Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví, na konci má...

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví, na konci má být Babiš prezidentem a dostavba Temelína. Víme první!

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví, na konci má být Babiš prezidentem a dostavba Temelína. Víme první!

Nikdy se s tím nesmířili. Nikdy nespolkli a nestrávili lidovou volbu, vůli lidu danou výsledkem prezidentské volby. Nikdy se nesmířili se silnou personou v roli prezidenta, který hájí výhradně průmyslové a ekonomické zájmy naší země nad zájmy jiných států. A udělají všechno proto, aby nám tuto volbu již příště nedali a udělají to tak, abychom je o to sami požádali, aby nám tuto volbu odebrali. Zeman překročil rubikon a jeho čas nyní už odměřují jiní. Je před námi odvolání prezidenta, změna ústavy a zrušení přímé volby. K čemu došlo, o tom si povíme v tomto článku.

[FOTO] Miloš Zeman jako první, přímo lidem volený, prezident

Miloš Zeman neměl být zvolen prezidentem, neboť to nebylo v plánu. Dokonalými kandidáty měli být pro-američtí koně, Karel Schwarzenberg a Jan Švejnar. Mezi nimi se měl odehrát syntaktický americký model boje, kdy bez ohledu na to, kdo by vyhrál, každý by razil stejnou a předem nalinkovanou politiku podle zadání a notiček z americké ambasády. Taková hra na volbu, jakou mají američtí mazlíčci rádi. Dodnes totiž tomu obyčejní Američané věří, že když máte na výběr ze dvou katů, že máte možnost lepší volby a nepřijít o hlavu. Málokdo prohlédne za oponu a připustí si myšlenku, že nejde o volbu lepší alternativy, ale o volbu té samé alternativy, avšak v jiném ustrojení. Zvolte si, do jakého košíku sáhnete, s kobrou nebo mambou? Máte možnost volby, tak do toho! Republikáni nebo demokrati? Socialisté nebo konzervativci? Levá nebo pravá hlava téže saně?

Iluze volby sebevraha, provaz nebo kyanid?

Ve skutečnosti možnost volby nemáme. Protože nikdy nedostaneme možnost hlasovat pro své dobro a prospěch. Kdo by se o to pokusil, dopadl by jako Angela Merkel. Ta ještě donedávna se sbližovala ekonomicky s Ruskem natolik těsně, až to vypadalo jako selanka. Poté ale přišlo varování zpoza moře a americký velvyslanec v Berlíně pohrozil nebohé Angele zveřejněním její minulosti, včetně telefonních odposlechů. Angela má ve své minulosti několik nepěkných epizod, od nerozvážné podpory Frakce Rudé Armády (RAF) až po účast ve výcvikovém kempu německé Stasi v polovině 80. let. Ve skříni Angele chrastí zdaleka více než jenom jeden kostlivec. A tak nezbývá Merkelové nic jiného, než skákat podle not americké operativní buňky CIA v Berlíně a rušit kontrakty a vztahy s Moskvou, i když to ohrožuje německé podniky a hlavně její kancléřské křeslo.

Pád vlády na objednávku Bílého domu

Jenže když přijde politik, který není manipulovatelný, který si jde tvrdě za svým, rukavičky jdou dolů a začnou se používat metody diskreditace. Není-li špína a bordel přímo na jedinci, hledá se oběť v jeho těsné blízkosti. Právě toto byl případ kauzy Nečas. Sestřelení premiéra přímo nebylo možné. Pan “Čistý” nezískal tuto přezdívku náhodou. Byl extrémně opatrný. O Nečasovi se v kuloárech proslýchalo, že se bojí někdy i podat ruku některým podnikatelům na kongresech ODS, protože se bál, že ho někdo vyfotí a ve Photoshopu domaluje do ruky podnikatele obálku a Nečase potom nepřátelé uvnitř ODS obviní z přijetí úplatků. Jak je vidět, paranoia byla u Petra Nečase namístě. Pojďme si rychle osvěžit historii, co vedlo k pádu premiéra.

[FOTO] Petr Nečas a Vladimir Putin v Moskvě, Květen 2013

Petr Nečas byl koncem května 2013 na státní návštěvě v Moskvě, kde se kriticky nejprve vyjádřil k Pussy Riot [1]. S delegací podnikatelů pomohl uzavřít lukrativní průmyslové zakázky, ale to hlavní se odehrálo v Kremlu a posléze v Gorkách u Moskvy na setkání s Medvěděvem. Nečas utrousil poznámku, která rozhodla o tom, že americká ambasáda v Praze ve spolupráci s Janečkovo protikorupčním fondem zahájí operaci na sestřelení Nečase z pozice premiéra skrze jeho přítelkyni Nagyovou, která rozhodně “čistá” nebyla. Nečas totiž v Moskvě pronesl, že ruský Atomstrojexport má nejlepší předpoklady pro vítězství v tendru na dostavbu Temelína, a to zejména kvůli mohutným offsetovým pobídkám na ruské investice v Česku.

Westinghouse v té době, podle našich informací, byl už mimo hru. Neměl vyhrát tendr, jeho nabídka ceny totiž byla skandálně vysoká a navíc vyžadovala, aby některé technologie v Temelíně instalovaly výhradně americké firmy, bez účasti českých firem, dokonce včetně kamer a CCTV okruhů, které by odesílaly data do USA, neboť technologie prý obsahuje jakési embargované elektronické obvody a kryptování a Američané je budou chtít mít pod svým online dohledem. Američané by tak možná měli k dispozici i dálkový “kill switch” na dálkové odstavení (odpálení amerických čipů a obvodů reaktoru) Temelína přímo z USA. K čemu by to potřebovali? K vydírání naší země, že nám odstaví zašifrovaný kontrolní modul reaktoru, pokud budeme “zlobit”?

V České Republice se média snažila navodit dojem, že za kauzou Nagyová stojí pracovití policisté a kriminalisté, kteří Nagyovou zaměřili náhodně v souvislosti s vyšetřováním okolo lobbisty Rittiga. Absurdní na tomto tvrzení bylo, že dosazení státního dozorujícího zástupce z Ostravy bylo účelové, aby se o sledování v Praze nikdo nedozvěděl. Ve skutečnosti to bylo celé jinak. Nagyová byla mezi českými zpravodajci “asset” a chráněná osoba, jejíž zatčení bylo možné provést kdykoliv anebo vůbec nikdy, podle povelů a zadání. Nebýt nešťastného výroku v Moskvě, Nečas by zůstal premiérem a kauza Nagyová by nevznikla. Podle informací, které máme k dispozici, byl totiž na jaře 2013 Westinghouse přesvědčený do poslední chvíle, že pravicová vláda Petra Nečase nehraje “levou”, že stále ještě hraje podle pravidel a že nedopustí ruské vítězství v tendru. Výroky Nečase v Moskvě o Atomstrojexportu ale odpálily pod premiérem bombu. Američané nemohli riskovat vítězství Rusů a mamutí ruské investice do české ekonomiky.

Prezident, který neměl být aneb velká čára přes rozpočet

A touto obklikou se dostáváme konečně k Zemanovi. Ten vyhrál prezidentské volby nečekaně, protože nikdo nepředpokládal, že lid zvolí do funkce důchodce odkudsi z Vysočiny. Vůle českého lidu je tudíž Američanům a jejich poskokům, havlistům a sluníčkářům, na obtíž. Demokracií a volbami se ohánějí jen do té doby, dokud výsledek voleb je podle jejich plánu. Pokud není, demokracii odmítnou respektovat, viz. americké odmítnutí výsledků voleb v Palestině (kde zvítězil Hamás před lety), odmítnutí demokratické volby na Krymu (v Kosovu volby naopak Američané uznali), odmítnutí voleb v Luhansku a Doněcku. Zeman byl jako prezident dosud trpěn, ale trpělivost přetekla.

Pokud se domníváte, že onou poslední kapkou byla sprostá slova, jste na omylu. Sprostá slova byla jen záminka. Zeman si znepřátelil americké lobbisty a tajné služby svými výroky na konferenci na ostrově Rhodos, kde se vyjádřil k tomu, aby sankce vůči Rusku byly zrušeny a zejména svojí návštěvou Číny. Výroky o Tibetu byly jenom folklórem, Zeman leží kulturní frontě v Česku v žaludku už hodně dlouho, ale dosud se do věcí neangažovali američtí zpravodajci. To se změnilo s příchodem nového velvyslance Andrewa Schapira do Prahy.

Pan velvyslanec se netají tím, že bude prohlubovat spolupráci s českými neziskovkami v boji proti bezbřehé “korupci” [2] (neziskovky jako právě zmíněný Janečkův protikorupční fond) a že bude pomáhat v Praze prosazovat zájmy amerických firem. Proto nás zaujala zmínka o Westinghouse, který podle posledních zpráv stále usiluje o dostavbu Temelína. Ta byla ČEZem po volbách 2013 zrušena, prý kvůli negarantovaným výkupním cenám energií z Temelína, ale to byla výmluva. Ke zrušení došlo kvůli Američanům, kteří neměli šanci tendr v konkurenci s Atomstrojexportem vyhrát, a tak byl ČEZ dotlačen k zastavení tendru. Andrej Babiš navíc hned po volbách upozornil na možnou náhradu v podobě těžby břidlic. Jenže tahle bublina už začala splaskávat i v USA a v Evropě je proti frakování plynů z břidlic takový odpor, že se v EU ani nijak nerozšíří, takže Temelín se nakonec bude asi dostavovat [3], ale už bez Atomstrojexportu, díky ruské izolaci kvůli Ukrajině. Chápete? Teď už to Westinghouse prý vyhraje.

[FOTO] Andrej Babiš je prototypem politika NWO, tedy korporátní magnát s politickou neomezenou mocí

A kdo je nyní favoritem? Zmíněný Westinghouse, protože kvůli Ukrajině nemá Atomstrojexport moc šancí, z politického hlediska, ale Zeman toto odmítá a chce, aby ruské firmy nebyly v tendru diskriminovány. Tenhle schizofrenní stav je pro Američany nebezpečný. Efekt “Ukrajina”, který dočasně izoloval Rusko od EU, nebude trvat věčně. Evropské země brblají, že sankce na Rusko nic neřeší, naopak poškozují země EU a že je třeba je “přehodnotit”. V diplomatické mluvě to znamená: “Sankce je třeba zrušit!”. Putin to ví, proto se usmívá. Ví to i Zeman, proto hýří úsměvy, jezdí do Číny, setkává se s ruskými podnikateli a láká je, aby investovali v Česku. Vědí to ale i havlisté a mediální fronta v Česku, která z toho skřípe zubama. A proto je třeba Zemana odstranit.

Prezident na odpis, Westinghouse strikes back

V televizi se už zcela otevřeně mluví o odvolání prezidenta pro nepříčetnost [4], navrhuje se změna ústavy, omezení pravomocí přímo voleného prezidenta, což je de facto útok proti lidu a útok proti voličům, jako kdyby politici říkali, že nechtějí, aby prezident volený přímo hlasem lidu měl pravomoci, naopak, aby je měl co nejmenší. Odvolávání prezidenta je zákeřná hra. Má tendenci se dříve nebo později obrátit proti těm, kteří takové odvolání do ústavy prosadí. Kdo zaručí, že kromě Zemana třeba v budoucnu levicový parlament neodvolá pro-amerického pravicového prezidenta? To je ta zákeřnost, které jsou si někteří politici vědomi.

My se ale podíváme na zajímavou a de facto klíčovou souvislost. Jak už jsem uvedl v minulém článku [5], v redakci jsme zaznamenali, že kampaň proti Zemanovi řídí především Mafra a její periodika. To znamená Babiš. Ten se sice dušuje, že do vydávání novin a serverových zpráv nezasahuje, ale to mu snad věří jenom naivní blázni. Co stojí za útoky a kampaní proti Zemanovi? Není to nic jiného, než dokonalý kšeft. Andrej Babiš vymění křeslo prezidenta za souhlas s dostavbou Temelína pro Westinghouse! Je to natolik průhledné a průzračné, až se člověk diví, že jim to může projít. Korupce za bílého dne!

[FOTO] Dostavba Temelína byla od začátku politickou hrou, tendr byl účelově zrušen po pádu Nečase

Američané chtějí dostavět Temelín a chtějí odsunout Zemana. Pravdoláskovci a mediální fronta chce také Zemana pryč. A Babiš chce na Hrad, chce kandidovat na prezidenta, ale potřebuje pomoc havlistů. Takže Babišova média namíří americké mediální rakety (ala Nečas) na Zemana, aby ho zdiskreditovaly, oslabily a tím umetly cestu Babišovi jako spasitelovi. Babiš ale ví, že potřebuje podporu z americké strany. Bez ní nemůže být akceptován na západě jako prezident, kde na něho koukají, ehm, jak to říct slušně, no prostě jako na oligarchu. Co dostanou Američané za pomoc a za podporu Babišovi od Babiše na oplátku? Dostavbu Temelína! Ruka ruku myje!

Budeme svědky Majdanu na Václaváku?

Štvavá kampaň proti Zemanovi řízená z Babišových médií, která nakoupil před volbami 2013, tak sleduje jediný cíl, totiž oslabit Zemana a jeho důvěryhodnost a připravit půdu pro jeho odvolání. Vypadá to, že nechtějí Zemanovi dopřát ani dokončení mandátu, že ho chtějí odstranit už teď. Je to ale nebezpečná hra, protože Zeman je přímo volený prezident. Pokus o sesazení prezidenta by mohl zažehnout v naší zemi barevnou revoluci na způsob Majdanu. Voliči Zemana by se s tímto rozhodně v klidu nevyrovnali. A s barevnými revolucemi, s tím mají Američané sakra dobré zkušenosti, viz. Arabské jaro, viz. Sýrie, viz. Majdan.

[FOTO] Andrew Schapiro a Miloš Zeman. Prezident možná netuší, s kým si podává ruku

Je snad toto cílem nového amerického velvyslance v Praze? Nepřepočítal se náhodou Babiš? Destabilizace Česka uvnitř EU by oslabila celou Evropu, oslabila by Euro a tím pádem posílila dolar. Ukrajina nevyšla, je snad Česko a jeho destabilizace záložním plánem ve věci záchrany dolaru? Vypadá to tak, bohužel. Vidíme, že americká rozvědka kontaktuje české kulturní kruhy, mobilizuje na internetu mladé proti Zemanovi, zasévá mezi občany pravo-levou nenávist, sundavání obrazů prezidenta ve školách, facebookové výzvy proti Zemanovi zakládané v USA z amerických IP adres. Tohle má všechno prvky barevné revoluce a všimněte si toho načasování. Za pár dní je tady výročí, čtvrt století od 17. listopadu 1989. Symbolika, náhoda nebo plán? Nevěřte na náhody, žádné neexistují.

Až vy mladí půjdete do průvodu, který právě teď v těchto hodinách chystá a plánuje americká ambasáda v Praze ve spolupráci s Literárním klubem (havlistická líheň neskutečných pošahanců) proti Zemanovi, zamyslete se, za čí zájmy těmi svými klíči cinkáte. Abyste neudělali stejnou chybu jako my starší v roce 1989, když jsme vyhnali čerta z východu, abychom si sem následně nakvartýrovali Satana zpoza Atlantiku. Nenechte Američany rozpoutat v Praze druhý násilný Majdan. Demokracie je ohraničená volební urnou a volebním obdobím. Ten, kdo toto ohraničení nerespektuje (tak, jako se stalo v Kyjevě na Majdanu), není demokrat ale fašista! Upozorněte na to své poslance a politiky, že kdokoliv by chtěl narušit demokratický princip přímo voleného mandátu prezidenta, bude to chápáno jako útok proti lidu se všemi důsledky z toho vyplývajícími. Toto je varování nám všem! Buďte ve střehu, Američané jdou naší demokracii tvrdě po krku, právě teď v těchto hodinách. Bůh ochraňuj naší zemi!

-VK-

 

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
José Antonovič Myškin de la Krusta
Návštěvník
José Antonovič Myškin de la Krusta

Bomba článek, nemám slov. Mně nešla do hlavy ta masírka proti Zemanovi na serverech Agrofertu, ale teď to najednou už dává smysl. 👿

kočkodlak
Návštěvník

Zdá se že už od doby Nečasovy vlády američtí supi trpělivě čekají na vhodného prezidenta a premiéra. Psal o tom už vloni Hájek na svém webu po tom co sundali Nečase. Tehdy to ještě nemělo tak konkrétní obrysy a dalo se to brát s rezervou. U Nečase se jim podařilo odvrátit první mečbol a u Zemana se už začalo schylovat k druhému…Babiš je konečně TEN vhodný člověk. Jak ďábelské. Vlastní média a u voličů trhá rekordy v popularitě, prostě ideálnějšího kandidáta dostat nemohli. Teď už jen chybí aby na Václaváku tekla krev. Jak to tak vypadá i k tomu je slušně našlápnuto – příznivci i odpůrci Zemana na někdy před 17.11. organizují demonstrace. Dokonce možná tentýž den.
A Zeman musí být také ve spojení se Shapirem (jakkoliv mě jeho výstřelky nevadí), jinak si neumím vysvětlit jak jim tak luxusně mohl nahrát na smeč 😀 (podobná střeštěnost jakou udělal před nedávnem v Maďarsku Orbán a málem ho to stálo křeslo).

curfew
Návštěvník

Strašně si mi líbí, jak někdo sáhodlouze a zasvěceně rozkládá o tom, jak to ve skutečnosti v téhle zemi chodí, kdo to vlastně řídí a tahá za nitky… a přitom napíše Česká Republika s velkým R…

Karel
Návštěvník

má tvůj příspěvek něco konstruktivního přinést, nebo jen ukazuje na tvou omezenost?

Karell67
Návštěvník

Pravda nekdy boli a pokud ji nechces videt zapni si TV. Tam budes v dokonaly ilizu o svete, kde je spravedlnost, skutecna demokracie apd. blaboly. To je presne ono, snazite si vytvorit nejakou vasi dokonalou realitu.

pavjan
Návštěvník

Vás zřejmě nezajímá pravda, vás zajímá pravopis. Jistě je taky důležitý, ale je fakt, že ti největší gauneři mívají dobře padnoucí oblek a bezvadně uvázanou kravatu – takže v tom R to není.

Pavel Krajtl
Návštěvník

Větší snůšku blbostí jsem nečetl. Jestli měl být někdo prezidentem tak určitě ne Babiš. Útoky na Zemana z jeho novin jsou zapříčiněny tím, že Babiš skutečně do redakcí nezasahuje, neuvědomuje si totiž že osazenstvo věrné mafiánům mu noviny rozloží pod rukama. O tom jaký je politický pozadí hnůj a kam až sahá nemá totiž zatím ani ponětí, ovšem naivitou autora tohodle článku už nedožene.

johnny
Návštěvník

Pavle, to si opravdu myslíte, že Babiš nezasahuje do redakcí!???? Tomu se upřímně musím zasmát. Není náhoda, že se v tisku neobjevují kritické a smyšlené články, jako tomu bylo před 4 lety proti VV nebo že se naopak objevují obrázky, na kterých je smějící se Babiš.
Co se týká útoků na Zemana, tak za ty si jistě může sám – sám hovoří vulgárně,…
Čemu by se měla např. věnovat velká pozornost, je “spolupráce” Zemana a JaT, o které se vůbec nemluví. Krásně o tom píše Erik Best ve Final word.

petr
Návštěvník

Probohy… Vulgárně hovoří spousta politiků – minimálně pan Kalousek, nebo pan Schwarzenberg. Navíc u pana Zemana je to v jednom případě “překlad” názvu skupiny (a tam bych to spíš kladl za vinu oné skupině). V tom druhém případě, kdy hovoří o z***vení něčeho, tam je to asi horší a výmluva, že se tím chtěl “zalíbit pražské kavárně”, čili poukázat na jejich mluvu asi zcela neobstojí. Na druhou stranu to skutečně vypadá poněkud uměle, pokud ostatní politici hovoří “jak jim zobák narostl” (a výmluva tuším pana Kalouska, že pan Schwarzenberg tato slova říká s noblesou opravdu neobstojí) a vše je v pořádku pouze při projevu pana prezidenta se najednou strhne takováto hysterie.

IvanhoeJohnson
Návštěvník

Tohle nedokážu pochopit. Jak můžete srovnávat nějaká interwiew dělaná mezi dveřmi poslanecké sněmovny s Hovory z Lán – výkladní skřínÍ Hradu.!!!! A jako překladatel by se pan prezident asi taky neuživil. Výraz, který má ta skupina v názvu sice může označovat tuto partii, ale asi tak stejně, jako bychom ji česky nazvali “kočička” (což mi přijde spíš milé než vulgární). Pro to slovo na “k” má angličtina mnohem peprnější ekvivalenty…

Karell67
Návštěvník

Prave takovym prispevku nelze verit. Vazne uvazuji o tom, jestli ses placeny americany. Snaz se vic. Fasisti neprojdou!

Ferenz Futurista
Návštěvník

Tak to doporučuju zaměřit svůj zrak k Moskvě, kde před dvěma dny prošel skoro stotisícový průvod na podporu V.V. Putina, a fašistických a neonacistických vlajek tam bylo nepočítaně. Stačí jen tohle krátké video agentury Reuters: http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/352535-moskvou-prosel-obri-pochod-na-podporu-putina.html
Takže fašisti možná neprojdou, ale do Moskvy už dávno prošli.

Karell67
Návštěvník

Nesmysl a vyplod zapadnich medii. Snad jim nechces verit? Overil sis to i z jinych zdroju? Ten pocet je nekolika nasobne mensi,nez tvrdi. Nejdriv si ty informace over.

Pravdoláskař skalní
Návštěvník

Proč by si ji měl ověřovat? Ověřují si někdy něco jeho mainstreamoví chlebodárci? Stačí lhát a kasírovat a víkend je pro toho vymaštěnce vyřešený 😛

IvanhoeJohnson
Návštěvník

Zato tenhle článek je ověřeno ať sama 😀

Kolodej
Návštěvník

Nezahmlievaj. Demonštrácie boli dve. Jedna – zvolaná “neonacistami” a zástancami monarchie (to sú tie tvoje vlajky) – s heslom:
“Demokracia je v pekle, na nebi je cárstvo a v Rusku – nacionálna diktatúra”
a s účasťou cca 3.000 ludi.
A potom druhá – na podporu Putina – s účasťou “skoro 100.000”.
Aj to video na tvojom linku je tak zaujímavo prestrihané. Poprekladané zábery z jednej demonštrácie s min. zvláštnymi symbolmi a imperátorskými vlajkami /bielo-cierno-zlte/, kolovratom a pod. – a druhej z ruskými vlajkami.
Komédia a pokus o dezinfo v priamom prenose 🙂 Teraz pokračuj osobným útokom 🙂

Mirda
Návštěvník

To je přesně to co havloidy nikdy nerozchodí

Václav
Návštěvník

Futuristo já na tvém videu vidím i České vlajky vedle amerických.Myslíš že jsme Fašieté? Asi se chceš zviditelnit co?

pavjan
Návštěvník

Babiš je jednoznačně spřažen s američany. Navenek se projevuje neutrálně spíše pro lidově a pragmaticky. To táhne. Ale na špinavou práci má v ANO najmuté lidi. Babiše nebrat. Odsouhlasí TTIP; nezakázali GMO, ačkoliv to EU umožnila a patnáct státůz EU to využilo. ČR je baštou Monsanta ve střední Evropě, pod záštitou ministerstva zemědělství a Akademie věd ČR. Všichni kolem je vypráskali, ale Babiš si přece nebude kazit byznys. A lidi? – ti ho nezajímají.

Karel
Návštěvník

Je otázkou, zda je připravován i Majdan. Protože nevyjitím do ulic se sice zabrání destabilizaci země, jenže zase na druhou stranu nečinně sedět, když kulturní hnůj z Prahy sesazuje Zemana z pozice námi zvoleného Prezidenta? Jeví se mi to jako patová situace a nejdůležitějším krokem teď asi bude, aby to Zeman ustál a dál pokračoval v prezidentském postu.

Že američani mají zálusk na dostavbu Temelína musí být každému jasné, proč u nás nový velvyslanec, proč ona zdržení tendrů, proč oy politické tlaky? A technologický spínač na reaktoru jako možné tlačítko vydírání našich politiků? Ano jeví se mi to jako proveditelné a v době kdy se čím dál víc lidí probouzí a zároveň ekonomika usa kolabuje, se busou spojené státy uchylovat ke všem možným způsobům jak dál udržet roli hegemona.

Možná, až vyjde lid do ulic, bude zapotřebí onu revoluci přesně cílit tak, aby se pročistila země od odpadu, (proameričtí politici, pražská kavárenská smetánka, mediální prodejné kurvy, apod..) ale zároveň nedošlo k její destabilizaci a v konečném důsledku si udržela či posílila svou průmyslovou a ekonomickou hodnotu. Protože do těch ulic jednou budeme muset jít a s klíčema to rozhodně nebude !

Ferenz Futurista
Návštěvník

Pokud někdo použije termín “kulturní hnůj”, říká tím jedno jediné, a to o sobě. Že je člověk bez kultury, hlupák, který nedokáže rozlišit, co mu vlastně kultura přináší, že fakt, že vůbec může nyní psát svoje názory, je zásluha právě onoho kulturního hnoje. Nechte si tyhle názory do hospody, na veřejnosti, mezi střízlivými lidmi působíte jedině jako trouba.

TSq
Návštěvník

Elita české kultury řve otevřeně fašistické heslo “Drank nach Osten!”, otevřeně volá po válce,
to je kultura!? Těžko, jen děvenky z E55 a kdo je asi platí 😉

tomas
Návštěvník

píčoviny

Ferenz Futurista
Návštěvník

Slušná práce. Tenhle článek je napsaný s tou nejlepší erudicí rozvědky KGB, je to zářný příklad toho, jak se z několika nahodilých faktů dá obratně splést dokonale působící naprostá lež. Ne náhodou nemá ani pro jedno své tvrzení autor jakýkoliv důkaz, nepředkládá žádné zdroje, jen sepisuje libě znějící pohádku, protože takhle by to přeci mohlo být. Jediná vada na kráse je, že v současnosti, třeba na základě nedávné zprávy tajných služeb našeho státu, ČR, u nás velice aktivně pracují agenti KGB, na plno jede mediální masáž ruské propagandy. Nic takového o USA známého není, jejich aktivita (tajných služeb či řízené propagandy) je u nás minimální, považují nás totiž stále za spojence. Navíc vůbec nepatříme mezi jejich geopolitické priority, jsme naprosto na okraji jejich zájmu. Jediný, kdo aktivně zasahuje – a prokázaně – do naší politiky, je Rusko, které například skrz polostátní Lukoil spolufinancovalo kampaň současného prezidenta Zemana, jejich zástupce Nejedlý byl v nejužším Zemanově volebním okruhu. O jeho protivnících se naopak nic tak dokonale konkrétního nezjistilo…

Bora
Návštěvník

Přesně tak by to napsal ten, kdo je zpracovaný druhou stranou a vlastní názor je utopený v hloubi jeho mysli neschopný vyplavat. Pro dokreslení: Stačí vzpomenout rok 1989. Kdo udělal scénář událostí? Stačí porovnat tento scénář s dalšími. Nejsou tady až příliš okaté podobnosti až shody? Kdo financoval “rozlet” studentů v roce 1989? Být student, jsem taky nadšený, dostat auto, volnost, jezdit po celé republice a lepit papír, které mi někdo dal hotové. Proč přemýšlet o jejich obsahu! Ale za čí peníze? Komu máme být vděčni? Kdo měl největší zájem na změně politického rozdělení světa, resp. rozšíření svých mocenských a ekonomických zájmů? A jaké persony k tomu byly využity víme, nebo aspoň kdo chce vědět, ví. Vždyť i ti, kteří byli v době “privatizací” u moci se přestali tajit tím, že účelem převratu bylo vytvořit skupinu bohatých a zájem většiny společnosti nebyl na pořadu dne. Většina národa se stalo “stádem” voličů kolem kterého krouží supi a snaží se urvat co jde.

Ferenz Futurista
Návštěvník

Vy jste tu dobu asi nezažil, co? Trochu moc si to malujete na mysteriózno. Všechno to bylo podstatně jednodušší, komplot z toho dělají až ti, kteří se vám dnes snaží (zdá se úspěšně) vymýt hlavu, abyste nikomu a ničemu nevěřil a všechno, co se tu dělo od roku 1989 bylo spolčení ilumináů, havlistů, Baracka Obamy, chemtrails, pražské kavárny a dosaďtesikohochcete.
Bohužel to takhle roztomile dobrodružné opravdu nebylo, ale chápu, že stále budou existovat děti, kteří těmto konspiračním teoriím budou věřit. Takoví lidé jsou v každé společnosti, stejně jako lidé s depresí, mentálně zaostalí nebo s jinou vrozenou vadou.

TSq
Návštěvník

Já ji zažil a zamžíváte opravdu skvěle, dobrá práce, to musím ocenit, kdo Vás platí?

heronik
Návštěvník

Komplot z toho nikdo dělat nemusí. Komplot to byl. Kdo chce vědět jak to bylo, může si i dnes přečíst Dolejšího Analýzu 17. listopadu. Bez nějaké dohody s STB, KGB a CIA by to neprošlo.

chabr
Návštěvník

myslite, ze kdyz se o tom nepise na idnes, popr. ve verejne casti vyrocni zpravy bis apod., tak se zpravodajci us u nas neangazuji? :)) podivejte se na afery se spiclovanim nejvyssich predstavitelu statu eu stran usa a zapojte mozek…mozna vam po patricnem usili dojde co jsme a k cemu jsme pro us dobri. svetove velmoci jsou svetovymi velmocemi prave proto, ze maji vetsi ci mensi cast sveta pod vetsi ci mensi kontrolou. cim vetsi cast sveta a cim vetsi kontrola, tim vetsi velmoc. a pokud je vam znamo, us jsou svetovou velmoci cislo jedna. je to srozumitelne?

JeňaPeňa
Návštěvník

Pane! Musel by jste znát i jiné okolnosti a zvlášť aktivity současného velvyslance USA. A hlavně občany USA,kteří žijí v naší zemi!!! Jejich aktivity jsou velmi podivné. A jsou motivováni právě velvyslancem USA! Blbý co???

Standa
Návštěvník

Souhlasím s názorem Ferenze F. !! Článek je naprostý blábol a nesmysl. Nenechme si mlátit klíny do hlavy. Co jsou Rusové zač jsme poznali v 50 tých letech a po roce 68. Nyní nám otevřeli oči uchvácením Krymu a současným děním na Ukrajině. Současného Ruska je potřeby se bát!! Proč se autor tohoto blábolu nepodepsal ?? Je to psáno v žoldu KGB???

JP
Návštěvník

dnešní rusko neni tehdejší sssr … stejně jako dnešní usa už není otrokařská a rasisticka zeme?

m
Návštěvník

Este ze sa ten prostest 17.11. nekonal, ze?!

Pavel
Návštěvník

Ano? A vy snad máte důkaz o tom, že něco podobného neexistuje? Nebo snad máte důkaz pro onen výmysl o Lukoilu? Tedy za prvé: měřte stejným metrem. Za druhé: Kdo podněcuje hysterické a nesmyslné kampaně proti panu prezidentovi? Je snad náhodou, že se šíří stejnými kanály, jako štvavé útoky schwarzenberkovské soldatesky v prezidentské kampani? Za třetí: možná jsme pro USA malí, ale určitě ne nezajímaví – viz hloupý nápad s radarem. Myslíte, že na jeho odmítnutí USA jen tak zapomenou? Ať už s námi hraje ekonomické či geopolitické hry kdokoliv, je právě teď nezbytné upevňování demokracie a posilování státu. Proč pravicové kruhy podporované nejsnáze manipulovatelnou skupinou, mládeží, dehonestují jedinou silnou osobnost ve státě ??? Na to si vnímavý člověk dokáže odpovědět sám, hloupý nepochopí …

Ferenz Futurista
Návštěvník

Vnímavý člověk minimálně třeba pochopí, jak funguje princip odpovídání na komentáře ostatních.
Jinak, vycházíme-li ze základní premisy, jíž se drží veškeré vědecké zkoumání založené na kritickém myšlení, nikoliv na dojmech nebo pohádkách, Occamovy břitvy: “Pokud pro nějaký jev existuje vícero vysvětlení, je lépe upřednostňovat to nejméně komplikované.” Tenhle článek nejen že se neopírá o žádná ověřitelná fakta, ale navíc si vybírá ta úplně nejsložitější, nejobtížnější řešení situace. Proto je už z principu chybný, prakticky ani není třeba se jím zabývat, už dopředu je zřejmé, že půjde o ztrátu času. Nahodilé reálie v textu obsažené mají jeho obsahu dodat hodnověrnosti, aby přesvědčily právě ty neschopné kritického myšlení.
Jinak o té “jediné silné osobnosti ve státě” si přečtěte něco i jinde, než v obvyklých médiích, jimž patrně dáváte svojí pozornost. Doporučuji zejména toto:
http://psychologie.cz/zeman-vladne-stadu/

TSq
Návštěvník

Článek znám i autorku, tak vím své, v jednom má pravdu, jsme stádo, které má svoje starosti, které sem implantovali, naši milí politici a rozvrátili veškeré lidské hodnoty za nadšeného potlesku ambasády U$. Závěrem se odkazuje na morální hodnoty, zvláštní, že neprotestovala proti kandidatuře slušného chrápošíka na hrad, když věděla, že má ženu z kované fašistické rodiny, zřejmě jí vyhovují morální hodnoty pražské sekyrárny, ostatně i její vztahy stojí za povšimnutí.

xJirka
Návštěvník

Z té vaší teze o Occamově břitvě vyplývá, že svět je vlastně strašně jednoduchý a nic složitého neexistuje.
To je tak když někdo nepochopí podstatu, ale pořád musí všem vykládat svoje názory…
Pro vás je to asi opravdu zbytečné, zabývat se tímto článkem.
Nicméně, co se svým časem lidé dělají, je jejich věc, opravdu to nemusíte nikomu říkat.
Co se jednomu zdá jako nahodilé, druhému dává smysl, běžná realita. Ještě jste se s tím v životě nesetkal? Kolik vám je let? Typuji tak 18 a půl.
Četl jste ten článek celý? Pokud ne, pak nechápu, proč se k němu vyjadřujete. Pokud jste ho přečetl celý, pak nechápu proč, když “už dopředu je zřejmé, že půjde o ztrátu času…”
Tak vidíte, nedokážete napsat ani pár řádků, aniž byste popíral sám sebe a chcete kritizovat druhé.
Nicméně už ten fakt, že uznáváte tenhle web, což vyplývá ze skutečnosti, že jste jej vyhledal, četl a dokonce přispíváte do diskuse, už to samo hodnotím pozitivně.
Hezký den

IvanhoeJohnson
Návštěvník

Pánovi je možná jenom osmnáct, ale tYpuji, že už v tomto věku má vyšší vzdělání než Vy…

Black Sheep
Návštěvník

Vy v Ejmerice nespíte, kolik je u Vás hodin? U nás, v Čechách, v 02:23 hod když jste zplodil tento blábol, ráno normální lidi spí… 😛

Deidar1
Návštěvník

😈 😈 Vážený pán Ferenz Futurista aj odvoz Ukrajinského zlata z centrálnej banky Ukrajiny, bol považovaný za propagandu a v dnešných dňoch to priznala aj jej prezidentka. Čo sa týka kritického myslenia nad článkami, možno máte pravdu alebo aj nie , záleží na samom čitateľovi toho , ktorého článku. ak sa mi niektorý článok nezdá a nie je na konci článku uvedený zdroj alebo autor tak radšej ho ani nečítam alebo naň nereagujem. V 80. rokoch minulého storočia som mal jedno veľké šťastie na to , že som stretol jedného človeka , ktorý ma naučil čítať medzi riadkami, poprípade si v tom článku zostaviť slová , aby dávali zmysel. Nechcel som mu veriť, že sa to dá a bol som prekvapený čo sa tam dalo dočítať. Proste , každý čitateľ má vlastný rozum , aby sa zamyslel nad tým čo číta.

Zbyněk
Návštěvník

Tak chápu, že někdo má rad holky a někdo konspirační teorie. To, že autor ma zaručené informace snad i o tom s kým spí moje sousedka není pochyb. Jen nějak v ústavě nemůžu najítu pasáž, kde kladač věnců (president) podepisuje smlouvy o dostavbě jaderných elektráren. Nejhorší na tom je, že spousta lidí bez základní znalosti našich zákonů těmto nesmyslům věří. Zeman, stéjně jako jakykoliv jiný president je jen loutka, bez vlivu na cokoliv. PS příště autore nějaký zdroj těchto zaručených informací.

Váslav Berdych
Návštěvník

Můžete mi prosím poslat zdoj, který píše o velice aktivní práci agentů KGB a mediální masáži ruské propagandy? Rád bych si to ověřil. Děkuji.

Ferenz Futurista
Návštěvník

Pro lidi, neschopné vyhledávat na internetu, tady jsou o tom různé články:
Zde Výroční zpráva naší tajné služby:
http://www.bis.cz/n/2014-10-27-vyrocni-zprava-2013.html
Zde svědectví zástupce Ruské menšiny v ČR:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zastupce-ruske-mensiny-v-Cesku-Pusobi-tady-stovky-ruskych-agentu-335881
Jak utočí Ruskem placená armáda trollů:
http://www.lidovky.cz/propagandisticka-valka-o-ukrajinu-jak-utoci-putinova-armada-trollu-1pu-/zpravy-svet.aspx?c=A140622_125258_ln_zahranici_mct ¨
Tady jeden z původnějších zdrojů, Buzzfeed:
http://www.buzzfeed.com/maxseddon/documents-show-how-russias-troll-army-hit-america
V čtivější formě od bloggera Simindra:
http://www.simindr.cz/ruska-propaganda-na-viteznem-tazeni-ceskymi-medii/
Tady článek o částkách, které jsou za organizovaný trolling vypláceny.
http://zpravy.idnes.cz/rusko-britanie-diskuse-internet-guardian-propaganda-pc6-/zahranicni.aspx?c=A140505_131751_zahranicni_vez

Podotýkám, že na rozdíl od mnoha důkazů o ruské propagandě u nás (a jinde v Evropě) zatím nikdo nenabídl žádný důkaz o opaku – tedy naší, Evropské nebo USA propagandě v Rusku.
Jak to?

Manicka
Návštěvník

Hele ty fasisticky prozapadni kolaborante a vlastizradce. Ty jsi urcite jeden z tech placenych zapadnich trolu.
http://www.osud.cz/zapad-si-plati-internetove-trolly-pusobi-v-zoldu-velkych-medialnich-domu

Mara
Návštěvník

Takovych “dôverných listu švajčiarskeho vydavateľstva” umim napsat stovky. Nechapu ze tem blabolum v clanku nekdo muze verit. Ale jak je videt bohuzel ano. Mame demokracii a diky bohu mame pravo na svuj nazor a zaroven bychom meli uznavat nazory druhych, coz bohuzel nekteri, v posledni dobe zastany hradu, neumi. Je mi jich vazne lito.

m
Návštěvník

A nemali ste ten protes proti Zemanovi, co sa spomina na konci clanku – podotykam z 5.11.?! ved komu napadne protestovat a davat slogany dvojjazycne?! Divadlo pre zahranicne media… Ubohe ovce poniektore!

Pravdoláskař skalní
Návštěvník

Západ si platí internetové trolly, působí v žoldu velkých mediálních domů, pěkně zdokumentováno:
http://www.osud.cz/zapad-si-plati-internetove-trolly-pusobi-v-zoldu-velkych-medialnich-domu

…Tajné jednotky v rámci globální špionážní sítě „Five Eyes“ („Pět očí“) zahajují tajné online operace, jejichž účelem je provést invazi, klamat a řídit internetové komunity i jednotlivce prostřednictvím šíření falešných informací a užívání taktik sociálních věd. Tyto týmy vysoce trénovaných profesionálů mají několik hlavních cílů, jako „vpravit na internet veškeré možné druhy falešných materiálů“, a „využít sociálních věd a dalších technik k manipulaci online rozprav a aktivismu za účelem vytvoření žádoucích výsledků“, oznámil Glenn Greenwald na webu Intercept zdroj na základě tajných uniklých dokumentů poskytnutých Edwardem Snowdenem, bývalým zaměstnancem NSA. Nová informace pochází z dokumentu JTRIG (Joint Threat Research Intelligence Group) britského hlavního vedení státních komunikací (GCHQ), který se nazývá „Umění klamu: Trénink pro tajné online operace“, který je přísně tajný a pouze pro šíření v rámci partnerství sítě „Pět očí“, která zahrnuje Velkou Británii, USA, Austrálii, Kanadu a Nový Zéland…
Tak pokud vím, trollové jako Ferenz Futurista apod. svoloč nasazení například proti tomuto webu a působící zejména ze Slovenska pobírají od kloboučníků eur 2.000, zřejmě je potřeba přeci o chlup větší inteligence, než u pucfleků sloužících za 450 Euro pro diskuse na masmediálních webech.. 🙂

Ferenz Futurista
Návštěvník

Zde Výroční zpráva naší tajné služby:
http://www.bis.cz/n/2014-10-27-vyrocni-zprava-2013.html

Zde svědectví zástupce Ruské menšiny v ČR:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zastupce-ruske-mensiny-v-Cesku-Pusobi-tady-stovky-ruskych-agentu-335881

Jak utočí Ruskem placená armáda trollů:
http://www.lidovky.cz/propagandisticka-valka-o-ukrajinu-jak-utoci-putinova-armada-trollu-1pu-/zpravy-svet.aspx?c=A140622_125258_ln_zahranici_mct

Tady jeden z původnějších zdrojů, Buzzfeed:
http://www.buzzfeed.com/maxseddon/documents-show-how-russias-troll-army-hit-america

V čtivější formě od bloggera Simindra:
http://www.simindr.cz/ruska-propaganda-na-viteznem-tazeni-ceskymi-medii/

Tady článek o částkách, které jsou za organizovaný trolling vypláceny.
http://zpravy.idnes.cz/rusko-britanie-diskuse-internet-guardian-propaganda-pc6-/zahranicni.aspx?c=A140505_131751_zahranicni_vez

Podotýkám, že na rozdíl od mnoha důkazů o ruské propagandě u nás (a jinde v Evropě) zatím nikdo nenabídl žádný důkaz o opaku – tedy naší, Evropské nebo USA propagandě v Rusku.

Vladimír
Návštěvník

Ferenz Futzurista – Podotýkám, že na rozdíl od mnoha důkazů o ruské propagandě u nás (a jinde v Evropě) zatím nikdo nenabídl žádný důkaz o opaku – tedy naší, Evropské nebo USA propagandě v Rusku.
———————
NED – The National Endowment for Democracy (NED) is a private, nonprofit foundation dedicated to the growth and strengthening of democratic institutions around the world. Each year, with funding from the US Congress, NED supports more than 1,000 projects of non-governmental groups abroad who are working for democratic goals in more than 90 countries.

V Rusku zabezpečuje organizaci, úkolování a financování 176 tzv. nevládních organizací. Sice zde píší, že jsou soukromá společnost, ale každý ví kdo je financuje. Teď jim Putin trochu přiskřípl křídelka.

Ferenz Futurista
Návštěvník

Zde Výroční zpráva naší tajné služby:
http://www.bis.cz/n/2014-10-27-vyrocni-zprava-2013.html

Ferenz Futurista
Návštěvník
TSq
Návštěvník

Lidovky toho už napsaly, aby se pak zjistilo, že je to ehmm nějak jinak

heronik
Návštěvník

Tak zrovna v tomhle článku se píše, že je platí za práci v anglicky psaných médiích. O nějakém Česku se tam vůbec nepíše.

Ferenz Futurista
Návštěvník
Ferenz Futurista
Návštěvník
Ferenz Futurista
Návštěvník

Podotýkám, že na rozdíl od mnoha důkazů o ruské propagandě u nás (a jinde v Evropě) zatím nikdo nenabídl žádný důkaz o opaku – tedy naší, Evropské nebo USA propagandě v Rusku.
Jak to?

Manicka
Návštěvník

Hele ty fasisticky prozapadni kolaborante a vlastizradce. Ty jsi urcite jeden z tech placenych zapadnich trolu.
http://www.osud.cz/zapad-si-plati-internetove-trolly-pusobi-v-zoldu-velkych-medialnich-domu

proud
Návštěvník

Ferenc Buzerantista perli :-))))) , a naivne si mysli,ze ho nekdo vezme vazne:-)))))

wpDiscuz