Británie aktivovala článek 50 a královna hraje o všechno. Globalisté chtějí rozbít...

Británie aktivovala článek 50 a královna hraje o všechno. Globalisté chtějí rozbít její Commonwealth! Skotsko odhlasovalo nové referendum o nezávislosti a Schulz chce udeřit na členské země EU. Dovnitř ano, ven jenom přes vlastní mrtvolu!

Británie aktivovala článek 50 a královna hraje o všechno. Globalisté chtějí rozbít její Commonwealth! Skotsko odhlasovalo nové referendum o nezávislosti a Schulz chce udeřit na členské země EU. Dovnitř ano, ven jenom přes vlastní mrtvolu!

Velká Británie dnes aktivovala článek 50 Lisabonské smlouvy a britský velvyslanec při EU Tim Barrow dnes předal předsedovi evropské rady Donaldu Tuskovi dekret [1]. Londýn tak dnešním dnem oficiálně začíná rozvod s Evropskou unií a rozvod to bude velmi divoký, nepřátelský a možná dojde i na výhrůžky. Hraje se o všechno, na obou stranách a ani jedna strana nechce a hlavně nemůže dělat ústupky. Přestože jde o symbolický krok, spuštění procesu odchodu přichází v době, kdy samotná EU má plno úplně jiných starostí a odchod Velké Británie je osinou v zadku, ke které Brusel se bude chovat jako k mrzutosti, kterou je třeba rychle odbýt a věnovat se vlastním záchranářským bojům mužstva EU, pokud bychom měli použít tuto fotbalovou terminologii. Odchod Velké Británie bude se vším všudy a cílem globalistů bude oslabení britské královny, její zhanobení a případná abdikace, nebo fyzická slabost a její smrt. Britská královna musí umřít. Proč? To si teď podrobně rozebereme.

Donald Tusk přebírá od britského velvyslance Tima Barrowa dopis Theresy May o aktivaci článku 50.

Globalistům nikdy nešlo o členství Velké Británie v EU. Členství země v EU bylo původně nástrojem, kterým USA a americké státní elity prosazovaly v EU americké zájmy. Byl to takový americký trojský kůň v EHS, později v EU. Pokaždé to bylo stejné, historicky si na to mnozí pamatují, když něco řekl Washington a Londýn to ihned v EU tlumočil. Ronald Reagan řekl výroky o SSSR a říši zla a Margaret Thatcher to ihned kopírovala. George W. Bush označil Irák za zemi se zbraněmi WMD a Tony Blair to hned zopakoval v EU. Krym se odtrhl od Ukrajiny, Barack Obama uvalil na Rusko sankce a to samé zopakovala Velká Británie o pouhé 2 hodiny později. Zbytku EU to trvalo další týden. Z hlediska těchto procesů tak odchodem Velké Británie odchází z EU i americký vliv na zahraniční politiku Bruselu.

Berlín ve vyjednávání vrátí Londýnu porážku za II. sv. válku i s úroky

Spolu s tím došlo k zajímavé věci. Po odhlasování Brexitu se začala ozývat z Berlína velmi silná slova o potřebě hlubší integrace Evropy a po zvolení Donalda Trumpa v USA se Německo odkopalo úplně. Angela Merkel, která do té doby byla koňem Baracka Obamy (a se kterou se Barack přijel do Berlína osobně rozloučit koncem minulého roku), je teď upozaděna za Martinem Schulzem, novým a všehoschopným koněm globalistů. Na rozdíl od Angely si nebere servítky. Označil evropské země za cynické, že pouze čerpají benefity členství EU, ale nechtějí se s Berlínem podělit o migranty, které Angela do Německa pozvala. Výtky skupiny V4, že povinné kvóty nejsou akceptovatelné, zatlouká Schulz do země svým argumentem, že kdo chce být v EU, musí se řídit zájmem celé EU a ne zájmy národními, které jsou podle Schulze až druhořadé.

Martin Schulz se stává novým faktickým leaderem nejen EU, ale i Německa.

A spolu s tím, jak Schulz nabírá preference před podzimními volbami v Německu, zaznívají od něho stále ostřejší slova, zejména na adresu zemí V4, které jsou prý spolkem “vyvrhelů”, jak poznamenal v narážce na výrok Viktora Orbána z loňského roku, že migranty si do Německa pozvala Angela, tak proč by se o ně měly starat země bývalého východního bloku. Martin Schulz na to reagoval rýpancem, že V4 je skupinou zemí, které neví, na jakou židli si sednout a chtějí sedět na všech. Polsko je silně pro-americky a proti-bruselsky naladěné, dokonce Polsko protestovalo proti znovuzvolení vlastního Donalda Tuska do čela Evropské rady, Maďarsko je podle Schulze xenofobní a fašisticky řízené diktátorem, Česko se snaží pouze čerpat dotace a členství v EU je pro zemi jenom cestou k získávání peněz a Slovensko prý má od každého trochu a navíc je prý moc orientované na východ (rozumějte k Rusku).

V Římě si všichni slíbili, že platí to, co si slíbili dříve

Špičky EU před několika dny podepsaly v Římě patetickou deklaraci o společném dvourychlostním souručenství zemí EU. Deklarace uvádí, že 27 zemí EU chce pokračovat po společné cestě integrace EU (integrace do federativního svazku), jenom to nebude najednou a různé země budou moci postupovat různou rychlostí. Jenže země, které budou pomalejší, budou vystaveny sankcím. Nebudou mít přístup k volnému trhu v EU. Nebudou mít volný pohyb osob v EU. Země slíbily, že EU bude nadále přijímat nové členy. Ale odchody z EU nepřipadají už v úvahu. Dovnitř EU ano, ven z EU jedině přes mrtvolu toho, kdo bude chtít odejít. A první mrtvolou bude Velká Británie, zdůrazňuje Martin Schulz.

A při pohledu na zpocené čelo Bohuslava Sobotky v Římě asi mnoha lidem došlo, že tady je konečná, dámy a pánové. Berlín chce společný stát, federativní svazek, Novou Evropu. A jak zdůraznil Martin Schulz, země EU musí mít společnou měnu, společný trh zboží a práce, společnou rozpočtovou politiku, společné daně a společnou obranu. Země, které toto nebudou akceptovat ihned a teď, tak takové země se zařadí do druhé a pomalejší rychlosti evropské integrace. A to ponese s sebou sankce.

V sobotu se sešly špičky EU v Římě u příležitosti 50. výročí podpisu Římských smluv o vzniku jednotné Evropy.

A co to má společného s Brexitem? Úplně všechno! Brusel musí ukázat zbývajícím 27 zemím zuby, musí udělat z Velké Británie exemplární příklad, jak dopadne každý, kdo se opováží z EU odejít. Vláda Theresy May je v této věci velmi naivní, protože hovoří o snaze zachovat volný trh po odchodu země z EU, ale zároveň omezovat migraci do Velké Británie a blokovat a omezovat trh práce pro cizince. Brusel na nic takového nemůže přistoupit, protože by tím vyslal sebevražedný signál do vlastních řad v EU. Pokud by Brexit dopadl pro Brtitánii měkce, zůstal by jí volný trh a možnost bezcelního dovozu zboží do EU, potom by to byl jasný signál pro další země EU, aby se také odtrhly a provedly své exity. Proč být členy EU, když jediným důvodem pro setrvání v EU je volný trh, a ten lze mít s EU i bez členství v EU, jako má Velká Británie. Přesně takto by to vyznělo. Pro EU by to byla sebevražda a Berlín to nikdy nepřipustí.

Odchod z EU pocítí hlavně britské korporace

Odchod Velké Británie bude natvrdo. Země přijde o volný trh, o volný pohyb osob, velmi bude bolet konec volného pohybu britského kapitálu po EU, to může velmi tvrdě zasáhnout britský řetězec TESCO, který má supermarkety prakticky ve všech zemích EU, ale po Brexitu bude vnímán jako britská společnost, která nemá ochranu jednotného trhu EU, takže se dají očekávat buď vzniky evropských dceřinek anebo vznik přímo oddělené divize se sídlem v zemi EU, ovšem tím se změní domicil pro odvody daní, což se nebude líbit pro změnu britské vládě. Zamezení přístupu Velké Británie na volný trh EU postihne nejen retailový sektor, ale i některé menší britské banky a britský kapitál, ovšem ne velké banky sionistů, nedotkne se to ani bank Rothschildů. Ty totiž kontrolují globalizaci ve Velké Británii a kontrolují Evropskou centrální banku. Berlín bude chtít v odvětě za výsledek II. sv. války Londýn co nejvíce ponížit a ekonomicky izolovat. Naprosto reálně tak hrozí vypuknutí obchodní války.

Aktivace článku 50 se dotkne Britů i při cestování do EU. Volný pohyb osob skončí.

Z pohledu globalistů ale jde o něco jiného v Brexitu. O likvidaci britského Commonwealthu a získání zdrojů královny. Británie je dodnes koloniální mocnost, britská královna vládne jako hlava obrovským zemím, jako je např. Kanada nebo Austrálie, které mají obrovské nerostné zdroje. A podle zákonů Commonwealthu je jediným majitelem veškeré půdy britská královna a všechny pozemky, které mají soukromé subjekty v držení, jsou de jure jenom propůjčené. Dodnes proto se v britském právu důsledně odlišuje v katastrálních mapách označení “Owner” (vlastník) a “Holder” (držitel) a při nákupu pozemku se stáváte jen držitelem dekretu k pozemku (Deed Holder), ale ne de jure jeho majitelem. Podobné je to ve Velké Británii s koňmi nebo s loděmi. Ani je nemůžete vlastnit, i když si je koupíte poctivě za své peníze. Královna své nároky na majetky neuplatňuje, ale teoreticky by mohla.

V Rusku to nejde, takže globalisté chtějí sebrat zdroje britské královně!

Pro globalisty je britská královna ztělesněním zla. Disponuje totiž obrovskou mocí skrze Commonwealth a samotná Velká Británie je globalistickou organizací, kterou ovšem nekontrolují globalisté (sionističtí židé), ale britská královská šlechtická rodová linie, která židům šla po krku v minulosti stejně, jako jiné evropské šlechtické rody. Globalisté se proto snaží královnu nejprve oslabit. Nejprve jí v Evropě izolují. V druhé fázi jí okradou o pozemky (o Skotsko) a rozbijí jí nakonec celý Commonwealth. Skotsko chce zůstat v EU, skotský parlament včera schválil nové referendum o odtržení od Británie. Londýn musí s referendem vyjádřit souhlas, ale to už je jenom formalita, protože kdyby to Londýn zakázal, byl by to začátek revoluce v zemi a globalisté by zatleskali, protože barevné revoluce, to oni umí.

Země britského Commonwealthu.

Po rozpadu Velké Británie dojde řada i na britskou královnu. Buď bude dohnána k abdikaci, anebo zemře. Do čela země by potom usedla globalistická rodinka prince Williama a jeho ženy Kate, globalisté je dnes už trénují, Kate se zastává uprchlíků a migrantů, prince William vyzdvihoval nedávno migranty jako skvělé fotbalisty. Královna to prý nevidí a neslyší ráda, že její vnuk a jeho žena jedou na pro-migrační vlně spolu se sionisty. Prince William dokonce dal najevo, že je proti odchodu Británie z EU [2].

Sionisté jdou po krku královně, ta před nimi ukrývá i své zlato

Globalisté (sionističtí židé) se chtějí dostat k pozemkům a nerostným zásobám, které nyní v rámci Commonwealthu vlastní britská královna. O tom, jaké panuje mezi ní a židy rozpoložení, o tom svědčí i skutečnost, že královna má veškeré své zlaté rezervy v Toweru a nikoliv v bankách, které v Británii kontroluje rodina Rothschild. Na alternativě se neustále hovoří o tom, jak globalisté chtějí získat zdroje Ruska, ale nějak se úplně zapomíná na to, že obrovské zdroje jako má Rusko ovládá a také vlastní skrze Commonwealth britská královna. Takže Brexit povede k oslabení Londýna, k rozpadu Commonwealthu a k odstavení královny.

Po Brexitu bude na řadě Skotsko a potom i samotná královna.

Tady je třeba si všimnout toho, že globalisté mají ošetřeny obě varianty. Pokud by Brexit neprošel a země by v EU zůstala, Velká Británie by dál v EU prosazovala kroky proti Rusku a vrážela by klín mezi Německo a Rusko, aby bylo Rusko oslabováno a globalisté se mu snadněji dostali na kobylku. Globalisté by tím utužovali sankce a izolaci Ruska. Když ale Brexit prošel, dojde tím k oslabení moci USA v Evropě, Německo posílí a bude se snažit dostat k ruským zdrojům stejně, jako se o to pro globalisty snažily dlouhé roky USA jako jejich ozbrojená pěst. Globalisté prostě vymění USA za Německo v Evropě a stejně tak vymění USA za Čínu v Asii. Ve všech případech ale najdeme v Německu i v Číně stopy sionistických bankéřů, které vedou k rodině Rothschild. Německo i Čína tak budou plnit loutkovou roli, jako dosud plnily USA.

Německo a Evropa má nového vladaře

A co Česko? To je pomalu tlačeno k tomu, aby se připravilo na vstup do Nové Evropy. ČNB chystá nejpozději do konce června konec regulace koruny, ta posílí, ale spolu s tím bude Berlín tlačit nerozhodnuté země k tomu, aby se rozhodly. Buď přijetí EURa a vstup od Eurozóny a do Nové Evropy, buď společná migrační politika a obrana, nebo zařazení do nižší Evropy, konec volného trhu a pohybu osob. Martin Schulz se s tím párat nebude. Stačí sledovat jeho chování v EU parlamentu, kde nedávno vyhodil řeckého poslance z jednání, viz. úvodní video na začátku tohoto článku. Prostě Německo bude nově vládnout Evropě. Ale nebude to Německo, kdo bude rozhodovat. To budou globalističtí sionisté, kteří budou manévrovat Německo, a to už poněkolikáté, do války s Ruskem a spolu s Německem do té války zatáhnou i všechny země Nové Evropy. Historie se zase a znovu opakuje.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
RRR
Návštěvník

Jojo, Železná lady měla pravdu když měla obrovskou nechuť ke sjednocení Německa. Tak se holt dějiny budou opět opakovat.

M.C.
Návštěvník

Nebudou.
Němci v roce 2017 nejsou ti stejní Němci jako v roce 1939.
V mnoha ohledech. Také situace v Evropě je úplně jiná.
Železná lady nebyla padlá na hlavu, ale také nedokázala překročit svůj stín (svou úroveň chápaní dějů a procesů)

Miňo
Návštěvník

Podľa mňa sú, veď sa pozri aké sú ovce.

M.C.
Návštěvník

No to je právě jeden z rozdílů, předtím šli taky slepě za vůdcem, ale tehdy to byla poslušnost agresivní, typicky germánská.
Dneska je to poslušnost ustrašená, aby náhodou něco…
Jsou to prostě jiní Němci. Jednak ,,ti dobří už padli”, jak řekl Hitler a tomu zbytku ruští a američtí vojáci kapku pozměnili genofond.
Na druhou stranu Schulz je syn esesáka, dozorce z koncentráku. To se nevylučuje s tím, že může mít nějakého židovského předka, Árijec No.1. Heydrich měl taky, Hitler měl dva.
Těch rozdílů je víc, ale nemám prostor to rozebírat.

minoltista.ca
Návštěvník

Ano, dejiny se budou znovu opakovat. Tentokrat se vsak muze stat, ze Nemecko uz nebude jenom porazeno, ale i vyhlazeno a srovnano se zemi.

Brunero
Návštěvník

Ani jedna z doterajších či plánovaných variant nie je nádejná.

charon
Návštěvník
Jan 2
Návštěvník

Nosatí vybrali moc dobře! Takový pidihitler ten schulc, nebo sulc nebo jak se to nevzdělané, tupé, etanolové hovado jmenuje! Jenže svým intelektualním potenciálem Hitlerovi nesahá ani po rozkrok! Nosatcům stačí bohatě jen to hovado. Víme proč, že!
Němci ho zvolí, protože jim slíbí, že tu lidskou toxickou merkeloveteš vyžene na východ unie. Ale když budeme všichni pevně stát za svým bohouškem, tak ten se pochlapí a schulcovi pohrozí pěstičkama a slimáky do naší zahrádky nevpustí. Já mu věřím. Co mi zbývá?

Brutopýr
Návštěvník

Schulz je žid, Hitler byl taky…

Borodin
Návštěvník

Hlásejte všude – Sobotka s ČSSD, Babiš s ANO a další musí z kola ven.

Nobody
Návštěvník

Fajn, a koho do toho kola? Moc jich již nezbývá. KSČM, TOP, ODS, Lidovci, možná Okamura a Robejšek. Ani k jedinému z těchto seskupení nemám důvěru. TOPka, ODS, Lidovci ti chtějí zůstat jak v EU, tak v NATO, KSČM chce z NATO ven, ale zůstat v EU, Robejšek oboje zůstat, a Okamura i při nejlepším výsledku nedostane více jak 6-7%. S tím nenadělá vůbec nic. Babiše EU živí a šatí (viz dotace), takže jasná zpráva a Sobotkovi nevěřím ani to, že se tak jmenuje. I kdyby nakrásně někdo povolil a vypsal referendum, jakmile by se lidi dozvěděli, že stát, který nezůstane v EU, bude mít omezen volný pohyb, v tu ránu 80% ovcí bude hlasovat pro “zůstat v EU”. Vidím budoucnost našeho Kocourkova velmi špatně! Úkoly dané Hitlerem elitní skupině německých průmyslníků naplánovat poválečné zotavení Německa, připravit návrat nacistů k moci a pracovat na „silné Německé říši“. Jinými slovy Čtvrté říši, jsou již těsně před splněním. (http://www.topcz.net/tajna-zprava-ktera-ukazuje-jak-naciste-planovali-ctvrtou-risi-v-eu/ ).

Holy
Návštěvník

Dnes si nevyberete. Budete jen volit Zidy a sionisty napric politickym spektrem jako poslednich 27let. Volte tedy polojaponce to bude zmena a pokud prosadi zakon o referendu bude to vyznamny pokrok. Vsichni plitici jen chteji udrzet status quo. My musime hovorit o zmen o transofrmaci a pokroku. Cokoli zakonzervovane nema pokrok a zanikne.

Pavlina
Návštěvník

Kalergi byl také polojaponec – otec rakousko-uherský diplomat a matka japonka dcera průmyslníka … císaři dali nakonec svolení ke sňatku .. tehdy to musela být veliká švanda takový syn …….
Nová inkarnace přišla napravovat své chyby také švanda k popukání.

Nobody
Návštěvník

Vy jste nečetl/a celý můj příspěvek. Jakmile Schulz, nebo někdo jiný, v EU zařídí, že občané států, které v nové EU (Čtvrté říši) nebudou, budou mít omezený volný pohyb do EU, tedy bude zavedená vizová povinnost, padne jeden z rozhodujících důvodů, proč úspěšně skončil hadrák v roce 1989. Lidé si to okamžitě uvědomí, takže jakékoliv referendum o výstupu z EU, (s přihlédnutím k této hrozbě) bude předem prohráno. Na celé EU si dnes lidi nejvíce cení právě volného pohybu osob, možnosti pracovat v rámci EU a volného pohybu zboží. Jakmile jim někdo pohrozí, že o to přijdou, žádné referendum nemá šanci.

miluna
Návštěvník

Opravdu si Nobody myslíte, že volný pohyb osob je skutečně pro lidi v ČR to nejdůležitější ? Spousta lidí při mizerných platech ani do zahraničí nejezdí a myslím si , že bezpečnost obyvatel a zabránění islamizace a satanizace v naší vlasti je pro mnoho lidí mnohem důležitější než volné hranice. Nemohu to samozřejmě tvrdit, ale myslím, že v Praze by možná hlasování dopadlo asi jak říkáte , ale ve zbytku našeho státu, by podle mého názoru převážil opak.. Výjimkou by ještě možná kromě Prahy bylo Brno.

zvědavá matka
Návštěvník

Je potřeba lidem jasně objasňovat, že “volný pohyb osob” platí i pro cizí (německé, francouzské, italské, řecké..) migranty…
Naopak víza jsou většinou oboustranná, problémy s vízem pro legálního občana jiného státu by dělal jen hloupý stát, nebo ten, který nemá žádné obchodní zájmy – a takový neexistuje.
Nezapomeňte, že za bolševika byly naše hranice uzavřené zevnitř…

Brutopýr
Návštěvník

Okamůra je 1/4 Žaponec a 1/4 Korejec, zkus Žaponcům říci, že jsou to samé co Korejci…

.lak
Návštěvník

Královna hraje o všechno? No asi jo když asi před hodinou slyšel že ji islamisté navrhli buď ať konvertuje nebo se odstěhuje ze země.

Miro
Návštěvník

EU nemôže vyhrať! Prečo? Západu ide o všetko, preto sa UK ekonomicky spojí so zahnívajúcimi USA a vytvoria úniu. Zatlačia na Nemecko, ktoré je dnes pasákom EU a v Európe sa spustia nepokoje. EU zdochne. Celé to už začalo !

Miňo
Návštěvník

… a nad Reichstágom znovu zavlaje Ruská vlajka.

.B.
Návštěvník

Mě se zdálo, že jedu po Frankfurtu a všude visí transparenty “děkujeme ruské armádě za osvobození”.
Po kobylkách a bordelu tam nebylo ani stopy.
Byl to příjemnej sen 🙂

M.C.
Návštěvník

Někde v bývalé NDR napsali už předloni na památník, na kterém stál T-34 nápis:
,,Befreit uns noch mal!” Osvoboďte nás ještě jednou!
Někde bych našel i fotku.

Carlos IV
Návštěvník

Jo – mam ji! krasny namet na triko :)))

.B.
Návštěvník

Já netuším, o co by mrtvá Němka z rodu von Sachsen -Coburg-Ghotha ochudila svět. Ať si chcípne a British Empire s ní.
Otázkou je, co pak. Ale to je už jiná otázka.

přezdívka
Návštěvník

Moskva i Berlín nepochybně vědí, že devastovat Rusko (nejen ekonomicky) není v zájmu Západu …tvrdě by nastoupila Čína a za hubičku, by dostala jak životní prostor, tak suroviny ( pro Evropu sok s říší od Petrohradu po Hongkong ). Nebo islámský stát namísto stabilního Ruska po dobytí Moskvy za nesmírných obětí.

minoltista.ca
Návštěvník

No, nemyslim si, ze Nemci to budou mit tak jednoduché, jak plyne z tohoto clanku. Podcenovat tradicni anglickou vychytralost bych rozhodne nedoporucoval. Nemci naivne sazi na pevnou ruku Schulze. Jeste netusi, ze se to nakonec otoci proti nim!

EU (viz Nemecko) se sice tvari, jako by byla svetova velmoc, ale do role velmoci ji chybi mnoho, hlavne sféra vlivu na okolni svet a volny pristup ke zdrojum. Sféra vlivu EU je omezena pouze na vlastni uzemni celek a ani o pid dal. EU nema ani bojeschopnou armadu k zabezpeceni vlastni bezpecnosti, natoz aby vojensky hajila své zajmy na druhém konci sveta.

Navic, EU neni ani jednolity celek, jakym jsou napriklad USA. Jakasi jednota EU je umele udrzovana jen za cenu korupce, buzerace a vyhrozovanim sankcemi! Kdepak, tenhle globalisticky zmetek nema zadnou budoucnost. Zadny soudny clovek uz nemuze mit duveru v neco, co se projevilo jako podvod. Ze slibované spoluprace a solidarity zbylo jen vykoristovani, vydirani, nahaneni strachu …a nasunovani muslimské a barevné chatry do nasich domovu!

Miňo
Návštěvník

To je fakt, že Anglosasi nás Slovanov nebudú nikdy brať ako seberovných, práve naopak sme pre nich menejcenná skupina ľudí, síce početná a preto zrejme pre degenerátov nebezpečná.

Amus
Návštěvník

A Germáni nás berou jako rovnocenné? Ještě méně než Anglosasové. A pokud si mám vybrat mezi vlivy USA pod vedením Trumpa a současného Německa, mám jasno. USA.

alabai
Návštěvník

…možno niektoré spomenuté “nedostatky” schulzovej EU pokryje Čína.

Finist
Návštěvník

Jednolite celky se daji udrzovat pouze na zaklade JAZYKA.

v klidu a s presvedcenim
Návštěvník
v klidu a s presvedcenim

Mate v zasade pravdu, minoltisto, Nemecko se vysvihlo jen diky euru (jak spravne rikate, nema ani polohu, ani zdroje na to, stat se velmoci). Ovsem a bohuzel to budeme v prvni linii my, Cesko, nemecka montovna, ktera se s Nemeckem sveze. A na vyber moc neni: Bud se svest s Nemeckem, anebo Amerikou, co by bylo lepsi? 🙂
Sam nevim, vybrat si nedokazi…ale jak jsem byl vzdycky proti Americe, ted by mi jeji vliv v CR prisel prinosnejsi, nezli Nemecka, ktere je uz neodvolatelne na sestupne trajektorii do multikulti chaosu. To snad radsi ten radar 🙂
Bohuzel ale v obou pripadech vse smeruje k valce s Ruskem a tady nas zachrani jen nejaka nahoda, neocekavany krach burz, vybuch vulkanu a nebo neco podobneho.

wpDiscuz