Finská soutěž Miss Helsinki 2017 skončila skandálem a manipulacemi v zákulisí. Porota...

Finská soutěž Miss Helsinki 2017 skončila skandálem a manipulacemi v zákulisí. Porota ve spolupráci s neziskovým sektorem vybrala za vítězku uprchlickou černošku! Finové se bouří a státní televize raději zrušila přenos z galavečera!

Finská soutěž Miss Helsinki 2017 skončila skandálem a manipulacemi v zákulisí. Porota ve spolupráci s neziskovým sektorem vybrala za vítězku uprchlickou černošku! Finové se bouří a státní televize raději zrušila přenos z galavečera!

Procesy globalizace těžce zasáhly i zemi tisíců jezer. Vítězkou soutěže Miss Helsinki 2017 se stala nejméně pohledná dívka ze všech soutěžících, ovšem disponující tmavou pletí. Sephora Ikalaba, 19-letá uprchlice z Afriky, kterou v rámci dobrovolných kvót přijalo Finsko počátkem minulého roku. Favoritkami soutěže přitom byly krásné blondýnky s opravdu překrásnými postavami, ovšem to, co vybrala před 2 dny finská porota této soutěže, to nemá zkratka obdoby. Soutěž zajišťuje ve spolupráci s pořadatelskou agenturou i finské ministerstvo kultury, které ve spolupráci s finskou státní televizí zajišťovalo mediální pokrytí celé události. Finové hovoří o naprostém skandálu a to není zdaleka všechno.

1SephoraIkalabadouble-618x411.jpg
Miss Helsinki 2017, Sephora Ikalaba, 19-letá migrantka z Afriky.

Po vyhlášení soutěže měl probíhat i přímý přenos z galavečera, kde finští podnikatelé a sponzoři akce měli spolu s vítězkou povečeřet, mělo probíhat focení a rozhovory. Toto všechno měla přenášet finská státní televize. Jenže k tomu nedošlo. Po skončení oficiální části sponzoři odešli a z publika se část hostů dožadovala od pořadatelů vysvětlení, sponzoři požadovali asi satisfakci, možná i vrácení peněz. Státní televize tak přenos zrušila a druhý den odvysílala jenom sestřih. Finové jsou velice tolerantní národ, kterým nevadí multikulti, ale to, co proběhlo během soutěže Miss, to bylo přes čáru. Pokud by černoška byla opravdu krásná a pohledná, žádný skandál by to nevyvolalo. Když se ale podíváte na přiložené fotografie a porovnáte “soutěžní materiál”, musí vám být jasné, co asi teď Finové pociťují.

amissh2.jpg
Stupně vítězů. Druhé a třetí místo po stranách, vítězka uprostřed.
Křik sponzorů, znechucení hosté a zrušený přenos

Sephoru Ikalabu do soutěže přihlásila nezisková organizace KIOS, organizace bojující za práva žen ve Finsku a ve spolupráci s finským ministerstvem kultury s pomocí tlumočníka prošla Sephora všemi koly soutěže až do finále, kde zvítězila a porazila domácí finské krasavice. Ve Finsku funguje poměrně přísná cenzura xenofobních výroků, takže celá kauza je v tichosti zametána pod koberec, ale Finové na anglicky psaných alternativních serverech si vylévají zlost na zmanipulovanou soutěž. Finsko představuje v plánu NWO důležitou zemi, protože země Skandinávie mají být islamizovány jako první, kvůli své toleranci a otevřené společnosti. Globalisté se proto nezdráhají vytahovat ze svých skladů “cvičené opice požadované barvy” a s pomocí tlumočníků potom dosazují tyto “modely” na stránky nákupních letáků (viz. zde), anebo jim nasazují korunky vítězek soutěží krásy.

3331080_900.png
Finalistky soutěže Miss Helsinky 2017. Zakroužkovaná vítězka. Bez komentáře.

Doufejme, že podobný osud nečeká i českou soutěž, protože už v minulosti v ČR tyto experimenty probíhaly, jistě si pamatujete na různé nejmenované reality show se zpíváním, různé Bangy atd. Finsko je možná zděšeno procesem, který ho zasáhl, ale islamizace Finska probíhá velmi divoce. Země dobrovolně přijala kvótu 5,000 migrantů ročně, ale ve skutečnosti jen za minulý rok přišlo do Finska podle odhadů na 15,000 migrantů a stejná várka se očekává letos. Finsko je velká země, která má malou populaci, ale migranti tam necestují kvůli krásám přírody a jezerům, ale kvůli socialistickému státu a systému dávek. Ty sice nejsou tak štědré, jako jsou např. v Norsku, ale i tak je Finsko velmi vítanou náhradní destinací, pokud nevyjde Švédsko, Norsko nebo Velká Británie, což jsou vedle Německa další 3 země pro muslimy zaslíbené.

Islamizace Evropy probíhá skrze média a školství

Elity se snaží mediálně protlačovat multikulti a migranty do médií. Začalo to v 90. letech s Korantengem na TV Nova. Ten alespoň uměl česky. Ovšem dnešní procesy protlačují do popředí migranty, kde už není kvalifikací jazyk, vzdělání nebo asimiliace, ale barevný ksicht správné barvy a zaručený dělnický, pardon… chci říct uprchlický původ. To jsou dnes zásadní předpoklady a parametry pro získání dávek, bytů, volebního práva anebo korunek evropských Miss. Jen se podívejte na všechny ty reality show, jak tam horlivě protlačují cizince, zejména tmavé pleti. Je to úchylné, není to normální a degeneraci je třeba se naučit. O to se postará školství. V Česku má školství pod kontrolou Norské království skrze Norské fondy. Plus k tomu přidejte inkluzi, kdy si děti zvyknou, že je normální chodit do školy s Cikány, Araby, Muslimy, Džihádisty (nehodící se raději neškrtejte, nebo vás zavřou za xenofobii).

01081915-miss%20finland091.ab94b306.jpg
Finalistky Miss Helsinki 2017

Pokud děti budou vyrůstat v inkluzi a s nástěnkami, kde se porovnává křesťanství a islám jako dvě normální a v podstatě OK alternativy (viz. zde), tak v 18 letech z dítěte vyroste sluníčkář, který bude tvrdit, že mezirasové mísení je v pořádku, že ani na pohlaví vlastně nezáleží, jestli styk probíhá zepředu nebo zezadu, však je ta demokracie, globalizace a svoboda, ne? Nedejte volný průchod těmto procesům ve svém bydlišti. Zajímejte se, jestli město nebo obec nedotuje nějaké neziskovky, které chystají multikulti projekty v okolí. Pokud si to neohlídáte, skončíte i ve svém městě stejně, jako dnes vypadá Stockholm, Londýn, Marseille nebo nespočet německých měst, kde se lidé bojí z jedné strany černochů z Nigeru a z druhé strany Arabů z Asie.

Kdo je to Sephora?

Sephora přišla do Finska se svojí rodinou 12. února 2015. Ve Finsku nestudovala od svých 6 let, jak lživě uvádí informace finské pobočky Reuters, kterou převzala i česká mainstreamová média,  ale chodí v Helsinkách do jazykové školy pro cizince, kde se za pomoci lektorů učí finsky. Média uvedla, že Sephora přišla do Finska jako 6-letá. To je pochopitelně dezinformace mainstreamu. Umělecké jméno Sephora dostala až ve Finsku, její skutečné kmenové a civilní jméno je „Safíla Narim Ikalaba“, pochází z Konga a s rodiči se dostala na konci roku 2014 přes Libyi do uprchlického tábora v Itálii. Odtud se dostala v únoru 2015 s rodinou na kvótu do Finska.

Finská televize zakrývala jazykovou nedostatečnost Safíly i v reportážích, kde Safíla na dotazy odpovídala pouze a jenom jednoslovně, anebo ze záznamu bez přímého rozhovoru na kameru, kde by se jazyková nedostatečnost provalila. Sami si můžete udělat obrázek v níže uvedených videích. V prvním videu můžete vidět, že Safíla je jediná, která ve video vizitkách dívek nemluví na kameru, ale ze záznamu, zatímco sedí na gauči a upravuje si vlasy, tak do pozadí ze záznamu jde (údajně) její hlas. Druhé video zachycuje, jak Safíla ze sebe vydoluje několik slov, ostatní finské dívky se smějí její výslovnosti a Sephora si potom zakryje ústa.

Jak je možné vidět, mediální mainstream se snaží z uprchlice udělat finskou dívku, která se v ničem neliší, ale ve skutečnosti je vidět, že finština je opravdu obtížná a je to jeden z nejtěžších jazyků na světě. Televize proto manipulativně vykreslila Safílu tak, aby její jazykové nedostatky nebyly odhaleny. Reuters potom rozeslala do světa dezinformaci, že Sephora (aniž by se Reuters obtěžoval uvést její civilní jméno Safíla Narim) žije ve Finsku již od svých 6 let. Ne, to opravdu nežije. Naše informace, které máme ověřené ze dvou nezávislých zdrojů, potvrzují o této černošce fakta, která měla podle mainstreamu asi zůstat utajená. Proč se snaží mainstream utajit, že jde o uprchlici, to mi není jasné. Jsou to snad obavy z nepokojů? Že by se lidé mohli začít bouřit, že multikulti politika ovlivňuje i volbu Miss?

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
4321
Návštěvník

Prostě podobně zmanipulváno, jako Eurovision song ….. vítěz stojí prostě zahovno a je jen účelově dosazen. V tomto případě i ta černoška je na černošku fakt nic moc. Řekl bych, že žádná lepší se asi tomuto neměla prostě zapotřebí ani propůjčovávat. Ale to jsou ještě jen drobné věci. Fini jsou rozhořčeni asi jako mi nad letáky od Lidlu. Co ale říci na tohle? http://www.deutschlandfunk.de/fake-news-wie-breitbart-fakten-verdreht-und-einen-mob.1818.de.html?dram:article_id=375553

EMIL
Návštěvník

Mám za to,že ta nejhezčí holka z místního škaredince se jako matrace pro nějakýho fotbalistu hodí a věřím,že udělá kariéru v tomhle naprosto dnes deviantním světě,jen jestli se to za pár dní všechno nezhroutí…tahle idiocie přece nemůže jít donekonečna…..

minoltista.ca
Návštěvník

Ted nevim, zda-li plakat nad rostouci beznadeji, nebo se vysmat neuveritelné blbosti multi-kulti zalozenych tupcu.
Ne, tady uz neni misto pro emoce. Tohle je nutné povazovat jako dalsi stripek do mozaiky hnevu, ktery az vubuchne, tak bude zle!

JazzBoo
Návštěvník

Plakat.
Hůř opravdu být nemůže.
5777 let nic nevybuchlo, tak jak by hloupý gój najednou k rozumu přišel?
comment image

Václav sMrtka Havel
Návštěvník

Checheche! Ten špinavej pejzatej Žiďák se ale pěkně hnustě směje. Checheche!

minoltista.ca
Návštěvník

No, asi vam schazi podstatné historické udaje. Zidé zacali prebirat kontrolu teprve az pred neco vic jak 200 lety. Francouzska revoluce byla jejich prvni vyhra. Pak nasledovaly dalsi “revoluce”, nez prisel Hitler a plynové komory.

Podcenovat miru hnevu mohou jen hlupaci, protoze vyhravat se neda do nekonecna!

JazzBoo
Návštěvník

No, asi scházi podstatné historické údaje Vám…
Tahle naše civilizace nebude to první “lidské” co na zemi vzniklo.
Proces je cyklický. Žijeme v kruzich. Kruzích nenapravitelné lidské blbosti!
Nebo si snad naivně myslíte, že společnost s deformovaným hodnotovým řebříčkem má nějaké právo na existenci?
comment image
comment image
…navedenej, nebo jenom hloupej?
comment image

minoltista.ca
Návštěvník

Chapete vubec, proc existuji alternativni pohledy na soucasny spolecensky vyvoj? Zacinam mit dojem, ze jste jeste vubec nic nepochopil! Nabizi se otazka …co tady hledate? Konfrontaci?

Vladimir
Návštěvník

Fuj to je ale hnus na poblití Negry a negryně jako vzor krásy tady opravdu nechci!

xmarek
Návštěvník

„Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“ Adolf Hitler
Rád bych věřil tomu, že se lidé dokáži stále řídit svým srdcem a intuicí viz: https://goo.gl/iKiiV3 a velice rychle na vzdory mému warování: https://goo.gl/4jzRTt pochopí, že média, novináři, politici atd. vím moc dobře jak manipulaci používat v praxi.
“Nikdo není beznadějněji zotročen, než ti, kteří falešně věří, že jsou svobodni.” Johann Wolfgang Goethe

Rudolf
Návštěvník

Spíše než vyhlášení finské miss to vypadá na promo filmu Godzilla.

černý potkan
Návštěvník

Nemám slov,opravdu je mi na blití,….tolik krásných bílých žen a ty židovské kurvy tam protlačí odpornou smradlavou podřadnou negřici,bezchlupou poloopici,kterou její samice vrhla někde v africké buši v zatuchlé noře!!
FUJ,FUJ,FUJ …….ti pejzáci nás zničí,povesme ty tasemnice konečně na kandelábry!!!

Lostris
Návštěvník

Kdysi jsem hodně pobývali v latinské Americe, hlavně Venezuela má nádherné holky všech barev pleti. Tam když se do finále dostane černá holka tak zaslouženě. Tady je to politika.

Rudolf
Návštěvník

Admine, je málo komentářů, navíc je řazení od nejnovějších a přesto se ten můj někam odpařil. Nic zásadně nepřípustného tam sděleno nebylo, ale je pravda, že na nesmazání je zapořebí něco určitého mezi nohama.

Akizmdr
Návštěvník

Rudolf
Spíše než vyhlášení finské miss to vypadá na promo filmu Godzilla.
Dnes v čase 19:49

Administrator
Admin

Musíte diskuse refrešovat pomoci kliknutí na třídění. Nejprve od nejstarších a potom od nejnovějších. Tím se obejde Cloudflare a načtou se živé diskuse.

Paroubek
Návštěvník

Ale u takto načtených diskuzí nefunguje anonymizér href.li na odkazy ani fotky, takže před kliknutím číst a trochu zapřemýšlet, bezhlavě neklikat na vše. Dá se předpokládat, že neumětelové z CTHH budou mít tendenci dál lovit IP diskutérů, protože na něco víc se nezmůžou a musí ministerstvu vykázat nějakou činnost za svoje pěkné platy z erárních peněz, tzn. že tito parazité žerou z našich daní a sledují nás za naše vlastní peníze. Až to skončí, nikde si profesně neškrtnou. Brzy budou k dispozici jejich jména.

Sims.
Návštěvník

Nechci být škaredá, ale když se na vítězku podívám prosta jakýchkoliv emocí, tak by ji angažovala do filmu, který by měl přiblížit život neandrtálců či spíše austrolopiteků, tam by mohla hrát věrohodnou představitelku. Vůbec se nedivím, že donátoři utekli a obyvatelé Finska jsou pobouřeni. Toto se již nedá nazvat ani pozitivní diskriminací, ale absolutní blbostí aktérů této hry. Pokud se budou takové excesy množit, bude za chvíli hodně lidí moc naštvaných. Jestliže si dnes lidé říkají, že za socíku nám bylo moc věcí vnucováno, tak dnes de dá říci, že jsme přinucováni. A to je daleko horší situace, snad se lidi proberou.

Paroubek
Návštěvník

Boj o oheň 2

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

A ten roztomilej frňáček! Ňu ňu ňu ňu 😀

Řešení je jednoduchý, stačí abyste mi někdo konečně vysvětlil, jak to, co se děje a chystá, mám vysvětlit idio… teda chci říct, voličům ANO, ČSSD, Lidovců a shnilým nevoličům.

Zatím to vypadá nějak takhle: “twl, kam na ty sračky furt chodíš :-D”
To je jedna přesná citace, co mi přišla mailem.

Mimochodem, tohle je ta negerská mikina z Lidlu, ale ve Slovinským letáku: http://m.zvedavec.org/vezkratce/13865/

Akizmdr
Návštěvník

Tak co pochcávající se fízlové z CTHH, je finská miss černá špína pravda nebo fejk? Netrpělivě čekám na tweet!

wpDiscuz