Chabad Lubavitch, Lev Leviev, Vladimir Putin a Donald Trump jako jedna rodina?...

Chabad Lubavitch, Lev Leviev, Vladimir Putin a Donald Trump jako jedna rodina? Odstavování Trumpa od moci je vlastně odstavováním Chabadu sionisty. Je to horší, než jsme si mysleli! Kushner si vzal 250 milionů dolarů od George Sorose!

Chabad Lubavitch, Lev Leviev, Vladimir Putin a Donald Trump jako jedna rodina? Odstavování Trumpa od moci je vlastně odstavováním Chabadu sionisty. Je to horší, než jsme si mysleli! Kushner si vzal 250 milionů dolarů od George Sorose!

Úvodní fotka vás asi vyděsila, ale realita je mnohem pochmurnější. Začneme ale celý příběh v USA. Donald Trump včera předvedl další z neuvěřitelných a šílených veletočů, který už definitivně potvrdil, že americký prezident nerozhoduje už opravdu o ničem. Jeden z hlavních slibů Donalda Trumpa nabral nečekaný obrat. Ve středu unikly do amerických médií informace, že Donald Trump má na čtvrtek připravený k podpisu dekret, kterým USA vystupují z globalistické smlouvy severoamerické zóny volného trhu NAFTA. Jenže, začaly se dít věci. Mexické pesso oslabuje a obrovské obavy zachvátily i Kanadu.

Mexický prezident Peña Nieto a kanadský premiér Justin Trudeau hned Trumpovi volali a nabídli mu, že jsou ochotni vyjednat nové podmínky smlouvy NAFTA, ovšem vystoupení USA ze smlouvy by byla katastrofa. Donald Trump před volbami sliboval, že buď vyjedná smlouvu NAFTA podle nových podmínek, anebo USA smlouvu opustí. A tak ve čtvrtek Trump oznámil, že smlouva se rušit nebude a dojednají se nové podmínky [1]. Jenže celé je to úplně jinak, než jak uvádí třeba server Breitbart News, který tento veletoč označuje za Trumpův mistrovský tah a nátlak na Kanadu a Mexiko. Ve skutečnosti je to úplně jinak. Cesty Trumpa vedou k židovskému hnutí Chabad Lubavitch a k Vladimiru Putinovi. Ale všechno popořadě.

Vladimir Putin a Chabad rabbi Berel Lazar v židovském muzeu v Moskvě, které postavil Roman Abramovich.

Americký kongres ve středu večer pohrozil Trumpovi, že jeho vládě neschválí provozní prostředky a dojde k rozpočtovému provizoriu a vládní úřady budou muset kvůli platební neschopnosti zavřít. Ve stejný den Donald Trump oznámil, že chce ukončit placení úhrad na provoz programu Obamacare. Kongres okamžitě vystartoval a pohrozil Trumpovi neschválením státního rozpočtu. Trump se zděsil, couvl a poté oznámil, že si to rozmyslel a bude peníze na pokračování provozu Obamacare nadále hradit. Americká alternativa byla v šoku.

Jenže, to nebylo všechno. Ve stejný den se dostala na veřejnost informace, že v návrhu nového státního rozpočtu, který Kongres začne projednávat 5. května, jsou zahrnuty 3 miliardy dolarů na stavbu zdi na hranici s Mexikem. Demokraté okamžitě pohrozili potopením rozpočtu a uvedením chodu celého amerického státu a jeho vlády do stavu rozpočtového provizoria. Trump proto vzápětí couvl a připustil, že požadavek z rozpočtu vyškrtne, aby státní rozpočet prošel [2]. Americká alternativa zuří. Ale to pořád není všechno.

Trump ruší, co slíbil a slibuje, co zrušil

V minulosti Donald Trump obvinil Čínu, že podhodnocováním svého juanu poškozuje americké výrobce a podniky, které logicky čínskému super levnému zboží v USA nemohou potom konkurovat. Čína je podle něho manipulátor se svojí měnou. Jenže ve středu řekl časopisu Journal, že Čína není manipulátor, že je jenom dobrý obchodník a podporuje své exportéry, což je něco, co by měly dělat i USA [3]. Zkrátka, Donald Trump obrací své výroky jako na běžícím pásu. Pamatujeme si to všichni, co říkal před volbami. Čína je špatná, Rusko je dobré. ISIL je zlo, s Asadem se dá mluvit. Zrušíme Obamacare, schválíme lepší zákon. Zakážeme muslimům z islamistických zemí cestovat do USA. Zrušíme dotace městům, které podporují nelegální migranty. Zrušíme globalistické smlouvy, nahradíme je bilaterálními. NATO je zastaralé. A uběhne pár měsíců, jeho zeťák a dcera přijdou do Bílého domu a co se nestane? Čínský prezident hoduje v Trumpově vile na Floridě a Čína už není manipulátor. Čína je dobrá, ale Rusko je zlé. Na Asada shodí Trump rakety mezi hlavním chodem a dezertem při obědě s čínským prezidentem.

Trumpův oběd s čínským prezidentem. Čína je najednou dobrá. Nejen ta na talíři…

Obamacare dál funguje, nový zákon v nedohlednu. Muslimové dál vesele jezdí do USA. Americká města dál dostávají peníze na migranty, kteří v USA jsou nelegálně. Globalistická NAFTA se jenom lehce upraví a pojede se dál. NATO už prý není zastaralé. Trump nemá naprosto žádný manévrovací prostor pro realizaci svých volebních slibů. nemá totiž na své straně Kongres, který sice kontrolují Republikáni, ovšem ti nekopou za Trumpa, ale proti němu. Stejná pozice platí o amerických federálních soudech, které mu potápí a ruší jeden dekret za druhým. Včera unikla ne veřejnost informace, že soudce ze San Francisca, který Trumpovi zrušil poslední dekret týkající se Sanctuary cities, pořádal volební sbírku pro Baracka Obamu, když kandidoval na prezidenta [4]. A právě Barack Obama ho potom jmenoval do čela federálního soudu v San Franciscu. Prostě, ruka ruku myje.

Bažina židovské moci

Trump se zmýlil v jedné zásadní věci. Washingtonská bažina neleží ve Washingtonu, ale rozprostírá se po celých USA. Systém moci, proti kterému se Trump rozhodl jít, je příliš kompaktní a silný na to, aby ho Trump porazil. Trumpovi prochází jen ty věci, které jsou v souladu se zákulisní politikou ve Washingtonu (v souladu s Deep State). A tuto politiku definují a řídí sionisté, rodiny bankéřů provázané sňatky a svazky s kongresmany a generály v Pentagonu. Už ve středu zaznělo, že Trumpovi nedovolují dělat vlastní zahraniční politiku a zcela ho izolují v Bílém domě. Cítí se tam sám, úplně opuštěný a každý pátek prchá na Floridu do svého resortu Mar-a-Lago, kde konečně necítí žádné nepřátelství.

Vladimir Putin v Kremlu v rozhovoru se členy Chabad Lubavitch.

Opravdu nevím, co si Trump představoval. Vladimiru Putinovi trvalo uchopení moci pět let, a to přišel do funkce z rozhodnutí svého předchůdce Borise Jelcina, který mu odklidil všechny hlavní překážky z cesty. Jenže i tak musel Vladimir Putin zvládnout a zkrotit vliv ruského Deep State na Kreml, který je reprezentován plejádou oligarchů, především židovského původu, kteří kontrolují největší židovský kongres na světě, ten ruský. Michail Fridman, šéf Alfa Bank a předseda Ruského židovského kongresu. Mošé Kantor, investor a pro změnu předseda Evropského židovského kongresu. Lev Leviev, jeden z největších světových obchodníků s diamanty na světě. Byl to on, kdo navrhl Borisi Jelcinovi jméno jeho nástupce. Byl to on, kdo přivedl Vladimira Putina do Kremlu. Lev Leviev je jedním z největších zakladatelů nových židovských osad v Izraeli, v 90. letech řídil několik vln vystěhovávání Židů z Ruska do Izraele. Jenže Lev Leviev měl ještě jednu roli. Tu největší.

Trumpovo napojení na Putina skrze Chabad Lubavitch

Leviev spolu s dalším oligrachou, Romanem Abramovichem (majitelem fotbalové Chelsea), se stali velkými sponzory Chabad of Port Washington. Tato židovská komunita ovládající washingtonskou bažinu se stala vstupní branou pro ruské Židy do USA. V roce 1999 se Vladimir Putin rozhodl, že je třeba si zavázat židovskou etnickou komunitu v Rusku i v USA a pověřil Levieva a Abramoviche, aby se stali patrony Ruské federace židovských komunit, které šéfuje Chabad rabbi Berel Lazar, kterému se přezdívá “Putinův rabín”. Tady někde začalo proplétání cest Vladimira Putina s Ruským židovským kongresem. V následujících letech došlo k propletení cest mezi Chabad of Port Washington a Donaldem Trumpem na obchodní úrovni. Trump zainvestoval do firmy Bayrock-Sapir, kterou vedli bývalí sovětští emigranti Tevfik Arif, Felix Sater a Tamir Sapir.

Tevfik Arif, Ivanka Trump, Donald Trump.

V roce 2007 hostil Donald Trump svatbu Sapirovy dcery a Levievovy pravé ruky v Trumpově floridském Mar-a-Lago resortu. Pár měsíců po svatbě se Lev Leviev a Donald Trump setkali osobně a projednávali obchodní možnosti v Rusku a hlavně v Moskvě a Leviev hostil v Chabad of Port Washington slavnostní “bris” (obřízku) prvorozeného syna, který se narodil sezdanému páru. Trump se zúčastnil ceremoniálu bris společně s Jaredem Kushnerem, který při té příležitosti dojednal s Levievem odkup jedné jeho budovy v New Yorku v hodnotě 300 milionů dolarů a na témže místě Kushner dojednal svatbu s Donaldem Trumpem, že si vezme jeho dceru Ivanku Trump, která konvertovala k judaismu právě v Chabad of Port Washington po uzavření obchodu mezi Levievem a Kushnerem. Mazel tov!

Nákup velkého věna (budovu dostala Ivanka Trump darem od Kushnera jako svatební dar) je symbolem zámožnosti muže v judaismu. Ovšem Kushnerův nákup budovy od Levieva, pravé ruky Vladimira Putina, propojuje rodinu Donalda Trumpa s ruským oligarchou Levievem a také s oligarchou Abramovichem, protože Ivanka Trump se v Chabad of Port Washington seznámila s Abramovichovo manželkou Dashou Zhukovovou. Staly se kamarádkami a Dasha byla i hostem na Trumpovo inauguraci ve Washingtonu [5]. Na Kushnera se kromě toho provalila nedávno informace, že jeho podnikatelský nový startup Cadre financuje George Soros. Kushner jako sionistický žid tak hraje na více stran, pracuje pro Goldman (sionisty) i pro Levieva (Ruský židovský kongres a Chabad Lubavitch). Laická veřejnost, která nemá hluboké znalosti judaistiky, nemá šanci se v tomto chaosu orientovat.

Putin drží Rusko pohromadě spojenectvím se dvěma židovskými hnutími

Chabad of Port Washington spadá pod ortodoxní chasidské židovské hnutí Chabad Lubavitch, které bylo založeno v roce 1775 v Litvě. Vyznačuje se divokým a někdy až pokleslým pojetím Tóry, divokými tanci a místo pletených fezů (papach) nosí hlavně typické americké klobouky (fedory). Když v roce 1999 byli Lev Leviev a Roman Abramovich pověřeni Vladmirem Putinem založením Ruské federace židovských komunit, bylo hlavním cílem, aby podpora Chabad Lubavitch v Rusku podkopala moc všemocného Ruského židovského kongresu, který kontroluje chod Kremlu už od smrti J. V. Stalina.

Rozpad SSSR přičítá Vladimir Putin právě vlivu a působení Ruského židovského kongresu na Kreml po Stalinově smrti, který etnické Židy v Rusku plně integroval do budování SSSR na pozicích jaderného a ekonomického výzkumu centrálně řízené ekonomiky. V roce 1999 vedl Ruský židovský kongres Vladimir Gusinsky, který představoval hrozbu pro Borise Jelcina, i pro Vladimira Putina. Podpora Chabad Lubavitch tak měla vést k tomu, aby se Židé v Rusku připojili na stranu Vladimira Putina, který podporuje Chabad a na podporu Putinových reforem. Vladimir Putin stojí a padá s Židy v Rusku. Děsivé zjištění. Ale ne tak děsivé, když si uvědomíme, že na Židech postavil J. V. Stalin rozvoj SSSR po II. sv. válce a svěřil jim jaderné technologie, výzkum, centrální ekonomiku a školství. Jenže, jakmile Stalin zemřel, Židé převzali kontrolu nad chodem SSSR a za úplatný peníz dovedli Sovětský svaz k rozpadu. Byla to jen otázka peněz ze západu od sionistů pro ruské Židy. Byl to obchod. Židovský obchod. Ale to by bylo úplně na jiný článek.

Lev Leviev.

Bez získání podpory od Chabad Lubavitch by Vladimir Putin nikdy neuchopil v Kremlu moc. Jenže tato podpora není zadarmo. Je děsivě vykoupena. I když Chabad Lubavitch v roce 2001 ovládli židovské obce v Rusku, tak Ruský židovský kongres teď s Kremlem spolupracuje, ale není to zadarmo. Vladimir Putin je lidmi z Chabad Lubavitch a stejně tak z Ruského židovského kongresu obklopen všude, i na jednáních vlády. Zadejte si do Google hesla “Putin Lazar”, “Putin Kantor” nebo “Putin Leviev”, případně “Putin Fridman”. Najdete tolik fotek a tolik odkazů a článků, že se zděsíte, kolika lidmi z židovského hnutí Chabad Lubavitch a Ruského židovského kongresu je Vladimir Putin obklopen. Jenže linka mezi Trumpem a Putinem vede přes Jareda Kushnera, Ivanku Trump, Lva Levieva, Chabad of Port Washington a Chabad Lubavitch.

Putin odstavil Ruský židovský kongres a hlavním rabínem v Rusku udělal Berela Lazara

Hlavním rabínem Ruského židovského kongresu byl Adolf Shayevich, ale Vladimir Putin prosadil dosazení Chabad rabbi Berela Lazara do čela Ruské federace židovských komunit, která je v proti-postavení vůči Ruskému židovskému kongresu. Protiváha. A Kreml nově začal za nejvyššího rabína v Rusku považovat Chabad rabbi Lazara, čímž se Ruský židovský kongres dostává do nepřízně Kremlu a je donucen se Putinovi podřídit. Putin je geniální stratég, ale balancuje na hraně a dráždí kobry bosou nohou. Když v roce 2014 oznámil Vladimir Putin sjednocení Krymu s Ruskem, byl po jeho boku právě rabín Lazar z Chabad Lubavitch.

O rok dříve otevřel Roman Abramovich v Moskvě židovské muzeum a centrum tolerance, které má pod správou právě Chabad. Vladimir Putin tak svoji politiku ve vztahu k USA řídí po ose Chabad Lubavitch, která má oslabit pozici Ruského židovského kongresu, který je ve válce se sionisty. Kreml se tak chce vyhnout válce mezi židy a Židy na území Ruska a právě Chabad Lubavitch je asi ta spojka, ze které vycházela myšlenka na spolupráci mezi USA a Ruskem. Jak je ale vidět, Chabad Lubavitch nemají takovou pozici a sílu v USA, jakou mají v Rusku.

Sionisté ji ale v USA zdatně eliminují. Je to válka židovských klanů v přímém přenosu a je to boj o moc mezi židy a Židy. Není to boj mezi dobrem a zlem, to vás nesmí ani napadnout. Gojímové z výsledku bitvy nebudou mít nikdy žádný prospěch, ať boj dopadne jakkoliv. Nikomu nesmíme fandit. Je to souboj katů s kápěmi různých barev. Výhra jednoho není výhrou pro oběť s hlavou na špalku. Ta jen čeká na vítěze.

Odhalení, že Kushner obchoduje s Georgem Sorosem, který mu zainvestoval jeho startup sumou 250 milionů dolarů.

Tímto článkem chci varovat, že procesy z USA se v blízké době přesunou do Ruska a do Kremlu a pozice Vladimira Putina se opírá o dva židovské stolce, které si vzájemně jdou po krku a navíc k tomu proti nim útočí sionisté. Alternativu nejde dělat z peněz oligarchů. A tím myslím i Rusko a jeho politiku. To jsem několikrát opakoval. A normalizace vztahů mezi USA a Ruskem měla uvolnit ruce Vladimiru Putinovi a snížit jeho potřebu opory na židovských penězích oligarchů potřebných pro chod ruského státu a stejně tak snížit moc sionistů v USA. Vladimir Putin musí Rusko zbavit závislosti na penězích židovských oligarchů, jinak Rusko tato závislost přivede k rozpadu země. O situaci ve světě a o souvislostech a událostech za poslední týden budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
espera
Návštěvník

Tak proto zakázal svědky Jehovovi

Jaris
Návštěvník

…misto zakazu Svedku Jehovovych mel zakazat judaizmus. Jeste snad nekdo pochybuje, ze zid ridi dnesni svet a ze se presne naplnuji plany Protokolu zionskych mudrcu? Ze “zubozenych zidu” po 2.svetove valce se stala nejmocnejsi spolecenska vrstva lidi na svete. A bude hur, protoze to jsou ti, kteri zavedou NWO. Je katastrofalni kam az dospela nase hloupa tolerance a litost vuci temhle nebezpecnym zidovskym parazitum! A lidi zase nic.

petr
Návštěvník

Gojímové jsou fakt blbci, a špatnost židů spočívá v tom, že této blbosti gojímů bezostyšně zneužívají.

gabreta
Návštěvník
HumanaeLibertas
Návštěvník

Máte prosím nějaký spolehlivý odkaz na Protokoly? Na internetu je toho spousta, ale co z toho je upravený, těžko říct. Díky

Jaris
Návštěvník

HumanLibertas, mam primo knihu. Zahledla jsem vsak Protokoly zionskych mudrcu na siti “NARODNE VZDELAVACI INSTITUT”. Tam toho je o zidech spousty.

Igor Zemánek
Návštěvník

Drahá Jaris, ty přece nemusíš Satanovi skákat na to jeho rozděl a panuj. Copak nevidíš, že mnoho těch co ovládají svět, nejsou Židé v pokrevní linii? Jsou to přece ti, co svou touhu po moci napřou k jakékoli skupině co tu moc drží v rukou. Nebyl to samotný Pontský Pilát, kdo krotil židovský fanatismus slovy: ” Hle člověk.”? Fanatismus zabíjí lásku k bližním. Proč Ježíš tak zdůrazňoval, že máme milovat i své nepřátele? Nebylo to právě proto, že oni netuší o tom, kdo ovládá svět? Že je to boj proti duchovním mocnostem a ne proti krvi a tělu?

Jaris
Návštěvník

Nezlob se Igore, ja nemohu a nikdy nebudu milovat nepritele. Z toho jsem vyrostla. Nemohu napriklad milovat ty, kteri jsou pricinou valek. Nemohu milovat ty, kteri maji na svedomi lidske zivoty vcetne deti. Nemohu milovat pedofily, kteri ublizuji detem. Nemohu milovat zeny, ktere z lehkomyslnosti ukonci zivot nenarozeneho ditete, jelikoz by bylo pro ne zatezi.
Prala bych si, aby se zlocinci ze svych zlocinu zodpovidali a byli spravedlive potrestani. Nejenze ve vetsine pripadu potrestani nejsou a jakasi laska k bliznimu je jim k smichu a pokladaji ji za slabost. A za to je mam milovat a doufat ze se obrati k lepsimu a budou si sypat popel na hlavu?
Jsou proste situace, kdy to nejde. A s nenavisti to nema nic spolecneho, Igore. Nenavist je bezhlave emocionalni a spatny radce.

Igor Zemánek
Návštěvník

Drahá Jaris, jak ti rozumím a dlouho jsem to tak cítil. Všechno to co popisuješ mne velmi rmoutilo. Když jsem se dozvěděl o pedofilii, kterou zastírali a tutlali představitelé mé církve. 32000 obětí, tak jsem musel okamžitě odejít. Bál jsem se, že budu muset roztrhat všechna pouta s lidmi, které miluji, ale Láska k Otci, ke Kristu a Pravdě mi dala sílu to udělat.
Stále ve mne zůstávala ta nenávist, ale dnes už těm Kristovým slovům rozumím.
Vždyť podlehnout Satanovým svodům je tak lehké, pokud si nedáme pozor. Naše inteligence nedosahuje té jeho ani 10%. Neschvaluji žádnou špatnost, bohužel i oni jsou jeho oběti. Soudcem naštěstí nebudeme my lidé, ale Otec. Pod mým soudem by byl pro ty lidi , co tak činí, holocaust procházkou růžovým sadem.

.B.
Návštěvník

Tak proto určitě ne.

Igor Zemánek
Návštěvník

Zákaz Svědků Jehovových prosazovala a vynutila si Pravoslavná církev, protože se stali jejím obrovským konkurentem. První zákaz této organizace proběhl už za Stalina v roce 1951, kdy byli deportováni do gulagů. Děti jim byli odebírány stejně jako se to děje dnes v Norsku, tehdy se dle mého názoru začalo testovat odebírání dětí, jako určitý test, který se má uplatňovat v blízké budoucnosti po celém světě.

espera
Návštěvník

Jaký konkurent ? Na celém světě jsou povoleny a málo kdo k nim přichází

Igor Zemánek
Návštěvník

V devadesátých letech minulého století po celém bývalém Sovětském svazu nastal obrovský příliv nových členů této organizace. Mnozí dlouholetí Svědkové odhalovali, jaký byl podíl spolupráce Pravoslavné církve s KGB za totality, a jak právě tato církev proti SJ za totality brojila. Patriarcha Kyril byl do čela dosazen i přes protest nižších duchovních, právě KGB . To se v žádné církvi neodpouští.

espera
Návštěvník

Ano tohle je v proroctví Daniela,máte pravdu

espera
Návštěvník

Jak se však Putin obrátí proti pravoslavný církvi ?

Igor Zemánek
Návštěvník

To udělá si myslím až NWO. Ono bude stačit, aby otevřel archívy.

.B.
Návštěvník

Jak jsem už psal, hádají se židi o to, kdo zotročí goym.
Ale nesouhlasím s vyzněním článku.

1) Ad “Jak je ale vidět, Chabad Lubavitch nemají takovou pozici a sílu v USA, jakou mají v Rusku”
Chabad Lubavič je nejmocnější židovskou organizací, worldwide. Zejména v USA. Viz Kushner – přes koho asi “bažina” otočila vše, co Trump sliboval? A na Chabad je napojen i Soros!

2) Ad “pozice Vladimira Putina se opírá o dva židovské stolce”
Nikoli, Putin je nucen jednat s židy kvůli jejich moci. Ale jeho pozice se opírá o lid, armádu a tajné služby. Ví, že cílem všech židovských organizací je zničení Ruska i jeho osobně.

3) Chabad Lubavič je mesianistická sekta, která má připravit příchod mesiáše. Kterého nazývají Ben David. Ale pozor!!! I oni jsou mesiáš, pouze KOLEKTIVNÍ. Jako Ben Josef uvádějí do praxe všechny události, které podle nich podmiňují příchod jejich mesiáše.
Je dvojjediný, Ben Josef jsou Chabad, Ben David pak “nový vládce”.

.B.
Návštěvník

Mimochodem, podobná témata jsou důležitá a i když mohu mít kritické poznámky, rád si je přečtu.
Ale dnes bych uvítal i názor na ultimátum Bohouška Burešovi. Proč se z něj snaží před volbami udělat mučedníka se ziskem 40%? Je už tak zoufalý, nebo jde o kšeft?

A skandální výběr nového šéfa Budvaru.
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/byznys/filip-upozornuje-na-prapodivne-jmenovani-reditele-budvaru/

zvědavá matka
Návštěvník

Ultimáta Sobotky – vidím 3 různé možné scénáře:
1. Vše vyšumí ( Sobotka bude spokojen s “vysvětlením” Andreje), a jede se dál = bylo potřeba odvést pozornost…
2. Sobotka nebude spokojen, a vylije Andreje = Andrej bude mučedník, kterému socani a komunisti nepřejí “tvrdě vydělané” peníze, a “chudáčkovi” stoupne skóre z lítosti.
Zajímavé je, že první, kteří se ozvali, že jeho vysvětlení je “nedostatečné” jsou ODSáci…
3. Andrej odstoupí…. ale to neudělá, protože by to bylo jako přiznání, a neudělá i proto, že “Andy se nevzdává!”
Tipuji za 1.

.B.
Návštěvník

Každopádně, na všech scénářích vydělá Bureš.

zarathustra
Návštěvník

tak pan VK to rekl !!! nikomu nefandit !!! Me je jasne ze to vsechno je banda usilujici o moc. TOUHA PO MAJETKU A MOCI. To je ten lidskej problem. Dobro a zlo neni jak se pan VK zminuje. To uz se taky vi davno ,vzdyt muj otec F.N. o tom napsal Zarathustru. Moralka je vymyslenost cloveka. Ve vesmiru ale plati pravo silnejsiho a tak to je a nijak jinak!!! Veskere uslechtile myslenky mohou byt realizovany paklize to silnejsi dovoli. Jeli nejsilnejsi uslechtileho smysleni ,pak muze byt na zemi pekne. Jeli posedli touhou po mamonu a moci-tak ostatni trpi.

Tak ted k zidum. Jestlize zid ovlada svet tak se stal nejsilnejsim . Ma touhu po moci a mamonu.A tim je nemocnej.Cili nema uslechtile mysleni.

NWO – je potreba a nevim proc se proti tomu lidi rozcilujou. Stejne k tomu ale v nejblizsich letech nedojde. Je to myslenka ktera se tezko uskutecni. Skoda.

Valky vzdycky byly a budou,jenom pribyde vice mrtvol.
Tak abych vas alespon nejak obveselil nez odjedu za par dnu na ty blazene ostrovy,tak vam povim jak jsem si sel jednou davno prosit o devizovy prislib. Ja mel tenkrat nejmensi kobylku v Ceskoslovensku kterou jsem koupil v Belgii. Tak jedu tramvaji s tou kobylkou do zivnostenske banky Na prikopech. Kdyz jsme prosli tocitejma dverma tak jsem s konem jel vytahem do prvniho patra za reditelem banky. Po zaklepani na dvere vykoukla soudruzka sekretarka a tak se lekla ze ani nestacila rict ze soudruh reditel tady neni at prijdu jindy a misto toho jenom vyhrkla-pockejte prosim .Prisel reditel a ja mu povidam, VIDITE PANE REDITELI toto je nejmensi kobylka v celem Ceskoslovensku a ona nutne potrebuje hribatko. V cele republice neni takoveho hrebecka coby ji to hribatko udelal,my nutne potrebujeme jet do Belgie.
Reditel se zamyslel rekl pockejte chvili a odesel do kancelare. Za 10 minut me prinesl devizovy prislib. Ja pak misto do Belgie jsem sel pesky do ameriky.Ale to je dalsi muj neuveritelnej pribeh kterej vam povim za 5 mesicu az se vratim z blazenych ostrovu.

Brutopýr
Návštěvník

Zaratuštro, ty seš ale hrozný jelito. A přitom už bys měl bejt chytrej, když už seš to starý kokotisko…

konzerva
Návštěvník

A opět nový Pjakin z 24.4 francouské volby atd. a opět nářez…

Margon
Návštěvník

Proč nedáš odkaz ? Mně se neukazuje nikde.

uchvat
Návštěvník
LCZ
Návštěvník

YouTube : kanal Ireny Aneri
Leva-net
Sputnik

zunaza
Návštěvník

Ať žid nebo Žid,stejná svoloč deroucí se za prachama.Za vším hledej prachy.Kdo řídí továrny na prachy?Takže vlastně slovní spojení “za vším hledej žida!” je výstižnější.
Doufám,že V.V.Putin je zdatný akrobat ,balancující i na tenkém laně.

http://svobodnenoviny.eu/izrael-opet-poskytl-leteckou-podporu-syrskym-dzihadistum/

petr
Návštěvník

Uf, to teda byl teď článek. Podle mně, pokud je Putin geniální stratég, není to tím, že by to byl lišák, vyčůránek, nýbrž tím, že se věnoval japonským bojovým uměním a pochytil mentalitu BUDÓ. Předpokládám, že v Japonsku židé nejsou, resp. neovládají tam klíčové pozice. …. A také tím, že má jednoduše dobré úmysli. Dobrý úmysl je cíl, strategie dobrání se k němu je inspirována BUDÓ. Budó strategie dává Putinovi k dispozici naprosto na židovské mentalitě nezávislé paradigmy, klíče rozhodování a díky tomu má svou autonomii a pohled “zvenku”.
Za případné gramatické chyby se omlouvám – moje materština je slovenština.

styx
Návštěvník

aaa malo ich pokapalo v peciach. pred 2000 rokmi by ich napichli na kol a bol by pokoj.
Citam prave Moj boj od Adolfa. A ten pekne popisuje pomery v tedajsom Nemecku a Rakusko-Uhorskej monarchii. S odstupom casu a cca 100 rokmi, musim povedat, ze sa dejiny opakuju. nastupom adolfa k moci, im na chvilu prerusil plany k ovaldnutiu sveta, co sa im teraz dari dokonale.

.B.
Návštěvník

Adolf nic nepřerušil, ten byl jejich. A v pecích zahynuli ti židé, kteří s organizovaným siozločinem neměli nic společného. Jejich “bratři” se jich zbavili – mimochodem, první izraelský prezident, Ben Gurion o přeživších mluvil jako o “odpadu”, který měl být zpopelněn.
Jejich plány přerušil Stalin! Hitler byl součástí jejich plánu.

.B.
Návštěvník

Jinými slovy: strčte si ten nacismus do prdele.

NoName312
Návštěvník

Dekuji za clanek,

musim priznat, ze spoustu informaci v clanku jsou pro me naprosto nove zalezitosti a i kdyz je znamo, ze p.Putin je obklopen Zidy, tak ze maji az takto skoro neomezenou moc i v Rusku, to jsem netusil. Musim ty informace poradne zpracovat, protoze ve svem dusledku meni podstatne postaveni Ruska ven i dovnitr a jeho tzv. samostatnost a vlna tzv. Slovanstvi atd. V te optice se pak meni pohled nejen na to co se stalo, ale i co se deje ted a bude dit v budoucnu.

Mimo tema clanku bych rad jeste upozornil na to, co se prave deje v Makedonii, tj. statu, ktery prvni vlnu nelegalni imigrace spoluzastavil a vypada to, ze se tam pripravuje situace tak, aby se to jiz znovu nemohlo opakovat a postupne islamizace-albanizace mohla dale postupovat z Albanie,Kosova a Bosny a Hercegoviny(Zde je zajimava informace, ze Nemecko jiz od 90 let podporuje Albanske nacionalisty a islamisty, vyzbrojuje je a financne kryje, pak nam i “prekvapive” welcome refugees” od ). Dalsi kaminek do mazaiky je pak planovana cesta p. Erdogana od Bileho Domu(nebyla odvolana ci pozdrzena jako ostatni), pres Cinu a Rusko az do Bruselu, obsahne tedy vsechny dnesni centra moci.

S pozdravem
NoName312

gabreta
Návštěvník

Nadpisy AE se honosí termínem DĚSÍ SEM,DĚSÍ TAM..Tento děs jsem si srovnal v makovici ve 13 letech po přečtení PROTOKOLU…A jsem tomu rád,že v zahnilém gojjimském rybníku jsou štiky,které jsou tak nad věcí,že si sami ze sebe dělají prdel.. https://rutube.ru/video/cff4efe15ba9c79e84943287c6dcee80/?pl_type=user&pl_id=1182021

wpDiscuz