Co mají společného mrtvý Mrázek, živý Kubice, zničený ÚOOZ a padající ČSSD?...

Co mají společného mrtvý Mrázek, živý Kubice, zničený ÚOOZ a padající ČSSD? Zeman odvolá Babiše až na podzim před volbami? Válka proti ČSSD v plném proudu. Akce “Šuman” je prací tajných služeb aneb “mrázkování” tajů zbavené!

Co mají společného mrtvý Mrázek, živý Kubice, zničený ÚOOZ a padající ČSSD? Zeman odvolá Babiše až na podzim před volbami? Válka proti ČSSD v plném proudu. Akce “Šuman” je prací tajných služeb aneb “mrázkování” tajů zbavené!

Než začneme hlavní téma článku, připomenu aktuální zprávu, že ministryně školství Kateřina Valachová oznámila, že ke konci měsíce podá rezignaci [1]. Je to kvůli skandálu její náměstkyně Simony Kratochvílové, která je ve vazbě kvůli machinacím se státními dotacemi do mládežnického fotbalu a sportu. Valachová uvedla, že nechce zatěžovat ČSSD tímto skandálem, protože cítí zodpovědnost za to, co se na ministerstvu stalo. Je to logické, rezignaci ministryně jsem očekával, je to základní krok v rámci damage control managementu, který musí ČSSD v těchto dnech řešit. Tuto informaci sem dávám úmyslně kvůli dokreslení obrazu, který vám předestřu v tomto článku. Má totiž klíčovou souvislost s tím, co se teď děje uvnitř ČSSD.

František Mrázek, tzv. kmotr pražského podsvětí, který proslul archivem kompro materiálů na politiky a podnikatele celých 90. let. V lednu 2006 byl zastřelen ze sniper pušky před svým domem v Praze.

Celý minulý týden byl ve znamení kolotoče Bohuslava Sobotky, který nejprve šokoval tím, že podává demisi, aby v závěru týdne šokoval znovu, když si to rozmyslel. Původní snaha Bohuslava Sobotky o vystrnadění Andreje Babiše z vlády dobrovolně se minula účinkem a extempore s demisí potom skončilo katastrofou, když Miloš Zeman vytřel s premiérem na Pražském hradě podlahu a dal mu najevo, že demisi Sobotky přijme jako osobní demisi, ale ne demisi celé vlády. Bohuslav Sobotka v závěru týdne na to reagoval tak, že si demisi rozmyslel a udělal to, co měl původně udělat jako první. Odvolal Andreje Babiše. Jenže, tohle je přesně pozice, kterou Miloš Zeman očekával a bude z toho neuvěřitelná sága.

Zeman s Babišem likvidují ČSSD

Miloš Zeman totiž včera oznámil, že Andreje Babiše neodvolá, protože to vylučuje koaliční smlouva. A druhým důvodem je, že Bohuslav Sobotka neoznámil prezidentovi jméno nového ministra financí. Odvolat Babiše a nechat tak důležité ministerstvo bez ministra by bylo podle Zemana nezodpovědné a my s tím můžeme pouze souhlasit. Jenže dnes jsme dostali z okruhu Pražského hradu avízo, že prezident Zeman má k dispozici právní studii, která jasně říká, že prezident nemusí ministra odvolat, protože ústava nestanovuje žádné mandatorní termíny. Dokument, který máme v redakci dispozici uvádí, že z hlediska ústavního principu je prezident tím, kdo ministry jmenuje (na návrh premiéra) a analogicky stejně tak prezident odvolává ministry (na návrh premiéra). Ústava nestanovuje žádné časové limity a termíny proto, že je očekáváno z principu Ústavy, že prezident bude návrh (na jmenování) posuzovat. Analogicky tak i návrh na odvolání není z dikce Ústavy pouze v rukách premiéra, ale v podstatě hlavně v rukách prezidenta.

Miloš Zeman a Andrej Babiš usilují o likvidaci ČSSD. Nejde přitom vůbec o Sobotku. Je to mnohem horší.

Podle tohoto právního pohledu nemá Miloš Zeman z pohledu Ústavy žádnou povinnost jednat a jmenovat nebo odvolávat ministra okamžitě, ale pouze v takovém smyslu, aby prezident návrh posoudil. Problém vězí v samotné dikci Ústavy. Prezident jmenuje ministra na “návrh” premiéra a prezident odvolává ministra na “návrh” premiéra, to jsou výrazy, které umožňují podle dokumentu výklad, že “návrh” není závazek. Pokud Ústava hovoří o návrhu, je tím myšleno navržení řešení, jmenování, odvolání. Návrh je tedy něco, co je předloženo k diskusi a prezident návrh “zvažuje”. Nikde v Ústavě není mandatorní direktiva, že prezident něco musí. Nikde. A to je zásadní problém. Z textu dokumentu vyplývá, že prezident není ústavně vázán povinností ke jmenování nebo odvolávání kohokoliv a může sám aktivně předkládat vlastní “návrhy” a protinávrhy.

ČSSD je prostoupena podivnými mocenskými strukturami

A přesně k tomuto se podle všeho schyluje. Miloš Zeman použije Andreje Babiše jako beranidlo na zničení a rozbití ČSSD. Andrej Babiš nemusí být prezidentem odvolán až do podzimu a potom stejně budou volby. I když ČSSD hrozí Zemanovi ústavní žalobou, prezident prostě termíny a limity nikde psané nemá. Pokud se tak stane, ČSSD bude bojovat o přežití v parlamentu, protože její preference se propadnou k hranici 6 až 7% a strana bude kopírovat osud ODS v roce 2013. Bohuslav Sobotka udělal školáckou chybu, když rozehrál kartu s demisí a následně s odvoláním Babiše.

Podpora Andreji Babišovi prudce přes víkend stoupla, lidé nám píší do redakce, že nikdy Babiše nevolili, ale poté, co předvedl Bohuslav Sobotka, že půjdou k volbám a budou hlasovat pro Andreje Babiše. Ozývají se nám členové ČSSD, kteří nesouhlasí s politikou dua Sobotka – Chovanec, máme rozčílené emaily z jihu Čech, kde nám píší podporovatelé pana Zimoly o svinstvech, jakým způsobem byl vyštípán vedením současné ČSSD. K tématu pana Zimoly připravíme extra článek, ale všechny tyto procesy jsou soustředěným útokem proti ČSSD. Lidový dům se proto rozhodl vytasit nukleární zbraň. Mrázkův archiv v2.0.

Jan Kubice, bývalý šéf ÚOOZ, který vynesl z “archivu” informace o prostoupení organizovaného zlořinu do státní správy v ČR.

V polovině minulého týdne se na internetu objevily nahrávky s Andrejem Babišem a bývalým redaktorem MF Dnes Markem Přibilem. Výbušnou sérii nahrávek publikuje na Twitteru anonymní osoba nebo skupina osob pod pseudonymem Julius Šuman. Víme, z jakého okruhu tyto nahrávky pocházejí. Jsou to tajné nahrávky, které pořizuje zhruba padesátka novinářů v ČR, kteří pracují na vytvoření archivu pro pozdější vydírání politiků, byznysmenů, diplomatů a dalších klíčových osob. Natočené nahrávky vznikají ve spolupráci se špičkami tajných služeb a několika osob z okruhu elitních útvarů policie.

Tento archiv je v podstatě pokračováním slavného Mrázkova archivu, která se prý nikdy nenašel. Spolupracující novináři pořizují tajně nahrávky významných osob a byznysmenů a ukládají je do archivu. Za odměnu dostávají potom od lidí napojených na soudy a policii přístup k živým vyšetřovacím spisům. Ruka ruku myje. Proces sběru nahrávek se slangově nazývá “mrázkování”, v evidentní narážce na kmotra Mrázka. AE News je zřejmě první médium v ČR, které získalo tyto informace, i když je možné, že náš zdroj informace rozešle i dalším médiím v následujících dnech.

Akce “Šuman” je řízená akce lidí, kteří mají přístup k archivu Mrázek v2.0

Vypouštění nahrávek proti Babišovi lze označit za vydírání, za práci, která je charakteristická pro mafii. To byl koneckonců účel i původního Mrázkova seznamu. A právě k jeho novodobé podobě mají přístup podle našich informací lidé, kteří ovládli minulý rok elitní policejní útvary poté, co Milan Chovanec rozbil ÚOOZ a donutil de facto k odchodu Roberta Šlachtu. Nahrávky označené jako Julius Šuman pochází z tohoto archivu Mrázek v2.0 a je to stejný zdroj, ze kterého pocházela původní Kubiceho zpráva, která ovlivnila volby v roce 2006 v neprospěch právě ČSSD [2]. Proto tak moc ČSSD vloni chtěla získat kontrolu nad archivem, a proto provedla násilnou reorganizaci dvou elitních útvarů policie. Nasazení kompro materiálů na Babiše z archivu Mrázek v2.0 je důkazem toho, že ve vysokých kruzích elitních útvarů policie po loňské divoké restrukturalizaci panuje obrovský strach z nástupu Andreje Babiše k moci, že by ovládl vnitro, policii, tajné služby a tento archiv.

Robert Šlachta, bývalý šéf ÚOOZ. Minulý rok počátkem léta byl útvar rozbit skrze tzv. reorganizaci policie, kterou prosadila ČSSD. Šlo o mocenský převrat. Současná vládní krize má původ právě v boji o kontrolu nad elitními útvary policie.

Archiv by měl podle informací obsahovat i důkazy o zavraždění právě zmíněného kmotra Františka Mrázka a už se na mainstreamu dokonce ukázaly zprávy, že vraždu Mrázka si objednal Andrej Babiš [3]. Naše redakce toto nemůže potvrdit, může to být pravda, ale stejně tak “olovo” (dezinformace s cílem pomluvy). Jenže policejní tým Tempus, který vyšetřuje 21 let starou vraždu Antonína Běly, pravé ruky Františka Mrázka, byl před několika dny přepaden Generální inspekcí bezpečnostních sborů (GIBS) a vyšetřovatelé Tempu strávili noc v cele GIBSu [4]. Inspekce je obvinila z překročení pravomocí a zajímali je nálezy, co Tempus v kauze Běla našel nebo nenašel. GIBS ovládá ČSSD a Milan Chovanec. Útvar je přímo pod jurisdikcí ministra vnitra. Někdo v ČSSD začíná mít strach a obavy, že by se vraždy Běly a Mrázka mohly dostat na povrch. Zapomeňte na vládní krizi, to je vrtění psem. Ve skutečností hoří boj o kontrolu nad elitními útvary policie. Kdo ovládne archiv, zničí druhou stranu. Babiš hraje o všechno, ČSSD také o všechno.

Nejde v těchto dnech o Sobotku, ale o celou ČSSD a její nejvyšší špičky. ČSSD se dostala do svěráku mezi obrovskou kliku “Novogvardějců” (Zeman, Babiš, Hrad, Euroasijské křídlo globalistů) a soukromou privátní lobby, která od 90. let ovládá bezpečnostní složky bývalých operativců StB s napojením na bývalou sovětskou KGB, ovšem dnes je tato lobby napojená na západ, americkou ambasádu a americké tajné služby. Likvidace Babiše nebyla odstartována Sobotkou, ale silami, které stojí v pozadí za loňskou likvidací Šlachty a ÚOOZ. Dobře si ještě jednou přečtěte zde můj článek “My všichni ze stanice ZOO”, abyste pochopili odkud “Šuman” fouká.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Jewrej
Návštěvník

Článek na mě působí jako smíření se s nadvádou globalizované čínské komunistické lůzy nad naší republikou. My snad ale v ČR nechceme vládu židovského mafiána Babiše, stejně jako neomarxistů z ČSSD, ale třetí, alternativní cestu.

gonoSS
Návštěvník

Nás se nikdo ptát nebude co chceme nebo nechceme! To by ještě tak.
Před pár lety o Burešovi nikdo netušil čeho je schopný, a vida- stačilo zaplatit kampaň a už ho máme v obýváku, a jak rádi! Ve Francii Macrón, několik let málo dozadu jako vybraná kádrová rezerva guleválošil u rotšíldů a ejhle, teplý bezdětný gerontofil je najednou prvním “mužem” Francie! Lid Francie se sám ukázkově ponížil. A rád.

Jana z Arku
Návštěvník

Volby ve Francii byly hodně zmanipulované. Takže ne všechen lid se sám ponížil. Myslím si, že je tam hodně lidí, kteří to takto nechtěli. Bude to stejné u nás. Dovolí nám něco ? A zbytek ovčanů věří Babišovi.

.B.
Návštěvník

Je jasné, že “vládní krize” je zástupný problém. Ale jak jsem psal, vybírat si mezi Babišem a ČSSD je jako volit mezi různými druhy rakoviny.
A Šlachta, Bradáčová – kdo je více řízen US ambasádou, než tihle dva? Kdo sundal nečase kvůli Temelínu?

A vzkaz čtenářům, kteří píší “že nikdy Babiše nevolili, ale poté, co předvádí Bohuslav Sobotka, že půjdou k volbám a budou hlasovat pro Andreje Babiše” : jste tupý, zmanipulovaný stádo.
Chápal bych hlas pro Okamuru třeba. Ale Babiš??? Chápete, kam nás přivede Babiš? Do stejný prdele, jako ČSSD – a možná i větší, protože v ČSSD ještě definitivně neeliminovali lidi jako Foldyna a spol. Babiš je Babiš, nemusí se ohlížet vůbec na nic!

Nevolte ČSSD, ANO, ODS, KDU, TOP09 a podobný zrůdy. Škouje mne, že něco takového musím psát tady.

weissbach
Návštěvník

Přesně tak.

gonoSS
Návštěvník

Co Vám provedl Foldyna?

.B.
Návštěvník

Pokud byste chápal text, všiml byste si, že nic.

gonoSS
Návštěvník

Chtěl jsem se správně zeptat-co provedl Foldyna? Boxer Jarda na motorce, borec okresního formátu, hlasujíci disciplinovaně stranicky…Takoví socany nezachrání, jejich hranice jsou velmi omezené. Nic proti němu, možná byl v Děčíně i užitečný.

zvědavá matka
Návštěvník

ROZUMNÍ – VLASTENCI SE ŠIKUJÍ:
http://narodnidemokracie.cz/prohlaseni-k-volbam-do-parlamentu-cr-v-rijnu-2017/
Doufejme, že ti ostatní paraziti se do voleb požerou a vymlátí navzájem, a nikdo jiný nezbude…
( Pohádka na dobrou noc 🙂 )

Babiš každopádně bude souzen za genocidu národa pomocí svých Rodshildy sponzorovaných antigenetických svinstev, stříkaných biocidy. V organizované skupině s dotačními schvalovači, a s cizí mocí.
( Možná až tehdy ovcím dojde, že geneticky upravená sazenice rajčete s označením “F1 – hybrid” i když ji častují přirozenými zvířecími výměšky, už NEMŮŽE být nikdy BIO – pořirozeně…
Natož pak GMO výpěstky exklusivisty Babiše, “ošetřované” jedy – kancerogenní mutace stříkané kancerogenními glyfosáty ( RoundUp), a jimi krmená, a hormony “dotovaná” zvířata, která pak s těmi GMO kukuřicemi konzumujeme. )

Jan Novák
Návštěvník

Ano, přesně tak. V ČR platná rezoluce OSN 96/I o zabránění a trestání zločinu genocidia čl. 2 písmeno C. Za to Babiš jednou půjde sedět na doživotí, pokud se neobnoví trest smrti.

kevin
Návštěvník

Děkuji, napsal jste přesně to, nač jsem myslel.

Tahle věta mě šokovala:

“Podpora Andreji Babišovi prudce přes víkend stoupla, lidé nám píší do redakce, že nikdy Babiše nevolili, ale poté, co předvedl Bohuslav Sobotka, že půjdou k volbám a budou hlasovat pro Andreje Babiše. Ozývají se nám členové ČSSD, kteří nesouhlasí s politikou dua Sobotka – Chovanec”

Jak může prudce stoupnout podpora Babiše? Nechápu! Jak někdo z lidí, kteří píšou do redakce AENews, a tedy ho asi také čtou, volit ANO a Babiše? Nevidí, že je to stejný, ne-li větší děs, než hoši z ČSSD.
A že se ozývají do redakce členové ČSSD, že nesouhlasí s politikou svého vedení? To ale pláčou na špatném hrobě. To si měli vyříkat na stranickém sjezdu!!

Jen nechápu Zemana, že se spojuje s takovým lumpem, jako je Babiš. I přes vysvětlení o tandemovém řízení a řízení Zemana Euroasijským křídlem globalistů. Máme mu věřit, že hájí zájmy ČR? Nebo jen při svých cestách po republice oblbuje lidi? Když zastává protiislámské postoje je to jen divadlo pro lidi a potom nás klidně nažene do náruče Nové Evropy, kde je islamizace na prvním místě?

.lak
Návštěvník

Audiášův chlév potřebuje akci rozumných

Audiášův chlév potřebuje akci rozumných, eš, 9. 5. 2017 20:40:11
Vše tu je pod direktivou z podneziskovky korporátníků komisky a křoví ziskovek islamistů na blízkém východě a africe a zatím jediný zákon který tu platí a dodržuje se od pozvratu je rozkořistění všeho z této země budulínkům laxními nevzdělanými zástupci vlastních zájmů kdy zvysoka kašlou na obyvatele a voliče zaměstnavatele ale ovšem lžou že to tak není z důvodů opozice. Sami jsou opozicí za profity proti vlastním a reálnými škůdci a parazity. Celou profláklou sqadru kuleválošů ze sněmovny vykopat a z těch stran tam do sněmovny nepustit ani jednu dosavadní z parlamentních. Ovšem to chce na podzim všichni k volbám aby se z čerstvého titulu světového ocenění rozvojové země za mrzké mzdy díky stávajícím nýmandům nestala úpadovka retardů. A jelikož protože vynechat volby znamená jediné že rodinky přisáté na státní cecík si tam své dárečky opět narvou. Nepusťte je do sněmovny, zabouchněte jim vrátka ke korytům u kterých tak nechutně mlaskají 3. dekády víceméně stejní exoti. Žeňte je od koryt. . https://www.google.com/url?q=http%3A%2F%2Fwww.svobodny-vysilac.cz%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F04%2F2017-04-12-Tapin-radio-PhDr-Vladimira-Vitova-Ing-Jaroslav-Tichy.mp3&sa=D&ust=1493474263926000&usg=AFQjCNFpPcG7f7igNhl62GYqOaPFa95bNQ

Plkal
Návštěvník

Augiášův chlév, tatínku, Augiášův chlév.

.lak
Návštěvník

Hlavně že rozumíš brebtocomment image

Nobody
Návštěvník

Čllánek potvrzuje to, co jsem říkal již v roce 1990, jaká prasata se dostávají k moci v tomto státě (omlouvám se skutečným prasátkům). Začalo to již první vládou “soudruha” Čalfy s ministrem financí Klausem, zhasnutím, aby to rozkradení nárocního majetku netlouklo do očí a pokračovalo každou další vládou, včetně ČSSD v čele se Zemanem. Jeden větší šmejd než druhý. Za těch 27 let jsem nenašel jediného politika na vyšším postu, o kterém bych mohl říct, jo, to je správnej chlap (abych byl genderově OK, tak také “správná ženská”). Možná tak v středních postaveních ano, ale na vyšších postech to byl jeden větší hajzl než druhý, napříč politickým spektrem, včetně KSČM.

Jinak k výkladu té Ústavy, nevím. Já nejsem právník, jen obyčejný dopravní imnženýr, ale z pohledu logiky to vidím opravdu jinak, než pan VK. Kopie článků 73 a 74 Ústavy:
Čl. 73
(1) Předseda vlády podává demisi do rukou prezidenta republiky. Ostatní členové vlády podávají demisi do rukou prezidenta republiky prostřednictvím předsedy vlády.

(2) Vláda podá demisi, jestliže Poslanecká sněmovna zamítla její žádost o vyslovení důvěry nebo jestliže jí vyslovila nedůvěru. Vláda podá demisi vždy po ustavující schůzi nově zvolené Poslanecké sněmovny.

(3) Podá-li vláda demisi podle odstavce 2, prezident republiky demisi přijme.

Čl. 74
Prezident republiky odvolá člena vlády, jestliže to navrhne předseda vlády.

Z toho mi vyplývá, že sice OK, prezident nemá stanoven žádný termín, ale na druhou stranu, nemůže nevyhovět předsedovi vlády (zkoumat jeho návrh, předložit protinávrh atd.). Článek 74 to stanovuje jednoznačně.

K tomu boji silových složek ve vazbě na reorganizaci policie, jenom jedna poznámka. Ta reorganizace se musela udělat. Ne tak amatérsky, jak to Chovanec udělal, ale udělat se musela. Tam opravdu hrozilo, že se u nás vybuduje nové silové centrum, takový malý stát ve státě. Nové, nezávislé státní zastupitelství (pod vedením Bradáčové), sprátelené soudy (soudci) a UOOZ pod vedením Šlachty. Podle návrhu zákona, toto nové státní zastupitelství mělo být zcela samostatné a nepodléhat nikomu, ani parlamentu. Kdyby se tento paskvil podařilo realizovat, to bychom teprve koukali. Omlouvám se dlouhý příspěvek

zvědavá matka
Návštěvník

Nobody, pár slušných se do těch Sněmoven nedopatřením dostalo, a také to tam dlouho nevydrželi:
Například takovému Ringo Čechovi byste křivdil 😉 :
“….Klucí, nás tam je v tom Parlamentu DESET, co nežereme – co nás nikdo neplatí…” – realita 1997!:
https://youtu.be/xaxY0ypJS-Y
Dnes to asi bude STOPRO…

weissbach
Návštěvník

Po skončení této kauzy už politická scéna rozhodně nebude nikdy jako předtím. Už se to přehouplo do vzájemné likvidace. Podstatou je, že klany, které se etablovaly po roce 1989 ztrácejí kontrolu nad finančními toky a přicházejí o moc. Prozatím drží opratě v parlamentních stranách a ovládají veřejnoprávní média, ale i tam to začíná praskat ve švech. Proto ta nervozita a spuštění akce už teď. Babiše si taky vypěstovali na výpalné, ale vymklo se to, protože zjistil, že je může obejít, respektive mu bude líp bez nich a že je jejich ochránci hodí přes palubu až je nebudou potřebovat a to se stalo. Schapiró v tahu, Madla daleko, Hillary out.
Já bych je ale nepodceňoval a s mazáním na chleba bych byl opatrný. Tohle neskončí jen tak výměnou pár lidí. To se přesune do ulic. O tom nepochybuji. Do podzimu je ještě daleko.

bezprezdivky
Návštěvník

Do ulice se to přesune, pouze pokud jim na to lidi skočí. Jinak to bude mít maximálně velice omezené rozměry, kdy v těch ulicích budou pouze ti placení rozdmýchávači. Jak jste sám napsal, tady nejsme na Ukrajině, aby to mohlo jít cestou kyjevského brutálního majdanu, lidi tady nejsou tak horký hlavy jako tam nebo na Balkáně. My jsme prostě knedložrouti, jak by řekli bratři Slováci. Máme rádi svůj klid a pohodlí.
Pořád si nejsem jistý tím, jestli nejsme předobrazem Tolkienových Hobitů, kdy Pána prstenů považuji za alegorii na předválečné, resp. meziválečné, a válečné dění v Evropě.

weissbach
Návštěvník

To je pravda, ale taky jsem napsal, že dnes není problém si armádu do ulic povolat a přivézt zpoza hranic. Zbytek obstarají dovezení studenti, antifa atd.

cssr
Návštěvník

Zacinam si vsimat, ze procesy medzi prezidentom a vladou, zacinaju kopirovat tie Slovenske, ktore sme si tu uspesne otestovali prednedavnom. Mam pocit, ze CR a SR su testovacie krajiny, na otestovanie roznych technologii riadenia, ale aj IT technologii (mobilne datove programy). Testuju sa striedavo – uvediem priklad : v CR zavedene a otestovane EET je momentalne v rieseni do SR (RU, BG), naopak, priama volba prezidenta bola najskor testovana v SR, potom v CR. Fajcenie v hospodach : najskor zakaz v SR, potom v CR. Alebo aktualne k clanku – Slovensky prezident nevymenoval ustavnych sudcov v SR pretoze to nie je mandatorne https://www.webnoviny.sk/prezident-nevymenoval-kandidatov-na-sudcu-ustavneho-sudu/ … som si isty, ze Slovensko je idealna testovacia vzorka na otestovanie takmer cohokolvek..

Thom
Návštěvník

Len opravím, že EET bolo zavedené najskôr na Slovensku až následne v ČR.

Milan Markovič
Návštěvník

Súdruhovia Česi, nič sa nebojte. My sme to tiež zažili. Kedysi u nás vládla politická klika, obdoba vašeho ČSSD, u nás pomenovaná HZDS. Tiež mala čokolvek kompromitujúce na kohokoľvek, a dnes? Zmizla a vzduch je jasnejší. Držím vám palce, chce to čas, silné nervy a tvrdé baganče. Treba len kopať do tých správných rití! Sobotková je ako vidím, prvá…

gonoSS
Návštěvník

To jó, na Slovensku je všechno mnohem jasnější, když vám vládnou taková esa jako Fiko, Žitňanská, Danko, Kiška, Bugár, NAKA…napište něco ideově závadného na fejsbůk a ve tři hodiny ráno čekejte hordu kukláčů a nakáčů se samopaly! Ale vzduch je jasnější! Akurát takové drobnosti jako justice, zdravotnictví, policie, státní správa jsou v rozvalu, rozkradeny a prolezlé korupcí a klientelizmem! Republika je poseta automobilkami, kde otroci dřou za pětinu německých nebo francouzkých platů! Všechny mají daňové volno a infrastukturu zadara nebo za komické ceny.
Stačí další krize jako ta z r. 2008 a celý slovenský “zázrak” se rozplyne ze dne na den.
Držte palce sobě a kopte do těch vašich řití, máte jich tam jak nas….

.B.
Návštěvník

Možná to byli cikáni, ale napadá mne: možná první vlašťovky nově příchozích?
http://video.idnes.cz/?c=A170509_135709_praha-zpravy_rsr&idVideo=V170509_145402_zpravodaj_Sha

.lak
Návštěvník

Tady je těch demokradtůrních prvků úplně rozjařeno. https://www.youtube.com/watch?v=AJGxrOT80Ys

Demokracie je zástěrka po světě a ze zemí které byly objekty specifických ekonomických zájmu revolucí vesměs násilných importů či s pátými kolonami disidentů vydržovanými zahraničím, někde tedy i s nato se staly hospodářské trosky s vnitřními rozbroji “tržních sil i s přispěním hospodářské politiky bruselu která je vidět v nejkrystaličtěj ší formě je na ukrajině. S touto specifickou industrializací probíhá zasutá politika kdy lidé neví co se na ně peče a mohou být snadno poté snadno naloženi do laufů co by kanonenfutři zájmů imperialismu a kapitálových zájmů oligarchie.
http://www.isstras.eu/cs/2017/05/03/ze-slunecneho-soci-odjela-kysela-merkelova/

No a s tím souvisí i neziskovky kam se přesouvá rozhodující trendy zájmů tržníků kteří zpravidla dobývají renty ze států a vlastně se staly řídícími faktory v společnosti na kterých se politici podílí buď skrytě formami podílů v s.r.o. či smlouvami s vyloučením veřejnosti která to ovšem tahá a platí se státními rozpočty

V americe neziskovky v republice nikoli demokracii nepovolí z dobrých a předestřených důvodů a v rusku musí mít transparentní účty i s kontrolovanou činností aby nemohli provádět rozkladné procesy společnosti.

Karel
Návštěvník

Bojují jen o koryta. Všichni bez rozdílu.

Jen občany oblbují v médiích.

Měli by se raději zasadit v boji proti islamizaci ČR.

Ale to se jim nehodí….

wpDiscuz