Demokratická radnice v Charlottesville zažehla největší rasové nepokoje v USA za posledních...

Demokratická radnice v Charlottesville zažehla největší rasové nepokoje v USA za posledních 40 let. Liberálové se pokusili odstranit ikonickou sochu konfederačního generála, a to byla poslední kapka. “White flight” je u konce a už teče krev!

Demokratická radnice v Charlottesville zažehla největší rasové nepokoje v USA za posledních 40 let. Liberálové se pokusili odstranit ikonickou sochu konfederačního generála, a to byla poslední kapka. “White flight” je u konce a už teče krev!

Mainstreamová média přinesla o víkendu dvojici zdánlivě nesouvisejících zpráv. V mnoha světových metropolích, včetně Prahy, proběhly pochody deviantů pod kódovým označením GP. Odkaz na “Globálního prediktora” zamaskovaný pod krycí název “Gay Pride”. Situace v Praze se nesla jako v uplynulých letech v nádechu sodomických vztahů a polonahých úchylů, kteří za podpory globalistických korporací jako je Google, Microsoft, Amazon a dalších si vyšli do ulic prosazovat svoji homoagendu. Jenže něco mnohem děsivějšího se odehrává tento víkend v USA v americkém městě Charlottesville ve Virginii. Tam totiž také o víkendu vyrazily do ulic zástupy liberálně-homosexuálních skupin, ovšem nikoliv kvůli GP, ale kvůli něčemu jinému. Evropská mainstreamová média příčinu zamlčují a přechází bez povšimnutí, takže AE News musí přinést osvětlení celé situace, proč v Charlottesville vypukly největší rasové nepokoje a místní radnice ve městě musela vyhlásit výjimečný stav.

Útočník najíždí do davu levicových demonstrantů.
Demokratická radnice ovládá jižanské město už přes 20 let

Charlottesville je město v jižanské Virginii, které je enklávou Demokratické strany a liberálů. Radnici už přes 20 let ovládá Demokratická strana a konkordát liberálních levicových politiků [1], kteří sebe definují jako nezávislé politiky, ale ve skutečnosti protlačují ve městě homoagendu a GP teze tak tvrdě, že došlo až k vypuknutí rasových nepokojů. Vedení radnice před 3 týdny oznámilo, že má v plánu odstranit z centra města historickou jezdeckou sochu generála konfederačních vojsk Roberta E. Leeho, který je ztělesněním jižanského konfederačního odkazu. Toto rozhodnutí bylo poslední kapkou pro konzervativní část populace města a jižanské spolky tak na tento víkend svolaly do města demonstrace na ochranu historické památky, aby vyjádřily odpor proti plánovanému odstranění jezdecké sochy.

Útok autem do průvodu levicových aktivistů.
Demokratická radnice ve městě se rozhodla mazat v učebnicích historie

Radnice argumentuje tím, že gen. Robert E. Lee reprezentoval rasistický systém a v dnešní době multikulturního narovnávání vztahů prý není pro výchovu mládeže dobré prezentovat postavy historické minulosti, které byly exponovány jako hlavní figury Konfederace, rasismu a otrokářského systému. S tímto krokem ovšem liberální radnice města přestřelila, protože se strhlo hotové peklo. Místní konzervativní obyvatelstvo vyšlo do ulic, mnozí si s sebou vzali legálně držené zbraně, a proto vedení města ze strachu z vypuknutí ozbrojeného povstání neposlala do ulic více policistů. Díky tomu se otevřel prostor pro střety. Jakmile se levicové skupiny dozvěděly, že podporovatelé Konfederace vyjdou tento víkend do ulic, uspořádaly i ony kontra-demonstrace proti rasismu. Jenže jak se dalo očekávat, na ulicích došlo k násilným střetům mezi oběma frakcemi a radnice situaci totálně nezvládla a konflikt musel začít řešit guvernér státu Virginia.

Protesty vypukly kvůli této jezdecké soše Gen. Roberta E. Leeho a plánům radnice na její odstranění.

Násilné protesty a střety vyvrcholily včera útokem do davu levicových a homosexuálních aktivistů, kdy bílý muž, který přijel do města z Ohia, najel v plné rychlosti se svým vozem Dodge Challenger do průvodu. Video záběry ukazují, že v průvodu jsou neseny duhové vlajky homosexuálů LGBT, dále vlajky nelegálních migrantů ze zemí Latinské Ameriky a rudé marxistické vlajky místních trockistů, kteří často spolupracují s demokratickými radnicemi v mnoha městech v USA. Útočník najel v plné rychlosti do davu na ulici, dva lidi zabil, další 3 těžce zranil. Videa ovšem odhalují děsivý fakt, že průvod levicových aktivistů zdaleka nebyl tak mírumilovný, jak prezentuje Česká televize, která opět převzala naraci od americké CNN. Na záběrech můžete vidět, že jakmile muž najede vozem do davu, najednou se v rukách mírumilovných levicových aktivistů objeví kovové pálky na baseball a kovové tyče a ihned se vrhnou na auto a začnou se snažit rozbít skla auta.

Válka v ulicích a transgender devianti s deštníčky

Řidič zařadí zpátečku a přejede jednoho aktivistu, který se vrhl zezadu na kufr auta, ale při couvání ho útočník přimáčkl a sroloval o bok vedle stojícího SUV. V ruce měl složený bílý deštník, takže šlo o člena LGBT komunity, kteří v USA používají deštníky pro signalizaci své orientace. Bílá znamená symbol pro “intersex” [2]. To je člověk, který prochází procesem transgender proměny uvažování. Umbrella signalizace je nový fenomén, dříve se používaly hlavně plastové náramky na ruce, náušnice v pravém uchu, růžové košile apod. Homoagenda je dnes vidět na všech demonstracích levicových skupin, liberální politické skupiny používají homoagendu a její aktivisty jako svoji údernou pěst pro prosazovaní Kalergiho indoktrinace zničení bílé civilizace nejen islamizací a multikulturalismem, ale i homosexualismem povýšeným na společenský normativ. GP používá právě průvody deviantů jako nástroj pro změnu informačního pole. Přestože je známo, že homosexualita je deviace, která u dětí vyvolává vzory chování, liberálové se snaží homosexualismus podporovat všude, kde to jen jde, hlavně ve školách a v televizní tvorbě pro děti a mládež.

Starší muž se symbolem orientace na nezletilé chlapce (modrá barva deštníku) leží na zemi, z rukou mu vypadl transparent “Ne! Režim Trumpa a Pence musí skončit!” a příznivce tradiční rodiny ho mlátí holí jako devianta. CNN záběr označila za ukázku brutálního rasismu a homofobie. No, záleží na pohledu. Když vám takový pán znásilní nezletilé dítě, asi se na to budete dívat jinak.

Nástupem Donalda Trumpa do funkce amerického prezidenta došlo k probuzení amerického bílého voliče. Ten si uvědomil, že tzv. “white flight” (bílý útěk) americké bílé konzervativní společnosti musí přestat a nelze se dál dívat na to, jak bílí obyvatelé amerických měst utíkají z městských čtvrtí, kde vzrůstá barevná populace nelegální migrace ze zemí Latinské Ameriky, migrace z Asie a z arabských zemí. Útěk bílého muže a jeho rodiny je typickým projevem amerických měst v posledních 30 letech. Tam, kde kdysi bydlela americká bílá střední třída, tam jsou dnes černošská a imigrační ghetta s vysokou mírou kriminality. Typickým příkladem je americký Detroit. Dnes je z něho město duchů. Dokud ve městě fungovaly automobilky, které zaměstnávaly stovky tisíc lidí, přímo i nepřímo v návaznosti na služby, tak město mělo krásné domy, rezidenční zóny, nízkou kriminalitu.

Vzpoura bílého muže

Po krachu automobilek a po přesunu výroby amerických aut do Mexika se stalo z Detroitu město duchů, zůstali jen černoši a lidé, kteří jsou staří a nemocní na to, aby se někam stěhovali. Vysoká kriminalita láme rekordy. Bílý muž se svojí rodinou už dávno utekl. White flight je typickým projevem země, která se dusí pod projevy GP, globalizace, multikulturalismu a bezbřehé migrace, která indukuje chudobu do střední třídy rychleji, než jakákoliv recese nebo finanční krize. S tím, jak bílý muž utíká a vyklízí svůj životní prostor, se postupně nasunují do jednotlivých amerických měst ty samé procesy, které vidíme v Evropě v Německu, ve Švédsku, ve Francii. White flight izoluje bílé rodiny a bílé obyvatelstvo do uzavřených ghett, kde se bílá většina pomalu mění v rámci státu v menšinu. GP má tyto procesy podchycené.

[VIDEO] Útok autem do davu levicových aktivistů z jiného záběru

Ve školách v rámci inkluze do vašich děti hustí homoagendu, multikulti propagaci islámu, alternativní výklad historie o II. sv. válce, alternativní výklad odsunu Němců po válce atd. Když vyjde do ulic průvod lidí, kteří protestují za práva tradiční rodiny, je průvod Českou televizí a CNN označen za průvod extrémistů nebo radikálů. Pokud někdo vyjde do ulic propagovat sodomické vztahy a deviaci, je naopak takové akci poskytnut prostor v médiích pro prezentaci, média poskytují přímé přenosy z takové akce a mediálně to potom vypadá, že kdo není homosexuál a nemá pohlavní styk s partnerem do análu, tak není pomalu normální. Když jdete žádat o práci, ptají se vás, jaký máte pohled na LGBT postavení menšin. Když napíšete něco ve smyslu toho, že deviace nepodporujete, raději vás nevezmou, protože byste asi nezapadl do kolektivu, protože homoagenda již ovládá většinu globálních korporací.

Přepisování historie, odstraňování soch, homoagenda

Demokratická radnice v Charlottesville se pokusila odstranit koně s generálem Konfederace a vypukly nepokoje. To v Česku je situace mnohem dále. Když skupina idiotů přemalovala tank v Praze narůžovo, nikdo proti tomu demonstrace nesvolal. Kdyby někdo navrhl odstranit jezdeckou sochu sv. Václava z Václavského náměstí a řádně by to vysvětlil tím, že sv. Václav byl rasista a feudál, který neuznával LGBT, tak by tu sochu odstranili bez mrknutí oka a každý, kdo by něco namítal o historickém odkazu a vlastenectví, by byl označen za extrémistu a nacionalistu. A podívejte se, kdo prý za nepokoje ve Virginii může. Na vině je Donald Trump, protože během prezidentské kampaně prý nebojoval důsledně proti extrémismu. Informaci ihned převzal iDnes.cz [3] a pochopitelně od CNN, kde první zazněla tato informace už včera.

Levicoví demonstranté proti nadřazenosti bílé rasy. Americká Antifa. V popředí zastánce konzervativních hodnot, v ruce má klakson a troubí proti levicovým aktivistům, na sobě má neprůstřelnou vestu a přilbu.

Není daleko doba, kdy vaše děti budou za dozoru učitelů znásilňovat pedofilové ve školách a bude na to existovat dotační program z fondů EU. Bude se tomu říkat kulturní genderová mezigenerační informační výměna. A když proti tomu zaprotestujete, označí vás za extrémistu a homofoba a pošlou na vás sociálku. Postupně vám odstraní symboly z okolí, symboly národa, vlasti a její historie. Odstraňováním soch to začíná a diktaturou multikulturalismu to končí. Události z USA by měly být varováním, jak vypadá situace, kdy se Bílý muž musí postavit na odpor snahám radnice o odstraňování historické identity národa ve chvíli, kdy už je možná pozdě. Homosexuálové s bejzbolkami vám nebudou určovat, v jaké budoucnosti mají vyrůstat vaše děti. Musíte si ale hájit svůj životní prostor sami, své město, svoji zemi. Pokud to neuděláte, přijdou si jednoho dne pro vaše dítě. Přijdou si i pro vás.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Carlos IV
Návštěvník

Jak muze beloch demonstrovat proti “nadrazenosti bile rasy” tak to mne fakt rozum nebere. Nelson Mandela si musi v hrobe spokojene chrochtat….

Iva
Návštěvník

Může. Za A) je úplně blbej a neví, zač demonstruje. B) je navedený a uplacený C) je totální idiot a naivně věří, že ti druzí jsou také dobří a nerasističtí a že budou vedle sebe žít v lásce a pospolitosti. Jenže to by černoši nesměli být ti největší rasisté na světě!! Žádná jiná entita (červení, žlutí, bílí ..) nevyžaduje stále a stále víc a víc práv, víc a víc neřve, je neustále nespokojená a neuspokojitelná a nemá nikdy dost. Tohle dělají jen černí (černoši, Blízký východ … prostě jak je barva do tmava až černa, je zle … to už není náhoda)

minoltista.ca
Návštěvník

Protoze si nechal vymyt mozek. Beloch, nebeloch, debilita si nevybira barvu pleti.

white media
Návštěvník

To co se dnes děje v západní Evropě, přišlo plíživě z USA.

http://www.white-media.info

PŘEMÝŠLEJTE

No Name
Návštěvník

A jaký máte kdo odhad kde se to v ČR opravdu zlomí k horšímu do té míry že bu lepši zvednout kotvy?

Holy
Návštěvník

Na ty co zvednou kotvy budou venku pohlizet jako na zradce co nbranili vlast. A jestli na nas dopadnou atomovky at z jedne ci druhe strany zvednes se jako radioaktivni prach a bude to jedno. Takze zustan, cvic, ozbrojuj se a zasobuj. Pridat se muzes sem:

http://www.narodnidomobrana.cz

gabreta
Návštěvník

Nějak tady v alternativě chybí přesné adresy našich pohlaváru..Třeba dva hošíci,záložáci by navštívili třeba ŠTETINU a hezky mírumilovně by mu domluvili,aby SE ZMĚNIL..Tu příležitost MAJÍ všichni,,Ale myslím,že populace již je definitivně rozdělena,nechtěl bych být svědkem světa po tělesné smrti těch NEVĚDOMÝCH.programově vykuchaných a nastavených k zuřivé ignoranci…

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

“Na ty co to hodí ANOČSSDTUPKSČODS budou ti uteklí venku pohlizet jako na vlastizradce co nebranili vlast.”

minoltista.ca
Návštěvník

Kdy se to zlomi k horsimu? Copak vam nestaci zlom k horsimu za poslednich 28 let?

Jak se veci vyvijeji z roku na rok, tak jsem cim dale tim vic presvedcen, ze jsem byl osvicen svatym duchem. Zvedl kotvy jeste vcas, nez k tomu vsemu doslo. Mel jsem jeste cas spalit mosty a zaridit si novy zivot jinde. Dnes uz je na jakékoliv zvedani kotev pozde. Neni kam jit!

gabreta
Návštěvník

Kde JINDE? Kámoš z ONTARIA mi referuje o idiocii kanadské vlády,jak prosazuje norské zákony v juvenilní justici a liberalizaci všude,kam se podívá..Tos minoltisto ca nějak přehnal.

Bernard
Návštěvník

Málo úsměvná informace… na každém šprochu…..cvrčci a důchodci….
Hmyz je řešením pro důchodce, kteří mají málo peněz na výživu, říká český šéfkuchař
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/hmyz-je-resenim-pro-duchodce-kteri-maji-malo-penez-na-vyzivu-rika-cesky-sefkuchar-35600?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp

Forever Slav
Návštěvník

“Kdyby někdo navrhl odstranit jezdeckou sochu sv. Václava z Václavského náměstí a řádně by to vysvětlil tím, že Václav II. byl rasista a feudál, který neuznával LGBT, tak by tu sochu odstranili bez mrknutí oka a každého, kdo by něco namítal o historickém odkazu a vlastenectví by byl označen za extrémistu a nacionalistu.”

Asi jste se upsal – místo Václav II. jste chtěl zřejmě napsat Sv. Václav. Václav II. totiž byl český přemyslovský král, syn Přemysla Otakara II.

Nademese
Návštěvník

Nechceme v naší zemi to co se odehrává v Americe, Německu, Anglii a v celé západní Evropě. Nechejte nás žít našimi životy. Umíme se bránit.

https://www.youtube.com/watch?v=8Y4_2Qa0QQs

Bralo
Návštěvník

Najprv som si myslel tak pred rokom, ze VK prehana, ale ked sa vcera v mediach objavil pri prilezitosti teplosskeho pochodu v Prahe clanok o utlacanej mensine pedofilov, tak vidim, ze islo len o moju nevedomost:

„Ještě není dobojováno. Očistěme pedofily a další stigmatizované,“ vyzývá aktivistka
http://echo24.cz/a/wRUUJ/jeste-neni-dobojovano-ocisteme-pedofily-a-dalsi-stigmatizovane-vyzyva-aktivistka

.B.
Návštěvník

Prej aktivistka. Vždyť je to chlap. Ale postupujou salámovou metodou, za 10 let abychom se nedivili.

pzv
Návštěvník

Podrobne popísaná salámová metóda homosexuálnych požiadavkiek.
https://diskuter.wordpress.com/2015/07/07/skutocne-ciele-a-strategia-lgbt-hnutia/

.B.
Návštěvník

Tak nevím, taky mám deštník. Ale nikdy by mě nenapadlo, že by něco znamenal.
A protože má deštník snad každý, byl bych zvědav, jak se v tom lesu deštníků úchylové poznají, pokud to tedy jeho provedení nekřičí do světa zcela explicitně, což by ale postrádalo prvek konspirace.

Administrator
Admin

To je už i tady v Holandsku. Za slunečného počasí, nikde ani mráček, často potkáte v Amstru mladé kluky s těmi jejich účesy na Biebera, jak jdou se psem na vodítku a v druhé ruce nesou složený deštník a točí si s ním v ruce jako štětka si točí s kabelkou. Bílé, světle modré, tmavě modré, zelené, růžové atp. Vypadá to divně. Ale je to jejich nová forma módy a signalizace. Začalo to asi před rokem.

.B.
Návštěvník

Já Vám věřím, jen se mi zdá identifikace via deštník matoucí. Co když půjde někdo, řekněme s modrým deštníkem, očekávaje přeháňky a bude identifikován jako třeba pedofil? Přece nemůže být něco takovýho jednoznačným identifikátorem.
Chápu náušnici v pravým uchu, chápu nějakej náramek, ale deštník…..?

Administrator
Admin

Je to asi záměr, aby to bylo matoucí a omezily se tak útoky na veřejnosti proti homosexuálům. Identifikátorem je tak nejlépe počasí. Když bude před bouřkou nebo zatažené počasí na déšť, tak deštníky u chlapů jsou fakt deštníky proti dešti. Když bude pěkné počasí bez mráčku a uvidíte nagelovaného metrosexuála s účesem na Biebera a s deštníkem, tak asi bude jasné, kolik uhodilo.

.B.
Návštěvník

No, ten ležící pedofil mi nepřipadá jako metrosexuál s účesem na Biebra… Je to obyčejnej dědek.

Administrator
Admin

Pedofilové jsou krapet jiná sorta, ale jsou součástí Kalergiho plánu na rozvrat tradiční rodiny. Ve Švédsku už se na zoofilii také nedívají úřady jako dříve, pokuty za znásilňování zvířat zrušily švédské soudy už někdy před 20 lety. Arabové si to chválí, když nemají kafírku po ruce, skočí na kozu nebo ovci. Deštníky jsou jenom forma signalizace. Jak je kdo starý, oblečený nebo nagelovaný, to je sekundární projev sociální skupiny. Obtloustlý stařík s pytlíkem bonbónů, to je klasický pedo model z učebnic.

.B.
Návštěvník

Jasně, ale k tomu nepotřebuje deštník 🙂
Někdo by jim je měl nicméně narvat do prdele a otevřít.

CML
Návštěvník

Malá poznámka: když se sejde někde namátkově 100 lidí a mezi nima jsou náhodou dva buzíci, kteří se nikdy neviděli, tak tito dva chlapíci se v davu poznají naprosto bezpečně a do půlhoďky mají domluvený rande. To mi věřte:)))

shango
Návštěvník

Dobre tak, te buzne. Snad chcipne na vnitrni zraneni.

Forever Slav
Návštěvník

To známé historické tvrzení, že americká občanská válka Severu proti Jihu byla bojem za osvobození černých otroků, je jeden velký mýtus. Stejně jako že byl Abraham Lincoln nějaký “humanista” a “příznivce rovnoprávnosti ras”.
Tak jednak – tato americká občanská válka byla vedena za ZACHOVÁNÍ EXISTENCE USA!

Za další, Abraham Lincoln byl veliký americký patriot a zájmy americké vlasti byly u něho na prvním místě – tedy i zachování existence USA.
Pokud by Lincoln dostal na výběr mezi zachováním existence USA a osvobozením černochů z otroctví, jednoznačně by volil první možnost.

“Můj nejdůležitější úkol v této snaze je zachránit Unii, nikoli zachránit nebo zničit otroctví. Pokud bych dokázal zachránit Unii, aniž bych osvobodil jediného otroka, udělal bych to; a pokud bych ji zachránil osvobozením některých a ostatní nechal, udělal bych to; pokud bych ji však zachránil osvobozením všech otroků, udělal bych to; To, co dělám ohledně otroctví a barevné rase, dělám proto, že věřím, že to pomůže zachránit Unii; a čeho se zdržuji, toho se zdržuji proto, že nevěřím, že to pomůže zachránit Unii.” — Lincoln v dopisu Horaci Greeleymu, 22. srpna 1862

Stejným mýtem je i představa Lincolna jako nějakého “humanisty-sluníčkáře”.

“Dnes se stejně jako kdy předtím zasazuji proti tomu, aby mezi bílou a černou rasou byla nastolena jakákoliv forma sociální a politické rovnosti. Dnes se stejně jako kdy předtím zasazuji proti tomu, aby se z černochů stali voliči nebo spříseženci, aby byli prohlašováni za schopné vést úřady nebo mít sňatky s bílými lidmi; dodám k tomu, že existuje fyzická různost mezi bílou a černou rasou, která, jak věřím, provždy vyloučí, aby spolu obě rasy žily na bázi sociální a politické rovnosti. A protože nemohou žít v rovnosti, ale přesto zůstávají spolu, musí existovat nadřazení a podřízení, a já se zasazuji jako každý jiný o to, aby nadřazené postavení bylo přisouzeno bílé rase.” — Lincoln v diskusi se senátorem Stephenem A. Douglasem, 18. září 1858.

“Rovnoprávnost pro černochy. Nesmysl. Jak dlouho pod vládou Boha, který je dost silný ke stvoření a udržovaní vesmíru, budou darebáci šířit tyto nesmysly a tupé stádo blbců jim bude hltat tuhle ubohou demagogii.” — Lincolnovy nejspíš nevyužité poznámky k projevu, 1859.

Kdypak dojde na likvidaci pomníků Abrahama Lincolna, který mj. se POSTAVIL PROTI TOMU, ABY FED MĚL POD KONTROLOU AMERICKOU MĚNU (a byl zavražděn, stejně tak i později JFK), ze strany fanatických neomarxistických-trockistických band?! Pokud chtějí tito lidé odstranit pomník Roberta E. Leeho kvůli jeho “rasistickým postojům”, musejí tak zároveň odstranit i sochy a pomníky amerických Otců zakladatelů a zapřít kompletně historické americké kořeny (což znamená zánik USA).

Může být v této situaci Donald Trump novodobým Abrahamem Lincolnem? Zachráncem USA? Teď to ukáží jeho činy. Co však bude výsledným koncem? Přežití nebo zánik USA?

Rus
Návštěvník

“Jak dlouho pod vládou Boha, který je dost silný ke stvoření a udržovaní vesmíru, budou darebáci šířit tyto nesmysly a tupé stádo blbců jim bude hltat tuhle ubohou demagogii.”

Kdyby jste jen věděl , co nebo kdo je ten tkzv. Bůh ! 🙂 Se silou a udržováním vesmíru nemá tkzv. Bůh vůbec nic do činění ! Vše ve vesmíru je jen “mechanický” proces v němž vznikají a zanikají nesčetní Bohové. Brahma , křesťanský Bůh otec , je taky tím který vzniká a zaniká . Taky podléhá “smrti” stejně jako člověk i když v jiných časových rozměrech 🙂

Ducha nelze oddělit od vědy a naopak .

Dlouho a dlouho můžou darebáci šířit bludy a nesmysly a taky je dlouho a dlouho šíří 🙂 Přesto , nic nemůže zabránit člověku , duchu člověka , který “dozraje” , aby jednou zvolal ; “Tak dost” !

M.C.
Návštěvník

Armáda Trumpa padnout nenechá.
A pokud by ho i někdo odstranil, hrozným způsobem ho pomstí. Příslušným lidem to bylo už před půl rokem dostatečně názorně vysvětleno.

wpDiscuz