pořadu jsem vydržel po zmínku o Slovanech, pan VK se Slovanům zřejmě nepatří.

Administrator
Admin

Co se vám na tom konstatování VK o pohledu Norů na slovanský genofond nezdá? Taková je prostě realita, že Barnevernet se zaměřil hlavně na kradení dětí slovanského původu a nikomu se tím pan VK nevysmíval. Uveďte čas záznamu, kde se pan VK vysmívá slovanskému etniku. Já tam nic takového neslyšel. Naopak, v čase 56:15 pan VK kritizuje skutečnost, že Norsko pohrdá slovanskými národy a krade slovanské děti. Pár minut předtím mluví o tom, že namísto toho, aby Norsko spustilo přistěhovalecký program pro Slovany, pokud by mělo korektní zájem jim nabídnout bohatství Norska výměnou za obohacení jejich genofondu slovanskými geny, tak namísto toho Norsko slovanské děti krade. Takže to, co říkáte, že pan VK se Slovanům vysmívá, to není pravda. To je zase další dezinfo proti panu VK. Tohle tady nebudu tolerovat. Jungmanka, CTHH, Hagibor, pořád více a více útoků od začátku roku na 3. stupni odporového gradientu proti AEN a na 4. stupni proti panu VK.

K té vaší poznámce o identitě jenom tolik, že i vy tady vystupujete pod pseudonymem, stejně tak Pozorovatelka, takže nejprve se zamyslete o tom přísloví s tím vlastním prahem a koštětem. Bláboly o scientologii sem nepatří, hlavním náboženstvím NWO není scientologie (scientology je “vanity” klub US elit, to není náboženství), ale je jím New Age (globální věrouka nového věku), ke kterému se odkazují i vrcholní předáci OSN.

anté
Návštěvník

Sorry, omluvám se SR nikoliv SV. To jen abych nešlápl na kuří voko.

Jaris
Návštěvník

“Hello, I’m billionaire”…. dovolte, zbych se predstavil. Jsem mezinarodni zid a nejsem zdaleka sam, kdo ovlada nejen nejakeho pesaka Trumpa, ale mame v hrsti VSECHY pro nas dulezite politiky, kteri udelaji to, co jim bude receno. Samozrejme od nas.
Takze doufat, ze se vse obrati k lepsimu je takova hezka utopie. Takova naivni komedie pro gojimstvo.
http://thezog.info/who-controls-donald-trump/

jan grohman
Návštěvník

Několikrát jsem zde předesílal, že se Donnymu dá věřit pouze s velkými výhradami! Ten si “bažinu” nevypustí! Nějaká forma ” obnovy” , a už vůbec ne velkolepé, zanedbané a vyčerpané americké infrastruktury se konat nebude. Kde by nabrali milióny čínských kuliů, kteří lopatama a krumpáči fakticky vybudovali páteřní sítě severoamerického kontinentu jakžtakž fungující dodnes.
USA stačí obrovská armáda hlídající veličenstvo DOLAR! To udržuje američanům jejich “americké” standardy, kterých se nikdy nevzdají! A co ohlásil Donny? Gigantické investice do armády, kdy oseká peníze ostatním rezortům! Takže co jim zbyde na “obnovu” – nosnou ideu Trumpovy předvolební kampaně?

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

REPRÍZA pořadu s panem VK dnes ve 12:30 hod na Svobodném rádiu: http://www.svobodne-radio.cz poslouchejte a finančně toto přední řádné alternativní nesoterické rádio

Brutopýr
Návštěvník

Nic ti nepošlu Dukáte, ty přední řádné alternativní nesoterické vemeno.

mantid
Návštěvník

@administrator:

Pravidla pro komentáře mj. říkají: “Příspěvky nesplňující tuto základní podmínku slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).”

Nesouvislé blekotání pana Dukáta nemají v diskuzi, zvláště pod článkem od Pozorovatelky opravdu co dělat – např. i proto, že výstupy v “nesoterickém rádiu” (ať už ten výraz znamená cokoliv) jasně a zřetelně odmítla. Když připočtu pravidelné hulvátství a rasistické poznámky pana Dukáta v dřívějších diskuzích, tak skutečně nechápu, nad čím váháte? Písmeno proti panu VK či jeho článku a už píšete obranný sloh s kadencí slovního projevu, za který by se nemusel stydět ani mluvčí prezidenta. A tady nic? Nic k tomu nemáte? Celkově k rétorice a argumentaci pana Dukáta, na které si už několik diskutujících stěžovalo i pod články pana VK?

výhledově
Návštěvník

Paní pozorovatelko naprosto souhlasím s tímto odstavcem,myslím,že to pozoruji kolem sebe.Hlavně dětem co se pouští do médií,ty jejich přiblblé pohádky atd. Kromě toho však S. Bannona a A. Dugina spojuje scientologie, což má být světové náboženství budoucnosti (pozn.: v jednom ze svých pořadů V.V. Pjakin řekl, že zřejmě i židovství bude zcela zlikvidováno a globalisté přejdou přímo ke scientologii – a dělá snad Bannon něco jiného, když vystupuje proti židům?). O scientologii se říká, že má sloužit k úplnému vymývání mozků (brainwashing) a když jsem nahlédla na stránky příštího festivalu scientologů, který proběhne v květnu-červnu 2017, ukázaly se mi obrázky, které nepotřebují další komentář – zde

...
Návštěvník

Ehm…

Piplos
Návštěvník

Dobrý den Pozorovatelko. Už jsem to měl na jazyku několikrát, ale až teď jsem se dokopal k reakci na rozdíl pohledu na globalizaci a nadnárodní řízení Vás a pana VK.

Možná to bude trochu delší, ale myšlenek je mnoho. Takže úvodem bych chtěl říct, že nevěřím na tzv. ruskou propagandu jakou nám vtloukají do hlav v médiích, ale věřím, že rusové opravdu ovlivňují veřejné mínění po celém světě a to formou jisté osvěty.

Tyto stránky alternativy jsou již dostatečně známé a tak je třeba trochu popostrčit lidské vnímání a myšlení kýženým směrem. A tu se podle mého názoru oběvujete Vy a provádíte tzv. “control damage” (v dobrém slova smyslu) a poopravujete, nebo přímo oponujete tvrzením pana VK. Na Vaši osobu nemám ještě zcela jasný názor, ale podle některých částí článků a určitého způsobu vyjadřování, bych si troufl říci, že nám tu máte prostě dopomoci k vlastnímu pohledu na situaci ve světě s dostatečným vedením z Vaší strany. Nemyslím si, že tato Vaše funkce je ze 100% z vaší hlavy, ale neberte to prosím jako urážku. Je nám to potřeba. Ruská “propaganda” totiž dle mého názoru nemá za cíl donutit lidi si myslet, že Rusko je hodné, ale donutit lidi přemýšlet a tím pádem se podílet na osudu lidí na této planetě.

Možná jsem jen další idealista a snílek se zmateným pohledem na dění okolo, ale mám za poslední dobu ověřené, že prvotní pocity (intuice) mne neklamou a tak se jimy řídím. Líbí se mi názory jak Vás tak pana VK, ale intuice mi říká, že máte blíže k pravdě, protože Vám jí někdo předkládá více.

PS: Kdykoli se podívám na jakoukoli fotku pana S. Bannona, tak nemám vůbec chuť si o tom pánovi cokoli dohledávat. Prostě mu vnitřně nevěřím ani ty brýle na nose.

Přeji všem hezký den.

baliz
Návštěvník

Pozor Bannon je vzor pana V.K

Micanut
Návštěvník

Intuice je casto mnohem lepsi pruvodce nez jakkoliv analytika.

Vabio
Návštěvník

Intuice je jediný správný zdroj … analytika je zatížená emocemi a tudíž více či zásadně zkreslena.

Ale vnímat intuici, to je pro spoustu lidí zcela nemožné a i pro ten zbytek, co ji vnímají je leckdy dosti těžké si ji neracionalizovat (tou analytikou) a tudíž neprznit … prostě se jí jen řídit i bez toho, že ví vlastně proč.

Ale kdo se ve svém vývoji dostane ke vnímání své intuice, tak ten je již na velmi dobré cestě k tomu, aby se jí i začal řídit.

Gabriel
Návštěvník

Tenhle ohlas je zavádějící a čtenáře matoucí. Pozorovatelka je skvělá analytička… Pocity ty se formují prožitky podbarvené emocemi.

wpDiscuz