Babiš: Můžete mě i zabít, ale nebudu rezignovat, neodejdu z politiky! Celý...

Babiš: Můžete mě i zabít, ale nebudu rezignovat, neodejdu z politiky! Celý parlament proti Babišovi. Opakuje se scénář jako z dob likvidace Víta Bárty, jenom to má drsnější okraje. Proč Němci nezahráli Slovákům hymnu po hokeji? Boj proti slovanským národům je v plném proudu!

Babiš: Můžete mě i zabít, ale nebudu rezignovat, neodejdu z politiky! Celý parlament proti Babišovi. Opakuje se scénář jako z dob likvidace Víta Bárty, jenom to má drsnější okraje. Proč Němci nezahráli Slovákům hymnu po hokeji? Boj proti slovanským národům je v plném proudu!

V poslanecké sněmovně celý dnešní den probíhá jednání s názvem „Zneužívání moci ministrem financí Andrejem Babišem vůči nezávislým institucím demokratické společnosti” a je to přehlídka osobních útoků mezi členy vládní koalice a přetřásají se tři audio nahrávky, které uveřejnila skupina Julius Šuman s napojením na český “Deep State”, který od roku 1989 definoval polistopadové mocenské struktury v zemi. Podrobnosti jsme psali včera zde. Andrej Babiš dnes prohlásil, že neodstoupí z funkce ministra, museli by ho zabít [1]. Co je ovšem daleko důležitější, to je opakování modelů, které tu už jednou byly. Snaha vyštípat z vládních struktur a z parlamentu cizí non-establishment element už v minulosti proběhl v případě Věcí veřejných a Víta Bárty. Ty procesy tenkrát a dnes probíhají úplně stejně. Rozdíl je ovšem v tom, že Vít Bárta byl laboratorním pokusem, který se měl o několik let později opakovat v celé Evropě. A právě Andrej Babiš je druhou verzí pokusu globalistů o likvidaci národních tezí řízení a jejich nahrazení globálním managementem. Současný český parlament představuje nekompatibilní element pro Novou Evropu a musí být zničen. Berlín o to usiluje už dlouhou dobu.

Andrej Babiš jako budoucí státní manažer “Čechie”.

Tradiční politické strany v českém parlamentu vznikly jako relikt konce Studené války a v mnoha směrech se snažily implementovat do polistopadového systému moci takové mechanismy, které byly okopírovány ze západu. Jenže globalisté měli s Československem jiné laboratorní úmysly. Prvním velkým laboratorním projektem byla Kupónová privatizace, kterou nikde jinde na světě předtím nepoužili. V rámci globalistického labu byl projekt svěřen kádrům z původního Prognostického ústavu a lidé jako Dyba, Dlouhý, Kočárník, Klaus a další figury představovaly garanty tohoto laboratorního pokusu. Ten dopadl katastrofálně a vyprodukoval nový ekonomický výraz “tunelování”, který do té doby na západě nikdo neznal.

Globalizaci v ČR brzdí paradoxně zkorumpované politické strany

Nicméně celé prostředí bylo nastaveno na bázi národního systému řízení, ale to se teď jeví jako největší překážka pro implementaci prvků federativní Evropy a dokončení procesů NWO. České politické strany tradičního střihu jsou zkorumpované. Politická práce je mezi občany na nejnižším stupni společenské úcty, lidé dávají politiku na stejnou úroveň s kriminální činností nebo mafií. Jenže i toto velmi negativně vnímané postavení stačí k tomu, aby politické nastavení v zemi blokovalo a brzdilo globalizační procesy. Politické strany, paradoxně díky své zkorumpovanosti, nepůjdou proti svým voličům natolik, aby to vedlo k likvidaci vlastních šanci na znovuzvolení. Z tohoto motivu potom pramení jalový odpor ČSSD ve vztahu k povinným kvótám na migranty, protože nejen v ČSSD je všem jasné, že pokud by k tomu strana dala okatý souhlas, byl by to její konec.

Parlament v současném složení je brzdou procesům Nové Evropy. Korupce a klientelismus svazují politiky s volebním výsledkem, který jim brání plnit úlohy z Bruselu s nadšením.

Právě z tohoto důvodu chtějí globalisté v rámci NWO instalovat do jednotlivých zemí nevolené manažery, tzv. státní manažery, kteří se nebudou obávat o své místo, nebudou muset soutěžit ve volbách a tudíž nebudou mít strach provádět radikální kroky namířené proti vlastnímu obyvatelstvu. Je to model carského samoděržaví, kdy car nařizoval gubernátorům vybírat daně a zbavovat lidi v Rusku půdy, pokud dlužili na daních a výměnou za to car garantoval gubernátorům autonomii, samovládu, samoděržaví. Protože gubernátoři nepodléhali volbám, byli ochotni jít proti vlastním lidem. V Rusku jsou dodnes zachovány záznamy o tom, jak vznikala celá velká města bezzemků, lidí bez půdy a bez domova, kde veškerý majetek se přesunul do správy gubernátora a potažmo cara. Bohužel, současný model neomarxismu zavádí novodobý systém samoděržaví v podobě nevolených elit nadnárodních orgánů, jako je např. Evropská komise.

Pokusné laboratoře globalistů v Evropě

Andrej Babiš je tím manažerem, který v českém labu má být instalován na zkoušku jako v případě Kupónové privatizace. Globalisty zajímá, co se stane s teoretickým modelem státu, který je řízen ekonomicky namísto ideologicky. Globalisté se o něco podobného pokoušeli v Číně, ale tam selhali. Čína se ideologického modelu řízení nikdy nevzdala a nevypadá to, že by v blízké době tak učinila. Ovšem v Evropě už jsou 3 země, kde model řízení NWO pomocí “státních manažerů” má nakročen k úspěchu. Jsou to Německo, Česko a Ukrajina. Globalisté otevřeli tyto tři laboratoře jako komparativní laby ke zjištění kvality řízení. Německo započalo cestu Realpolitik jako první už před mnoha lety. U moci je manažerka Merkelová, na které globalisté testují, jestli je schopná plnit příkazy odproštěné od citové stránky k vlastnímu národu. Jestli je schopna plnit příkazy, které vedou k likvidaci německého národa. A zdá se, že Angela před globalisty prospívá.

Angela Merkel, státní manažerka Německa.

Ukrajina je opačný příklad. Dosazení tamních manažerů k moci vedlo ke špatným výsledkům. Namísto prosazování globálního multikulti a ekonomické provázání země s globalizací probíhají procesy vedoucí k destabilizaci a k občanské válce na Ukrajině. Ukazuje se, že na Ukrajině je forma manažerského vedení prezidenta Porošenka pokřivena národními elitami, rodinami oligarchů, kteří nadnárodní manažerské uchopení Ukrajiny sabotují zevnitř, protože nechápou, co bylo cílem Majdanu. Nikoliv nezávislost Ukrajiny na Rusku, které chránilo Ukrajinu před divokou západní transformací, ale neomarxistické přerozdělení zdrojů Ukrajiny do rukou západních nadnárodních korporací a převedení vlády Ukrajiny do rukou manažerů, kteří se slovanským národem nebudou mít soucit, protože slovanské národy podle Kalergiho plánu musí být zničeny. A pouze Rusko je překážkou v tomto plánu.

Symboly a vzkazy likvidace slovanských národů

Možná jste si všimli, jak v důkladném a precizním Německu v Kolíně nad Rýnem, kde probíhá jedna polovina mistrovství světa v hokeji, nezahráli pořadatelé slovenským hokejistům národní hymnu, když pouhý den předtím ten samý problém nastal s přehráním hymny ruskému týmu. Nikdy se nestalo, že by nezahráli hymnu Kanadě nebo USA. To není technický omyl jinak precizních a důkladných německých pořadatelů, to jsou vyslané vzkazy a symboly. Velmi nebezpečné a pohrdavé symboly, právě v májových dnech velkých oslav konce II. sv. války a porážky nacismu. Chápete? Ale to není všechno. Právě 8. května při slavnostní pietě v Rokycanech na Plzeňsku došlo k incidentu, kdy dva američtí vojáci US Rangers přestali během ruské hymny salutovat [2], a to na pokyn amerického atašé z pražské americké ambasády, který zastupuje velvyslanectví namísto velvyslance, kterého americký senát ještě neschválil. Je to další symbol, ale nejen proti Rusku, ale proti slovanským národům, které právě v roli Ruska přinesly nejvíce obětí v boji proti fašismu.

Skandální pieta v Rokycanech. Dva vojáci US Rangers přestali salutovat při ruské hymně.

Podívejte se na český mainstream. V květnových dnech místo vzpomínkových článků na osvobození přinášely články proti Rusku, proti sovětské armádě. Blesk dokonce přinesl článek [3], že herečku Květu Fialovou ruští vojáci v roce 1945 znásilnili. Nutno dodat, že za tento čin byli zastřeleni, ale samotná přítomnost takového článku podkopává zásluhy Rudé armády na osvobození Československa. A to není všechno. Jsme svědky přepisování historie, pomalého, nenápadného, ale o to intenzivnějšího. Takže se nesmíte divit, když v květnových dnech Němci nezahrají Slovákům hymnu, když dělají s hymnou drahoty i Rusům, když Blesk vykresluje osvobození pomalu jako strašnou událost a de facto obsazení, jako kdyby někdo podprahově lidem říkal, že za Protektorátu by se to stát nemohlo.

Slovenčeština Andreje Babiše globalistům nevadí

Určitě jste si všimli, že Andrej Babiš nemluví česky, ale “slovenčesky”. Místy roztomilá směska slovenštiny a češtiny je však pouze důkazem toho, že teze a myšlenky Protektorátu jsou v symbolické rovině globalistů stále živé. Když před více jak 70 lety se mohlo v Praze mluvit německy, proč by se dnes nemohlo mluvit slovenčesky, ne? Slovenčeština je určitě více přijatelná, než echtovní němčina. Jenže tyto jazykové podivnosti jsou pouze důkazem toho, že globalistům jsou ukradené spisovné jazykové teze, protože jazykové vzdělání je nežádoucí, protože čím více lidé čtou, tím více přemýšlí. Čím více píší, tím více kazí globalistům plány. V Bruselu také mluví každý jinak a bez tlumočníků se tam nic nepohne. Jenže Babiš po nástupu k moci bude stát řídit jako firmu, jako Angela Merkel řídí Německo.

V českých školách se učí děti o islámu, národní a slovanské teze jdou do kytek.

Celé tyto procesy jsou o likvidaci slovanských národů v Evropě. Likvidace výuky jazyka, děti se více přiklánějí k angličtině, na školách se v hodinách dějepisu kreslí mešity a učitelkám nevadí, že děti mají na kresbách pravopisné chyby. Psali jsme o tom zde. Zní to jako epizoda nebo perlička, ale pouze je to střípek v mozaice. Je to součást plánu na likvidaci slovanských národů. Současné přetahování v poslanecké sněmovně je pouze marný boj proti procesům globalizace. Vadí jim Babiš, říkají svorně. Ale nevadí jim průvody gayů během Gay Pride celou Prahou. Vadí jim Zeman, který se důsledně řídí prezidentským slibem. Ale nevadí jim, že svorně hlasovali pro Lisabonskou smlouvu. Vadí jim migrace a kvóty. Ale nevadilo jim uvolnit půl miliardy v rozpočtu na integrační program pro uprchlíky.

Dělají to jako Macron?

České politické strany jsou jako bažina, kterou je třeba vysušit. Jenže je třeba si uvědomit, že Andrej Babiš je pouze nástrojem. Když to nevyšlo s Vítem Bártou, vyjde to s Babišem. Když to nevyjde s Babišem, vyjde to s panem Robejškem a s někým z Penty. Události z Francie jasně ukazují, že globalisté klidně prosadí do čela státu bývalého bankéře Rothschildovy banky, kterého jako nezletilého svedla o 20 let starší učitelka, kterou si vzal, ale moc jim to asi neklape, protože Emmanuel Macron byl několikrát viděn ve společnosti gayů. Profilace manažera se posuzuje jen podle ochoty plnit úkoly a příkazy v zájmu globalistů. Pokud toto kandidát splní, je všechno ostatní podružné.

Emmanuel Macron a jeho o 20 let starší manželka Brigitte Trogneux.

Babiš má přivést ČR do Nové Evropy, ve které zaniknou tradiční politické strany, hranice národních států a jejich suverenita. Řízené úniky nahrávek odvádí pozornost od korupce v českém fotbalu a na ministerstvu školství. Odvádí pozornost od kauzy Altner a 300-milionového dluhu, který i přes soudní příkaz ČSSD odmítá pozůstalým po zesnulém právníku Altnerovi vyplatit. Vzniká falešný dojem žalobců a žalovaného, soudců a obžalovaného. Jenže nikdo z nich si neuvědomuje, že ČR je součástí většího divadla v laboratoři evropské globalizace. Snahy o nasunování ne-politiků do politiky budou po nástupu Emmanuela Macrona k moci ve Francii posilovat v celé Evropě. Za Babišem stojí Nová Evropa a likvidace ČSSD naplánovaná na podzim ve volbách je přesně tím cílem, který je sledován v současné zástupné vládní krizi. ODS již byla zlikvidována, nyní je na řadě ČSSD. Vše jede podle plánu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Vladimir Paroubek
Návštěvník

Babiš koupil Aeronet?

Olgoj Chorchoj
Návštěvník

precetl jste si clanek? Ano? Tak ho bohuzel vubec nechapete…

Vladimir Paroubek
Návštěvník

Jasně, že jsem ho četl a to i mezi řádky a podprahově. Znova opakuju, Babiš nebude příští premiér ČR.

Forever
Návštěvník

Aby jste se nedivil. Lidí, co za koblihu se nechají uplatit, se zde v české kotlině bohužel najde hodně. 🙁

Pavlina
Návštěvník

“dělejte to jako já” 🙂 “Donalde slezte z toho lustru .. ”
a moji milí slezte z toho kanape a jděte bojovat svůj
drobný mravenčí boj sypáním zrnek písku do soukolí 🙂
… obejděte předvolební stánky všech partají a poberte jim
vše co nabídnou a to několikrát po celém městě …
na uplatitelné s pak nic nedostane 🙂
berte to jako formu předvolebního boje 🙂

D.A.N.
Návštěvník

A máte tip, kdo bude?

gonoSS
Návštěvník

-Prezident je přesvědčen, že v Ústavě zmínka o koaliční smlouvě je. Sám ji tam viděl, vlevo dole…

-O co méně problémů bychom dnes měli, kdyby platilo pravidlo, že každý státní úředník, ministry nevyjímaje, musí umět česky…

-Setkání německé kancléřky Angely Merkelové a ruského prezidenta Vladimira Putina v Soči nepřineslo nic nového. Přesto nebylo zbytečné. „Zlepšení vzájemných vztahů potřebuje především Rusko. Nijaký výsledek summitu tak sice není vítězstvím Merkelové, ale je porážkou Putina,“ píše ve svém komentáři na idnes.cz Vladimír Votápek.
Tak tomu říkám Blitzdiagnose! Jako všechny ostatní: rychlá, jasná, špatná…

-Nejvíce mne překvapuje, že někoho překvapuje buranské a mstivé chování Miloše Zemana. Cožpak byl někdy jiný? Cožpak vždy nepřekrucoval fakta a pravdu ku prospěchu svému? Cožpak nelhal, kdykoliv se mu to hodilo? Cožpak lze starého psa naučit novým kouskům?

-Tak prý je ještě někde v šuplíku materiál na Komplexně Geniálního Babiše o jeho spolupráci s KGB. To by tedy bylo asi tak překvapivé jako zjištění, že po noci přichází rán

A něco veselejšího:
Některé novinové titulky jsou hořce k popukání…
Z jedněch novin: Členům rodiny Kiňových s paterčaty hrozí hlad. Otec bude muset do zaměstnání!
Z druhých novin o stejné rodině: Na elektroniku za 18.000 vzali peníze ze sbírky

ladar
Návštěvník

Čím dál více se mi zdá, že články sice popisují realitu, ale vysvětlujete ji svým pohledem tak, aby dávala smysl vašim proklamovaným tezím… globalisti …atd
Například: byla zničena ODS a teď bude zničena ČSSD… ale je žádní globalisté nezničili, zničili se sami svými činy – zlodějinou, falší atd. Chápu, že tí, co mají peníze a tím i moc posouvají svět tam kde ho chtějí mít, ale nejsou všemocní a některé vaše příklady jdou až na hranu uvěřitelnosti.

Administrator
Admin

Vy snad opravdu věříte tomu, že pád ODS v roce 2013 (sestřelení Nečasovy vlády a následný pád preferencí ODS) byl důsledkem zlodějen? Lidem to 20 let nevadilo, ale najednou v roce 2013 prozřeli? V době, kdy Karel Janeček, agent CIA, hovořil o zmanažování svržení vlády, Babiš zakládal ANO a hovořil o tom, že ODS brzy skončí a chválil Janečka za jeho práci, tak ODS měla pořád hodně preferencí, ale oni už věděli, k čemu dojde, až se to zmanažuje. Plukovníci potom začali řídit vládu a Šlachta s Bradáčová to jistili po stránce 5. stupně odporového gradientu, to také byla práce ODS? Vy nevidíte tu soustředěnou mediální palbu v Evropě proti tradičním politickým stranám a upřednostňování manažerů odnikud před provařenými politiky?

Nevidíte krizi francouzských tradičních stran, jak shořely teď jejich kandidáti u voleb? Nevidíte lidi jako Barack Obama odnikud, Andrej Kiska odnikud, Porošenko odnikud, Emmanuel Macron odnikud, Babiš odnikud? Snad nechcete tvrdit, že zlodějna byla někdy v Česku důvodem ke ztrátě volebních preferencí? Lidé neodešli od ODS kvůli zlodějnám, ale kvůli nabídce nepolitiků, kteří nejsou jako oni. A to je model Baracka Obamy, Donalda Trumpa, Emmanuela Macrona… dělejte to jako my. Leninská cesta, jak o ní v pátek mluvil pan VK na rádiu. To si poslechněte, je to poučné. Globalisté mají jasné prsty v tom, co se děje v ČR.

Rus
Návštěvník

Babiš sám kdesi o sobě hovoří jako o dvojitém či trojitém agentovi . Proč to píšu ? Protože mi Babiš nepřipadá , že by byl pod vlivem USA !

Babiš , Klaus , Zeman , a to je známo , byli spolupracovníky STB . STB byla řízena orgány KGB či GRU . Pro mne je tedy zřejmé , že tito pánové vždy hájili v české politice zájmy Ruska . Proto i nyní Zeman a Babiš drží spolu . Proto p. Hájek (Klausův blízký přítel) na “Protiproudu” zuřivě obhajuje Babiše ! Několik serverů tkz. “alternativy” spustilo povyk kvůli tomu , že Babišovi někdo ubližuje ! To není náhoda .

Nikdo nikde nezmiňuje ruský vliv a zájmy v České republice . Je to pro alternativu tabu ? Všude se jen píše o USA , globalistech , elitách , iluminátech , Židech ale o Rusku ticho ! Proč ? Stydí se Rusko za svou politiku ?

To cyklické shazování vlád před volbama považuji za hrátky zahraničních rozvědek jejichž cílem je posílení vlivu v České republice . Protože se politici chovají celkem přízemně , proto poskytují laciné nástroje k svému vydírání . Úplatky , korupce , vydírání !
Krizi stran považuji za krizi morálky .

Přiznám se , že nemám dost informací a tak můj pohled může být zkreslený .

kari
Návštěvník

me tedy celkem oripada, ze Babis byl pod vlivem USA. Nemohu si pomoct.

weissbach
Návštěvník

Pád ODS měl trochu jiný základ a důvody. Nesrovnával bych to se současnou krizí.

kevin
Návštěvník

No ano, je to tak. Mnoho lidí není schopno vidět to, o čem píšete. Je to velmi rafinované nabídnout lidem nepolitiky, kteří nejsou jako oni – zkorumpovaní politici. Nabídnout změnu, kterou lidi chtějí, ale nevidí, že ta změna je jen další připravená past, protože na první pohled to není vidět. Poslední takový chyták se u nás odehrál při revoluci v roce 89. Teď se při světové přestavbě chystá další. Globalisté nakonec dostanou lidi tam, kam chtějí. Lze s tím něco dělat? Lze globalisty přehrát? Asi jen v případě, že mnohem vice lidí začne chápat jejich hru a metody řízení…..

raspberry
Návštěvník

Lze je přehrát snadno – jako Kubiš a Gabčík. Odprásknutý Babiš globalistům nebude k ničemu.

Vabio
Návštěvník

@raspberry
:o) jeden Babiš sem, druhý tam … tím se to neřeší pouze lehce či trošku komplikuje, maximálně tak ještě zdržuje či oddaluje a to je vše …

Vědět, chápat, vnímat …. pak není možné dělat neustále ty stejné pitomosti.

přezdívka
Návštěvník

Ano, autoři události popisují svým pohledem, ale o to jde … A nikde není psáno, že mají patent na neomylnost a jejich interpretaci musíte uvěřit – přebírat ji. VK nabádal k používání vlastního rozumu …

nývlt
Návštěvník

Ale stejně, nejnebezpečnější je Kalousek s jeho směšným názvem ŤOP09, což je stejné jako TOP9, dnes by jim pomohlo přejmenování na DOWN2.0,,, a ODS je stejná sebranka jako u Slováků HZDS. Retrozloději.

CMl
Návštěvník

Aktivisti mají dnes majdan, (promiňte mejdan:) na podzim budou volby a venkov poněkolikáté přehlasuje hlavní město. (Je to trend posledních let a letošek nejspíše nebude vyjímkou) To bude pláče a skřípění zubů… Ale venkove, neraduj se předčasně, i na to už je připravený scénář, jako mnohokrát předtím…. Praha si dokáže ošéfovat i větší maléry…

Lucie Fifernová
Návštěvník

Nebudeme Vám vyvracet, že si Praha neumí okočírovat daný stav a situaci a nejen Praha… Pravě se mi v pořádku vrátila děvčata – dcerky domů z města Liberec, kde žijeme a mají můj obdiv, že do té atmosféry dění vstoupila. Doporučila bych, aby se páni a paní politici co nejrychleji uvědomili, že tu jsou pro lidi a můj názor je, že ač se jednou v budoucnu budou situace opakovat a prý se dokonce hledá název pro nový tunel jako je tunel Blanka ;), tak pořád bude lepší, když se domluví teď, pana Andreje Babiše nikoho nenutí, aby rezignoval, ale aby dostál klidu této země. Naší země – Česká republika a uvědomili si, že Vy kdo studujete, pracujete a jste třebas´ profesí takovou, kde odměnou je Vám korunka, která je Vám skutečně drahá za skutečnou poctivou práci /zedníka, zdravotníka, popeláře, inženýra… – každý je tu potřeba/, tak má jít do Vašich rukou. Aby si podnikatelé uvědomili, že jsou hlavně úspěšní díky svým zaměstnancům a mocnáři díky svému lidu, který si zaslouží úctu a klid.
Lucie Fif a spol.zdravot.

mysak001
Návštěvník

https://www.novinky.cz/domaci/437445-ustava-je-vic-nez-milos-lide-demonstruji-proti-zemanovi-a-babisovi-v-praze-jich-je-20-tisic.html

Jak může být protirežimní demonstrace “ohlášená” ??? co je to za blud,vždyť je to proti zdravému rozumu a logice!!
Vládní zlodějský žid si z nás dělá nepředstavitelnou řiť a debilové mu to žerou!Jak někdo není schopen pochopit absurdnost “demonstrace”,na které mají hlavní slovo židovské komediantské úchylné pseudocelebrity,které naopak významnou měrou drží zdejší zlodějský režim při životě!!!!!
Jsme tak vážně stupidně debilní??!!
Tady pokud se nebude v ulicích střílet a ti parchanti nebudou nalézat své spoluzloděje ve škarpách s prostřelenou kebulí,NIKDY SE NIC NEZMENI!!!

mysak001
Návštěvník

Ještě doplním k té “protorežimní”,ohlášené – židorežimem organizované demonstraci.
Lidi,uvažujme reálně,vždyť je to nepředstavitelný vrchol absurdity!!! …..a otevřené pohrdání českomoravským národem!!!

Obrazně je to úplně samé,jako když bude chtít zloděj vykrást v úterý souseda a půjde ho předem požádat,aby nebyl v úterý doma!!

Zde nic jiného,než ozbrojený odpor a boj nepomůže!

Maryška
Návštěvník

Mám z toho hlavu jak bednu kytu. Dobrá tedy, hodím to Okamurovi a panu Zemanovi. A co dál ? Vždyť globalisté stejně dosáhnou svého. jak tady čtu. Babiš nás povede do Evropy za Makrelou a Okamura kam ? Do euroasie s panem prezidentem ? Do té lidsky přijatelné globalizace ? Pokud ne,tak na všechno kašlu a celé volby mě mohou být ukradené.

alek
Návštěvník

Z toho článku musí mít každý hlavu jako bednu kytu i nejschopnější politický analytik.
Je třeba stádo naprosto zdebilizovat. Jednou je bílá černá a druhý den naopak. :-))))

Administrator
Admin

Pan VK o tom měl jednou přednášku na SvR. Neexistuje nic jako černá a bílá, dobro a zlo. Existují jenom nekonečné odstíny šedé. Články pana VK jsou příkladem toho, jak černo/bílé vidění politiky nemá smysl, protože všechno je šedé, pouze s různými odstíny světlosti a tmavosti. V době, kdy Zeman letí do Číny, neziskovky a pražská kavárna odstartovaly v českých městech majdany. Z Babiše a Zemana se stanou oběti puče. Už to nebude o Babišovi, ale o kavárně, která chce dostat Zemana z Hradu. Štěpení a dělení národa, společnosti zevnitř. Proces jako v USA. Rozdělený národ. Není nic černé a bílé. Na to zapomeňte.

Lucie Fifernová
Návštěvník

Budu Vám lehce oponovat v názoru na dobro a zlo – je to stejné jako s chytrostí a hloupostí. V názoru, že není skutečná černá a bílá /reklamy na prací prášky si vymýšlí/ 😉 máte pravdu a v politice je tomu obzvláště. Je před volbami a tak se píší dějiny. Fakticky žádná krize není, jen se uskutečnil krok rozhodnutí, kterému se dalo již před rozdáváním postů na premiéry předejít. Pokud neziskové organizace a lidé pražských kaváren donutili organizačně vystoupit lid v městech v Čechách i na Moravě, tak je to známka, že studenti, mladí lidé nepotácí se v dějinné letargii, a v nereálném světě na počítači, ale jdou i tam, kde je skutečný život a ať se projeví, jak se projeví, hlavně že “nespí”. Jestli bylo nad očekávání pana mluvčího Ovčáčka vyjádření “Skoč”, když stál na balkóně hotelu, tak to je přesně promítnutí virtuálního světa do reálného. “Taková emotivní snaha o defenestraci”, ale jinak /berte s nadsázkou/. Pokud samozřejmě je pravdou, s čím chodí se chlubit, proklamovat své životní zážitky pan Jiří Ovčáček na twitter /také si o něm myslím své/ a to jsem plně řekla svým rodičům. Jinak, aby došlo k pochopení mých slov ohledně nenucení pana Andreje Babiše k rezignaci – tato je vnímána jako víceméně zoufalý krok jedince a tu jak jsem chtěla podat, nemusí učinit. Byla tu oficiálně podána žádost na demisi vlády /premiéra/ a pak demisi pana Andreje Babiše dle Ústavy ČR. To, že někdo volá po rezignaci dotyčného premiéra, aby tak učinil osobně a neodkladně je irelevantní. Na vše jednou dojde a pak se mohou skutečně klidně mezi sebou poprat páni mocnáři 🙂

Administrator
Admin

V Česku vrcholí ústavní krize, ale premiér Sobotka odletěl do Lucemburska. Prý shání peníze na volební kampaň ČSSD u lucemburských bankéřů. Ověřujeme validitu této informace, jestli to není hoax. Mezitím Pražská kavárna spustila v Praze, Brně a dalších městech pokus o Majdan proti Zemanovi a Babišovi. Prezident o tom ví, o co jim jde. Jeho odlet do Číny by se mohl změnit v puč proti prezidentovi. Situaci sledujeme.

alek
Návštěvník

Že jde i sundání prezidenta na to není třeba nic sledovat, stačí počkat až odletí

Pavlina
Návštěvník

… “chytejte ptáka v povětří” -když na Hradě není …
Je velice taktické dát najevo ,že jde o nezajímavé dění ,tím že klidně
odjedu řešit důležitější věci pro Národ do veliké země jako je Čína 🙂
Trapasy demonstrací jsou obecně nezajímavé ,mají jen ten význam že se
protagonisté -loutky odkopají a píší si svůj neblahý osud do paměti Národa …

kari
Návštěvník

sproste, smutne. Je to proste vsestranne bahno a zumpa. Co ma co jezdit za krize v CR Zeman do Ciny Sobotka do Lucemburska? Jinak zajimavy a rozumny clanek . I zajimave komentare.

Pavlina
Návštěvník

Kterákoliv “strana” která si půjčí peníze na volební kampaň je nedůvěryhodná .
Je vydíratelná prostřednictvím svých členů ve vedení .
Dlužníci do vedení států nepatří .

raspberry
Návštěvník

Po 16 letech první oficiální návštěva českého předsedy vlády v Lucembursku…
V únoru 2001 premiér Miloš Zeman v Lucembursku nabízel české hutě (Poldi, Novou huť Ostrava a Vítkovice Steel) lucemburským státním ocelárnám ARBED. Neúspěšně.
http://www.bbc.co.uk/czech/korespondent/66.shtml

Poznámka:
Zemanova vláda sanovala zadlužené krachující podniky, bývalé vlajkové lodě našeho průmyslu. Konsolidační banka jim poskytovala provozní úvěry (pozdější název Česká konsolidační agentura alias žumpa). Ztráty Konsolidační banky (ČKA) byly hrazeny ze státního rozpočtu, resp. na konto státního dluhu.
Například zachování jednoho pracovního místa v brněnském Zetoru tak přišlo české daňové poplatníky v průběhu let 1992 – 2002 na šest milionů korun.
Konsolidační banka vykoupila od věřitelů v roce 2001 Novou huť Ostrava s dluhy 23 miliard korun a v květnu 2002 Zemanova vláda prodala za 25 miliard korun Novou huť Indovi Mittalovi (jeho společnosti ISPAT), dnešní indický gigant MITTAL.
Státní firma Osinek odkoupila v květnu 2002 100 % akcií Vítkovice Steel, aby ji zbavila dluhů a připravila k privatizaci. Na návrh ministra financí Bohuslava Sobotky pak v roce 2004 vláda prodala Vítkovice Steel firmě Romana Abramoviče EVRAZ Group S.A. se sídlem v Lucembursku.
Evraz Group SA
46A, Avenue J.F. Kennedy
Luxembourg, 1855
Luxembourg

Tak možná Sobotka nejede do Lucemburska prodat naši národní suverenitu, jsou tam i jiné subjekty než Juncker a lucemburští bankéři… 🙂

Pavlina
Návštěvník

(pozdější název Česká konsolidační agentura alias žumpa) má podobný
“charakter”kanalizace jako Deutsche Bank ihned po II.sv. válce v důsledku
Marschallova plánu pro Německo ..

4321
Návštěvník

Zeman to prostě s Babišem přepísknul a že se teď pražská kavárna na tom aktivně přiživila mě v důsledku nepřekvapuje. Tedy ani ta účast ne. Lidi na ty hesla mohli slyšet. Kavárníci si chtějí takto prosadit nějakého svého kavarníka na hrad, ale to podle mne fungovat nebude. Jedině, že by Zemana potopili a lidi by neměli pak již z koho volit, tak pak ano. Pokud by nebylo koho volit, mohl by se k moci dostat i nějaký ten jejich kandidát.

Zeman se oslabil a může si za to sám.

weissbach
Návštěvník

Je potřeba říkat nejen A, ale taky B,
Prosím Vás, jaké volby a jak dopadnou v případě, že Babiše stihne stejný osud jako Bártu a de facto kohokoli, kdo není součástí pravdoláskařských struktur, které garantují nejen vliv USA, EU, ale hlavně těch, které drží skutečnou moc v EU a USA. To je vrcholná globalistická kamarila centrálních bank.
Probíhá regulérní majdan, který se protáhne až do předčasných voleb a zahrne i volby prezidentské a bude přitvrzovat, protože plán je sundat nejen Babiše /a s jeho likvidací se ANO vnitřně rozloží takovým způsobem, že bude hrát zcela okrajovou roli/, ale zabránit Zemanovi stát se znovu prezidentem.
novu opakuji, že to neřídí domácí tajné služby, ale tajné služby z ciziny. Podívejte se na to načasování s volbami ve Francii, Německu. Tohle má daleko širší rozsah než tušíme. Má tady /a nejen tady, ale v Polsku i Maďarsku/ dojít k společenskému rozvratu, který bude synchronizován s plánem EU na společnou armádu, rozvědku, soudní systém atd. To za současného rozložení politických a společenských sil v ČR, Polsku a Maďarsku není možné. Proto přijde “revoluce” jako následek zkorumpovanosti, nacionalismu a ruských agentů v těchto státech. Proto je třeba vyvolat chaos ze kterého tyto země vyvedou zdravé a demokratické proevropské síly, kterým se poskytne podpora.
Držíte se zuby nehty tezí o státních elitách a globalistech v USA a EU, ale režie a hra je pořád dle plánovaného scénáře.

Pavlina
Návštěvník

2 weissbach :
Výborná analýza ,
to je nutné mít neustále na paměti při posuzování dějů kolem nás .
Kopírovat pod každý článek aby to nezapadlo .
Přesně podle: strategie-taktiky-operačního nasazení sil …až do jednotlivců …
..hulákající podržtašky a v klidu pracujícího drebáka horáčka i s pažoutem 🙂

weissbach
Návštěvník
M.C.
Návštěvník

Bára Štěpánová nemá na národ takový vliv jak si myslí, che, che.-

wpDiscuz