Česká televize radí: Modlitba k Alláhovi na koberci je medicínou na bolavá...

Česká televize radí: Modlitba k Alláhovi na koberci je medicínou na bolavá záda a obezitu. Konvertujte k islámu, je to zdraví prospěšné!

Česká televize radí: Modlitba k Alláhovi na koberci je medicínou na bolavá záda a obezitu. Konvertujte k islámu, je to zdraví prospěšné!

O České televizi se mnoho slušných slov říct nedá. Vysílačka s nekřesťanským rozpočtem přes 6 miliard korun každý rok, který čerpá od občanů z jejich koncesního výpalného, umí přesto překvapit každý den, že hlouběji se dá klesnout i přesto, že už tomu člověk nevěří. Před několika dny totiž přinesla naprosto neuvěřitelnou reportáž o jistém samozvaném britském vědci muslimského původu z Jordánska, který vypracoval studii o tom, že modlení na koberečku 5x denně, jak nařizuje korán, pomáhá lidem od bolavých zad, ale také od obezity, ženám od menstruačních bolestí, a že mlácení hlavou o zem prokrvuje krční svalstvo. Pokud si článek [1] na webu ČT přečtete, okamžitě některé z vás napadne teorie Overtonovských oken. To je koncept postupného prosazování neprosaditelného. Je to de facto vědecky popsaná “salámová metoda”, kdy např. některý krok nelze kvůli odporu veřejnosti udělat naráz, ale skrze postupné nahlodávání a vyzdvihování předností se za určitý čas veřejnost poddá.

Modlit k Alláhovi se prý dá i vleže, no není ten islám skvělý?

Je to jako se svobodou. Svoboda je nejprve absolutní. Poté se omezuje svoboda slova, důvodem je ochrana etnických menšin. Poté se cenzuruje internet, omluvou je ochrana společnosti před extrémismem. Poté se podnikatelům namontují do pokladen odposlechy (EET), zdůvodní se to tím, že živnostníci přece kradou. Potom se všem občanům rozdají občanské průkazy s RFID čipy, zdůvodní se to usnadněním komunikace s úřady z domova. Postupně se omezuje dostupnost bankovek nejvyšších nominálních hodnot, zdůvodní se to organizovaným zločinem a praním špinavých peněz. Nakonec se řekne, že se hotovost zruší, protože lidi kradou. Koupíte nové auto, ale ono se nerozjede, dokud si nezapnete pás. V budoucnu se uvažuje, že auta budou vybavena čtečkami RFID, takže zasunete do portu v autě občanku, ta se spojí s databází dopravního inspektorátu, který dá autu informaci, kolik máte trestných bodů. Pokud jich máte 12, auto nenastartujete.

Postupné obrušování hran odporu společnosti proti akceptaci islámu

Pokud dostanete pokutu, policie si peníze stáhne přímo z vašeho účtu. Zapomenete uhradit poplatek za psa nebo popelnice, exekutor vám nejenom odstaví účet, ale i auto. Prostě nenastartujete. A takto bychom mohli pokračovat. Mnoho lidí z těchto věcí bude nadšeno, protože si budou říkat, že to zvýší bezpečnost. Hlupáčci. Netuší, že jediné, co se tím dosáhne, je ztráta svobody a soukromí. Postupné prosazování těchto kroků v rámci Overtonovských oken má svoji paralelu i v nasunování islámu do Evropy. Mainstreamové televize nejprve v roce 2014 vykreslovaly migranty jako raketové inženýry, vědce, chirurgy a kapacity. Nikdo tomu ale nevěřil. Nicméně mešity začaly růst jako houby po dešti.

Washingtonská gotická katedrála uspořádla muslimské modlitby. Globalistické peklo v akci.

Média tak nově mění taktiku. Islám a konverzi k islámu chtějí českým občanům do hlav napumpovat skrze zdravotní hledisko. Nikdo nechtěl pít mléko, tak v 80. letech kvůli nadprodukci se udělaly studie o prospěšnosti mléka. Dnes nikdo nechce islám, tak se dělají studie o jeho prospěšnosti. Lidé v islámu se modlí 5x denně, mlátí hlavou o zem, prokrvují si krční páteř, protahují ploténky a jsou tak zdravější. I ty se přidej, člověče! Utíkej do nejbližší modlitebny, zakup sobě koberec a modlitbami shodíš 70 kilo za 2 měsíce. Budeš uzdraven, na těle i na duchu. Vůbec se nedívej do Německa, jak to tam funguje, to jsou stejně lži xenofobů a rasistů. Islám tě přivede k víře v Alláha a jeho proroka Mohammeda. Už žádné bolesti žlučníku, žádné bolesti zad. Koberec a ohnutá záda v modlitbách ti pomohou!

Britský muslimský profesor radí, že bolesti zad odstraní modlitby k Alláhovi

Česká “melevize” proto uvedla studii Mohammada Khasawneha původem z Jordánska, dnes britského profesora, který se věnuje ergonomice pohybu. Ovšem evidentně se jí věnuje z náboženského hlediska. Ve své studii pronáší některé výroky, které nemají s vědou nic společného, ale jde o subjektivní stanoviska, která by ve vědecké studii neměla co pohledávat. Ale ono je to jedno, svůj účet to splní, média to převezmou a určitá část veřejnosti odhlásí koncesionářské poplatky. Jak jinak reagovat na některé propagované výroky pana profesora, než naprostým zděšením?

Profesorova od(p)borná studie o prospěchu modliteb na koberečku pro lidské zdraví.

„Tělesné zdraví je ovlivňováno řadou socio-ekonomických faktorů, životním stylem a také náboženskými faktory. Studie naznačují, že existuje silná asociace mezi modlitbami a udržováním zdravého životního stylu,“ uvedl Khasawneh. „Modlitby mohou eliminovat tělesný stres a úzkost; nový výzkum ale také naznačuje, že rituály spojené s modlitbou jsou efektivní léčbou poruch pohybového systému.“

„Největší síly, které při těchto pohybech vznikají, jsou výrazně nižší než bezpečnostní limity stanovené National Institute for Occupational Safety and Health (NIOSH). Modlitba se dá považovat bezpečně za klinicky účinnou jako léčba bolesti dolní části zad – vyžaduje totiž různorodé pohyby lidského těla ve velmi pravidelných intervalech,“ uvedl Khasawneh.

Pro ty se silnějšími bolestmi zad však není fyzicky možné dodržet správné polohy vyžadované náboženskou tradicí. Podle islámských pravidel k tomu však nejsou nuceni – pokud člověk nemůže při modlitbě stát, smí se modlit vsedě nebo vleže. Pokud ale stát ještě mohou, měli by co nejpřesněji dodržovat předepsané „normy“.

Korán do každé rodiny, 5x denně modlitbou ke zdraví

Takže přijdete z práce utahaní jako koně. Zapnete si “českou” a vyvalí se na vás studie, že bolavá záda z montovny, kde jako trotl makáte za sotva třetinovou mzdu, co se dává za kopečkama v Reichu, nejlépe napravíte cviky prováděnými během modliteb k Alláhovi. Žena vám přibalí halal svačinu a vyžene vás do mešity na večerní modlitbu. A když už jsme u těch modliteb 5x za den, mnoho lidí se ptá, jak je to v Německu. No, tady je to tak, že pokud muslim pracuje a nějaká firma ho zaměstná, tak má nárok na modlitební přestávky a zaměstnavatel by měl mít vyčleněný prostor uzpůsobený k modlitbám. V praxi jsem to viděl jenom jednou, v továrně Siemensu v Düsseldorfu, ale podle informací šlo jenom o lidi z kanceláří, ne z výroby, protože pro muslimy jsou špinavé práce “haram” (zakázané). Nesmí se dotknout ničeho, co obsahuje saze, prach apod.

Muslimští uprchličtí inženýři a chirurgové v dočasné ubytovně uvnitř kostela.

V mnoha ohledech mají muslimové podobné zvyky s židy. Věnují se hlavně obchodu, ne špinavé práci v průmyslu. Na špinavé práce na polích a s dobytkem zapojují své ženy. V Německu je nejčastější zaměstnání Arabů v obchodech, bazarech, bankách, pojišťovnách, u policie, v restauracích a hlavně, hlavně a hlavně ve státní správě, na úřadech. Výjimkou jsou Turci, kteří provozují hlavně autoopravny, což je opravdu zvláštní, protože Wahábisté se v Německu práci se špínou, hlínou, pískem a sazemi vyhýbají jako čert kříži, takže Turci nejsou pro Wahábisty muslimové, ale odpad. Proto by mně zajímalo, jak to bude jednou řešit český zákoník práce, až pošťačka arabského původu s sebou jednou švihne před panelákem na zem, rozbalí koberec a 20 minut se bude modlit. Takhle to udělá 3x za šichtu a nebude stíhat. V Británii už to tak funguje, některé banky mají přestávky na modlitby, kdy zákazník čeká u stolku, až se muslimský makléř vrátí z modlitební místnosti.

Takže bolavá záda z montoven napravíte modlitbami na koberci a pokud máte velké břicho, můžete prý klečet, nebo dokonce ležet na zádech. Takže až uvidíte tlustého muslima ležet někde na ulici s koránem na břichu, tak nevolejte sanitku. Pouze se modlí a za 20 minut vstane a bude pokračovat v roznášce pošty, v řízení dopravy jako policista, nebo jako lékař na cestě k pacientovi. Brzy se nebudou rozdávat ke svátku flašky s chlastem nebo bonboniéry, ale modlitební tepichy. Česká televize vám to vysvětlí, jak je to vědecky dokázané, že jedině islám a jeho modlitební metody jsou zdraví prospěšné. Vědecká studie už tu je, takže neziskovky se o ní budou moci opřít jako o vědecký materiál na podporu multikulti invaze.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
4321
Návštěvník

ČT bych klidně zrušil. Je naprosto k ničemu. Komereční TV s vlastními příjmy z reklam – kdo se chce dívát, bohatě vystačí.

.B.
Návštěvník

Na bolavá záda doporučuji rehabilitační cviky, obejdou se bez aláha 🙂

Ale vážně: lidi si málo uvědomuje, že svobodu už nemáme -žijeme v nové totalitě, zejména lidé na Západě. Ve jménu bezpečnosti, ochrany (menšin) a potrestání viníků (přičemž viníkem jsou prakticky všichni) už nesmíme skoro nic, prakticky každá činnost je potenciálně trestná. Je tolik zákonů, vyhlášek, nařízení, že cokolo děláte, může být postiženo. Často ani nic udělat nemusíte – množí se případy, kdy si policie prostě něco vymyslí a basta. O stáátních zástupcích a soudcích ani nemluvě.

A k Overtonovou oknu: nedávno byl v USA skandál, kdy reportér CNN snědl před kamerou pečený lidský mozek. Prý byl připečený, tak mu moc nechutnal.

Borodin
Návštěvník

Další podprahové vymývání mozků obyvatel ČR českou státní televizí.

S tichým souhlasem současné Vlády ČR, která i na programovou náplň ČT může a má dohlížet.

Je zřejmé,že vládnoucí ČSSD a hnutí ANO skrytě podporuje islamizaci naší země.

Posilují silové složky státu a jejich pravomoci, včetně nenápadné novely Volebního zákona již v r. 2014 ( mohou volit i příchozí cizinci), pomocí zákonů odsouhlasených Parlamentem ČR navzdory odporu opozice a bez vědomí občanů. Ale ne pro ochranu obyvatelstva a bohatství země.
Tyto silové orgány mají v prvé řadě sloužit k potlačení odporu obyvatel proti islamizaci.

Posilování represivních složek státu maskují zvyšující se hrozbou z Ruska.

xxxy
Návštěvník

Přesně,máte pravdu 100%,….tzv. vláda je zločinná a genocidní a zaslouží provaz

RRR
Návštěvník

A přesto stávající strany opět vyhrajou volby, český volič to jistí.

.lak
Návštěvník

Milénium informatiky se nějak pominulo na dydlace osvícenými či co jak.comment image

Milan
Návštěvník

Proč řešíme důsledek (importnegrů,kozomrdů,jejich ,beztrestnost,evidentní vlastizradu) ?? Proč neřešíme PŘÍČINU- mezinárodním židem z 80 ti % infiltrované loutkové “vlády” napadených Evropských států včetně kdysi naší,dnes židy zu grunt rozkradené ČR,dnes protektorátu Czechie!?
Parazita je nutné fyzicky zlikvidovat,jiná cesta prostě není a cizopasník,který by opustil hostitele domluvou,peticemi či hulákáním na náměstích prostě na světě neexistuje.

To je úplně stejné jako v případě,že by můj pes dostal blechy,vši či tasemnici,kterých se chce zbavit…….tak bych měl zastřelit psa???
Vždyť je to zcestné!! Logicky musím zlikvidovat ty parazity.

.B.
Návštěvník

To ano, ale největším parazitem je domácí (západní) neomarxistická, sionostická verbež. Bez ní by tady nebyli ti kozomrdi, po Evropě by nebylo pomalu víc mešit než kostelů a všichni by žili v relativním klidu.

Carlos IV
Návštěvník

Kozomrdi pujdou tam, kam budou nasmerovani. Sami si nejsou schopni ani vladnout. Natoz pak ovladat jine. To neni otazka kvantity ale kvality. Proto jejich dovoz do Evropy musi zakonite skoncit pohromou. V te dobe uz budou ovsem akteri “za vodou” s nacpanymi kapsami, tak jako byli v pripade Hitlera, kteremu zustala jen jimi vyfinancovana prezbrojena armada a pred ni se klepajici Evropa (zapadni). Rukopis zustava stale stejny ale ofcim to jaksi unika. Velmi smutne.

gabreta
Návštěvník
narodni domobrana
Návštěvník

Ta poslední fotka v článku je opravdu děsivá….křesťanský kostel a v něm…
Kdo to dopustil a povolil v kostele jakousi ubytovnu ?
Plivají nám do obličeje.
Takhle ne. Z toho bude ještě povstání.

Forever
Návštěvník

Křesťanská církev, která toto dopustila, by se měla stydět a kát. Nechat takto znesvětit křesťanské posvátné místo – škoda slov. Je to jen důkaz toho, jak zednářská infiltrace křesťanských církví byla úspěšná.

Brutopýr
Návštěvník

Vatikán není křesťanský, nýbrž je židokřesťanský. A to platí i pro všechny protestantské konfese, vlastně vrcholné židokřesťanství, které je svou podstatou nejvíce “žido” jsou nekatoličtí “křesťané” v USA. Křesťanství je to, co nemá s židy a s jejich krve lačnícím Jahve-Baal-Belzebubem nic společného. Křesťanství je to, co vychází z původní gnostické nauky lidstva, nikoliv ty židovsko-biblické falešné báchorky, to se týká i NZ. Křesťanství nikoliv od slova kříž, nýbrž od slova “křesat”. Pravé původní gnostické křesťanství, které však žid uchopil a znetvořil do vnitřně rozporné podoby židokřesťanství.

Brutopýr
Návštěvník

židokřesťanství s tím nemá žádný problém, tak je úkolováno

Emitor
Návštěvník

Modlitba k Oláhovi má skutečně pozitivní vliv na bolest zad!!! Pokud se dostavíte do mešity včas na modlitbu, nedostanete 100 ran bičem. Pokud modlení prošvihnete, budou vás bolet záda!

Forever
Návštěvník

Izrael chce zakázat hlasité muslimské volání k modlitbě, muslimové hrozí nepokoji
http://www.stop-multikulti.cz/izrael-chce-zakazat-hlasite-muslimske-volani-k-modlitbe-muslimove-hrozi-nepokoji/

Že by hrozila další palestinská intifáda?

pozn.: už jsem to vkládal v minulém článku, k tomuto článku se to hodí více

Alex
Návštěvník

K modlitbam se rad pripojim. Jsem hodny clovek a rad jim zrychlim cestu k alahovi.

wpDiscuz