A je to venku! Důkazy a fotografie potvrdily, že chemický útok v...

A je to venku! Důkazy a fotografie potvrdily, že chemický útok v Idlíbu byl zinscenovaný Bílými přilbami a americkou CIA. Syrská opozice na Twitteru informovala o chemickém útoku den předem! Trump má vážný problém, má kolem sebe zrádce, lháře a nekontroluje silové složky USA stejně, jako je nekontroloval Obama!

A je to venku! Důkazy a fotografie potvrdily, že chemický útok v Idlíbu byl zinscenovaný Bílými přilbami a americkou CIA. Syrská opozice na Twitteru informovala o chemickém útoku den předem! Trump má vážný problém, má kolem sebe zrádce, lháře a nekontroluje silové složky USA stejně, jako je nekontroloval Obama!

Netrvalo dlouho a pravda o údajném chemickém útoku v Idlíbu vyplula na povrch. Na internet unikly fotografie, které zachycují pracovníky CIA sponzorované humanitární organizace White Helmets (Bílé přilby), jak aranžují oběti, bez ochranných oděvů a dokonce bez masek zasahují v místě útoku, zatímco přeživší údajně bojují v zamořené oblasti o život. Bílé přilby dělají z veřejnosti idioty. A nejen z veřejnosti, ale i z amerického prezidenta. Záběry a fotografie ukazují, že natočené scény pochází přímo z operační základny Bílých přileb. Na jedné fotografii je vidět, jak dodávka Bílých přileb je zaparkována ve vykopaném výklenku ve skále, který funguje jako garáž. Po okolí jsou na zemi přitom údajné mrtvoly a oběti, které tam podle tweetů lékaře Bílých přileb přišly po svých a po útoku sarinem zůstali na místě ležet. Pracovníci Bílých přileb jsou ale fit a sarinové zamoření vzduchu a těl obětí s nimi evidentně nic nedělá. Dokonce manipulují s těly bez rukavic, přestože sarin prochází pokožkou, vyvolává pálení a paralytické křeče. Kdo se to snaží z nás dělat hlupáky, ptají se vojáci ČSLA, kteří pracovali u protichemické obrany?

Pracovníci Bílých přileb bez ochranných kombinéz, bez rukavic, bez dýchacích přístrojů.

Sarin je neurotoxin a lidé po zasažení ztrácí kontrolu nad svými svaly, nemohou chodit, zvrací. Tady ale lidé v pohodě došli až od centrály Bílých přileb a teprve tam padli na zem a umřeli. Fotografie přitom zachycují několik mužů, jak sedí v pokleku, jeden dokonce stojí opřený o kapotu auta v předklonu, což má symbolizovat, že je mu špatně. Největší otazník ale vyvolává fotografie nákladních aut White Helmets, které jsou rozestavěny tak nešikovně, že na místo útoku se mohly dostat jedině tak, že přes oběti přejely. Druhá varianta je, že ti lidé tam došli a popadali na zem a pod kola aut jako mouchy. Třetí možnost je, že je tam holýma rukama poskládali pracovníci White Helmets a natočili je na kameru.

Nákladní auta White helmets, pracovníci bez ochranných pomůcek, naaranžované mrtvoly. Všimněte si dlouhých stínů fotografa a jeho kolegy, jak pečlivě dokumentují scénku.

Sarin je prudce toxický a leptá sliznici i kůži, ale na fotografiích vidíme pracovníky Bílých přileb, jak zasahují hasičskou stříkačkou jen tak, v pohodě, v teplácích, v tričku a hlavně bez rukavic a bez obleků a dýchacích přístrojů. Dokonce se našli i čumilové, kteří v epicentru postávají  Syrská armáda uvedla, že útočila na továrnu Khan Sheikhun, kde povstalci vyrábí a kompletují rakety. Pokud se opravdu sarin v Idlíbu objevil, tak musí pocházet ze skladu povstalců, který byl zasažen leteckou bombou a došlo k rozptylu plynu. Jenže uniklé fotografie Bílých přileb ukazují, že nejspíš nic neuniklo, celý útok byl podle všeho zinscenovaný.

Na tweetech pracovníků White helmets jsou neuvěřitelné informace, pacienti zasažení sarinem se prý hrnou po svých dovnitř a je jich stále více, ale doktor místo pomoci pacientům filmuje, videotelefonuje a tweetuje a natáčí celou scénu. Takto se chová doktor? Když k němu přijdou lidé zasažení toxickou látkou, začne si je natáčet a hupsne na internet a tweetuje online? Tak určitě…

Největším výkřikem do tmy je potom tweet (viz. níže) opoziční syrské stanice Orient TV, která v předstihu den předtím informovala o tom, že chystá přímý přenos z leteckého útoku na provincii Hamá a na oblast Idlíbu, kde budou použity i chemické zbraně (CW – Chemical Weapons). Jak to sakra mohli vědět? Dopředu tedy opoziční média v Sýrii věděla, co se chystá, že to bude mediálně opravdu vyhrocené. My jsme na Aeronetu před časem přinesli článek o nebezpečné organizaci Bílé přilby a pokud jste článek nečetli, určitě to napravte, článek je zde. Bílé přilby mají přímo napojení a financování na americkou zpravodajskou službu CIA. A současná inscenace z chemického útoku v Idlíbu má za cíl postavit Trumpa do role, ve které byl Barack Obama. To znamená do role statisty, který bude muset držet hubu a krok a v Sýrii veškeré kroky budou řídit jestřábi ze CIA a Pentagonu. Včerejší tvrdé odsouzení Bašára Asada ze strany Donalda Trumpa za útok, který nespáchal, pouze ukazuje na skutečnost, že Trump bezmezně věří svým generálům a tajným službám. Tohle je pro Trumpa cesta do pekel.

Bílé přilby už vloni v září zinscenovaly chemický útok v Aleppu, tehdy to měl být útok chlórem [1]. Nyní se scénář opakuje, a to pouhé 3 týdny po útoku izraelských stíhaček v Sýrii, na což Moskva reagovala, že to nebude podruhé tolerovat. No, a to je voda na mlýn jestřábům v USA, kteří ihned po chemickém útoku teď v OSN vyhrožují, že bez mandátu OSN podniknou v Sýrii vlastní kroky [2]. Chápete, o co se jedná? Trumpa dostali do pozice, že teď nemůže cuknout. Trump musí vědět, že americká akce v Sýrii proti vojskům Bašára Asada znamená rovnítko a vojenskou akci proti ruské armádě, vojenský střet s Ruskem v Sýrii a hrozbu konfliktu 3. sv. války. Rusko sestřelí americkou stíhačku, Američané sestřelí ruskou a nastane řežba, protože Trump je patriot a bude podporovat válku proti komukoliv, kdo bude sestřelovat jeho stíhačky.

Dodávka Bílých přileb zaparkovaná v garáži ve skále, vytažená hadice odtamtud, sarinem údajně zasažený člověk se opírá o auto, pracovník s hadicí se bez zájmu dívá na muže.

Varoval jsem už dříve ve svých analýzách, že jestřábi v Pentagonu a v CIA se pokusí Trumpa dohnat do situace, ze které se nebude moci vykroutit. A tohle přesně ta situace je. Nereagovat na takovou akci v Sýrii by z Trumpa udělalo slabého prezidenta. Takže reagovat bude. Ale jaká reakce to bude? Zřejmě se dá očekávat něco, co bude viditelného, pravděpodobně letecký útok proti syrským jednotkám Bašára Asada. Politický míček tím okamžikem přeskočí na stranu Vladimira Putina a ten se bude muset zachovat jako šachista. Pokud by dal rozkaz k sestřelování amerických letadel, vypukla by z toho krize, mohlo by dojít na aktivaci článku 5 Washingtonské smlouvy NATO a jestřábi na Ukrajině a v Pobaltí by konečně zajásali a hurá do války s Ruskem a pochopitelně český voják by spolu s polským vojákem bylo v první linii a zezadu by na ně mířili oficíři Bundeswheru kulomety.

Trump je zahnán do kouta a musí skákat, jak Nikki Haley z OSN píská

Vladmir Putin podle všeho zareaguje stejně jako v případě izraelských stíhaček. Vyšle do Pentagonu varování, že příště už ruská protiletadlová obrana v Sýrii nic takové tolerovat nebude. Hlavní riziko zde stále spočívá v tom, o čem mluvím už od chvíle, co byl Donald Trump zvolen do funkce. Musí se co nejdříve spojit s Vladimirem Putinem, musí se setkat, dohodnout se a vytvořit spojenectví. Donald Trump musí pochopit, že útoky na Vladimira Putina a na něho mají společného jmenovatele, washingtonský Deep state establishment.

[VIDEO] Opoziční syrská televize v reportáži obviňuje Asada z chemického útoku. Za zády reportéra jsou přitom zjevně vidět poškozené chemické zásobníky továrny, na kterou syrská armáda zaútočila, protože tam povstalci vyráběli rakety.

Trump si určitě uvědomil, že útok na Michaela Flynna a jeho odchod byl počátkem odstavování Trumpa na kolej, po které 8 let jel jeho předchůdce. Pozice prezidenta, který nevládne a neřídí, protože vládnou a řídí zemi jiní lidé. Donald Trump před pár hodinami prohlásil, že chemický útok změnil jeho pohled na Asada [3]. A to je zlé. Trump plně přebírá a věří informacím CIA a svého bezpečnostního poradního sboru, kde už není Bannon. Co nastane příště, až někdo hodí na Putina třeba sestřelení americké stíhačky v Sýrii? Také to změní jeho pohled na Vladimira Putina? Takhle se Trump brzy dostane do stejné role statisty jako byl Obama. Anebo do role blázna, co dožene USA a NATO do války s Ruskem. Trump je naivní, když si myslí, že přijde do Washingtonu vysušovat bažinu a že se nikdo z té bažiny tomu nebude bránit. Teď to vypadá, že v té bažině Trump sám vězí až po krk a chybný pohyb ho dovede k impeachmentu. Chybí mu Flynn a neposlouchá, co mu říká Bannon. Trump nově prý naslouchá lidem okolo Mikea Pence a ministra obrany Mattise, a to je tragédie. To jsou jestřábi. A odchod Stevea Bannona z práce bezpečnostního výboru prezidenta to jenom potvrzuje.

Nikki Haley, US velvyslankyně v OSN s fotografiemi údajně mrtvých dětí po plynové útoku v Idlíbu na zasedání RB OSN.

V této chvíli nemůže Trump opakovat svoji původní mantru o tom, že Bašár Asad je přijatelný vůdce Sýrie, když jeho vlastní velvyslankyně v OSN Nikki Haley v hysterickém záchvatu ve středu ukazovala na zasedání RB OSN fotografie malých dětí zabitých  prý při chemickém útoku, který prý nařídil Asad. Co může Trump udělat? Má snad říct, že nevěří vlastní CIA? Že nevěří Pentagonu, kterému šéfuje generál Mattis, který je podle Trumpa tak skvělý? Včera právě odešel z bezpečnostního výboru Bílého domu Steve Bannon, který měl za úkol vyčistit sbor od lidí Baracka Obamy.

Odchod Stevea Bannona z bezpečnostního výboru je zlé znamení

Je to ale náhoda, že odešel přesně pár hodin po chemickém útoku v Idlíbu? Mainstreamová média napsala, že ho z výboru vyhodil Trump.  My v redakci AE News víme, že to je jinak. Bannon odešel z výboru v situaci, kdy je otráven, znechucen a není jasné, kdo vlastně armádu USA prý řídí. Trump to není, kdo by armádu řídil. A zřejmě ani nikdo z Trumpovo nejbližších. Situaci jsme včera probírali s kolegy z americké alternativy a vypadá to, že Bannon odešel, protože neměl ve výboru žádného spojence a to znamená, že bezpečnostní výbor tak ovládnou jestřábi. To je zlé. Právě bezpečnostní výbor předkládá prezidentovi bezpečnostní zprávy a studie proveditelnosti vojenských operací. Co bude teď? Co výbor doporučí Trumpovi? Pozemní operaci US Army v Sýrii? Konflikt s Ruskem v Sýrii o Asada? Vyzbrojení opozice v Sýrii? Útok na Írán? Preventivní útok na Severní Koreu, co zaznělo před 2 dny z Bílého domu? To jako vážně se Trump zbláznil?

Steve Bannon, vrchní poradce prezidenta pro strategické záležitosti a bývalý člen národního bezpečnostního výboru prezidenta.

Ne, nezbláznil. Něco horšího. Naivně věří lidem ve svém okolí, kteří nejsou jeho přátelé. Neoconi a jestřábi. Je obklopen zrádci, hlavně těmi, kteří kontrolují CIA a Pentagon. Steve Bannon se podle poslední informace přesto objevil na večerní schůzce bezpečnostního výboru, i když z výboru už předtím z funkce člena odešel [4]. Podle informací má Bannon stále na zasedání výboru přístup, protože má nejvyšší prověrku a je poradce prezidenta. Tento krok se dá interpretovat jako dozor, aby Bannon dělal Trumpovi de facto ve výboru obranáře, kdyby výbor něco pekl proti Trumpovi. Ale jestli to bude mít vliv, to se dá těžko říct. Trump věří Mattisovi a Pencovi, v této situaci je tedy Bannon spíš pozorovatel, pokud jsou to oni dva, kdo teď Trumpa ovládají a kteří šli celou dobu proti Bannonovi. Nejprve Trumpa připravili o Flynna, teď vyštípali Bannona z bezpečnostního výboru a budou ho chtít dostat i z pozice Trumpova poradce. Bannon tak možná přišel nečekán a nezván na večerní zasedání výboru, aby se nepeklo něco proti němu. I to je možné v této situaci.

Budoucnost pro Trumpa je nejistá. Má před sebou osud Obamy nebo impeachment?

A není to jediná věc, která je nepříjemná. Po obrovském průseru a neschválení Trumpovy reformy zdravotnictví se nově ukazuje, že v Kongresu neprojde ani druhý klíčový zákon, daňová reforma. Na Kapitolu se dokonce říká, že daleko větší šanci na schválení měla zdravotní reforma, než reforma daňová. Reálně tak hrozí, že republikánští poslanci, kteří drží v obou komorách parlamentu, potopí Trumpovi i jeho druhý stěžejní pilíř volební kampaně.

Nikki Haley na zasedání sionistů a jejich AIPACu minulý týden.

A pokud by se teď Donald Trump chtěl domlouvat s Vladimirem Putinem, okamžitě by ve Washingtonu na něho vytáhli ruskou kartu a kauzu “Russiagate”, podle které Michael Flynn koordinoval s Rusy předvolební spolupráci. V téhle chvíli Trump ani nemůže říct jediné vstřícné slovo k Vladimiru Putinovi, protože ten přece podporuje toho zlého Bašára Asada, co plynuje dětičky v Sýrii. Trump je v pasti. Reálně mu hrozí, že se buď zalekne a bude poslouchat establishment, jako to dělal Obama, anebo se vzepře a čeká ho impeachment a hřebík na politickou rakev mu zatlučou sami republikáni.

Pokud Trump neovládne zahraniční procesy, USA ztratí kontrolu nad Polskem i ČR a obě země čeká cesta do Nové Evropy, Německo bude triumfovat

Trumpovi se po inauguraci vůbec nedaří získat kontrolu nad vlastní stranou. Ta je ovládána neocons, kteří usilují o válku s Ruskem a odstranění Asada v Sýrii. Tím pádem nekontroluje ani Kongres. Federální soudci si s jeho dekrety vytírají pozadí a ruší mu jeden dekret za druhým. Americký mainstream je s Trumpem v otevřené válce. Kongres chce vyšetřovat Michaela Flynna a dokonce i jeho zetě Jareda Kushnera. Steve Bannon nenašel spojence v bezpečnostním výboru a raději z něho odešel. Senát blokuje Trumpovy velvyslance a k prosazení Trumpova kandidáta Neila Gorsuche do Nejvyššího soudu si vyžádalo před pár hodinami dokonce historickou násilnou změnu senátních pravidel na prolomení filibuster blokace Gorsuche ze strany Demokratů [5].

Američtí jestřábi budou mít uvolněné ruce, protože bez bezpečnostní a přátelské dohody a dobrých vztahů mezi Donaldem Trumpem a Vladimirem Putinem nebude nikdo na světě, kdo by jestřáby v Pentagonu blokoval a kdo by je mohl zastavit. Dohoda Putin – Trump byla jedinou šancí na zabránění válce s Ruskem! Generálové a sionističtí neocons ve Washingtonu budou hnát USA a NATO do války s Ruskem. Proti tomu bude vystupovat Německo (Sigmar Gabriel i Martin Schulz nechtějí nic platit navíc do NATO) a Francie, pokud prohraje Le Pen. Macron se včera vyslovil pro vojenskou operaci v Sýrii proti Asadovi pod mandátem OSN, ne pod mandátem NATO. Angela Merkel odsoudila OSN, že se nedohodli na rezoluci proti Asadovi [6]. I ona chce operaci v Sýrii, ale jen pod mandátem globalistických sil OSN, nechce intervenci NATO. Společně tak Německo a Francie budou prosazovat Evropskou armádu, bez účasti USA. NATO je potřeba nejprve zničit, aby členské země chtěli raději Evropskou armádu, než americké NATO. A ty procesy v Evropě k tomu vedou.

Neil Gorsuch, kandidát na člena Nejvyššího soudu, podává ruku Donaldu Trumpovi. Tento kandidát narazil v Senátu na tak velký odpor, že Republikáni změní projednávací řád z ústavní většiny na prostou většinu, aby Gorsuch prošel schválením Senátu. Je to tzv. Nukleární varianta, která je dvousečná do budoucna, až Republikáni naopak v Senátu budou v menšině.

Česko bude vzdorovat nejdéle a nejdéle bude podporovat setrvání ČR mimo Novou Evropu, protože evropský židovský kongres a židokřesťanské organizace budou před sionisty bránit Prahu všemi cestami. Ale pokud Trump neovládne Pentagon a nedojde k dohodě s Vladimirem Putinem, NATO se rozpadne a Česko před pádem do náruče Schulzova neomarxistického multikulti Berlína už nic neuchrání. Tlak a eskalace je pro Německo cestou k tomu, aby se země EU z NATO dobrovolně vyvázaly. Německo potom přijde na scénu jako vítěz a nabídne normalizaci vtahů s Ruskem místo Trumpa. Ten tak bude za zlého válečného štváče a Martin Schulz, globalista a fašista, za mírotvorce. Jenže s Trumpem může padnout i Vladimir Putin, on je druhá strana téže mince. Trump se rozhodl válčit proti Deep state a teď mu hrozí, že ho to semele. Polsko už oslabení americké moci v Evropě pocítilo, když Brusel, navzdory pro-americké vládě ve Varšavě, znovu zvolil do čela Evropské rady pro-německého globalistu Donalda Tuska. Vladimir Putin má zatím moc v rukách, ale rozebírání Ruska zevnitř už probíhá. Navalnyj, sankce a exploze v metrech, to je jenom začátek.

Aktualizace článku 07-04-2017 13:10

Trump nařídil útok raketami s plochou dráhou letu Tomahawk, ale z 59 odpálených nosičů doletělo do cíle jenom 23. Co se stalo?

Donald Trump ze včerejška na dnešek obdržel od bezpečnostního výboru v Bílém domě doporučení o proveditelnosti zásahu proti záložnímu letišti Shayrat v Sýrii. Z křižníků USS Ross a USS Porter bylo v noci odpáleno 59 raket Tomahawk, ale podle ruského ministerstva obrany doletělo jenom 23 nosičů, méně než polovina [7]. Ruská armáda mlčí, nepotvrdila a ani nevyvrátila, jestli za tím stojí ruský protiletadlový systém S-400 v přístavu Tartus, anebo se jedná o nějakou hromadnou poruchu amerických Tomahawků, nebo ruskou tajnou technologii pro elektronický boj. Stejně tak vyplouvají na povrch zatím nepodložené spekulace, že Trumpova administrativa dopředu varovala ruskou armádu a cíl útok byl záměrně vybrán tak, aby způsobil syrské armádě co nejmenší ztráty. Letiště Shayrat je nebojové letiště, které slouží jako opravárenské centrum, ze strategického hlediska takový útok nedává smysl.

[VIDEO] První záběry z letiště Shayrat po úderu. Přistávací dráhy jsou nepoškozené.

Přistávací dráhy jsou zcela netknuté [8], to také nedává smysl, protože Asadova letadla tak mohou startovat a přistávat k operacím proti povstalcům. Bylo zničeno 6 strojů MiG 23, které byly v opravě a bylo zničeno centrum výuky, učebna pro piloty. Na základně zahynulo 6 civilních pracovníků, členové ostrahy, protože v noci v objektech civilní personál letecké opravny není. Satelitní fotografie ruské armády ukazují, že dráhy jsou neporušené, zničené jsou jenom budovy. Jsou de facto 3 teorie, které teď kolují po internetu.

  • Ruská protiletadlová obrana sestřelila Američanům všechno, co mohla, dokud Rusům nedošly zásoby protiletadlových raket v komplexech S-400, takže zbytek amerických Tomahawků na cíl doletěl.
  • Američané odpálili jen 23 raket a Rusové z nějakého důvodu oficiální americké číslo 59 nekomentují.
  • Rusko disponuje zařízením pro elektronický boj a více než polovinu amerických raket navedly Rusové do moře a pro změnu mlčí Pentagon, protože má sakra problém.
Letištní dráhy základny Shayrat jsou po úderu nepoškozené.

Nic z toho ale nevysvětluje, proč Pentagon zvolil právě bezvýznamný cíl, který pro vedení Asadovo operací nemá žádný význam a dokonce rakety úmyslně vynechaly přistávací dráhy a nepoškodily je. Útok byl natolik podivný, že se začíná spekulovat, že jde taktéž o false flag Donalda Trumpa, který na jednu stranu chce neoconům ukázat sílu a odhodlání, ale na straně druhé nechce na Asada a tím pádem na Rusko opravdu tvrdě udeřit tam, kde by to Rusové i Asada pocítily. Navíc, na veřejnost unikly trosky amerického Tomahawku nalezené právě u města Tartus. To by potvrzovalo buď sestřelení nosiče, poruchu nebo elektronické navedení letu do země. Obrázky trosek jsou v článku zde a také na Twitteru ve widgetu níže. Jak je vidět, Tomahawky vypadají, že se prostě v Tartusu zřítily anebo byly sestřeleny.

Stojí za “kompromisním” úderem, který Asada nebude bolet, poradce prezidenta Steve Bannon?

Večerní nečekaná návštěva Stevea Bannona na bezpečnostním výboru, kam už vlastně neměl chodit, stojí zřejmě za celou touto kompromisní a z pohledu USA zdánlivě zpackanou akcí. Pokud k cíli doletí méně, než polovina raket, kdy každá stojí americké daňové poplatníky téměř 1.5 milionu dolarů, je to poněkud tristní. A když rakety dopadnou na bezvýznamný cíl a ani netknou přistávací dráhy, je to ještě více podivné, co se to k čertu hraje za hru, do které vlastně vůbec nevidíme. Logicky měli Američané cílit na letištní plochy, aby z nich nemohly startovat stíhačky toho zlého Asada k bombardování opozičníků, ne? A proč vybrali letiště, ze kterého bojové vzlety ani neprobíhají? Tohle nedává z vojenského hlediska smysl.

[VIDEO] Záběry rozsahu škod pořízené z dronu ruského ministerstva obrany. Prakticky žádné škody, dráhy nepoškozené, vedle drah zaparkované a nepoškozené syrské stíhačky.

Údajně mrtvé dítě je pouze pod sedativy, sleduje kameramana

Do úvodu článku nahoře jsem přidal video, které jasně zachycuje, jak Bílé přilby zinscenovali celou kauzu. Údajně mrtvé dítě na videu má ve skutečnosti jen přivřené oči a je evidentně zdrogované nebo pod lékařskými sedativy! Pozoruje celou dobu přimhouřenýma očima kameramana, který ho natáčí. Dítě je zjevně pod sedativy, které se používají pro anesteziologické potřeby. K tomu prostě nemám slov.

O souvislostech s údajným chemickým útokem v Idlíbu, o raketovém útoku Tomahawků na Sýrii, o situaci Donalda Trumpa, o odchodu Stevea Bannona z prezidentské bezpečnostní komise a o důsledcích a souvislostech konce regulace koruny budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném rádiu v mém pravidelném pořadu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Suchoj
Návštěvník

VK cesta ČR no Nové Evropy je. Nevyhnutelná bohužel

Vabio
Návštěvník

Suchoj: kde se ve Vás bere takový pesimismus :o) ?

Suchoj
Návštěvník

Pane VK jak to máte s psaním článků? Nebo spíše kdo je píše? Nepřijde mě normální takováto produkce článků na jednoho člověka

micanut
Návštěvník

Moje znama pise tak tisickrat vic nez pan VK. Nevidim na tom nic divneho, zpise se divim, ze jich pise pan VK tak malo.

suchoj
Návštěvník

Vaše známá píše 1000x víc než VK a VK produkuje zhruba 5 článků týdně někdy i 6 takže gratuluji vaší příbuzné. Moje otázka je však jiná a špatně jsem ji položil, prostě nejde aby jeden člověk profesionálně zvládl články v určitých rovinách. Já si VK vážím ale, ale něco není v pořádku. třeba se pletu

Paw
Návštěvník

Vase starosti a Rotschildovy penize… a pozor, nekrmte trolly!

JAREKzR
Návštěvník

A že Trumpovi prostým selským rozumeme nedochází, že Asad a jeho armáda by museli být největší idioti světa, kdyby za chemický útok spáchali oni. Co jiného, než průser, by z toho měli? Jenom trošku soudný člověk se zákonitě musí ptát, komu by to posloužilo. Asadovi a Rusku ani náhodou. Je tedy Trump tak naivní?

Nevím, ale napadá mě další možnost – a totiž, že Trump ve vinu Asada nevěří a hraje divadlo. Proč? By na chvíli “zklidnil” US jestřáby, co mu jdou po krku (a ti mu za “odmenu” povolí jinde?) a zároveň aby aspoň na chvíli zchladit horké teroristické hlavy, které mají útok (ať skutečný nebo zinscenovaný) skutečně fyzicky na svědomí = aby si mysleli, že to zabralo a o další se nesnažili. Nic přece Trumpovi nebrání později prohlásit “ukázalo se, že Asad to nebyl”.

Ovšem pokud to myslí s vinou Asada vážně, to by byl vážně megaTrumpeta

micanut
Návštěvník

Na tomto pripade je naprosto viditelne to, o cem jsem jiz nekolikrat psal: ze americka ustava neexistuje, a samotne Spojene Staty tak, jak byly usporadany – a jak si mylne miliardy lidi mysli – NEEXISTUJI. Role zakona, ktery zakazuje utocit americkym ozbrojenym slozkam na jinou zemi bez vyhlaseni valky, je nulova. Myslim tim zakonodarstvi a system zakonu, ktere naharadily puvodni Common Law – tzv. Bezny zakon. USA a zapadnimu svetu vladne tzv. PRIVATE LAW – Soukromy Zakon. Co ten predstavuje, je prave to, co nyni prozivame – naprostou bezakonnost jednani elit, za kterou nemohou byt stihany, protoze si zakony utvorily na sve triko za poslednich nejakych 150 let.

Pokud mi stale jeste nekdo nerozumi, v praxi to znamena to, ze President ma teoreticky exekutivni moc uvnitr korporace, jiz je exekutivnim urednikem, ale za hranicemi teo korporace, ktera je svymi chapadly propletena jako rakovina po celem svete, ma moc nulovou, ackoliv prave skrze jeho osobu se zdnalive vse deje.

Trump je nicen od prvniho dne, kdy nastoupil do uradu – jeho liknavost a nerozhodnost and porazitelnost si elity nejprve otestovaly na nekolika manevrech, jednim z nichz bylo uple zruseni jeho planu na zniceni Obamacare, a pote libovolne blokovani jeho exekutivnich kroku judicialnim elitarskym kridlem tak, ze ho nechali vyschnout jako troud. Na kazde liberalni (rozumej fasisticke) strance se predhazuje jeho budouci impeachment, tlak je to takovy, ze by to neustal nikdo….

V kazdem pripade to, ze naridil bombardovani Syrie, mu bude nakonec prisito jako valcny zlocin, protoze KAZDEMU na svete je jasne, ze President Assad tohle nikdy nemohl naridit ani provest – jen se ceka na spravny okamzik, kdy tuto flase flag obnazit ve prospech tech, kteri tim trumpa do tohoto bahna stahli. To je z jeho strany obrovsky omyl – a tohle nikdy nemel dopustit, i za cenu odchodu z funkce. Krev jinych narodu bych nechtel mit na svych rukach, ani kdybych byl prava ruka Boha.

JAREKzR
Návštěvník

Jj, přesně! Že Trump ale podepíše ten útok a sobě tim ortel, to jsem fakt nečekal – to vážně posral! (psal jsem první koment ještě než jsem se o tom dozvěděl)

.B.
Návštěvník

USA mají válku a destrukci v DNA. A je to stále horší a horší, řítíme se do katastrofy. Je možná poslední šance tyto šílence zastavit, i když to bude masakr. Mezi ty šílence ale počítám Západ obecně.
Ale nechat je pokračovat by bylo horší a zbytek lidstva by žil jako zotročené zombie.
Dnešním dnes přestalo být relevantní, jestli Trump myslel něco vážně či ne. Tady jde doslova o budoucnost lidstva.
Bee free or die.

Pozorovatelka
Návštěvník

.B., já bych to neviděla tak dramaticky. Situace s chemickými zbraněmi a západními snahami o bombardování Sýrie už tady jednou byla v roce 2013 a tehdy s tímto nápadem Obama i Cameron skončili jako spráskaní psi, protože Globalisté (rozuměj “globální moc”) upřednostnili Putina – odkaz například zde
http://zpravy.idnes.cz/vydani-chemickych-zbrani-v-syrii-d4j-/zahranicni.aspx?c=A130914_111259_zahranicni_tp

Dnes se situace velmi změnila – tažení proti Rusku se stalo nejvíce aktuálním, ovšem z pohledu Globalistů stále nikoliv v zájmu neoconů. Proto očekávám, že přes prsty co nevidět dostane Netanjahu, ale s ním i Trump a smozřejmě neoconi. Americká válka v Sýrii by totiž byla válkou proti Íránu a pokud by Globalisté takovou válku chtěli, to zrovna mohli nechat vyhrát Clintonovou a nemuseli chtít vítězství Trumpa.

Vložím dvě ilustrační fota s odkazy na dva články:
comment image
To je foto z mého článku
https://aeronet.cz/news/bombardovani-v-syrii-dalsi-akce-usa-k-zahajeni-3-ww-mozna-odpoved-v-odhalenych-emailech-clintonove-a-v-rekordni-americke-vojenske-pomoci-izraeli/
ze kterého ocituji část odhaleného emailu H. Clintonové
“Nejlepší způsob, jak pomoci Izraeli vypořádat se s rostoucím íránským jaderným potenciálem , je pomoci syrskému lidu svrhnout režim Bašára Assada.”

A tady druhé foto
comment image
které je z článku pana VK o tom, jak globalisté zahájili ofenzívu proti sionizmu a Izraeli
https://aeronet.cz/news/rezoluce-osn-2334-je-pocatkem-ofenzivy-globalistu-proti-celosvetovemu-sionismu-a-izraeli-bude-se-sidlo-osn-stehovat-do-prahy-trump-naznacil-ze-na-servery-demokratu-neutocili-rusove-ale-cia/

Co tím chci říct? V tažení H. Clintonové a D. Trumpa proti Íránu a v jejich ochraně Izraele není rozdílu, ale platí, že když dva dělají totéž, není to totéž – od D. Trumpa Globalisté očekávali, že sice podpoří Izrael (pro ně je to jediná forma existence židovského národa, zatímco všichni ostatní židé mají spolu se Slovany opět projít procesem likvidace jako za Hitlera), ale současně od něj očekávají, že na rozdíl od Hillary nepůjde proti Íránu (Árijcům- árijské rase opět jako za Hitlera). A ač to Trump nepochopil, přesto si myslím, že Globalisté jej 1) před neocony ala Hillary ochrání a 2) dostane stejné varování, jako v roce 2013 Obama (a Cameron) před ním.

Kdo naopak pochopil, to je český prezident Zeman – ten sice rovněž globalisticky fandí Izraeli, ale současně už ví, že pobočkou/náhradou Izraele se má stát židovská země číslo 2 (ač přesnější by bylo říct, že židovská země číslo jedna) – Arménie. “Náhodou” ta Arménie, která genocidu zažila dávno před holocaustem Hitlera a “náhodou” Arménie, která – na rozdíl od Izraele – má k Íránu velmi přátelský postoj
tady foto, kde prezident Zeman uznal turecký masakr Arménů/židů jako genocidu a v Arménii zasadil strom spravedlivých stejně, jako se to dělá v Izraeli
comment image
Foto je z tohoto mého článku
https://aeronet.cz/news/na-blizkem-vychode-jde-osud-evropy-do-finale-iran-s-armenii-prave-prebiraji-vladu-rusko-dela-vse-aby-nebylo-vysachovano-a-zradci-nespi/
a připomínám, že masakr s Armény/židy jako genocidu označila i Merkelová a po ní i papež.
A co k tomu na závěr dodat? Je mi líto všech, kteří uvěřili, že Trump není člověkem Globalistů. Ač – velmi naivním, který 1)potřebuje vedení a 2) si mazaně uvědomuje, že v Sýrii se hraje o americký dolar…

Amus
Návštěvník

Pokud je Trump člověkem globalistů, pak je jejich vliv na globální procesy mizivý, neboť Trump je dosud v naprosté defenzívě.

Pozorovatelka
Návštěvník

I po dnešku, kdy to Trump Globalistům zřejmě (?) podělal, mě neopouští myšlenka, že pokud by neokony nešlo zastavit jinak, Globalisté mají v záloze pravdu o 11. září…. A dnešní akce v Sýrii by k tomu mohla dokonce evokovat…

.B.
Návštěvník

Dementní klávesnice….. žádná včela….BE free….

Ereinion
Návštěvník

Abysme nakonec nebyli rádi za Obamu…Trump se může ukázat jako ještě větší loutka, která se nechá vmanévrovat do války s Ruskem, jen proto, aby vypadal “tvrdě”…na druhou stranu chápu, že to má extrémně těžké a že systém je daleko silnější než osoba amerického prezidenta

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka
Návštěvník

Cca 60 raket tomahawk zaútočilo na příkaz D. Trumpa na leteckou základnu v Sýrii, odkud údajně měl být veden útok chemickými zbraněmi, Sýrie útok potvrdila a příkaz D. Trumpa považuje za americkou agresi -na liště čt 24 to běží už nějakou hodinu! Je to docela paradox, když dnes i takový host čt 24, jako Šedivý řekl, že Asad by musel být blázen, kdyby chemický útok provedl on-je to někde tady
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-udalosti-komentare
A lišta čt 24 běží dál – “59 raket tomahawk zasáhlo letadla, sklady paliva, obranné systémy i radary”
http://www.ceskatelevize.cz/ct24#live

Amus
Návštěvník

Čt o tom takto informuje pouze proto, aby pokračovali v diskreditaci Trumpa. Kdyby stál v čele USA Obama nebo Clinton, informace by vyzněly naprosto jinak. Jen to potvrzuje to, co v článku tvrdí p. VK.

Fanny
Návštěvník

Vladimír Železný chystá novou zpravodajskou TV-Z24,nechali se slyšet,že budou podávat zprávy tak jak jsou bez cenzury a syrové,tak se nechme překvapit.
Kdyby tomu tak opravdu bylo,tak ČT24 může balit fidlátka i když Železný,no nevím…

Olgoj Chorchoj
Návštěvník

Trump podlehl… co na to GP?

mirek
Návštěvník

Osudová chyba Trumpa. Zavřel tím dveře k jednání Lavrova s Tillersonem, zavřel tím všechny dveře k jednání s Ruskem, které kdyby býval chtěl mohl použít, ovšem nadutost a arogance zvítězily, nic nového. Posloužil a to se nezapomíná…sami mu to sečtou.
Být na druhé straně stejná horká hlava dávno tu nejsme.
https://cz.sputniknews.com/svet/201704075064652-Peskov-Putinova-reakce-utok-USA/

Vladimír
Návštěvník

US military has launched more 50 than missiles aimed at Syria: NBC News
Prostě válka bude stůj co stůj, tak jak to bylo naplánováno. Debilové

P.Soupal
Návštěvník

Dnes v noci dal Trump příkaz armádě a ta zřejmě nanesla úder 50 křídlatých raket Tomahawk po letišti v provincii Homs (z kterého startovaly jakoby syrská letadla, co nanesla údajný chem. útok). Zdroj: NBC. Rakety byly vystřeleny z dvou korábů operujících ve východním Středomoří. USA ani nečekaly na vyšetření incidentu, dokonce se ani nepokoušely iniciovat takové vyštřování – a naprudko, bez souhlasu OSN se po 2 dnech postavily na stranu teroristů proti zákonné vladě B. Asada. Trump nejen že nic nekotroluje, on je pod plnou kontrolou (jestřábů).
http://politikus.ru/events/92955-ssha-nanesli-udar-raketami-po-siriyskim-voyskam.html

Paw
Návštěvník

Naopak , chteji znicit dukazy o zlocinu CIA a US teroristu. Co nejrychleji. Rychle obvineni a masakry na zakryti pravdy. …V ZADNEM PRIPADE TO NENI ZALEZITOST USA !!!
Utok naplanovany a provedeny silenci a sluhy legendarniho sileneho MOLOCHA, ktery nema nikdy, nikdy dost lidske krve a lidskych a detskych obeti…
Sarinem utocila jiz zahadna sekta v japonsku, ktera si sarin vyrabela sama , najmutymi /odkud asi/ experty. Sekta mela pres 2 miliardy dolaru v bankach… a pozor, nekrmte trolly!

Carlos IV
Návštěvník

A prosim Vas ci je to tedy “zalezitost”! ??
“Vyssich procesu rizeni” ???

zarathustra
Návštěvník

tak trump uz se stal masovym vrahem jako ostatni US prezidenti a on se zblaznil uz mu jde jen o korito

zarathustra
Návštěvník

zapomel jsem rict ze dal rozkaz poslat rakety na syrii

zarathustra
Návštěvník

a to me zklamal ja ho mel rad

zarathustra
Návštěvník

http://imgur.com/a/DVleH tak alespon neco pro uklidneni tomuto cloveku co jsem namaloval je vsechno u zadku do te doby dokavad ma dostatek medovych mravencu k jidlu

Carlos IV
Návštěvník

Zarathustro, super! Mas talent. JInak aussies jsou u mne jen obycejni a**holes – tedy myslim hlavne ty co tam prilezli a preventivne si nechavaji UK passports. Vychcana banda.

zarathustra
Návštěvník

carlos- dik, ja byl v Australii 4 mesice vsechno jsem tam projel a videl. Asi jsem mel stesti ze jsem narazil na mili lidi. I policajt kdyz jsem udelal tu bouracku pod vlivem horecky rikal ze tu pokutu nemusim platit kdyz zitra odletam. A ranger v kakadu parku me nedal pokutu ze jsem se koupal v zakazanem jezeru ja nevidel tu vystrahu ze jsou tam krokodilove. Ale mas pravdu narazil jsem i na jednoho ashola a to nebylo prijemny.

Pozorovatelka
Návštěvník

Mě těší, že jsem mu nikdy nevěřila – ač v souvislostech se současným děním je to slabá a až velmi smutná útěcha….
Na adresu pana VK však nemůžu neříct: k čertu s Vaším Trumpem, s Vaší oslavou USA a IzraeIe i s Vaším tvrzením, že USA a D. Trump zachrání Česko! A osobně jsem ráda, že jsem se od Vašich názorů (přesněji Vašich “tézí” a “procesu řízení” i s tím Vaším chaosem, kdo jsou globalisté a Globalisté) )sice pomalu, ale nakonec přece jen jistě, distancovala…

Pozorovatelka
Návštěvník

Za americkou akci přišlo první poděkování – z Izraele, zdroj zatím je jen ten níže, i ten ovšem uvádí, že Spojené státy zahájily bombardování Sýrie, jaké nemá obdoby, a to už co říct
http://www.ceskatelevize.cz/ct24#live

Carlos IV
Návštěvník

Jo Cesko ( na Cesi vseobecne) se museji postarat jen sami o sebe a je smutne, ze jim trva tak dlouho si to uvedomit. At to at je CR v EU, NATO – nebo ne. A muze mit smlouvy s kymkoliv. Ted se na ne vys*re i Rusko – ostatne pro by se take angazovalo, ze? Pripomenu jen slova Chamberlaina – a s Francii jsme meli smlouvu o pomoci – ktere pronesl na adresu Prahy v predvecer 2. valky: “Nebudeme se preci brat za narod, ktery ani nezname”.
Kdo si mysli ze se za tu dobu neco zmenilo tak je idiot.

gabreta
Návštěvník

My se staráme o sebe báječně..Řidiči busu za plat posluhovačky hrozili stávkou a ostatní se mohli přetrhnout,jak jim házet klacky pod nohy..To Francouzi mají tu OHAVNOU socialistickou SOLIDARITU v krvi,VŽDY JSOU SOLIDÁRNÍ..Tady v kráteru nepoteče teplá voda tři dny kvuli JEDNÉ stávce A POLOVINA ČECHU natáhne brka ze šoku sprchování studenou vodou..To je ta SLOVANSKÁ solidarita a vzájemnost.

jaryn
Návštěvník

Teda já jsem jen povětšinou čtenář, ale nedá mi nenapsat: Já jsem tuto vaši reakci, po předešlých dětinských tahanicích s panem VK, které jste tu předváděla, čekal.

Dan
Návštěvník

Toto není první konflikt pí. Pozorovatelky, došlo k tomu už i jinde. Měla by si konečně zřídit vlastní web a přestat neustále okopávat kotníky, rád si tam zajdu počíst.

Vladimir Paroubek
Návštěvník

Přesně tak.

mirek
Návštěvník

Jste čtenář jak píšete, svoji hlavou nic nevymyslíte, umíte jen přejímat cizí myšlenky aniž byste zapojil mozek, tudíž nemáte nejmenší právo vměšovat se do něčeho, čemu absolutně nerozumíte, “vlastenče”.

Cvrnk-svrnk
Návštěvník

Musí se úplně tetelit a doufám, že dnes tady píše naposledy.

Karel Foltýn
Návštěvník

O tom chaosu jsem psal už dávno… Dostalo se mi jen mínusů, nadávek a banů…

Exspectans
Návštěvník

Pozorovatelko, málo jsi se dívala aspoň na Pjakina… Co kolikrát říká o amerických elitách? Že absolutně nechápou globální politiku. Proto nám ukazovali rozhovory prankerů s elitami USA (a jak Pjakin položil otázku, kdo jim asi tak dal na ně čísla). Trump dostal na stůl “důkazy”, které někdo musel potvrdit svým krkem (nebo aspoň místem). A pokud – jak VK a ostatní tvrdí, že je vše zinscenované a z těch obrázků bez masek si každý může udělat obrázek sám kdo nemá IQ tykve – tak GP je zase nad americkými elitam o daleko vpředu a ony vůbec neví, že si sami pod sebou řežou větev (teď už i strom) – i tohle Pjakin dlouho říká.
Co se při útoku nestalo? Sýrie nepodnikla ani jeden pokus o sestřel – na co tam má od Ruska S-400? Rusko vůbec nechránilo své jednotky v perimetru letiště – co to znamená? Byli varováni, nebo dokáží odklonit tomahawky na neškodné cíle v okolí a nemusí je ničit? Stačí se podívat, jak dopadl britský test ICBM rakety z ponorky a přemýšlet.
Chápeš jaké zděšení muselo nastat po úderu v Pentagonu?
Úder 60 tomohawků na postavení PVOS letiště skončil naprostou katastrofou, ač měl trojnásobnou přesilu a Rusko nevystřelilo ani náboj!!!!
A teď se dostanou do kleští – jakýkoliv další útok na Sýrii je v podstatě sebevražda – okamžitá a nevratná ztráta prestiže armády USA – z druhé strany GP/Trump, který se po jednání v RB bude ptát, co mu to dali za důkazy?
Dej sem svůj názor do článku a vysvětli to metodicky ze svého pohledu – mne také vadí, že VK dělá globalisty z těch co nechápou globální politiku, že absolutně vynechává roli skutečných globálních struktur které stojí za Trumpem a částečně za Putinem, protože ho nyní potřebují – výkřiky na diskuzi nech nám, co články nepíšeme, protože na to ještě nemáme.

gabreta
Návštěvník

To mi připomíná scénu z Catch 22.jak MILO stojí na věži a mikrofonem řídí bombardéry,co kde ještě rozsekat..ŠMÍRA Trump rozehrál divadlo,aby ty špinavce za prdelí zklidnil,zároven ty rakety šrotovaly záměrně písek…

Amus
Návštěvník

P. VK mnohokrát varoval, že Trump byl sice zvolen, ale k uchopení moci ho čeká dlouhá cesta s nejistým výsledkem a pokud vám nedochází, že demonstrace v Rusku proti Putinovi, v Británii proti Brexitu a v USA proti Trumpovi organizují stejní lidé, pak není co dodat. Vaše vychvalování Íránu je rovněž mimo mísu, protože Írán stojí na straně Ruska pouze tehdy a tak dlouho, dokud se jejich zájmy shodují a stejně jako Erdogan, kterému Rusko zachránilo koryto a nyní jim opět vrazil kudlu do zad, i Írán Rusko podrazí, jakmile se jejich zájmy rozejdou. V zájmu nás všech by mělo být držet pěsti Trumpovi, aby se mu podařilo dosadit své lidi tam, kde je potřebuje a uchopit moc, aby mohl uskutečnit své předvolební sliby. Nyní budou důležité volby ve Francii. I to by mohlo Trumpovi pomoci oslabit moc neoconů. Pokud se to nepodaří, budeme všichni, vč. Ruska, v zádeli. Ovšem se ukazuje, že Trump Putinova formátu nedosahuje ani vzdáleně. Ale máme někoho lepšího?

Cvrnk-svrnk
Návštěvník

Kdyby byla prezidentem USA Vaše umírající oblíbeňkyně Clintnová, letěly by ty rakety na Damašek a v tuto chvíli by již byl svět ve světové válce, možná i po ní. K Čertu s Vámi!

NWOfob
Návštěvník

Těšit se z toho, že člověk, kterého nemáte ráda, něco provede, je zvrhlost… A jako vždy, využíváte možnost, jak znevážit pana VK. I tento váš útočný přístup mě stále více utvrzuje v přesvědčení, že analýzy pana VK jsou realističtější, než vaše hypotézy.

Cvrnk-svrnk
Návštěvník

Podporokazatekla raus!

Pozorovatelka
Návštěvník

O jakém těšení to hovoříte? Podívejte se, v kolik hodin jsem komentář psala – zpráva o bombardování v Sýrii byla čerstvá a mě se z ní klepal žaludek. Moje naštvanost na USA a Trumpa se v komentáři samozřejmě projevila a jestli se někdo diví, že se projevila směrem k panu VK, se kterým jsem se právě kvůli jeho bezmeznému vzhlížení k Trumpovi a USA, pro které žádnou kritiku D. nepřipouštěl a dokonce v článcích i v rádiu všechny přesvědčoval, že D. Trump porazil globalisty a že může zachránit i Rusko, Evropu a Česko, dostala až do konfliktu, tak ten ať se diví. Emoce jsou emoce a já jsem v té chvíli na žádné znevažování pana VK nemyslela, pan VK pro mě byl jen hromosvodem vzteku na USA. Vaši víru v realistické hypotézy pana VK, které právě jsou s realitou naplno konfrontovány, Vám samozřejmě neberu…

Vabio
Návštěvník

@Pozorovatelka

Pokud paní Pozorovatelko napíšete, že pan VK byl hromosvodem Vaše, opakuji Vašeho, vzteku na USA –> tak je z toho patrné, že:

1.) jste emočně ovlivnitelná a tudíž v tu chvíli asi ani nevíte, co přesně všechno píšete
2.) když z odstupem času si to uvědomíte, tak je fér se za to omluvit

“Chybu” udělat … je sice hloupé, ale v pořádku (to se prostě stává). Ale nepoučit se z chyby a nechtít si nést za ni zodpovědnost, to už v pořádku není.

A pokud Vám došlo uvědomění (které předtím nebylo při emočním jednání), tak je poněkud s podivem, že, když to prezentujete, tak se přitom rovnou i neomluvíte.

Resp. není to s podivem, protože i komentář Váš 7.4.2017 v 21:09 byl psán pravděpodobně opět pod emocemi a tudíž se stejná “chyba” opět projevuje / opakuje.

Akorát, že to už je kupená chyba na chybu …. ale každé takovéto kolečko se jednou prostě dotočí, zadrhne a člověku pak nezbyde než ho začít vracet zpět do normálu (pokud dříve neumře, samozřejmě).

Brutopýr
Návštěvník

Nežvaň aspoň tak blbě, Dukáte…

Finist
Návštěvník

mstivost a zaklínání

Ereinion
Návštěvník

Váš názor ovšem naopak byl, že Trump se bude stahovat ze světa…takže tuto svoji “roli od GP” příliš neplní

Nonsens
Návštěvník

Tímto jste tady definitívně skončila.

mantid
Návštěvník

Přiznám se, že než Váš komentář mě spíše zarazilo, kolik souhlasných palců jste k němu obdržela… Fakt nevím, co si o tom myslet.

mantid
Návštěvník

Tak s ohledem na nejnovější informace od administrátora ohledně “hlasování na zakázku” už to začínám pomalu chápat.

konzerva
Návštěvník

Nějak ty některé americké tomahavky sklamaly…. buď nedoletěly a nebo byly zničeny……. na základně byli rusové…. http://rusvesna.su/news/1491538309

konzerva
Návštěvník

Rusové chtějí svolat radu bezpečnosti a prý uvolní všechno co mají na trumpetu a to je jeho konec …. http://www.hlavnespravy.sk/rusi-chcu-zvolat-mimoriadne-stretnutie-bezpecnostnej-rady-osn-v-dosledku-americkej-vojenskej-reakcie-proti-syrii/959876

wpDiscuz