Barack Obama zahájil operaci “Scorched Earth”, která má za úkol zničit do...

Barack Obama zahájil operaci “Scorched Earth”, která má za úkol zničit do 20. ledna 2017 vztahy s Ruskem za bod, ze kterého už nebude návratu. Vyhoštění ruských diplomatů z USA je jenom předehra!

Barack Obama zahájil operaci “Scorched Earth”, která má za úkol zničit do 20. ledna 2017 vztahy s Ruskem za bod, ze kterého už nebude návratu. Vyhoštění ruských diplomatů z USA je jenom předehra!

Dosluhující prezident Barack Obama se doslova utrhl ze řetězu. Poté, co před několika dny pověřil v OSN americkou vyslankyni Samanthu Power, aby v radě bezpečnosti dala zdržením se hlasování průchod proti-izraelské rezoluci, tak dnes navíc vyhostil z USA celkem 35 ruských diplomatů a dal jim lhůtu 72 hodin na opuštění USA [1]. Podle Baracka Obamy jde o odvetu USA za údajně (ze strany CIA) prokázané kybernetické útoky vedené ruskými diplomaty na servery Demokratické strany a také za provokování amerických diplomatů v Moskvě v poslední době. Rusko na Obamův zlovolný a nepřátelský akt již zareagovalo a taktéž prý vyhostí 35 amerických diplomatů z Moskvy v reciproční odvetě, uvedl původně ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Ale tuto informaci později vyvrátil přímo Vladimir Putin, že prý Rusko nikoho nevyhostí, nebude zatím nijak reagovat a počká se až na inauguraci Donalda Trumpa, více zde. Dokonce pozval děti amerických diplomatů do Kremlu na jolku. Ukazuje se, že Vladimir Putin je vskutku formát a už vůbec Baracka Obamu nereflektuje a přehlíží jeho kroky proti Rusku. To je jasný signál smířlivosti směrem k Trumpovi.

DNC-email-leak-clinton-russia-uranium.jpg
Americká média a jejich newspeak, v tomto případě ověřování informací o hacknutí emailů Demokratické strany.

Ruské bezpečnostní složky před několika týdny zadržely skupinu amerických diplomatů v Moskvě při předávání blíže neurčených dokumentů jednatelům ruského neziskového sektoru. Ukázalo se, že ruská GRU ve spolupráci s FSB odposlouchávala americké diplomaty v Moskvě s podezřením na rozvracení Ruské federace. Informaci západní média zcela ignorovala a nepřinesla o události žádné informace. Ty se objevují až nyní v souvislosti s vypovězením 35 ruských diplomatů z USA. Podobné operace provádí US diplomaté i v ČR, ale na rozdíl od Ruska to české tajné služby asi nezajímá. Minimálně naše redakce ví v Praze o 4 restauracích a kavárnách, kde probíhají konspirační schůzky lidí z amerického diplomatického sboru se zástupci českého neziskového sektoru.

CIA má “důkazy” o ruských hackerech od nejmenovaného informátora

Americká CIA minulý týden přinesla “podezření”, ovšem nikoliv důkazy. Jednalo se o záznamy logů o tzv. “pingování” portů a IP adres serverů demokratické strany, které byly originovány ze zahraničí. CIA přitom neuvedla, že by testování portů přicházelo z Ruska, ovšem útočníci prý používali VPN maskování. CIA odvodila, že útok byl veden ruskými diplomaty v USA díky “nejmenovaným zdrojům”, které CIA informovaly a předaly jména 35 ruských diplomatů, kteří mají podle tohoto tajemného informátora být původci úniků emailů Hillary Clinton a Johna Podesty, šéfa její volební kampaně. Největší odezva CIA přišla po provalení skandálu Pizza Gate (o kauze jsme psali zde), kde figuruje i jméno a přezdívka Baracka Obamy a v několika emailech ho John Podesta oslovuje jako “Barry”, což nechtěně potvrzuje spekulaci o tom, že Barack Obama se ve skutečnosti opravdu jmenuje Barry Soetoro. O identitě Baracka Obamy jsme psali mj. zde. Není asi náhodou, že se “Barry” teď naštval na Rusy a vypověděl je z USA, pokud si opravdu myslí, že za únikem emailů a za provalením kauzy Pizza Gate stojí opravdu oni.

TrumpImg.jpg
Donald Trump odsoudil Baracka Obamu za zorchestrování hlasování v OSN proti Izraeli.

Donald Trump se prudce rozčílil na Baracka Obamu poté, co se provalilo, že minulý týden telefonicky hovořil se Samanthou Power v OSN a urgoval u ní, aby nechala rezoluci proti Izraeli projít. List The Guardian o tom informuje zde. Šok, jaký to vyvolalo v Tel Avivu, se nedá ani popsat. Donald Trump prohlásil o Obamovi, že je zrádce Izraele a ničí vybudované vztahy s jediným věrným spojencem USA na Blízkém východě. Barack Obama v noci den předtím měl hovořit s bývalým generálním tajemníkem OSN Kofi Annanem, což je nejvyšší globalista v USA. Informoval ho o svém rozhodnutí, že USA historicky poprvé po 55 letech nechají projít rezoluci proti Izraeli. Je jasné, že Barack Obama plní roli a úlohu globalistů a snaží se poškodit Izrael, jehož spojencem je naopak Donald Trump. Ten na svém Twitteru jasně podpořil Izrael a vyzval ho, aby zůstal silný a vydržel do 20. ledna 2017 do dne Trumpovy inaugurace. Co se ovšem stane do té doby, to bude ještě hodně divoké.

Barack Obama rozjel de facto projekt spálené země (Scorched Earth) a do 20. ledna se pokusí vztahy USA s Izraelem a Ruskem rozbít ještě více, aby Donald Trump měl hodně práce s jejich obnovou. Další znepokojení vyvolala dnešní informace americké alternativy, že dosluhující Obamova administrativa je v čilém kontaktu s palestinskou samosprávou [2] a že by se mohlo dokonce jednat o naprostou bombu na poslední chvíli, kdy je možné, že Barack Obama před odchodem z Bílého domu vhodí mezi USA a Izrael atomový granát tím, že prezidentským dekretem uzná Jeruzalém za hlavní město Palestiny. V Izraeli a na izraelské alternativě se o tomto hovoří jako o hotové věci, že Obama to opravdu hodlá udělat.

Barack Obama chce za 3 týdny zničit vztahy USA se dvěma zeměmi

Donald Trump varoval z neděle na pondělí, že Barack Obama nesmí ve vztahu k izraelsko-palestinské otázce přijímat žádná rozhodnutí, že už k tomu nemá mandát, ovšem Obama na to nereagoval a naopak o pár dnů později vyhošťuje obrovský počet ruských diplomatů z USA. A nesmíme zapomínat, že Pentagon už před 3 týdny informoval, že uspíší svůj plán na rozmístění 4,000 vojáků a techniky v Pobaltí, v Polsku a zřejmě i v Norsku. Původně měli být vojáci rozmístěni až koncem ledna, ale nyní došlo k urychlení a vojáci budou rozmístěni už počátkem měsíce po Novém roce. To je opět kvůli Trumpovi, protože ten po svém jmenování 20. ledna by už k takovému rozmístění nemusel dát souhlas.

102114782-464618805.1910x1000.jpg
Velký “Gigi” – George Soros.

Ve Washingtonu se tak v posledních dnech rozjel nebezpečný proces spálené země, kdy Obamova administrativa a část loajalistů v Pentagonu se snaží o poslední pokus globalistů prosadit své cíle proti Rusku a proti Izraeli. Znovu se potvrzuje to, o čem jsem hovořil od samotného počátku, že Donald Trump je nepřítelem globalistů a nikoliv jejich kandidátem. Globalisté se bojí Donalda Trumpa jako čert kříže. George Soros si vylil v posledním rozhovoru pro Project Syndicate srdéčko, že Donald Trump je podle Sóroše budoucí diktátor, který přímo ohrožuje realizaci a vznik Nového světového řádu NWO [3]. Obklopuje se prý extrémisty a penzionovanými generály, kteří chtějí hodit EU přes palubu v rámci nového dělení světové moci mezi Trumpem a Putinem. A přesně o tom už jsem nedávno psal i já zde na AE News. Není důvod globalistovi Sorosovi nevěřit, globalisté opravdu Trumpa nenávidí a bojí se ho.

Barack Obama – Mr. Golf

Soros si rovněž stěžuje, že Rusku se podařilo aktivizovat na západě sociální média a šířit podle jeho slov “fake news”, které šíří nenávist k migrantům a nedůvěru v Evropskou unii. To se podle něho potvrdilo při Brexitu, dále zvolením Donalda Trumpa a v posledním případě odmítnutím ústavních reforem v Itálii během referenda. Velký “Gigi” (čti “džidži”), jak Sórošovi přezdívají jeho přátelé v soukromí, má tak v poslední době opravdu velké starosti, protože globalizační projekty se mu v EU rozsypávají pod rukama a nyní i v USA. O Baracku Obamovi se říká, že během svého prezidentování strávil 58% veškerého úředního času na golfu. Uvádějí to údaje Bílého domu, které nyní baví americkou alternativu v tom smyslu, že Obama byl opravdu jenom loutka a že k ničemu ho v Bílém domě nejen nepustili, ale ani ho k ničemu nepotřebovali. Volný čas tak trávil v golfových resortech, např. v Camp Davidu v Marylandu a na Hawaii. “Golfový prezident” má ale od globalistů nové notičky na poslední chvíli a jeho cílem je teď zničení americko-izraelských a americko-ruských vztahů během zbývajících 3 týdnů do inaugurace Donalda Trumpa.

102299746-barack-obama-golf.1910x1000.jpg
Barry Soetoro, aka Barack Obama, aka Mr. Golf.

Je to projev čirého zoufalství. Globalisté nejenom přišli o kontrolu nad USA, ale navíc zřejmě přijdou o proces izolace Izraele, což je nezbytné pro plán globalistů na posílení úlohy Íránu v regionu. Donald Trump slibuje vyzbrojení Izraele, slibuje uznat Jeruzalém jako hlavní město Izraele a je zastáncem “Magna Carta Israelis”, což je plán “velkého Izraele” bez existence Palestiny. Donald Trump navrhuje s Palestinci jednat jako s teroristy, pokud budou pokračovat v ozbrojeném boji proti Izraeli. A to oni budou. Návrh na přestěhování Palestinců do okolních arabských zemí, včetně Saúdské Arábie, sklidil obrovskou kritiku na americkém mainstreamu už před více než rokem, od té doby je klid, ale mám pocit, že Trump s touto variantou stále počítá. Model velkého Izraele by představoval pro Írán smrtelné nebezpečí. A to o to více, pokud by pro tuto myšlenku získal Vladimira Putina, třeba “business výměnou” za uznání ruské sféry vlivu v Sýrii a ve Východní Evropě, zejména na Ukrajině. To všechno leží s Trumpem na stole jako možnosti. A všechny představují pro globalisty černé scénáře.

Panika z Bílého domu je na cestě do Evropy

Nelze se proto divit, že do 20. ledna můžeme ze strany Baracka Obamy a George Sorose očekávat ještě velké manévry a obrovské nože do zad chystané politiky Donalda Trumpa. Panika v Bílém domě je o to znatelnější, že se přenáší do všech vazalských států. V celé EU se plánují cenzury alternativních médií a serverů, všude zaznívá newspeak se slovy jako “fake news” nebo “fact checking”, takže nervozita se kopíruje od Obamy i do neziskového sektoru v EU a mezi dosavadní vládnoucí elity. Alternativa nabírá na síle a kopání mainstreamové bestie zahnané do rohu bude pokračovat.

Vážení čtenáři AE News, toto je zřejmě můj poslední článek v tomto roce. Dopředu bych Vám proto zde chtěl poděkovat jménem celé redakce za přízeň a podporu, kterou nám projevujete a chci Vám popřát veselý konec roku, radostného Silvestra a zejména Šťastný Nový rok a následně celý rok 2017. Pamatujte, že alternativa stojí a padá s podporou Vás všech. Alternativa je cestou k reformě zpravodajství a je prostředkem k získávání opravdu poctivých a pravdivých informací, které nabízejí světlo a informační svobodu bez mainstreamového mediálního pokřivení. Vaše podpora i po Novém roce bude určujícím faktorem pro naše další přežití a pokračování v naší práci. Děkujeme, že v roce 2016 jste nás podrželi a nenechali jste nás padnout. Stali jste se tak součástí naší rodiny. Děkujeme Vám všem z celého srdce!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Murkoslav
Návštěvník

Ďakujeme za vytrvalú prácu šírenia pravdy a otvárania očí ľuďom. Šťastný nový rok. Nech dobro zvíťazí nad zlom.

třistašedesátdevítka
Návštěvník
třistašedesátdevítka

Také se přidávám a děkuji AE za práci kterou pro nás dělá.Šťastný nový rok.

M.C.
Návštěvník

S přáním zdraví, štěstí a osobních úspěchů všem lidem dobré vůle přidávám i jedno skóre, které mě osobně těší a je velmi příznačné pro náš měnící se svět:

Ode dne, kdy Barack Hussein Obama prohlásil, že dny Bašára Assáda v čele Sýrie jsou už sečteny, už uplynulo 2057 dní(přibližně) a stále sčítáme dál.
Vypadá to, že dny B.H. Obamy v čele USA budou sečteny dříve.
Ale nerad bych to zakřiknul.

.B.
Návštěvník

Homosexuální muslim, narozen v Keni či Indonésii, “provdaný” za Michaela LaVaughn Robinsona známého pod přezdívkou Michelle Obama.
To vejde do dějin, až to praskne i oficiálně.

Dan
Návštěvník

comment image
🙂

Holy
Návštěvník

Je to opice.

Máša
Návštěvník

Obama se opakovane prozradil, kdyz rekl “Majkl a ja….to nebo ono, jsou ta videa na internetu, proste sila zvyku. Oni vedi, ze to lide vedi, ale je jim to jedno. A jeste s chuti nosi saty, ktere odhaluji ramena a na tech je nejvice poznat, ze je muzskej.

.B.
Návštěvník

Psal jsem pod jiný článek, kopíruji, neb souvisí:

Související:
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2874-tichy-vanocni-zazrak-za-oceanem-sovetsky-svaz-se-pokusil-narodit-v-americkych-jeslickach-zacaly-medialni-valky-svetu-obamovo-ministerstvo-pravdy-ma-ceskeho-bratricka-co-na-to-trump.htm

V US zákoně (výcuc z článku):
„Tím, že pomůžeme vybudovat nezávislou objektivní žurnalistiku v místech, jako je například východní Evropa, můžeme vrátit úder tím, že odhalíme toto falešné zpravodajství a dáme lokálním společenstvím prostředky k tomu, aby se sama mohla bránit.’

…dá též našim přátelům za mořem možnosti, jak se bránit cizí manipulaci. Také pomůže ustavit svobodnou a živou občanskou společnost v zámoří, což je kriticky nutné pro to, aby také naši spojenci měli přístup k pravdivým informacím a dokázali své občany NAOČKOVAT tak, aby lépe odolali kampaním zahraniční propagandy našich nepřátel.

Na podporu těchto cílů zákon dále zavádí grantový program pro neziskovky, think-tanky, občanskou společnost a další mimovládní experty, kteří se zabývají antipropagandou a souvisejícími aktivitami.

Administrator
Admin

Rusové chytli americké diplomaty v Moskvě za ruku, když strkali ruským “neziskovčikům” notičky. Jo, kdyby takhle česká rozvědka šla po krku různým diplomatům americké nebo norské ambasády, když v Praze ve Slavii nebo u Hybernů si dávají “meetings” se svými “partners” z neziskovek. Kdyby se to vzalo od podlahy, v ČR by nezůstal ani jediný americký diplomat. A norská ambasáda podle posledních informací není o nic lepší. Šmejdi s diplomatickou imunitou z Osla. Dokonce je aktivnější, než ta americká, pokud jde o strkání nosu do činnosti ministerstev nebo přímo škol. Budeme situaci sledovat, po Novém roce se uvidí, kdo všechno bude tahat za drátky v Chovancově Centru proti hybridním hrozbám.

Holy
Návštěvník

Veta z clanku: “Podobné operace provádí US diplomaté i v ČR, ale na rozdíl od Ruska to české tajné služby asi nezajímá.” Tolik citat. Jen uvedu na pravou miru realitu v CR. Ceske tajne sluzby pokud se daji jeste tak nazyvat, maji prikaz, ze v pirpade kdyz narazi na agenturni cinnost USraelcu na nasem uzemi nejen ze je nesmi sledovat, ale hlavne NESMI ZALOZIT NA TOTO ANI SPIS!!! Takto fungovalo protektoratni cetnictvo versus gestapo!

Jaris
Návštěvník

Mnoho povyku pro nic. Obama nic neznamena a o nicem nerozhoduje. Samozrejme, ze jsem proti nelegalnim uzurpatorskym zidovskym osadam v okupovane Palestine. Jsem toho nazoru, ze by US melo prestat podporovat Izrael. Tentokrat schvaluji vysledek usneseni UN, ze se zidovske osady v okupovanem uzemi maji zrusit. A zidi koukaji jak kdyz jim ulitly vcely, ze se nekdo opovazil jim rict konecne NE!
Kacer Donald vsak slibil, ze vse napravi a ze s Izraelem, ktereho US leta letita finacne a vojensky podporuje zustane na vecne casy a nikdy jinak. Mam dojem, ze dobre uz bylo a bude jeste hur.
Safra prestante ty zidaky konecne podporovat! Patri k bohatym vrstvam a stejne dokazou vysavat finance jak z Nemecka tak z Ameriky, havet nenasytna!

LCZ
Návštěvník

Po aktuálním šoku Sionů z rezoluce OSN už chybí jen to, že Obama uzná Jeruzalem za hlavní město Palestiny…;-)
To by teprve nastal ten správnej chaos, který si tak přejí!

smutný občan havlovo chlívostánu..
Návštěvník
smutný občan havlovo chlívostánu..

Já bych chtěl poprosit redakci, aby sem nedávala fotky těch satanistů v tak konkrétním a detailním zobrazení, nějak mi to u snídaně nedělá dobře. Přístě bude stačit černobíle a karikatura anebo nějaké nízké rozlišení.
P.S.: Alespoň u ranních zpráv. Díky.

Robi
Návštěvník

V tomto bode je asi najvacsi nesulad v nazoroch medzi Vami VK a pozorovatelkou. Vy tvrdite, ze globalisti Trumpa neznasaju a pozorovatelka tvrdi, ze ho dosadili. Nech je to tak, ci onak a v podstate uz na tom ani nezalezi, pravdou je , ze kto chcel Rusov dostat a je jedno kto, mal tak urobit v 90-tych rokoch alebo tesne po dvojickach. Vtedy boli Rusi na kolenach vojensky aj ekonomicky, teraz je uz neskoro. A oni to dobre vedia, ze svoj cas presvihli. Tu uz neostava nic ine, len sa modlit, aby nejakemu magorovi nepreplo a nedostal cely svet do maleru..

maori
Návštěvník

Rusko je příliš velká zem. Zničit Rusko bez totálního vyhlazení veškerého obyvatelstva prostě nejde. Snad jedině pomocí přistěhovalců, ale i to je sporné. Velké říše v minulosti doplatily na svou neakceschopnost, lenost, pokleslou kulturu a morálku, pouhé přistěhovalectví nestačilo. Je možné, že jsme ještě neviděli vše, čeho všeho jsou rusové schopni se dopustit na svou sebeobranu.

PIPLOS
Návštěvník

A to je ten důvod proč je Putin u moci stále. Nikdo si zatím netroufne ho sundat, natož veřejně, protože by to mohlo dopadnout i tak, že se tam dostane z některé frakce někdo s širšími rameny a menší mozkovnou mezi nimy a bude vymalováno. Putin to ví a proto buduje Rusko seč mu síly stačí. Je to jeho zlatá pojistka na život. Udělal podle mne jen jedinou chybu a to to prohlášení o Rusku silnějším, než jakýkoli potenciální agrasor. Tohle nedomyslel. Chtěl asi chytit US tlučhuby, což se mu sice povedlo, ale nasral tím i ty vyšší egoisty a ti nemluví, ale jednají. Proto diplomat v Turecku a proto možná i letadlo s momentálně jedním z nejvetších symbolů Ruska a člověčenství. Bude to ještě mela a mám obavy, že u všech zbaraní vyjma atomovek bude vše funkční. Je nás tu moc, myslících přibývá a je těm nahoře třeba to trochu rozčísnout. Oni nejsou LIDMI, oni jsou démoni.

smutný občan havlovo chlívostánu..
Návštěvník
smutný občan havlovo chlívostánu..
Stara mama
Návštěvník

Velmi zajimavy clanek. Ja jsem uz cetla, ze kdyz vyhral volby Trump, Sorose z toho pry malem ranila mrtvice😀. Osobne pana Trumpa nemusim, neni to muj salek kavy. Musim ale uznat, ze je porad lepsi, nez by byla Clintonova. Navic CR na Trumpovi podle me neprodela 😊. No, chce to proste vydrzet, nez “cerny Petr”opusti urad. To nejzajimavejsi prijde az pak 😊.

Sims.
Návštěvník

Škoda, že málem.

Stara mama
Návštěvník

Trapne je, ze vsude ctu, ze Donald Trump vyhral volby diky hackerskym utokum z Ruska. Vedeni US demokraticke strany prece nedelalo nic nezakonneho, nebo spinaveho, takze jim prece nemuze vadit nejaky ten hackersky utok 😆. At se vsichni podivaj ☺. Donald Trump vyhral volby ne diky podpore Ruska , (podpora Ruska v Americe tezko muze nekomu vyhrat volby :- ), ale vyhral diky tomu, ze lide v Americe jsou na svou soucasnou politickou sestavu nastvani a maj jich uz plne zuby ☺. Ani se jim nedivim.

M.C.
Návštěvník

Oni nechtějí přiznat, že ty úniky informací jim zorganizovaly americké vojenské zpravodajské služby, které už mají neokonzerv plné zuby a tak Clintonové řádně namydlili schody a podporují Trumpa.
A tak to svádějí na ,,technologicky zaostalé” Rusy.
Putin se v jejich podání stává jakýmsi zlomyslným Bohem všemohoucím, který škodí zájmům ,,demokratických” zemí po celém světě.
Neocons tak dlouho vyváželi americkou demokracii do světa, až jim doma skoro žádná nezbyla.

Ave
Návštěvník

Děkuji za seriozní informace AE News. TV a noviny nesleduji již 15 let, sleduji pouze internet, na počítači jsem v podstatě vyrůstal řádově 30 let, díky internetu se sdílí pravda a mír a to je původní podstata internetu, který je zdarma stejně jako volné energie a přírodní “zdroje” od dob Tesly, že. Přeji nám na Zemi do dalších let mír a zdraví, to je priorita pro celou planetu. Děkuji za AE News. 🙂

Vabio
Návštěvník

Mír a zdraví … hezké, ale daleko lepší je štěstí … to je spojnice obojího a hlavně to má spoustu dalších fajn věcí … protože k čemu je vám mír a zdraví, když jste např. zcela neštastní … jo, je to lepší jak ve válce a při zranění, ale … stejně je to jen přežívání … takže přejme SI stěstí

Vladimir
Návštěvník

Hihihi

wpDiscuz