Češi nejsou Slované, vlastně mají arabský a “židovský” původ a pokud ČR...

Češi nejsou Slované, vlastně mají arabský a “židovský” původ a pokud ČR nezačne přijímat migranty, požene nás Brusel k Evropskému soudu! A pokud ČR nepřijme Euro, požene nás k soudu také! Macron a Merkelová vyhlížejí z Overtonovského okna Novou Evropu!

Češi nejsou Slované, vlastně mají arabský a “židovský” původ a pokud ČR nezačne přijímat migranty, požene nás Brusel k Evropskému soudu! A pokud ČR nepřijme Euro, požene nás k soudu také! Macron a Merkelová vyhlížejí z Overtonovského okna Novou Evropu!

Došlo na má skeptická slova a sýčkování o katastrofě došlo zřejmě svému naplnění. Před volbami ve Francii jsme upozorňovali, že instalace bývalého bankéře Rothschildovy banky Emmanuela Macrona do funkce francouzského prezidenta přinese Evropě procesy velmi rychlého nasunování Nové Evropy. A přesně k tomu dochází, necelé dva týdny po konci voleb ve Francii. Prvním krokem, který jste mohli zaregistrovat v posledních dnech a hodinách, jsou mohutné a kategorické vzkazy z Bruselu směrem k zemím Viszegrádské čtyřky. Ten první zazněl včera jako varování od Evropské komise Česku, Polsku a Maďarsku, aby začaly okamžitě plnit kvóty přijímání migrantů, jinak budou následovat sankce a v krajním případě až podání žaloby k Evropskému soudu [1]. Neuvěřitelný diktát zůstal prakticky bez odezvy české diplomacie a bez odezvy vlády, všechno se přechází mlčením.

Policie kontroluje migranty na českém nádraží.

Jenže namísto kategorické protestní nóty proti vměšování se Bruselu do vnitřní migrační politiky ČR přišlo něco neuvěřitelného. Bohuslav Sobotka včera vyslal koaličním partnerům a do médií výzvu, aby se politická reprezentace shodla na pevném termínu přijetí Eura [2], protože tady už končí veškerá legrace. Jak zaznělo z úst Bohuslava Sobotky, po zvolení Emmanuela Macrona se začne realizovat plán dvourychlostní Evropy, což je pouze eufemistický výraz pro realizaci plánu Evropské federace, který v Německu (a také na alternativě) je známý především pod pracovním označením “Nová Evropa”. Opatrný a kulantní název “dvourychlostní” totiž není nic jiného, než oddělování zrna od plev, o kterém hovořil Guy Verhofstadt v Evropském parlamentu po Brexitu vloni v červnu. Podle něho je třeba 27 zemí EU vzít a prosít je sítem oddanosti projektu integrace EU, na jejímž konci má být společný federativní útvar. Země, které se nebudou chtít zbavit svých hranic a státnosti a sítem loajality propadnou, budou z projektu společné Evropy dočasně vyloučeny (dočasně až do doby, než dostanou rozum, anebo natrvalo v opačném případě).

Sobotka zavelel k pochodu do Nové Evropy

Bohuslav Sobotka už před 2 měsíci v Římě na setkání špiček EU k 60. výročí podpisu Římských smluv řekl, že ČR se chce ve dvourychlostní Evropě zapojit do toho rychlejšího proudu integrace, protože ten pomalejší bude mít pro dané země neblahé důsledky a mohl by zemi odstavit z rozhodování o Evropě [3]. A po zvolení Emmanuela Macrona najednou přichází z Evropské komise útoky proti zemím V4, tvrdě jsou vyžadovány procesy k plnění migračních kvót a slabý premiér si uvědomuje, že hra na schovávanou a na českou korunu skončila. Namísto prudkého odsouzení vměšování se Bruselu do migrační politiky ČR nepřišlo od české politické reprezentace vůbec nic. Družstvo oportunistů v křeslech poslanců sněmovny mlčí, zatímco Brusel naší zemi vyhrožuje. A premiér hledá cesty, jak nahradit jeden z pilířů státnosti, českou korunu, dlouho odkládanou říšskou bruselskou měnou.

V Nové Evropě nás čekají všlijaká dobrodružství. Třeba jako zapalování policejních aut ve Francii.
Češi prý nejsou až tak Slované

Odpor společnosti proti migraci je přitom intenzivně a podprahově indoktrinován a očkován takovým způsobem, že to nemá obdoby. Skupina Mafra Andreje Babiše dnes na serveru iDnes předvedla typický proces Overtonovského okna, ze kterého doslova mrazí. Čtenáři iDnesu si mohou přečíst informaci o podivném výzkumu pražské společnosti Genomac o tom, že Češi vlastně vůbec nejsou Slované, tedy že jsou, ale jenom de facto z jedné poloviny [4]. Druhou polovinu Čechů prý tvoří lidé s genomem židů (Židů lépe řečeno, i když sionistů a chazarů je v Praze a v Brně opravdu hodně), románských kmenů, Germánů, Ugrofinců, lidí z Jižního Kavkazu a dokonce Arabů ze Severní Afriky. Článek, který se snaží působit vědecky, je ve skutečnosti Overtonovské okno, které má v podvědomí společnosti navodit pocit, že migrace v ČR je historicky daná genomem obyvatelstva a tudíž není potřeba se migrantů, které nám Německo brzy přerozdělí, vůbec nijak obávat, protože sami přece máme geny ze Severní Afriky, more!

Muslimka? Francouzska? V Česku to prý už brzy bude podobné dilema, říkají výzkumnící.

Tento pseudo-výzkum je alarmujícím nejen tím, že je naprosto lživý a nepravdivý (genom v českém obyvatelstvu obsahuje prokazatelně pouze slovanské a germánské atributy, s výjimkou západních oblastí země, kde je doložitelný keltský původ v českém genomu) a bláboly o Severní Africe nebo Skandinávii jsou naprosto úchylné, protože s výjimkou 30-leté války a českých žen znásilněných švédskými vojáky při tažení českými zeměmi, není nikde žádná doložená historická kmenová souvislost s mísením českého národa jako celku se Skandinávií. Toto mísení probíhalo jen v rodinách šlechty, kdy panovnické rody v celé Evropě a Skandinávii se mísily po rodové linii, ale to nelze aplikovat na celé národy, proboha. Co se nám to tu podsouvá na mainstreamu za bludy a manipulace?

Vařené žáby a nakrájené salámy veřejného mínění

Tyto články na iDnesu a dalších mainstreamových médiích mají za úkol přeprogramovat myšlení lidí způsobem, který odpovídá tzv. Overtonovským oknům, tedy postupnému prosazování neprosaditelného. Výraz zní pro mnoho lidí odborně, ale v češtině ho známe pod názvem “salámová metoda” a také “vařená žába”. Naprosto nemyslitelné věci nelze prosadit naráz, skokově, takže společnost je pomalu a polehoučku programována a kolečko po kolečku salámu je odkrajováno, aby se společnost nevzbouřila. Stejně to platí o žábě. Když jí hodíte do hrnce s vroucí vodou, tak žába vyskočí. Když jí ale dáte do hrnce se studenou vodou a budete hrnec pomalu ohřívat, žába se dobrovolně nechá uvařit.

Obrázek z Gay Pride v Praze. Dříve nemyslitelné je v rámci posunu Overtonovského okna v problematice postojů k homosexualitě dnes zcela normální. Opravdu normální?

Platí to dokonce i na člověka. Když se sprchujete, po určité době vám přijde voda chladná, takže si přidáte více teplé. Po chvíli to opakujete. Za chvíli máte vodní párou zahalenou celou koupelnu. Aniž to tušíte, sprchujete se téměř vařící vodou, ale pokožce to už nevadí. Tedy vadí, ale mozku ne. Mozek reaguje pouze na skokové teplotní výkyvy na pokožce. Nereaguje ale na pomalé prohřívání kůže a vnitřních orgánů. Dlouhé sprchování ve vařící vodě může vést až dokonce k infarktu, dobrovolně navozenému. Určitě jste někdy už zažili, když jste se šli sprchovat po někom v rodině, pustili jste vodu a opařili jste se, protože člověk před vámi na sebe pouštěl neskutečně horkou vodu. Potom křičíte z koupelny, kdo to sakra si dal takhle horkou tu vodu? Jenže horká je pouze pro vaši pokožku, která není prohřátá a mozek reaguje na podnět jako na opaření.

Indoktrinace společnosti působením médií jako vzorů mládeže

Tohle děsivé zjištění funguje ale i v médiích. Princip vařené žáby už vidíme okolo sebe ve společnosti. Před 30 lety byla propagace sodomie a homosexuality něco nepřípustného. Dnes chodí polonazí teplí lidé v průvodech Prahou a dalšími světovými metropolemi. Dříve bylo nemyslitelné mluvit o manželství mezi mužem a mužem. Dnes je to normální. Dříve bylo nemyslitelné pouštět nepřizpůsobivé děti do normálních škol, dnes je to realita v rámci inkluze. Dříve bylo nemyslitelné, aby přes státní hranici proudili nelegální migranti a teroristé. Dnes je to normální. A proč je to normální? Protože média mění barvu informačního pole a přeprogramovávají myšlení a postoje obyvatelstva tak, aby to všechno přijalo za “nové normální”. Nekonečné roky a nekonečné seriály, které podprahově propagují homosexualitu. Teorie velkého třesku, oblíbený seriál z USA pro mládež, který ale podprahově propaguje soužití homosexuálů. Hlavní představitel seriálu si teď dokonce vzal přítele [5]. Mládež potom tyto vzory chování kopíruje, na YouTube se chlubí svojí alternativní orientací a vzor mají v hercích z těchto seriálů.

Epizoda se seriálu Teorie velkého třesku. Propagace LGBT. Sheldon Cooper druhý zleva.

Kluk přijde domů a řekne rodičům, že má “přítele”. Po úvodním šoku rodičů začne dítě argumentovat, že být gay je dnes moderní, je to přece IN a Sheldon Cooper je taky gay. Problém není v tom, jestli je někdo gay nebo není, problém je v procesu vaření žáby, že akceptací gayů ve společnosti to nekončí, ale postupuje to dál diskusemi a relativizováním hrozby pedofilie. A to už je problém. Dnes ještě ne, ale pokud to půjde stejně rychle jako s propagací homo-agendy, tak za 20 až 30 let bude sexuální styk s dětmi úplně stejným normativem, jako jsou dnes homosexuální vztahy. Všimněte si, jak v Norsku jsou děti vedeny k tomu, aby si samy rozhodovaly o svých vztazích a rodiče jim do toho nesmí mluvit, jinak zasáhne Barnevernet. Když se dítě zamiluje do dospělého člověka, je to prý jenom jeho volba. To je nový trend v Norsku. Chápete už, kam vaření žáby vede? Společnost se stává k horké vodě apatickou, společnost si zvyká na sprchu mediálního zpravodajství o tom, co je zrovna teď “normální”.

Společnost bude v následujících měsících programována k tomu, že přijímání migrantů a přijetí Eura je normální. Budeme číst na mainstreamu články, kolik máme v sobě genů Arabů, Vikingů, Kavkazanů a Afričanů. Uslyšíme studie o tom, jak odpůrci migrace jsou pomatenci, když celá Evropa se multikulturně začleňuje, ale oni nechtějí. Uslyšíme, jak celá Evropa platí Eurem, tak proč by Česko nemělo platit? Budeme podrobeni mediálním sprchám a budou nás ohřívat, až si nás uvaří. Ne, neuvaří si nás. Minimálně ne ty, kteří budou chápat, o co se tady hraje a k čemu to směřuje. K likvidaci západní kultury, k likvidaci tradiční rodiny, k nastoupení procesů dobrovolné autogenocidy křesťanské civilizace.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
kari
Návštěvník

no sprcha to tedy je. Z toho mrazi. To gay pride je jak satanska jizda, ted je to o homosexualech, co bude jako v mode priste? Pedofilie? Vazena Evropska unie, strcte si laskave sve buzeranty (pardon homosexualy), i s migrantama do Brusele, a kvoty nadiktujte zemim, ktere rozvratili, rozbombardovali blizky vychod a zbidacili ctvrtinu sveta svymi arogantnimi koloniemi. Ceska republika, Madarsko, Polsko ani Slovensko toto nedelali.

Zighartice
Návštěvník

V obdobném duchu se dnes vyjádřil šéf polského ministerstva vnitra Mariusz Błaszczak ve vysílání Polského rozhlasu.
“Otázka migrantů ne zcela souvisí s Polskem a „postojem Západu a Evropy. Tyto státy měly kdysi kolonie. Využívaly bohatství Afriky nebo Asie … A dnes je to pokus zavést splacení těchto účtů na Polsko.“ „To není fér, že to není v souladu s pravidly, a my proti tomu vystupujeme,“ zdůraznil.

.B.
Návštěvník

BREAKING

Soros právě rozjel v ČR kampaň na přijímání uprchllíků.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Pavel-Novotny-Magda-Vasaryova-Dominik-Feri-Vojta-Dyk-George-Soros-rozjel-v-CR-kampan-abyste-byli-hodni-na-uprchliky-488177

“Célebrity” se ptají najatých herců, kam by utekli před válkou.

Slovenka
Návštěvník

… boze aj ta nana zo Slovenska je tam… vsak tu ju uz nikto nemoze ani citit…

xerox
Návštěvník

kdyby se takové sračky nerozšiřovali i v alternativě , tak by o nich ani nikdo nevěděl , protože mainstream už nikoho normálního nezajímá … gratuluji , právě jste se stal užitečným idiotem …
doporučuji tento ,, článek ,, stáhnout …

Vabio
Návštěvník

@xerox
Myslím, že není otázkou, co je lepší, zda izolace či znalost protivníka … neb každý vojenský velitel ví, že znalost protivníka je ZÁSADNÍ položka.

Co mě na alternativě chybí je absolutní nedostatek pozitivních věcí. Neustále ukazovat na pitomosti je fajn, ale náladu to nezlepší. A podle toho jak se cítíte, tak i jednáte. Takže přinášet věci, které jsou hodny národní hrdosti je velmi prospěšné … leč i šafránu je více.

Kajmik
Návštěvník

Tohle není žádná novinka, píše se o tom pravidelně cca 15 let, co probíhají patřičné genetické testy. Tady je článek z roku 2007:
https://zpravy.aktualne.cz/potvrzeno-vetsina-cechu-nejsou-cesi/r~i:article:446551/
Česko leží ve středu Evropy a za těch cca 1300 let, co tady žijeme přes nás přešlo armád (od tatarů přes švédy a francouze až po maďary a němce), asimilovali jsme zbytek keltů, sousedili a spolužili s germánskými kmeny…
Co se týká genetického výzkumu, tak jde o lidi, kteří z různých důvodů chtějí svůj genom znát a souhlasí s anonymním zařazením do výzkumu. Před 10 lety to byl vzorek cca 5000 čechů.
A přiznám se, že nikdy mě souvislost se současnou migrací nenapadla. Náš rozmanitý genom vznikl za jiných podmínek a v jiné době, rozbor by vydal na tenčí knihu.

Brutopýr
Návštěvník

V Havaně otevřeli US ambasádu – a v ulicích první Marš Paráde buzerantů….

Pozorovatelka
Návštěvník

Přímý přenos živě -demonstrace proti Zemanovi a Babišovi
http://zpravy.idnes.cz/protest-demonstrace-proc-proto-milos-zeman-andrej-babis-praha-vaclavske-namesti-gfy-/domaci.aspx?c=A170517_144027_domaci_ane

ČSSD navíc postaví svého kandidáta na prezidenta, který bude proti Zemanovi a Babišovi
http://domaci.eurozpravy.cz/politika/190020-sobotka-prezidentem-cssd-hleda-kandidata-proti-paktu-zeman-babis/

Vkládám m.j. jako doplnění, proč jsem nedávno v diskusním komentáři napsala, že v kauze Sobotka – Babiš jsem na straně Babiše přesto, že máslo na hlavě mají všichni včetně Zemana. Jinak řečeno: v boji havlisté vs. trumpisté jsem na straně trumpistů.

Karel Bodlák
Návštěvník

Babiš není žádný Trumpista, ale zmrd.

Pozorovatelka
Návštěvník

Babiš je člověkem stejného typu, jako Trump – podnikatel, oligarcha, samostatná jednotka, nenapojená na žádnou z dosavadních stran a stejně jako Trump je hercem přesně toho typu, jaký současná fáze hry žádá. Jen stejně jako v 89. , i nyní je hra ve zlomové fázi, kdy dosavadní herci jak v Evropě tak v USA nechápou, že jejích role skončily. Ten proces výměny je opět kritický a jako v 89. se věří, že proběhne sametově. Jediné, co se nezměnilo, jsou diváci – ti pořád dokola jen hlasují v anketách popularity. A další, co se nezměnilo, jsou herci univerzální – tzv. “technici moci”, kteří jen převléknou kostým a hrají dál.

A že se něco změnilo přístupem k informacím a tak mocným nástrojem, jako je internet? Sorry, jako (lepší výraz mě nenapadl, nic jiného za tím nehledejte :))) ), ale mocným internet naopak slouží k ještě většímu odpoutávání lidí od toho, co se děje a co je pro ně důležité.

Ještě jednou ale zdůrazním, že na straně trumpistů jsem JEN proto, že 1) ve směru Východ je naděje a 2) bez odstranění moci neoconů/havlistů/bakalovců/Sobotky je ta naděje brzděna. Kus naděje dále vidím v tom, že Zeman 1) má dobrý vztah nejen k Číně, ale i k Rusku a 2) je proti migraci a že v obojím může Babiše ovlivnit. A třetí malé plus vidím v tom, že Babiš nepodpořil kandidaturu Stropnického na prezidenta s tím, že Zeman je dobrý kandidát (a to asi Stropnického nepotěšilo).

Karel Bodlák
Návštěvník

Tump není chazar ani žid, Babisch ANO.

Pozorovatelka
Návštěvník

Trump je jezuita. Ale jinak myslím, že základním předpokladem pro obsazení každého herce jsou jeho ambice (a nejlépe už v mladém věku, kdy se díky ambicím upíše čemukoliv).

Ladislav
Návštěvník

Trump ne, ale jeho zeť ano. Dokonce ortodoxní!

pzv
Návštěvník

mám podobný názor. Babiš je v prvom rade bohatý oligarcha, ktorý vstup do politiky realizuje ako svoje hobby. Má toľko peňazí, že nie je odkazáný na to si v politike nakradnúť viac. Vďaka svojim peniazom je navyše výrazne viac nezávislý, než zadĺžení politici typu Sobotka a spol. Takže ano, Babiš je do istej miery neriadená strela podobne ako Trump a zrejme to mnohí voliči cítia a vnímajú ho ako najmenšie zlo z danej ponuky.

Navyše, väčšina bohatstva Babiša je v podobe firiem, ktoré nie je možné len tak ľahko zbaliť/predať a utiecť do zahraničia, ak by v krajine začalo byť naozaj zle. Babiš tak paradoxne môže mať motiváciu brániť krajinu pred nájazdom moslimov, pretože tým chráni svoj majetok a budúcnosť svojej rodiny (vie niekto, či má Babiš deti?)

O tom, že Babiš je pre globalistov potenciálny problém svedčí aj fakt, že sa proti nemu vedie neustála diskreditačná kampaň. Útočia na neho všetky média (vrátane jeho vlastných), útočia po ňom všetky parlamentné strany (ČSSD v jednotom šíku s TOP9). To všetko značí, že Babiš asi nie je až tak úplne súčasťou “systému”, ako by si niekto rád želal…

Pozorovatelka
Návštěvník

Když někdo nasedne do vlaku “moc a peníze” , nemůže z něj vystoupit a to je případ jak Trumpa, tak Babiše. Malý kousek toho, že moc a peníze nejsou nikdy definitivem, ale jsou procesem, k Babišovi: V době, kdy veškeré ekonomiky světa stojí na ropě, je logické, že v Česku hraje prim společnost, která vládne ropnému hospodářství. Tou je společnost Čepro (České Produktovody a ROpovody), která v roce 1994 nahradila podnik Benzina a jejímž jediným akcionářem je od února 2006 MINISTERSTVO FINANCÍ (!) – https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cepro
A jak je to s ropou celosvětově všelijak nahnuté a jak proto jsou stále více prosazována biopaliva, tak tady máme fakt, že firma Agrofert, resp.
Babišovy firmy Preol a Primagra dodávají Čepru 87 procent (!) bionafty a že za tři roky se jejich podíl zdvojnásobil
http://byznys.ihned.cz/c1-65326280-babisovy-firmy-preol-a-primagra-dodavaji-cepru-87-procent-bionafty-za-tri-roky-se-jejich-podil-zdvojnasobil

A Babiš, ač boháč díky privatizaci rafinérské společnosti Unipetrol
https://cs.wikipedia.org/wiki/Unipetrol
ke které mu v roce 2002 pomohl tehdejší předseda vlády Miloš Zeman (a je otázkou, kdo koho si tehdy víc zavázal – zda Babiš Zemana anebo PROGNOSTIK Zeman Babiše)
comment image
najednou musí čelit tomu, že na Ministerstvu financí sedí někdo (v tomto případě Kalousek) a ten “někdo” by mohl celé Babišovo bohatství pohřbít… Ideálem se logicky jeví stát se ministrem financí a odtud si celý byznys pohlídat jak přes Čepro tak přes biopaliva … A o tom je to bohatství (a moc) co by PROCES (vlak, ze kterého nelze vystoupit) nikoliv jako hotová věc. Ale to celé je jen jedna rovina pohledu.

Z vyšší perspektivy, o které Babiš (a dle mého ani Trump) vůbec nemusí mít potuchy, jde totiž přesně o to, o čem dokola hovoří Pjakin – že totiž ten, kdo nemá dostatek informací, slouží těm, kteří je mají. A můj závěr tohoto krátkého popisu je takový, že zatímco Babiš do politiky vstoupil pouze ze zcela pragmatických důvodů, a to aby si pohlídal svůj byznys, “vyšší level informací” – Zeman -už v roce 2002 dle mého věděl, co činí. A dle mého to věděl až tak, že zatímco Zemanem podporovaný Gross v roce 2004 posvětil havlistovi/Bakalovi dnes už jen trapné uhlí, Babiš od Zemana o dva roky dříve dostal požehnání nad ropou a biopalivy.

Ale to je pořád jen taková malá vsuvka k tomu, o čem jsem avizovala, že napíšu a vložím článek, což platí. Tento komentar je jen vsuvka o tom, jak se vyrabeji spravni herci / blbne mi klavesnice, musim restartovat[ …

Karel Bodlák
Návštěvník

??? Babiš Unipetrol nikdy nekoupil, ale vrátil státu před zaplacením. Zeman byl tehdy na něj hodně naštvaný.

Eva
Návštěvník

S přítelkyní co s ní teď žije, má 2 děti a z předchozího manželství asi taky 2, ale nevím to jistě.

gonoSS
Návštěvník

Ani bureš a sobotka už vůbec! Bureš ale bohužel vyhraje a otázkou je kolik mu toho češi hodí? Sobotkovi a jeho kumpánům z celého srdce přeji poctivých 4,99% a burešovi co nejvíc lidoveckých šmejdů ve vládě!

http://www.white-media.info/hax.html

– hackéři slibovali další várky mailů, a s jakou vervou začali tak jaksi ochabli! Teď by se hodily, no i tyto stačí k dokonalému náhledu do kuchyně kokota a největší svině jakou babiš poznal! A věru je to svině, jak sviňa!

Zighartice
Návštěvník

Tak dlouho toužil stát se premiérem, sestavující vládu, až se mu tento vlhký sen za přispění již na počátku “škodícího” ujka, odmítnuvšího jednat se Sobotkovou partajní opozicí vedenou Michalem Haškem, a i bez povolebního jednání v zahraničí se léčícím Bělobrádkem, splnil. Touha stát se premiérem byla nezvladatelná. Je proto nasnadě mu tu touhu neustále připomínat „Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.“

Závěrem si chci jenom postesknout, že tento styl vedení státu současnou politickou reprezentací v čele s premiérem Sobotkou, podporovaný mravním gigantem Kalouskem, Fialou, Gazíkem a dalšími, si naši občané nezaslouží. A pokud v něm bude na sílu pokračováno, tak se obávám, že to nepovede k ničemu dobrému a že se jednoho dne ucho džbánu utrhne. Mám nepříjemný pocit, že stejný názor, který den ze dne sílí, má velké množství lidí. Je to zatím mlčící většina.

4321
Návštěvník

Zeman se o ventily skvěle postará a češi budou vskutku výborně provařeni.

comment image

Pozorovatelka
Návštěvník

Je jasné, že článek na idnesu je tendenční, ale ještě zajímavější jsou odkazy na související články pod ním
rok 2007 – “Přemyslovci měli anglosaský původ”
http://zpravy.idnes.cz/jsou-premyslovci-cesi-kosti-pujdou-na-test-dna-flm-/zahranicni.aspx?c=A070614_220455_domaci_ost
rok 2010 – “Může se tak třeba ukázat, že Přemyslovci pocházejí z německého Oldenburgu, tak jako ruští carové nebo dánští, švédští a norští králové.”
http://zpravy.idnes.cz/vedci-chteji-zkoumat-dna-ceskych-kralu-a-zjistit-odkud-prisli-premyslovci-1t1-/zahranicni.aspx?c=A100703_115317_vedatech_abr

Přitom vším se ukazuje, že za anglosasko-germánským přiřazením Česka stáli Cyril a Metroděj a dále Svatý Václav a jeho babička Svatá Ludmila – první Římem (Vatikánem) svatořečení Češi….
https://www.youtube.com/watch?v=v_6JKNrq88U&t=38s
https://www.youtube.com/watch?v=BN4w285GU0M
(v druhém videu je zajímavé to oko v pyramidě)

Forever
Návštěvník

“Přitom vším se ukazuje, že za anglosasko-germánským přiřazením Česka stáli Cyril a Metroděj a dále Svatý Václav a jeho babička Svatá Ludmila – první Římem (Vatikánem) svatořečení Češi….”

To je přímo i váš osobní názor nebo ne?
Jenom, že toto tvrzení je zcela z velké části nepravdivé, ignorující mnohá historická fakta. Tak např.:
Konstantin (Cyril) a Metoděje přinesli k nám vliv Východu, tj. Byzance – pravoslavného křesťanství. Přinesli k nám slovanskou liturgii, nikoli liturgii latinskou. Vždyť sám kníže Rastislav právě proto pozval zvěrozvěsty z Byzance (u papeže předtím neuspěl), aby se vymanil z vlivu Francké říse. Sami Konstantin a Metoděj kázali evangelium v jazyku, aby mu rozumělo i místní slovanské obyvatelstvo, narozdíl od německých kněžích kázajících v latině. A co se týče Svaté Ludmily a Svatého Václava:

Tvrzení, že např. Svatý Václav byl nějaký velký progermánský panovník, to není tak úplně jisté. Jak by se asi mohla těšit podpoře v zemi slovanská liturgie, mající původ z ortodoxně křesťanského Východu?! Další zajímavosti týkající se Svatého Václava:

Tzv. postřižiny (viz např. Václavovi postřižiny) byl v té době zvyk ruských knížecích rodin.

Václavovy postřižiny mj. provedl v jeho sedmi letech pravoslavný biskup Inotarij. Václav a Ludmila začali být po své smrti brzy uctíváni v ruském prostředí.

Slovanská liturgie i poté, co zvítězila latinská liturgie, se těšila určité podpory i za českého krále Karla IV.
http://e-republika.cz/article1470

Co z toho plyne?
Pravoslaví má s dějinami Českých zemí mnoho společného (od příchodu slovanských zvěrozvěstů z Východu Konstantina a Metoděje, svatováclavské období, husitství atd.)

České země nepatřily nikdy jednoznačně na Západ nebo na Východ, vždy se tu střetávaly různé kulty a ideje z Východu i Západu (křesťanství x pohanství, východní slovanské ortodoxní křesťanství x západní latinské křesťanství atd.) . Tj., Česká země vždy tvořila jakýsi most mezi Západem a Východem.

Více např. zde:
http://www.orthodoxia.cz/hus.htm
http://e-republika.cz/tiki-read_article.php?articleId=1260
http://e-republika.cz/article1059

A jako poslední zajímavost:
Pravoslavná církev, jako jedna z mála církví, prohlásila našeho významného českého mučedníka Jana Husa společně s Jeronýmem Pražským za svatého. Dodnes jej uctívá jako svatého světce.
comment image

xerox
Návštěvník

souboj starých pořádků euroamerického křídla s novými pořádky euroasijského křídla preferované globalisty v čechách začíná krystalizovat …
sobotka chce zničehonic jakýsi termín zavedení eura , zřejmě jako pojistku pro původní podpindosnické domácí elity … kdežto babišák se zemanem euro nechtějí …

to že si češi udrželi měnu pro relativně snadnější vyvázání z oběžníků bruselských kanceláří je celkem zajímavé … napovídá to o tom , že od začátku gp prostřednictvím strejdy kissingera tento manévr u nás plánoval …

primitivní slovenská podpindosnická reprezentace která rozbila společný stát byla více méně prostřednictvím té svojí matice slovenské ovládané přes emigranty s návazností na us elity stržena do finančního eurokotle a euro přijmula hned jak mohla …

takže možná pravím důvodem rozpadu československa byl nyní gradující souboj doznívajících starých amerických a nástup nových čínských časů …

Pozorovatelka
Návštěvník

Všechno to jede podle “políbeného prstenu”. A k tomu euru – Babiš v dubnu, tzn. ještě než s tím přišel Sobotka
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/462932/babis-odmita-platit-v-cesku-eurem-zachovejme-si-korunu-vola-vicepremier.html
Jinak někde mám i hodně starší odkaz, že přímo měl i vliv na ČNB, aby vůči Euru intervenovala, teď hned ho nenajdu

A k tomu Slovensku – netroufám si soudit, kdo více se o rozpad zasloužil, když tehdy ve stejné režii “rozděl a panuj” běžel rozpad všech větších celků – SSSR, Jugoslávie, ČSSR, ale tady Slovensko dnes:

“Slovensko bylo mezi prvními evropskými zeměmi, které s Čínou podepsaly Memorandum o porozumění v hospodářské spolupráci podél Pásma a stezky (2015).Slovensko leží v srdci Evropy, na východě je Ukrajina, na severu Polsko, na jihu Maďarsko, na západě hraničí s Českou republikou a Rakouskem. Geografická poloha je velmi výhodná.”
http://czech.cri.cn/811/2017/05/16/1s171641.htm

gonoSS
Návštěvník
xerox
Návštěvník

Pozorovatelka … co se týče číny , tak těch vzletných slov o bránách do evropy přes prahu nebo slovensko nemá z ekonomického hlediska moc smyslu , čína investuje neskutečné miliardy dolarů všude možně , u nás je to naprostý zlomek …

jedině snad že by jí chtěli střelit poslední státní podnik kde se točí miliardy čez , nic jiného tu už stejně není a na slovači to nebude jiný … takže jde pouze o symbolický politický význam …
někteří lidi tady střečkují ze zlých asiatů , ale že je tady už asi 60 tisíc , neofiko 100 tisíc vietnamců nikoho nebolí …

Pozorovatelka
Návštěvník

JE velmi aktualne Skoda transportation, kauza, ktera rozpoutala soucasnou krizi

pzv
Návštěvník

re: “souboj starých pořádků euroamerického křídla s novými pořádky euroasijského křídla preferované globalisty”

Tu je to vysvetlené výrazne detailnejšie a presnejšie:

Pyramída hierarchie svetovej moci. Stručný prehľad pre začiatočníkov
https://diskuter.wordpress.com/2017/05/11/pyramida-hierarchie-svetovej-moci-strucny-prehlad-pre-zaciatocnikov/

Deľba sveta na globalistov a americké a euroázijské krídlo je príliš zjednodušujúca.


čo sa týka rozbitia československa.

Bleskové rozdelenie Československa (úplne nečane a bez akejkoľvek verejnej diskusie) bolo z dôvodu, že štáty Západnej Európy chystali pre Československo juhoslovanský scenár: vyprovokovať zničujúcu občiansku vojnu, v dôsledku ktorej síce bude v závere tiež rozdelenie krajiny, ale obe krajiny budú zničené a na smrť znepriatelené. Presne toto sa chystalo.

Stačí sa pozrieť do udalostí tej doby:

V roku 1991 odštartovala občianska vojna v Juhoslávii. Približne v podobnej dobe vypukli ozbrojené konflikty v ZSSR, ktoré viedli k jeho čiastočnému rozpadu. V roku 1992 vojna v Juhoslávii zúrila v plnej sile a ďalej sa stupňovala.

V druhej polovici roku 1992 náhle politici v ČSFR bez akéhokoľvek racionálneho vysvetlenia a verejnej debaty oznámili, že sa Československo rozdelí. O tri mesiace neskôr vzniká ČR a SR, pričom všetky procesy spojené s rozdelením sú realizované živelne a improvizovane.

To všetko dokazuje, že bol dôvod urobiť rozdelenie z nejakého dôvodu čo najrýchlejšie a zároveň sa o tom politikom dodnes nechce rozprávať.

Začínajúce fázy prípravy občianskej vojny v ČSFR boli v tej dobe v plnom behu, viď tzv. “pomlčková vojna”, vyprovokovaná američanmi planenými novinármi v Lidových novinách (novinár Vaculík a spol.)

Z pohľadu Západu boli veľké krajiny Východnej Európy nežiadúcou hrozbou. Juhoslávia s cca 40 mil. obyvateľmi by bola jedným z najväčších štátov v Európe. Taktiež 15 miliónové Československo bolo väčšie, než väčšina európskych štátov.

Fakt, že sa Československo bleskovo rozdelilo mierovou cestou, západných plánovačov šokoval a naštval. Ale nemali šancu na tom veľa zmeniť. Skúšali ešte pokračovať v upravenom scenári vyprovokovania dvoch menších lokálnych konfliktov: Češi vs. Moravania a na Slovensku Slováci vs. Maďarská menšina. Tieto konflikty boli dlhé roky opatrne udržiavané pri živote proamerickými novinármi a politikmi, hlavne na Slovensku. Potom náhle došlo k zmene stratégie a namiesto rozbíjania na malé štáty nastúpil “integrácie” do EU. A od toho momentu náhle úplne utíchli všetky národnostné spory na Južnom Slovensku a taktiež v Čechách utíchli provokácie proti Morave.

xerox
Návštěvník

pzv … i tak se na to dá koukat , ono jedno souvisí s druhým … které těžiště problému bylo nakonec to rozhodující pro rozpad si lze jenom domýšlet …
faktem je , že co se týká vlastního oběživa tehdejší slovenská poli. repre dokola omílala že budou mít konečně svůj stát symbolizovaný vlastní měnou , který si budou spravovat sami a kdesi cosi … a pak hned šup do eura …

wpDiscuz