Exkluzivní fotografie: Autobusy německé Luftwaffe vozí arabské uprchlíky do zimního střediska na...

Exkluzivní fotografie: Autobusy německé Luftwaffe vozí arabské uprchlíky do zimního střediska na lyžovačku! Kdo z vás to má?

Exkluzivní fotografie: Autobusy německé Luftwaffe vozí arabské uprchlíky do zimního střediska na lyžovačku! Kdo z vás to má?

Německo je země neomezených možností a nebuďme skromní, je to země zázraků. Když v roce 2015 otevřela Angela Merkel svoji náruč migrantům, nikdo asi netušil, že německými a rakouskými kopci a sjezdovkami se místo jódlování Tyroláků a cinkání zvonců začne ozývat arabština a ve frontě na vlek místo “schnell, schnell” uslyšíte “jala, jala”. Jeden z našich čtenářů z Prahy byl o víkendu na německé straně Šumavy a přijel si zalyžovat na Arber (Javor). Jaké to však bylo jeho překvapení, když na kopci se proháněli na snowboardech migranti z arabských zemí, do každého vráželi a padali po sjezdovce jako hrušky. Začal tedy pátrat po původu těchto dárečků a nestačil se divit.

Arabští uprchlíci na lyžích a snowboardech na sjezdovce na Arberu. Čekají na instruktora?

Uprchlíky do zimního resortu totiž přivezly autobusy kdysi hrdinné a pyšné Luftwaffe, konkrétně armádního hudebního tělesa Luftwaffenmusikkorps [1], které koncertuje při vojenských příležitostech. Armádní hudební soubor Luftwaffe spadá pochopitelně pod letectvo, a to spadá pod velení Bundeswehru. Za peníze německých daňových poplatníků se tak arabští uprchlíci, kteří jsou navlečení do značkového zimního oblečení a na nohách mají úplně nové snowboardy, učí jezdit na sněhu, což je bezpochyby mnohem důležitější, než třeba výuka němčiny nebo dokonce ta nechutná a sprostá věc, které se prý říká “hledání práce”. Bundeswehr podle informací naší redakce opravdu poskytuje autobusy pro dopravu běženců v Německu na kulturní a sportovní programy pořádané německými ministerstvy práce, kultury a sociálního fondu pro podporu multikulturního soužití. Níže je uvedeno svědectví našeho čtenáře, který barvitě popisuje tuto podivnou taškařici, která se na Arberu odehrála.

Luftwaffenmusikkorps – Hudební armádní sbor Luftwaffe
Svědecká zpráva našeho čtenáře a fotografie

Anděla z protizákonně dovezených muslimských analfabetických hotentotů dělá novou šlechtu … za peníze německých daňových poplatníků je autobus Luftwaffe – Bundeswehru  svými autobusy a náklaďáky naváží na Arber jednotky kilometrů od Čech, na sjezdovky mezi dospělé i dětské lyžaře, aby si ilegálové zpestřili to denodenní flákání mezi modlitbami !!! Nebo že by je cvičili na zimní invazi na lyžích   proti slovanům a židům z bývalého východního bloku? Ale popořadě.

Vydali jsme se dnes výjimečně na lyžovačku namísto na český Špičák, na německou stranu Šumavy, na Arber. Už to asi  víckrát neuděláme. Přijížděli jsme chvilku po 12-té hodině, a proti nám jel po parkovišti bílý osobní VW golf Variant s vojenskou SPZ (na SPZ byla Německá  vlajka plus čísla) . Hned za ním bílý VW Transporter s korbou a s plachtou, taky s vojenskými značkami. Obě auta měla na bocích nápis ve smyslu Bundeswehr – sloužíme Německu.  Na konci parkingu u lanovky Turnhof (2 kotvy vedle sebe) stály autobusy a mezi nimi i bílý autobus Bundeswehru.

Autobus Luftwaffe zaparkovaný před zimním resortem na Arberu.

Tak jsem dětem řekl, že uvidíme vojáky na lyžích, jak trénují. Během následující hodiny a půl jsme nikde neviděli žádného vojáka, jen se lidi ve frontě na vleku ( byla tam tak polovina Čechů, je to tam prý  běžné )  bavili, že po sjezdovce jezdí na snowboardech i na lyžích absolutně nebezpečně skupina Afghánců či Pakistánců , a srážejí děti i dospělé, protože to neumí, ale dělají si absolutně co chtějí a na nikoho nedbají.  Neumějí prý ani německy ani anglicky. Divili jsme se všichni , kde se tam vzali. Pak se ozval jeden pán, že je viděl vystupovat z autobusu Bundeswehru – Luftwaffe a další vojenská  dodávka (asi ten bílý  transporter), že jim vezla snowboardy a lyže!

Jala, jala! Arabové na německé sjezdovce!

Při následné jízdě jsem spatřil ten výsadek ilegálních muslimských invazních jednotek se snowboardy a lyžemi , navážených na svah za peníze německých daňových poplatníků německým Bundeswehrem ( ten by si měl na auta napsat spíš sloužíme invazním muslimským jednotkám). Váleli se všichni u horní stanice kotvové  lanovky, všichni hulili jak fabriky, a mezi nimi nějaká sluníčkářka která je asi vedla.  To vše za peníze německého daňového poplatníka, a dost možná že i za peníze EU, čili nás všech evropanů. Němec maká v továrně, a z jeho daní platí Anděla muslimským ilegálům ježdění na snowboardech a na lyžích , za peníze onoho pracujícího Němce, a vozí je tam autobusy a dodávky Bundeswehru !!!! to je absolutně zrůdné… krom toho že jejich kolegové ve víře – údajní uprchlíci,  vraždí a terorizují celé Německo, které je živí a šatí.

Anděla nám tlačí uprchlíky pod tlakem, je to její úloha v projektu islamizace, likvidace Evropy a genocidy původního obyvatelstva ilegálními muslimskými invazními jednotkami. Pak nám řekne, že je máme za peníze české armády (čili za peníze nás, Čechů) vyvážet na české  sjezdovky a platit jim výuku lyžování a snowboardování včetně permanentek, hulení cigaret a hospod !!!  Anděla je prostě …. . Udělal jsem si pár fotek plus video této naprosto neuvěřitelné seance, kdy údajní utečenci z války namísto práce nebo učení jazyka jezdí mrhat v pracovní dny  penězi daňových poplatníků Německa ježděním na snowboardu.

Instruktor anebo jenom šéf migrantů? Všichni sedí jako přibití ke sněhu.

Ale dost možná i penězi všech ostatních Evropanů, mrhají penězi na permanentky i na hulení cigaret a bezohledné jezdí na snowboardech mezi lidmi a malými dětmi, které bezohledně porážejí  !!! A Bundeswehr – Luftwaffe , který měl být už dávno kompletně  se všemi ostatními evropskými armádami na středozemním moři a otáčet všechny invazní lodě zpátky na Turecko a Afriku, na náklady armády a daňových poplatníků dováží nebezpečné muslimské ilegály až na sjezdovku mezi normální lidi za zábavou!

Němci to vidí, slyší, brblají, ale do ulic raději nevyjdou

To je naprosto neuvěřitelná schizofrenie, co Anděla řízená Obamou a muslimy ze Saúdské Arábie předvádí! Proč proboha Němci nepovstanou a neshodí vládu, která toto dovolí a organizuje? Cestou zpátky jsem si udělal fotku autobusu  Luftwaffe- Bundeswehru.  Řidič, jakmile zjistil že fotím jeho i autobus, okamžitě nastartoval a začal odjíždět z parkingu vyhrazeného pro autobusy .  Přejel však pouze o pár set metrů tzv. za roh, za který není normálně vidět, pokud tam nezajedete autem. A zaparkoval tam u bočního sjezdu ze sjezdovek, aby si mohli ilegálové na snowboardech a na lyžích  po vydovádění na sjezdovce nepozorovaně naskákat do busu a nikdo to neviděl. Asi dostal echo, že to tam zajímalo všechny přítomné lyžaře na sjezdovce i ve frontě , a že z toho bude pořádné haló, až se toho chytí media . Přitom tam kam zajel, je zákaz vjezdu a parkování autobusům, ty mají vyhrazené místo u spodní stanice kotev.

Autobus německé Luftwaffe, který odparkoval “za roh”, aby nebyl vidět. Na snímku je vidět vpravo vzadu u krajnice.

Toto včetně fotografií by se mělo co nejdřív objevit v novinách na předních stranách, aby lidé konečně prozřeli, co se děje, neb snad všem v ČR je už jasné, že Anděla není šílená, ale že je klíčovou řídící osobou – součástí spiknutí muslimů proti Evropě, tzn. že ona pracuje pro muslimy a pro cizí mocnosti, tedy proti své zemi a svým občanům na jejich islamizaci – likvidaci německého národa, a poté všech národů v Evropě. Němci už jednou šli za Hitlerem až do hořkého konce, proč proboha opakují dnes tu samou chybu s Andělou? Ta OSI STASI všehoschopná kreatura je pro celou Evropu nebezpečnější než 100 Adolfů dohromady!

Proč se proboha  Německo nevzepře té probíhající  genocidě vlastního národa , která je na něj plánovaná těmito zrůdami  a realizovaná Andělou před jeho očima a za jeho peníze ? Vždyť Trump je už u vesla a vydává jeden rozumný dekret za druhým, takže takhle muslimská zrůdnost násobně horší fašismu  už musí skončit !!! Anděla už nemá v USA podporu, naopak Trump řekl že udělala katastrofální chybu…a doufejme, že Anděla za vlastizradu a evropozradu  co nejdříve skončí tam kde má – před soudem. Ti nebezpeční muslimští dárečkové hulící a válející se na sjezdovce na mě při focení ještě dělali usměvavé obličeje a ukazovali palec nahoru, asi jako že už mají Německo doma, že jim ho Anděla proti vůli všech Němců už darovala i s nimi jako s otroky, kteří vydělávají na jejich zimní radovánky.

Pro AE News čtenář z Prahy.

No, co k výše uvedenému svědectví našeho čtenáře dodat? Německý nezaměstnaný takové benefity nemá. Nikdo mu nezaplatí lyžovačku na Arberu, dokonce mu nikdo ani nezaplatí permici na vlek. Uprchlíci v Německu se mají jako v bavlnce. Angela si migranty hýčká, jako kdyby to byly její vlastní děti. Ovšem nehýčká si je z vlastní kapsy, ale z kapes německých občanů. Celé to ukazuje pouze na to, že Německo míří k totální a úplné islamizaci, protože představa, že Arabové se naučí lyžovat a jednoho dne budou v turbanech a hidžábech brázdit sjezdové svahy v evropských resortech, je opravdu neskutečně děsivá. Jala, jala! Až tohle uslyšíte i ve Špindlu, tak vězte, že to jenom netrpělivý sjezdař z Afghánistánu vás popohání, abyste s sebou pohnul ve frontě na vlek a nezdržoval ho.

Redakce děkuje našemu čtenáři za zaslané fotografie a za svědeckou reportáž. Nebojte se sami stát součástí našeho zpravodajství. Všímejte si migrantů, foťte a natáčejte. Pokud zašlete i popis události k fotografiím, rádi text otiskneme. Tyto informace jsou důležité a vykreslují obraz děsivé reality v dnešní Evropě mnohem lépe, než zaujaté a falešné zpravodajství mainstreamových médií.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Zlomený
Návštěvník

Němci maj stažený zadky jak po první světové a už jenom čekají na Dolfu II

pzv
Návštěvník

Len trochu k predstave politického tlaku, ktorý existuje v Nemecku…

Nemecko zažíva tretiu vlnu politického prenasledovania
https://diskuter.wordpress.com/2016/08/04/nemecko-zaziva-tretiu-vlnu-politickeho-prenasledovania/

Anetta Kahane: Ako bývalá agentka Stasi terorizuje nemeckú verejnosť a internet
https://diskuter.wordpress.com/2016/07/28/anetta-kahane-ako-byvala-agentka-stasi-terorizuje-nemecku-verejnost-a-internet/

Nemecká, politicky hyperkorektná definícia o tom, ako vyzerá rasizmus proti utečencom na internete.
https://diskuter.wordpress.com/2016/08/05/anetta-kahane-antonio-amadeu-stiftung-a-nemecka-politicky-korektna-definicia-rasizmu-o-utecencoch/

raspberry
Návštěvník

Agentka Stasi Merkelová = poslední východoněmecká tajná zbraň, jejímž úkolem je zničit západní Německo. A to se jí daří.

xmarek
Návštěvník

Každý máme jinou představu o životě. Uprchlíci třeba lyžovačku, já kupříkladu letadlo Harrier. Podstatné je co komu co přinese. Mně znalost, zkušenost, nadčasové filosovie viz: https://goo.gl/29fqnV (sekce Učení), schopnost realizace atd. a jim?
Co je mi do nich? Ať se tam třeba ulyžují. Můj život bude vždy můj a OPICE (tím nemám pochopitelně na “mysli” tyto lidi) rozhodně nemíním napodobovat ani jim závidět.
Myšlenka dne: “Miluji techniku, je podstavena na faktech, nikoliv na lžích.”

janaz
Návštěvník

Radosť vládnuť takým ako ty! A ešte sa tým aj chváliš!

mantid
Návštěvník

@xmarek:

Obávám se, že Vám možná uniklo skutečné poselství článku (a čtenáři, který situaci zpracoval a zveřejnil, rozhodně náleží více než oprávněné poděkování) – možná by stálo za to zaslat po vypršení oprávněné exluzivity i Okamurovi, on už ví, jak to dostat na světlo bijící do očí.

Marku, pochopte prosím, že těch” uprchlíků” se nikdo neptal, zda si chtějí zalyžovat. Prostě jim ten benefit dali (jako mnoho jiných , o kterých ale podobné reportáže prostě nejsou). A je to nic nestojí, protože se to vezme z peněz, které byly původně určeny např. pro zdravotnictví či školství, nedej bože k posílení bezpečnostních složek k ochraně původního obyvatelstva. Sami němečtí policisté alarmují, že prostředků k zajištění bezpečnosti kvůli zvýšené kriminalitě od nástupu “uprchlíků” je brutální nedostatek.

Píšete:
“Podstatné je co komu co přinese.” To je velice dobrá poznámka. Vždy se ptejte, když se cokoliv kdekoliv stane: “Co z toho kdo má?”
Řekněte mi, co tato akce přinese německým občanům? Ten, kdo to uspořádal si bezpochyby nacpal kapsy penězy z fondu EU v rámci plnění integrace teroristů… ne, vlastně uprchlíků, omlouvám se za překlep. Těm “uprchlíkům” to zase pro změnu přinese potvrzení, že oni berou, zatímco občan dané země dává – z toho si “uprchlík” “oprávněně” vezme, že on je pán a původní obyvatelstvo slouží jen k uspokojení jeho potřeb. Ale řekněte mi. “Co z toho má ten německý občan?”

Dále píšete:
“Co je mi do nich? Ať se tam třeba ulyžují. Můj život bude vždy můj.” Takto jsem také před cca rokem dvěma uvažoval. Byl jsem sám. Neměl jsem tehdy ještě partnerku.
Já Vám samozřejmě přeji, aby Váš život zůstal vždy Váš. Ale vězte, ať už s tím souhlasíte nebo ne, ať už tomu věříte nebo ne, s ohledem na jejich dosavadní jednání byť třeba jen v tom Německu,že tihle “uprchlíci” přicházejí s úmyslem Vám (a všem ostatním) ten život vzít – ať už obrazně nebo doslovně. Netvrdím, že se to stane, že to tak musí skončit. Tvrdím, že z jejich dosavadních činů (i běžnými médii zveřejněných) považuji jejich úmysly vůči hostitelské zemi za nepřátelské .

A nakonec píšete, a to považuji za zcela zásadní:
“Myšlenka dne: „Miluji techniku, je podstavena na faktech, nikoliv na lžích.“ Já Vám s dovolením předložím jeden fakt, ale bohužel netechnického směru:
Kde tam na těch fotografiích vidíte signál prchajících obětí a rovnosti? Nebo se zeptám jinak: Kde tam mezi těmi nešťastnými, zoufalými uprchlíky vidíte ženy? Děti? Nebo jiné osoby než-li dobře živené a pozitivně naladěné mladé muže? Když ne v poměru 50:50, tak alespoň 75:25? Kde jsou, pane? Nejsou. Protože to nejsou uprchlíci v našem chápání původního významu slova “uprchlík”. A když to nejsou uprchlíci, kdo jsou? A co chtějí?

RRR
Návštěvník

Každý národ si svůj úděl píše sám. Napsali si ho Češi v 90. letech, píšou si ho nyní i Němci. Zajímavý sociologický (a psychiatrický) úkaz, jak se národy snaží vší silou udržovat při životě to co je zabíjí. Ti dopadli kdysi tak odhodlaní a hrdí Bismarkovi, Vilhemovi a Hinderburgovi občané.

pzv
Návštěvník

Na Slovensku sa už politicky korektný nátlak tiež začína stupňovať

Kotlebovci dostali za výroky v parlamente najvyššiu možnú pokutu

Poslanci za ĽSNS Milan Mazurek a Stanislav Mizík dostali za svoje výroky v parlamente pokutu 1000 eur. Tí pred časom v parlamente nazvali islam “krutým a neľudským politickým systémom” a “satansko-pedofilným dielom diabla.” Predseda výboru Richard Raši zo Smeru v stredu po zasadnutí povedal, že obaja poslanci dostali najvyššie možné pokuty.
https://domov.sme.sk/c/20454319/kotlebovci-dostali-za-vyroky-v-parlamente-najvyssiu-moznu-pokutu.html

Raši by chcel zobrať poslancom imunitu za vyslovenie názoru, lebo ju zneužívajú na šírenie extrémizmu
http://www.hlavnespravy.sk/rasi-by-chcel-zobrat-poslancom-imunitu-za-vyslovenie-nazoru-lebo-ju-zneuzivaju-na-sirenie-extremizmu/892607

Mimoriadna správa: Príslušníci polície, pravdepodobne z novozriadenej Národnej jednotky boja proti extrémizmu a terorizmu vyšetrovali uznávaného historika – profesora Ďuricu a hľadali kňaza Jána Košiara
Bratislava 4. februára 2017
http://www.hlavnespravy.sk/mimoriadna-sprava-prislusnici-policie-pravdepodobne-z-novozriadenej-narodnej-jednotky-boja-proti-terorizmu-vysetrovali-uznavaneho-historika-profesora-duricu-a-hladali-knaza-jana-kosiara/893838

Mimoriadna správa: Národná jednotka boja proti terorizmu a extrémizmu vyšetruje štatutára nadácie “Naše Slovensko pomáha”
Slovensko 7. februára 2017
Dnes ráno prišli do domu Martina Žáčika policajti z novovytvorenej Národnej jednotky boja proti terorizmu a extrémizmu, ktorá je súčasťou Národnej kriminálnej agentúry (NAKA). Žáčik po zásahu skončil v nemocnici. Policajti z novovytvorenej jednotky prišli k Žáčikovi približne o 6. hodine ráno.
http://www.hlavnespravy.sk/mimoriadna-sprava-narodna-jednotka-boja-proti-terorizmu-a-extremizmu-vysetruje-statutara-nadacie-nase-slovensko-pomaha/895111

Proti extrémizmu bude brojiť nová policajná jednotka, podľa Fica sme ho podcenili.
1. februára 2017
http://www.hlavnespravy.sk/proti-extremizmu-bude-brojit-nova-policajna-jednotka-podla-fica-sme-ho-podcenili/892520

Ministerstvo spravodlivosti prijíma žiadosti záujemcov o nový znalecký odbor v oblasti extrémizmu
23. januára 2017
http://www.hlavnespravy.sk/ministerstvo-spravodlivosti-prijima-ziadosti-zaujemcov-o-novy-znalecky-odbor-v-oblasti-extremizmu/888392

Problémový Žitňanskej zákon o boji proti extrémizmu vstúpil do účinnosti. Zároveň je však na Ústavnom súde (1. januára 2017)
http://www.hlavnespravy.sk/prisnejsie-opatrenia-proti-extremizmu-vstupili-do-ucinnosti-zakon-je-na-us/879079

Brunero
Návštěvník

No, smerovanie Smeru sa mi javí už nespochybniteľné. Nejako si ich kúpili či donútili či spracovali iným spôsobom. Nebude inej možnosti, ako voliť Kotlebu. To však nie je dobré riešenie. keďže nemá kádrové zázemie. Aj naša národná strana SNS je tiež od volieb akási príliš neutrálna.

Murkoslav
Návštěvník

SMER asi pozná aktuálne reálne štatistiky kde Kotlebova ĽSNS značne vedie. Preto SMER a konkrétne Fico, začal pred pár týždňami s útokmi voči ĽSNS. Inak si to neviem vysvetliť. Lenže takýmto spôsobom urobia Kotlebovi len percentá navyše. SMER to asi vie. Preto riskuje vabank a snaží sa ten útok robiť smrteľným. Myslím, že sa im ale nepodarí zničiť ĽSNS.

baliz
Návštěvník

V pořádku ať si je Němci opečovávají podle libosti je to jejich věc jejich starost, jen nevnucovat ostatním zemím své postoje tečka

kladivo na jandu
Návštěvník

Tak tohle kdyby viděl Goering tak by asi prasknul…

4321
Návštěvník

Mrkněte na Babišovky. Mutikulturalisti vytáhli odněkud svoje “ESO” – homosexuálního imána se svojí pravou vírou! 😉

http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-gay-imam-0mo-/zahranicni.aspx?c=A170207_104346_zahranicni_zt

Voloďa
Návštěvník

jj už jsem to četl,je mě z toho hodně špatně

Finist
Návštěvník

I(slam)dnes

NWOfob
Návštěvník

Proces postupného sociálního, politického a kulturního úpadku je v plném proudu:
https://www.youtube.com/watch?v=yzCSFnXreX0&feature=youtu.be

raspberry
Návštěvník

Erik D. Prince, zakladatel a bývalý majitel (1997 – 2010) bezpečnostní firmy Academi, dřívejší názvy Blackwater USA, Blackwater Worldwide, Xe Services a nyní výkonný ředitel a předseda představenstva Frontier Services Group Hong Kong (pobočky má výhradně v Asii a Africe), se 15. ledna zviditelnil v televizi CNN a navrhnul ochranu jižní hranice Libye pomocí soukromých kontraktorů, zabránilo by se tak migrantům, aby se vůbec dostali na lodě do Evropy. Nabízí se tak pro agentury typu Academi příležitost k obrovskému zisku. Eric D. Prince prodal Academi v roce 2010 “skupině soukromých investorů” – dvěma firmám, kterí se zabývají cateringem a veganskými potravinami, za nimiž stojí jeho kámoš Jason DeYonker (Forte Capital Advisers a Manhattan Growth Product). Nájemný masový vrah Erik D. Prince byl Trumpovým poradcem ve volební kampani, jeho sestru Betsy deVos si Trump vybral za ministryni školství a celá rodina významně přispěla na Trumpovu volební kampaň.
http://www.wwnytv.com/story/34296673/erik-prince-interviewed-on-cnn-how-to-solve-the-libyan-migrant-crisis
http://www.nwoo.org/2017/02/08/zakladatel-kontroverzni-agentury-navrhuje-blackwater-jak-vyresit-migracni-krizi/
To je smutné, jaké má Trump zištné přátele. 😛 Proč platit NATO, když máme Academi a Frontier Services Group!

Amus
Návštěvník

Eric de Prince tímto rozhovorem dal najevo všem Evropanům, jací jsou hlupáci a jak si dají vymývat mozek tím, že se migrantská krize nedá řešit jiným způsobem než to činí současné evropské politické elity. Nastínil jednoduché řešení a jasně řekl, že k němu chybí politická vůle. Totéž, co Academi, by mohla činit vojska Nato nebo Frontex, pokud by byl zájem krizi řešit. Toto z toho rozhovoru bylo podstatné, ne to, jak se podnikatelé snaží na krizi vydělat. Dělá to naprostá většina z nich, i ti čeští v Teplicích. A podobné týpky v blizkosti Putina nevidíte? Sami Rusové to kritizují a to i na tiskových konferencích s Putinem, např. výstavba mostu spojujícího Krym s Ruskem. Měli by jste se pokusit být objektivnější v posuzování a hlavně se přestat ohánět odkazy na mainstream, jehož zprávy v souvislosti s Ruskem a Putinem považujete za lživé, ale v případě Trumpa na ně rádi odkazujete a pomáháte je šířit. Ale USA s Ruskem spolupracovat budou a obě země z toho budou profitovat. To budoucnost Evropy je nejasná.

Thom
Návštěvník

Nemci na tom nie sú o nic lepšie ako čechoslováci, robia od vidim do nevidím a není čas a síla na prejavenie názoru. Do toho agenti, špicľovanie, internet pod drobnohľadom, nedobrovoľne trpenie US okupantov na svojom území. Všade strach. Do toho nezávideniahodná minulosť a neschopnosť sa s tým vyrovnať. No nežil by som tam ani za nič.

Murkoslav
Návštěvník

To je pravda. Len treba povedať že Nemci majú možno 3 krát väčší príjem ako Slováci. Takže ten Nemec drží hubu skôr preto, lebo je zavretý v zlatej klietke.

Perun Hromovládný
Návštěvník

Mám jeden osobní postřeh. V Ústí nad Labem jsou čím dál častěji vidět muslimky v těch jejich hábitech a často tlačí i kočárek. Jejich mužů byjste si většinou nevšimli, neboť splývají s jiným etnikem a většinou jsou někde opodál. Jsou ve středu města a i na sídlištích v běžných panelových domech (např. Severní terasa). Pohybuje se tu poslední dobou i mnoho černochů… Otázkou je, kde se tu berou? Předlická ubytovna kapacitně nevysvětluje to nenadálé množství ve městě. Není tu práce a ani lázně, jako v nedalekých Teplicích, kde je tak nějak člověk „očekává.“ Takže, co dělají v tomto celkem chudém městě, kde nemá pracovní příležitost většina zdejších a o platech ani nemluvě… Máte podobnou zkušenost? Domnívám se, že jsou sem tajně přemisťování naší kolaborantskou vládou. Nic jiného mne nenapadá.

albatros
Návštěvník

To je všechno na tajňačku. V Praze už je černo dávno. Nemluví se o tom, pěkně potichu jako smrad to nenápadně nasouvají.

Frenk
Návštěvník

Proč tedy pan ministr Chovanec předvolebně provádí “razie” jen a pouze proti Rumunům, Bulharům atd. jen v Plzni a Mladé Boleslavi???

Velká města jsou nezákonných migrantů v ČR již dnes plná Praha, Brno, severní Čechy…POLICIE ČR nekonná NIC.

Perun Hromovládný
Návštěvník

Chovanec dělá na oko, pro veřejnost siláka a pak je vždy většinou přehlasován… Jak laciný a přesto fungující trik. Tento článek dokládá jeho pravou tvář a záměry, je to kůň NWO stejně, jako ostatní velezrádci ve vládě… https://www.novinky.cz/domaci/382355-cesko-se-chysta-vytisknout-do-zasoby-150-tisic-dokladu-pro-migranty.html

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Proboha, vemte mobily a natáčejte. A dejte na net!

Bary
Návštěvník

Bohužel i v Brně je to stejné…

Amus
Návštěvník

Potvrzuji, všímám si toho déle než rok.

wpDiscuz